Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 ... 10

#26 27-11-2015 o 22h01

Miss'na całego
Pythia
...
Wiadomości: 485

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53500.jpg
Las kojarzy mi się z baśniami. Wiele z nich rozgrywa się w lesie, i występują w nich leśne zwierzęta lub fantastyczne stwory. Możemy poznać dwa oblicza lasu: pierwsze to magiczny las, tętniący życiem, zachwycający feerią barw, zamieszkiwany przez elfy, krasnoludki, i inne istoty gotowe nieść pomoc bohaterowi baśni. Drugie oblicze jest całkowicie odmienne od pierwszego: ciemny, mroczny las, z każdego jego zakamarku wyziera zło, czyhające na bohatera.
W baśni, którą chcę przedstawić, las przybiera swoją drugą, mroczną postać. Jest to znana każdemu z dzieciństwa baśń o Czerwonym Kapturku, jednak ta wersja nieco odbiega od tej, którą rodzice czytali wam na dobranoc. Czerwony Kapturek dorosła, i nie jest już naiwną dziewczynką, lecz piękną młodą kobietą, która dobrze wie, czego chce i jest pewna swoich zamiarów, a zamierza wziąć krwawy odwet na wilku za to, co wydarzyło się, gdy była niewinnym dzieckiem. Tym razem to on jest tym, który powinien się bać...


Mam nadzieję, że ta stylizacja nie zalicza się jako cosplay, bo w końcu nie ma jednego przedstawienia Czerwonego Kapturka, a przy wyborze elementów stylizacji kierowałam się przede wszystkim swoją wyobraźnią /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#27 29-11-2015 o 14h11

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Ogłoszenia parafialne!
Z ogromną przyjemnością mogę was poinformować, że nagrody i wyniki pojawiają się zgodnie z założeniem, jednak zanim przejdziemy do nagród głównych z ogromną przyjemnością przedstawiamy wam nagrody od naszej cudownej publiczności(w tym też uczestniczek)!

tutututututu...


Jesteśmy dumne, że mamy takich super widzów i uczestników! Oby tak dalej ♥
Teraz przejdę do nagrody od osóbki, która zaszczyciła nas swoim czynnym udziałem w I edycji
Dziękujemy naszej Ojsa, że znalazła czas na wykonanie cudownego rysunku ♥ Teraz jednak przechodzimy dalej.

Nagroda od Majerankowa


Nagroda od Karucchi


Nagroda od hmurka444


Nagroda od DarkSeaweed


*dodatkowe dyplomy wykonywał Glon, nie myślcie sobie xd

Dziękujemy wszystkim za udział. Jesteśmy naprawdę mile zaskoczone, że pojawiło się tyle cudownych stylizacji. Mamy też nadzieję, że kolejna edycja będzie równie ciepło przyjęta, a temat kolejnej edycji to...

//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53609.jpg

Zastanawiasz się czasem co czai się pod Twoim łóżkiem? Stara zabawka, kłęby kurzu, śmieci, butelki, stare rysunki, pudełka z drobiazgami z dzieciństwa, rodzinne pamiątki, kapcie, taśma klejąca, ołówek, którego szukaliście przez ostatni tydzień, piżama, pościel, ciemność, a może coś zupełnie innego?
Pokaż nam... co kryje się pod Twoim łóżkiem*.
*Może być to łóżko Twojej wyobraźni.

Ostatnio zmieniony przez DarkSeaweed (29-11-2015 o 14h17)

Offline

#28 29-11-2015 o 17h52

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381



Pod łóżkiem kryje się Zakurzony Aniołek

//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53625.jpg

Moją inspiracją było wspomnienie o takim właśnie aniołku, który kiedyś ozdabiał czubek choinki. Dziś kryje się pod łóżkiem. ( Tak, pod moim. Nie wiem skąd tam się wziął )

Zakurzony Aniołek wspominał:
  ,,Kiedyś na czubku choinki stałam,
wszystkich na mnie patrzących kochałam.
Widziałam jak ktoś kładzie pod choinką prezenty,
może to był Mikołaj Święty ?
Pewnej zimy...ktoś nie zamknął okna,
była to decyzja zbyt pochopna.
Wiatr mnie z drzewa zrzucił,
nawet wazon wywrócił.
Spadłam pod łóżko,
teraz mi ciężko...
cała w kurzu jestem i czekam. "


