Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 4 5 6

#126 28-05-2016 o 12h45

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Może ktoś jeszcze zaszczyci nas swoją kreacją?

Temat nie jest trudny. Także zachęcam gorąco.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#127 28-05-2016 o 15h36

Miss'całkiem całkiem
Ove1299
...
Miejsce: Anardia
Wiadomości: 159

Link do zewnętrznego obrazka
Ptasia królowa nieustannie krąży po świecie patrząc na swoich podopiecznych. Jej zwiewna peleryna pozwala jej wznieść się w powietrze, jednak ruchy często ogranicza jej metalowa część jej spódnicy. Jest ona niczym klatka, w której tak często zamykane jest ptactwo...

Offline

#128 31-05-2016 o 16h39

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Ostatni dzień zgłoszeń. Czy ktoś jeszcze nas zaszczyci swą pracą?


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#129 31-05-2016 o 18h53

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Na początek pragnę pogratulować zwyciężczyniom poprzedniej edycji bo podium wygląda naprawdę wspaniale ^^

Oto i moja stylizacja :

//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63479.jpg

Oto jak mogą w przyszłości wyglądać idolki.Zwłaszcza jak mają obsesję na punkcie koloru zielonego.Kolor włos powstał przypadkiem gdy próbowała zrobić sobie na głowie ślicznie zielone włosy no ale zamiast tego powstał kompletnie nowy hit zwłaszcza wśród jej największych fanów.


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#130 31-05-2016 o 21h28

Miss'nieobczajona
Saitohimera
...
Wiadomości: 28

//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63489.jpg
Panienka która zawsze ubierała się na czarno, nigdy się nie uśmiechała ani nie bawiła pomimo młodego wieku, co się stanie gdy chłopak który jej się podoba nagle zaprosi ją do zabawy w łapanego? Oczywiście nie odmówi pierwszy raz na jej twarzy zagościł cień uśmiechu.Och ale nie, przez zahaczenie o krzaki zgubiła dolną część spódnicy i co teraz?! Próbowała zakryć się parasolką, bała się tego co ludzie powiedzą, bała się samych ludzi, dlatego ich odpychała ale, na jej szczęście nikt nawet nie myślał o zaśmianiu się, od teraz na pewno otworzy się na dobroć ludzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#131 11-06-2016 o 11h21

Miss'nieobczajona
Lilithia
...
Miejsce: Olsztyn
Wiadomości: 28

Wyniki VI edycji Krainy Konkursów

W VI edycji Krainy Konkursów zwyciężyły:

I miejsce- Likoris
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63814.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63817.jpg

II miejsce- Fava
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63815.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63818.jpg

III miejsce- Yubin

//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63816.jpg   
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63819.jpg

Nagrody sponsorowały: Solomona i Mikacz

Opinie jury:

Mikacz:
Tym razem zdecydowanie moją faworytką była Likoris. Idealnie trafiła w moje upodobania kolorystyczne, no i urzekły mnie, poszczególne drobiazgi takie jak makijaż czy srebrne rogi. Pozostałym laureatkom również serdecznie gratuluję - meduza autorstwa Fava jest przeurocza, a Yubin jak zawsze zaprezentowała nam elegancka, klasyczna kreację. Dziękuję za waszą pracę! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Solomona:
Pierwszy konkurs z użyciem elementu. Spódnica dość nietypowa i przez to być może trudna. Ale ona miała zweryfikować waszą wyobraźnię. Najlepiej z tym zadaniem poradziły sobie dziewczyny z podium. Świetne interpretacje. Spódnica electro, a w wersji Yubin piękna wiktoriańska kreacja. Po cichu liczyłam na jakąś czarną stylizację i ją dostałam XD. Styl i klasa. Fava pozytywnie mnie zaskoczyła swoją meduzą. Sama robiłam kiedyś meduzę i twoja jest o wiele lepsza. Zauroczyła mnie twarz misski. Cudownie przedstawione parzydełka. No i 1 miejsce Likoris. Od razu po zobaczeniu zakochałam się w twojej pracy. Wszystko jest idealne i na swoim miejscu. Przepiękna twarz. Gustowna z efektem wow i bardzo pomysłowa stylizacja. Opis nie był istotny. Aczkolwiek dzięki niemu wiedziałam jaki obrazek Ci stworzyć. Narysowałam moją interpretację twojego opowiadania. Dziękuję wszystkim za udział w konkursie.

Lilithia:
Temat był trudny, bo wymagał kreatywności i ruszenia głową. Moją faworytką jest Fava, która bardzo oryginalnie podeszła do tematu i urzekła mnie świetnym przedstawieniem meduzy. Drugą faworytką była KimKas, która niestety nie pojawiła się na podium, ale jej przezabawna postać wywołała u mnie uśmiech od ucha do ucha. Yubin podeszła do tematu w klasycznym, ale z nutą czegoś porywającego serca, stylu i zasłużenie stanęła na podium. Likoris zaś uwiodła mnie kreacją niczym z Alicji w Krainie Czarów. Wszystkim serdecznie gratuluję!


Z powodu nadchodzących wakacji (jury też chce odpocząć, albo się przeprowadzić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ) zawieszamy prowadzenie Krainy Konkursów do końca sierpnia.

Dziękujemy Wam za uczestnictwo i życzymy słonecznych (bądź też pochmurnych- jak kto woli /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ) i bogatych w przygody wakacji!

Do zobaczenia!

Ostatnio zmieniony przez Lilithia (11-06-2016 o 11h26)

Offline

#132 11-06-2016 o 12h22

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Dziękuję bardzo ♥ Obrazki oraz dyplomy są jak zawsze cudowne :> Szkoda, że zawieszacie tymczasowo swoja działalność, ale to zrozumiałe, że każdy chciałby mieć wakacje. Pozostaje nam tylko czekać na wasz powrót /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#133 11-06-2016 o 12h57

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Nie tylko wakacje, ale i obowiązki. Każda z nas ma sporo na głowie, a pora wakacyjna akurat się wpasowała. Miłych wakacji, spokojnych, dużo wypoczynku.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#134 13-06-2016 o 17h42

Miss'całkiem całkiem
Fava
ƸӜƷ
Wiadomości: 133

Dziękuję/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Nagrody są przecudne *.* Gratuluję pozostałym uczestniczkom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png



Offline

#135 21-06-2016 o 21h10

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Gratulacje dla podium bo prezentuje się cudownie ^^ Już nie mogę doczekać się następnych edycji po wakacjach życzę całej ekipie udanych wakacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 4 5 6