Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 6 7 8 9 10 ... 27

#176 22-03-2016 o 20h50

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Świetne podium! Moje 2 faworytki! *O*
Gratulacje! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#177 23-03-2016 o 00h33

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Numerek 18(+)=Wierzę W Rzecz Którą Zwą Miłością


//photo.missfashion.pl/pl/1/76/gd/60065.jpg
Nie jest to cosplay, raczej inspiracja piosenką i teledyskiem (w głównej mierze tym drugim).
* Ogólnie jest tu wszystko - gitara, macki kosmicznego głowonoga (przerobione na pasek), miłosne serduszka, prześwitująca bluzka, kolorowe dzwony i pastelowa peleryna z gwiezdnym motywem - taki trochę misz-masz, który udało mi się skomponować w jedną i w miarę spójną całość. Misska ma nieco androgeniczne rysy twarzy, ale to kobieta chyba *

Ostatnio zmieniony przez KimKas (23-03-2016 o 00h35)

Offline

#178 23-03-2016 o 17h31

Miss'gadułka
Misa-chan1906
Jestem chodzącym memem z Schopenhauerem
Miejsce: bez szału
Wiadomości: 3 443

Nr 6 -> Inspiracja/cosplay Banshee (… nie, nie tej youtuberki)

//photo.missfashion.pl/pl/1/76/gd/60100.jpg

Stylizacja przedstawia Gryla, pratchettowskiego banshee, występującego w "Piekle pocztowym". Tworząc cosplay najwięcej uwagi poświęciłam wersji filmowej książki, mniej samemu dziełu.
Kilka zdjęć i zdanie dobrej ciotki w spoilerze.

Co mówi ciocia Wikipedia?

Offline

#179 23-03-2016 o 22h29

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Oh, Pratchett! *zazdro*



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#180 24-03-2016 o 13h21

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

No cóż. Dostałam od Serowej super kolorowego pajączka. Ja jako że nie cierpię pająków nie dałam się zwieźć pięknymi oczami ani żywymi kolorami i popełniłam moją własną stylizację tego potwora.

Pająk:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



//photo.missfashion.pl/pl/1/76/gd/60139.jpg

Ma nikczeminą, złowieszczą minę, poplątane włosy, świdrujące oczy, creepy odnóża, tłuste włosy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png i małe pajączki - potomstwo. bleh.


Offline

#181 24-03-2016 o 17h53

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

nr 8. Inspiracja kulturą Azteków
//photo.missfashion.pl/pl/1/76/moy/60156.jpg
Krótko powiedziawszy inspirowałam się ich kapłanem , rytuałem zabijania , wyrywania  serca , ofiary dla bogów. Tak więc jest to inspirowany kulturą Azteków kapłan .

"Rozebranego i związanego jeńca wrzucano do ogniska, gdzie przez chwilę piekł się żywcem. Następnie kapłani wyciągali jeszcze żywą ofiarę i nożem otwierali klatkę piersiową, by z jej piersi wyrwać wciąż bijące serce. Opis wyjątkowo sadystycznej egzekucji? Też. Ale przede wszystkim typowy obrzęd składania ofiary ku czci azteckiego boga ognia Xihuatecuhtli."

Offline

#182 24-03-2016 o 18h55

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Lista numerków opublikowana w 1 poście :>

Offline

#183 26-03-2016 o 12h12

Miss'nieobczajona
Haku
...
Wiadomości: 31

Numerek 27. Kolorowe Kakadu.

      //photo.missfashion.pl/pl/1/76/moy/60302.jpg


Było ciężko, nawet bardzo ciężko. Z efektu jestem średnio zadowolona. Mimo to inspiracja bardzo mi się podobała. Starałam się moją miss jak najbardziej  przekształcić w papugę...wymagało to kilku operacji plastycznych i tony makijażu, ale efekt mi się podoba, twarz wygląda śmiesznie.


https://67.media.tumblr.com/21998684abb910acdb0d816f373bf0a5/tumblr_nwo5uqmimR1uyil2co1_500.gif

Offline

#184 26-03-2016 o 13h24

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Jak zobaczyłam swoją inspirację, przez moją głowę przewinęły się dwie myśli:
1. oeżu hardcore ;__;
2. Wygląda jak logo zespołu deathmetalowego...

