Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 ... 27

#126 17-02-2016 o 21h35

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

numer 44
Link do zewnętrznego obrazka

Filipiny

Suknia jest inspiracją kolorów flagi Filipin i obrazka z internetu, plus kwiatek we włosach bo to piękny egzotyczny kraj.
//photo.missfashion.pl/pl/1/73/gd/58295.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)




Strój jednoczęsciowy, motyw azjatycki bo to jednak jest kraj azjatycki, i ponoć najbardziej chrześcijański więc zbyt dużo też nie może być odsłonięte /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/73/gd/58296.jpg


Offline

#127 17-02-2016 o 21h45

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/85/Flag_of_Belarus.svg/240px-Flag_of_Belarus.svg.png

Ja dostałam numerek 19, który okazał się być naszym sąsiadem, Białoruś. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Tamte kobiety kojarzą mi sie z bladą skórą, niebieksim kolorem, który pieknie komponuje się z karnacja jasną. Do tego obowiażkowo jasno blond włosy, upięte w koka/warkocza.

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#128 18-02-2016 o 00h05

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Hiszpania nr 17

Link do zewnętrznego obrazka

Strój lekko nawiązuje do kobiecego ubioru, w którym tańczy się flamenco, czyli taniec związany ze sztuka i kulturą Hiszpanii. Starałam się nie używać zbyt wielu warstw a czy mi się to udało już same osądźcie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka
Strój kąpielowy pasuje (przynajmniej w moim mniemaniu) do sukienki, ponieważ również jest w kolorze czerwonym XD


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#129 18-02-2016 o 15h52

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

IRLANDIA

Link do zewnętrznego obrazka

//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/58314.jpg

Strój ma taki jakby odcień zieleni, a kapelusz nawiązuje do tych krasnali na końcu tęczy, bo oni zawsze mają takie fajne kapelusiki. ;D <3 A pawie pióra to taki dodatek, musiałam je dać, bo mnie korciło. xD Przepych bardzo. ♥


//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/58315.jpg

A tutaj strój kąpielowy. Miss ma jakąś dziwną wysypkę na ramionach. XD A dodatki starałam się dobrać złote, bo pasuję do tego koloru.

Modelka jest oczywiście ruda, piegowata i zielonooka. Bo tak wyglądają typowe IRISH GIRLS. :>


Link do zewnętrznego obrazka

#BrakSpoilerówTakBardzo


~

Offline

#130 18-02-2016 o 16h11

Miss'wow
hchzh
Z każdych czasów trzeba się wyrywać, wyskakiwać, nie pozwolić, żeby nas pochłonęły.
Miejsce: Life is my place
Wiadomości: 579

//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/58317.jpg
Iran
//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/58318.jpg

Sukienka jest w barwach flagi jak i buty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.Chusta oczywiście musiała być.Wszystkie stroje w kolorze flagi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png .
A wzorowałam się na tym :
//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/58319.jpg
Natomiast strój kąpielowy :
//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/58320.jpg
Nie wiem czy widać krople na rękach. Bo dopiero z wody wyszła XD.
Nr.28

Ostatnio zmieniony przez hchzh (19-02-2016 o 15h24)

Offline

#131 19-02-2016 o 10h29

Miss'całkiem całkiem
Poezja
...
Wiadomości: 131

Numer 1
Polska

Myślałam ,że wylosuję coś bardziej egzotycznego. Ale nie narzekam. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Wiele jest opini na temat wyglądu typowej Polki.
Jedni twierdzą ,że polski typ urody jest typowo słowiański ( jasne blond włosy, niebieskie lub zielone oczy, delikatne rysy, rumiane policzki).
Drudzy natomiast ,że Polki mają włosy od ciemnego blondu do różnych odcieni brązu, niebiesko-szare, nieduże oczy, delikatne rysy. W obu przypadkach oczywiście jasna cera.

