Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 29 30 31 32 33

#751 28-06-2015 o 16h26

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

//photo.missfashion.pl/pl/1/56/moy/44624.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
//photo.missfashion.pl/pl/1/56/moy/44623.jpg

Instytut profesora Xaviera w oczach opinii publicznej pełni funkcję  ośrodka wychowawczego dla wybitnie uzdolnionych jednostek. I zasadniczo jest to zgodne z prawdą, jednak to, czym tak zwana “wybitna jednostka” jest, zależy już od interpretacji odbiorcy.
Instytut to miejsce w  którym uczą się, szkolą i mieszkają mutanci – osoby, które odziedziczyły zmutowany gen X, dzięki któremu dysponują różnymi paranormalnymi  zdolnościami. Czasem są one przydatne, innym razem stają się przekleństwem uniemożliwiającym normalne funkcjonowanie w społeczeństwie.


Czy masz ochotę dołączyć do Instytutu jako uczeń? A może wolisz być nauczycielem? W każdym z tych przypadków zapraszam Cię do zgłoszenia się do naszego RPG - Xavier's Academy!

ZAPRASZAM!

Nabór prowadzimy na priv - należy napisać do mnie, Ojsa lub Evvers i pokrótce opisać swoją moc. ^^


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#752 30-06-2015 o 17h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 13

https://littlecloudcuriosity.files.wordpress.com/2014/11/akatsuki-no-yona-episode-7-23.jpg


Starożytne Chiny, zdrajca zabija króla i zasiada na tronie, wygnawszy uprzednio następcę tronu. Całe królestwo dowiaduje się o tym, iż król jak i książę zginęli, jednak dla niektórych wydaje się to dość dziwne. Książę, który jest czerwonym smokiem, wyrusza w podróż aby odnaleźć resztę świętych smoków, mając na celu pomszczenie ojca i powrót do swego pałacu.
Czy czerwonemu smokowi uda się przekonać resztę smoków, aby były po jego stronie ?
Czy uda mu się zasiąść na prawowitym tronie ?


Opowiadanie w klimatach starożytnych Chin zmieszane z fantastyką, Yaoi. Wolnych jest pięć ról, a myślę nad dodaniem jeszcze dwóch także zapraszam wszystkich chętnych.


Pozostała ostatnia rola wolna, tak więc zapraszamy serdecznie.


//www.missfashion.pl/forum/t6405,1-cztery-strony-%C5%9Bwiata-yaoi-6os-staro%C5%BCytne-chiny-fantasy.htm#p363109

Offline

#753 05-07-2015 o 20h06

Miss'wow
...
Wiadomości: 516

miałby ktoś może ochotę rozpisać jakieś shoujo-ai lub shounen-ai? coś niewymagającego i o prostej fabule?

Offline

#754 07-07-2015 o 02h18

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Szukam osoby chętnej do pisania opowiadania wyłącznie ze mną, przy czym chciałabym by nie skończyło się to równie przygnębiająco jak tutaj. Mimo że zwykłam być tu postrzegana jako Grammar Nazi, nie oczekuję wybitnej znajomości ortografii czy interpunkcji, byleby mi się oczy nie wykrwawiły, i był jakiś sens logiczny. Głównie jednak zależy mi na współpracy z kimś, kto będzie zaangażowany na tyle, by docierał do niej sens mojego poganiania o odpis... No, i żeby sama potrafiła ogarnąć tego leniwca, jakim jestem ._.

Mam trochę pomysłów, starczy pisać na priv. Cudze przyjmę równie chętnie, ale tylko jak bardzo mi się spodoba, dowolnego gatunku (poza shounen-ai, którego nie trawię, sorry).

Edit: Dobra, już, starczy mi Was XDD (Ci co napisali niech się nie trwożą - wy już polizani-zaklepani.)

Ostatnio zmieniony przez Lynn (10-07-2015 o 01h12)



