Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 19 20 21 22 23 ... 27

#501 01-11-2017 o 14h38

Miss'całkiem całkiem
Sante
We're all mad here
Wiadomości: 89

Dziewczyny wszystkie wasze stylizacje są niesamowite i podziwiam to jak umiecie wszystko ładnie sklecić i że macie niewyczerpany pokład pomysłów na coraz to nowsze kreacje
Ja niestety w tym roku nie mam za dużo pomysłów, ale przychodzę ze swoją starą lecz teraz trochę odświeżoną stylą Mrocznego Kosiarza

https://images83.fotosik.pl/881/da77a4e226dab81emed.png

Offline

#502 01-11-2017 o 21h52

Miss'wow
agatkaa91
Każdy ma swoje zdanie. Ja również.
Wiadomości: 627

Każdy stworzony przez Was strój zasługuje na pochwały, każdy mi się podoba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Ja natomiast swoją stylizację stworzyłam z nudów, postawiłam na biel i czerń ale i akcent czerwieni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Nie wiem czy to nie jest moja ostatnia stworzona stylka, chyba, że jeszcze coś wymyślę, czas pokaże /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/98/moy/78102.jpg

Offline

#503 02-11-2017 o 17h06

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Leśny Chochlik. Nie jest zbyt sympatyczny, raczej złośliwy. Lepiej go unikać. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/98/moy/78112.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#504 02-11-2017 o 22h47

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

A ja chciałam zrobić taką dziwną panią wychodzącą z kotła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jest efektem nieudanych eksperymentów czarownicy (na co nie wskazuje twarz, ale robienie zdziwionej twarzy dla drzewa było dla mnie zbyt wielkim wyzwaniem xD)
https://images83.fotosik.pl/883/67dbd0aaecf03406gen.png


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#505 04-11-2017 o 01h08

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

ellixp, ale cudoo <3 Genialne wykorzystanie tej nogi. Styla jest taka magiczna *u*
MariaANTONINA, świetny chochlik.. i ta jego twarz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Też miałam w planach zrobić złośliwego ale jak zwykle wyszedł mi uroczy i sympatyczny xD. A Twój jest świetny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
agatkaa91, bożę ta twarz xD. Idealnie komponuje się z tym sierpem. Mina w stylu ''zabiję Cię, czaisz?'' No i ta spódniczka jest supi.
Sante, rewelacyjny mroczny kosiarz. Chyba najlepszy jaki widziałam w te helołiny.
Saeniver 1. Bardzo ładny elf, mimo wielu elementów ''z tyłka'' naprawdę fajnie się to wszystko złączyło. No i bardzo ładne kolory.
2. Super styla idealnie obrazująca ten tekst. Makijaż świetny.


Ja przychodzę z ostatnimi już stylami, nad którymi się trochę męczyłam (zwłaszcza nad makijażem i fryzurą)


1. Leśne stworzonko XD. Na początku miałam w planach zrobić coś w stylu złej rusałki ale wyszło jak wyszło xD. Tło zrobiłam jako pierwsze i stwierdziłam, że nadaje się raczej do uroczego osobnika. No i to body aż się prosiło żeby je wykorzystać.

//photo.missfashion.pl/pl/1/98/moy/78145.jpg



2. Marmurowy Anioł. Zniszczony i zaniedbany. W sumie te pęknięcia w butiku nasunęły mi pomysł żeby zrobić takiego anioła. Nigdy więcej nie wpadnę na pomysł żeby coś takiego robić, dopasowanie makijażu to był koszmar XD

//photo.missfashion.pl/pl/1/98/moy/78146.jpg

Ostatnio zmieniony przez Mizu0 (04-11-2017 o 01h13)

Offline

#506 05-11-2017 o 15h38

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Ciężko mi ocenić wszystkie stylizacje, ale Saeniver, Sante, Mizu0, Shiawase i Miczuux3 zrobiły stylizacje godne pozazdroszczenia ^^ Nie umiem wybrać spośród nich najlepszej stylizacji.

Ja ostatnio zrobiłam takie:
//photo.missfashion.pl/pl/1/98/gd/78091.jpg

Ludzie myślą, że bycie Śmiercią to prosta sprawa. Chodzisz po domach i w sposób legalny i nie do powstrzymania zabijasz ludzi. A prawda jest inna. Śmierć, zanim stała się tą osobą, którą wszyscy znamy, musiała posiąść wiedzę. Potężną wiedzę. Zwykły śmiertelnik zniknąłby po wsze czasy, gdyby spróbował ją zdobyć.

