Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 18 19 20 21 22 ... 27

#476 26-10-2017 o 18h02

Miss'całkiem całkiem
Dryad
✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿
Miejsce: Fantazja
Wiadomości: 154

Pythia, Twoja leśna zjawa przypomina mi moją starą stylizację ale to pewnie zbieg okoliczności. Super ^^

Offline

#477 26-10-2017 o 19h29

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Redundancja - świetna czarownica. Oczarowało mnie połączenie rudych włosów, bladej skóry i tych mega czarnych oczu - świetny efekt!

Kharanne - jakbyś nie wspomniała o tym pędzlu, to nawet bym go nie zauważyła. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Powiedzmy, że to... specjalistyczny sprzęt przywołujący, o! W ogóle stylizacja bardzo mi się kojarzy ze śmierciożercami - to chyba przez dobór kolorów i tego atramentowego węża. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Mizu0 - też czaiłam się na tę kieckę i chciałam coś z nią stworzyć, ale po zobaczeniu Twojej Miss stwierdzam, że odpuszczę... bo nic lepszego nie uda mi się zrobić. xD Rewelka!

KimKas - świetny klimat mrocznej baśni, to lubię. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png I za kusząco wystająca, owłosiona noga (zimą moje nogi wyglądają identycznie...  ^^)

Pythia - obie stylizacje są obłędne, ale w Twoim przypadku to już w zasadzie standard. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Kawajka - mimo tych wszystkich "upiornych" dodatków, Twoja pajęcza wiedźma wydaje się taka... urocza. xD W sumie nie wiem, dlaczego tak mi się kojarzy - może to przez makijaż? - ale bardzo przyjemnie się na nią patrzy. ^^

Agatkaa91 - może i na szybko, ale bardzo udanie. Kojarzy mi się ze zjawą szamana czy coś w tym stylu...

Mineo - z rozpuszczonymi też jej do twarzy. I wygląda dość niepokojąco, oczywiście na plus. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Czekam na wersję warkoczykową!

SnowRabbit - nie ma się co rozwodzić, więc napiszę krótko: BEST. PHANTOM. EVER. Serio, najbardziej eteryczna stylizacja, jaką kiedykolwiek widziałam na MF, szacun.

MariaANTONINA - postaci nie kojarzę, ale po porównaniu z grafiką stwierdzam, że odwzorowanie pierwsza klasa. ^^

Saeniver - faktycznie, bardzo zalatuje klimatem z HP. Bomba!

A ja przytuptałam ze stylizacją może mało halloweenową, ale za to jesienną, więc prawie w klimacie. ^^ Od dawna kombinowałam, żeby zrobić liska, a że kocie body ma tę śliczną, rudą wersję (i cudooowny ogonek :3), to musiałam je wykorzystać. No i tak wyszedł buszujący w stercie liści lis...

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Dasharia (26-10-2017 o 19h29)


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#478 26-10-2017 o 19h47

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

Jejciu, tyle tych pięknych stylizacji wstawiłyście, że pisanie komentarzy zajęłoby mi chyba wieki, więc tylko powiem, że w szczególności urzekła mnie czarownica Pythia, zjawa SnowRabbit i panna młoda Mizu0

Oprócz waszych mis(s)ek moje serduszko skradł ten wielki, długaśny naszyjnik, potem sobie dodaje bolerko, pasuje perfekto, pióra na głowie pasują do niego idealnie, no i tak jakoś sklejając różne pasujące do siebie elementy powstała szamanka (jak zresztą co roku i w każdej możliwej krainie, nie wiem co mnie naszło na tych szamanów, ale dosłownie połowa mojej misskowej szafy jest nimi zapchana xD)
https://images81.fotosik.pl/874/3a825dbb11679296gen.png


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#479 26-10-2017 o 19h49

Miss'wow
agatkaa91
Każdy ma swoje zdanie. Ja również.
Wiadomości: 627

SnowRabbit  Twoja Miss jest fajnie ubrana, podoba mi się połączenie koloru szarego z błękitem, no i te oczy są świetne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Mineo stworzyłaś stylizację, która też wzbudza niepokój (w sensie pozytywnym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ) no i nogi tutaj są idealnym połączeniem, super to wyszło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Saeniver - u Ciebie postać prosto ze świata Harrego Pottera /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png różdżka i te książki dodają uroku całej stylizacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Dasharia - lisia stylizacja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png bardzo mi się podoba ,a te jesienne nastroje wprawiają w fajny nastrój /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Kawajka - brakuje tutaj tylko Pana Pająka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Miss super wystylizowana
Pythia - jedna i druga stylizacja jest piękna, obydwie skradły moje serce,
Mizu0 - makijaż, oczy no i fryzura są ozdobą całej stylówki, pięknie to połaczyłaś

Zmieniłam trochę stylizacje i się opłacało, bo zajęła pierwsze miejsce w Miss Halloween /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png - Dziękuję <3  I teraz mi się bardzo podoba, bo jednak poprzednia to było "robiona" po północy i aby było /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/98/moy/77910.jpg

Ostatnio zmieniony przez agatkaa91 (26-10-2017 o 19h50)