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#755 14-07-2015 o 11h38

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

Windhill High School

Współczesność. Dwudziesty pierwszy wiek. Wydawałoby się, że nikt nie wierzy już w zjawiska nadprzyrodzone, a magię i klątwy ludzkość włożyła między bajki, opowiadane dzieciom na dobranoc. W końcu to, co nie zostało udowodnione naukowo, nie istnieje – prawda?
Co powiecie jednak na to, że w jednej chwili wielu na pierwszy rzut oka niezwiązanych ze sobą nastolatków dostaje list, zapraszający do prestiżowej szkoły – Windhill High School? Szkoły, znajdującej się na wyspie, której nie ma na mapie.
Kiedy uczniowie docierają na miejsce, okazuje się, że nie wszystko jest takie, jak opisano w liście. Windhill High School jest bowiem prestiżową szkołą, ale zamiast matematyki czy biologii, wykłada się tu czarną magię, alchemię i inne abstrakcyjne przedmioty.
Pora zawrzeć nowe znajomości, poznać plotki o tajemniczym dyrektorze szkoły i spotkać się z wymaganiami nauczycieli, z których mało kto jest normalnym człowiekiem.
Windhill High School to szkoła, którą możesz pokochać lub znienawidzić. Nie ma złotych środków. Powitaj swoją moc i umiejętności z radością, bo o powrocie do normalności możesz już tylko pomarzyć.
Witamy w Windhill High School. Szkole, z której nie ma ucieczki.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Zostały 2 wolne role: nauczyciel i nauczycielka.
Serdecznie zapraszam. :3
Link w tytule.

Ostatnio zmieniony przez Paululusia (30-07-2015 o 22h18)

Offline

#756 15-07-2015 o 22h00

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Ekhem...Ekhem

Szukam osoby do pisania ze mną opowiadania. Chodzi mi o 2 osobówkę.  Przy czym pragnę zaznaczyć, że poszukuję osoby aktywnej, aby nie skończyło się na zrobieniu karty. Ja sama mistrzem interpunkcji ani ortografii nie jestem, ale błagam o zachowanie jakiejś przyzwoitości aby każdemu się przyjemnie czytało i pisało.
Sama mam kilka pomysłów aczkolwiek jestem bardzo otwarta na propozycje. Gatunek mi dowolny. Jestem skłonna nawet do Yaoi i Yuri jeśli fabuła zaproponowana mi się spodoba.

Tak więc jeśli jesteś kreatywną, aktywną osobą i nie boisz się wyzwań. Pisz!

Ostatnio zmieniony przez majkel325 (15-07-2015 o 22h54)


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#757 18-07-2015 o 18h09

Miss'OK
Evvers
^It's me.
Wiadomości: 1 486

Ktoś chętny do jakiegoś sensownego yaoi albo czegoś w klimacie HP (tu już obojętnie).
Zapraszam na PW, ustalimy szczegóły.

Offline

#758 24-07-2015 o 22h17

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Szyś poszukuje ofiary!

A tak konkretnie to kogoś kto byłby chętny do dwuosobówki. Sprawa jest prosta i nie będę szła zakrętami nie wiadomo gdzie tłumacząc fabułę. Nie. To ma być proste. I takie w sumie jest.
Chodzi mi o romans. O nie nie wcale taki zwyczajny romans. Zakazany. Tak dobre słowo. Romans pomiędzy młodą artystką niedawno zaistniałą na kpopowej scenie a zwykłym chłopakiem z ulicy. Lub na odwrót. Pomiędzy panem z sceny i dziewczęciem spotkanym przypadkiem na ulicy. Od razu też powiem, że niezależnie od sytuacji brałabym rolę damską. Tak więc chętną osobę zapraszam na priv ^^ Nie gryzę


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#759 29-07-2015 o 13h47

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Okey jako, że teraz na serio mam czas (chociaż urlop się kończy) szukam kogoś do dwuosobówki. Wyjątkowo tym razem zaznaczam, że biorę sobie kobiecą rolę, nim przedstawię minimalny zarys fabuły.
Otóż chyba za dużo oglądam sitconów i spodobała mi się chyba zbyt bardzo fabuła "Dwóch spłukanych dziewczyn". Ale uprzedzam, że tym razem będzie to bardziej  romans między kobietą a facetem. Więc nie owijając bawełnę bogata dziewczyna (bądź chłopak) ląduje na ulicy i przypadkowo trafia na drugą osobę, która chyba za dużo kleju się na wdychała, ponieważ oferuje pomoc. Generalnie rozgrywka ma polegać na powoli budzącym się romansie jak i problemach które wywiążą się z układu tej dwójki. No nie ukrywam, że i trochę komedii się przyda. xD


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#760 02-08-2015 o 02h10

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

A ja nadal szukam kogoś do dwuosobówki. Masz pomysł? Chęci? Pisz. Mi już obojętne czy mam być faciem czy babką. Zgadzam się na wszystko więc korzystajcie xD


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#761 05-08-2015 o 16h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka
Londyn, 2014 rok
Pewnej dziewczynie rzucono wyzwanie, aby wytrzymała rok z osobami z creepypast pod jednym dachem. Można się domyślić, jaką decyzję podjęła dziewczyna...
Czeka ją rok strachu i niepewności.
A może wcale nie będzie tak źle? Może przyjmą ją z otwartymi ramionami, będą się jej zwierzać ze swoich sekretów? Kto to wie? Wybór należy do was /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Zapraszam do zapisywania się!