Dawno dawno temu, w odległym świecie żyli sobie Nieśmiertelni. Byli podobni do ludzi, ale ich życia były nieskończenie długie. Spośród tysięcy małych dzieci wybrano 27, które wyróżniały się inteligencją, honorem i poczuciem sprawiedliwości. Były uczone przez samego Boga. Ten uczeń, który dotarł do końca, miał zostać Aniołem Życia i Śmierci. Uczyli się takich rzeczy, że co jakiś czas jedno z tych dzieci umierało, gdyż wiedza była zbyt potężna by słaby umysł mógł nad nią panować.
Do końca dotrwała dziewczynka, której serce było najbardziej podobne do serca Boga. Widać było między nimi różnicę, ale jej umysł był najsilniejszy.
Gdy opanowała wszystkie wiadomości, posiadła moc, która pozwala jej na kontrolowanie ludzkiego życia.
Na "zdjęciu" widzimy ją w fazie przemiany.

EDIT: Muszę trochę doprecyzować, bo teraz pewnie myślicie, że ukatrupiłam 26 dzieci i to tylko w bajce! XD
Otóż ta wiedza była przygotowaniem do służenia ludziom. Im dalej w las, tym bardziej ci Nieśmiertelni chcieli szkodzić ludziom i jak ktoś poszedł na stronę Szatana, to ginął ("za dużo wiedział" XD).
Tak tylko piszę, żebyście nie myśleli, że w moich bajkach niewinne dzieci giną.

//photo.missfashion.pl/pl/1/98/gd/78179.jpg

Na "zdjęciu" ewidentnie mamy jakiegoś Anioła. Czemu jej oczy są różne?
To jest Anioł Patrzenia na Sprawę z Dwóch Stron. Każdemu z Was zdarzył się pewnie jakiś konflikt. Może nawet w sądzie byliście.
Ten Anioł wspomaga sędziów i pozwala spojrzeć im na sprawę z każdej strony, żeby mogli wydać obiektywny wyrok.
Kapelusz symbolizuje wiedzę i mądrość.
Ogień na ramieniu symbolizuje czas.
Oczy mówią, że każdy z nas jest inny i każdy patrzy na świat inaczej.
A ten miły kotek chroni przed zemstą za sprawiedliwość.

Ostatnio zmieniony przez KanapkaczusHighus (05-11-2017 o 15h51)


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#507 05-11-2017 o 20h31

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Moja ostatnia stylizacja halloweenowa w tym roku to upiorna zjawa, która nie wróży nic dobrego. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/98/gd/78188.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#508 05-11-2017 o 21h09

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Jak dla mnie to jest to bardzo dobra zjawa, tylko ma brzydką twarz i może straszyć ludzi, ale poza tym jest bardzo miła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Stylizacja świetna i przedmiot z aukcji widzę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#509 05-11-2017 o 21h54

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

Wow, wróciłam do życia po ponad pół roku nieobecności, na dodatek na sam koniec eventu, ale widzę, że poziom eventowych stylizacji niezmiennie jest powalający. Najbardziej spodobały mi się dwie, pozwolę sobie je wyróżnić miłym słowem.

MariaANTONINA - przepiękna, eteryczna zjawa z bardzo niepokojącą twarzą. Cudo!

Mizu0 - obie twoje stylizacje są świetne, ale marmurowy anioł urzekł mnie niewyobrażalnie. Fajny pomysł i naprawdę dobre wykonanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A że wróciłam i załapałam się na ostatni dzień eventu (nawet, kurczę, misje zrobiłam wszystkie, chociaż gwiazd nie wyłapałam, eh), pozwoliłam sobie na szybko zmajstrować jakąś potworę. I tak w sumie wyszło licho jakieś zielone, wściekłe i demoniczne, w każdym razie - to jakieś skrzyżowanie wiedźmy z demonem i czymś bliżej nieokreślonym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/98/moy/78189.jpg