Offline

#480 26-10-2017 o 20h21

Miss'całkiem całkiem
Sante
We're all mad here
Wiadomości: 89

Ło panie widzę, że robi się grubo ze stylizacjami na Halloween. po prostu brak mi słów. Chociaż może parę sie znajdzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Redundancja - jestem pod wrażeniem tego jak ukryłaś ten nóż przy dyniach, a całe przebranie jest cudne wszystko ze sobą ładnie współgra i tworzy ładną całość.
Kharanne - świetna nekromantka, a ten kij od pędzla aż tak bardzo nie przeszkadza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Mizu0 - zjawa czy też może ożywiony trup zmarłej panny młodej wygląda genialnie a oczy jak dla mnie robią furorę dwa ziejące pustką oczodoły
KimKas - mega jak dla mnie urocza magiczna bibliotekarka
Pythia - w twojej czarownicy po prostu można sie zakochać jest wspaniała i oczu nie można oderwać, a druga stylizacja jest taka mega pełna i w zasadzie nie wiem na co się patrzeć
kawajka - nie chciałabym wpaść na tą pajęczycę nocą szczególnie z moją arachnofobią /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
agatkaa91 - sylka jest całkiem interesująca ale chyba najbardziej przykuwa uwagę makijaż miski
Mineo - urocza i słodka duszyczka Zosi
SnowRabbit - zjawa hmm może trochę mroczna elfka ale nie wątpliwie robi wrażenie
MariaANTONINA - świetnie oddana Casio
Saeniver- kolejna czarownica na inny sposób widać, że na pewno lubi to co robi
Dasharia - Pierwsze skojarzenie lisia wróżka i zdania nie zmienię więc jak najbardziej pasuje do Halloween
ellixp - szamanka tak trochę w stylu asteków i majów nieźle

A ja chciałam wam przedstawić może trochę mało skomplikowanego i oryginalnego (ale cóż) stracha na wróble

https://images81.fotosik.pl/874/8d96212e06336854med.png

Ostatnio zmieniony przez Sante (26-10-2017 o 20h21)

Offline

#481 26-10-2017 o 22h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

gdybym miała siłę to bym z miłą chęcią skomentowała, ale wasze stylizacje zapierają dech w piersiach, właściwie zazdroszczę tego, że macie cierpliwość do bawienia się z warstwaami.

przychodzę z trochę zwykłą stylką, w sumie bazowane na moje oce i jej helowiłnowy kostium. na razie to mała rozgrzewka, a gdy obkupię się to chyba produkcja będzie masowa (aż przekonam się do warstwowych i skomplikowanych).
//photo.missfashion.pl/pl/1/98/moy/77920.jpg

Offline

#482 26-10-2017 o 23h01

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

^
Ja tam uwielbiam bawienie się z warstwami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Może czasem wkurza, gdy jakiś element nie chce się zapisać, ale stylizacje według mnie są dużo pełniejsze i bardziej dopracowane, no i oczywiście masa satysfakcji i to uczucie, kiedy wiesz, że styla jest dopicowana na ostatni guzik i lepiej być nie może. Chyba jestem dziwna, ale kocham to i gdybym miała nieskończoną ilość MM to najchętniej całymi dniami robiłabym tylko nowe stroje i gmerała w tym kodzie xD


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#483 27-10-2017 o 01h08

Miss'ujdzie
Foka10
...
Miejsce: Trójmiasto
Wiadomości: 198

Kucze Sante Twoj strach na wróble strasznie mi się podoba *,* w ogóle wszystkich stylizacje są mega ♡

Też wstawię swoją choć też uważam ja za mało skomplikowaną xD
Mam nadzieję że moja zjawa dopilnuje żeby nikt dzisiaj nie miał kolorowych snów
//photo.missfashion.pl/pl/1/98/moy/77927.jpg

Offline

#484 27-10-2017 o 01h37

Miss'Sensei
Sarang
Hello, my name is yeppi yeppi yo.
Miejsce: Phuket.
Wiadomości: 1 138

Uwielbiam gdy pojawia sie wyjazd do KH. Wtedy pojawia się dużo cudownych i mrocznych stylizacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Z początku chciałam wyrazić osobny zachwyt do każdej stylizacji, ale nie potrafię wymyślić czegoś ambitnego XD Wszystkie stylizacje są cudowne. Cieszą moje oczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Miałam problemy aby coś stworzyć, szczególnie gdy bardzo zależało mi na tej cudownej spódnicy, ale w końcu się udało a przy małej pomocy Mizu stylka jest dopracowana. Po dłuższym zastanowieniu się, moja postać skojarzyła mi się z strażnikiem mrocznego i okrutnego lasu^^.
//photo.missfashion.pl/pl/1/98/moy/77930.jpg

Ostatnio zmieniony przez Sarang (27-10-2017 o 01h55)


https://c.tenor.com/fwrwfpnXxoYAAAAC/makeout-love-in-the-air.gif

Offline

#485 27-10-2017 o 10h21

Miss'na całego
kawajka
...
Wiadomości: 274

Te wszystkie stylizacje, które tworzycie, są naprawdę inspirujące, szczególnie te motywy liści, natury, cudownie się na nie patrzy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Sante - strach na wróble jest genialny, naprawdę bardzo w klimacie Halloween /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ellixp - Twoja szamanka ma tak cudowne kolory, że mogłabym godzinami się na nią gapić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Dasharia - ten lisek mi się tak japońsko kojarzy, te ich lisie duchy i wierzenia, fantastyczny jest /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

