Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#1 21-08-2015 o 00h18

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Link do zewnętrznego obrazka

Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie pt. STYLIZACJA IMPREZOWA!

Kto nie lubi wybrać się czasami na imprezę? Nie ważne, czy odbędzie się ona w salonie cioci, która obchodzi imieniny, w pubie, do którego zaprosił nas kumpel, czy też na błoniach pod akademikami, gdzie w najlepsze trwają juwenalia. Zabawa to zabawa! Dobrą imprę rozkręcić można właściwie wszędzie i ze wszystkimi, wystarczy tylko odrobina chęci... a także odpowiedni strój! Wiadomo przecież, że inaczej należy się ubrać na bal studniówkowy, a inaczej na wieczór panieński przyjaciółki!

Waszym zadaniem jest stworzenie stylizacji imprezowej, która najbardziej pasować będzie na wymyśloną przez Was balangę - puśćcie wodze fantazji, ale pamiętajcie też, że nie każdy ciuszek będzie odpowiedni na każdą okazję... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Przykładowe stylizacje

Impreza formalna
Link do zewnętrznego obrazka

Ta Miss jest kierowniczką kardy w dużej, dobrze prosperującej firmie i właśnie wybiera się na zabawę pracowniczą. Będą na niej wszyscy z firmy! To dobra okazja, żeby poznać się trochę lepiej, potańczyć i porozmawiać na luźniejsze tematy, niewiązane z biznesem, ale uwaga... dyrektor patrzy! Trzeba więc odpowiednio się zachowywać i wyglądać - kto podpadnie tego wieczoru, temu przepadnie premia, zmaleją szanse na awans, a urlop dostanie w listopadzie... Dlatego też Miss starała się wyglądać neutralnie, szykownie i z klasą, a jednocześnie trochę "na luzie", żeby nie wyjść na sztywniarę.


Impreza w klubie
Link do zewnętrznego obrazka

Jazda, jazda, jazda! To najlepsza dyskoteka w mieście, a do tańca właśnie rusza ona - królowa parkietu! Czerwień na ustach i włosach zdradzaja ognisty temperament, szeroki uśmiech - radość z życia, którą czerpie garściami, a czerń nutkę tajemniczości, a kusa mini odwagę i pewność siebie... Cekiny na sukience i butach błyszczą w rozkołysanym świetle dyskotekowej kuli. Ta dziewczyna lubi się dobrze zabawić i dziś będzie szaleć do białego rana! Właśnie puszcza oczko przystojniakowi, którego dojrzała przy barze. Może uda jej się go poderwać?...

Impreza w plenerze
Link do zewnętrznego obrazka

Grzeczne dziewczynki zwykle wolą spędzać czas nieco inaczej... Ta oto młoda, spokojna i z natury nieśmiała dziewczyna nie przepada za nocnymi szaleństwami. O wiele bardziej ceni sobie spokój, ciszę i bliskość natury. Zaprosiła najbliższe koleżanki na przyjęcie plenerowe. Park to idealne miejsce na piknik! Będą ciasteczka, lemoniada, gra w makao i ploteczki... Na taką okazję postanowiła ubrać się ładnie, ale przede wszystkim - wygodnie. Kraciasta spódnica nada się w sam raz! Do tego trampki, pasujące w parku o wiele bardziej, niż zabójczo wysokie szpile. Brakuje jej tylko kwiatów we włosach - rozejrzy się za jakimiś, gdy będzie już na miejscu. A może będzie z przyjaciółkami pleść wianki?


Regulamin
1. Obowiązuje miniregulamin działu
2. Każdy może zgłosić max. dwie stylizacje
3. Należy napisać, na jaką okazję stworzony został strój (min. jednozdaniowy opis)
4. Nie przyjmuję gotowych zestawów od Nine i gwiazd.
5. Zgłoszenia przyjmuję do 20 września


Wyniki pojawią się maksymalnie tydzień od zamknięcia przyjmowania zgłoszeń, a nagrody zostaną przyznane po upływie kolejnego tygodnia.