No bo sami spójrzcie na ten obrazek:
29.Inspiracja logiem zespołu
Link do zewnętrznego obrazka

A następnie znajdźcie w nim nazwę kapeli "Prosanctus Inferi". Aż mi się przypomina taki jeden memowy żarcik na temat...

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Anyway, zrobienie czegokolwiek pod to logo było dla mnie olbrzymim wyzwaniem i dość długo łamałam sobie głowę co z tym zrobić. Ostatecznie poszłam na żywioł i klikałam w szafie po kolei wszystko, co jakoś pasowało do tego obrazka xD na koniec nadałam jakiś taki ogólno-demoniczny charakter całości, czarną kolorystykę i trochę chaosu z luźno plątającymi się sznurkami, wypustkami, kolcami, itp. Close enough.

https://36.media.tumblr.com/1cf7ed206185eef89ba494c81a23210b/tumblr_o4nbpmPsFI1skovmpo1_400.png

BTW, ten zespół wypuścił z siebie dwa albumy, o nazwach "Noctambulous Jaws Within Sempiternal Night" oraz "Pandemonic Ululations of Vesperic Palpitations". I don't even XD

Na koniec, tu macie linka do przykładowego kawałka tego zespołu, oraz kilka memów, na które się natknęłam przy szperaniu za tym zespołem w sieci, a które mnie serdecznie ubawiły.

Ostatnio zmieniony przez Rosette (26-03-2016 o 13h25)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#185 26-03-2016 o 21h09

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Numerek 2. Na początku myślałam, łatwizna. ALe patrząc na to, to chyba aż nie chcę się na to patrzeć./ xdd Jak co, tokukurydza, tak, wiem, wygląda jak przeżółkniety wojownik :')

Link do zewnętrznego obrazka


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#186 28-03-2016 o 15h32

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Moją inspiracją był motor.



Motocykle kojarzą mi się z kolorowymi, chitynowymi pancerzami żuków, dlatego moja miss nawiązuje odrobinę do owada. Wielkie oczy to światła, dzięki którym motor może poruszać się w nocy. Z całej maszyny wystają celowo kable prezentujące skomplikowane wnętrze i konstrukcję, nie może też zabraknąć antenek i łańcuchów.

//photo.missfashion.pl/pl/1/76/gd/60457.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#187 28-03-2016 o 20h58

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

10. Inspiracja morskimi falami
Link do zewnętrznego obrazka
Stylizacja przedstawia córkę oceanu, która zsyła nieprzychylne fale na statki, które wypłynęły w pełne morze. Byłam bardzo zainspirowana morskimi falami XD

PS:statki chyba zatonęły, bo ich nie widać ;-;


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#188 30-03-2016 o 19h51

Miss'na całego
Innaliana
"Miłość oznacza, że nie zawsze trzeba przepraszać."
Miejsce: Ulica Pokątna
Wiadomości: 425

Wylosowałam numerek 22, a jest to inspiracja pokemonem. A dokładniej jest to pokemon Sylveon. Chyba największy kłopot sprawił mi ogon, ale i z tym sobie jakoś poradziłam.  //photo.missfashion.pl/pl/1/76/moy/60637.jpg



A oto inspiracja:
//photo.missfashion.pl/pl/1/76/moy/60638.jpg

Mam nadzieję, że jest choć trochę podobieństwa ^^


                                                                     
                https://media.giphy.com/media/2IZN0bJfj2VJS/giphy.gif

Offline

#189 01-04-2016 o 18h49

Miss'ok
Nocturne3
Jeśli chcesz, by nikt cię nie poznał to przebierz się za człowieka!
Miejsce: Ankh-Morpork
Wiadomości: 52

Wylosowałam numerek 14. Inspiracja latte macchiato z dietetyczna pianką i posypką z gorzkiej czekolady
Na początku myślę sobie że temat fajny, łatwy i prosty. A potem zajrzałam do swojej szafy, zauważyłam tragiczny brak białych ubrań dla mojej miss i... eghhhhh....

