Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 20 21 22 23 24 ... 27

#526 18-12-2017 o 21h03

Miss'wow
agatkaa91
Każdy ma swoje zdanie. Ja również.
Wiadomości: 627

KimKas - pierwsza stylizacja to chyba Miss idzie właśnie do rodziny na święta, bardzo fajna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Druga również mi się podoba, super pomysł z tym fotelem i nóżką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Mineo - faktycznie Zosia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png i tak jak napisałaś, niepokojąca i dodam, że tajemnicza stylizacja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Nie wiadomo co ta Miss będzie wyprawiać w niebie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Kawajka - stworzyłaś iście świąteczną Miss /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png jest czerwono, zielono i wesoło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Mizu0 - masz rację, sukieneczka jest urocza, bardzo fajnie to wszystko dobrałaś do siebie, emanuje takim świątecznym ciepłem, podoba mi się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Przychodzę z trzecią stylizacją /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Kojarzy mi się z takim rozbawionym, świątecznym dzieckiem, które nie może doczekać się świąt i mimo, że już dostała prezenty to jej mało i znowu pisze list do Mikołaja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/99/moy/78729.jpg

Offline

#527 18-12-2017 o 22h43

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

SoJin - świetne użycie kolorów! (dzięki Tobie zakupiłam ten kolor rajstopek, jakoś go przegapiłam, a jest cudny). Mnie styla kojarzy się z nie rozumiejącą istot ludzkich zimową wróżką, która pomyślała sobie: "Skoro ludzie chcą śnieżne święta, dam im śnieg - niech się cieszą!", tylko przesadziła i teraz żałuje wywołanych śnieżyc.
kawajka
1) bardzo fajne zgranie poszczególnych elementów - szczególnie urzekł mnie ten mikołaj znikający za chmurką na nocnym niebie
2) kapelusz i suknia to komplet, ale całość jest tak cudownym miksem świątecznych elementów, że całkowicie przestaje się to rzucać w oczy, a na widok styli gęba się śmieje :D
Lajna - krwawe święta. Nigdy nie rozczarowujesz skojarzeniami i stylami, których nikt się nie spodziewał xD
agatkaa91
1) urocza Pani Zima. Te rękawki w połączeniu z wróżkami i płatkami śniegu bardzo fajnie wyglądają, dają wrażenie ruchu
2) moją pierwszą reakcją było: PRZECIEŻ ONA ZARAZ ZAJMIE SIĘ OD OGNIA W KOMINKU I SPŁONIE O_O A tak poza tym w święta temat rozpieszczonych bachorów zawsze na propsie - szczególnego uroku styli dodają te żywe rumieńce i bezczelne spojrzenie znad okularów xD
KimKas
1) zima - no kto by się spodziewał śniegu <koniec ironii> Cóż za lekkomyślna pannica. Ale sama styla interesująca - ciekawy makijaż, no i te boskie kozaczki!
2) pif-paf!, padłam. Strzał w dziesiątkę. Cudownie naturalna stylizacja, a użycie tej nogi - po prostu WOW, w życiu by mi to do głowy nie przyszło
Mineo - ;_____; też chciałam zrobić zimowego anioła z tymi skrzydłami... Teraz już nie warto, Twój jest perfekcyjny. Podoba mi się dosłownie wszystko - użycie tej konkretnej spódnicy, tło z krzakami róż, różane pędy, fryzura, makijaż...
Mizu0 - łał. Jak Ci się to udało? Szczerze to ta sukienka od pierwszego wejrzenia mi się nie spodobała :P A tymczasem do stylizacji pasuje perfekcyjnie. Sam pomysł i wykonanie są zresztą cudne: szklana kopuła, pionowa, utrzymująca równowagę postać w środku i to nagromadzenie sparkli. Napatrzyć się nie mogę.



U mnie dalej realistyczno-modowo-historycznie:

//photo.missfashion.pl/pl/1/99/moy/78736.jpg

Te wszystkie bogato zdobione ciuchy aż się prosiły, żeby skleić z nich stylę nawiązującą do tradycyjnych odświętnych rosyjskich strojów kobiecych. Ozdobne kokoszniki są takie piekne... *___*


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#528 19-12-2017 o 21h57

Miss'Żółtodziób
Shine9
...
Wiadomości: 13

Mega stylizacje zimowe, zwłaszcza z tymi kulami śnieżnymi.