Więc starałam się aby miss pasowała trochę do jednego i drugiego opisu.
Co do sukni minimalne wzorowałam się do tradycyjnych które są zwiewne a dodatkami do nich są kwiaty albo jako wzór lub na głowie w postaci wianka.
Ta sama zasada dotyczy bikini.
Obie stylizacje są w kolorach flagi.

http://i67.tinypic.com/k2ipfq.jpg

http://i68.tinypic.com/15robqd.png

Offline

#132 19-02-2016 o 19h43

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Wybierając numerek podczas losowania wahałam się między dwoma numerkami - osiemnastką i czterdziestką ósemką. Padło na ten drugi, którym był kraj znany jako:
Link do zewnętrznego obrazka

spoiler1


spoiler2


Wyglądem miss starałam się pokazać wielokulturowość Estonii (więcej na ten temat w spoilerze1). Starałam się, żeby stroje były jednocześnie proste i pełne przepychu. Dobór kolorów nieprzypadkowy, złożony z elementów dla tego kraju w pewien sposób, jak mi się wydaje, ważnych - błękitu morza, bieli śniegu i czerwieni zachodzącego nad nimi słońca. Nie ględząc dłużej, oto miss Estonia:
//photo.missfashion.pl/pl/1/73/gd/58390.jpg//photo.missfashion.pl/pl/1/73/gd/58391.jpg

Ostatnio zmieniony przez KimKas (19-02-2016 o 19h45)

Offline

#133 20-02-2016 o 23h25

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Numer 49 - Indonezja.
Link do zewnętrznego obrazka
Okej, to była trudna sztuka, przyznaję xD

Link do zewnętrznego obrazka

Indonezyjki mają ciemną skórę, duże lekko skośne oczy (które lubią podkreślać),  grubsze brwi, mały nos i pełne usta. Przeważnie.
W Indonezji występują 2 rodzaje kobiet: te, które ubierają się w hijab (bo religia) i te, które tego nie robią. Ja przedstawiłam tą drugą odmianę.

Indonezja kojarzy mi się z kobietami ubranymi w egzotyczne, kolorowe stroje i wzorzyste. Na grafice także można to zaobserwować (; Ja postanowiłam w tym przypadku na róż, biel i trochę złota. Na początku chciałam stworzyć coś, co odnosiło by się do flagi i jednocześnie pasowałoby do tamtejszych standardów, ale niestety mi się nie udało. Mimo to nie narzekam i myślę, że jakoś to wyszło (;

A tu strój kąpielowy.
Link do zewnętrznego obrazka


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#134 21-02-2016 o 13h04

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 413

Ja wylosowałam numer 10. Kraj który dostałam, to..
Link do zewnętrznego obrazka
KAZACHSTAN!

Co prawda, było to dla mnie wyzwanie, ale sobie jakoś poradziłam.
Na zamieszczonych poniżej inspiracjach, widać udzi, ubranych w stroje ludowe.
Kocham takie klimaty, więc w głowie miałam masę pomysłów.
Obrazki zamieszczone poniżej, to tylko INSPIRACJA, dlatego oczy się różnią (przepraszam, ale kocham to ułożenie).
Nie przedłużając, o to moje wypociny!
//photo.missfashion.pl/pl/1/74/gd/58459.jpg

Wersja bez płaszczyka



A tutaj znajduje się strój kąpielowy:
//photo.missfashion.pl/pl/1/74/gd/58462.jpg


Jak widać, on również jest inspirowany strojami ludowymi.



Pozdrawiam! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Smolarka (21-02-2016 o 13h05)


#1 soowon defender

Offline

#135 21-02-2016 o 19h02

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Jeszcze 17 numerków wolnych, tyle smutnych państw bez reprezentacji!

