Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 6

#1 23-10-2015 o 12h02

Miss'nieobczajona
Lilithia
...
Miejsce: Olsztyn
Wiadomości: 28

KRAINA KONKURSÓW

     Zamknij oczy na chwilę i wyobraź sobie, że istniejesz w świecie, gdzie wszystko staje się możliwe, a jedyną granicę w tworzeniu wyznacza twoja wyobraźnia. Możesz wszystko i chcesz jeszcze więcej! I więcej! Czerpać z samego źródła, z twojego umysłu. I możesz tego dokonać.. Spełniać wszystkie pragnienia, wszystkie marzenia i szczęśliwie istnieć wśród tego błogostanu. Piękne, prawda? A teraz wracaj przed monitor komputera. Chcemy abyś koniuszkami palców dotknęła tego, o czym przed chwilą myślałaś. Abyś mogła stworzyć wizję swojego idealnego świata na monitorze komputera w „Krainie Konkursów”. Jedyne, co może cię w tym ograniczyć to twoja wyobraźnia (oraz regulamin forum i konkursu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ). Możesz podzielić się swoim światem z całą społecznością MF i zdobyć piękne nagrody niespodzianki (dyplomy, obrazki). Prócz oceny od jury, możesz zostać doceniona przez publiczność i otrzymać „Nagrodę Publiczności”. Jesteś gotowa na zmierzenie się z bezkresem swojej wyobraźni? To do dzieła!

   Chwila, chwila! Na pewno najpierw chciałabyś nas poznać. W końcu nie codziennie dostaje się zaproszenie do takiego świata i warto poznać jego gospodarzy. Jury składa się z czterech osób (Solomona, Mikacz, Lilithia i Sartani). Każda z nas jest inna, więc i oceny będą mocno zróżnicowane. Nie ma się jednak czego bać. Oceniana będziesz pod względem pomysłowości, realizacji projektu oraz ogólnego wrażenia jakie wywrzesz na jury. Razem możesz otrzymać max 30 punktów. Wtedy już z pewnością czeka cię podium. Serdecznie witamy w naszym świecie. Czuj się jak u siebie, bo wręczamy ci właśnie puste pole, na którym możesz robić wszystko, co zechcesz! My tu jesteśmy tylko od tego, aby móc docenić twoje starania i wyłonić spośród wszystkich prac te najlepsze. Być może będziesz to właśnie ty!

   Musisz jednak przestrzegać regulaminu forum oraz regulaminu konkursu. Złamanie któregokolwiek punktu grozi dyskwalifikacją z konkursu lub nawet banem na forum, a tego przecież nikt z nas nie chce. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Oto regulamin „Krainy Konkursów”:
1. Nie używamy stylizacji, które brały udział w innych konkursach.
2. Nie używamy gotowych stylizacji od gwiazd oraz ze sklepu „U Nine”.
3. Do tematu zgłaszać można po jednej stylizacji.
4. Nie poddajemy obrazów obróbce graficznej.
5. Pod stylizacją należy napisać kilka słów na jej temat, wyjaśnić dlaczego akurat ona oraz co przedstawia.
6. W zależności od tematu uczestnik proszony będzie o stylizację, bądź stylizację+ deco.

   Pierwszym światem w jakim chciałybyśmy cię zobaczyć będzie „Świat twórczości Tima Burtona”. Reżyser ten już od lat 70-tych ubiegłego stulecia tworzył dzieła niebanalne i mocno wwiercające się w umysł odbiorcy. Bardzo oryginalny klimat, w jakim porusza się Tim Burton, sprawia, że jest on rozpoznawalny wśród miłośników mrocznego świata pełnego mistycznych stworów. Na pewno znasz ogrom jego filmów i animacji, rozpoczynając od szalonego Beetlejuice’a, poprzez wzruszającą historię Edwarda Nożycorękiego, epicką animację Gnijąca Panna Młoda, po dramat obyczajowy Wielkie Oczy. Wybór masz ogromny, ale pomożemy ci kompilacją obrazów z różnych filmów Tima Burtona.

//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51256.jpg

   Twoja rola to stworzenie jednej stylizacji, która opierać się będzie na jakimś dziele tego reżysera. Tak jak podano w regulaminie, nie może być to gotowa stylizacja od gwiazdy lub ze sklepu „U Nine”. Prócz tego prosimy cię o kilka słów na temat swojego dzieła oraz dlaczego akurat to cię zainspirowało.

Zgłoszenia przyjmujemy do 7 listopada włącznie.

Wyniki zaś pojawią się dwa tygodnie później, czyli 21 listopada!

Oceny od publiczności przyjmujemy jedynie do 14 listopada!