Moja stylizacja na ten czas to dziewczyna(w sumie skojarzyła mi się z księżniczką zimy xd) zamieniona w kawał lodu

//photo.missfashion.pl/pl/1/99/moy/78748.jpg



Offline

#529 19-12-2017 o 23h06

Miss'Sensei
SoJin
Does anyone know how it makes me feels Goodbye until the day we meet again
Wiadomości: 1 030

Shine9, rok temu zrobiłam bardzo podobną stylę. Te kryształy są świetne.


https://68.media.tumblr.com/9c1102adf5450d91c2c1cdac1c0fbf43/tumblr_ok3f2zQcsJ1r4cs5io9_500.gif

Offline

#530 20-12-2017 o 10h44

Miss'Żółtodziób
Shine9
...
Wiadomości: 13

SoJin napisał

Shine9, rok temu zrobiłam bardzo podobną stylę. Te kryształy są świetne.


Dużo można z nimi zrobić dlatego są świetne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Teraz pytanie czy to plagiat z mojej strony? Hehe



Offline

#531 20-12-2017 o 12h31

Miss'na całego
Pythia
...
Wiadomości: 485

Saeniver - 1. uwielbiam Twoje epokowe stylizacje i to, że zawsze dopisujesz do nich historie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png stylizacja jak zawsze świetna, bardzo podoba mi się kolorystyka.
2. rosyjskie inspiracje zawsze na plus ♥ oczarował mnie przepych stylizacji, połączenie tego szala i spódnicy - mistrzostwo!
SoJin - mi się Twoja stylizacja kojarzy z jakąś kryształową wróżką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Bardzo fajne połączenie zimowej atmosfery i klimatów fantasy.
kawajka - 1.wow, nawet nie wpadłam na połączenie tej kuli z siedzącymi nogami, cudnie to wygląda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png całość jest niezwykle klimatyczna, kojarzy mi się z nocą wigilijną.
2. bardzo urokliwa stylizacja, rzeczywiście przywodzi na myśl takiego świątecznego duszka, a mimo użycia wielu akcesorii nie ma efektu przeładowania.
Lajna - niezwykle kreatywna stylizacja, ciekawe połączenie klimatów świątecznych z halloweenowymi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png bardzo podoba mi się makijaż!
agatkaa91 - 1. uwielbiam połączenie głębokiego błękitu i złota, dodatkowo podoba mi się przepych całej stylizacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
2. bardzo fajny pomysł na stylizację i wykonanie, ten kominek się tu świetnie wpasowuje, całość jest przeurocza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
KimKas - w pierwszej stylizacji spodobała mi się niebanalna kolorystyka całości, a druga stylizacja jest taka cudownie luźna i "przytulna", brakowało mi takich stylizacji ♥
Mineo - wow! totalnie urzekła mnie ta stylizacja *-* podoba mi się monochromatyczność stylizacji, tło, całość wygląda jak posąg, do tego piękny makijaż!
Mizu0 - Twoja stylizacja jakoś skojarzyła mi się steampunkowo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png genialny myk z użyciem drugiej spódnicy pod tą sukienką. Bardzo podoba mi się kolorystyka i ilość błyskotek, wyszło bardzo magicznie.
Shine9 - genilany pomysł na stylizację, wygląda to trochę tak, jakby te wszystkie zwierzaki próbowały zbudzić księżniczkę.

Ja w międzyczasie stworzyłam jeszcze 3 stylizacje:
//photo.missfashion.pl/pl/1/99/moy/78758.jpg
Ta stylizacja może nie jest w typowo świątecznym klimacie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Zamysł był taki, że miała to być dziewczyna zgubiona w lesie w zimową noc, w środku śnieżycy, niestety brakuje mi bardzo jakiegoś tła z nagimi drzewami... Więc powiedzmy, że nie widać lasu w tle przez śnieg i mgłę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/99/moy/78759.jpg
Stylizacja luźno inspirowana Czerwonym Kapturkiem. Urocze dziewczątko, które wybrało się na spacer z koszykiem i po drodze napotkało mnóstwo leśnych zwierząt.

