Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 3 4 5 6

#101 16-03-2016 o 14h15

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

Kosmos barw i jego pani strażniczka obca forma życia hybryda strzegąca bramy do świetlistego wymiaru jedyny środek transportu do tego wymiaru to między galaktyczna łódź chowająca się w gwiezdnym pyle który unosi się w tym wymiarze a którego promyki światła w specjalny sposób rozświetlając tworząc coś na kształt naszej ziemskiej zorzy polarnej . Świetlisty wymiar jest kurortem wypoczynkowym pilnie strzeżonym i zamkniętym przed złośliwymi najeźdźcami to miejsce odpoczynku kontemplacji i medytacji dla obcych pragnących odetchnąć od intryg galaktyki.

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59760.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59761.jpg

Offline

#102 19-03-2016 o 00h38

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Po zwycięstwie w trwającej wiele stuleci wojnie z Lanteanami, Widma stały się dominującą siłą w galaktyce Pegaza. Niektóre roje wpadły po tym w prawdziwy szał żywienia. Zlatywały na planety i żerowały tak długo, aż nie pozostał na nich ani jeden człowiek. Zmieniła to jedna z królowych. To dzięki niej Widma zrozumiały, że muszą hibernować, by rasa ludzka mogła się odrodzić, a widma nimi żywić. Jak do tego doszło? Zaczniemy od początku...
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59868.jpg
Cóż niezwykłego widać w tej Królowej? Zielonkawą skórę, brak brwi, długie paznokcie przypominające bardziej pazury? Nie, to cechy charakterystyczne dla jej rasy. Strój? Nie, to typowy ubiór Królowej Roju.Tym, co powinno przyciągać uwagę, jest jej twarz, a właściwie malujące się na niej zaskoczenie. Co, a raczej kto je spowodował? Zobaczmy...
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59848.jpg
Ah, a więc ludzie postanowili jej złożyć jedną ze swoich w ofierze, mając nadzieję, że królowa widm puści ich wolno? Nie taki widok spodziewała się zastać, gdy zmierzała do celi, w której ich zamknięto. Nawet nie wiedziała, że te mierne istoty są w stanie zniszczyć jedną ze swoich. Nie sądziła, że są do tego zdolne. Myślała, że tylko jej rasa przejawia takie zachowania. Ale w tej chwili zrozumiała też, że im częściej ludzie będą tak robić, tym mniej będzie pożywienia dla Widm.
Był to wiekopomny i brzemienny w skutki moment, który wpłynął na losy całej galaktyki Pegaza, aż do czasu przybycia Tau'ri. Ale to już zupełnie inna historia (którą można poznać oglądając serial Stargate Atlantis).

Jeszcze kilka słów, czyli uwagi odautorskie

Offline

#103 20-03-2016 o 15h02

Miss'nieobczajona
Haku
...
Wiadomości: 31

Ziemia stała się niezdatna do życia, 200 lat temu. Po wyruszeniu w kosmos planeta ta stała się tylko wspomnieniem, tajemnicą, która przez lata została zapomniana. Obecnie wielu próbuje odszukać planetę znaną jako ziemia. Zakochana w opowieściach o ziemi, kontynentach i kulturach, o których tak często czytała kapitan rozpoczęła poszukiwania. Jej celem jest znalezienie informacji na temat początków ludzkości, oraz odkrycie dorobku cywilizacji ludzkiej. Czy następna planeta, którą pragnie odwiedzić będzie ziemią?


   //photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59920.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59921.jpg


https://67.media.tumblr.com/21998684abb910acdb0d816f373bf0a5/tumblr_nwo5uqmimR1uyil2co1_500.gif

Offline

#104 22-03-2016 o 20h50

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Narzeczony mojej miss zaplanował dla niej romantyczną podróż balonem, niestety zdarzył się wpadek... Gdy miss wsiadła do kosza, balon został porwany przez silny wiatr i błyskawicznie wzbił się wysoko, wyżej i jeszcze wyżej w powietrze. Doszło do tego, że przekroczył ziemską atmosferę i wylądował dopiero gdzieś na skraju Układu Słonecznego na nieznanym nikomu ciele niebieskim, z którego widać księżyc. Ciało to jest pokryte warstwą skalną, co jednak najważniejsze znajduje się tam woda zdatna do picia. Mieszkają tam również dość przerażające, ale po bliższym spotkaniu sympatyczne białe stworzonka. Moja miss żyje tam już od dawna, o jego upływie czasu świadczą potargane ubrania oraz bardzo długie, wypłowiałe włosy miss.

