Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 16 17 18 19 20 ... 27

#426 04-05-2017 o 21h23

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Saeniver. obie style genialne, ta różowa jest super kawaii xD <3
Dasharia, no cóż, rewelacja, zwłaszcza ta zielona. Świetnie jest wszystko dopasowane.



Postanowiłam zrobić jeszcze jedną style, lubię te ciuszki dla dam, więc coś udało mi się stworzyć, no i mam jakąś faze na kapelusze a ten mi się bardzo podoba.


//photo.missfashion.pl/pl/1/94/moy/74453.jpg

Offline

#427 04-05-2017 o 22h41

Miss'na całego
Pythia
...
Wiadomości: 485

kawajka - uwielbiam steampunkowe stylizacje w morskim klimacie, świetnie wykorzystałaś tę ośmiornicę!
Nerra - całość wygląda jakby była wykuta z metalu, świetny efekt! Bardzo podoba mi się użycie tych skrzydeł w steampunkowej stylizacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
serowakanapka - ciekawy pomysł na stylizację i niebanalna kolorystyka. Tło szczególnie przypadło mi do gustu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Mizu0 - chyba najbardziej steampunkowa stylizacja ze wszystkich /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png bardzo efektowna, przez tę maskę i kaptur całośc jest niezwykle tajemnicza.
ellixp - świetnie wygląda ta mgła w tle, dodaje takiego złowieszczego charakteru /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
agatkaa91 - oryginalne połączenie, całość jest taka piracko-zawadiacka ^^
MariaANTONINA - bardzo podoba mi się pomysł na steampunkową Meridę! Od razu poznałam co to za postać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Mineo - kocham połączenie złota i czerni, zawsze wygląda dobrze. To berło świetnie się komponuje z całością, dodaje magii /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
AyuKim - świetne użycie tej maski, można powiedzieć, że maska "robi" całą stylizację /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Podoba mi się minimalizm całości, czasem mniej znaczy więcej.
kawajka - wow, super pomysł! Zakochałam się w tej kolorystyce, cudeńko.
KanapkaczusHighus: w pierwszej stylizacji podoba mi się kolorystyka i wykorzystanie tych dwóch mechanicznych rąk. Druga z kolei wygląda jednocześnie steampunkowo i arystokratycznie, bardzo fajny efekt!
Podoina - oryginalny zamysł stylizacji i świetne wykonanie, podoba mi się jak różowe akcenty kontrastują z zielenią /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Dasharia - wszystkie stylizacje sa genialne! W pierwszej podoba mi się połączenie wręcz ascetycznej stylizacji z kolorowymi włosami, robi wrażenie! Druga jest presłodka ze względu na śliczną buźkę, i uroczo wyglądają te pantalony (?) wystające spod sukienki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ostatnia jest chyba moja ulubiona, kolorystyka po prostu powala, kocham te różane akcenty!
Saeniver - w pierwszej stylizacji zauroczyły mnie kolory, cudownie wygląda to czerwone tło kontrastujące ze złotym strojem. Druga stylizacja jest bardzo urocza, ma taki orientalno-steampunkowy klimat!
Mizu0 - niezwykle klimatyczna stylizacja, wygląda jak dama spacerująca w mroźną zimową noc. I podoba mi się kolorystyka, mam wrażenie, że szary kolor jest zbyt rzadko wykorzystywany /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Przychodzę z ostatnimi dwiema stylizacjami tego eventu. Chciałam znowu stworzyć coś w stylistyce steampunkowo-fantasy i padło na steampunkowego elfa:

//photo.missfashion.pl/pl/1/94/moy/74454.jpg
I druga stylizacja, czyli steampunkowa lolita. Zakochałam się w tym komplecie Castily *.*

