Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 6

#51 16-12-2015 o 18h23

Miss'całkiem całkiem
Poezja
...
Wiadomości: 131

Oddaję głos na Ojse

Offline

#52 16-12-2015 o 18h52

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Na podium najchętniej zobaczyłam trio złożone z wisielca (Lajna), kapłanki (Pythia) i sztukę* (Rainbow). Jednakże, w nagrodzie publiczności chciałabym oddać głos na Yubin - której Edgar Allan Poe zawładnął mym serduchem ^^

*Dziękuję za zwrócenie mi uwagi, Hiruko. Ja na tarocie znam się mniej więcej tak jak na rosyjskim balecie - wiem, że coś takiego istnieje... i tyle ;P

Ostatnio zmieniony przez KimKas (16-12-2015 o 20h04)

Offline

#53 16-12-2015 o 19h50

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

Swój głos oddaję na Pythia.

KimKas, Rainbow miała sztukę a ja koło fortuny, ale mogę się mylić z tą kartą sztuki, bo na tarocie się nie znam kompletnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#54 02-01-2016 o 20h35

Miss'nieobczajona
Lilithia
...
Miejsce: Olsztyn
Wiadomości: 28

Wyniki II edycji Krainy Konkursów
“Karty Tarota”

//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55463.jpg



I MIEJSCE
//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55464.jpg
Rainbow- 119 pkt.

//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55465.jpg



II MIEJSCE
//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55466.jpg
KimKas-100


III MIEJSCE
//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55467.jpg
Ojsa- 99


//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55468.jpg


Nagrody sponsorowały Solomona i Sartani.

Słów kilka od jurorek:

Solomona:
Mam nadzieję, że udały wam się święta i pomyślnie wkroczyłyście w nowy rok. A teraz do rzeczy. Zdecydowaną faworytką jest Rainbow. Wybrała sobie trudną kartę i rewelacyjnie ją zinterpretowała. Nawet nie pominęła zwierzątek. Każdy detal wiernie odwzorowała. Zasłużenie znalazła się na 1 miejscu. Uwielbiam twórczość Victorii Frances, więc i na kreację od Pythia zwróciłam szczególną uwagę. Idelany cosplay. Marzą mi się puzzle z pracą od Victorii. A teraz nagrody. Tym razem jest nagroda dla 1 miejsca oraz wspólna dla całego podium. Dzięki za udział i jeszcze raz pomyślności w nowym roku.

Mikacz:
Jako że tarot to jedna z moich wielu pasji, ta edycja to dla mnie coś szalenie miłego. Bardzo podobał mi się wisielec, którego zaprezentowała Lajna - jest świetnie odwzorowany, bardzo klimatyczny i ma w sobie coś magnetycznego, co przyciąga wzrok. Rycerz buław w postaci Edgara Allana Poego, którego stworzyła Yubin również jest obłędny i podbił moje serce.
Rainbow, która zajęła zasłużone pierwsze miejsce utrafiła jednak w sedno - moją ukochaną talią Tarota jest talia Thotha, stworzona przez Aleistera Crowleya. Grafiki na tych kartach są pełne magii, kolorowe, odrobinę niepokojące i właśnie ten klimat udało się uchwycić w zwycięskiej stylizacji.
Pozostałe zgłoszenia również były na wysokim poziomie, tym bardziej więc gratuluję tym, którzy zajęli podium - ciężko było wybrać.

Sartani:
Chciałam przede wszystkim pogratulować osobom, które wzięły udział w tym temacie, ponieważ jako taki nie jest trudny, ale stworzenie czegoś na miarę I miejsca widać było trudne, udało się to zdecydowanie Rainbow za co jej serdecznie dziękuję, Twoja stylizacja była tak wspaniale kolorowa i dobrana z każdej strony, że wynik był prawie jednogłośny.
Na drugim miejscu znalazła się KimKas z szarościami pasującymi do pokazanej karty. Szkoda, że nie ma u Nine więcej kielichów, przypuszczam, że stylizacja nabrałaby wtedy więcej smaku.
Jak i trzecie miejsce, na którym znalazła się Ojsa z bielą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Piękna dama, niemalże idealnie odwzorowana co prawda nieco dramatycznie wygląda z tym sercem, ale nadaje jej to niesamowitego uroku.
Podobają mi się również odwzorowania Pythia ponieważ uwielbiam Frances, za jej urok w robieniu rysunków i stylizacja Lajny, chociaż brakuje mi tych kruków trzymających wiesielca w pasie. Nie powiem, że podobała mi się Śmierć Nerra ale głównym elementem stanowiącym całość okazał się miecz, nie dało się skupić na czymkolwiek innym bo przykro mi to pisać, ale nie było warte uwagi.
Chciałam wszystkim życzyć udanego Nowego Roku.