//photo.missfashion.pl/pl/1/76/moy/60062.jpg

Ostatnio zmieniony przez Jessica23 (22-03-2016 o 20h51)


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#105 25-03-2016 o 12h25

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Konkurs przedłużony do 9 kwietnia.

Przy deco trzeba jednak trochę się napracować stąd wydłużenie, aż o 2 tygodnie. By dać wam czas na stworzenie kolejnych cudeniek. Czekamy z nadzieją na kolejne wspaniałe prace.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/2f/11/1f/2f111f7902c727405bd8114af2f66d90.jpg
Wszystkiego dobrego w święta życzy cała nasza ekipa.

Ostatnio zmieniony przez Solomona (25-03-2016 o 12h30)


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#106 26-03-2016 o 16h04

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Link do zewnętrznego obrazka

Moja wizja strażnika galaktyki, który nadzoruje rozrastanie się całego wszechświata oraz pilnuję, aby żywe istoty nie przedostawały się z jednej planety na drugą, tym samym unikając wojen cywilizacyjnych. Ów strażnik powstał z krwi boga i wykonuje powierzoną mu "misję" od miliardów lat. Z jego śmiercią wiąże się upadek kosmosu oraz eksterminacja wszelkiego życia na pilnowanych przez niego planetach.


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#107 29-03-2016 o 16h08

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Inspiracja rasą Zabrak z uniwersum Gwiezdnych Wojen.
Jako fanka SW musiałam wykorzystać ten motyw.Nie wspominając o tym że owa rasa jest szczególnie przez zemnie lubianą.
  //photo.missfashion.pl/pl/1/76/moy/60561.jpg

Scena deco odgrywa się na jeden z wielu pustynnych planet.Może jest to właśnie Darth Maul na Tatooinie?

//photo.missfashion.pl/pl/1/76/moy/60562.jpg


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#108 29-03-2016 o 19h11

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

No to i ja się doczłapałam. Efekt mojej pracy może nie jest jakoś oryginalny czy powalający, ale serio, robiłam to kilka dni i wykupiłam połowe butiku, bardziej bankrutem to już chyba być nie można XD
Między fantasy, a s-f jest bardzo cieńka granica, którą łatwo jest zatrzeć. Ja osobiście kocham oba gatunki, jednak często spotykam się z wojną zwolenników jednego i drugiego o to, który gatunek jest lepszy, czego nie rozumiem bo są sobie równe (moim zdaniem)
Dlatego kocham produkcję w, których to "wsadza się przysłowiowego elfa w statek kosmiczny" czyli zabawa (którą nazwała mój kolega) w "Do którego wora cię woła!!!"!

W poszukiwaniu inspiracji postawiłam na starą i bardzo mało znaną serie

KONO MINIKUKU MO UTSKUSHI SEKAI
Czyli "Ten szkaradny, a jednak piękny świat"

Pewnie słysząc nazwę "Kosmiczne Motyle" się uśmiejecie jednak zaraz wszystko wyjaśnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Oto stylizacja:
//photo.missfashion.pl/pl/1/76/moy/60572.jpg
Dodałam ciemne tło bo, choć sama stylizacja jest w miare widoczna to białe włosy, na białym tle to koszmarek -_- (a ja tak je kocham)
Wersja bez tła:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Wydaje mi się, że fajnie wyszło, choćby ze strony praktycznej bo wszystkie unoszące się rozwiane części kreacji unoszą się w tą samą stronę. (Może to głupie ale zwracam na to uwagę! Nie wygląda to naturalnie kiedy włosy unoszą się w jedną a kiecka w drugą stronę. Toakie to zboczenie rysownika :3)
Nie jest to istota ludzka dlatego ma ogonek i rogi. Lewitującymi częściami stylizacji, chciałam złapać tak wszystkim znany z teorii brak grawitacji.
Dzięki czerwonym elementom całość nie jest nudna, a i delikatny różna twarzy fajnie wygląda z motylkami i koroną.
Na tą chwilę o stylizacji to tyle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Mieszkanie:
//photo.missfashion.pl/pl/1/76/moy/60574.jpg
Nie jest to raczej zbyt oryginalne czy ładne i, choć sam zamysł miałam zacny to jakoś po drodzę to zepsułam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Zaszalałam z kolorkiem i posadziłam miss na planecie, prawdziwe nogi ukryłam za ciemną chmurką i jakoś tak wyszło :3