//photo.missfashion.pl/pl/1/94/moy/74455.jpg

Offline

#428 06-05-2017 o 12h13

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Pythia Obie stylizacje świetne ^^ Pierwsza bardzo ciekawa ^^
Saeniver Obie świetne XD Ta różowa jest taka śliczna ^^ Ta czerwona też /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Taki fajny wojownik ^^ No co? XD Bardzo ładne ^^
Dasharia Trzecia najlepsza ^^ Świetnie to wygląda ^^ Kojarzy mi się z jakąś postacią z anime, ale nie wiem którą XD
//photo.missfashion.pl/pl/1/94/gd/74497.jpg
Ja zrobiłam nieśmiałą księżniczkę ze statkiem na głowie ^^


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#429 06-05-2017 o 13h53

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Pythia, widziałam już wcześniej, że zrobiłaś tego elfa i mega mi się podoba <3
KanapkaczusHighus, całkiem fajne kolory i styla :3
Ogólnie wszystkie Wasze style są świetne! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Nie chciałam już styli robić ale wczoraj spontanicznie skleiłam sobie kapitana piratów *to przez ten płaszcz, bo kupowałam różne kolory i czerwony nasunął mi ten pomysł ^^""). No więc to już ostatnia styla podczas tej wycieczki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/94/moy/74503.jpg

Ostatnio zmieniony przez Mizu0 (06-05-2017 o 13h54)

Offline

#430 06-05-2017 o 17h36

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

komcie komcie



Kurcze, mam jeszcze kilka pomysłów, a tu event się kończy...

No okej, więc jako ostatnią stylę tym razem wrzucę bardzo nieoryginalny steampunkowy temat czyli syrenę. TADAM! xD

//photo.missfashion.pl/pl/1/94/moy/74506.jpg

Chciałam, żeby w jej twarzy, chociaż urodziwej, było coś nieludzkiego, stąd intensywniego koloru, ale "puste" oczy. W skrócie historia jest taka, że po tym, jak któregoś dnia z powodu okrutnych marynarzy straciła rękę, syrena częściowo postradała zmysły i postanowiła się mścić na ludziach, zwabiwszy ich swym śpiewem na niebezpieczne wody. Jeśli myśleliście, że rozbicie statku o skały jest wystarczającym nieszczęściem, ona udowodni, że się myliliście, i to bardzo. Rozbicie statku to dopiero początek cierpień.

Ostatnio zmieniony przez Saeniver (06-05-2017 o 17h39)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#431 06-05-2017 o 17h48

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Saeniver Zaszalałam XD Teraz moja miss ma inny kolor włosów i spoko to wygląda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Tą historią o syrenie trafiłaś w mój niezbyt normalny gust <3 Świetne ^^ Bardzo mi się podoba ta historia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Mizu0 Twój kapitan również jest świetny ^^ Uwielbiam tę pelerynę <3 Bardzo fajnie i pomysłowo to wygląda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#432 06-05-2017 o 19h22

Miss'całkiem całkiem
Dryad
✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿
Miejsce: Fantazja
Wiadomości: 154

kawajka Twoja stylizacja jest chyba najlepszą jaką widziałam w tym evencie *o* Dżin jest boski i te kolory...
Pythia zakochałam się w Twoim steampunkowym elfie <3

Ja przychodzę ze steampunkową Arielką (mimo że o steampunku nie mam pojęcia).


http://i67.tinypic.com/14tlwgo.png

Offline

#433 07-05-2017 o 16h21

Miss'ujdzie
Foka10
...
Miejsce: Trójmiasto
Wiadomości: 198

Witam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ja przychodzę z taką o kreacją:
//photo.missfashion.pl/pl/1/94/moy/74581.jpg

To moja pierwsza steampunkowa wycieczka więc też za bardzo się nie znam /modules/forum/img/smilies/blebl.gif



Wszystkie kreacje bardzo mi się podobają ale najbardziej urzekła mnie dama w kapeluszu Mizu i lolita Pythii jest cudna *,*