//photo.missfashion.pl/pl/1/99/moy/78760.jpg
Jeden z prezentów świątecznych - nakręcana lalka-baletnica /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#532 20-12-2017 o 21h42

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Mineo - Niby uroczo i milutko, ale jednak od tej anielicy czuć mroczną aurę. Fajnie, że pociągnęłaś dalej motyw mrocznej wersji Zosi z Dziadów  (=
kawajka - Hohoho, toż to prawdziwy Duch Świąt! Wesoło, kolorowo i z dużą ilością roślinek, just love it! <3
Mizu0 - Przeurocza figurka, chętnie postawiłabym taką na swoim biurku. Świetne wykorzystanie sukienki C:
agatkaa91 - A mi twoja stylizacja skojarzyła się z elfem/skrzatem, który pomaga Mikołajowi stworzyć listę grzecznych dzieci (ewentualnie jest wnuczką świętego). /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Saeniver - Rosyjskie motywy zawsze na propsie. Zgadzam się, że kokoszniki są cudowne (*u*)
Shine9 - Twoja stylizacja wygląda super. Skojarzyła mi się z pierwszą częścią cyklu Opowieści z Narni. Tam był chyba motyw, że Biała Czarownica zmieniała swoich wrogów w lodowe posągi...
Pythia
1 - Widzę to tak, że zrozpaczona po śmierci niedoszłego małżonka panna młoda ucieka do lasu, by tam zamarznąć i pozwolić ich duszom się połączyć... No i genialnie zrobiłaś te tło, brak drzew wcale nie przeszkadza, w końcu dziewczyna może stać na samym środku jakiejś polany + jak napisałaś, śnieżna zadymka ogranicza widoczność.
2 - Świetna inspiracja postacią z bajki. Podoba mi się, że wykorzystałaś to ułożenie nóżek, ładnie się komponują z resztą stylizacji.
3 - Ujmując rzecz krótko: nakręcana baletnica jest przecudna! (*o*)



Ode mnie znów 2 stylki. Pierwsza to dusza/duch zaklęta/y w kuli śnieżnej.
https://i.imgur.com/dU42gTo.png
Druga to znów casual -> Bo kiedy można obudzić swoje wewnętrzne dziecko, jeśli nie w święta? Więc pędzle za ucho, reniferek w dłoń i biegnijmy wypatrywać pierwszej gwiazdki! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
https://i.imgur.com/eMskBif.png

Ostatnio zmieniony przez KimKas (20-12-2017 o 21h44)

Offline

#533 21-12-2017 o 19h35

Miss'wow
agatkaa91
Każdy ma swoje zdanie. Ja również.
Wiadomości: 627

Saeniver stworzyłaś carycę świąt rosyjskich /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png pięknie ze sobą wszystko połączyłaś
Shine9, tutaj widzę Królową Śniegu, która w każdej chwili może się przebudzić i zesłać śnieżycę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Pythia, 1 stylizacja to faktycznie  dziewczynka, która może uciekła albo zgubiła sie w lesie, bardzo fajnie to wyszło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png 2 stylizacja bardzo mi się podoba, też mi się kojarzy z Czerwonym Kapturkiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png a 3 stylizacja to iście świąteczna, i te kolorki, które uwielbiam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
KimKas Obydwie stylizacje są bardzo udane, pierwsza to taki duszek zimowy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png a druga to dziewczynka, która nie może doczekać się Świąt /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A ja przychodzę z kolejną stylizacją inspirowaną kolorami czerwieni, bieli oraz złota /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Uwielbiam te kolorki, ponieważ kojarzą mi się ze Świętami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Moja miss to kolejna dziewczynka, która nie może doczekać się zjazdu rodzinnego w Święta, prezentów, rozmów i oczywiście jedzenia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ale oczywiście najpierw musi ubrać choinkę i udekorować dom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png



//photo.missfashion.pl/pl/1/99/moy/78780.jpg

Ostatnio zmieniony przez agatkaa91 (21-12-2017 o 19h35)

Offline

#534 21-12-2017 o 21h10

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

agatkaa91, obie style bardzo świąteczne, fajnie przedstawiłaś dziewczynki przygotowujące się do świąt.
KimKas, pierwsza styla kojarzy mi się z takim nocnych aniołem, fajne kolory. No i cudny casual, ta czapeczka jest śliczna, sama kombinuję gdzie by tu ją wcisnąć do swoich styl ^^
Pythia, kolejne mistrzowskie stylizacje. Wszystkie trzy robią wrażenie. A Baletnica to majstersztyk *u*, a druga od razu kojarzy się z Kapturkiem :3
Shine9, bardzo ładna monochromatyczna styla, jest dużo elementów i fajnie są dopasowane dzięki temu mimo, że nie ma kolorów, to nie jest nudno.
Saeniver, już się wcześniej Twoją stylą zachwycałam. Piękna i bogata <3