//photo.missfashion.pl/pl/1/76/moy/60317.jpg

Stylizacja jest bardziej biała niż brązowa, bo latte to bardziej mleko niż kawa. Konfetti to gorzka czekolada, a te śmieszne fałdki to pianka. Oczywiście dietetyczna. Do tego bezglutenowa, beztłuszczowa, eco i bio, z mleka od szczęśliwych krów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#190 02-04-2016 o 18h44

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

No więc wylosowałam sobie numerek... nie pamiętam już jaki, ale miała to być inspiracja tym czymś w spoilerze. Nie zainspirowało mnie to za bardzo, więc zrobiłam byle co, a i tak straciłam na to za dużo czasu i miss monet.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


//photo.missfashion.pl/pl/1/76/moy/60718.jpg

Offline

#191 03-04-2016 o 16h45

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Numerek 12 - damska wersja zielonej latarni. Oto moja wizja:http://i64.tinypic.com/2l8zt03.png
Ucieszyłam się, gdy dowiedziałam co się kryje pod 12. Ryan Reynolds jest jednym z moich ulubionych aktorów. Poza tym kilka dni wcześniej (przed losowaniem) byłam w kinie na "Deadpoolu". I Ryan tak mnie zachwycił w roli Deadpoola. Szkoda, że to nie jego cosplay mogłam zrobić tylko zielonej latarni. Niemniej i tak byłam uradowana.



Co do kreacji. Ponieważ miałam przedstawić damską wersję to obowiązkowo długie włosy i szpilki. Postanowiłam uwydatnić białe oczy, więc wersja bez maski. (Nie każdy potrafi bawić się warstwami). Oczywiście magiczny pierścień. Najwięcej problemu sprawiło mi to kółko na torsie. Zastanawiałam się jak z tego wybrnąć. I znalazłam tę cudną bluzkę XD. Pięknie wyeksponowałam i przedstawiłam to koło. Tak po kobiecemu.

Ostatnio zmieniony przez Solomona (03-04-2016 o 16h46)


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#192 03-04-2016 o 19h10

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Z numerku 11 wypadło mi coś takiego

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)




Za bardzo nawet nie wiem co mam na jej temat napisać.A o oto sama stylizacja w spoilerze żeby nie było  i nie raziła oczu.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#193 05-04-2016 o 21h32

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

No to i ja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Miałam nr 13 i wylosowałam to prze wspaniałe i majestatyczne zdjęcie Smardza :3
Link do zewnętrznego obrazka
Oczywiście dostając go pierw spanikowałam, póżniej spadłam z krzesła ze śmiechu, a na koniec stwierdziłam, że choć brak mi talentu aby tego nie zepsuć to zabawa będzie przednia.
Stylizacja miała być czym w rodzaju inspiracji jednak mi wyszło coś między inspiracją, a cosplayem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/60930.jpg
Nie będe wam się za bardzo tutaj rozpisywać i was mędzyć pozwolę wam na trochę zabawy w domyślanie się dlatego tak, a nie inaczej.
Napomknę tylko, że pióra , są tylko po to aby zrobić cień we wnętrzu spódnicy, a pasek jest taki, a nie inny ba jako jedyny pasował, a ta przedziwna spódnica brzydko się odcina i musiałam czymś zakryć.
(Apropo tej spódnicy jak dla mnie niby brzydka ale można przepbrać miss za ser, niech jeszcze zrobiom coś co robić mogło by za chleb i byłby komplet z patronatem serowakanapka)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#194 08-04-2016 o 13h58

Miss'całkiem całkiem
CamilaCastillo
...
Wiadomości: 115

NUMEREK 25 - Inspiracja półpustynią
Półpustynia - jest to obszar o bardzo ubogiej roślinności, ale bujniej rozwiniętej, niż na pustyniach.

//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61024.jpg

Moja stylizacja przedstawia fragment krajobrazu pustynnego: spódnica, włosy i to coś na szyi to piasek, a bluzka nawiązuje do róży pustyni, minerału występującego na obszarach pustynnych (podobnie jak małe różyczki na klatce).

Gałęzie na głowie to drzewo (specjalnie dodałam tego zielonego warkoczyka, żeby układał się z gałęziami w serce xD), a zielone elementy na twarzy i głowie symbolizują liście i zieleń, których na zwyczajnych pustyniach brakuje.