Ostatnio zmieniony przez serowakanapka (21-02-2016 o 19h02)

Offline

#136 21-02-2016 o 19h18

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Pod numerem szóstym ukryła się Szwecja, z której wylosowania nie byłam zbyt zadowolona. Liczyłam na kraj, z którym bardziej mogłabym pobawić się karnacją i makijażem, ale z odpowiednim podejściem, Szwecja też okazała się przyjemnym wyzwaniem.

Po krótkim researchu okazało się, że duża część z Fröken Sverige to opalone blondynki z jasnymi oczami i zabójczymi kościami policzkowymi. I właśnie ten typ zauroczył mnie najbardziej, bo wydał mi się bardziej interesujący do odtworzenia niż pójście w taką typowo nordycką urodę.



//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58472.jpg
W przypadku sukni chciałam zainspirować się narodowym strojem szwedzkim, ale w wersji MF te kolory za bardzo wypalały oczy i wyglądały kiczowato, więc wzięłam ciemniejsze odcienie, bo czemu nie, a w trakcie tworzenia przypomniało mi się jeszcze o skandynawskim minimalizmie. No i wyszło tak, że jedynym nawiązaniem do stroju narodowego są kwiaty we włosach, które przypominają te z haftów.



//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58473.jpg
Kostium miał być choć odrobinę retro, bo właściwie tylko takie mi się podobają. Jestem z niego zadowolona, chociaż nie przywykłam do widoku nóg mojej miss.

Marzę o pokoju na świecie.

Offline

#137 23-02-2016 o 00h08

Miss'na całego
Assiya
...
Wiadomości: 357

nr 29 - Szwajcaria
//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58595.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58596.jpg
Początkowo cierpiałam na nadmiar inspiracji, ale niestety nie udało mi się stworzyć satysfakcjonującej sukni która przedstawiałaby ideę scyzoryka bądź zegarka. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  Dlatego też moja miss nosi pewną interpretację Dirndla. strój ten zazwyczaj kojarzy nam się z Oktoberfestem, ewentualnie Austrią, jednak jest to tradycyjny strój Alpejski, a jak alpy długie i szerokie, zajmują one  jkieś 2/3 Szwajcarii i tradycyjne kostiumy z poszczególnych kantonów niekiedy do złudzenia "przypominają" dirndl.
Kolor stroju to oczywiście czerwony z białym, jak ichnia flaga. Oraz okazji, że flaga jest krótsza niż standardowa flaga(kwadrat zamiast prostokątna), suknia jest krótka.

Inspiracja(tak jakby):

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Z urodą było o wiele trudniej, szukając czegoś na temat tradycyjnej szwajcarskiej urody, Znalazłam jedynie artykuły o alarmującym trendzie wśród szwajcarów, aby brać cudzoziemki za żony. W efekcie posunęłam się do wygrzebania zdjęcia jedynego szwajcara jaki mi się kojarzył z jego babcią

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


i  poszukałam szwajcarskiej topmodelki o podobnym typie urody, a zatem

inspiracja

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



o kostiumie kąpielowym niestety nie mam w połowie tak dużo do powiedzenia. Jest prosty i jednokolorowy(czerwony, oczywiście), gdyż strój podczas kategorii" stroje kąpielowe" nie powinien odwracać uwagi od ciała miss.

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58600.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/94/moy/75120.jpg

Offline

#138 23-02-2016 o 21h48

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Pod numerkiem 41 krył się Oman. Pierwsza reakcja: Boże, co to jest?! Spędziłam cały wieczór guglając, jak tam się prezentują miss, czy łażą w tych chustach na głowach, czy mogą bez... Otóż mogą bez. Kobiety z Omanu mają ciemniejszą karnację, ciemne, bujne włosy, charakterystyczne dla tego typu urody długie nosy, pięknie zarysowane, wygięte usta oraz cudnie widoczną powiekę, dzięki czemu mogą zaszaleć z cieniami - zwykle jest to najmocniejszy akcent ich makijażu.

