Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#1 06-01-2016 o 07h33

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

UWAGA!!! UWAGA!!!
Ogłaszam wszech i wobec, że Likosław (a.k.a Likoś) rozpoczyna kolejny dziwny konkurs.

Jako, że długo mnie nie było i mój powrót jest chwilowy (niestety) postawiłam na temat, który będzie hołdem dla stylu i subkultury, którą kocham.

Waszym zadaniem jest wykonać stylizacje w stylu:

MORI KEI / MORI GYARU
//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55664.jpg

Na początek, chciałabym przeprosić za nieudolny napis (wygląda jak posypany cukrem pudrem XD) robiony w paint'cie, który znajduje się na obrazku. Bez stresu, dyplomy będą robione w gimp'ie (choć nie obiecuje, że będą ładniejsze). Drobiazgi obgadane i dzienna dawka głupoty została wypluta, a teraz pora na sprawy ważne:

Piszę drugi raz bo komputer mi się wyłączył  dlatego pominę nieistotne informacje!

Mori Kei - Opisując jednym zdaniem "Ubieraj się tak jak gdybyś mieszkała w lesie" (żeby było jasne, nie chodzi tu o błoto, brud i wygląd jak gdybyś wylazła z chaszczy). Jest to jedna z wielu subkultur Japonii ("mori" oznacza las), jej charakterystyczne cechy to dobre maniery, uwielbienie herbaty oraz zamiłowanie do staroci. Ubiór też jest specyficzny.

Charakterystyka (wskazówki)
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Królują w nim  kolory ziemii (brązy, beże, szarości i przytłumione zielenie) czyli wszystko to co można zobaczyć w lesie, oczywiście nie wykluczamy czerni i bieli.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Jest bogaty w motywy kwiatowe, roślinne, owocowe (poziomki, jagody itp to co w lesie), czasami są też zwierzęce (zwierzątka leśne mam tu na myśli). Tyczy się to też ozdób do włosów.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Ubiór jest warstwowy, ma to na celu zbudowania objętości (np szorty pod spódnic, sweter na bluzke, sukienka na spódnicę itp). Dość ważne jest aby każda z warstw była widoczna i tworzyła harmonie z pozostałymi (aby nie wyszedł plastuś). Choć nie jest to obowiązkowe, bo nie uniknie się zakrycia. Żeby było jasne, nie wymagam umiejętności bawienia się warstwami, wystarczy jeżeli pokombinujecie w szafie :3
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Makijaż jest delikatny w kolorach stroju. Najczęściej rumiane policzki i usta w naturalnym kolorze.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Biżuteria jak najbardziej, jednak tylko VINTAGE.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Włosy rozpuszczone, zaplecione lub delikatnie upięte (nic wytwornego) w naturalnych barwach (czerń, brąz, blond, rudy i ewentualnie siwy, siwawy)
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Czasami pojawiają się koronki.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Często są w nich np poncza, pelerynki, chusty, płaszcze, swetry itp.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Same stroje raczej nie są bardzo opięte.

Mori Gyaru - Jest prawie identyczny jak Mori Kei jednak jest on bardziej dziewczęcy i odrobine bardziej delikatny:

Charakterystyka (wskazówki)
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Poza kolorami już wymienionymi są jescze kolory podchodzące pod delikatne róże i brzoskwinie (jednak są one raczej przytłumione). Mogą pojawić się też elementy żółci i błękitu (ale tylko w formie dodatków)
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Pojawia się więcej koronek.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Nie ma tylu warstw. Objętość jest mniejsza.

O ile pamiętam, to chyba już wszystko, a tu macie podglądowe focie, jest ich sporo, mam nadzieje, że pomogą:


Jak widać, nie ma wielu różnic dlatego nie będziecie musieli pisać mori kei lub mori gyaru, bo czasami trudno jest zdefiniować stylizacje jedną nazwą. Wystarczy, że będzie zgrywał się z tematem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