Offline

#510 05-11-2017 o 22h07

Miss'wow
agatkaa91
Każdy ma swoje zdanie. Ja również.
Wiadomości: 627

Piękne te Wasze upiory /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Bym mogła się rozpisywać tylko jak bardzo mi się podobają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A ja na koniec też przychodzę z ostatnią stylizacją. Tym razem jest ona spokojna na zakończenie Halloween /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png I też postawiłam na biel i czerń /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/98/moy/78190.jpg

Offline

#511 06-11-2017 o 00h34

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

KanapkaczusHighus napisał

Jak dla mnie to jest to bardzo dobra zjawa, tylko ma brzydką twarz i może straszyć ludzi, ale poza tym jest bardzo miła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Marii chyba o to wlasnie chodzilo, wiesz, zeby zjawa byla straszna i brzydka.
Jak dla mnie wyszlo super. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#512 15-12-2017 o 13h56

Miss'na całego
Kharanne
Trust in dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Miejsce: Błąkam się po Trójmieście
Wiadomości: 465

Pozwolę sobie rozpocząć tegoroczny zimowy event swoją wersją śnieżycy. Niedobra atakuje, jak ludzie wracają do domu po zmroku (nie dość, że pada, że lód to jeszcze dmucha) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Dodałam jednolite tło dla widoczności wszystkiego co się dzieje za nią.

//photo.missfashion.pl/pl/1/99/gd/78653.jpg


https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/gd/83475.jpg

Offline

#513 15-12-2017 o 14h50

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Kharanne,  Twoja styla jest genialna. Piękne rozpoczęcie iwentu. Szkoda,  że nie można zmieniać tła,  bo z tym ciemnym wygląda rewelacyjnie. <3

Ja dodaję zimową wersję Kopciuszka (tak mi się skojarzyło jak tą style robiłam xD).

//photo.missfashion.pl/pl/1/99/moy/78656.jpg

Offline

#514 15-12-2017 o 15h02

Miss'wow
agatkaa91
Każdy ma swoje zdanie. Ja również.
Wiadomości: 627

Dziewczyny, Wasze miss ślicznie wyglądają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Wszystko kojarzy mi się z taką prawdziwą zimą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
A więc i ja przychodzę ze swoją stylizacją. Jako, że Święta kojarzą mi się z czerwienią to na taki kolor teraz postawiłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Oczywiście trochę złotego koloru też nie zaszkodzi dodać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/99/moy/78657.jpg

Ostatnio zmieniony przez agatkaa91 (15-12-2017 o 15h02)

Offline

#515 15-12-2017 o 17h00

Miss'na całego
kawajka
...
Wiadomości: 274

Kharanne cudowna ta stylizacja, świetny start tegorocznych świątecznych styli /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Mizu0 fantastyczny makijaż i fryzura, całość wydaje mi się taka romantyczna, może przez błękit sukni i to że napisałaś o Kopciuszku mam takie odczucia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Agatkaa91 - uroczo i bardzo klimatycznie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png jestem na tak /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ja zrobiłam coś w stylu zimowego jeźdźca, wcześniej miałam ognistą wersję i jakoś tak miałam ochotę przerobić to na wersję śnieżną /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/99/moy/78658.jpg

Offline

#516 15-12-2017 o 17h05

Miss'na całego
Pythia
...
Wiadomości: 485

Świetne stylizacje, dziewczyny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Kharanne - wow, ale pięknie połączyłaś te wszystkie śnieżynki, sople, itd /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Do tego te rączki, wygląda jakby miss właśnie wyczarowywała to wszystko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Mizu0 - urzekła mnie ta lalkowata buzia <3 Cała stylizacja jest bardzo urocza, ale udało Ci się uniknąć efektu przesłodzenia. No i baśniowe inspiracje zawsze na plus!
agatkaa91 - zauroczyły mnie te zaróżowione policzki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Złote elementy pięknie ożywiają stylizację i bardzo kojarzą się ze świątecznym klimatem.
kawajka - wow! niesamowite, uwielbiam zimowe stylizacje w klimacie fantasy. Aż czuć ten chłód bijący od stylizacji, i ta pusta twarz dodaje takiego niepokojącego charakteru.