SnowRabbit - zjawa jest naprawdę fajnie zrobiona, aż bije od niej chłód i taka groza, zwłaszcza przez te mocno zaakcentowane oczy

Z tego wszystkiego aż sama musiałam coś związanego z naturą zrobić, może nie do końca to halloweenowe, ale wrzucam takiego mojego leśnego demona /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/98/moy/77932.jpg

Offline

#486 27-10-2017 o 11h13

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Ellixp - bo szamanizm to fajna sprawa, a Twoja Miss wygląda jak aztecki kapłan, odprawiający rytuał. ^^

Agatkaa91 - wow, zmiany zdecydowanie na plus - gratuluję wygranej! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Sante - jedno jest pewne, ten strach jest pieruńsko skuteczny. Świetny, zwłaszcza makijaż! *.*

Kasia2022 - wow, ile czerwieni, od razu widać, że to ostra babka! Mimo ostrego makijażu twarzyczka taka niewinna, ale ta piła w dłoni... Strach myśleć, co z nią robiła... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Foka10 - Twoja Miss tak groźnie łypie tym szkarłatnym oczkiem, że pewnie skutecznie odgania nie tylko kolorowe sny, ale w ogóle wszystkie sny. Bo jak tu zasnąć, gdy coś takiego gapi się na Ciebie z kąta...

Sarang - a mi z podpaloną kupką liści xD A tak na poważnie: cudownie to wygląda, zwłaszcza połączenie takich ubrań, żeby liście wyglądały, jakby się naprawdę paliły... Mwah :3

Kawajka - jak dla mnie wygląda bardzo halloweenowo. Nie chciałabym, żeby coś takiego przyłapało mnie na deptaniu po kwiatach... Kolorki żywe, ale klimat zdecydowanie halloweenowy.

Przybiegłam z kolejną stylizacją (ta, halloweenowa wena mnie dopadła ^^). Tym razem przedstawiam stare, popsute, zapomniane zabawki! A na marginesie dodam, że stylizacja najlepiej wygląda w zestawieniu z chłopem i zwierzakiem. ^^
Btw, robienie clownów stanie się chyba moim halloweenowym zwyczajem.

Link do zewnętrznego obrazka


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#487 27-10-2017 o 13h02

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

//photo.missfashion.pl/pl/1/98/gd/77943.jpg

W sumie to nie miałam zamiaru robić stylizacji, ale ok. XD

To jest duch Panny Młodej, tylko nie mogłam znaleźć dobrej karnacji.

Była sobie zakochana para. Żyli sobie razem podczas II WŚ i postanowili się pobrać w podziemnej kaplicy. Babcia młodego chłopaka była uzdolnioną krawcową, więc z dość tanich materiałów udało jej się uszyć śliczną sukienkę ze sztucznymi perłami (tak naprawdę to koraliki) i welon. Do tego welonu włożono róże, by ładny był. Jeszcze znaleziono odpowiedni bukiet i wszystko gotowe.
Ceremonia przebiegła bez problemów, ale kiedy już powiedzieli sobie "tak", do kaplicy weszli uzbrojeni Niemcy. Zastrzelili Pannę Młodą, a Pana Młodego porwali.

Teraz duch błądzi po opuszczonej kaplicy. Świadkowie twierdzą, że wygląda on jak panna młoda z ubiegłego wieku w podartym welonie i ze zwiędłymi już kwiatkami. Wokół niej latają zwiędłe liście. Legenda głosi, że dusza ta przynosi szczęście w miłości, ale morduje ludzi znęcających się nad słabszymi.


Tak średnio mi wyszło, ale to nie jest żadna zła królowa, więc MAMY POSTĘP
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Nie wiem, jak skomentować Wasze stylizacje, bo nie jestem w ogóle z nimi na bieżąco, ale z tego co widzę to Dasharia i Foka10 zrobiły bardzo ładne ^^


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#488 29-10-2017 o 15h08

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

KanapkaczusHighus, Panna Młoda wygląda dosyć łagodnie i miło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Bardzo fajnie pasuje ta liściasta spódnica pod sukienką. I te kwiaty do welonu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Dasharia
1. Ten lisek jest super, też sobie musze sprawić to futrzaste body. Ogólnie kolorystyka cudowna.
2. Te zepsute zabawki serio robiły wrażenie jak się wejdzie na profil. Ten facet jest kripi xD Ogólnie genialny makijaż dla miss
kawajka, leśny demon jest bardzo fajny, wyglada jak strażnik jakiegoś magicznego i starego lasu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Sarang, już pisałam Ci, że super stylka *u* No i mówiłam, że ten ogień będzie idealnie pasował /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Foka10, 1/10. .. Nie no żart. Supi stylka ale na mnie nie działa i miałam kolorowe sny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Makijaż perfect.
Sante, no strach na wróble pierwsza klasa, zwłaszcza ten złowieszczy makijaż. Podobają mi się też te włosy z siwymi pasemkami
agatkaa91, super zjawa, ten kruk bardzo pasuje. Wygląda jak taki demon, który się żywi ludzkimi duszami xd
ellixp, ten szaman jest cudny i serio się kojarzy z aztekami. Chociaż jak patrze na mejkap to takie trochę voodoo, tak mi się skojarzyło. Styla genialna, chciałabym zobaczyć też wersje ze spódnicą zamiast spodni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Saeniver, zakochałam się w Twojej styli odkąd ją zobaczyłam w defiladzie helołinowej. Piękna, elegancka i magiczna. Super wykorzystane są te książki i różdżka. No i to tło <3
MariaANTONINA, cosplay bardzo udany, ale sama postać trochę kripi. ^^
SnowRabbit, zdecydowanie najlepsza styla jaką widziałam podczas tego iwentu. Naprawdę robi wrażenie. Cudo, cudo <3