REGULAMIN:
1. Przy zgłoszeniach przestrzegamy regulaminu "Forum" (w tym regulaminu "Nieoficjalnych konkursów")
2. Możecie zgłosić góra 2 stylizacje (W drugiej można wykorzystać jedynie dwa elementy znajdujące się w pierwszej, reszta musi być inna).
3.Możecie wykorzystać najwyżej 3 elementy z jednego kompletu UNINE lub od gwiazdy.
4. Jestem wymagająca i zgłoszenie musi zawierać przynajmniej 4-5 zdań opisu. Jeżeli gdzieś go nie będzie lub będzie za krótki, uznajemy, że się zapomniało i możecie napisać na piv. Jednak, żeby było uczcuwie wobec innych, macie na to 48 godz. od zgłoszenia więc proszę się pilnować.
5. Termin zgłaszania prac od teraz do 31.01.2016r do godz. 00:00 (wydaje mi się, że daje sporo czasu i po drodzę jest kilka weekendów dlatego raczej nie będe podbijać. Chyba, że na czyjąś prośbę).
6. Co oczywiste chyba ale lepiej napisać: PLAGIAT JEST ZABRONIONY!
7.Jeżeli stylizacja była w innym konkursie to proszę o taką informację w zgłoszeniu.



NAGRODY

I miejsce - dyplom, sygnaturka, avatar.
II miejsce - dyplom, sygnaturka.
III miejsce - dyplom

(Nie wiem czy będą specjalne wyróżnienia ale chyba możecie się ich spodziewać)

Wyniki oraz nagrody pojawią się najszybciej w tydzień, najpóźniej w 2 tygodnie po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń. (przepraszam, że tyle będzie to trwało ale brat musi być w pracy, dziad jeden XD)

Gdyby były niedopowiedzenia, pisać na priv.

Miłej Zabawy!!!

Ostatnio zmieniony przez Likoris (06-01-2016 o 07h35)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#2 06-01-2016 o 13h40

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

No to ja pierwsza!

     Styl mori zawsze mi się podobał, nigdy nie miałam jednak odwagi spróbować się ubrać w ten sposób, bo we wszelkich uroczo-dziewczęcych stylówkach wyglądam jak debil ;A; Postanowiłam więc wykorzystać szansę i przynajmniej moją miss ubrać w ten sposób.

//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55681.jpg

Oto - mam nadzieję - przykład stylu mori kei. (Niewykluczone, że później przylezę z mori gyaru.) Odwołania do natury postanowiłam potraktować dość dosłownie (i fantazyjnie jednocześnie) i wokół mojej miss fruwają różne ptaszki i unoszą się kwiatki, żeby stworzyć wrażenie lekkości i delikatności. Cała reszta jest jednak jak najbardziej realistyczna , warstwowa, cieplutka i przytulaśna: grube rajty, skarpetunie z falbanką, kozaczki z kożuszkiem, spódnica, bluzka z długim rękawem, tunika, narzutka (płaszczyk bez rękawów?), chusta, apaszka i vintage pierścień z wielkim okiem. A wszystko w kolorach ziemi śpiącej zimą pod puchową kołderką.
Fryzurka to luźny, romantyczny splot + forever popularna w Japonii grzyweczka. Nie wiem, jak tam z rumianością policzków, ale wg mojego monitora jest spoko.

Nie zostaje już nic do powiedzenia, można tylko iść na spacer do lasu.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#3 06-01-2016 o 15h40

Miss'całkiem całkiem
Poezja
...
Wiadomości: 131

A oto moja mori girl.

http://i68.tinypic.com/2h6aiaf.png

Pierwszy raz spotykam się z tym stylem więc mam nadzieje ,że moja stylizacja chociaż trochę przypomina mori girl.
Więc moja miss ma na sobie kolory późnej jesieni. Ubrałam ją w gruby sweter, szalik i równie ciepłe rajstopy a spódnica w kwiaty ma wskazywać na zażyłe stosunki z lasem. Kimono dodałam aby stylizacja nie była zbyt "ciężka" i żeby stylizacja była warstwowa.
Włosy lekko spięte zwieńczone białym wianuszkiem. Policzki lekko zaróżowione a usta w naturalnym kolorze.

Offline

#4 06-01-2016 o 21h04

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

To sama ja, nigdy przedtem nie slyszałam o takim stylu, ale muszę przyznać, ze mnie ciekawił. Nie umiem sie bawić wartswami, dlatego stylizaaacja jakoś nie powala, ale mam nadzieję, ze jest w miarę w temacie.
Stylizacji urzymałam w kolorach zgniłej zieleni oraz odcieniach brązu i beżu. Jest deliaktnie pomalowana, jedynie na okach jest subtelna, ale z charakerem mocna kreska. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Link do zewnętrznego obrazka