A oto wyjaśnienie dlaczego takie, a nie inne elementy (będą prawdziwe spoilery odnośnie serii, jednak niestety aby dokładnie zrozumieć to co dałam trza przeczytać):

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Przepraszam, że skazałam was na tyle czytania, pocieszę was . . .
To już koniec!


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#109 31-03-2016 o 15h46

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Podbijam

https://45.media.tumblr.com/d08607408eaaa671a94377b53ea874c1/tumblr_ncu82cjR8J1tmfyheo1_500.gif

Może ktoś się jeszcze skusi na kosmiczny zawrót głowy i nas zaskoczy swą pracą?

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#110 04-04-2016 o 12h32

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

//photo.missfashion.pl/pl/1/76/moy/60277.jpg
Fajnie jest mieć własną planetę, prawda? Ale co, gdy planetę chcesz dopiero stworzyć? Masz świetną koncepcję i pomysł, tworzysz. podbierając z innych światów rośliny, zwierzęta, wszelakie składniki. Właśnie wracasz z świata, gdzie kolory inne niż czerwień nie istnieją i wędrujesz do kolejnej, odległej galaktyki, aby twój własny świat był idealny. Już niedługo...
//photo.missfashion.pl/pl/1/76/moy/60278.jpg

Offline

#111 09-04-2016 o 08h46

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Teraz możecie głosować na faworytki. Jak będzie znacząca przewaga to będzie dyplom od publiczności.

Ostatnio zmieniony przez Solomona (11-04-2016 o 10h53)


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#112 23-04-2016 o 11h30

Miss'nieobczajona
Lilithia
...
Miejsce: Olsztyn
Wiadomości: 28

Drodzy uczestnicy, z powodów zdrowotnych muszę przesunąć wstawienie wyników i ogłoszenie nowego tematu. Pojawią się jutro (tj. niedziela) w godzinach wieczornych.
Przepraszam Was bardzo za zwłokę. Warto jednak poczekać ten jeden dzień /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#113 24-04-2016 o 12h12

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Witam Was /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Chciałam uprzejmie poinformować, że nie będę brała już udziału jako juror, czy rysownik w kolejnych edycjach Krainy Konkursów. Przyjemnie było patrzeć na Wasze starania i te starania oceniać.
Dziękuję również za Wasze zadowolone buzie kiedy patrzyłyście na moje dyplomy ^^ (chociaż.. xD)
Przyjemnych tworów do konkursów w kolejnych edycjach. Życzę Wam powodzenia i dobrej zabawy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#114 24-04-2016 o 16h08

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#115 24-04-2016 o 18h55

Miss'nieobczajona
Lilithia
...
Miejsce: Olsztyn
Wiadomości: 28

Wyniki V edycji Krainy Konkursów

W V edycji Krainy Konkursów w temacie „Kosmos” zwyciężyły:

I miejsce- Rainbow
//photo.missfashion.pl/pl/1/78/moy/62064.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/78/moy/62065.jpg

II miejsce- Haku
//photo.missfashion.pl/pl/1/78/moy/62066.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/78/moy/62067.jpg

III miejsce- Jessica23 i KimKas
//photo.missfashion.pl/pl/1/78/moy/62068.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/78/moy/62069.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/78/moy/62070.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/78/moy/62071.jpg

Nagrody sponsorowały Solomona i Mikacz.

Kilka słów od jurorek:
Mikacz:
Jako że kosmos i inne pochodne jakoś nie działają na mnie zbyt inspirująco, ciężko było mi wybrać faworytkę. Wiadomo, tym razem trochę podniosłyśmy poprzeczkę i zamiast samej stylizacji, poprosiłyśmy również o kosmiczne pomieszczenie. Mimo wszystko - nie udało mi się pokonać mojej kosmicznej niechęci i przyznaję, że w tej edycji niezbyt się odnalazłam. Do gustu przypadła mi urocza stylizacja Jessica23 i przepełniona kolorami kreacja Rainbow. Obie za pomocą miss i deco stworzyłyście ładne, spójne prace.
I wiecie co? Nikt nie pokusił się o Ziggiego Stardusta? :<
Gratuluję i życzę powodzenia w dalszych edycjach.