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58632.jpg

     Chociaż Harmoszki nie napisały o tym ani słowa, większość strojów nawiązuje do flagi - początkowo nie chciałam tego robić, ale czerwony tak pięknie pasuje do śniadej karnacji i ciemnych włosów. Zielona chusta na ramieniu jest dodana na zasadzie dalszej inspiracji flagą i kontrastu do koloru sukni - tradycyjne ubiory kobiet z Omanu opierają się na żywych kolorach i kontrastach właśnie (chociaż zdobienia szat są o wiele bogatsze, no i mają jeszcze te chusty na głowach, co sobie odpuściłam, bo strój miał lekko nawiązywać). Sama suknia ma skromną stójkę zamiast dekoltu oraz delikatne ornamenty u dołu. Bogata biżuteria (jasna, symbolizująca białe elementy we fladze) też jest charakterystyczna dla tej kultury - wahałam się, czy dać to coś na głowie, ale gugiel pokazał, że na wyborach też to noszą.

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58634.jpg

     Strój kąpielowy jest prosty i jednoczęściowy, ale mocne wcięcia skupiają uwagę na długich nogach oraz wąskiej talii. Mała ilość dość skromnej biżuterii nie odwraca uwagi od atłasowo gładkiej, ciemnej skóry. Makijaż oczu jest nieco łagodniejszy - inspirowałam się tutaj najpiękniejszą kobietą z Omanu, Shaimą Al-hammadi, która maluje oczy nie tak ciemno i nieco delikatniej.

garść inspiracji


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#139 23-02-2016 o 22h35

Miss'całkiem całkiem
Dryad
✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿
Miejsce: Fantazja
Wiadomości: 154

Nr14 – Francja

http://i68.tinypic.com/2igcga1.jpg

Francja jest bardzo wymieszanym narodowościowo krajem, dlatego bardzo ciężko było mi znaleźć jeden typ urody, odpowiadający typowej Francuzce.
Moim zdaniem jest to jasna cera, dłuższy, wąski nos, owalna twarz, gęste, ciemne brwi, brązowe oczy (w kształcie migdałów) oraz ciemne włosy - różne odcienie brązu i czerni. Makijaż Francuzek jest bardzo klasyczny i romantyczny. Oczy są lekko podkreślone czarną kredką, kości policzkowe podkreślone bladym różem i usta obowiązkowo pomalowane mocną czerwienią. Make-up zawsze musi wyglądać świeżo i naturalnie.

http://i68.tinypic.com/sg04sp.jpg

Do zrobienia stylizacji wybrałam kolczyki, imitujące wieżę Eiffla. Fryzura to warkocz francuski (inaczej nazywany dobieranym). Nie chciałam robić sukni Miss w kolorach flagi, bo pomyślałam, że to by było zbyt banalne. Postawiłam na błyszczący gorset i pasek oraz tiul, bo kojarzą mi się z Moulin Rouge (jednak musiałam zrobić długą suknię, która będzie pasowała na konkurs Miss Universe). Dół sukni wybrałam także dlatego, ponieważ nazwa tiul wywodzi się z nazwy francuskiego regionu Tulle, w którym w XIX wytwarzano ten materiał.

http://i66.tinypic.com/290ralv.png

Strój kąpielowy nawiązuje do gorsetu sukni. Włosy są ułożone w niedbałe, naturalne fale, które Francuzki kochają.

Chciałam by obie stylizacje wyglądały skromnie i klasycznie oraz były utrzymane w ciemnych kolorach, ponieważ tak kojarzy mi się moda francuska.
Większość informacji została zaczerpnięta z internetu.

Offline

#140 26-02-2016 o 20h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wylosowałam nr.16. a oto co pod nim się kryło:

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58745.jpg

Pierwsza reakcja: A nie powinno być trudno jakaś tropikalna? wysepka otoczona wielgachnymi wodami.
Jakoś sobie poradzę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Od razu wzięłam się do roboty przeszukałam internet i dowiedziałam się małe co nieco o tym kraju./vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


Trochę o Nowej Zelandii



Moja miss przedstawia maoryskę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58747.jpg

A tu w stroju kąpielowym. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58749.jpg


Na kim była wzorowana twarzyczka?