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#5 06-01-2016 o 22h30

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Skoro moja senpai robi konkurs, to wezmę udział, nawet, jeśli nie za bardzo znam się na stylu Mori ;3
//photo.missfashion.pl/pl/1/70/gd/55736.jpg
Jest to stylizacja taka trochę jesienna, chyba bardziej w stylu Mori Kei niż Mori Gyaru. Starałam się, żeby fryzura i make-up wyglądały jak najbardziej naturalnie (a tak w ogóle, zauważyłam że w Salonie Makijażu trudno znaleźć ładne usta w naturalnym kolorze). Szalik jest częścią ubioru mającą sprawiać, żeby szara kreacja nie wyglądała nudno. Elementy natury (liście i zwierzątka) dorzuciłam, żeby nieco uatrakcyjnić prostą stylizację. Mam nadzieję, że nie jest zbyt prosta jak na styl Mori (i że pierścionek z jelonkiem jest vintage) i ogólnie wpasowuje się w temat :]

Ostatnio zmieniony przez KimKas (06-01-2016 o 22h31)

Offline

#6 07-01-2016 o 00h38

Miss'ok
Hyunn
...
Wiadomości: 52

Oto moja skromna stylizacja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55744.jpg

Sądzę, że bardziej w stylu Mori Kei niż Mori Gyaru. Postawiłam raczej na ciemne kolory. Moja stylizacja jest skromna, tak jak już wcześniej wspomniałam. Jednym z bardziej dziewczęcych akcentów, jest kwiat we włosach. Chciałam dać jakiś element natury, jednak żaden z mojej szafy nie chciał mi się jakoś ładnie wkomponować w całość ;-;


//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53729.jpg

Offline

#7 07-01-2016 o 21h23

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Ja się szrapnęłam na dwie stylizacje, mam nadzieję że zawarłam w nich wymienione elementy charakterystyczne. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Nie miałam inspiracji, ani nie są cospleyami. Ot tak wyszły z głowy.

Mori Kei Postawiłam na ciemne kolory, barwy późnej jesieni. Zawarłam tu miedzy innymi warstwy (chociaż nie umiem bawić się warstwami w tych dziwnych okienkach), motyw liści widoczne na rękawie, a nawet pończoszki się zmieściły.
//photo.missfashion.pl/pl/1/70/gd/55822.jpg

Mori Gyaru Stylizacja jest w jaśniejszej tonacji, bez tylu warstw co powyżej i w ogóle robi wrażenie jak dla mnie bardziej lekkiej, albo bardziej strawnej niż powyżej. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/70/gd/55820.jpg


Offline

#8 07-01-2016 o 23h05

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Jaki uroczy pomysł na konkurs :3
Od razu przypomniała mi się pewna japońska gra ubierankowa, w którą kiedyś grałam dość namiętnie i w której bardzo lubiłam tworzyć mori girl właśnie. Tyko, że tam o wiele łatwiej można było zaopatrzyć się w ciuchy w tym stylu, więc nie było to takim wyzwaniem jak na MF.

Od razu zrobiłam dwie stylizacje. Obie zawierają tę samą spódnicę, ale w różnych wariantach kolorystycznych

//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55831.jpg
Pierwsza jest bardziej w stylu mori kei. Chciałam, by miss była tak obfita, jak tylko się da, stworzyć efekt wielu warstw (przy jednoczesnym zrezygnowaniu z zabawy warstwami na kodach, bo ostatnio zupełnie mi to nie działa ;-;), więc wyszedł mi strój bardzo zimowy i jakiś taki włóczykijowaty, co w sumie mi się spodobało. Leśne zwierzątka też musiały się tu znaleźć.

//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55832.jpg
Jestem taka mori, że rudziki przyleciały okryć mnie szalem.
Tę z kolei chyba można by było zakwalifikować do mori gyaru. Jest lżejsza i bardziej dziewczęca, taka trochę wiosenna i sądzę, że przeszłaby jako strój codzienny także poza Japonią.

Offline

#9 08-01-2016 o 08h33

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55844.jpg
Mori girl style
Moje pierwsze skojarzenie  z tym tematem to narzuta od pani mikołajowej i jesienny warriant kolorystyczny.Rude włosy,zielone oczy i delikatny makijaż pszynajmniej  ta mi się wydaje.Starałam się inspirować tym zdjęciem:
//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55845.jpg
Strój nie jest obfity w wiele warstw ale stwierdziłam że pasuje do tego konkursu,użyłam innych barw niż na obrazku,kosz żaden mi tu nie pasował,a kurtka musiała by być zamiast narzuty,od obrazka może wyglądać na daleki od tego co ja ,,stworzyłam" ale w rzeczywistości wcale tak nie jest.No i to na tyle opisu nie za bardzo wiem co tu napisać,więc zostawię tak jak jest,bo jeszcze zepsuje!