Offline

#434 07-05-2017 o 17h47

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284


Rety, miałam wrzucić ją już wcześniej, jako że to moja jedyna stylizacja eventowa, ale ciągle to odwlekałam, a teraz patrzę, że dzisiaj ostatni dzień wycieczki i no, najwyższa pora.

https://68.media.tumblr.com/fa5c326c917d6e971f752a51116ff9ae/tumblr_ohz2tjcGEZ1w0697wo5_r1_400.png

Przepraszam za tych kilka krótkich słów o raptem trzech stylizacjach, ale z wszystkich opublikowanych prac, te skradły moje kamienne serducho:

Pythia - wróżka to zdecydowanie najładniejsza stylizacja jaką zobaczyłam w tym wątku!
serowakanapka - skromnie, ale bardzo klimatycznie. Aż chcę uczestniczyć w takim post-apo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Dryad - bo całym serduszkiem kocham twoje stylizacje, a ta jest kolejną perełką.

Ostatnio zmieniony przez Steno (07-05-2017 o 17h58)



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#435 25-08-2017 o 21h37

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Steampunk City lato 2017~!

Chyba jeszcze nigdy w żadnym evencie nie zdarzyło mi się wrzucić stylizacji eventowej jako pierwsza w danym sezonie... Może dlatego, że z grubsza miałam ją już gotową ^^'

//photo.missfashion.pl/pl/1/97/moy/76910.jpg

Oto moja wersja steampunkowego Kota z Cheshire, uśmiechającego się tajemniczo i błyskającego zielonym okiem.

Ostatnio zmieniony przez Saeniver (25-08-2017 o 21h37)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#436 26-08-2017 o 13h42

Miss'Superstar
Mineo
Feel like nobody else is here.
Wiadomości: 22 855

Sae, świetny kolor i ciekawe wykonanie :^]

U mnie po staremu. Jestem przywiązana do tego berła. A ta nowa korona jest taka śliczna, że musiałam ją wykorzystać.

Link do zewnętrznego obrazka


We are in noir
https://i.imgur.com/iiebOWg.gif https://i.imgur.com/XfRlwOz.gif https://i.imgur.com/tUzQc3d.gif https://i.imgur.com/7lf3FsO.gif

Offline

#437 27-08-2017 o 17h30

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Saeniver, fiolet <3 A Twoja wersja Kota bardzo zadziorna i przystojna.

Mineo, czerń w połączeniu ze złotem wygląda świetnie. W ogóle wszystko w połączeniu ze złotem wygląda świetnie, mam obsesję chyba.

U mnie pierwsza stylizacja mało steampunkowa (jak zwykle...), ale zawsze idę albo w biedę, albo w kurtyzany. Tym razem opcja pierwsza, stylizacja zapisana pod nazwą "dziołcha". Zamysł był taki, że coś zjada małe owieczki, a miss właśnie miała odkryć że to wcale nie kojoty, jak mówią starcy w wiosce, ale nie chciało mi się szukać zszokowanych ust, więc jest bardziej dead inside i zdegustowana.

//photo.missfashion.pl/pl/1/97/moy/76959.jpg

Ostatnio zmieniony przez Lahlae (27-08-2017 o 17h30)

Offline

#438 27-08-2017 o 19h34

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

To i ja coś dorzuce

Saeniver czo, te futerko ma takie recolory, zw idę na szopink

Mineło, szkoda, że nie dałaś w swojej stylce wyższej fryzury bo wtedy by był superlike xD

//photo.missfashion.pl/pl/1/97/moy/76962.jpg

Offline

#439 28-08-2017 o 14h43

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

serowakanapka aa jakie to jest śliczne! Takie kolorowe, ładniusie!
Lahlae uwielbiam stylizacje w takich klimatach, wyszło superancko!
Mineo, woo, chociaż nie jest to specjalnie steampunkowa stylizacja, robi wrażenie, czerń i złoto świetnie tutaj wyglądają!
Saeniver, nigdy nie pomyślałabym, że można zrobić stylizację steampunkową w takich kolorach, a tobie to wyszło, wow!