uprzedzam, że nie umiem pisać wierszy, ale skojarzyły mi się one z aniołkami

Offline

#29 29-11-2015 o 19h15

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Kotek spod łóżka
Karol miał przez kilka dni nocować u ciotki Marii. W rodzinie znana była jako nieszczęśliwa stara panna, zanudzająca ludzi swoimi opowieściami o nieudanych związkach oraz zmuszającą do podziwiania swoich przygarnianych z ulicy kotów. Chłopak z jednej strony był ciekaw, jakiego pupilka znalazła tym razem kobieta, z drugiej jednak miał nadzieję, że dwa dni, które u niej spędzi miną mu jak najszybciej. W chwili, gdy ciotka otworzyła mu drzwi, usłyszał dźwięk dzwoneczka. Spojrzał w dół i pierwszą rzeczą, którą zobaczył były ziejące nienawiścią zielone oczy. Kot prychnął na niego i odszedł wgłąb domu. Kobieta natomiast uścisnęła go serdecznie i zaczęła opowiadać o swoich podbojach miłosnych, ale chłopak wymigał się, twierdząc, że jest zmęczony podróżą. Ciotka wskazała mu więc jego sypialnię, a sama poszła zrobić jakąś kolację. Nastolatek po rozpakowaniu swojej torby, postanowił wepchnąć ją pod łóżko. W chwili, gdy to zrobił, usłyszał przeraźliwy wrzask. Natychmiast odsunął torbę, a nie mniej przerażony od chłopaka kocur rzucił się do ucieczki. Po drodze zatrzymał się tylko na chwilę, aby udrapnąć Karola w nos. Zabolało. Gdy zszedł na dół, ciotka uspokajała wciąż trzęsącego się ze strachu (a może ze złości?) zwierzaka, nastolatek szybko wrócił do swojego pokoju. Sam opatrzył nos i do końca pobytu schodził kotu z drogi.
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/gd/53632.jpg
Sama bardzo lubię koty i nie uważam, żeby tylko stare panny mogły je posiadać. Opowiastka ma charakter humorystyczny i należy ją potraktować z przymrużeniem oka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez KimKas (29-11-2015 o 19h15)

Offline

#30 29-11-2015 o 19h33

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Gdy tylko zobaczyłam temat tej edycji, od razu pomyślałam o "dzikich lokatorach" mieszkających pod moim łóżkiem. Tak, oni tam są i zapewne jest ich całkiem sporo. Ile dokładnie - nie wiem, bo boję się sprawdzić. Wszystko jest dobrze, dopóki siedzą pod łóżkiem i nie naprzykrzają mi się swoimi paskudnymi cielskami, ale raz na jakiś czas jeden postanawia wyjść - zwykle wspina się po nogach łóżka, potem zaś po ścianie i wychodzi tuż przy poduszce, na której leżę... To nie są przyjemne spotkania - zawsze kończą się piskiem, wrzaskiem, rzewnymi łzami i paniczną ucieczką do łazienki.

Nie, wcale nie jestem nienormalna, to wszystko szczera prawda! A siejącymi postrach bestiami spod łóżka są... pająki. Jak wygląda pająk - każdy widział, każdy wie. Natomiast z punktu widzenia kogoś, kto panicznie się ich boi, wyglądają mniej-więcej tak:

Link do zewnętrznego obrazka

P.S. Mam nadzieję, że taka interpretacja tematu przejdzie. ^^


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#31 30-11-2015 o 19h40

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Oj, cholercia cholercia cholerciaaa! D:
Przegapiłam głosowanie! Nie jestem przyzwyczajona, że głosy na kogoś wysyłamy na pw ^^"
Ale cieszę się, że moje faworytki otrzymały nagrody <3
Gratuluję! *3*


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#32 30-11-2015 o 19h58

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Pod łóżkiem czai się pewien potwór który wciągnie cię pod nie jak tylko noga osunie ci się z łóżka...
Myślę że to zdanie dobrze mówi co chcę przedstawić czyli wymyślony potwór spod łóżka który zaciągnie cię no właśnie gdzie...
Mój potwór wyciąga już rękę w stronę niewinnego dziecka które się zapomniało....
Na głowie ma koronę która spadała kiedyś pod łóżko i nikt nie odważył się jej wyciągnąć a jego jednym towarzyszem jest podobny mu potwór tyle że prawdziwy
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53670.jpg

Ostatnio zmieniony przez Lajna (30-11-2015 o 19h59)


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#33 01-12-2015 o 07h42

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Sadist, to nie było głosowanie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Każda nagroda w spoilerze jest wykonana przez publiczność. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Innymi słowy - na pw do mnie wysyła się nagrody dla faworyta, a nie głosy na faworyta. xD


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#34 01-12-2015 o 19h48

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Moja pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy "co kryje się pod łóżkiem" to prezent świąteczny, schowany na tą okazję. Jest to duże czerwone pudełko ,opasane czerwoną wstążką i ozdobione piórami oraz świątecznymi ozdóbkami.
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53695.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#35 01-12-2015 o 20h05