Offline

#762 10-08-2015 o 01h36

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

To tak o zacznijmy.

Dwie osóbki w tym opowiadaniu olały sprawę, przy czym autorka powiedziała mi, że bez nich nie zaczniemy. Postanowiłam ich szukać na własną rękę - ktoś chętny na nauczycieli w szkole magii? Wiem, że post słaby marketingowo, ale chciałabym wierzyć, że starczy sama moja ogromna chęć do rozpoczęcia tego opka, w którym żałuję, że nie brałam udziału wcześniej, przed jego reaktywacją.



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#763 13-08-2015 o 19h45

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Czekałam 2 tygodnie tak jak sama sobie obiecałam, więc czas się wreszcie za to zabrać. Pilnie poszukiwane zastępstwo w tym opowiadaniu, potrzeba nam dwóch osób. Zainteresowanych odsyłam na pw.



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#764 16-08-2015 o 11h29

Miss'całkiem całkiem
MagicznaPanda
lady p.o.p.u.l.a.r
Miejsce: Rezydencja Phantomhive
Wiadomości: 86

More than a psychopath
Link do zewnętrznego obrazka
Przyszłość. Doskonała, rozinięta, a za razem mroczna przyszłość. Świat nie jest już taki jak kiedyś. Za nami okropna, krwawa wojna, która doprowadziła do upadku wielu krajów, a nawet kontynentów. Najlepiej z wojny wyszła Europa, w skutek czego Unia Europejska zamieniła się w Rząd Światowy. Jednym słowem- rządzi on całym światem. Nie ma już podziału na narodowości i państwa. Wszyscy ludzie nagle musieli mówić w tym samym języku, wyglądać i ubierać się tak samo, zachowywać się tak samo. Aby to ułatwić, Rząd rozkazał wszczepić wszystkim najnowszej generacji chipy, które miały odpowiednio ''zaprogramować'' ludzkie umysły. W dodatku, aby zapobiec kolejnej wojnie, chip tak sterował ludzkim mózgiem, by człowiek nigdy nie odczuwał negatywnych emocji- ani smutku, ani gniewu, ani nawet strachu... Rząd z każdym rokiem coraz bardziej dążył do tego, aby ludzkość była ideałem. I nic nie mogło zniszczyć tego doskonałego świata, oprócz... Odmieńców. Czyli nas.
Niestety kilka chipów, które wszczepiono noworodkom, zawiodły. Do tej pory nie wiadomo, czy były zepsute, czy to błąd fabryczny, czy też operacyjny. Dzieci te, według później przeprowadzonych badań, stały się kompletnym przeciwieństwem ludzkiego ideału. W wieku dorastania zaczęły się u nich przejawiać różne zaburzenia psychiczne. Nazwano ich Odmieńcami. Rząd w obawie o bunt Odmieńców postanowił zamknąć ich w specjalnym psychiatryku, gdzie mieli być leczeni i kompletnie odseparowani od społeczeństwa. Nikt oprócz Rządu i ich rodziców nie wie o ich istnieniu. Nastolatkom wyjaśniono tylko, że są ciężko chorzy, ale to inna choroba, niż te na które chorują normalni ludzie, to samo powiedziano też rodzicom. To oni są jedynymi, których Rząd najbardziej się boi. Zapytacie, dlaczego nie można ich było po prostu rozstrzelać? Ponieważ naukowcy obawiali się, że nagłe wyłączenie zepsutych chipów (czyli nagła śmierć) mogła by doprowadzić do awarii systemu. A do tego nie mogło dojść.

Czy uda Nam się uciec z Psychiatryka? Czy zniszczymy ten chory system i uratujemy ludzkość? A może przeszkodzą nam w tym nasze zaburzenia spowodowane zepsutym chipem?

Zostały 3 wolne miejsca, zapraszam! ;3
ZAPISZ SIĘ!

Ostatnio zmieniony przez MagicznaPanda (16-08-2015 o 11h38)


hahayes

Offline

#765 16-08-2015 o 15h35

Miss'OK
Evvers
^It's me.
Wiadomości: 1 486

KONIECZNIE coś w klimacie Harry'ego Pottera, na-le-gam!

Offline

#766 16-08-2015 o 22h40

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Po moim ostatnim ogłoszeniu nie zgłosił się nikt, tak więc robię to jeszcze raz i teraz trochę ładniej.