To ja przychodze z dwoma stylkami.


1. Ogólnie nie umiem robić cosplayów ale postanowiłam się poświęcić i zrobić Darth Maula, bo to jedna z moich miłości ze Star Wars /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Szkoda,  ze nie mam miecza świetlnego, bo by wyglądało lepiej.

//photo.missfashion.pl/pl/1/98/moy/78011.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)





2. No i styla, którą już miałam w planach rok temu ale nie kupiłam tej białej sukni i musiałam czekać na następne helołiny xD.
Inspirowałam się jedną z ilustracji Luisa Royo, którego uwielbiam. Bardzo mi się podoba motyw transformacji w wilkołaka

//photo.missfashion.pl/pl/1/98/moy/78012.jpg


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#489 29-10-2017 o 20h09

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Dasharia
1) łosz, jaka lisia dama buszująca w liściach. Przeurocza i nadal elegancka, pomimo tego buszowania ;)
2) clown jest genialny. Ten makijaż! I fryzura! W ogóle bardzo fajny pomysł z zepsutymi, zapomnianymi zabawkami, zazdroszczę weny.
ellixp - świetny makijaż. Podoba mi się połączenie typowo szamańsko-indiańskich motywów z tymi z zupełnie innej bajki (spodnie i pasek), niby nie powinno, a wszystko do siebie pasuje.
agatkaa91 - pierwsze miejsce na defiladzie zasłużone, bardzo klimatyczna, niepokojąca stylizacja.
Sante - nie no, spoko strach, tylko dlaczego on ma ZAKRWAWIONĄ łopatę w ręce? >o<; Brrr...
@Kasia2022 - pomijając fakt, że nie znoszę tych nóżek, bo anatomia w nich leży, sama styla niezaprzeczalnie ma klimat - coś jakby z tych idealnych na odmóżdżający wieczór horrorów klasy Z, gdzie modelka robi krwawą masakrę na swoich konkurentkach.
Foka10 - może styla mało skomplikowana, ale na pewno przemyślana. Bardzo mi się podoba, a makijaż jest przegenialny.
Sarang - te liście się palą! I dymią! Ale czad!
kawajka - styla miodzio, świetne zgranie kolorów. I ten róg, który wygląda jak kolejna gałąź - super!
KanapkaczusHighus - fajne jest to, że zwykle do swojej stylizacji dorabiasz jakąś historię. Panna Młoda wygląda bardzo miło i dobrodusznie, podoba mi się użycie tej liściastej spódnicy pod sukienką i połączenie tego z bukietem (czy też tacą) i płatkami róż z wianka.
Mizu0
1) brak mieczów świetlnych u Nine to duży minus, naprawdę by się przydały. Ale i tak cosplay jest boski. Makijaż jest idealny. Tylko, kurczę, do Dartha Maula mam spory uraz, bo gnojek zabił moją najukochańszą postać z całych Gwiezdnych Wojen - mam ogromną słabość do Qui-Gon Jinna.
2) o bogowie, jaki seksistowski obrazek xD Ale sama styla świetnie Ci wyszła, nie tylko bardzo dobrze udało Ci się złapać esencję ilustracji, ale też styla sama w sobie jest bardzo dobra. Tylko bardziej pasowałyby mi tutaj któreś usta z zakresu 2032-2042, są bardziej eroi i przypominają te z oryginału ;P


     Cały cholerny dzień się mordowałam, żeby wymyślić coś nowego. I wcześniej trochę w tygodniu jeszcze, żeby zrobić przynajmniej jakąś bazę. Zrobiłam ze 4, żadnej nie skończyłam, aż w końcu...
     Udało mi się stworzyć wiktoriańską damę (ok. 1860 r.) przywykłą do brylowania w towarzystwie na balach i zbieraniu oznak uwielbienia od kawalerów. Aż któregoś dnia od potrąconego świecznika spłonęła wieksza część jej posiadłości, zginęła cała bliższa rodzina, a sama dama poparzyła sobie twarz. Od tego wszystkiego pomieszało jej się w głowie i od tego czasu, opuszczona przez służbę i zapomniana przez wszystkich, snuje się po zrujnowanym dworku, czekając na gości, którzy nigdy nie nadejdą, na wielbicieli, którzy nigdy się nie zjawią i podziwiając w lusterku swoją twarz taką, jaką pamięta sprzed pożaru.

