Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 ... 10

#51 06-12-2015 o 20h36

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

świetne nagrody cieszę się że także że pająki trzymają się razem to urocze stworzonka ;3 omomo a najbardziej te które skaczą te już sa wgl kochane <3

Offline

#52 06-12-2015 o 21h30

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

o jejku dziękuję, ha ha ciekawe, że za taką nie staranną stylizację można dostać taki cudny dyplomik


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#53 06-12-2015 o 21h34

Miss'nieobczajona
noriko1999x
...
Wiadomości: 42

Pudełko.Pierwsza moja myśl to klaun który z niego wyskakuje. Kolorowy czworościan kusi dzieci ,które niewiedzą co kryje się w środku i myślę że raczej nie chciałyby się dowiedzieć.
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53934.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43820.jpg

Offline

#54 07-12-2015 o 19h54

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Rebeka7 ślicznie dziękuję za dyplom jest cudowny ^^

W pudełku kryć się może wiele rzeczy.
W moim pudełku ukrywa się laleczka którą być może w przyszłości będzie się bawić moja córka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53960.jpg


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#55 07-12-2015 o 20h52

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

W moim pudełku aktualnie znajduje sie masa elektroniki, kabli, kart pamieci oraz niezliczona ilosc podejrzanych śrubek i drucików xD ( typowe wyposarzenie kazdej kobiety ;>)
Wszystko to jest masakrycznie poplątane przez co boje sie tam zaglądac, dlatego stylizacje miss wyposarzylam w zakurzony obłoczek.

Probowalam połączyc to wszystko w jakis spojny sposob i wyszlo... :

//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53962.jpg

Offline

#56 08-12-2015 o 11h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53975.jpg

W moim pudełku jest lalka barbie baletnica i czeka ładnie zapakowana pod choinką.

Pewnego zimowego dnia mała dziewczynka napisała list do Świętego Mikołaja.
Drogi Mikołaju chciała bym różową lalkę barbie która umie tańczyć.....
Na drugiej stronie listu były słowa wierszyka...

;Bal lalek;

To jest bal
bal nad bale
tańczy na nim tysiąc lalek

gra muzyka
gra od rana
tańczą lale dana dana

dana dana
hop hop hop
to co robią to jest szok

wielkie show
zabawa
otrzymują gromkie brawa

bal nad bale
zabawa na sto dwa
orkiestra ciągle gra

gra wesoło
gra kankana
tańczą lale dana dana

dana dana
hop hop hop
to co robią to jest szok

nóżki w górę
nóżki w dół
pełen obrót potem pół

w prawo w lewo
w lewo w prawo
nóżką lewą potem prawą

jeden obrót
drugi trzeci
pot z nich ciurkirm leci

tańczą lale
wirują
aż się kurzy tak tańcują

kiedy skończą
któż to wie
każda ciągle tańczyć chce

                                                   Antoneta-Anna Bednarek

Ps.Mikołaj na pewno przeczytał ten list i własnie taką lalkę podaruje. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#57 08-12-2015 o 19h49

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

W moim pudełku znajduje się figurka kolekcjonerska /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Przedstawia ona jakiś czarny charakter bo przecież i negatywne postacie mają swoich fanów ^^

Link do zewnętrznego obrazka


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#58 08-12-2015 o 21h09

Miss'całkiem całkiem
Poezja
...
Wiadomości: 131

A w moim pudełku znalazła się laleczka pin up i czeka na właściwą właścicielkę która ją pokocha /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
http://i64.tinypic.com/2efm9p2.png

Ostatnio zmieniony przez Poezja (08-12-2015 o 21h10)

Offline

#59 08-12-2015 o 21h19

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

kiedyś śmierć była zamknięta w pudełku miała nie istnieć na świecie ale pech chciał że przez nieuwagę podczas tworzenia świata pudełko rozpadło się. Śmierć uciekła i schowała się i do dziś zbiera swoje żniwo a pudełko które było jej więzieniem stanowi jej pamiątkę .
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53985.jpg

Offline

#60 08-12-2015 o 22h28

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381


W pudełku jest Nic.

http://i63.tinypic.com/notqo2.jpg

Nic, czyli co ? Ciemność. Kiedy nie wiemy co kryje się w ciemnościach wyobrażamy sobie niemal wszystko. Ciemność wydaje się straszna, więc taką ją pokazałam.
Pod tą czernią może być dosłownie wszystko. Kamyk znad morza, zasuszone płatki róży, a może jakaś inna pamiątka.