Lilith:
Moją zdecydowaną faworytką jest Rainbow, która w mistrzowski sposób ukazała kartę, którą wybrała. Pomysłowość w doborze pierwowzoru i świetne odwzorowanie zapewniło jej 119 pkt, czyli prawie jednogłośne zwycięstwo. Następny wybór był dla mnie trudniejszy. Postawiłam na swoim podium na 2 miejscu Ex Equo Hiruko i Pythia. Hiruko za pomysłowe podejście do karty. Jako jedyna wybrała kartę nieprzedstawiającą postać, ale jej stylizacja spokojnie mogłaby zastąpić oryginał.
Pythia zaś mistrzowsko odwzorowała styl Victorii Frances.


Ogłaszamy nowy temat w Krainie Konkursów!!
Karnawał czas zacząć! Tańce, zabawy i magia kolorów!
Karnawał wywodzi się z kultów płodności i z kultów agrarnych. Od głębokiej przeszłości utrzymywało się przekonanie, że im wyższe będą skoki, tym wyżej będzie rodziło zboże. Między innymi dlatego Karnawał jest tak ściśle związany z tańcami. W wielu krajach europejskich, zwłaszcza na wsiach praktykowano także tańce dookoła ogniska, najczęściej w formie koła.
Najbardziej znane na świecie karnawały odbywają się w Rio de Janeiro i w Wenecji. Waszym zadaniem jest przedstawić w formie pracy plastycznej wybrane przez siebie wydarzenie lub skojarzenie z nim (Karnawał w Rio de Janeiro i w Wenecji). Prace wykonane mogą być w dowolnej formie (rysunek, plastelina, grafika komputerowa, czy własnoręcznie uszyte ubranie).

Prócz wybrania najlepszej pracy, odbędzie się również konkurs ilościowy miedzy karnawałem Rio de Janeiro a weneckim. Wygrywa ta drużyna, w której najwięcej będzie prac.
Jeśli prac będzie za mało, ten konkurs się nie odbędzie, ale odbędzie się wybór najlepszego dzieła.


//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55475.jpg

Zgłoszenia przyjmujemy do 16 stycznia 2016 r.

Na faworyta głosować można do 23 stycznia 2016 r.

Karnawał Rio de Janeiro VS Wenecja!

Powodzenia!

Offline

#55 02-01-2016 o 21h43

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Chciałam również dodać, że przestrzegając regulaminu, osoby niepełnoletnie, które będą chciały wstawić zdjęcie z uszytym strojem nie mogą mieć na nim widocznej twarzy.
Oraz poinformować, że może być narysowany, stworzony sam pióropusz lub sama maska. technika dowolna, wszystkie chwyty dozwolone.
Enjoy!

Ostatnio zmieniony przez Sartani (02-01-2016 o 21h44)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#56 02-01-2016 o 23h16

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Wait, ale że ja niby mam drugie miejsce? Łał, kompletnie się nie spodziewałam.
Cóż mogę w tej sytuacji powiedzieć... chyba tylko to, że bardzo dziękuję za tak wysoką ocenę oraz pozytywne komentarze na temat mojej stylizacji /modules/forum/img/smilies/content3.gif
Nagrody wyglądają wspaniale (chyba tradycją stanie się pisanie tego pod wynikami każdej edycji Krainy Konkursów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png)
Gratuluję Rainbow i Ojsa, miło mi stać razem z Wami na podium /modules/forum/img/smilies/content4.gif

Nowy temat świetny, zwłaszcza, że karnawały wenecki i brazylijski, choć znacząco różnią się od siebie, oba są lubiane, więc pewnie wielu osobom (w tym mnie) trudno będzie wybrać do stworzenia tylko jeden z nich.
Mam tylko jedno pytanie odnośnie pracy - czy mogłaby to być grafika komputerowa wykonana techniką kolażu poprzez obróbkę materiałów znalezionych w internecie?

Offline

#57 03-01-2016 o 01h46

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Yeeeeeeeey ^^  Czy ja właśnie dostałam swój pierwszy wymarzony rysunek od Solomomny? Dziękuję <33
Te Chibi są takie kawaiii!
Serdecznie gratuluję też KimKas i Rainbow :3


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#58 07-01-2016 o 17h45

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

PODBIJAM       to była moja praca na oficjalny konkurs. Jednakże w naszym oprócz narysowania stylizacji możecie też np. krajobraz narysować. Dowolne skojarzenie.