//photo.missfashion.pl/pl/1/98/moy/78023.jpg

Ostatnio zmieniony przez Saeniver (29-10-2017 o 20h11)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#490 29-10-2017 o 20h24

Miss'Żółtodziób
Harune
...
Wiadomości: 11

Mineo , twoja Zosia z Dziadów mnie strasznie urzekła, jest cudowna <3
kawajka , to jest zdecydowanie moja ulubiona stylizacja z tutejszych! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Mizu0 , wspaniały! Ale tak samo jak Saeniver uwielbiam Qui-Gon Jinna i właśnie z powodu jego śmierci sam Darth Maul do mnie nie przemawia jako postać :'D Ale cosplay naprawdę w pyteczkę!

A tu moje, taki niby cień,niby nekromanta, może Cieniokromanta, kij wie. Mam tyle nauki (właśnie robię wszystko, by się nie uczyć) , że w sumie wykrzesałam tylko tyle. Może we wtorek albo w środę wymyślę coś lepszego ;-;
https://orig00.deviantart.net/ad63/f/2017/302/4/f/harune_by_kalterijate-dbs3ppp.png

Ostatnio zmieniony przez Harune (29-10-2017 o 20h26)

Offline

#491 29-10-2017 o 21h06

Miss'na całego
Pythia
...
Wiadomości: 485

kawajka - Twoja druga stylizacja skradła moje serce, mam słabość do takich leśno-roślinnych stylizacji, bardzo zgrabnie połączyłaś wszystkie nowe liściaste elementy. I te kontrastujące czerwone akcenty *.*
agatkaa91 - stylizacja po modyfikacjach wygląda prześwietnie, tło wyszło Ci genialnie, i bardzo podoba mi się makijaż!
Mineo - bardzo kreatywny pomysł na stylizację. Te nogi aż proszą się o wykorzystanie w Halloweenowej stylizacji, a te mgły w tle dodają niesamowitego klimatu...
Dryad - faktycznie, stylizacje wyszły dosyć podobne, jednak zapewniam, że nie było to zamierzone, po prostu te liściaste elementy jakoś naturalnie złożyły mi się w całość ^^
SnowRabbit - Twoja stylizacja kojarzy mi się z postacią z gry RPG, mimo że nie gram w takie gry, to uwielbiam ten ich specyficzny klimat /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Świetny makijaż i bardzo podoba mi się wykorzystanie niebieskiego, całość wygląda bardzo magicznie i tajemniczo.
Saeniver - pierwsza stylizacja jest przeurocza, ale druga totalnie skradla moje serce - jest taka cudownie dekadencka i bogata, tu koronki, tu koraliki, tu poszarpane szaty, jeszcze to lustro i makijaż *.*
Dasharia - clown jest niesamowity, makijaż robi ogromne wrażenie, w ogóle kupiła mnie cała kolorystyka stylizacji, rzeczywiście wygląda jak zapomniana, wyblaknięta zabawka, która leżała latami na strychu...
ellixp - woow, ile błyskotek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png genialna, bogata stylizacja, bardzo podoba mi się zestawienie tej narzuty z tą ozdobą na głowę.
Sante - stylizacja bardzo jesienna i bardzo czuć w niej klimat Halloween, chyba jedyna stylizacja z tymi nogami, którą widziałam, a szkoda, bo są świetne. Całość robi wrażenie!
Sarang - bardzo podoba mi się kolorystyka stylizacji i ten demoniczny makijaż, piękne <3
KanapkaczusHighus - świetny pomysł z połączeniem bieli z jesiennymi liśćmi, przepięknie ożywiają całość i dodają klimatu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Mizu0 - świetnie poradziłaś sobie z cosplayem pomimo braku miecza, makijaż wyszedł genialnie. Co do drugiej stylizacji, to uwielbiam prace Luisa Royo (zaraz obok Victorii Frances!), świetnie udało Ci się odwzorować ten rysunek, wyszło bardzo klimatycznie, kocham takie zimowo-mroczne stylizacje.
Harune - wow, ten uśmiech na tle czerni wygląda bardzo creepy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Całość jest dosyć prosta, ale bardzo efektowna.

Moja kolejna stylizacja może też nie do końca wpisuje się w klimaty KH, ale wiedziałam, że muszę zrobić coś z tym jednorożcem. I tak oto powstała stylizacja pastelowej wróżki:
//photo.missfashion.pl/pl/1/98/moy/78025.jpg

Offline

#492 31-10-2017 o 15h30

Miss'Sensei
AyuKim
They said I could be anything. So I became a disappointment.
Miejsce: 샤이니 월드
Wiadomości: 973

Pythia jestem zakochana, definitywnie! Wszystko jest tak bardzo dopracowane i zgrane, zwieńczone genialnym makijażem, nie mogę oderwać wzroku.Twoje stylizacje są moimi faworytami podczas tegorocznego halloween <3
Saeniver połączenie elegancji i koronek z poszarpanym dołem jest świetne! Dodaje to mocno halloweenowego nastroju, a wciąż jest ślicznie
Mizu0 niezwykła, nastrojowa stylizacja! Delikatna, nieprzeładowana i bardzo dynamiczna, sprawia wrażenie, że za chwilę miss stanie się faktycznie wilkołakiem.
Dasharia Twoja zabawkowa rodzinka jest bardzo urzekająca xD Świetny pomysł, równie dobre wykonanie~