Na kim był wzorowany strój?

Ostatnio zmieniony przez Vanessa138 (26-02-2016 o 20h10)

Offline

#141 28-02-2016 o 18h42

Miss'całkiem całkiem
PiezegDarczu
...
Miejsce: Azerbejdżan
Wiadomości: 135

Witajcie!
Pozostało 15 numerków do rozdania wam,
a są tam bardzo ciekawe egzotyczne kraje
Zapraszam z numerkami do mnie na pw
Miłego grania c:

Offline

#142 29-02-2016 o 21h03

Miss'nieobczajona
arturek1233212223
...
Wiadomości: 16

Tajwan

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/59041.jpg

Suknia

No więc suknia jak widać jest nawiązaniem do flagi Tajwanu. Tamtejsze kobiety mają ciemnawą karnację, lekko skośne, ciemne oczy, chude i małe nosy oraz ciemnobrązowe lub czarne włosy. Zwykle ich makijaż jest lekki i delikatny.
//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/59038.jpg


Strój kąpielowy

Nie ma co za bardzo o tym pisać, strój jest dwu częściowy i również kolorystycznie nawiązuje do flagi.
//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/59040.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49519.jpg

Offline

#143 01-03-2016 o 18h25

Miss'całkiem całkiem
CamilaCastillo
...
Wiadomości: 115

Numer 35 - Maroko

Link do zewnętrznego obrazka

Przyznam, że to nie było łatwe, a pomysłu nie miałam żadnego. Coś tam zrobiłam... No właśnie, coś.

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58742.jpg

Marokańskie kobiety są niezwykle piękne: mają smagłą cerę, ciemnobrązowe, błyszczące włosy i piwne oczy.

Trochę gorzej było ze strojem kąpielowym, bo kobiety w Maroku muszą zasłaniać ciało i tak dalej... Ale postanowiłam, że moja Marokanka będzie wyjątkiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/59067.jpg

Starałam się, żeby kostium choć trochę nawiązywał do flagi, ale niezbyt mi to wyszło ._.


Offline

#144 01-03-2016 o 19h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Rosja


Rosjanki charakteryzują się:
lekko skośnawymi oczami najczęściej niebieskimi,
jasną cerą,
jasnymi włosami,


Nie mam wiele do wypowiedzenie się na temat sukni.


//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/59082.jpg


Tu kompletnie nie miałam pomysłu, jak może wyglądać strój kąpielowy Rosjanki. Przyznaje się - wzięłam praktycznie cokolwiek.

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/59083.jpg

Edit: numerek 2

Ostatnio zmieniony przez Lucia33 (01-03-2016 o 19h40)

Offline

#145 04-03-2016 o 02h02

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Numer 23 - Chile

Biorąc pod uwagę urodę tamtejszych kobiet inspirowałam się tym zdjęciem
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59204.jpg

Narodowym tańcem Chile jest Cueca. To właśnie ten taniec był inspiracją dla moich stylizacji.
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59207.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59205.jpg
Stylizacja 1
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59202.jpg

Taniec Cueca ma przypominać taniec godowy kury i koguta, dlatego też wybrałam bikini które przypomina mi trochę ogony tych ptaków. Jest koloru niebieskiego ponieważ chciałam by pasowało do pierwszej stylizacji
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59203.jpg

Offline

#146 06-03-2016 o 14h16

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381



WIETNAM

Link do zewnętrznego obrazka

Starałam się jak najlepiej odwzorować wygląd typowej mieszkanki Wietnamu. Myślę, że jest bardzo podobna do wyglądu mieszkańców Chin lub Japonii.
Sukienka była inspirowana tradycyjnym strojem zwanym Ao Dai.
Do odwzorowania twarzy użyłam ogromnej ilości zdjęć osób starszych i młodszych.
Najbardziej rzuca się w oczy: ciemne włosy ; wygląd oczu i ich kolor.
Oto co powstało:

