Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#51 07-02-2016 o 19h37

Miss'na całego
inna137
:3
Miejsce: Nevereverland
Wiadomości: 323

Urocze dyplomy :3 Gratuluje wygranym ,a opinie chętnie poznam  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


https://media.giphy.com/media/pPdxU3VZ1uNk3nBDXW/giphy.gif     







Offline

#52 08-02-2016 o 23h43

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Dziękuję za dyplom, tym lasem w tle bardzo trafiłaś w mój gust ♥

I śliczne podium, yay, pierwsze miejsce jak najbardziej zasłużone!

Offline

#53 09-02-2016 o 23h56

Miss'ok
KuroiTenshi
...
Wiadomości: 69

Dziękuję za śliczny dyplom ^^

Gratuluję wszystkim wygranym i ja również bardzo chętnie poznam Twoją opinie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#54 10-02-2016 o 16h27

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Wyciapane z duszy czylii: OPINIA!!!
Wybaczcie, że tyle czekaliście, mówiąc szczerze mam ostatnio jakąś dziwną depreche T-T

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Przez co, to co napiszę pewnie nie będzie najlepsze i też nie będzie tak długie jak bym chciała aby było, jednak postaram się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Do tego co tu przeczytacie podejdźcie z dystansem bo pewnie będe sporo marudzić, szczególnie tym, którzy byli blisko wygranej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Poza tym miejcie na uwadzę, że mimo iż mój gust może nie być taki jak wasz to macie pełne prawo być zadowoleni ze swoich stylizacji. bo jakby nie patrzeć to napracowaliście się za co wam dziękuje, a ja jaako autor konkursu daje wam tylko mój punkt widzenia :>
Wspomne tylko jeszcze, że na podium staneły osoby, które do tematu podeszły w naprawde niezwykły sposób, a wyróżnienia otrzymały osoby, które wykonały np jeden błąd/niedociągnięcie (MOIM zdaniem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png)
Długość będzie najczęściej zależeć od ilości stylizacji (1 lub 2)

Saeniver
Zacznę od drugiej stylizacji bo nie była ona tak bardzo dopracowana jak pierwsza, mimo to jednak jest to kreacja zdecydowanie powyżej przeciętnej (pod względem wizualnym). Zwiewna, delikatna kolorystyka, którą kocham nadała jej fajnego charakteru. Połączenie tego sweterka z resztą nadał całości bardzo ciepły i dziewczęcy efekt <3
Ptasiek i kluliczek był dobrym pomysłem, trudno to wyjaśnić ale naprawde pasują tutaj.
Mam jednak pytanie, czy kokardki na nadgarstkach były częścią bluzki, sweterka czy coś w tym rodzaju ???
Bo troche kują mnie w oczy, nie są one może złym elementem ale ich kolor nie zbyt pasuje i kształt gryzie się z apaszką/szalem na szyi.
Koncepcja dopasowania  koloru motyli do koloru oczu była fajna jednak odwracają one uwagę od ślicznego i bardzo dopracowanego makijażu.
Włosy są po prostu idealne i pod względem fryzury jak i koloru <3
Pierwsza stylizacja nie jest czymś co mogę zbyt długo opisać z prostego powodu JEST ONA ZBYT IDEALNA. Choćbym chciała to nie mam się do czego przyczepić. Wszystko jest dopracowana i pod względem kroju ale i kolorku. To wszystko co mogę ci powiedzieć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Poezja
Stylizacja jako taka ładna. Niestety jednak dość niedopracowana. Sweter nie wpasował się w spódniczkę. Kolory jako takie są ładne jednak biel i szarość troche psują efekt. Twarz i fryzure wykonałaś naprawdę ślicznie. Kolor włosów idealnie pasuje do makijażu <3
Rajstopy wyglądają bosko z spódniczką i z swetrem, jednak sweterek nie pasuje do spódniczki. Myśle, że dobrze było by zamienić góre na inną lub dół np na szorty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