Kryteria ocen
1. Dopasowanie stylizacji do okazji: 0-5
2. Wrażenie ogólne: 0-10
3. Kreatywność: 0-10
3. Włosy, makijaż i dodatki: 0-10
4. Punkty bonusowe: 1-3


Punkty bonusowe każda jurorka będzie mogła przyznać trzem wybranym stylizacjom, dając im kolejno 1, 2 lub 3 punkty. Innymi słowy każda jurorka będzie mogła nagrodzić te zgłoszenia, które jej najbardziej przypadną do gustu.


Jury
1. Dasharia
2. Dark Seaweed

Ostatnio zmieniony przez Dasharia (12-10-2015 o 09h32)


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#2 21-08-2015 o 08h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/56/moy/44171.jpg

Impreza bankietowa

Mariola dostała od swojego szefa zaproszenie na bankiet.
Miała problem w co na siebie włożyć nigdy nie chodziła na takie imprezy.
Postanowiła wziąć zaproszenie i znaleźć coś ciekawego w swojej szafie.
Znalazła tą o to piękną suknię dodała kilka dodatków i oczywiście futro też musiało być.Tak więc postanowiła dobrze się bawić.

Offline

#3 21-08-2015 o 19h56

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Fajny temat, daje dużo możliwości.

Czas na kotlecika, no nie mogłam się oprzeć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Oto pewnie już niektórym znana stylizacja na imprezę w damskim gronie tzw. piżama party /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

A tu strój na wieczorne wyjście na miasto. Będzie zabawa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Link do zewnętrznego obrazka


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#4 22-08-2015 o 15h26

Miss'ok
Flora-Schadow
...
Wiadomości: 63

Link do zewnętrznego obrazka

Ja przedstawię wam taka stylizacje imprezowa :)
Dostałam wiadomość od swojego chłopaka, który zaprosił mnie na tutejsza imprezę. Oczywiście zgodziłam się. Na wyjście z moim chłopakiem chciałam wyglądać elegancko, a zarazem wpasować do tłumu. Wiec ubrałam się w ten o to sposób.

Ostatnio zmieniony przez Flora-Schadow (22-08-2015 o 15h52)

Offline

#5 23-08-2015 o 12h19

Miss'Żółtodziób
luna2006
Piękne słowa nie zawsze są prawdziwe, a prawdziwe nie zawsze piękne ...
Wiadomości: 13

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47816.jpg
                                             Impreza w klubie
Ta o to tu postać poprawia jeszcze makijaż,zanim wyjdzie do znajomych i nim na dobre rozkręci się impreza.Luna wolała nie ubierać cekinów i nie wiadomo ile dodatków,trochę mniej ,ale lepiej.No a na koniec ,przyjaciel wpią jedną czarną róże w jej włosy

Offline

#6 23-08-2015 o 12h49

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/98/ec/f0/98ecf0daa77cb44996ef9a965581b92d.jpg

Impreza Motocyklowa
Ryk silników, Piękne, duże maszyny, Mocna muza. Czego chcieć więcej? Oczywiście nie może zabraknąć również wyścigów.
To nie jest zabawa dla każdego.




Edytowane za zgodą organizatorki konkursu. Zmiana Dotyczy wyśrodkowania stylizacji oraz opisu

Ostatnio zmieniony przez Nerra (12-09-2015 o 11h15)


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

#7 23-08-2015 o 18h41

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Pierwsza moja miss urządza grill party i dlatego jej strój luźny, żadnych obcasów ani przesadnej biżuterii, bo to w końcu nie pokaz mody, a tylko spotkanie w gronie przyjaciół.
//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47830.jpg

Druga miss jest z zupełnie innej bajki. Stylizowana na imprezy u Gatsby'ego, wykwintna suknia, w której częstuje gości szampanem.
//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47831.jpg