Ja wyjątkowo rozkręciłam się w tym evencie i stworzyłam już 3 stylizacje, dwie pierwsze to odświeżenie starych, zagubionych w szafie strojów, gdy nie można było bawić się warstwami, a odkąd jest ta opcja - kocham, co widać, a ostatnia jest dosyć skromna, ale zakochałam się w połączeniu bieli i czerwieni.
//photo.missfashion.pl/pl/1/97/moy/76970.jpg//photo.missfashion.pl/pl/1/97/moy/76963.jpg //photo.missfashion.pl/pl/1/97/moy/76953.jpg

Offline

#440 28-08-2017 o 21h06

Miss'na całego
Pythia
...
Wiadomości: 485

Saeniver - cudowna kolorystyka, i ten zadziorny uśmieszek! Całość jest psychodeliczna, z nutką szaleństwa, więc wszystko się zgadza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Mineo - uwielbiam połączenie czerni ze złotem. Jest królewsko, majestatycznie i z przepychem, jak zawsze!
Lahlae - świetny pomysł na stylizację! podoba mi się ten klimat Dzikiego Zachodu, i makijaż jest super ^^
serowakanapka - uwielbiam przepych i mnogość kolorów w twoich stylizacjach! Do tego bardzo podoba mi się makijaż i fryzura /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Rainbow - wszystkie stylizacje bardzo pomysłowe, najbardziej podoba mi się 1 - genialna steampunkowa skrzydlato-kopytna bestia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png a w ostatniej ujął mnie makijaż!

U mnie powstało coś takiego - militarno-wampiro-zombie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/97/moy/76975.jpg

Offline

#441 28-08-2017 o 22h11

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Pythia, od razu mi się z takim wampirem ta styla skojarzyła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Bardzo mi się podoba, świetny mejkap.
Rainbow, bardzo steampunkowo, druga styla mi się podoba. A ta bestia nr1 jest super /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
serowakanapka, zakochałam się w tych kolorach *u*
Lahlae, świetny pomysł, uwielbiam Twoją style, jest taka urocza :3
Mineo, mało steampunkowo ale mi się podoba, wygląda bardzo władczo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Saeniver, kolorystyka jest cudna i ciekawa inspiracja. Ten kapelusik jest wręcz idealny do tej stylizacji.


Ja w sumie chciałam zrobić coś w rodzaju kowboja, ale jak zwykle mnie poniosło i wyszło coś w stylu fantasy X"D.. Uwielbiam te buciki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Później dokupię nogi pod kolor karnacji XDD

//photo.missfashion.pl/pl/1/97/gd/76977.jpg

Ostatnio zmieniony przez Mizu0 (29-08-2017 o 00h27)

Offline

#442 28-08-2017 o 23h34

Miss'na całego
Rillianne
...
Wiadomości: 351

Saeniver, o kurczę, twarz misski jest świetna. Wykapany kot z Cheshire :'D
Mineo, też pokochałam tę koronę. Stylizacja świetna *.* Czerń ze złotem to nieśmiertelna klasyka, bardzo dobrze to wygląda.
Lahlae, aaa, zazdro mocno :< Ty zawsze robisz genialne stylówki...
serowakanapka, dlaczego nie widziałam tego koloru tej kiecki? :<< Świetne kolory, ta spódnica bardzo mi się kojarzy ze steampunkiem, też chciałam ją wykorzystać, ale takiej dobrej styli jak ta nie zrobię, nie będę się kompromitować...
Rainbow, wszystkie stylizacje są fantastyczne, aż dziw, że zrobiłaś tyle fajnych strojów w tak krótkim czasie, no ale ta bestia... cudo *o*
Pythia, o rany, świetne to. Wykorzystanie tej marynarki z salutującą ręką - majstersztyk. Makijaż też genialny. Bardzo dopracowana ta stylówka.
Mizu0, podoba mi się taka wersja kowbojki :'D Chociaż bardziej wygląda mi na jakąś treserkę smoków... W każdym razie stylizacja jest super.