jula209
Zacznę może od tego co trochę kuło mnie w oczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Makijaż jako taki nie jest fajny i z pazurem ale wydaje mi się, że nie jest najlepiej dopasowany do tej stylizacji (chodzi głównie o oczy i brwi), fryzura jest śliczna ale włosy są zbyt rozwiane do tej czapki przez co wystają w niewłaściwych miejscach. Myśle, że torebka i ozdoba na nadgarstek też mogłaś dopasować troszkę lepiej (ale to akurat jest szczegół bo absolutnie nie był to zły wybór. Torebka jest ładna ale mogłaś tu poszaleć i pokombinować) <:
A teraz kąkrety!
Kolorostyka wyszła ci po prostu pięknie. Każdy element pasuje do siebie do takiego stopnia, że zastanawiałam się czy to nie komplet (oczywiście nie sprawdzałam bo pamiętam jakotako jaki element z jakiego zestawu), Do tego połączenie takich barw wymaga odwagi, a ty zrobiłaś to super <3
Podoba mi się, że każdy element do czegoś pasuje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Byłaś jedną z faworytek do wyróżnienia ale niestety zabrakło kilka punktów T-T
Teraz tak myśle, że trochu szkoda, że nie naciągnełam ustalonych granic /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
KimKas
Kimuś ty mój kouhaiu kochany (jak to brzmi XD)
Twoja pierwsza stylizacja wyszła delikatnie, zwiewnie i klasycznie. Makijaż i kolorystyka wyszła naprawde fajnie i ciekawie.
Kontrastujący szal z białą kiecką wygląda naprawde zjawiskowo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Kocham te jesienne kolory, makijaż wyszedł przyjemnie, a zwierzątka wyglądają bosko.
Jedyne co mnie zastanawia to włosy.
Są nie brzydkie ale też troche jakby nie  grają z tym ubiorem. Liście unoszą się w powietrzu więc bardziej moim zdaniem pasowałyby rozwiane włosy ale to coś bardziej pod sugestie na przyszłość.
Druga stylizacja też okazała się ciekawa, róż z brązem tworzy naprawde ciekawe połączenie (troche jak czekolada truskawkowa z Milki i tak, jestem głodna -_-).
Fryzura dobrana naprawde ślicznie, ciemny kolor też wygląda fajnie bo gdyby był to np średni/jasny brąz to mogłaby się zrobić plama. Tak naprawde jedyne do czzego mogę się przyczepić to oczy.
Wiem, że przy pierwszej i drugiej stylizacji dałaś tą samą kreske ale w pierwszej wyglądało to naprawde ciekawie za to w drugiej dało troche przeciwny efekt. Bardzo możliwe, że jest to wina jaśniejszej karnacji w połączeniu z fryzurą, która odkrywa całą twarz lub kolor oczu. Te oczy nie są wizualnie złe ale w połączeniu z delikatnymi ustami i uroczymi piegami tak troche wyglądają jakby walczyły o uwagę -_- (dziwnie to brzmi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png)

Hyunn
Twoja stylizacja choć bardzo skromna to była zdecydowanie jedną z lepszych w tym konkursie.
Praktycznie idealnie dobrany makijaż, który przez swój naturalny wygląd idealnie wpasował się do konkursu, śliczna fryzura i świetnie dobrany do niej kolor bo nie zlewa się z resztą stroju.
Jedyne nad czym się zastanawiam to wybór rajstop (chyba rajstop bo nie wiem do końca co to. Czy to coś ala leginsy w połączeniu ze skarpetkami czy co? więc powiedzmy po prostu, że to co ma na nogach). Buty są cudowne ale zastanawia mnie czy w lepiej dopasowanymi rajtkami nie wyglądałyby lepiej (???) Takie tam gdybanie.
Prawde powiedziawszy idealnie wpasowałaś się w mój gust z kolorystyką , kocham brąz od najjaśniejszych do najciemniejszych wariantów, a tobie udało się świetnie nadać kształt całości używając (prawie) tylko tego jednego koloru w różnych odcieniach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Suiseiseki
Pierwsza stylizacja:
Mam pytanie -_- . . . Po kiego ci te okulary w ręce?!!!!
Wizualnie i stylistycznie otarłaś się praktycznie o majstersztyk! Kolorystycznie jak i jeżeli chodzi o sam krój to wpasował się on idealnie w styl "Mori Girl". Fakt, możliwe, że dałoby się go troche lepiej dopracować ale prawde mówiąc moim zdaniem i tak wygląda fajnie i ciekawie, jeżeli poza okularami miałabym się do czegoś przyczepić to byłby to makilaż, a kąkretnie oczy.
Przez ich kształt nadaje to troche sztucznego wyglądu ale z drugiej strony muszę przyznać, że ich kolor jest naprawde śliczny, podoba mi się strasznie ten odcień zieleni <3 Jest jeszcze kwestia wianka, który jest ładny ale zastanawiam się czy można było wybrać go troche bardziej pod kolor, choć to jest szczegół.
Druga stylizacja wyszła ciekawie. Delikatne przytłumione kolory wyglądają naprawde fajnie <3
Poza kształtem oczu nie mam zbyt dużo uwag w tym wypadku.
Jednak gdyby buty były troche delikatniejsze kształtem i bardziej w stylu vintage, a spódnica może jednak odrobine bardziej zwiewmna to całość naprałaby bardziej harmonijnego kształtu. Zakochałam się w tym blondzie, idealnie gra z całością :3