Offline

#61 08-12-2015 o 23h13

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Historia nie-autentyczna
Sprzątając na strychu znalazłam małe, niepozorne pudełko. Nie zastanawiając się zbyt długo, otworzyłam je. Moim oczom ukazał się mały plastikowy smok (prawdopodobnie z Kinder-Niespodzianki). A gdy go podniosłam, zobaczyłam, że w pudełku jest jeszcze jakiś różowy, okrągły przedmiot. Okazało się, że to opakowanie po gumie do żucia o nazwie Hubba Bubba. Niestety było puste chociaż może to i dobrze, bo obawiam się, że jej termin przydatności do spożycia zapewne upłynął już dawno temu...
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/gd/53991.jpg

Inspiration

Offline

#62 09-12-2015 o 17h23

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Ostatnio schowałam pod łóżkiem czerwone pudełko czyli prezent świąteczny. Co się kryło w pudełku? Ogromna bombka świąteczna w śnieżno-różowym odcieniu z złotymi dodatkami no i złotą zawieszką. Brakuje jedynie wielkiej choinki na którą można by ją zawiesić.
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53996.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#63 09-12-2015 o 19h43

Miss'Sensei
Sentis
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 1 226

W moim pudełku kryje się lakier do paznokci. I to nie byle jaki, tylko NAJGORSZY LAKIER DO PAZNOKCI NA ŚWIECIE! Ma okropny kolor, niesamowicie źle rozprowadza się go na paznokciach, zostawia smugi, ciężko się go zmywa, farbuje skórki. No nie cierpię go! Nie dość, że jego kolor doprowadza mnie do oczopląsu, to jeszcze opakowanie jest spiczaste i wysokie, przez co nie mogę go pionowo postawić w pudełku. Tak więc leży sobie to nieszczęście w pudełku i czeka, aż je wyrzucę albo się nad nim zlituję, w co szczerzę wątpię.

//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54000.jpg

Offline

#64 11-12-2015 o 03h38

Miss'całkiem całkiem
Amastiris
...
Wiadomości: 93

//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54037.jpg

Witam, witam. Ostatnio zaczęłam narzekać na nadmiar wolego czasu, więc podjęłam się drugiej pracy... w drogerii. Z tego powodu stałam się posiadaczką niezliczonej ilości kosmetyków zarówno "kolorowych" jak i pielęgnacyjnych, czy też "pachnących" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Mój zkupoholizm stawał się coraz bardziej widoczny, więc moja mała domowa drogeria musiała zostać schowana do licznych pudełek.
Przed wami zawartość pudełka "pachnącego" składającego się głównie z owocowych i kwiatowych żeli pod prysznic, płynów do kąpieli, balsamów i musów do ciała, żeli do kąpieli. Nawet podnosząc pokrywkę można poczuć mieszaninę słodkich zapachów, które szczerze uwielbiam. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54653.jpg

Offline

#65 12-12-2015 o 12h39

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Przypominam, że czas na zgłaszanie się minął o północy!
Teraz możecie podzielić się z nami swoimi faworytkami, a także podsyłać mi na pw nagrody dla nich. <3


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#66 12-12-2015 o 15h20

Miss'Superstar
Mineo
Feel like nobody else is here.
Wiadomości: 22 855

Ragnarook miała świetny pomysł, bardzo mi się podoba. Tak samo bardzo rozbawiła mnie stylizacja i opis Sentis :3.


We are in noir
https://i.imgur.com/iiebOWg.gif https://i.imgur.com/XfRlwOz.gif https://i.imgur.com/tUzQc3d.gif https://i.imgur.com/7lf3FsO.gif

Offline

#67 12-12-2015 o 15h44

Miss'na całego
Seite
Hi ^^
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 361

A mi sie podoba klaun noriko1999x . I również rozbawił mnie opis Sentis /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


The sky is the limit - your sky, your limit...
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56556.jpg

Offline

#68 13-12-2015 o 21h22

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Ogłoszenia parafialne!
Przepraszamy, że nagrody tak późno, ale mamy drobne problemy, które jak zaraz niestety zobaczycie, odbiły się na nagrodach. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


Na początek - nagrody od publiczności



Droga publiczności, dziękujemy! Rada na przyszłość - niech inni nie boją się wysyłać swoich nagród, Rebeka7 nie zawsze będzie odwalała za Was tę czarną robotę! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


A teraz nagrody od nas (od razu przepraszam za brak dyplomów od Algi i brak nagrody od Karucchi - postaramy się je dodać za tydzień):


hmurka444

Link do zewnętrznego obrazka


Majerankowa

Link do zewnętrznego obrazka


DarkSeaweed

Link do zewnętrznego obrazka






Link do zewnętrznego obrazka

Co się kryje w Twojej lodówce? Mleko, ciasto, masło, sałatka, owoce? Może schowałeś już w niej potrawy świąteczne? A może świeci pustkami? Jaka Twoja lodówka jest w środku? Co, jeśli jest tam coś niekonwencjonalnego?
Rusz wyobraźnią i pokaż nam... co się w niej kryje.