Ja w międzyczasie stworzyłam trzy style, takie bardziej spokojne ^^

//photo.missfashion.pl/pl/1/99/moy/78785.jpg



//photo.missfashion.pl/pl/1/99/moy/78786.jpg

Ubieranie choinki to zawsze spoko pomysł na style XD



//photo.missfashion.pl/pl/1/99/moy/78787.jpg

A tu się inspirowałam sobą i leniwym wieczorem z kotami i herbatką w wygodnym fotelu.

Offline

#535 26-12-2017 o 15h19

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 415

Śliczne stylizacje, kochane!! Xx
Ja natomiast po dłuższej nieobecności w grze, wracam z luźną, lawendową stylizacją zrobioną w stu procentach dla zabawy! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/99/gd/78987.jpg
Uwielbiam ten śnieg i inne drobiazgi ze świątecznej krainy!! Są przecudne, i doskonale uzupełniają stylizację.

Ostatnio zmieniony przez Smolarka (26-12-2017 o 15h21)


#1 soowon defender

Offline

#536 26-12-2017 o 22h03

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Shine9 - faktycznie, te kryształy są niesamowicie inspirujące. Bardzo smutna stylizacja w sumie - zwierzęta tak obsiadły miss bez lęku, jakby już nie było szans, że kiedykolwiek przestanie być rzeczą martwą.
Pythia
1) łał. Świetnie wykorzystałaś to tło z fontanną, a jeszcze lepiej je zakryłaś. Bardzo podoba mi się idea stylizacji, czuć to zagubienie i wiatr wiejący w lesie.
2) co kolejna stylizacja, to lepszy koncept. Wykorzystanie tej kuli jako chatki babci w lesie jest tak zaskakujące (w życiu bym na to nie wpadła, chociaż niby to takie oczywiste), a sama styla jest na medal, dopracowana w każdziusieńkim, najmniejszym szczególe.
3) cudny makijaż. Cudny przepych. Cudne zgranie wszystkich elementów. Ale chyba największe wrażenie zrobił na mnie połączony stroik na głowie - jest piękny.
KimKas
1) super połączyłaś motyw na spódnicy z kulą śnieżną - wygląda, jakby chatkę zasłaniał las, a potem jeszcze mgła.
2) urocza casualowa styla, zwłaszcza koci pasek jest ciekawym akcentem. No i słodziutki makijaż, bardzo radosny.
agatkaa91 - podoba mi się efekt, jaki uzyskałaś łącząc spódnicę z paskiem oraz bluzkę z rękawami - dałaś tym ciuchom zupełnie nowe życie.
Mizu0
1) wyczuwam moje klimaty. Obie łapki w górę na "tak!" :)
2) bardzo elegancka stylizacja, po prostu widzę, jak miss ubiera razem z rodziną choinkę, a potem siada przy wigilijnym stole.
3) wyczuwam moje klimaty po raz drugi (jakiś czas temu zrobiłam nawet bardzo podobną stylę przedstawiająca mnie). Obie łapki i obie nóżki w górę na "tak!".
Smolarka - lawendowy w takim ujęciu okazał sie bardzo zimowym kolorem. Bardzo podoba mi się użycie tej pierzastej kiecy pod spodem. Ogólnie bardzo sexy styla, świetny makijaż, I like it.



A ja po pobycie w domu i prawie-bezinterneciu przyturlałam się z dwoma ostatnimi stylami:


//photo.missfashion.pl/pl/1/99/moy/79007.jpg
     Piękna, zimowa mroźna noc.


//photo.missfashion.pl/pl/1/99/moy/79008.jpg
     Miałam ochotę na casual. I tak oto wyszła styla ciut podobna do tej KimKasowej, ale zrobiłam ją, zanim tu zajrzałam ^^;
     W skrócie: miss wróciła ze spaceru i teraz grzeje sobie stópki przy kominku, kapcie założy za chwilę. Zaczyna jej się robić fajnie ciepło, ale stopy ją pieką, stąd na wpół ucieszony, a wpół nieszczęśliwy wyraz twarzy. A boyfriend tymczasem popyla w fartuszku i robi ukochanej gorącą herbatkę (gdzieś tam u mnie na profilu).