A tu moja pierwsza stylizacja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Zakochałam się w tych nogach i czuję, że to nie ostatnia moja stylizacja z nimi tego roku, inspirowałam się trochę baletem i rosyjskim folklorem, i oczywiście jak to u mnie, musiało być na bogato /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/99/moy/78659.jpg

Offline

#517 15-12-2017 o 19h01

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Kharanne - ge-nial-ne! Szklana kula to świetny sposób na pokazanie kruchości ludzkiego świata w porównaniu z siłami Natury. Niesamowicie podobają mi się te obłoki śniegu ułożenie rąk i korona z mrozu.
Mizu0 - przeurocze! Napatrzeć się nie mogę!  Każdy element idealnie do siebie pasuje, całość jest absolutnie bajkowo-magiczna.
agatkaa91 - styla kojarzy mi się z brygadzistką skrzatów w fabryce. Bardzo świąteczne klimaty ;)
kawajka - styla jest w rzeczy samej bardzo śnieżna i chłodna, aż można to niemal poczuć. Świetn pomysł z połączeniem sopli i konia.
Pythia - jaka klimatyczna styla! Po rosyjsku na bogato, ale z odrobiną natury i nierzeczywistości - razem wszystko tworzy bardzo ładny obrazek.



Do niedzieli nie będę miała czasu zrobić misji, więc na razie muszę wykorzystać to, co jest u Nine.

//photo.missfashion.pl/pl/1/99/moy/78660.jpg

     Jak na razie do powstania nowego pomysłu wystarczył mi kapelusz, w którym natychmiast się zakochałam, pomimo tego, że w pracy na fonie zwykle guzik widzę.
     Lata 20. XX wieku, bogata córka i jedyna dziedziczka jednego z amerykańskich multimilionerów bierze udział w charytatywnym ubieraniu choinki w największym w mieście domu handlowym. Później będzie rozdawała prezenty biednym sierotom - banał robiony pod publiczkę, ale jest świetliście i świątecznie.

Ostatnio zmieniony przez Saeniver (15-12-2017 o 19h12)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#518 16-12-2017 o 00h44

Miss'Sensei
SoJin
Does anyone know how it makes me feels Goodbye until the day we meet again
Wiadomości: 1 030

Komentarze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


A ja zrobiłam coś na szybko, nie wiem co to miało być, ale sam zamysł po połączeniu bardzo mi się spodobał /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Kojarzy mi się to trochę z dziewczyną, która chciała, żeby święta były dobre, ale nie wyszło. Nie wiem, macie jakieś skojarzenia? XD
https://78.media.tumblr.com/f1fe510a0465aaf40a27d32a4bdf72e8/tumblr_p1102omtta1v13dleo1_r1_400.png


https://68.media.tumblr.com/9c1102adf5450d91c2c1cdac1c0fbf43/tumblr_ok3f2zQcsJ1r4cs5io9_500.gif

Offline

#519 16-12-2017 o 17h59

Miss'na całego
kawajka
...
Wiadomości: 274

Pythia - świetna ta stylizacja, od razu z Rosją mi się skojarzyła, mam wrażenie że patrzę na rosyjską księżniczkę pięknie wystrojoną na święta /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Saeniver - bardzo elegancko, fajny pomysł, najbardziej chyba podobają mi się kolory, ich dobór sprawia że miło się patrzy, to światło z tyłu genialnie podkreśla całość /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
SoJin - nie wiem czemu, ale mnie kojarzy się ta stylizacja z jakąś czarodziejką, która szykuje się do ważnej bitwy i właśnie gromadzi siły duchowe i koncentrację /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png To chyba była moja pierwsza myśl, gdy ją zobaczyłam

Ja próbowałam zrobić coś z tą kulą śnieżną, po prostu musiałam, bo to genialny dodatek, chyba mi wyszło coś w stylu wcielenia nocy(?), w sumie sama nie jestem pewna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/99/moy/78694.jpg

Offline

#520 17-12-2017 o 02h30

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Pythia- Jak zawsze genialnie i z przepychem nie idzie oderwać oczu
Saeniver - Piękna klasyka która kojarzy mi się z "Ojcem Chrzestnym "
SoJin-Mi przywodzi na myśl śnieżną dziewoję czekającą na to żeby rozpocząć zime /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Kawajka - pani Noc jak się patrzy świetna
Ja również musiałam wykorzystać tą kulę i tak powstała wredna Pani Mikołaj która zamiast pomagać Mikołajowi woli krwawe świętą. ( Za dużo panów Lovecrafta i Kinga  coś czytam xD )
//photo.missfashion.pl/pl/1/99/moy/78703.jpg

