Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#26 09-10-2015 o 13h13

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Nah, nie jesteś ani odrobinę blisko słowa "ułomna", co Ty wygadujesz : o Po prostu potrzebujesz to poćwiczyć, ja do dzisiejszego dnia mam problem z ogarnięciem takiej ilości rzeczy w rysowaniu, że po prostu przyjęłam to na klatę i brnę dalej... no bo jak inaczej? XD
Nikt nie mówił, że będzie łatwo, lekko i przyjemnie... ;-;

Wybacz, że mnie zjado na parę dni! Złapałam coś grypopodobnego i nadal mnie to trzyma == Ale cieszę się szalenie z tego tabletu, nawet nie wiesz jak! Tak przyspieszył moją pracę, że to aż niesamowite - do tego zaopatrzyłam się w mega wygodny fotel do komputera (dostałam od kumpeli z pracy! o.o) i teraz stanowisko mam, jakie jeszcze do niedawna tylko mi się marzyło...

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50491.jpg
Bonus! Szkicowałam właśnie jedno z przyszłych promo do komiksu ; D

Jedna poważna wada tabletu, to stand z zestawu - w ogóle nie działa, zamyka się co chwilę, bo nie jest w stanie utrzymać ciężaru sprzętu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png Ale z tym również sobie poradziłam! Kupilam drewniany pulpit do rysowania, który do tradycyjnego malowania akwarelami też mi się przyda C:

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50492.jpg
Wybaczcie nieuporządkowany pulpit! Jest w rekompensacie za ten bałagan Connor z AC na tapecie <3

Ostatnio zmieniony przez Lillien (09-10-2015 o 13h15)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#27 09-10-2015 o 16h08

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

No. OKK. Jeszcze nie taka ze mnie sierota, ale nazywając się "ułomem/etc." motywuję się do pracy XD Także walka trwa! Szkoda, że przez studia nie mam tyle czasu na rysowanie jak wcześniej.
I nie lubię rysować jak ktoś kręci się po pokoju ;A; so close. Akademik 1:0 ja.

Oowowowowow!
Prezentuje się jeszcze lepiej niż z grafik guglów. Sprzęt pierwsza klasa!
Pan zapowiada się całkiem fajnie = u =
to na kiedy przewidujesz pierwsze promo? : D

Swoją drogą. Orientuje się jak z jakościa tabletów od Yiynova? Rozkminiam czy zbierać na Bambusa czy porzucić te plany dla Yiy.

Ostatnio zmieniony przez Steno (09-10-2015 o 16h08)



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#28 09-10-2015 o 16h39

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Mam to samo, nie umiem się skupić, jak ktoś się na mnie gapi, gdy rysuję XD to nie powinno przeszkadzacć, ale wiesz, może kiedyś odwagi nabiorę XDD

To są dwie strony dwóch rożnych twarzy - więc dwóch panów! ; D Ale to dopiero bardzo surowy szkic - zarzucę tego bonusa jak wygląda po skończeniu w moim temacie z rysunkami później (: Planuję teraz położyć kolory i zacząć zamalowywać szkic, więc nie musi być perf C:

Co do komiksu, jestem w trakcie planowania wszystkiego od podstaw. Scenariusz się przerabia, storyboard w trakcie, a promo w międzyczasie chciałabym wydawać przed premierą komiksu. Ale na MF pochwalę się z pewnością wcześniej, bo pewnie nie wytrzymam bez publikowania tego wcześniej lel XD
Ideał to data premiery wiosną 2016.

Nie mam pojęcia nic o innych tabletach, niestety. Całe życie miałam tylko Wacomy, bo mam do tej firmy zaufanie. Niewykluczone, że może się okazać, że przepłacam :C

Ostatnio zmieniony przez Lillien (09-10-2015 o 16h40)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#29 17-10-2015 o 15h49

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Jak dwóch panów to jeszcze lepiej = u =

Ale mówisz o takiej premierze, bo gdzieś wydajesz ten komiks czy, bo nie chcesz startować z nim na forum publicznym zanim go całego nie skończysz?