Lahlae
Twoje stylizacje zawsze strasznie przykuwają uwagę, jednak tym razem widzę naprawde zaszalałaś :3 W pozytywnym sensie.
Już od twojego zgłoszenia wiedziałam, że postawie cię na podium (o ile następni cię nie wypchną bo do końca nigdy nie wiadomo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png) problem miałam tylko z wyborem schodka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Druga stylizacja odrobine gorsza wizualnie od pierwszej i tak wyszła uroczo i ładnie. Pastelowe kolory to zawsze coś pięknego. Spódnica wyszła pięknie w połączeniu z topem i sweterkiem. Jasne kwiaty nie mogą wyglądać żle na rudych włosach. Okulary dodają odrobine powagii ale i ciupke magii. Jedyne do czego mogę się przykleić to buty, niby dobrze wyglądają ale coś mi w nich nie pasuje w ich odcieniu ale i w ich kształcie. Całość jest urocza jak już wspomniałam ale te buty są chyba zbyt słodkie jednak do całości bo ogólnie kreacja jest wyważona i ma w sobie jakiś taki spokój, a te kokardki krzyczą.
Twoja pierwsza stylizacja wyglądała naprawde magicznie. Na pierwszy rzut oka wkradła się szczypta chaosu ale widać też, że był to zamierzony efekt, który jest czym normalnym w stylu Mori /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Styl ten moża zinterpretować słowami "Zamiłowanie do buszowania po strychu i szafie babci", a ta kreacja idealnie oddaje te słowa! Nie mam się tu nawet do czego przyczepić bo kolory są piękne, a sam kształt też jest boski.
Jesteś jedną z niewielu, która połasiła się na kapelusz i efekt wyszedł bosko!

sarata123
Bardzo dobrze widać, że stylizacja ma dużo wspólnego z tą fotką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Zastanawiam się dlaczego wybrałaś tą fryzure? Głowa miss wygląda troche płasko, a szkoda bo kolor włosów jest piękny. Spinki we włosach też zbytnio nie pasują, strasznie się odznaczają i ogólnie nie są za ładne.
Zastanawiłabym się jeszcze nad makijażem. Nos i usta są śliczne ale nad oczami bym się zastanowiła. Te, które są nie są złe, tak w sumie to są całkiem ładne jednak myśle, że do stroju i włosów pasowałoby coś w brązach lub zieleniach.
To są chyba jedyne części stroju do, których mogę się przyczepić.
Cała reszta jest zdecydowanie boska <3
Ten sweter nie jest łatwy w dopasowaniu dołu, a tobie udało się to świetnie zrobić i wygląda to świetnie, bardzo w stylu Mori!
Cudowne odcienie świetnych kolorów.
Chusta na ramionach, wiewiórka i jesienne liście to naprawde świetne dodatki, nadają charakterku i jesiennego uroku <3