Ostatnio zmieniony przez Lajna (17-12-2017 o 02h31)


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#521 18-12-2017 o 00h00

Miss'wow
agatkaa91
Każdy ma swoje zdanie. Ja również.
Wiadomości: 627

Kawajka - obydwie stylizacje bardzo fajna, chociaż niebieska stylóweczka podbiła moje serce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Kojarzy mi się tak jakoś ze Świętami i hmm właśnie z zimową nocą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Pythia -  faktycznie Miss kojarzy mi się z rosyjską baletnicą, bardzo fajnie i klimatycznie to wygląda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Saeniver - bardzo fajna Miss /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png taka pani, która właśnie kupuje ozdoby na choinkę czy do domu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png i widze, że jeszcze ma chęć kupić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A teraz moja nowa stylizacja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Postawiłam na kolor niebieski, trochę mi się kojarzy z taką Panią Zimą, ale bardzo ciepłą i miłą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/99/moy/78722.jpg

Offline

#522 18-12-2017 o 15h03

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Kharanne - Wow, niesamowita śnieżyca! Aż czuje się ten porywisty wiatr i zimne płatki lądujące na twarzy i ubraniach. Brrr... (*o*)
Mizu0 - Myślę, że gdyby Disney chciał stworzyć zimową wersję Kopciuszka, to właśnie tak mogłaby ona wyglądać. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
agatkaa91 - Pierwsza stylizacja wręcz emanuje świąteczną atmosferą (taką troszkę cocacolową, komercyjną, ale też taką ciepłą i sympatyczną). Podoba mi się też druga stylizacja - miła pani zima, to jest to, co tygryski lubią najbardziej. (^v^)
kawajka - Cóż za mroczny zimowy jeździec! Zdecydowanie nie chciałabym go spotkać na swojej drodze w mroczną, zimową noc, np. taką, jaką przedstawia twoja druga, równie wspaniała stylizacja. (*u*)
Pythia - O taak, rosyjski folklor (i ogólnie Rosja) to zdecydowanie jeden z najlepszych motywów do wykorzystania przy zimowych stylizacjach. Na bogato, ale jednocześnie jest w tym jakaś taka swojskość przemieszana z nutką magii świąt. Słowem, cudo! (^o^)
Saeniver - Prosto i z klasą, a przy tym świątecznie i ciepło, oto klimat Bożego Narodzenia lat 20 wieku XX. (*v*)
SoJin - Moim pierwszym skojarzeniem była chyba zimowa wróżka albo cukrowa wróżka (jak z baletu Dziadek do orzechów). Zarazem urocza i chłodna stylizacja. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Lajna - Wydaje mi się całkiem prawdopodobne, że panowie Lovecraft i King byliby zachwyceni twoją krwawą wizją świąt :'D



A ode mnie 2 casualowe stylizacje eventowe (nie czuję, jak rymuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png).
Pierwsza to wybierająca się na zabawę panienka - stąd nietypowy makijaż i fikuśne nakrycie głowy. Wychodząc z domu odkryła, że spadł pierwszy śnieg, musiała wiec zawrócić po rękawiczki i modny (ale i ciepły) szal-płaszczyk.
https://i.imgur.com/P6E83qa.png
Druga jest swego rodzaju uosobieniem powrotu do domu na święta - kiedy można usadowić się w ulubionym fotelu, w wygodnym, domowym stroju, owinąć kocykiem, wziąć dobrą książkę oraz ciasteczka z mlekiem (przygotowane przez kochającą rodzinę) i celebrować świąteczne lenistwo. ( = ^ u ^ = )
https://i.imgur.com/ieNEIbJ.png

Ostatnio zmieniony przez KimKas (18-12-2017 o 15h06)