Mój brak inwencji twórczej mnie nadal nie opuszcza, ale dwie stylki udało mi się sklecić. Nie mam pomysłu na jakiś orginalny motyw, więc postawiłam na mroczną, troszkę martwą elegancję :v

https://i.imgur.com/KgMuwtG.png
Oczywiście znowu zapomniałam zapisać jpg przed zmianą ._.

https://i.imgur.com/sbYYc5L.png

Ostatnio zmieniony przez AyuKim (31-10-2017 o 15h30)

Offline

#493 31-10-2017 o 18h18

Miss'wow
Shiawase
...
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 693

AyuKim, druga styla mi się podoba. Taki hmm... wredny leśny bożek? Tak mi się kojarzy :'D Kolory i elementy stroju świetnie ze sobą współgrają.

Pythia, dżizas. Za każdym razem kiedy widzę jakąkolwiek Twoją stylizację, to szczęki mi opada. W Twoim przypadku to zawsze niemal dzieła sztuki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Harune mi się bardzo Twój Cieniokromanta podoba! Opisałabym to jako "strach kryjący się w mroku" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Saeniver świetny opis do świetnej styli. Podoba mi się to zalotne spojrzenie i wachlarz skrywający tajemnicę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Dasharia muszę też pochwalić Twoją stylizację. Super ci wyszła! Klauny i zabawki to jedne ze straszniejszych motywów Halloween. Niby niewinne i dla dzieci, a w rzeczywistości mordercze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Ode mnie takie coś:

1. Chciałam koniecznie zrobić coś z tą dyniowatą twarzą i wyszło to.

//photo.missfashion.pl/pl/1/98/moy/78067.jpg


2. Jak zobaczyłam tę spódnicę, to od razu wiedziałam, że muszę ją połączyć z tymi skrzydłami.

//photo.missfashion.pl/pl/1/98/moy/78068.jpg


https://media.tenor.com/images/3f2532deaf58056a897a62ff0ed95d69/tenor.gif

Offline

#494 31-10-2017 o 19h03

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

KanapkaczusHighus - liście osypujące się z Miss wyglądają naprawdę przegenialnie *.*

Mizu0 - Darth Maul wyszedł Ci nieziemsko - ze względów oczywistych nie przepadam za tą postacią, natomiast uwielbiam jego diabłopodobny design, a Ty oddałaś go po prostu wspaniale :3 Co do drugiej stylizacji - również jestem fanką Royo, więc nie mogłam nie zachwycić się tą stylizacją. Cudowna, charakterystyczna, dobrze oddająca klimat rysunku, a przede wszystkim - ciekawa sama w sobie, nawet gdy nie wie się, co przedstawia. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Saeniver - cóż za intrygujący koncept! A wykonanie - jak zwykle, majstersztyk!

Harune - Cienokromantka! Ta nazwa totalnie mnie kupiła. xD W stylizacji podoba mi się, że w odróżnieniu od większości eventowych stylizacji ta nie jest przepakowana. Minimalizm zawsze na tak! ^^

Pythia - czekałam, aż pojawi się tu jakaś stylizacja z jednorożcem w roli głównej. ^^ Przecudo! Te kolorki, ta kompozycja, po prostu - mrrau!

AyuKim - obie stylizacje bardzo fajne, choć osobiście bardziej przypadła mi do gustu druga. Kolory świetne, no i ten makijaż... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Shiawase - dyniowa mordka jest tak przerażająca, że aż urocza. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Za to druga stylizacja... so creepy *.* Aż ciary przechodzą. Połączenie nowych dodatków i witraży było strzałem w dziesiątkę!

No to ode mnie ostatnia stylizacja w tym evencie: dżin. Po prostu. Nie mogłam się powstrzymać, ta rozbita kula po prostu się prosiła... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Link do zewnętrznego obrazka


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#495 31-10-2017 o 19h15

Miss'całkiem całkiem
Miczuux3
...
Wiadomości: 108

Kurczaki, ile cudownych stylizacji! Normalnie brak mi słów, a ostatnio bardzo rzadko to się zdarza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png ja też się pochwalę moimi stylizacjami typowo hallowenowymi, a co mi tam XD Niektóre elementy jak zobaczyłam to wiedziałam, że muszę je wykorzystać...
//photo.missfashion.pl/pl/1/98/moy/77673.jpg//photo.missfashion.pl/pl/1/98/gd/78004.jpg//photo.missfashion.pl/pl/1/98/moy/77906.jpg//photo.missfashion.pl/pl/1/98/gd/77949.jpg//photo.missfashion.pl/pl/1/98/gd/78074.jpg

Ostatnio zmieniony przez Miczuux3 (31-10-2017 o 19h16)


https://d.wattpad.com/story_parts/123/images/14982ba4d1d07a3256502647031.gif

Offline

#496 31-10-2017 o 20h19

Miss'wow
Ayako81
Czuję się jakbym była szczelnie zamknięta, Przez stulecia samotna w nocy Czekam na kogoś kto...
Wiadomości: 507