Eee... tak dowaliłyście, że nic tu po mnie, no ale jak już zadałam sobie trud podlinkowania obrazka...
https://obrazki.elektroda.pl/2116389700_1503954763.png
Nie jestem z niej do końca zadowolona, zwłaszcza z butów, ale niestety Nine jeszcze nie narysowała elementów, które bym w tym stroju widziała... ;')

Ostatnio zmieniony przez Rillianne (30-08-2017 o 23h30)

Offline

#443 29-08-2017 o 20h10

Miss'wow
Ayako81
Czuję się jakbym była szczelnie zamknięta, Przez stulecia samotna w nocy Czekam na kogoś kto...
Wiadomości: 507

Może mało steampunkowa ale mi sie bardzo podoba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/97/moy/77004.jpg

Oczywiście podziwiam waszą kreatywność dziewczyny .A najbardziej podoba mi się stylizacja Militarna Pythia skradła moje serce na zawsze  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Ayako81 (29-08-2017 o 20h14)


Ktoś zapytał znowu mnie,czy już odnalazłam czego chce,to przypadek stworzył plan,że odpowiedź znam.
Link do zewnętrznego obrazka

"Quod cibus est aliis, aliis est atrum venenum" 

Offline

#444 29-08-2017 o 20h38

Miss'wow
Shiawase
...
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 693

Ayako81, jak dla mnie wygląda trochę jak Misa z Death Note, podoba mi się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Mizu0, z tym batem trochę wygląda jakby smok był... na smyczy, super efekt /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Pythia, cudownie Ci to wyszło! Aż nie wiem co więcej napisać, pozostaje chyba tylko podziwiać ^^
Rainbow, druga stylizacja wygląda jakby wyjęta z Mad Maxa, fajny klimat /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Ode mnie skromnie, prosto - piratka.

//photo.missfashion.pl/pl/1/97/moy/77005.jpg


https://media.tenor.com/images/3f2532deaf58056a897a62ff0ed95d69/tenor.gif

Offline

#445 30-08-2017 o 12h59

Miss'Sensei
AyuKim
They said I could be anything. So I became a disappointment.
Miejsce: 샤이니 월드
Wiadomości: 973

Woaw, dziewczyny,przechodzicie same siebie!  Co stylizacja to ładniejsza, chylę czoła c:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


 
Przez brak czasu zdążyłam póki co popełnić tylko dwa stroje, oba dość na szybko, ale zawsze coś.

W przypływie inspiracji do drugiej stylki nie pomyślałam, żeby wcześniej zapisać tę pierwszą, więc muszę dać screena z gwiazdą.
Simply sayin- zrozpaczona wdowa opłakuje swego ukochanego na cmentarzu, trzymając herbacianą różę otrzymaną przez owego denata.
Link do zewnętrznego obrazka

Druga stylka to steampunkowy humanoid z robotycznymi, pajęczymi odnóżami, zaprogramowany by zabijać. Te nogi fotela aż się prosiły, by je w ten sposób wykorzystać, inna kwestia to jak ciężko jest zakryć jego resztę xD

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez AyuKim (30-08-2017 o 13h38)

Offline

#446 30-08-2017 o 14h30

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

//photo.missfashion.pl/pl/1/97/gd/77016.jpg
Moja stylizacja nie jest najlepsza, ale ok. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
No bo ja zrobiłam bardzo czerwoną stylizację ^^ Musiałam użyć tego ogona, jest świetny ^^
Załóżmy, że moja miss to wampirzyca i dlatego tak wygląda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Jak dla mnie najlepsze są stylizacje Pythii i Saeniver /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#447 30-08-2017 o 23h10

Miss'Żółtodziób
liliss
...
Wiadomości: 13

Steampunk w końcu jakoś zmusił mnie do zmiany stylizacji, za co jestem mu wdzięczna bo hamadriada zaczynała mnie powoli nudzić.
https://zapodaj.net/images/c96e1a4ae0847.png
Chciałam iść w rosyjskie klimaty i wykorzystać tą spódnice na którą nie miałam wcześniej żadnego pomysłu. Więc uznajmy że jest to Rosyjska Panieneczka. Ogólnie buty mnie irytują bo są odsłonięte, ale żadne inne mi nie pasowały. Oczywiście musiałam wręcz dać okulary, uwielbiam okulary!