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59293.jpg

W stroju kąpielowym:
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59294.jpg


Offline

#147 06-03-2016 o 18h35

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

NUMER 45 - WATYKAN

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59306.jpg

Wielkość oraz położenie kraju utrudniają zadanie...
Brak strojów ludowych sprawił, że szukałam inspiracji gdzie indziej. W pierwszej kolejności pomyślałam o papieskiej bieli, ale prawdopodobnie miss nie zdecydowałaby się na taki strój w obawie o urażenie uczuć pewnych osób /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Uświadomiłam sobie, jednak że najbardziej charakterystycznym strojem Watykanu jest mundur straży papieskiej.
W swoich strojach zdecydowałam się na wykorzystanie kolorów munduru oraz niektórych jego elementów np. beretu.

Inspiracja



STRÓJ 1
Strój może wydawać się zbyt ciepły jak na tamtejszy klimat, ale jest on prostu zabudowany, tak samo jak ww. mundur. Można by również bez wzbudzania kontrowersji pokazać się w nim w tamtejszych kościołach (powiedzmy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png)

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59304.jpg

STRÓJ 2
No tutaj już trudno o skromność, zdecydowałam się, jednak na strój jednoczęściowy oraz dodatkowo pareo, które nie dość, że trochę ugrzecznia strój, to jeszcze zasłania charakterystyczne krągłe kształty miss Watykanu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png (takie miss na prawdę się zdarzają i dobrze).

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59305.jpg


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#148 12-03-2016 o 11h04

Miss'Sensei
sandy123
...
Miejsce: Niebo
Wiadomości: 937

Australia
Link do zewnętrznego obrazka
Szczerze mówiąc ten temat nie zabardzo przypadł mi do gustu i widać efekty:) No ale cóż /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59547.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59548.jpg
Na niej się wzrorowałam
Link do zewnętrznego obrazka


                      Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#149 12-03-2016 o 12h18

Miss'ok
Mike565553
"I'm not just a picture, I'm a daughter and a sister..."
Wiadomości: 64

Ja swym numerkiem wylosowałam Węgry.
Oto miss w sukience:
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59554.jpg
A oto miss w stroju kąpielowym/bieliźnie:
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59559.jpg
Ze względu na brak czasu i małe problemy techniczne moje zgłoszenie jest jakie jest... no cóż... siła wyższa...
Mogę powiedzieć że wzorowałam się na barwach Węgier oraz na zdjęciach modelek węgierskich.

Offline

#150 12-03-2016 o 12h30

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Numer trzeci - NIEMCY! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59560.jpg

Okej, pierwsza myśl - Wy chyba nie myślicie, ze ja zrobię ładną stylizację? XD Nie miałam sił i pomysłu na coś normalniejszego. XD Strój nawiązuje do stroju ludowego tym, że to sukienka, o! XDDDD

Wskutek pomyłki, z wyborów miss Niemiec, która miała startować w wyborach Miss Universe, zostały wykluczone wszystkie kandydatki o zagranicznych korzeniach. Zostało ledwo kilka uczestniczek. Jednak i te wykruszyły się. Każdą z nich spotkał tajemniczy wypadek...
I została tylko Ona. Jej pragnienie zostania miss Niemiec i pojechania na wybory miss świata było zbyt ogromne. Ma aż nazbyt niemiecki typ urody, jednak sądzi, że jest piękna. Jej twarzy nie pomoże nawet najlepszy specjalista, a jej włosom nie pomoże nawet najlepszy fryzjer... Patrzcie i podziwiajcie! Oto Ona!


1. W sukience~

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59562.jpg

2. W stroju kąpielowym~

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59563.jpg

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (12-03-2016 o 12h30)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 ... 27