Offline

#8 24-08-2015 o 12h49

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47865.jpg
                                                  impreza pożegnalna
co tu dużo mówić,czy to impreza nie jestem pewna bardziej przyjęcie pożegnalne jednego z członków rodziny,domyślacie się już że o pogrzeb.Dziewczyna zasłoniła jedno oko z ,którego poleciała ostatnia łza do trumny.Po czym wszyscy zebrali się w sali,rozmawiali,pocieszali się,jedli i pili,około 21:00 wszyscy wrócili do domów.Tylko ona została,wylewając gorzkie łzy.


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#9 24-08-2015 o 17h16

Miss'całkiem całkiem
Ove1299
...
Miejsce: Anardia
Wiadomości: 159

Impreza tematyczna
Ove uwielbia świat Śródziemia, tak więc z okazji dni fantastyki postanowiła ubrać coś wyjątkowego. Przebrana w strój elfa na pewno zrobi furorę!
//photo.missfashion.pl/pl/1/60/gd/47878.jpg

Impreza karnawałowa
Gdy dostaje się zaproszenie na bal karnawałowy to należy ubrać się w coś niezwykłego... Szczególnie, jeżeli jest to bal przebierańców!
W takiej sytuacji Ove wybrała urzekający strój ściśle związany z chińską kulturą. Nada się również na spotkanie w chińskiej restauracji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/60/gd/47879.jpg

Ostatnio zmieniony przez Ove1299 (24-08-2015 o 17h17)

Offline

#10 25-08-2015 o 12h17

Miss'na całego
olka176
Nie ma ! Skończyła się klawiatura :P
Miejsce: Polska xD
Wiadomości: 253

Impreza Klubowa

Stylizacja jest trochę związana z kiczem, /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png . Postanowiłam zabrać się na imprę klubową z przyjaciółmi. Więc, moja stylizacja jest miastowa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png ( Czy jak to wyrazić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png) Zrobiłam z siebie inną osobę xD.                                               Na imprezie bawiłam się dobrze,choć inni wyglądali ode mnie inaczej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47929.jpg

Moja przyjaciółka wyglądała tak , gdysz okazało się że to   Impreza na plaży Szybko przebrałam się w ten strój.

   //photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47931.jpg

Ostatnio zmieniony przez olka176 (25-08-2015 o 12h21)


Hej ;-; . Mam bana. Już się nie zobaczymy. To 4 ban ! Moja siostra to Aleksa56, Możemy się przez nią kontaktować ! Do tych którzy mi napisali wiadomości , niestety ich nie odczytam ! Żegnajcie -!
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#11 28-08-2015 o 17h10

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Podbijam temat i czekam na kolejne zgłoszenia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#12 30-08-2015 o 00h05

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

No to pora na stylizację na imprezę w Polsce być może mało znaną, za to nam tutaj na MF się zbliżającą... czyli strój na imprezę halloweenową /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/61/gd/48161.jpg
Miranda uwielbia przebieranki. Dlatego kiedy sąsiedzi poprosili ją, aby poudawała czarownicę na imprezie halloweenowej dla dzieciaków, natychmiast się zgodziła. W tym celu uszyła sobie spiczasty kapelusz i zakupiła piękną suknię. Na powyższym zdjęciu widzimy ją w roli wiedźmy, która opanowała sztukę telekinezy (chociaż, jeżeli uważnie się przyjrzycie, zobaczycie sznurek, do którego uczepiła busolę).

Offline

#13 31-08-2015 o 18h40

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Jako że nie jestem stworzeniem chodzącym na imprezy, ale za to uwielbiam historię mody i filmy/seriale kostiumowe, postanowiłam podejść do tematu od innej strony. Przecież kiedyś też imprezowano, a co!