Jak zawsze dziewczyny robicie mega stylizacje aż zapiera dech każda ma w sobie to coś co przyciąga wzrok ale Dżin jest BOSKI mistrzostwo muszę to przyznać  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Za to ja zrobiłam coś takiego mogło być lepiej ale cierpię na brak weny ;/


//photo.missfashion.pl/pl/1/98/moy/78076.jpg

Ostatnio zmieniony przez Ayako81 (31-10-2017 o 20h25)


Ktoś zapytał znowu mnie,czy już odnalazłam czego chce,to przypadek stworzył plan,że odpowiedź znam.
Link do zewnętrznego obrazka

"Quod cibus est aliis, aliis est atrum venenum" 

Offline

#497 31-10-2017 o 23h16

Miss'ujdzie
Redundancja
I'm already Tracer
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 170

Wszystkie stylizacje powyżej są niesamowicie piękne i kreatywne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Aż brak słów zachwytu, żeby każdą skomentować.
To moja prawdopodobnie druga i ostatnia halloweenowa stylizacja, poczułam się zdemotywowana moim brakiem na defiladzie, coby tworzyć kolejne. Prezentuję swoją pajęczą królową.
//photo.missfashion.pl/pl/1/98/moy/78080.jpg


 

Offline

#498 31-10-2017 o 23h38

Miss'Sensei
SoJin
Does anyone know how it makes me feels Goodbye until the day we meet again
Wiadomości: 1 030

Spojrzałam na was i aż wstyd mi psuć tutaj moją stylizacją zrobioną na spontanie. Chyba trochę nie wyszło, ale może dopracuję, jak mi się zachce. Chciałam osiągnąć efekt kobiety zaklętej w drzewo, a jej poza to takie: Podejdź bliżej, opowiem ci czasy, jak byłam jeszcze małą gałązką. Czy jakoś tak XD
//photo.missfashion.pl/pl/1/98/moy/78081.jpg


https://68.media.tumblr.com/9c1102adf5450d91c2c1cdac1c0fbf43/tumblr_ok3f2zQcsJ1r4cs5io9_500.gif

Offline

#499 01-11-2017 o 01h18

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

SoJin, bardzo bogata stylizacja, przez to tło można trochę oczopląsu dostać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png. Podoba mi się bardzo makijaż i ta poza bardzo do niego pasuje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Takie leśne motywy bardzo lubię.
Redundancja, wow, ale sexy ta pajęcza królowa, to body i te pończochy to idealne połączenie.
Ayako81, ta witrażowa sukienka jest cudna, Twoja miss wygląda jak postać z jakiejś magicznej/baśniowej krainy
Miczuux3, wszystkie style super ale najbardziej podoba mi się ta pierwsza i ta ostatnia. Cudownie wyglada ta miss za tym kotłem. I jeszcze te oczy <3
Dasharia, no Dżin pierwsza klasa, sama chciałam jakiegoś stworzyć ale na razie brak pomysłów na coś sensownego. Makijaż przecudowny i świetne są te ogniowe dodatki. (Troche ten kaktus mnie rozprasza ale to maleńki szczegół xD)
Shiawase, 1. Dyniowa twarz wyszła super, a spódnica idealnie się wpasowuje w taki mroczny klimat.
2. Ale świetnie to wygląda, połączenie skrzydeł i tego paska ze steampunku, no i tej spódnicy jest idealne. Makijaż jest kripi, ogólnie super styla.
AyuKim, 1. Od razu mi się skojarzyło z Egzorcystą XD
2. Ta styla jest piękna, podoba mi się połączenie czerni z taką ciemną zielenią. Miss wygląda jak wiedźma. I jeszcze ten ptak supi wygląda.
Pythia, no brak mi słów. Cudo. *in love*. Przepiękna kolorystyka, całość wygląda bardzo baśniowo. Do tego ta buźka i te uszy. Jak zwykle stworzyłaś wspaniałą style <3
Harune, styla może i prosta ale jest bardzo fajna i halloweenowa. Wygląda jak taki potwór z dziecięcej wyobraźni, który straszny w środku nocy. Super!
Saeniver, bardzo podoba mi się opis do stylizacji. Ogólnie jestem zakochana, wszystko tak idealnie dopracowane, bardzo mi się podoba użycie tej maski.




Ja przychodzę z Elfią Wojowniczką. Bardzo chciałam użyć tego smoka od Nazguli i wykombinowałam coś takiego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/98/moy/78082.jpg

Ostatnio zmieniony przez Mizu0 (01-11-2017 o 01h20)