A co do reszty dziewczyn to moje serce zdobyła Dziołcha Lahlae i kolorowa stylizacja serowakanapka, ale i inne stylizacje są niczego sobie <3


https://i.imgur.com/wikoe3e.jpg

Offline

#448 31-08-2017 o 17h25

Miss'Sensei
SoJin
Does anyone know how it makes me feels Goodbye until the day we meet again
Wiadomości: 1 030

Chyba najbardziej urzekła mnie stylizacja (choć mało steampunkowa) Lahlae.
W reszcie widzę wiele rzeczy, których ja sama nie potrafiłam ładnie skomponować razem, więc trochę zazdroszczę tego steampunku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Przychodzę sama ze skromną stylizacją, która wygrała 1 miejsce w wyborach Miss Steampunk na Miss Modzie, hiszpańskiej wersji gry. Bardzo chciałam wykorzystać te długie rękawy i uzyskać efekt smutnej Miss. Nie wiem dlaczego żółty. Na innych wersjach lubię "eksperymentować" i czasami, jak coś mi wyjdzie w miarę, przerzucam to tutaj. Nie martwię się tam o poziom, ani nic. Tylko tworzę dla zabawy (i dla złotych trofeów).
http://i63.tinypic.com/5mjwpi.png

A jeśli mogę, jeśli mogę...

Ostatnio zmieniony przez SoJin (31-08-2017 o 17h34)


https://68.media.tumblr.com/9c1102adf5450d91c2c1cdac1c0fbf43/tumblr_ok3f2zQcsJ1r4cs5io9_500.gif

Offline

#449 01-09-2017 o 01h08

Miss'Żółtodziób
Shine9
...
Wiadomości: 13

Ale dziewczyny macie przepiękne Steampunkowe misski. Każda z osobna ma coś wyróżniającego się.  Te kolorowe i mroczne stylizacje, po prostu cudo *,*

A ja dziś przychodzę z podróżniczką w czasie.

//photo.missfashion.pl/pl/1/97/moy/77049.jpg



Offline

#450 02-09-2017 o 09h37

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

komcie



U mnie tym razem chyba mniej pomysłowo niż w przypaku Kota z Cheshire, no ale...

//photo.missfashion.pl/pl/1/97/moy/77067.jpg
Steampunkowa lolita, ciut zblazowana - stylizacja stworzona pod fryzurę, bo jak tylko zobaczyłam te świdry opadające na plecy, stwierdziłam, że muszę je połączyć ze świdrowym pasemkiem. Generalnie efekt końcowy przekroczył moje oczekiwania i bardzo polubiłam tę stylę.


//photo.missfashion.pl/pl/1/97/moy/77068.jpg
Skoro Nine bawi się w steampunkowe księżniczki Disneya, to ja też spróbowałam i wzięłam na tapetę bardzo lubianą przeze mnie Bellę. Styla jest delikatnie steampunkowa, prawie niezauważalnie, ale się nie przejmuję, bo w sumie te oryginalne od Nine są bardziej plastikowe niż steampunkowe, więc... xD
Niebieska róża dlatego, że coś mi się ubzdurało, że kiedyś czytałam wersję tej bajki, gdzie krzaki róż, z których jeden egzemplarz zerwał ojciec Pięknej, były niebieskie. Albo mi się popultało z opowiadaniami wiedźmińskimi, nie wiem.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

Strony : 1 ... 16 17 18 19 20 ... 27