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#10 08-01-2016 o 22h40

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Jak obiecałam, tak przylazłam.

//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55895.jpg

     Prezentuję moją wersję mori gyaru, nad którą morduję się już od środy. Kto by przypuszczał, że aż takim problemem będą... buty (których zwykle w moich stylizacjach nie widać, stąd problem). W końcu postanowiłam zainspirować się ostatnim wrzuconym w pierwszym poście zdjęciem modelki, która nie ma trzewiczków czy czegoś w tym guście, ale dziewczęce sandałki (?) z odkrytymi palcami. Rajt zresztą też nie ma, co rozwiązało mój kolejny problem. Starałam się, żeby cała stylizacja była lekka, delikatna i dziewczęca - a żeby było leśno i puchato, dodałam królisia, ptaszka i motylki.
     Jeśli chodzi o makijaż - zmieniłam, zmieniłam coś! Kolor soczewek - na jaśniejszy zielony, żeby było jeszcze lżej i delikatniej. Generalnie cały czas mi coś w tej stylizacji nie grało, nie było perfekt - okazało się, że kluczowym elementem są włosy, bo rudy współgra z zielonym jak żaden inny :> Albo w końcu wykichałam sobie mózg (przeziębienie + alergia okazały się być zabójczym combo) i o pustym łbie lepiej mi się tworzyło...


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#11 09-01-2016 o 13h56

Miss'Żółtodziób
Rudaaa30
...
Wiadomości: 11

No to i ja ^^
//photo.missfashion.pl/pl/1/70/gd/55925.jpg

Postawiłam na kolory zieleni, brązu i beżu. Zamiast spódnicy, dodałam spodnie, ponieważ spódnica nie wyglądała dobrze z narzutką. Obok miss stoi jelonek, która ma tutaj dodać leśnego klimatu. Chciałam dodać wiewiórkę, ale to byłoby ZBYT leśne XD
Wybrałam rozwiane włosy, ponieważ najbarzdiej mi pasowały do stroju. Ubiór mojej miss, jest zaprojektowany na jesień, gdyż ten styl (Mori Kei) bardo mi pasuje do wiosny, jesieni.

To tyle!

Pozdrawiam !  /modules/forum/img/smilies/content3.gif

Ostatnio zmieniony przez Rudaaa30 (09-01-2016 o 14h03)

Offline

#12 09-01-2016 o 13h59

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Przypominam, iż autorka konkursu w regulaminie ma zawarte by  były napisane 4 / 5 zdań odnośnie stylizacji.

Ostatnio zmieniony przez Solomona (09-01-2016 o 13h59)


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#13 09-01-2016 o 16h29

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Rudaaa30 proszę zapoznaj się z moim i miniregulaminem nieoficjalnych konkursów :3

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Pamiętaj o tym, żeby zapoznać się dobrze z regulaminem autora w innych i przyszłych konkursach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ja jako autorka konkursu wybaczam edycje zgłoszenia bo ile można zmienić w ciągu 7 minut poza tym widzę, że jest to nowy gracz. dlatego wystosuje ulgowe traktowanie. Mam nadzieje, że nie urazi to innych graczy, a gdyby ktoś miał coś przeciwko (a ma pełne prawo mieć) to biere ja to na klate, może wtedy napisać na priv /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png (uszanuje wasze zdanie w tym temacie, a to kto był przeciwny zostanie anonimowe).


Solomona jak Cerberos (oczywiście to komplement)

Nie spodziewałam się , że ta tematyka tak przypadnie awam do gustu i ogromnie cieszy mnie liczba zgłoszeń, oczywiście licze na następne.
Często pojawia się zdanie "Nie wiem czy jest to zgodne z tematem/stylem Mori i chciałam was wszystkie uspokoić, że jak najbardziej wszystkie prace do tej pory wpisują się w tematyke konkursu.
Zachęcam do dalszych zgłoszeń

Ostatnio zmieniony przez Likoris (09-01-2016 o 16h30)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#14 09-01-2016 o 18h08

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Bardzo spodobał mi się ten temat, chociaż o tym stylu słyszę pierwszy raz.  Zrobiłam kilka stylizacji i miałam problem, którą wybrać, ale w końcu padło na te, bo wydają mi się najbardziej estetyczne. Obydwie stylizacje są przeznaczone na chłodne  dni. Poszłam bardziej w stronę Mori Kei. 
//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55909.jpg
To moja pierwsza stylizacja w tym stylu, strasznie chciałam aby były spodnie, tak więc oto są XD.
//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55779.jpg
Tutaj starałam się wymyślić coś bardziej dziewczęcego, duużo falbanek itd.