„Świat twórczości Tima Burtona”

Do dzieła!

Ostatnio zmieniony przez Lilithia (26-10-2015 o 18h33)

Offline

#2 30-10-2015 o 15h15

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

No to ja pierwsza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Oto Barnabas z filmu Mroczne Cienie. W spoilerze zdjęcie, którym się inspirowałam, dodałam jeszcze naszyjnik, który widać na wielu innych kadrach.

//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51750.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



PS Zachęcam wszystkich do udziału, bo temat fajny i widziałam już wiele razy na forum stylizacje z tych filmów.

Ostatnio zmieniony przez Jessica23 (30-10-2015 o 15h21)


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#3 30-10-2015 o 16h16

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Stworzyłam postac Barbary Maitland z filmu ,,Sok z żuka''.
Wydaje mi sie, ze jak na głowna bohaterke filmu jest ona nieco zapomniana, w związku z tym mysle, ze wyroznienie w postaci mojej stlizacji calkowicie jej sie nalezy.
Piękna gra aktorska, ruchy oraz te miny (XD) w stylu oh! ah! /jak dla mnie przezabwane/ nadały klimat wielu scenom.
Również jest ona przeciwnieństwem zszajbowanej reszty bohaterów.
A na dodatek ta uroda :3 mniam

Postanowilam przedstawic ją w sukni slubnej poniewaz  inne jej stroje byly troche zbyt  szarawe c:

//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51755.jpg

inspiracja:
https://i-d-images.vice.com/images/articles/meta/2015/08/13/untitled-article-1439443122.jpg?crop=1xw:1xh;0xw,0xh&resize=2000:*&output-format=image/jpeg&output-quality=75

Offline

#4 30-10-2015 o 16h42

Miss'ok
Kinder26
...
Wiadomości: 66

Też się zgłoszę
Przedstawiam Amy z
Gnijąca Panna Młoda
//photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52086.jpg
Amy była piękną kobietą. I bardzo bogatą
W dzień ślubu, jej nowy małżonek, który obiecał spotkać się z nią w lesie, zabił ją, aby cały majątek należał do niego
Umarła jako panna młoda, więc gdy Victor ćwiczył zaręczyny, niefortunnie (a może i fortunnie) założył obrączkę na jej rękę, która wyglądała jak zwykły korzeń drzewa, sprawił, że "ożyła" i jej marzeniem był ślub z nim. Amy chce pobrać się z Victorem i Victor, który na początek wcale tego nie chciał, trafia do krainy umarłych, dopiero pod koniec filmu zgadzając się z Amy.
Lecz koniec jest nieco smutny. Amy zamiast żyć długo i szczęśliwie (mimo że była martwa) postanawia dać swemu nowemu ukochanemu to czego pragną - życie z Victorią (nie wiem na pewno) i kończy się na tym, że ten który zabił Amy umiera i zostaje ukarany, a Amy odchodzi, jakby nigdy jej nie było, nie wiadomo dokąd i czy kiedykolwiek powróci...
//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51761.jpg
Na tworzeniu jej stroju i ogółem postaci inspirowałam się korzeniami drzewa, pod którymi była ukryta, strojem panny młodej i nieco pociętym ciałem (w filmie widać było liczne rany mówiące o sposobie jej śmierci) oraz oczywiście tym rozmarzonym, lecz smutnym spojrzeniem, którym patrzyła na Victor zupełnie, jakby myślała "Kocham go, nie rozumiem czemu mu to nie wystarcza, czyż nie to jest najważniejsze?"





//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51722.jpg

Ostatnio zmieniony przez Kinder26 (05-11-2015 o 17h42)


//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61580.jpg

Offline

#5 01-11-2015 o 19h01

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Podbijam.

Widziałam na miss wiele pięknych cosplay'ów z filmów Tima Burtona. A nie było tego typu konkursu, więc spokojnie możecie zgłosić swoje kreacje tutaj. Nie wstydźcie się, wierzę w waszą twórczość i serdecznie zapraszam.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#6 04-11-2015 o 14h14

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Bonejangles - "Gnijąca panna młoda"

Link do zewnętrznego obrazka

oryginał



Wybrałam tę postać ponieważ chciałam ją w jakiś sposób wyróżnić. Pomimo iż, nie jest jedną z kluczowych postaci darzę ją ogromną sympatią nie tylko za charakter, ale również i za wygląd /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#7 04-11-2015 o 17h31