Oh, trzymam kciuki!

Z tego co patrzyłam od Yiy ida jakoś za 6k. Chociaż możliwe, że coś mi się z ta kwotą we łbie myli, bo dawno patrzyłam. Tak czy siak.
Kupa pieniędzy ;A;



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#30 17-10-2015 o 16h08

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Chodzenie po wydawnictwach już dawno wybiłam sobie z głowy. Wszędzie i tak najpierw chcą widzieć, jak duże grono fanów masz - wtedy, to i największą szmirę wydadzą \:
Dlatego raczej myślę o publikacji online (jak wiele innych tytułów wydawanych w ten sposób - coś w rodzaju: strona na tydzień?), a jeśli promocja mi się uda i temat chwyci, to rozważę wydawanie komiksu papierowego na własną rękę. Ja jestem autorem z gatunku: "WARA OD MOICH POMYSŁÓW, BO ŁEB ODGRYZĘ" :'D

Na forum publicznym nie chcę przedwcześnie z nim startować, bo ludzie na kochanym dA swego czasu na potęgę kradli moje designy postaci i wtedy stwierdziłam, że nope, nie pokazuję niczego, dopóki nie będę publikować komiksu :3 Wcześniej miałam do zaoferowania tylko ilustracje, teraz myślę o narysowaniu całego peirwszego rozdziału, zanim wrzucę komiks do neta - zapas materiału do publikacji musi być ;D

To jest kupa forsy... ale wiesz co - opłaca się. Jeśli mowa o tabletach z ekranem, to z czystym sumieniem mogę polecić, to narzędzie to cacuszko! Znacznie przyspiesza pracę.

Ostatnio zmieniony przez Lillien (17-10-2015 o 16h10)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#31 17-10-2015 o 16h19

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Nie no dA już dawno skreśliłam. Niczego nie oferuje, a tylko się traci.
Miejsce dobre góra na fanarty pod anime/mangi/gry. Nic poza tym.

Kochane wydawnictwa ;AAA; też udupiają zamiast wspierać, ale w sumie poniekąd im się nie dziwię, że nie chcą wydawać tytułów, które się nie sprzedadzą. Tylko szkoda, że podcinają tym samym skrzydła polskim twórcom.

Ja z kolei jestem z typu: "bierzesz pod RPG? OKEJ. Bierzesz na avka? Też okej. Ale jak napiszesz, że Twoje to zabiję."

Psssst...jakby co to ja tu chętnie się zapoznam z komiksem (o czym już wiesz) XD dobra, nie będę wyłudzać przedwcześnie niczego, ale wiedz, że pierwszego fana już masz.

Swoją drogą sporo mamy w Polsce osób, które tworzą z myślą o wydaniu swojego komiksu. Dlaczego o nich się nie słyszy? Tylko trzeba wygrzebać ich z FB : d



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#32 17-10-2015 o 16h34

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

No ja podobnie, skreśliłam dA 4-5 lat temu, kiedy te przykre sytuacje miały miejsce :'D wtedy wstrzymałam się z publikacją online rysunków i rysuję od tamtej pory do szuflady.

Mojej znajomej komiks odrzuciło już ok. 5 wydawnictw, jeśli dobrze pamiętam -3- Więc ja rozumiem, że chcą mieć pewność, że produkt im się sprzeda (a rynek komiksowy, bądźmy szczerzy, jest dość ryzykowny), ale tak jak zauważyłaś, dużo świetnych artystów nigdy nie będzie miało szansy się pokazać. Trzeba być przedsiębiorczym i działać na własną rękę, jak zawsze T-T

Ej, serio ci to nie przeszkadza? XD Ja bym się zagotowała ze złości, gdyby ktoś moje arty czy ukochane postacie, używał do RPG, bo wiem, że raczej nie ma szans, żeby ktokolwiek podpisał tego arta i zalinkował do mnie XDD Więc no, jakoś kiepska to dla mnie promocja.