Ostatnio zmieniony przez spsr (09-01-2016 o 18h08)


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#15 10-01-2016 o 00h37

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Link do zewnętrznego obrazka

Tak bardzo nie wiem, czy jest mori kei ani mori gyaru, ale nie potrafię ci Likoś odmówić XD Pierwsze słyszę o takim stylu dlatego stylizacja jest dla mnie lekkim wyzwaniem. Wydaje mi się, że moja miss prezentuje styl mori gyaru (ale oczywiście mogę się mylic XD), ponieważ jest ubrana dziewczęco i nie ma na sobie aż tylu warstw. Strój zawiera kwiatowe wzory oraz w miarę stonowaną kolorystykę. Włosy miss zostały nieco upięte, a makijaż jest lekki i prawie niezauważalny.


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#16 10-01-2016 o 02h34

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Zrobiłam jeszcze jedną stylizację w stylu mori i pomyślałam; "Czemu by nie spróbować szczęścia?" i przypełzłam z nią tutaj.
//photo.missfashion.pl/pl/1/70/gd/55987.jpg
Powyższa kreacja, w przeciwieństwie do poprzedniej, miała być bardziej w stylu mori gyaru niż mori kei. Usta, podobnie jak kolor włosów, zostawiłam takie same jak w poprzedniej stylizacji, resztę całkowicie zmieniłam. Chciałam, żeby było słodko i delikatnie, więc jest tu uroczy róż, urocze koronki i urocze piegi. Do tego kilka elementów w kolorach brązu. I dużo rudzików. Nie wiem właściwie, czemu je dorzuciłam. Chyba po prostu pasowały mi do bardzo dziewczęcej, kawaii stylizacji. ;3

Offline

#17 11-01-2016 o 09h34

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 413

Cześć C:

Oto (tak myślę) Mori Kei.

//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56121.jpg

Pierwszy raz, słyszę o takim stylu, ale myślę, że nie poszło mi tak źle. Insoirowałam się pierwszym zdjęciem. Nie wiem, dlaczego, ale do tej stylizacji, bardzo chciałam użyć blond włosów. Brązowe oczy dodają miss charakteru. Może ktoś się zastanowi, dlaczego na butach, jest kolor fioletowy? Takiego samego koloru jest bluzka, którą tutaj nie widać XD Wszystkie elementy stylizacji, są od innych kompletów (tak sądze XD).

Serdecznie Pozdrawiam !
~~Smolarka
Smile!

Ostatnio zmieniony przez Smolarka (11-01-2016 o 20h11)


#1 soowon defender

Offline

#18 11-01-2016 o 21h07

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Smolarka dostała pozwolenie na edycję/zedytowanie (nie mogę dobrać słowa-_-) zgłoszenia. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#19 12-01-2016 o 19h58

Miss'na całego
inna137
:3
Miejsce: Nevereverland
Wiadomości: 323

Witam oto moja mori kei:
http://i68.tinypic.com/15p080p.png
Styl mi się bardzo spodobał dlatego pomyślałam że może wezmę udział ;3
Wybrałam brąz i chyba troszkę z nim przesadziłam.Miss ma rozpuszczone włosy i delikatny makijaż.Jako leśny element wybrałam wiewiórkę.Brakowało mi motywów kwiatowych więc ozdobiłam włosy wiankiem.


https://media.giphy.com/media/pPdxU3VZ1uNk3nBDXW/giphy.gif     







Offline

#20 19-01-2016 o 12h21

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Długo się zbierałam do wziecia udzialu w tym konkursie,  jak widac udalo mi sie.
Najbardziej przeraża mnie podpunkt: 4-5 zdań o stylizacji 9.9

Link do zewnętrznego obrazka

Moja mori kejową misseczke ubralam jak najbardziej możliwe to było - w moim guście. Wiec napewno pod spódnica ma jeszcze szorty do tych rajstop!
Na szczescie moja miss podstawową twarz miała idealnie pasującą do tematu, wiec sie nie namęczyłam (hyh leń).
Większość panien na obrazkach przykładowych jest ubrana w jasne pastelowe kolory, co mi sie za bardzo nie podobalo... lecz wybrnełam z tego, używajac ciemnych naturalnych kolorów :3
Ps. wiecej ubrań załozyc już nie mogła! xD