Solomona
Motyw kosmosu nigdy nie należał do moich ulubionych. Myślałam, że wśród prac będzie więcej scen z filmów, a tu zostałam mile zaskoczona. Większość prac było waszą interpretacją kosmosu. Stworzyłyście piękne historie. Faworytki nie mam, ale chciałabym napisać kilka słów rozkładając na czynniki. Gdybym oceniała samą miss to najwięcej punktów zdobyłaby Ragnarook oraz Likoris. Najbardziej zauroczyła mnie praca Jessica23, gdyż ona był inna od reszty prac. Jej historia była odmienna. Najbardziej w moim mrocznym guście była historia od KimKas. Co do podium to tutaj liczył się całokształt. Czyli dobra kreacja + deco do tego dopasowane oraz ciekawa historia. Życzę powodzenia w następnych konkursach.

Lilithia:
Sci-fi nie należy do mojej ulubionej kategorii literackiej i filmowej, co nie zmienia faktu, że uwielbiam Gwiezdne Wojny. Nie o tym jednak mowa! Stworzyłyście wspaniałe historie poparte świetnymi stylizacjami i deco. Co do faworytki to miałam problem, bo każda z Was popisała się niesamowitą pomysłowością. Myślę, że każda z Was powinna znaleźć się na podium, niestety tak się nie da. Gratuluję wygranym i zachęcam do brania udziału w kolejnych edycjach KK, bo jestem pewna, że kolejne tematy Wam się spodobają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ogłaszamy VI edycję Krainy Konkursów!

Tym razem macie ogromną dowolność w tworzeniu swoich stylizacji. Jedyne czego od Was wymagamy to użycia jednego przedmiotu dostępnego w sklepie U Nine. Ta rzecz to Spódnica Electro. Prosimy również o krótką historię do stylizacji. Możecie dać się ponieść wyobraźni. Wybrać dowolny kolor spódnicy Electro oraz stworzyć historię nie z tego świata /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Ode mnie macie przykładową stylizację z użyciem Spódnicy Electro.

//photo.missfashion.pl/pl/1/78/moy/62072.jpg

Stylizacje możecie zgłaszać do konkursu do 8 maja 2016r.
Na faworyta możecie głosować do 14 maja 2016r.

Stylizacja z użyciem Spódnicy Electro!

Powodzenia!!

Offline

#116 24-04-2016 o 21h15

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Gratulacje dla całego podium oraz pozostałych uczestniczek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Nagrody jak zwykle są świetne ♥ Szkoda, że wasz skład się zmniejszył, ale wiadomo, że życie rządzi się swoimi sprawami. Co do nowego tematu - jest on lekkim wyzwaniem, ale myślę, że spróbuje mu sprostać ^^


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#117 24-04-2016 o 22h41

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Jejku, jeku, nie spodziewałam się trzeciego miejsca (które bardzo miło mi współdzielić z Jess), dziękuję ślicznie ^-^
Bardzo gratuluję całemu podium i pozostałym uczestniczkom ^u^
Nagrody (jak zawsze) prezentują się przewspaniale *o*
Dziękujemy ci, Sartani, za te cztery edycje, w których oceniałaś i nagradzałaś nasze prace ^v^
Nowy temat niewątpliwie będzie wyzwaniem, ale coś wymyślę ^.~

Offline

#118 25-04-2016 o 21h31

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Bardzo dziękuję za docenienie, jest mi tym bardziej miło, że nie cierpię robić deco /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Cudowny rysunek do mojej kolekcji <3 Pierwsze miejsce genialne!