rudaaa
Stylizacja skromna ale całkiem przyjemna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png jednak brakuje tu jakiegoś "CZEGOŚ"
Choć nie wiem czym to "coś" miałoby być -_-
Uwielbiam ten swetrowy sweterek (szukam słowa ale nie mogę go z siebie wydusić więc zostane przy sweterkowym swetrze, wybacz)
Fryzura jak i kolor włosów jest śliczny, jednak brakuje mi jakiegoś elementu we włosach. Buty i bluzka są bardzo dobrze dobrne do sweterka ale spodnie nachodzą na buty i troche psują kolorystyke, wydaje mi się, że z jakimiś szortami i rastopami wyglądałoby to lepiej.
spsr
Tak jak w przypadku Lahlae i Saeniver od razu wiedziałam, że twoje stylizacje wylądują na podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
To co mi się w nich najbardziej spodobało to ich realizm. Ten bardzo naturalny i nawet dość prawdziwy wygląd jest zasługą świetnie dobranego makijażu.
Druga stylizacja bardzo dziewczęca i urocza, choć w stonowanych i przytłumionych barwach. Nie ma się tu nawet do czego przyczepić :3 Zastanawia mnie tylko ten zielonkawy szalik, wydaje mi się, że nie wadzi ale jednocześnie wydaje mi się, że całość wyglądała by lepiej bez niego (to tylko takie gdybanie).
Jedyne co mogłabym jeszcze powiedzieć jak gdybym miała się czepiać to czy buty nie mogłyby być odrobine bardziej masywne (bardziej kryte) bo przy tak ciepłym dziewczęcym stroju, który ma dość sporą objętość, balerinki wyglądają mało naturalnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Pierwsza stylizacja bardzo dojrzała i stonowana zbyt idealna aby powiedzieć o niej, choć jedno słowo przeciw. Fajny, nieciężki kształt i przyjemne kolory, a ta spódnica jest boska.
(MOJA SYGNATURKA!!! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png szkoda, że wyszła tak blado -_-)

spsr
Tak jak w przypadku Lahlae i Saeniver od razu wiedziałam, że twoje stylizacje wylądują na podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
To co mi się w nich najbardziej spodobało to ich realizm. Ten bardzo naturalny i nawet dość prawdziwy wygląd jest zasługą świetnie dobranego makijażu.
Druga stylizacja bardzo dziewczęca i urocza, choć w stonowanych i przytłumionych barwach. Nie ma się tu nawet do czego przyczepić :3 Zastanawia mnie tylko ten zielonkawy szalik, wydaje mi się, że nie wadzi ale jednocześnie wydaje mi się, że całość wyglądała by lepiej bez niego (to tylko takie gdybanie).
Jedyne co mogłabym jeszcze powiedzieć jak gdybym miała się czepiać to czy buty nie mogłyby być odrobine bardziej masywne (bardziej kryte) bo przy tak ciepłym dziewczęcym stroju, który ma dość sporą objętość, balerinki wyglądają mało naturalnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Pierwsza stylizacja bardzo dojrzała i stonowana zbyt idealna aby powiedzieć o niej, choć jedno słowo przeciw. Fajny, nieciężki kształt i przyjemne kolory, a ta spódnica jest boska.
(MOJA SYGNATURKA!!! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png szkoda, że wyszła tak blado -_-)

Yubin
Moja droga, powinnaś chyba dostać po głowie >_<
Stylizacja sama w sobie udała ci się naprawde bosko ale jest jeden mały feler, który tak rzuca się w oczy, że nie wiem. Oczy! Rozlazły się. Tęczówki nie wpasowały się w kształt oczu, choć ich kolor strasznie mi się podoba i pasuje do  wzorków nadolnej części kreacji. Wydaje mi się też, że bez szalika całość wyglądałaby lepiej. Ogólnie szkoda bo reszta makijaży fryzura i to jak skomponowałaś poszczególne elementy naprawde wygląda cudownie T-T
Super kolorystycznie, te falbany nadają ciekawej stuktury, a same wzorki w kwiaty torebka i sweter są tak bardzo Mori, że bardziej już się chyba nie da /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Smolarka
Obie stylizacje specyficzne (w dobrym sensie) i oryginalne. Co nie zmienia faktu, że już widywałam twoje inne stylizacje i troszke mnie zawiodłaś. Normalnie robisz bardzo fantazyjne i boskie kreacje ale tu troszke nie poszło tak jak powinno -_-
Choć ogólnie nie jest żle, po prostu już wszyscy chyba wiedzą, że stać cię na bardzo dużo :3
W pierwszej stylizacji przy fryzurze strasznie odznacza się grzywka, wybrany przez Ciebie blond jest ładny ale grzywka w nim wygląda jak przyklejona do reszty.
Do tego płaszczyka ta spódnica jest za bardzo rozkloszowana i wystaje po bokach (nie zawsze jest to coś złego, pewnie innym też się to podoba jednak ten efekt nie jest w moim guście)