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Długo zastanawiałam się, który film wybrać. Sok z żuka, Batman czy może mój ulubiony Edward Nożycoręki? Ostatecznie jednak zdecydowałam się przedstawić kogoś innego, a mianowicie Margaret Keane z filmu Wielkie Oczy. Gdy w napisach końcowym zobaczyłam, że reżyserem tej produkcji jest Tim Burton, było to dla mnie dużym zaskoczeniem, bo tego pana kojarzę raczej z horrorami i mrocznymi animacjami, a tu proszę - historia życia amerykańskiej malarki. Zwykle nie oglądam filmów biograficznych, bo nie lubię tego gatunku, ale na tym się nie nudziłam, a nawet wręcz przeciwnie - z zainteresowaniem śledziłam rozwój akcji.
//photo.missfashion.pl/pl/1/66/gd/52043.jpg

Rys fabularny filmu *kopiowanie opisów z filmweba tak bardzo* oraz kadry z filmu, na których się wzorowałam

Ostatnio zmieniony przez KimKas (04-11-2015 o 17h32)

Offline

#8 05-11-2015 o 02h05

Miss'Żółtodziób
Depeshka
...
Miejsce: New York
Wiadomości: 9

//photo.missfashion.pl/pl/1/66/gd/52065.jpg


Moja postać to Selina Kyle, czyli Kobieta Kot z filmu Powrót Batmana.
Wybrałam ją bo jest bardzo ciekawą postacią. Na początku filmu jest bardzo zakompleksiona, nierozgarnięta i nieśmiała. Jest popychadłem dla swojego szefa, pozwala się żle traktować i chodzi wiecznie spięta. Gdy wraca po godzinach pracy do opustoszałego biura, by przygotować dokumentację natyka się na swojego szefa i przyznaje się mu do tego że otworzyła pewne pliki na komputerze, szef postanawia ją zabić. Wypycha ją z budynku z kilkupiętrowego budynku. Po tym wydarzeniu następuję w niej przemiana w kobietę kota, posiada siłe, umiejętność walki wręcz, przy całym zagrożeniu, jakie niesie, pozostaje jednak niezwykle kobieca i pociągająca, stając się doskonałym drapieżnikiem, który ze swej zmysłowości uczyniła wabik na ofiary.

Ostatnio zmieniony przez Depeshka (05-11-2015 o 02h11)

Offline

#9 05-11-2015 o 18h38

Miss'Sensei
Sentis
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 1 226

Ja do tego konkursu wybrałam Elizabeth Collins Stoddard z filmu "Mroczne cienie". Ta postać idealnie wpasowuje się w mój ideał urody czy stroju, czyli konkretna i elegancka kobieta z bronią. Nic więcej chyba nie muszę mówić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Zdjęcia w spojlerze. 
//photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52103.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Sentis (05-11-2015 o 18h52)

Offline

#10 06-11-2015 o 16h08

Miss'nieobczajona
Dragon121312
...
Wiadomości: 21

//photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52190.jpg
Przedstawiam serdecznie Białą Królową z Alicji w Krainie Czarów

Z dwóch sióstr to właśnie ona była tą dobrą. Swoją dobrocią darzyła cały świat,  nie umiała i nie chciała zabijać, była gotowa wybaczyć siostrze nawet tuż przed bitwą.
W filmie odegrała raczej drugoplanową postać. Coś tam o niej słyszymy w opowieściach mieszkańców Krainy Czarów, zwłaszcza w opowieści Kapelusznika, który, jak było widać, bardzo lubił jej służyć i pomagać, zaś z nią samą spotykamy się dopiero, gdy Alicja złożyła już wizytę Czerwonej Królowej i szykuje się na bitwę.
Stworzyłam jej kostium ponieważ jest odzwierciedleniem dobroci, w przeciwieństwie do siostry. Pokazano w filmie jak różnić mogą się nawet siostry.


http://media.giphy.com/media/YiBmF9rG8Er5u/giphy.gif

Offline

#11 06-11-2015 o 23h41

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

//photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52231.jpg


Znam parę filmów Burtona więc postanowiłam przedstawić Jacka z Miasteczka Halloween.Ten film jakoś szczególnie przypadł mi do gustu pewnie ze względu na jego groteskę połączoną z iście czarnym humorem.Do samego tytułu filmu przywiało mnie przez Marlina Mansona z jego piosenką ,,This is Halloween"

//photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52232.jpg


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#12 07-11-2015 o 07h40

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Z powodu małej ilości zgłoszeń konkurs zostaje przedłużony do 14 listopada.