Ostatnio zmieniony przez Saeniver (26-12-2017 o 22h04)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#537 27-12-2017 o 12h55

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Saeniver, Piękne stylizacje, zimowa noc bardzo bogata i fajnie są dopasowane wszystkie kolory. A w drugiej widzę siebie jak wracam do domu wieczorem i szybko zaczynam palić w kominku żeby się ogrzać + herbata obowiązkowa xD.
Smolarka, ale piękna i magiczna styla. Uwielbiam takie kolory. Lawendowy to jeden z moich ulubionych.



Ja wrzucam ostatnią już stylę w tym iwencie. Chciałam połączyć te ręce od gwiazdy z tą kulą i wyszła mi taka świąteczna wróżka XD. Bardzo mi się spodobało to dopasowanie tych zwierzaków z kulą, które miała Pythia, więc pozwoliłam sobie to wykorzystać w mojej stylizacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/99/moy/79033.jpg

Ostatnio zmieniony przez Mizu0 (27-12-2017 o 12h55)

Offline

#538 28-12-2017 o 16h48

Miss'wow
agatkaa91
Każdy ma swoje zdanie. Ja również.
Wiadomości: 627

Wszystkie macie śliczne świąteczne stylizacje, każda z nich jest piękna i wyjątkowa i ma swój urok /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

I ja przychodzę ze swoją ostatnią stylówką. Przedstawia ona dobrego, świątecznego duszka. Użyłam oczywiście moich ulubionych na ten okres kolorów (tak w tym roku one dominują u mnie:) )
Niestety zmieniając kolor włosów kliknęłam nie na ten odcień co potrzeba, a już nic nie mogłam zrobić, ponieważ zabrakło mi MM /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png dlatego końcówki są trochę błękitne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/99/moy/79048.jpg

Ostatnio zmieniony przez agatkaa91 (28-12-2017 o 16h50)

Offline

#539 17-02-2018 o 01h46

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

w końcu odzyskałam internet więc od razu zrobiłam stylizację z okazji iwentu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/100/moy/79825.jpg


+ Obejrzałam po raz kolejny Sin City i postanowiłam zrobić stylę inspirowaną Miho (myślę, że wpasowuje się w azjatyckie klimaty XD).

//photo.missfashion.pl/pl/1/100/moy/79829.jpg


Ostatnio zmieniony przez Mizu0 (17-02-2018 o 04h28)

Offline

#540 21-02-2018 o 19h20

Miss'Sensei
SoJin
Does anyone know how it makes me feels Goodbye until the day we meet again
Wiadomości: 1 030

Nie bardzo eventowa, ale ten pies + nogi prosiły się o to.
Moja miss ratująca psa z pożaru. Dzielnie wbiegła do domu, chwyciła psa i wyskoczyła z 1 piętra. W locie zgubiła buty.
https://78.media.tumblr.com/bdc34bd623e1a7e3f50163cb225e9f17/tumblr_p4iiu8bQIS1v13dleo1_400.png

Ostatnio zmieniony przez SoJin (21-02-2018 o 19h21)


https://68.media.tumblr.com/9c1102adf5450d91c2c1cdac1c0fbf43/tumblr_ok3f2zQcsJ1r4cs5io9_500.gif

Offline

#541 20-04-2018 o 18h12

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

O widzę, że będę pierwsza ze swoją stylą.
Zrobiłam tak na szybko, podobał mi się ten kapelusz i musiałam go wykorzystać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/80915.jpg

Offline

#542 20-04-2018 o 18h12

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

O, jest w końcu ktoś, kogo można skomciować!

Mizu0 - jestem pod wrażeniem. Kiecki do pleców są o tyle trudne w użyciu, że jest ich niewiele, no i generalnie to całe kiecki, niewiele można w nich zmienić, żeby nie wyglądały na komplet. Tobie udało się jednak stworzyć wyjątkową, pełną przepychu, ale jednocześnie delikatną, oryginalną stylizację. Śliczna marzycielska dama wpartująca się w księżyc. Po prostu wow. Tył sukienki jest genialny.