Gorąco zachęcam. Jest wśród nas tyle utalentowanych użytkowniczek.
Link do zewnętrznego obrazka

KimKas - już pędzę z odpowiedzią. Mając na myśli grafikę komputerową to bardziej chodzi o rysunek zrobiony we photoshopie. Jednak to praca plastyczna i liczy się twój wkład i wyobraźnia. Możesz narysować kostium, narysować paradę (czy to ołówkiem, farbami lub photoshop). Możesz uszyć kostium dla siebie lub dla lalki / pluszaka. Albo tylko jedną część kostiumu. Możesz zakupić maskę w sklepie, ale samemu ją przyozdobić. Pełna dowolność w interpretacji i materiałach. Ale to ma być twoja praca. Nikt nie zabroni Ci zrobić kolażu, ale raczej sporo punktów nie będzie z tego. Pozdrawiam. W razie pytań proszę pisać na priv.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#59 08-01-2016 o 18h12

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

Karnawał W Rio De Janeiro
//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55872.jpg
Karnawał, zapusty – okres zimowych balów, maskarad, pochodów i zabaw. Rozpoczyna się najczęściej w dniu Trzech Króli, a kończy we wtorek przed Środą Popielcową, która oznacza początek wielkiego postu i oczekiwania na Wielkanoc.

Rio de Janeiro (z port. Rzeka Styczniowa, wym. port. '[ˈʁi.u dʒi ʒaˈnejɾu]) – drugie co do wielkości miasto Brazylii. Stolica stanu Rio de Janeiro. W latach 1822-1960 – zanim powstała Brasilia – Rio de Janeiro było stolicą niepodległej Brazylii. Miasto słynie ze swych plaż (m.in. Copacabana, Ipanema), olbrzymiego posągu Chrystusa Odkupiciela na górze Corcovado, ale przede wszystkim z corocznie obchodzonego karnawału.

Ostatnio zmieniony przez sarata123 (08-01-2016 o 18h20)


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#60 15-01-2016 o 10h13

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Jak powiedziałam to tak przyczłapałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Wybrałam Karnawał w Wenecji! Powód jest racze trywialny, po prostu kocham tą magiczną, tajemniczą i trochę upiorną atmosferę, które niosą ze sobą maski i stroje weneckie. Misternie wykonane i ręcznie malowana, każda jedyna w swoim rodzaju :3
A oto praca:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Całość jako taka jest moim wytworem(stworem XD) i nie była odrysowywana od czegoś jednak miałam kilka infpiracji więc umieszcze je tutaj na wszelki wielki ^^

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



ZGŁASZAĆ SIĘ!!!


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#61 15-01-2016 o 12h07

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

OGŁOSZENIE

Po pierwsze - przedłużamy konkurs o tydzień, czyli do 23 stycznia (w razie potrzeby jeszcze o tydzień przedłużymy).

Po drugie - dodajemy możliwość dodania STYLIZACJI miss. Oczywiście prace plastyczne dalej mile widziane. Jednakże ten kto nie ma talentu plastycznego to może się zgłosić wraz ze swoją kreacją miss.   
http://i66.tinypic.com/rka0b7.png
Pamiętajcie też o drugim konkursie, czyli Wenecja vs Rio.

Życzę powodzenia i mam nadzieję zobaczyć wspaniałe rysunki karnawałowe oraz fikuśne stylizacje.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#62 15-01-2016 o 13h04

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Karnawał w Wenecji

Link do zewnętrznego obrazka

Nie wiem zbyt wiele o karnawale panującym w Wenecji, ale starałam się odwzorować klimat typowej stylizacji dla tego eventu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Cały strój wyróżnia przepych i to by było chyba na tyle XD Mam nadzieję, że choć w niewielkim stopniu kreacja przypadnie wam do gustu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#63 15-01-2016 o 21h53

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Karnawał w Wenecji 

//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56331.jpg


Wybrałam ten karnawał ze względu na przepych no i no cóż bo wygląda niesamowicie.
Jako osoba która nie ma duże talentu rysunkowego przedstawiam stylizację na miss /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#64 16-01-2016 o 01h28

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Przyznam się, że możliwość dodania stylizacji miss jest mi bardzo na rękę, bo najlepiej przedstawia mi się swoje wyobrażenia na dany temat właśnie w takiej formie ;] Może jednak przejdę lepiej do prezentacji pracy.