Offline

#500 01-11-2017 o 14h17

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Harune - świetnie wykorzystany minimalizm. Makijaż bardzo creepy.
Pythia - już Ci piszczałam nad tą stylą w komentarzach, ale popiszczę sobie jeszcze tutaj. To jest tak asolutnie urocze, tęczowe, kawaii, #mylittlepony i w ogóle! ;) Cudeńko!
AyuKim
1) bardzo klimatyczny makijaż, stylizacja to klasyczna zjawa.
2) miss przypomina mi Maleficent. Bardzo podoba mi się dobór kolorów i połączenie tych rączek i ptaka, super pomysł.
Shiawase
1) dyniowata styla jest jednocześnie cool i creepy. Świetny makijaż. Jak zaczęłam rozkminiać, co ma oznaczać ułożenie rąk miss w połączeniu z duchem i tabliczką z napisem "GARDEN", tak do tej pory nie mogę się zdecydować, ale jedno jest pewne - nigdzie bym nie poszła, tylko uciekła.
2) użycie tych "zegarkowych klapek" i rączek z powiewającymi kartkami w połączeniu w tą suknią i skrzydłami jest strzałem w dziesiątkę - wszystko sprawia wrażenie bardzo skomplikowanego, drogiego mechanizmu.
Dasharia - zrobiłaś dżina!  Jest totalnie genialny! Dopracowany do najdrobniejszego szczegółu, wszystko do siebie idealnie pasuje. No i ten makijaż - bomba!
Miczuux3 - czekałam, aż wrzucisz swoje style, bo masz cudowne wyczucie dopasowania elementów :)
1) misska wygląda jak wyjątkowo niebezpieczny demon. W tej styli aboslutnie wszystko ze sobą współgra, nie wiem, co urzekło mnie bardziej - to, co dzieje się na głowie miss czy dół stylizacji, gdzie wszystko, co postrzępione, unosi się i niepokojąco faluje na nieistniejącym wietrze. A, no i te sexy nóżki ;)
2) jakie to jest mroczne i po prostu MRU. Może ten komentarz wygląda, jakbym go pisała na odwal się, ale po prostu musiałabym tutaj opisać każdy fragment ubioru, bo podoba mi się dosłownie wszystko i to, jak to połączyłaś.
3) dżin, co do którego masz absolutną pewność, że żałujesz, iż go wywołałeś i masz ochotę wepchnąć go z powrotem do kuli. Świetny makijaż, a fryzura sprawia, że styla jest bardziej creepy.
4) aż się wzdrygnęłam - styla wygląda, jakby z nóg miss żywcem obdzierano skórę, a ptaki wyszarpywały jej wnętrzności...
5) CU-DOW-NA czarownica! Ogromnie podoba mi się, jak dodatkami tworzysz klimat - te włosy zamieniające się w ptaki na tle czarnego księżyca...
Ayako81 - brak weny? Co ty gadasz, użycie tej różanej spódniczki z płatkami pod tą różaną witrażową to jest najczystszy jej powiew! Bardzo, bardzo podoba mi się ta stylizacja.
Redundancja - ostatnia styla? Szkoda... Pajęcza królowa jest majestatyczna, bardzo sexy i troszkę filuterna - te kokardki na butach, kupiło mnie to! Zwłaszcza że przed nimi jest paskudne pajęczysko.
SoJin - świetny pomysł, miss faktycznie wygląda, jakby była jednym z drzewek w wielkim lesie. Bardzo dobrze dopasowany makijaż.
Mizu0 - styla wygląda jak najprawdziwszy art z podręcznika do gry RPG albo czegoś w tym rodzaju. Po prostu WOW.


✦ ✦ ✦ ✦ ✦ ✦ ✦ ✦ ✦ ✦ ✦ ✦ ✦ ✦ ✦ ✦ ✦ ✦ ✦ ✦ ✦ ✦ ✦ ✦ ✦ ✦

Przed weekendem nie miałam weny, teraz w końcu coś mi przychodzi do głowy.

Najpierw pierwotna wersja styli na jednorazowy konkurs: Czarne Charaktery. Przedstawia elfkę z dworu Królowej elfów ze Świata Dysku - ubranie ma złożone z materiałów na chybił-trafił, bo elfy są przekonane, że we wszystkim wyglądają oszałamiająco.
//photo.missfashion.pl/pl/1/98/moy/78089.jpg

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •


I druga styla, z której jestem strasznie zadowolona, a która przyszła mi do głowy, gdy tylko zobaczyłam nowe halołinowe tło (którego teraz prawie nie widać ;_;). Przedstawia ducha Katarzyny Linton z "Wichrowych Wzgórz" w scenie, kiedy stuka w okno i błaga Lockwooda, by ją wpuścił do środka:
     "Wydawało mi się, że wstaję i próbuję otworzyć okno. Haczyk był przyspawany do oczka: szczegół ten nie uszedł mojej uwagi na jawie, lecz teraz o nim zapomniałem. "Niemniej muszę zrobić z tym porządek!", mruknąłem, rozbijając pięścią w szybę i wyciągając ramię, by pochwycić uprzykrzoną gałąź. Zamiast na gałęzi, moje palce zacisnęły się wokół palców drobnej, lodowatej dłoni! Ogarnęła mnie straszliwa trwoga: próbowałem cofnąć ramię, lecz dłoń wpiła się w nie kurczowo, a głos, najsmutniejszy ze smutnych, załkał: "Wpuść mnie – wpuść mnie!". "Kto ty jesteś?", spytałem, jednocześnie próbując się wyswobodzić. "Katarzyna Linton", odparł drżący głos. (...) "Idź precz! – krzyknąłem. – Nie wpuszczę cię, choćbyś błagała przez dwadzieścia lat". "To już dwadzieścia lat – biadał głos. – Już dwadzieścia lat się błąkam".
//photo.missfashion.pl/pl/1/98/moy/78090.jpg

Ostatnio zmieniony przez Saeniver (01-11-2017 o 17h19)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

Strony : 1 ... 18 19 20 21 22 ... 27