Ej no spoko! Ja chętnie uchylę rąbka tajemnicy o komiksie - wzruszonam :'D Tylko póki co leżę nadal pochorowana na grypę i głównie śpię, bo z łóżka od tygodnia się nie ruszam - tak to bym miała już skończone rysunki, które pozaczynałam (w tym i ten powyższy na podglądzie tabletu) i przynajmniej by było co pokazać... : o

Ostatnio zmieniony przez Lillien (17-10-2015 o 16h39)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#33 17-10-2015 o 16h48

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

A koleżanka gdzieś publikuje? (*wali prosto z mostu).
Wypytuję jak nie wiem kto xD
ale dla mnie komiksy polskich twórców są dużo lepsze i bardziej dopracowane niż niejedne mangi/komiksy amerykańskie.

Nie, nie przeszkadza. Powiem nawet, że jestem nawet dumna z tego, że ktoś uzna mój rysunek na tyle dobry by użyć go w RPGu. Wkurw zaczyna się gdy taka osoba zaczyna używać mojej postaci jako już swojej prywatności (tu już nie ja jako przykład, ale nie raz spotkałam się na SF z sytuacją gdzie dziewczyny w Opowiadaniach Grupowych kłóciły się o to, która ma większe prawa do używanych ilustracji pod postacie, bo obie z nich korzystały w innych opowiadaniach). Tak czy siak jeśli sytuacja zachodzi za daleko, interweniuję xd + jeśli ktoś jest obeznany w temacie, zawsze zwróci uwagę na to, że ktoś "kradnie" cudze prace. Może to naiwne, ale wierzę w ludzkie poczucie przyzwoitości. Może, dlatego że nie zdarzyło mi się jeszcze to, że ktoś używał moich prac dla zysku.

To czekam na te "rąbki" XD
Taaa, a kiedyś wydawało się, że jak się leży chorym w domu i ma się tyyyle wolnego czasu to się zrobi nie wiadomo ile, a kończy się jak zawsze przykutym do łóżka bez ochoty na cokolwiek.
Zdrówka życzę! : ))



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#34 17-10-2015 o 19h43

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Zdrowiej Lilien :-)
Też tak jak Steno z chęcią bym zobaczyła efekty twoje pracy. Można powiedzieć że masz już dwie fanki ;-)
Heh, ja na razie nie mam takich problemów jeśli chodzi o narysowane postacie :-/ Ale to głównie dlatego, że po pierwsze mało co publikuję, a po drugie to wygląda tak beznadziejnie, że aż żal przywłaszczać :')
*czuje się głupio bo mało napisała w stosunku do innych*


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#35 24-10-2015 o 09h35

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Spoko, Podosia, sama nigdy nie mam za wiele do napisania i piszę wszystko co mi przychodzi do głowy, i nagle z ośmiu zdań robi mi się 20+. I to rozbudowanych! X`D

Nie ważne jak rysujesz, ważne żeby sprawiało ci to przyjemność XD
sama nie grzeszę "pikną" kreską,a prace w sieci umieszczam sporadycznie, bo samokrytyka zmusza mnie do wycofywania się. I płakania w kącie, że nie mogę się przemóc i wyjść z "tym" do ludzi xd



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#36 24-10-2015 o 10h21

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Właśnie! XD To nie jest tak, że my tu takie tasiemce piszemy specjalnie, po prostu... tak wyszło xD" Wybaczcie, jeśli moje długie posty odstraszają. Piszcie i się nie przejmujcie!

Dzięki za miłe słowa ❤️ Zdrowieję powoli, nadal mnie grypsko trzyma - jest trochę lepiej, ale wciąż sił mam jak mucha - niewiele :'D Zdecydowanie, kiedyś chorując człowiek miał czas dla siebie, a teraz co? Starość, powiadam!