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Ah, to to tak... Wybaczcie, musiałam nie zrozumieć (typowe dla mojej osóbki) ^^"
Dziękuję, Majeranku, za wyjaśnienie :3


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#36 02-12-2015 o 14h44

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

W moim mniemaniu tym, co kryje się pod łóżkiem jest po prostu mrok. Kiedy nie możemy czegoś zobaczyć nasza wyobraźnia zaczyna płatać nam figle i przyjmujemy, że w ciemności znajdują się same "złe rzeczy" tj. potwory, seryjni mordercy itd. Do tego właśnie odnosi się moja stylizacja, ponieważ przedstawia personifikację mroku, w którym czają się wytwory naszej wyobraźni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#37 02-12-2015 o 17h20

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

em moim zdaniem pod łóżkiem może kryć się po prostu zjawa (choć tak naprawdę wolę trzymać się wersji Yubin)

a oto stylizacja:
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/gd/53719.jpg


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#38 03-12-2015 o 16h15

Miss'całkiem całkiem
CamilaCastillo
...
Wiadomości: 115

Yubin troszkę wyprzedziła mnie z tym pomysłem, ale moja interpretacja jest całkiem inna.
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53748.jpg
Pod łóżkiem kryje się... Ciemność. Mieszka tam ze swym wiernym towarzyszem, Mrokiem, który pomaga jej w "pracy".
Tylko czeka, aż zgaśnie światło, aby pochłonąć wszystko na swojej drodze, nie tylko przestrzeń pod łóżkiem.
Wyciąga swe ręce, by złapać najmniejszy promyk światła...
Czasami w nocy, kiedy księżyc wisi nad Twoim domem, możesz zmrużyć oczy... Być może właśnie Ty zobaczysz Ciemność, przyjaciółkę Nocy, lekką, niczym gwiezdny pył?

Offline

#39 03-12-2015 o 18h16

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Kurzowa Dama z pupilkiem

Kwintesencja tego co siedzi u większości z nas pod łóżkiem Kurz, kurz i pajęczyny a czasem nawet ich mieszkańcy XD. Wystrzegajcie się wkładania rąk pod wasze posłania, no chyba, że jesteście aż tak zdesperowani by przygarnąć nowego pupilka - Kota z kurzu . W gratisie do niego można zarobić również trochę nitek a w przypadkiem również dawno zagubione elementy typu spinka lub kieszonkowe XD

//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53754.jpg

Offline

#40 04-12-2015 o 19h33

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

raz na jakiś czas pod moim łóżkiem w najciemniejszym miejscu znajduję pająki albinosy. Nie są jadowite, nie są uciążliwe po prostu siedzą i na coś czekają. Zazwyczaj przysiadają na czymś co zapodziało się w ich rejony czasem to lalka a niekiedy skarpetka moje relacje z nimi są takie że ja je wynoszę a one wracają .
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/gd/53812.jpg

Offline

#41 05-12-2015 o 11h25

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Przypominam, że edycja zakończyła się o północy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Teraz możecie podsyłać nagrody dla faworytów do mnie na pw. :3

Przedstawcie też swoich faworytów tutaj! Kto podobał Wam się najbardziej?


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#42 05-12-2015 o 13h05

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

Moim zdaniem Yubin i jej mrok


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#43 05-12-2015 o 13h16

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Wszystkie są cudowne pomijając moją ^^
i pewnie każda dostanie nagrodę C:

Najbardziej spodobały mi się stylizacje Lajny i Yubin, ale mordka bez pośladków xD Serowejkanapkii też jest świetna ^u^

Mam nadzieję, że to co zrobiłam zaskoczy Was w pozytywny sposób (Majerankowa - nie zdradzaj im o co chodzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png . Może ktoś domyśli się o co chodzi, czytając ze zrozumieniem )

Offline

#44 05-12-2015 o 21h37

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

Moimi faworytkami są Dasharia i Lajna oraz Ragnarook. Ja zawsze gdy gdzieś zaglądam, pod łóżko, za szafę, w piwnicy, patrzę czy nie ma pająków, dlatego na pewno 2 pajączki musiały być moimi faworytkami. A stylizacja Lajny jest po prostu taka prawdziwa xD Widzę w niej i pająki i kurz i brud i zabawki, które przez przypadek wpadły pod łózko... To własnie ta miss kojarzy mi się najbardziej z miejscem pod łóżkiem. Ale i tak wszystkie stylizacje mi się spodobały, dosłownie, nie ma ani jednej, która mi nie przypadłą do gustu ♥


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#45 06-12-2015 o 15h45

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Ogłoszenia parafialne!
Oto i nagrody, na początku zaczniemy nagrodami od naszej wspaniałej publiczności i uczestniczek.~