Życzę powodzenia  przy tworzeniu stylizacji.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#13 07-11-2015 o 12h11

Miss'ok
Mike565553
"I'm not just a picture, I'm a daughter and a sister..."
Wiadomości: 64

Może i ja się zgłoszę...
Przedstawiam Wam "dziewczynkę z Frankenweenie"
Nazywa się... Weird Girl (tak mi się wydaje)
Postanowiłam że właśnie za nią przebiorę moją miss ponieważ jest moją ulubioną postacią z tego właśnie filmu (Frankenweenie)

//photo.missfashion.pl/pl/1/66/gd/52160.jpg

Koło jej nogi biega kotek ponieważ ona była posiadaczką jednego takiego czworonoga... Oczywiście jest czarno biała ponieważ taka właśnie jest ta bajka... A teraz inspiracja:
//photo.missfashion.pl/pl/1/66/gd/52249.jpg

Offline

#14 07-11-2015 o 12h35

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Tim Burton jest bardzo... specyficzny. W przeciwieństwie do większości, nie ocham i acham na dźwięk jego naziwska, ale tak się składa, że jest reżyserem jednego z moich ulubionych filmów - "Jeźdźca bez głowy". Chyba po prostu lubię produkcje kostiumowe z takim "zgniłym" klimatem, jak np. "Jeździec" czy "Braterstwo wilków".

Oto uroczo dziwaczny (i w wydaniu Johnny'ego Deppa <mdleje> przystojny jak diabli) Ichabod Crane:

//photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52250.jpg


kadry z filmu


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#15 07-11-2015 o 20h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Powiem wam coś w sekrecie....Tylko wariaci są coś warci.
Tak się składa, że w "Alicji w Krainie Czarów" ich nie brakuje.
Pojawia się i znika, a jego znak rozpoznawczy to szeroki uśmiech, za którym kryje się...tylko on sam wie co.
Tajemniczość to jego drugie imię, a pierwsze, cóż, po prostu Kot. Kot z Cheshire.


Link do zewnętrznego obrazka


Wybrałam Kociaka-Dziwaka, gdyż, dziwak dziwaka przyciąga, a ponadto jest to jedyny kot, do którego pałam sympatią. No ale jak tu nie ulec tej czarującej twarzyczce?

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#16 14-11-2015 o 15h48

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Przypominamy Wam, że dziś o 23:59:59 mija termin oddawania Waszych stylizacji, więc radziłabym się pospieszyć żeby nie przegapić magicznego świata Tima Burtona.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#17 14-11-2015 o 21h57

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Szczerze mówiąc, to nie miałam pojęcia, jaką stylizację zrobić. Ostatecznie zdecydowałam się jednak na Gnijącą Pannę Młodą, która wyszła mi wyjątkowo żałośnie. Czyli nie wyszła wcale. xD Acz skoro już jest, to dodam, cobyście więcej stylizacji miały. Nie jest to cosplay, a jedynie inspiracja tą postacią, takie moje wyobrażenie, jak powinna wyglądać. No bo skoro leżała tyle w ziemi, to powinna się trochę ubrudzić, i coś powinno chociaż zacząć na niej rosnąć... Uznałam też, że całą suknię mogła gdzieś zgubić, i został jej tylko stelażyk. A dlaczego akurat ona? Cóż, lubię przebierać miss za martwą kobiecinę. xD
//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/52827.jpg


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#18 15-11-2015 o 09h27

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Chciałam poinformować, że czas dobiegł końca już 9,5h temu. Jury teraz będzie podliczało wyniki, ale Wy wciąż macie szansę wyłonić kogoś do nagrody publiczności. Zapraszam Was zatem do głosowania jeszcze przez tydzień na Wasze faworytki (tj. 21.11.15 do północy). Powodzenia!

Ostatnio zmieniony przez Sartani (15-11-2015 o 09h29)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#19 16-11-2015 o 22h04

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

To moją faworytką jest Yubin ^^


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#20 17-11-2015 o 01h59

Miss'Żółtodziób
Depeshka
...
Miejsce: New York
Wiadomości: 9

Głosuje na Yubin.

Offline

#21 17-11-2015 o 06h42

Miss'ok
Mike565553
"I'm not just a picture, I'm a daughter and a sister..."
Wiadomości: 64

Moimi faworytkami są Kinder26 i KimKas

Offline

#22 17-11-2015 o 15h44

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Moją faworytką jest Lajna.

Offline

#23 17-11-2015 o 16h26

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Johnny Depp Saenivera boo... Johnny Depp, na dodatek, Saenivera XD

Offline

#24 17-11-2015 o 17h21

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Głosuję na @LillianneOne i jeśli można to jeszcze na Yubin /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#25 18-11-2015 o 16h05

Miss'nieobczajona
Haku
...
Wiadomości: 31

Ja głosuję na Lajne


https://67.media.tumblr.com/21998684abb910acdb0d816f373bf0a5/tumblr_nwo5uqmimR1uyil2co1_500.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 6