Uwaga

Poszukuję osoby (lub osób) chętnych do pisania w dwuosobówce. Przyjmę praktycznie każdą propozycję bez względu czy będzie to romans, fantasy, szkolne, dramat czy cokolwiek innego. Chcę też zaznaczyć, że mogę pisać zarówno panią jak i panem. W sumie jak widać jestem otwarta na każdą propozycję. Jedyne czego wymagam to:
~!~ Chęć pisania, jeśli chcesz porzucić opowiadanie nim się rozpocznie nawet do mnie nie pisz
~!~ Znajomość ortografii, przecinki wybaczę bo sama nieraz o nich zapominam, ale ortografii prosiłabym się pilnować. To się po prostu źle czyta.
I w sumie to tyle. Tak więc zapraszam na priv <3 Nie gryzę

Ostatnio zmieniony przez Sszyszka (16-08-2015 o 22h40)


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#767 28-08-2015 o 20h45

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

https://36.media.tumblr.com/5a9ea64a7a73be20058c4c6fee93c571/tumblr_nthaudkzOy1udtks9o1_540.jpg

Inspirowane kryminałem Agathy Christie pod tytułem „I nie było już nikogo” znanego także pod tytułem „Dziesięciu małych murzynków”

Wcielamy się w 10 całkiem obcych sobie ludzi, którzy dostali zaproszenia na wakacje na ekskluzywną wyspę, od tajemniczego fundatora. Wszyscy zaczynają się poznawać w dosyć sympatycznej atmosferze, aż następuje pierwszy zgon. I tu zabawa się zaczyna – jeden po drugim zaczynają ginąć. Atmosfera gęstnieje, bo obecni zaczynają się wzajemnie obwiniać. Do samego końca nie wiadomo kto jest mordercą...

Aż w końcu nie będzie już nikogo. A wtedy...
REAKTYWACJA! O ile będą jeszcze chętni.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/ee/And_Then_There_Were_None_1945.jpg

Więc tak. Każdy chętny może przygarnąć jedną postać. Mamy wolne posady 3 gości. (Ewentualnie posada lokaja, jakby ktoś chciał ^^). Tak jak w książce każdy obecny na wyspie ma na sumieniu morderstwo ~ umyślne bądź nieumyślne, nieważne, grunt, że uniewinnione.
O tym kto jest mordercą zadecyduje losowanie, którego wynik będzie wiadomy tylko dla mistrza gry i samego mordercy. Będą się oni kontaktować na PW. Wszelkie detale dotyczące morderstwa również będą tam zawarte. Morderca w swoim poście nie zawiera morderstwa, jedynie ewentualne alibi. Ofiara również dowiaduje się na PW, żeby mogła odpowiednio ułożyć swojego posta. Reszta dowiaduje się dopiero z posta mistrza gry.
Nie kłócimy się, jeśli na nas padnie wybór mordercy. Chcemy jeszcze? Czekamy grzecznie na reaktywację.
No i oczywiście z wyspy  n i e  d a  się uciec.
No i zgłaszamy się grzecznie do Osy na pw, Osa nie gryzie.

Link do zewnętrznego obrazka

Uważaj! Mordercą może być każdy!
Może chcesz zostać ty?


EDIT: Wciąż potrzebujemy jeszcze 2 dobrych duszyczek...
Ewentualnie jeśli ktoś obecny już na liście chce drugą, to też nie ma sprawy ^^

EDIT2: Jeszcze tylko jedna osóbka i będzie komplet. Tak blisko, a jednak tak daleko.

EDIT3: Nieaktualne ~

Ostatnio zmieniony przez Ojsa (31-08-2015 o 20h06)


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#768 02-09-2015 o 16h48

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Szukam osoby, która przygarnie postać męską w tym RPG. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, proszę zgłosić się do mnie na PW.

Offline

#769 05-09-2015 o 23h30

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Kochani~!
Byłby może ktoś chętny do jakieś dwuosobówki? Pasuje mi praktycznie każdy gatunek, poza thrillerem i horrorem. Najlepiej coś lekkiego, ale tak naprawdę to wszystko zależałoby od fabuły jaką byśmy razem wymyśliły/wymyślili. Co do postaci - to w sumie mi to obojętne, więc możecie ze mną na spokojnie negocjować. c'
Chętnych zapraszam na PW. <3