//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/80914.jpg
     A ja w końcu jakoś ogarnęłam stylę, którą kiszę w szafie i w kółko poprawiam od jednej z pierwszych wycieczek, bo absolutnym musem było dla mnie użycie tego "kapelusza" i kiecki razem, ale jakoś wciąż nie wydawała mi się skończona.
     W świecie pary i machin niewiele jest miejsc, gdzie można cieszyć się naturalną zielenią - są to specjalnie tworzone rozległe Ogrody pełne zwierząt, które na zewnątrz, wśród machin, nie potrafiłyby już żyć. Atmosferą jednego z tych miejsc rozkoszuje się młoda arystokratka, uwielbiająca zieleń i naturę.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#543 20-04-2018 o 22h09

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Mizu0 - stylizacja piękna, a ten tył! *.* Coś cudownego! Nie wiem, jak na to wpadłaś, ale zazdroszczę wyobraźni, mi nigdy nie przyszłoby do głowy tak ciekawe wykorzystanie tej spódnicy.

Saeniver - delikatnie, wytwornie i kobieco, a jednak wciąż steampunkowo. Wszystko do siebie pasuje tak idealnie, że śmiało można by wciąż tę stylizację za komplet...

Takie coś stworzyłam na szybko... W sumie to tylko chciałam wykorzystać świąteczne króliczki. Ale jestem całkiem zadowolona z efektu. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Link do zewnętrznego obrazka


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#544 21-04-2018 o 11h27

Miss'wow
Ayako81
Czuję się jakbym była szczelnie zamknięta, Przez stulecia samotna w nocy Czekam na kogoś kto...
Wiadomości: 507

Jak zawsze dajecie czasu ze stylizacjami dziewczyny, ja jakoś weny nie mam i wstyd to pokazywać ale  tym razem mogę jedynie pokazać coś takiego  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/80919.jpg   //photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/80982.jpg   //photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/80983.jpg

Mały Edit posta by nie zabierać miejsca  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

A wasze stylizacje z każdym postem są coraz lepsze i zapierające dech w piersi Dziewczyny Mizu twój mechaniczny Elf cudo aż sie napatrzeć nie mogę !  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Ayako81 (27-04-2018 o 17h55)


Ktoś zapytał znowu mnie,czy już odnalazłam czego chce,to przypadek stworzył plan,że odpowiedź znam.
Link do zewnętrznego obrazka

"Quod cibus est aliis, aliis est atrum venenum" 

Offline

#545 21-04-2018 o 23h38

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Mizu0 - Wow, wow, wow! Jestem pod wrażeniem, te włosy w połączeniu z tym kapeluszem wyglądają niesamowicie dobrze. No i wszystko utrzymane jest w kolorystyce, która jakoś tak kojarzy się ze Steampunkiem. Genialna styla! (*o*)
Saeniver - podoba mi się wizja świata steampunku, w którym jest jeszcze miejsce na naturę. Fenomenalny dobór barw i elementów, naprawdę wygląda jak komplet! C:
Dasharia - teraz wiemy, dlaczego Biały Królik służył Królowej Kier (bo uwiązała całą jego rodzinę, dosłownie). A tak na poważnie, super stylizacja! (^v^)
Ayako - no zobacz, niby nie masz weny, a udało ci się stworzyć fajną panienkę. Użyłam słowa fajna, bo jakoś tak właśnie kojarzy mi się z nastolatką, która jest uznawana w swojej grupie wiekowej za "fajną"  ;p


A ja przychodzę z czymś, co chyba średnio pasuje do stylizacji eventowych, ale... kojarzycie taką ozdórbkę, drzewko z drobnymi monetami? Moi rodzice mieli takie. Kiedy byłam mała (3, może 4 lata), wierzyłam, że te pieniążki rosną w coraz większe nominały. Swoją wyjątkowość zawdzięczało wróżce, swoistej bogini polskich grosików, złotówek i banknotów. Rodzice pozwalali mi w to wierzyć jakiś czas. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Chodzi o coś takiego, aczkolwiek to, które wspominam było obfitsze i jakby pozłacane


A więc przedstawiam wam mieszkankę Steampunkowej Krainy - Wróżkę Grosik, która tworzy takie drzewka, tylko, że potrafiące "gubić" i "wypuszczać" nowe, grosikowe pędy, dzięki skomplikowanemu mechanizmowi i odrobinie magii. Nowo przybyłych straszy trochę jej ekscentryczna fryzura, ale ona zasłania oczy z powodu nieśmiałości, nie dlatego, że coś ukrywa. Starzy klienci wiedzą, że to bardzo miła, choć cicha osóbka.
https://i.imgur.com/FJBNBPk.png