Nagrody Publiczności


Bardzo nas cieszy fakt, że pojawia się tyle nagród od was, jednak teraz nagrody od organizatorek!
hmurka444
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53901.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53902.jpg

Karucchi
Link do zewnętrznego obrazka
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53903.jpg

Majerankowa
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53905.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53904.jpg 

DarkSeaweed
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53906.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53907.jpg

Spotkały nas małe problemy techniczne, przez co moja nagroda nie jest taka jak bym chciała, ale na szczęście wszystko ukazuje się zgodnie z mniej więcej zaplanowanym czasie, prosimy o wyrozumienie.
Przyszedł teraz czas na kolejną edycję, a jej temat to...
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53909.jpg
Co kryje się w Twoim pudełku? Może jest to czekolada, może lalka, może stara porcelanowa figurka, nowe buty, może przerażający pajacyk, baletnica z pozytywki? Jakie to pudełko? Może w nim był prezent, a może to pudełko na biżuterię? Pokaż nam... co się w nim kryje.

Offline

#46 06-12-2015 o 16h18

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Bardzo dziękuję za wszystkie nagrody ♥ Dyplomy oraz komiks potwornie mi się podobają i jestem za nie ogromnie wdzięczna :3 To miłe ze strony Rebeki, że postanowiła zrobić dyplomy dla wszystkich uczestników /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Gratulacje dla pozostałych członków konkursu.


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#47 06-12-2015 o 16h23

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Och jej, nie ogarnęłam, że już po terminie i nie zdążyłam przygotować nagród na swoich faworytek, głupia ja ;_; Bardzo dziękuję za wyrazy uznania dla mojego pajączka! Bardzo podoba mi się zestawienie w parze z pająkiem albinosem - faktycznie, nieźle razem wyglądają xD


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#48 06-12-2015 o 16h50

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Miło mi, że ktoś (Hmurka) znalazł tego aniołka ^^
Mam nadzieję, że moje dyplomy się spodobały. Każdy powinien dostać nagrodę, a więc po pokazaniu się nowej stylizacji od razu robiłam dyplom i wysyłałam xD
Ten Lajny jest trochę inny, bo zrobiłam go na początku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#49 06-12-2015 o 17h13

Miss'całkiem całkiem
Ritsukaka
Lubię marzyć o piankach truskawkowych
Miejsce: Gehenna
Wiadomości: 154

Wreszcie mogę wykorzystać moją supi stylizacje he~

13 Lipiec 2015, piątek.
Właśnie dziś razem z rodzicami przeprowadziłam się do nowego domu. Jest tu nawet przytulnie, gotyckie klimaty to coś, co rozgrzewa moje serce. Przeszłam cały dom wzdłuż i wszerz, nie znalazłam zbyt wielu ciekawych przedmiotów, poza czarnym pudełeczkiem i z białym napisem "Damnum". Nie znam tego słowa, języka, ale myślę, że to, co znajduje się w środku, jest piękne. Muszę otworzyć to jak najszybciej!
Mama zgasiła światło w pokoju, już śpią! Nareszcie!


Po zamknięci notatnika Emily wyciągnęła pudełeczko spod poduszki. Ciemne drewno, obite czarnym satynowym materiałem, błyszczało w świetle księżyca, ciekawość w sercu dziewczyny nasilała się, aż w końcu palce jej uchyliły wieko. W środku znajdowała się mała, porcelanowa figurka Kobiety-Jelenia, która była przywiązana sznureczkami do drewienka jak marionetka. Dziewczyna odwiązała ją, chciała by była wolna, by już nigdy nie była pod niczyją kontrolą, następnie postawiła ją na szafce nocnej. Kobieta wpatrywała się życzliwym wzrokiem w dziewczynkę przez całą noc, a rano, życie wymknęło się spod kontroli. Choroby, nieszczęścia, troski, śmierć i samotność zostały zesłane na tą rodzinę, a sprawcą tego wszystkiego była mała, porcelanowa figurka Kobiety-Jelenia. Owe czarne pudełko było jak puszka Pandory, dlatego pamiętajmy, nie uwalniajmy życia, miejmy nad nim wieczną kontrolę.

http://i63.tinypic.com/2w3nw9j.png

No więęęc trochę się rozpisałam, ale cóż ja poradzę, że po przeczytaniu kilku mitów naszła mnie wena?! Mam nadzieję, że nie przeszkadza tak rozległy opis, no i oddaję moją Puszkę Pandory w wasze posiadanie!


http://i58.tinypic.com/dhcqog.gif  http://i61.tinypic.com/k1v2u8.gif

Offline

#50 06-12-2015 o 20h10

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Pięknie dziękuję za piękne dyplomy.Dzięki Rebeka7 i Kimkas. Gratulacje dla wszystkich uczestniczek - stylizacje były super./vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 ... 10