Offline

#770 14-09-2015 o 22h38

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Szukam chętnych ludzi, dokładnie 4 osób do przyjemnego RPG'a, który ma bliżej nie określony gatunek, trochę akcji, trochę fantasy, miejmy nadzieję trochę romansu, thriller, co nam się nawinie to będzie. Nie wykluczam związków ani homo ani hetero, mówiąc prosto róbta co chceta.
Fabuła kręci się w dalekiej przyszłości. Na ziemię spadła kometa, przez którą dzieci, które urodzone w dzień upadku mają wrodzone zdolności. Tzw "Kosiarze" zaczęli wychwytywać ludzi do swoich ośrodków badań i prowadzą na nich testy. Dzieleni są na 4 osobowe grupy, a każdą grupą zajmuje się opiekun(osoba, również uzdolniona, z wszczepionym kontrolerem).
Akcja będzie zależna od czynów, wszystko będzie działo się bardzo dynamicznie(mam nadzieję).
Szukam 4 więźniów-płeć i wiek dowolne. Osoby chcące grać muszą mieć czas, bo nie chcemy, żeby jedna osoba odpisywała tego samego dnia, a kolejna po 3 dniach, także myślę, że 24h to maksimum na odpisanie(chyba, że akurat jest przyczyna losowa).
Chętnych oczywiście zapraszam na priv, od razu omówimy szczegóły.~

Offline

#771 17-09-2015 o 19h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

/modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif   /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/bisou.gif

Offline

#772 18-09-2015 o 13h55

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

xMissx9 Ostrzeżenie za spam


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#773 18-09-2015 o 14h27

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

DarkSeaweed napisał

Szukam chętnych ludzi, dokładnie 4 osób do przyjemnego RPG'a, który ma bliżej nie określony gatunek, trochę akcji, trochę fantasy, miejmy nadzieję trochę romansu, thriller, co nam się nawinie to będzie. Nie wykluczam związków ani homo ani hetero, mówiąc prosto róbta co chceta.
Fabuła kręci się w dalekiej przyszłości. Na ziemię spadła kometa, przez którą dzieci, które urodzone w dzień upadku mają wrodzone zdolności. Tzw "Kosiarze" zaczęli wychwytywać ludzi do swoich ośrodków badań i prowadzą na nich testy. Dzieleni są na 4 osobowe grupy, a każdą grupą zajmuje się opiekun(osoba, również uzdolniona, z wszczepionym kontrolerem).
Akcja będzie zależna od czynów, wszystko będzie działo się bardzo dynamicznie(mam nadzieję).
Szukam 4 więźniów-płeć i wiek dowolne. Osoby chcące grać muszą mieć czas, bo nie chcemy, żeby jedna osoba odpisywała tego samego dnia, a kolejna po 3 dniach, także myślę, że 24h to maksimum na odpisanie(chyba, że akurat jest przyczyna losowa).
Chętnych oczywiście zapraszam na priv, od razu omówimy szczegóły.~


Wciąż poszukuję jeszcze 3 osób :3

Offline

#774 10-10-2015 o 23h55

Miss'Sensei
Minwet
Rosier - jedna z postaci mojej współpisarki, którą narysowałam
Miejsce: My own world
Wiadomości: 1 216

Brakuje mi tutaj jeszcze dwóch osób. Opowiadanie Shounen ai. Wolne jedno miejsce seme, i jedno uke (dominujący i uległy - potocznie mówiąc...) Niekoniecznie to oni będą parą, bo to dopiero później się tworzy... znacznie później. Osoba biorąca rolę uke będzie mi raczej od razu potrzebna, bo dołącza do opowiadania ze mną jako pierwsza, więc raczej musi mieć czas, natomiast rola seme wchodzi dopiero jako przed ostatnia, więc to tam nie ma takiego pośpiechu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Jest to przygodówka, dziejąca się w alternatywnym świecie, w stylu starożytno chińskim. Jednak jak powiedziałam jest to świat alternatywny więc nie trzeba jakoś dobrze znać żadnych tradycji, czy wierzeń. Zresztą tego to i tak w wolnym czasie raczej będzie uczył mój x3

ZAPRASZAM!!! <3

Ostatnio zmieniony przez Minwet (10-10-2015 o 23h55)



https://media.giphy.com/media/OcXfhCkD8sPa8/giphy.gif

Offline

#775 20-10-2015 o 22h58

Miss'wow
...
Wiadomości: 516

Przygarnęłabym kogoś na jakieś RPG, najchętniej homo (mogę grać i kobietą i mężczyzną, stroną dominującą i uległą). Hetero w ostateczności też mi pasuje. Pomysł jakiś ustalimy wspólnie, praktycznie rzecz ujmując, pasuje mi chyba wszystko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.
Jeśli znajdzie się ktoś chętny, to proszę pisać na PW  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

Strony : 1 ... 29 30 31 32 33