Starożytny Rzym

//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48284.jpg

     Okej, przyznaję, słabo się akurat na tym okresie znam, a książki o historii mody jako takiej od starożytności aż do dzisiaj muszą poczekać - dentysta ma pierwszeństwo, choć łamie mi to serce, ale te tomiszcza kosztują ponad 100 zł sztuka ;A; Posiłkowałam się więc tym, jak wyglądały patrycjuszki w serialach "Rzym" i "Spartacus" (ekhem, nie mam pojęcia, na ile było to zgodne z prawdą). A więc nie było mowy o nudnej bieli - miało być kolorowo i przede wszystkim bogato i olśniewająco.
     Tak więc: młoda, znudzona patrycjuszka, wzgardziwszy kielichem najznamienitszego wina i słodkimi figami, przechadza się wolnym krokiem po atrium rozmyślając, jak tu taktownie opuścić przyjęcie, bo bawi się doprawdy kiepsko - a na dodatek właśnie jakiś gwałtowniejszy podmuch wiatru spróbował zerwać jej szal z ramion. Będzie wstyd, jeśli przypadkiem spadnie jej z głowy utkana ze złocistych włosów peruka!



Szalone lata 20

//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48287.jpg

     Na początku grzecznie, kieliszek szampana przy stoliku, kawaler siedzący obok pomaga ściągnąć futrzaną etolę, przez kilka chwil zachowujemy pozory... Ale potem...
     Ragtime! Jazz! Charleston, tango, turkey trot i peabody! Wojna się skończyła, cieszmy się, czas złamać skostniałe zasady, o których wszyscy nam wmawiali, że są nie do ruszenia, a które okazały się tak naprawdę niczym, gdy na polach bitew lała się krew. Koniec z gorsetami i ogromniastymi rękawami, czas na blask, frywolność i wirujące spódniczki! Czas na swobodne, energiczne, radosne ruchy i przytulanie się podczas tańca! Świat znowu ma czas, by się śmiać i kochać!


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#14 01-09-2015 o 19h10

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48348.jpg


Lajna została zaproszona na niezwykłą imprezę jest ona pełna przepychu i bogactwa czyli :
Impreza w wysokich sferach


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#15 02-09-2015 o 21h00

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

Impreza bankietowa

Bankiet promujący nowy serial, w którym miss zagrała główną rolę. Jej czarujące spojrzenie i piękny uśmiech sprawiają, że każdy reżyser pada u jej stóp.



//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48418.jpg


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#16 05-09-2015 o 11h34

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Podbijam! Kto jeszcze zaprezentuje swój pomysł na imprezowy strój? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#17 05-09-2015 o 14h32

Miss'wtajemniczona
Dessdemona
I'm so UGLY, that's ok 'cause so are YOU.
Miejsce: War-saw
Wiadomości: 2 072


//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48550.jpg

Mówisz "impreza"? Odpowiadam.....ROCK AND ROLL i HEAVY METAL!
Kwintesencją imprezy (dla mnie) są domówki osadzone w klimacie teledysku zespołu Metallica "Whisky in the jar" - głośna muzyka w środku nocy, mnóstwo różnorodnych osób i.... zero zasad! Każdy robi co chce. Masz ochotę tańczyć na stole w samej bieliźnie? Nie krępuj się. Chcesz wyrzucić telewizor przez okno? Stary, pomogę Ci!

Offline

#18 05-09-2015 o 16h33

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Naszło mnie na drugą stylizację...