inna137
Stylizacja w fajnych barwach i bardzo klasyczna.
Prawde powiedziawszy miałam mieszane uczucia kiedy ją zobaczyłam.
Z jednej strony bolerko i buty, które niezbyt mi się podobają i jakby troche nawet nie pasują. Myśle, że bolerko możnaby dobrać krótsze i w charakterystycznym kolorze, który by pasował do brązu jak bardzo ciemne bordo lub ciemna zieleń, buty mogłyby być w kolorze np bolerka (te, które masz aktualnie nie są brzydkie, niestety odstają kreską od reszty)
Fryzura mogłaby być odrobine delikatniejsza ale to akurat tylko gdybanie i sugestia bo e aktualne są urocze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
A z drugiej strony wziełaś naprawde biękny brąz, jeżeli chodzi o piękną kreacje pod bolerkiem. Od razu mam przed oczami dziewczyne w lesie siedzącą przy drzewie i czytającąksiążke przy, której zasypia (Aż tu zjawia się chłopak i zakłada jej na głowe wianek i odchodzi, a ona dotyka głowy i się uśmiecha bo tak naprawde udawała) XD Ponosi mnie ale, przepraszam ale ostatnio mam jakąś potrzebe obejrzenia lub przeczytania zacnego romansu co dziwne bo nie gustuje w tym gatunku -_- (mniejsza z tym, o czym ja wogule bredze)
Wracając, jedna rzecz urzekła mnie w 100%
Jak do ciorta udało ci się wykonać tak perfekcyjny makijaż?????!!!!!!
Jest po prostu boski. Jej oczy z tym delikatnym uśmiechem wyglądają tak pięknie i naturalnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Chce się patrzeć!

serowakanapka
Znowu jestem głodna -_-
Twoja stylizacja zdecydowanie jest jedną z najlepszych i najciekawszych w tym konkursie.
W sumie jedyne co mnie gryzie to wybór rajstop, nie wyglądają żle z całością ale nadają efekt narysowanych nóg :3
Cała kreacja ma sporą objętość ale przy okazji jest bardzo dziewczęca /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Wszystkie elementy świetnie do siebie pasują pod względem kolorystycznym ale i pod względem stylu. Ogólnie wszystko jako takie jest na bardzo duży plus przez co nie mam zbyt wiele do powiedzenia, bo nawet jakbym chciała nie mogę się do niczego poprzyczepiać. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Rainbow
W stylizacji jest kilka elementów, które strasznie mi się spodobały ale i kilko, które niestety nie przypadły mi do gustu.
Kapelusz odcina włosy co nie wygląda najlepiej i chyba właśnie to najbardziej kuje mnie w oczy. Myśle, że sarenka też jakoś tu nie wygląda najllepiej, przez te buty troche to wygląda jakbyś ją nadepneła (choć z butów bym nie zrezygnowała bo są świetne :3)
Zastanawia mnie też książka lub raczej ten zielony kolor ale z drugiej strony nie wygląda to żle (w prawdziwym życiu też nikt nie ubiera się pod kolor okładki) więc nie będe się tego czepiać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
To co zdecydowanie mnie kupiło w twojej stylizacji to makijaż i piękny kolor włosów. Miss ma śliczne oczy a te piegi wyglądają świetnie
(KOCHAM PIEGI!!!).
Uwielbiam też rudy kolor włosów a ty z tym ombre dałaś mu ognistego pazurka co niby nie powinno pasować do tego stylu bo jest to dość nowoczesna kolorystyka, a jednak  naprawde dobrze tu pasuje.
Jak już wspomniałam buty są zacne i idealnie grają ze spódnicą i topem.
Całość jest też w miłej dla oka kolorystyce <3