Nie gadajcie, że beznadziejnie rysujecie, bo Wam i tak nie wierzę : D
Jak przyjdę do domu z pracy (i nie zakaszlę się na amen), to wrzucę Wam coś ku pokrzepieniu serc!


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#37 24-10-2015 o 14h09

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

"Ku pokrzepieniu serc".

Ja się boję.


Zapamiętać: nie ma brzydkiego rysowania, ludziska.
W moim przypadku jest tak, że nie rysuję najgorzej (powiedziałam to!) tylko jestem beznadziejnie samokrytyczna i dążę do tego przeklętego perfekcjonizmu i chociaż wiem, że koniec końców sama się tym niszczę, to nie umiem dać z tym na luz i odpuścić. #idzieszlochaćdokąta

Długo Cię trzyma to choróbsko, Lil :`O



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#38 04-01-2016 o 19h25

Miss'ok
Nemetona
...
Wiadomości: 54

Tak patrzę na forum i widzę, że jest tu wiele początkujących i zaawansowanych artystów. Zarówno w dziedzinie rysunku ręcznego że tak powiem i komputerowego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png.
Też zdarza mi się rysować, co prawda odręcznie póki co, ale zamierzam na dniach spróbować sił w rysunku komputerowym, a może nawet szarpnę się na jakiś tablet graficzny ^^

Offline

#39 15-02-2016 o 15h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Lillien napisał

W tym wątku rozmawiamy oczywiście o rysowaniu! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Nieważne, czy rysujesz komputerowo, czy tradycyjnie - tutaj &quot;gadamy&quot; z innymi artystami na temat twórczości dokładnie jak na czacie!


To ja zacznę - macie jakieś swoje ulubione tutoriale? Może się podzielicie? Właśnie jestem w trakcie zbierania folderu z najciekawszymi i chętnie dołączyłabym do niego coś nowego c:

Offline

#40 15-02-2016 o 16h26

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

angela1110 upominam za spam

Offline

#41 25-03-2016 o 18h59

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

My Dears, takie jedno pytanko:
Jak myślicie czy po tym co się tutaj stało jest jakikolwiek sens wstawiać tutaj swoje wiersze?
Ja zastanawiam się nad sensem pisania wierszy w ogóle. To wszystko zniszczyło moją chęć do pisania wierszy.
No, więc powiedzcie co robić. Proszę.


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#42 30-05-2016 o 20h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

:bimbogoutte:  :langue:  :rougie:  :triste:  :triste:  :triste:  :triste:  :triste:  :triste:  :triste:  :triste:  :triste:  :triste:  :coeur:  :coeur:  :coeur:  :coeur:  :coeur:  :coeur:  :coeur:  :coeur:  :coeur:  :coeur:  :coeur:  :coeur:  :coeur:  :coeur:  :coeur:  :coeur:  :coeur:  :coeur:  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :biz:  :biz:  :biz:  :biz:  :biz:  :biz:  :biz:  :biz:  :biz:  :biz:  :biz:  :biz:  :biz:  :biz:

Offline

#43 30-05-2016 o 22h03

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

ola675 upominam za spam.

Offline

#44 22-06-2016 o 12h05

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 5

Nie korzystam z tutoriali. Nic z nich nie rozumiem  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png.
Jeśli chodzi o ogólnie gadanie o rysowaniu, najczęściej rysuję ołówkiem. Wydaje mi się, że najlepiej wychodzą mi zwierzęta /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. Może... Może napiszę jak ja je rysuję ;D.

Powinno zacząć się rysować ze zdjęć. Kiedy już "wrysujesz" się w zdjęcia, będzie łatwiej rysować z pamięci /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.