Ostatnio zmieniony przez serowakanapka (19-01-2016 o 12h22)

Offline

#21 19-01-2016 o 14h34

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56543.jpg

Ja postawiłam przede wszystkim na brąz, jakoś ten styl tak najbardziej mi się z tym kolorem kojarzy. Stworzyłam piegowatego rudzielca, który właśnie się udaje na leśny spacer :3. Dziewczyna wzięła ze sobą książkę, co by lekturę podczas drogi poczytać, lecz praktycznie nie miała czasu, aby po nią sięgnąć. Otoczyło ją mnóstwo zwierząt i zamiast czytać, wolała podziwiać widoki.

Offline

#22 27-01-2016 o 01h45

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

UWAGA! UWAGA!
Zostało już tylko 5 dni do końca!!!
Jeżeli ktoś chcę się zgłosić lub podesłać 2'gą stylizację to właśnie nadszedł czas na działanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#23 27-01-2016 o 10h12

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

Eh, no dobra. Wiem, że nie wygram, bo moja styli jest przeciętna, no ale YOLO.

//photo.missfashion.pl/pl/1/72/moy/56916.jpg

To jest raczej Mori Kei, choć nie jestem znawczynią w tym temacie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Nie chciałam, żeby moja miss była jakaś poubierana we wszystko, co popadnie. Chciałam, żeby to miało jakieś ręce i nogi. Miss ma na sobie brązową spódniczkę w kwiaty i koszulę, a na tym krótką sukieneczkę i sweter. Nosi rajstopy i kozaki z kożuszkiem, a na szyi ma zawieszoną zieloną apaszkę. Dosyć grubą. Malunki na rękach i dużo kwiatów to dodatki. Oczywiście ma przyjaciół: ptaszki, sarenkę (chyba xD) i wiewiórkę, która siedzi na jej ramionach.

Niezbyt oryginalne, wiem. xD


~

Offline

#24 30-01-2016 o 12h03

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 413

No to wracam z drugą stylizacją (:

//photo.missfashion.pl/pl/1/72/gd/57124.jpg

"Pewne dziewczę wiosną (mam nadzieję, że trochę wiosenne klimaty, nie zepsują klimatu mori kei..) wybrało się na polanę, by odpocząć w śród szumu liści, czytając książkę. Marzyła o jesieni, którą uwielbiała ponad życie.."

Dodam drugą stylizacje, a co ^^
Postawiłam na pastele.
Nie podobało mi się, że moją miss zrobiłam na "różową landrynkę", więc dodałam jej buty podróżnika, oraz szarą książeczkę. Myślę, że jest to mori gyaru, no ale nic nie wiem na pewno. Ogólnie, to nie wiem, czy dobrze wykonałam zadanie, ale w razie czego ^^.

Pozdrawiam!


#1 soowon defender

Offline

#25 31-01-2016 o 15h00

Miss'ok
KuroiTenshi
...
Wiadomości: 69

Jako, że zawsze bardzo podobał mi się styl mori, postanowiłam wziąć udział w tym konkursie ^^
Chciałam pokazać zarówno Mori Kei ,jak i Mori Gyaru i mam nadzieję, że chociaż trochę mi się to udało...

//photo.missfashion.pl/pl/1/72/gd/57260.jpg
W pierwszej stylizacji starałam się pokazać styl "Mori Kei". Moja Miss ubrana jest w długą zwiewną spódnicę. Do tego dochodzi płaszczyk, zwiewna bluzka i wygodne buty. W dodatkach postanowiłam użyć beretu i wełnianego szalu. Motylki, jak i gałązka mają za zadanie dodać stylizacji charakterystycznego klimatu.

//photo.missfashion.pl/pl/1/72/gd/57263.jpg
Drugą stylizację chciałam zrobić w stylu "Mori Gyaru". Szczególnie zależało mi na użyciu tej spódniczki, więc starałam się wszystko zrobić pod nią. Mamy tu bluzkę, wygodne buty i wełniany szal zarzucony na ramiona. Kwiaty we włosach miały dodać stylizacji uroku. Ta stylizacja ma mniej warstw i jest bardziej delikatna.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3