Ostatnio zmieniony przez KimKas (21-04-2018 o 23h39)

Offline

#546 22-04-2018 o 11h45

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467



Mizu0
styla świetna, tylko dla mnie lepiej by wyglądała bez ptaków, a przynajmniej tych latających, wyglądają one na typowo dzienne, a tu ksieżyc w pełni xD

Saeniver
Bardzo mi się podoba, uwielbiam ten pistacjowy kolorek, szkoda tylko, że ten kapelusz się tak stapia z drzewem ;-; nini daj więcej odcieni zielonego błagam

Dash
Ta śliska powieka ԅ(≖‿≖ԅ)

KimKwas
Ta spódnica trochę dziwnie wygląda w połączeniu z pozą nóg ;-;


Ja tam właśnie trzymam się za rękę by nie kliknąć dodaj wszystkie kolory do koszyka, gdy tylko widzę ten wachlarz
pomocy, naprawdę 

//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/80930.jpg

Offline

#547 24-04-2018 o 11h29

Miss'Sensei
AyuKim
They said I could be anything. So I became a disappointment.
Miejsce: 샤이니 월드
Wiadomości: 973

Na szybko przybywam ze swoją stylizacją, niestety prawdopodobnie jedyną podczas tej wycieczki. Chciałam wykorzystać te wszystkie kupione przeze mnie uprzęże, więc idealnie wpasowały się do postaci wojowniczego, badass elfa :>

https://i.imgur.com/GeP8oQv.png

Offline

#548 27-04-2018 o 15h44

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

AyuKim, uwielbiam takie steampunkowe elfie wojowniczki. Świetna styla <3 Bardzo mi się makijaż podoba.
serowakanapka, bardzo fajna azjatycka styla. Podobają mi się takie połączenia, a wachlarz świetny, sama kupiłam prawie wszystkie kolory xD
KimKas, miałam takie drzewko xD. Fajnie Ci wyszło, tak pogato przez tą kolorystykę. Nawet ta poza nóg mnie nie drażni, inne chyba by mi nie pasowały.
Dasharia, wow <3 Zakochałam się, serio.
Saeniver, bardzo ciekawy pomysł i wykonanie oczywiście genialne.


Ja sobie wymyśliłam elfa - robota, który został zaprogramowany, żeby dbać o ostatnie rośliny na Ziemi xD.
Chciałabym więcej takich ''robocich'' dodatków w butiku ;;;

//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/80981.jpg

Offline

#549 27-04-2018 o 21h42

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Za dużo stylizacji do skomentowania, ale najbardziej urzekły mnie KimKas i Mizu0 xd
//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/80990.jpg
Takie tam na krześle xd Miało być granatowe, ale takie lepsze.


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#550 01-05-2018 o 16h02

Miss'na całego
Pythia
...
Wiadomości: 485

Mizu0 - obydwie stylizacje są po prostu pierwszorzędne, ale ta pierwsza... no szczęka mi opadła! Niesamowite kolory, to nocne tło, całość jest niezwykle tajemnicza, jestem pod naprawdę wielkim wrażeniem *-*
Saeniver - zauroczyła mnie ta pastelowa kolorystyka, całość jest bardzo kobieca, subtelna i elegancka.
Dasharia - steampunkowa Czerwona Królowa! Szkoda, że Beemov nie wpadł na ten pomysł. Twoja wygląda genialnie i bogato, i kocham ten pogardliwy wyraz twarzy, haha.
KimKas - bardzo podoba mi się kolorystyka, i te świecidełka, ah! *-*
AyuKim - o jak pieknie się ta karnacja wpasowała! boska stylka.

Ja wreszcie dzisiaj zmusiłam się do stworzenia nowej stylizacji po jakichś... 3 miesiącach? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Bardzo chciałam wykorzystać to boskie tło, chyba najlepszy lement z tej wycieczki. Ostatecznie stylka wyszła mało steampunkowa, ale trochę elementów z wycieczki jest, więc wstawiam.

//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81082.jpg

Offline

Strony : 1 ... 20 21 22 23 24 ... 27