"Co za bal!
Maskarada samych kłamstw.
Co za bal!
Śmiało tańcz, nawet partner cię nie pozna."

//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56347.jpg
Moim pierwszym skojarzeniem z karnawałem (weneckim, ten w Rio nigdy specjalnie do mnie nie przemawiał) była Maskarada, jeden z moich ulubionych utworów z Upiora w operze, której fragment zacytowałam wyżej. Przepych, ostra czerwień ze spokojnymi szaro-białymi akcentami i oczywiście najważniejszy element, czyli maska - oto personifikacja mojej inspiracji w postać kobiecą, uczestniczącą w balu karnawałowym w Wenecji.

Offline

#65 18-01-2016 o 20h57

Miss'na całego
xNisiax
I know U love me :D
Miejsce: Toruń
Wiadomości: 485

//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56515.jpg

Karnawał w Rio /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Nie mogłam się powstrzymac i nie założyć długiej spódnicy ;D
Ale nie chciałam takiej rozgołoconej miss.
Inspirowałam się teledyskiem Nicki Minaj, miała takie kolorowe pióra i była dośc wzorzysta ;D


https://thumbs.gfycat.com/ImpossibleCrazyDugong-max-1mb.gif

Offline

#66 19-01-2016 o 19h37

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Co to za dominacja karnawału weneckiego!
Najwyższa pora podbić go stylem prosto z ameryki łacińskiej!
Inspirowałam sie niczym konkretnym, wiem jak wyglada tamtejsze święto.
Jednak by moja praca nie była oklepana dodalam azteckie klimaty.

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#67 20-01-2016 o 09h58

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Teraz był nadmiar prac weneckich, a teraz z Rio! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Link do zewnętrznego obrazka
Moja tancereczka właśnie udziela wywiadu na corocznym święcie w Rio De Janiro. Opowiada, ze to jest rodzinna tradycja, w której uczestniczy ona i jest siostry. Przy tej wypoiwedzi ekponuję swój skapys trój, ale zarazem zachwycający. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#68 20-01-2016 o 16h55

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684

W prawdzie nie miałam dawać tej stylizacji na konkurs, ale pomyślałam ''Co mi tam''. Zwłaszcza, że zgłoszenie stylizacji miss jest mi na rękę. Gdyż niestety talentu plastycznego nie posiadam.

Karnawał Wenecki

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/61/fb/f0/61fbf06abfc8df45850d89d4c6c73880.png


Osobiście nie wiem za wiele o karnawale weneckim, ale uwielbiam maski jak i klimat panujący podczas trwania karnawału.
Dodam również, że sama posiadam jedną z takich masek... Oczywiście nie jest ona najlepszej jakości, gdyż ( przyznam się bez bicia) kupiłam ja w empiku. Jednak i tak jestem z niej zadowolona.


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

#69 21-01-2016 o 17h18

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Wenecja VS Rio        jest 5 do 4 dla Wenecji.

Czy chcecie aby karnawał wenecki wygrał? A może jednak Rio? A może ktoś chce umocnić pozycję Wenecji?
Zapraszam do dalszego udziału w pojedynku. Czekamy na wasze wspaniałe prace.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#70 23-01-2016 o 15h38

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

Karnawał w Wenecji tajemniczy i piękny jedna wielka sala balowa nietypowa przepiękna wołająca i zapraszająca do udziału na scenie gdzie każdy jest aktorem w masce nierozpoznawalnym wwyjątkowym...
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56718.jpg

Ostatnio zmieniony przez Ragnarook (23-01-2016 o 15h38)

Offline

#71 24-01-2016 o 07h58

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Konkurs został zamknięty. Teraz możecie głosować na swoje faworytki. (W poprzedniej edycji nie było nagrody publiczności, gdyż nie było miażdżącej przewagi). Mam nadzieję, że teraz uda się zorganizować nagrodę publiczności.

Oczekujcie nagrody wygranej drużyny.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#72 24-01-2016 o 12h12

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Jak dla mnie każda styliazcja była obłeðna, ale moim faworytem jest Yubin /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#73 24-01-2016 o 12h25

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Moją faworytką jest piękny rysunek stroju weneckiego Likoris! Swoją drogą miałam się zgłosić, ale zostawiłam maskę wenecką w szkole, a mam ferie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#74 24-01-2016 o 23h34

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Moją faworytką również jest Likoris cudowna praca ^^


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#75 25-01-2016 o 02h06

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Wszystkie prace bardzo mi się podobają, ale w Nagrodzie Publiczności oddam głos na wspaniały rysunek Likoris ^u^

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 6