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#119 26-04-2016 o 23h30

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Ojejku, dziękuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Nie spodziewałam się pierwszego miejsca, w końcu było tyle innych, genialnych pomysłów! Gratuluje pozostałym miejscom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#120 03-05-2016 o 01h50

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Well, well... od jakiegoś czasu mam tą stylizację, ale chora byłam i tak trochę nie ogarniałam ogólnie, no ale już jestem i wstawiam. No. Tak. To może ja już przejdę do prezentacji.
turuturuTU
Space Singer Electra
turuturuTU
//photo.missfashion.pl/pl/1/78/gd/62236.jpg
Gdy my tu sobie spokojnie żyjemy, ona ratuje Wszechświat siłą swojej miłości do całego świata i śpiewem! Żodyn się jej nie oprze! Żodyn! Przekonaj się sam lub sama, oglądając nowy serial, Space Singer Electra tylko na kanale JAKxD*! Premiera już 27 maja o 19!
*pełna nazwa stacji to: Japońskie Amerykańskie Kreskówki xD

Offline

#121 03-05-2016 o 09h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/59006.jpg

Tak więc i czas pokazać moją miss xD

Moja miss lubi muzyka rockowa i własnie dostała jeden bilet na swój ulubiony zespół.
Oczywiście pokaże się tam w swojej rockowej kreacji.

Ps.Mam nadzieję,że nikt jej się nie przestraszy hihihih : /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png

Offline

#122 04-05-2016 o 15h31

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Ze względu na trwające matury czas oddawania prac wydłużamy do końca maja. Do 31 maja do północy czekamy na zgłoszenia.
https://67.media.tumblr.com/681033b05c6a4cc257ff6ed94d4dc766/tumblr_o5yop17uUu1tenkoyo1_500.gif
Powodzenia na maturach życzy nasze grono jurorskie.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#123 07-05-2016 o 20h11

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Kiedy tylko zobaczyłam, że aktualnym tematem jest spódnica electro, to byłam w niebo wzięta.
To była pierwsza część dostępna UNine, która skradła mi serce kiedy rozpoczełam zabawę z Miss Fashion :3

To właśnie z nią zrobiłam pierwszą stylizację na, którą to musiałam zbierać MM.
Oczywiście to były początki więc wylazło szkaradziejstwo ale wtedy byłam z niej zadowolona XD
Wiedziałam, że wybiore czarną lub białą.
Zdecydowałam się na białą, bo nie widać na niej tak bardzo tego brokatu jak w innych wersjach kolorystycznych.
Jednak aby zapobiec nudzie dodałam też kilka czarnych akcentów.
Połączenie bieli i czerni było o wiele trudniejsze niż mi się wydawoło ale po 20 próbach, wyszło coś takiego.

//photo.missfashion.pl/pl/1/79/moy/62647.jpg

Jak dla mnie efekt może nie jest idealny ale podoba mi się.
Biorąc rąsie z pistoletem i porwaną rękawiczką starałam się nadać trochę wiecej podobnej struktury.
Stąd taki, a nie inny płaszcz i kołnierz o ostrawych wy
Oczywiście, tradycyjnie, niedługa historyjka postaci.
Odrobinkę tłumaczy stylizację ale czytanie nie jest obowiązkowe :D


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#124 10-05-2016 o 21h40

Miss'całkiem całkiem
Fava
ƸӜƷ
Wiadomości: 133

//photo.missfashion.pl/pl/1/79/moy/62522.jpg


Przed państwem Meduza. Ciocia Wikipedia opisuje ją jako jedną z dwóch form morfologicznych parzydełkowców, pierwotnie swobodnie pływająca, pelagiczna, z galaretowatym ciałem, zwykle w kształcie dzwonu lub parasola, zasadniczo rozmnażająca się płciowo. Do chwytania zdobyczy i do obrony używa parzydełek. Jedak nie wie ona, że ta Meduza jest WYJĄTKOWA - a mianowicie jest wegetarianką!! Nie może znieść myśli o zjedzeniu jakiegoś morskiego stworzonka, przecież sama nim jest! Wg niej podchodzi to pod kanibalizm... Do jej menu zaliczają się więc wyłącznie wodorosty- najbardziej lubi zielone (podobno niesamowicie działają na macki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png).



Offline

#125 19-05-2016 o 17h37

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Link do zewnętrznego obrazka

Stylizacja przedstawia ekscentryczną projektantkę mody ,która wydała swoją pierwszą kolekcję inspirowaną czernią oraz epoką wiktoriańską.


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 3 4 5 6