Opis imprezy by Wikipedia:
Studniówka – potoczna nazwa balu przedmaturalnego, który odbywa się w przybliżeniu sto dni przed rozpoczynającymi się w maju maturami.
Studniówki zwykle odbywają się w styczniu lub w lutym. W balu udział biorą uczniowie klas maturalnych z osobami towarzyszącymi oraz z zaproszonymi przez nich nauczycielami, którzy uczyli ich przez okres szkoły średniej. Zazwyczaj obowiązują stroje wieczorowe.
Jest to typowo polska tradycja, niemająca żadnego odpowiednika na świecie. Poza Polską tego typu bale są organizowane dopiero po zdanych egzaminach.
//photo.missfashion.pl/pl/1/61/gd/48553.jpg
Krótkie objaśnienie stylizacji:
Niektórzy ludzie mówią, że studniówka to impreza prawie tak ważna jak ślub.
W związku z tym niektórym dziewczynom totalnie odbija na punkcie wyglądu - trzeba kupić nową sukienkę i buty, makijaż i paznokcie zrobić u kosmetyczki, włosy u fryzjerki... a za to wszystko płacą rodzice i/lub dziadkowie. Żeby było zabawniej, rodziny zwykle są bardzo dumne z tego, że ich dziewczynka będzie tak ładnie wyglądać na balu.
A co w stylizacji robi czarny ptak? Otóż jest to widmo strasznej, zbliżającej się MATURY

Offline

#19 10-09-2015 o 23h22

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Zostało półtora tygodnia na zgłaszanie swoich prac!


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#20 11-09-2015 o 20h01

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/48990.jpg
                                             Rockowa księżniczka
Impreza,w jednym ręce trzyma mikrofon i zaczyna swoje ,,przemówienie".Możę nie wygląda jak na imprezę ale w końcu jest wyjątkowa i na pewno zauważalna.


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#21 12-09-2015 o 11h30

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Uwielbiam słowiański folklor- obyczaje, muzykę i stroje...Ostatnio mam ,,fazę" na Bałkany, więc nie mogłam sobie odpuścić stylizacji w tych klimatach ^^

Gdzie można bawić się lepiej, niż na słowiańskich zaślubinach?! Nasi przodkowe wiedzieli, jak imprezować. Nierzadko bawiono się przez trzy dni bez przerwy nie szczędząc jedzenia, gorzałki, nie żałując instrumentów i biednych muzykantów, którzy niestrudzenie grali przez trzy doby :3
Marija jest panną na wydaniu. Jako druhna panny młodej niestrudzenie pomaga w podejmowaniu gości, lecz nie przeszkadza jej to we wdzięczeniu się do przystojnych kawalerów, którzy przybyli na zabawę. Specjalnie przywdziała biżuterię odziedziczoną po babce, a w przerwach od noszenia kolejnych przysmaków tańczy jak tylko potrafi najlepiej... Kto wie, może któryś z chłopców wkrótce pośle do niej swatów?


http://images70.fotosik.pl/1171/a847f900c80895b8med.png


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#22 13-09-2015 o 09h38

Miss'ok
Mike565553
"I'm not just a picture, I'm a daughter and a sister..."
Wiadomości: 64

//photo.missfashion.pl/pl/1/62/gd/49069.jpg


Stylizacja imprezowo-balowa... Różowy kolor podkreśla słodycz miss... Myślę że się spodoba...

Offline

#23 16-09-2015 o 11h41

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Uwaga, w związku z utrudnionym dostępem do internetu przedłużam termin dodawania prac!

MACIE CZAS DO 30 WRZEŚNIA DO GODZINY 23.59!!!

Czekam na Wasze zgłoszenia! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#24 16-09-2015 o 13h53

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Skoro konkurs został przedłużony to też się zgłoszę. Oto stylizacja na bal z okazji zakończenia liceum. Moja miss bawi się świetnie, ale nadal nie może się doczekać chwili ogłoszenia króla i królowej balu. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49367.jpg

Offline

#25 19-09-2015 o 17h19

Miss'ok
Kinder26
...
Wiadomości: 66

//photo.missfashion.pl/pl/1/62/gd/49552.jpg



Trochę dziwnie się czuję dając to po tych pracach ale dam...
Moja stylizacja polega na imprezie demonów. Nie jest to typowa stylizacja imprezowa, przecież w zaświatach bawią się inaczej...


//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61580.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3