Charlotte5
Szarlotka powinna dostać prztyczka w nos! Skąd ta niepewność siebie ????? -_-
Szczególnie, że stylizacja wyszła ci naprawde bosko.
W osobach wyróżnionych pod względem punktacji, twoja stylizacja zdecydowanie była najbliżej podium. Brakowała tylko kilku punktów abyś się tam dostała.
Troche żałuje, że cię jednak na schodki nie wciągnełam ale nie chciałam tak bardzo zapychać podium (wyróżnienie miała dostać 1 osoba ale staneło na 4, naprawde nie mam silnej woli kiedy chodzi o czyjąś prace)
Jedyne do czego mam zastrzeżenia  to ozdoba do włosów oraz ozdoba na ręce.
Do tej drugiej nie mam zbyt wiele do powiedzenia bo w sumie nie rzuca się w oczy zbyt mocno ale myśle, że można było dać coś ciekawszego comlepiej by się wpasowało do reszty. Kwiatek we włosach jest śliczny, zastanawia mnie tylko dlaczego jest akurat żółty? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Nie wygląda to nieadnie ale jednak tak troche jakby walczyło z całą resztą.
To co przeogromnie mi się podoba, to połączenie butów  za spódniczką i to, że wykorzystałaś te piękne rajstopy.
Ogólnie poza tym co powiedziałam, że jako takie jest pod znakiem zapytania lub na nie, to cała reszta jest świetna od kolorystyki po krój. Myśle, że mogę nawet połasić się o stwierdzenie nieziemska.

KuroiTenshi
Pierwsza stylizacja odrobinę mniej przyjemna wizualnie w porównaniu do drugiej kreacji jest bardzo dojrzała  i stonowana.
Kolory bardzo dobrze wykorzystane i naprawde świetna spódnica bardzo w stylu Mori. Zakochałam się w tym jakże cudnym wypadku, że motyl wygląda jakby latał między gałązkami. Zastanawia mnie tylko dlaczego te kwiatuszki dobrałaś akurat w różu, tak sobie myśle, że dałoby rade lepiej dopasować inny kolor, choć to też gdybanie :3 Makijaż jako taki jest boski ale nie zbyt pasują tu te usta, wydaje mi się, że do tak delikatnej kreacji i bardzo spokojnych naturalnych oczu są one zbyt pełne. To co naprawdę odrobine kuje mnie w oczu to, to co ona ma na ręce (tatułaż?)
Druga stylizacja jest bardzo dziewczęca, urocza ale jednak spokojna.Jedyne co mogę tutaj powiedzieć to, że zastanawia mnie ta torebka (ładnie wygląda i pasuje ale torba jest bardzo kobieca, a sama stylizacja dziewczęca), możliwe, że coś delikatnego odrobine lepiej by pasowało.
Kocham te kolory, a spódniczka w kwiaty faktycznie jest boska i fajnie, że stylizacje wykonałaś właśnie pod ten element <3 bo wyszło to naprawde niezwykle zjawiskowo. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Lajna
Pierwsza stylizacja wyszła ci dość (bardzo) chaotycznie, jest bardzo dziewczęca i jako taka urocza.
Buty troche nie pasują do całości.
Kolorystyka troche też nie pasuje do stylu Mori ale ciort z tym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Wybrałaś prześliczną spódnicę, ten krój jest oryginalny i słodki <3
Świetnie wykonałaś makijaż oczu, są dość naturalne i mają śliczny kolor.
Włosy dobrałaś bardzo ciekawie, a ja osobiście kocham ten karmelowo-orzechowy odcień.
Co do drugiej stylizacji to . . .
Po kiego ci te kwiatki i opaska we włosach. Opaska odznacza się kreską, a kwiatki nie pasują.
Przepraszam, że tak mocno reaguje ale nie czepiałabym się gdyby nie to, że cała reszta wyszła ci cudownie. Te ciemne przytłumione kolory aż zbyt idealnie do siebie pasują, całość ma fajny krój i naprawde dobrze gra z włosami.
Gdyby nie te dwa szczegóły to stylizacja byłaby idealna <3


Przepraszam bo miałam to wstawić wczoraj wieczorem ale wyszło, że skończyłam pisać dopiero teraz. Jak widać trochu roboty przy tym było. Mam nadzieje, że nikogo nie uraziłam, a jeżeli tak to przepraszam :3

Przepraszam za błędy ale wyszło tego dużo i po prostu nie mam siły ani sprawdzić, ani ich poprawić! Wybaczcie T-T

Przy okazji mam do was pytanie:

Chcę już w najbliższym czasie wykonać kolejny konkurs i nie umiem się zdecydować bo wpadłam na 3 pomysły, dlatego zapytam was, może mi doradzicie!
Nie zdradze szczegółów aby nikt mi ich nie ukradł (żaden z nich nie jest zbyt normalny, przynajmniej jeżeli chodzi właśnie o te szczegóły) ale zerknełam na liste tematów i jestem prawie pewna, że to co chcę zorganizować  jeszcze nie powstało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif 1. Konkurs związany z bajkami?
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif 2. Konkurs związany z muzyką?
(będzie raczej mroczny i najprawdopodobniej związany z Azją)
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif 3. Kolejna dziwna ale i piękna subkultura Japonii?