Ten brokat i brązowa mgła to burza piaskowa. Sama klatka oznacza... uczucie zamknięcia. Kiedy jesteśmy w małym pomieszczeniu, mówimy, że jest nam duszno, co powodowane jest małą wilgotnością powietrza. Na pustyniach i półpustyniach temperatura sięga nawet 50°C, w dodatku czasami nie pada nawet przez kilkanaście lat, a więc powietrze zazwyczaj jest naprawdę suche i wyobrażam sobie, jak bardzo tam jest duszno xD

Ta myszka na ręku misski to jakieś małe zwierzątko typu skoczek pustynny.

Ułożenie nóg ma nadawać efekt delikatności i lekkości piasku (bo jak wiadomo, piasku na pustyniach nie brakuje).

No, to chyba wszystko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#195 09-04-2016 o 19h28

Miss'całkiem całkiem
Dryad
✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿
Miejsce: Fantazja
Wiadomości: 154

Na początku chciałabym bardzo podziękować za III miejsce w poprzedniej loteriadzie (remont bardzo ograniczył mi dostęp do internetu). Na pewno się tego nie spodziewałam, ponieważ byłam pewna, że moja stylizacja się niczym szczególnym nie wyróżnia. A rączki zacierałam, oj zacierałam...  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png

Nie przedłużając, w tej loteriadzie wybrałam numer 21.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



A oto co uzyskałam po zainspirowaniu się obrazkiem -.-"
http://i65.tinypic.com/2zzui5z.png

Nie chce mi się rozpisywać nad stylizacją... ja widzę podobieństwo do tej nieszczęsnej rafy... Wy też musicie...

Offline

#196 10-04-2016 o 12h59

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

Numerek 30

Inspiracja tym czymś:




//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61270.jpg

Zainspirowałam się tą całą animcową słodkością i powstało TO. Taka jakby mieszkanka tego świata z teledysku. Dużo tam było galaktyki więc tło z Davida Bowiego jak najbardziej. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png W sumie to też tak sobie wyobraziłam dziewczynę, która to śpiewa.
Takie słodkie, że aż rzygam.
Kwasem.
Chlebowym.
Po terminie.
FUJ.


~

Offline

#197 10-04-2016 o 23h01

Miss'na całego
inna137
:3
Miejsce: Nevereverland
Wiadomości: 323

nr.5 Połączenie ryby z jakimś futrzastym stworzeniem.
http://i68.tinypic.com/xmnbwi.png
Z twarzy jestem zaskakująco zadowolona ,ale było mało do wybierania w ciuchach i trochę ubogo to wygląda.


https://media.giphy.com/media/pPdxU3VZ1uNk3nBDXW/giphy.gif     







Offline

#198 11-04-2016 o 11h53

Miss'Sensei
sandy123
...
Miejsce: Niebo
Wiadomości: 937

Inspiracja spaghetti
jest to spaghetti z pomidorem:) długo nad tym myślałam aż wkońcu wyszło coś takiego xd

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez sandy123 (11-04-2016 o 11h55)


                      Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#199 11-04-2016 o 17h20

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381


28. Inspiracja DNA – kodem genetycznym

Proszę nie obwiniać mnie o ewentualny uszczerbek na zdrowiu ^^ Jak moja misska ma pojawić się w Twoim koszmarze...to nie paczaj C=
http://i66.tinypic.com/ju7d6b.jpg

Niegdyś ta oto postać była zwyczajną kobietą. Niestety...pewnego dnia pojawiła się w złym miejscu o złej porze. Została schwytana i bardzo długo prowadzono na niej eksperymenty. Efektem jest zmiana zwykłej osoby w chimerę. Paznokcie zmieniły się w ostre jak sztylety szpony, zmysły wyostrzyły się, pojawiły się skrzydła oraz ogon...Już nie będzie taka jak dawniej...


Kolorowe ,,kule" krążące obok postaci symbolizują elementy DNA.
Może i (jak zwykle) zmarnowałam ciekawy temat, ale tak ja się tym zainspirowałam ^^ (U mnie inspiracja = zabawa kodem genetycznym) Niczym piosenką, którą moja koleżanka śpiewa już trzeci dzień,,Twoja babcia wciska kapcia xD"


Offline

#200 11-04-2016 o 17h37

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Ogłaszam, że dziś jest ostatni dzień na oddawanie numerków.
Chciałabym to uczcić porcją memów o naszej Loteriadzie xD

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

Strony : 1 ... 6 7 8 9 10 ... 27