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#69 13-12-2015 o 21h55

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Ogromne podziękowania dla Rebeki za trud, który wkłada w wykonanie dyplomu dla każdego uczestnika konkursu ♥ To naprawdę miłe z twojej strony! Wszystkie dyplomy są piękne i oryginalne ^^


W mojej lodówce zawsze znajduje się ser XD Mogłoby się wydawać to mało wiarygodne, ale znajdują się w niej wszelakie rodzaje sera: żółty, biały, topiony, pleśniowy (i nie chodzi mi bynajmniej o to, że spleśniał, bo nikt go nie chciał jeść XD) kozi, owczy itd. Jednym słowem masa sera tak więc moja odzienie do niego nawiązuje. Jednak spośród tylu rodzajów sera najczęściej spożywa się u mnie ser żółty, a więc moja stylizacja jest jego personifikacją.

Link do zewnętrznego obrazka


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#70 13-12-2015 o 22h50

Miss'całkiem całkiem
Amastiris
...
Wiadomości: 93

O rany, rany, rany /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png
Rebeka7 KimKas Dziękuję wam bardzo :>
Huhuuu, idę ukryć moje piękne nowe dyplomy, na profilu. Są rewelacyjne!


//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54653.jpg

Offline

#71 13-12-2015 o 23h21

Miss'nieobczajona
noriko1999x
...
Wiadomości: 42

Rebeka7 ,KimKas i hmurka444. Dziękuję za dyplomy i rysunek ,są piękne. /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43820.jpg

Offline

#72 13-12-2015 o 23h24

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Podbijam Yubina Ser szyneczką lub mięsem, jak kto woli.
Zawsze w lodówce, czasem zamrożone, stąd te delikatne srebrne akcenty.
Serowa mięsożerca bardzo, zaburza hierarchie swiata.


Typowy dzien serowej



//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54189.jpg

Z niecierpliwosciom czekam na CHLEBEK

Ostatnio zmieniony przez serowakanapka (13-12-2015 o 23h24)

Offline

#73 13-12-2015 o 23h52

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Rebeka7 - podziwiam, że chce Ci się robić dyplomy dla każdego z uczestników. To naprawdę miłe z Twojej strony.

Pozwolę sobie przypomnieć tekst jednej z dość irytujących reklam, która była dla mnie inspiracją xD
- Mamo! Nie ma nic do jedzenia!
- Za sałatą!
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/gd/54195.jpg
Oto sałata, idealna do kanapki z serkiem i szynką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Sama w sobie jest źródłem wielu witamin. No i jest całkiem smaczna jak na warzywo xD

Offline

#74 14-12-2015 o 01h10

Miss'całkiem całkiem
Amastiris
...
Wiadomości: 93

Moja stylizacja przedstawia niezwykłe stworzenie, a raczej siłę, czającą się w zakamarkach nie tylko polskich lodówek... Ta istota mieszka w każdej lodówce na świecie, gotowa do działania, gdy tylko otworzą się pokryte szronem odrzwia... tak, tak, nie mylicie się... to... (tu puścić dramatyczną muzykę) ŚWIATŁO Z LODÓWKI!


//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54196.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54653.jpg

Offline

#75 14-12-2015 o 13h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54205.jpg

U mnie od dzieciństwa w lodówce mają miejsce pomidory.
Zajadałam się nimi od małego i tak zostało po dzień dzisiejszy.

Dlaczego warto jeść pomidory?

Naturalny czerwony barwnik pomidorów, czyli likopen jest najsilniejszym antyutleniaczem z grupy karetonoidów. Co ciekawe, nie ginie on w obróbce cieplnej, w miarę upływu czasu. W przetworach jest go nawet 2-3 razy więcej niż w świeżych pomidorach. Jako przeciwutleniacz likopen opóźnia procesy starzenia, ponieważ neutralizuje wolne rodniki.

Na górze  pomidora jest szypułka którą odrywamy.
Moja miss ma szypułkę w postaci fryzury i naszyjnika.
Tuż za nią jest duży czerwony soczysty pomidor.
Owocem pomidora mojej miss jest część czerwona od szyki w dół.
Na twarzy mojej miss jest piach jak to przy wyjmowaniu pomidora z warzywniaka się zdarza.
Futro zaś na rekach oznacza to,że pomidor jest okrągły./vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Ps.Mam nadzieję,że w mojej miss znajdziecie trochę podobieństwa z pomidora. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 ... 10