Prędzej czy póżniej wykonam wszystkie ale skoro są robione dla waszej i mojej zabawy i przyjemności to zapytać nie zaszkodzi! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#55 10-02-2016 o 16h35

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 413

Likoris Dziękuję za ciepłe słowa! :)Wiem, że moje stylizacje, które zgłosiłam do konkursu były marne..Miałam inny pomysł, ale ktoś mnie wyprzedził, więc musiałam improzwizować. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
P.S. Oczywiście, że coś związanego z Japonią! Tym razem chcę dać z siebie wszystko! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


#1 soowon defender

Offline

#56 10-02-2016 o 19h21

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Wieeedziaaaaałam, że druga stylizacja nie jest tak udana jak pierwsza (dziękuję za tak dobrą opinię o niej), ale nie mogłam się powstrzymać przed spróbowaniem obu stylów :> Aha - kokardki są bransoletkami, bodajże z Krainy Steampunkowej. Bez nich było mi jakoś łyso, choć, jak widać, może nie był to najszczęśliwzy pomysł.

Bardzo dziękuję za opinię :*


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#57 10-02-2016 o 19h34

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Dzięki za ten słowa  dzięki temu wiem co jest źle i zapamiętam na przyszłość  ^^
Co do konkursu oczywiście że związany z Japonią ^^


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#58 10-02-2016 o 19h42

Miss'ok
Hyunn
...
Wiadomości: 52

Bardzo dziękuję za niezwykle miłe słowa ^^ Co do rajstop. Rzeczywiście również nie byłam pewna czy pasują dobrze, ale patrząc na to co miałam w szafie to był jeden z lepszych wyborów xD
Co do kolejnych konkursów propozycje numer 2 i 3 wydają mi się najciekawsze ^^


//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53729.jpg

Offline

#59 11-02-2016 o 00h43

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Dziękuję za miłe słowa oraz za opinie, dzięki której nabrałam pewności co zrobiłam źle. ;} W drugiej stylizacji rzeczywiście buty nie pasują, miałam z nimi straszny problem. Zielonego szalika użyłam akurat po to, aby coś ukryć, ale faktycznie nieco psuje efekt.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

Najfajniejszy byłby temat o kolejnej subkulturze z Japonii, chociaż te bajki też mnie zaciekawiły.

Ostatnio zmieniony przez spsr (11-02-2016 o 00h45)


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#60 11-02-2016 o 15h42

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Aww, dziękuję za takie miłe słowa! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Tak patrząć to  sie zgadzam, nie zaszalałam z makijażem ani z torebką XD  Taak! Kolejny konkurs japoński! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#61 11-02-2016 o 23h39

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

(Jak dla mnie brzmi dobrze, senpai x3)
Dziękuję za miłe słowa (porównanie drugiej stylizacji do czekolady jest słodkie) i dobre rady na przyszłość, z których z całą pewnością będę korzystać ^-^
Też jestem za kolejnym konkursem związanym z subkulturami japońskimi. To takie połączenie przyjemnego z pożytecznym - dowiadujesz się czegoś nowego i masz frajdę z robienia stylizacji, do której tworzenia wykorzystujesz świeżo zdobyte informacje (w mojej głowie to zdanie brzmiało jakoś logiczniej xD)

Offline

#62 12-02-2016 o 18h19

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Dziękuję za szczerą opinię /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Nawet nie zauważyłam, że oko nie pasuje do kształtu XD


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#63 13-02-2016 o 12h58

Miss'całkiem całkiem
Poezja
...
Wiadomości: 131

Gratuluję wszystkim! Śliczne dyplomy a i opinia bardzo przydatna. ^^

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3