Offline

#523 18-12-2017 o 15h54

Miss'Superstar
Mineo
Feel like nobody else is here.
Wiadomości: 22 855

Napiszę, co najbardziej mnie urzekło w waszych stylizacjach ;)
Kharanne Ta poza rąk i kaptur dodają niezwykłego charakteru stylizacji. Twoja miss wygląda jakby spokojnie mogło ją się oskarżyć o marznięcie w zimę!
Mizu0 Nigdy nie wiedziałam na co by wykorzystać tę spódnicę. Pomysł z kopciuszkiem to strzał w dziesiątkę.
agatkaa91 Świetne kolorki, od razu widać ducha świąt! Co do nowej, to równie świetnie wygląda.
kawajka Wszystko w tej stylce jest niesamowite T^T
Pythia Moje ulubione zastosowanie złota w stylizacji <3. Świetnie zgranie pozy baletnicy z tą yyy, kulą śnieżną xD
Saeniver Jestem zakochana ;;;; Czuć klimat z tamtych lat.
SoJin Niby na szybko, ale całkiem uroczo Ci wyszło. Jakbym patrzyła na bohaterkę z anime.
kawajka Twoja stylizacja wygląda naprawdę interesująco. Ten księżyc dodał tylko tajemniczego klimatu Twojej postaci.
Lajna Czerwień <3
KimKas Pierwsza stylka ma prześwietny makijaż, a druga to mnie zwaliła z nóg. Genialne użycie tej pozy nogi :D!!


No a teraz niby zawsze coś mineo, ale jednak styl wciąć ten sam x"D.
Święta kojarzą mi się z aniołkami, ale lubię trochę czegoś niepokojącego w swoich stylizacjach. Możemy uznać, że mroczna wersja Zosi trafiła w końcu do nieba!

https://i.imgur.com/9N7FfZp.png

Thx god spoilery mają różowe tło

Ostatnio zmieniony przez Mineo (18-12-2017 o 15h59)


We are in noir
https://i.imgur.com/iiebOWg.gif https://i.imgur.com/XfRlwOz.gif https://i.imgur.com/tUzQc3d.gif https://i.imgur.com/7lf3FsO.gif

Offline

#524 18-12-2017 o 16h02

Miss'na całego
kawajka
...
Wiadomości: 274

Agatkaa91 - Pani zima wygląda uroczo, tak łagodnie i spokojnie, mogłabym polubić takie właśnie odbicie tej pory roku, której zwykle nie znoszę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

KimKas - pierwsza stylizacja jest świetna, makijaż powala /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png, pomysł też mi się podoba, naprawdę niezła stylówka na zimową imprezę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png. Druga jest taka po prostu swojska, fotel, książka i przekąska - takie świąteczne lenistwo to jest to, można się rozmarzyć tym bardziej, gdy tyle pracy przedświątecznej jeszcze przede mną /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Z kolei ja, żeby nie było że same poważne stylizacje robię , dla odmiany mam pstrokatego i wesołego ducha świąt /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/99/moy/78724.jpg

Offline

#525 18-12-2017 o 20h00

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

kawajka, wszystkie style bardzo mi się podobają. W pierwszej użycie tego konia to bardzo fajny pomysł. Moje serce skradła Twoja trzecia styla, bardzo klimatycznie, kolorowo i bogato. Idealny duch świąt /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ten kapelusz jest piękny *u*
Mineo, Lubię Twoje monochromatyczne style. Ta jest prześwietna, faktycznie udało Ci się lekki niepokój w nią przelać.
KimKas, świetny makijaż w pierwszej stylizacji :3. Jeśli chodzi o drugą to czuję się jakbym patrzyła na siebie. Uwielbiam leniwe wieczory na fotelu z kocykiem, książką (albo telefonem xd) i z herbatką. No i świetny pomysł z tą nogą.
agatkaa91, obie style bardzo fajne i świąteczne. Ta pierwsza jest urocza i taka ciepła. Bardzo podoba mi się makijaż.
Lajna, nie sądziłam, że zobaczę podczas tego iwentu jakieś mroczne i krwawe style xD. Pomysł naprawdę genialny.
SoJin, kolory! <3 Twoja miss kojarzy mi się z zimową wróżką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Saeniver, obłędna styla. Od razu czuć klimat lat 20. Idealnie wszystko do siebie dopasowałaś.
Pythia, jak zwykle wspaniała miss, bardzo bogato ale nie ma w tym przesady. Podoba mi się zestawienie tej śniegowej kuli z tymi zwierzakami.



Ja przychodzę z drugą stylą. Chciałam koniecznie użyć tej sukienki, bo jest świetna ^^. Chciałam zrobić coś w stylu świątecznej i drogiej figurki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/99/moy/78728.jpg

Ostatnio zmieniony przez Mizu0 (18-12-2017 o 20h07)

Offline

Strony : 1 ... 19 20 21 22 23 ... 27