Szkic najpierw musi być ogólny. Np. kółko, które zaznacza głowę. Najlepiej zacznij od głowy i jak ją skończysz rysuj resztę, bo może się coś przesunąć.

Uważnie przyglądaj się zdjęciom. Tu prosta kreska, tam zaokrąglona.

Zaznaczaj linię, na której będą mieścić się oczy. Inaczej najprawdopodobniej będzie krzywo.

Nie konieczna jest sierść. Najlepiej zacznij od zwierząt z krótką sierścią, by nie było z nią problemów.

I najważniejsze. NIGDY nie poddawaj się w pracy! Najpierw zwierzę może wyglądać nie tak, ale np. jak do tygrysa dodasz paski zmieni się bardzo.

Więcej chyba nie mam co napisać o zwierzętach, ale...
Jeśli chcecie bym napisała o konkretnym zwierzęciu napiszcie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.

Offline

#45 22-06-2016 o 12h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 5

Chciałabym wstawić jakieś zdjęcia ale szczerze...
Nie wiem jak
/modules/forum/img/smilies/fou rire.gif

Offline

#46 22-06-2016 o 12h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 5

Hoho, przeczytałam sobie co tam pisałyście. Może też się wypowiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png.

Kredki... Nie lubię. Jedynie kiedy ich używam to np. do róż. I jak rysowałam akwarelkami. Fajny efekt /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png.

Rysowanie na tablecie? Tak, rysowałam... Nie wychodzi mi to. Wolę ołówek.

Drzewa? Chyba są u mnie spoko. Nie bardzo realistyczne ale moim zdaniem nawet spoko. Najlepiej rysować iglaste.
Ogólnie to porad nie mam bo sama jak już wspomniałam realistycznie nie narysuję.

Lillien nigdy, ale nigdy mi człowiek nie wyszedł tak dobrze jak Tobie. Może po prostu za mało ich ćwiczę. Ogólnie to jestem strasznie młoda, jeszcze dużo przede mną. Może jeszcze się nauczę. Ale na razie trzymam się zwierząt.

Tableta graficznego nigdy nie miałam i nie wiem jak to wygląda. Wątpię, żebym postanowiła kupić, ale może kiedyś się skuszę.

Jeszcze co dodam - zawsze daję milion kresek w jednym miejscu. Siostra uważa że nic nie poprawiam ale zawsze jej zaprzeczam mówiąc "Cicho! Milimetr dalej jest kreska teraz!"  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png

I tak, zauważyłam że rozmowa o rysowaniu tutaj nie jest aktywna z miesiąc. Ale może znowu ruszy? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#47 22-06-2016 o 13h42

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

olikolik112 nie piszemy posta pod postem, należy używać opcji zmień. Upominam.

Offline

#48 19-08-2016 o 17h20

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Ja też Steno, ja też, choć ta pogoń za perfekcją czasami dobija T-T
Prawdę powiedziawszy ze mną bywa różnie, raz odwalę coś tak pięknego, że napawa mnie to normalnie dumą ("musi być w ramcę i koniec", oczywiście nic nie jest w ramcę XD), a raz ciapnę na kartcę coś godnego współczucia -_-
Pracuję nad tym co umiem i szukam rozwiązań na to co wychodzi mi tragicznie, a co najważniejsze mam przy tym dobrą zabawę.

Jest coś co zauważyłam u osób, które "nie potrafią rysować" lub myślą, że robią to tak żle, że gorzej się nie da. Nie poświęcają oni na swoje prace tyle czasu, co ja lub inne osoby, które podziwiam za umiejętności. Nie dziwie im się, bo jak ktoś nie lubi rysować lub bawić się grafiką to musi być to dla niego nudne ale oznacza to też, że przy większym wysiłku i nabraniu doświadczenia praktycznie każdy może wymaziać coś z czego będzie zadowolony.
Także nie ma co się dołować tylko trza rysować XD

A tak ogólnie dzieci przychodzę tu, bo potrzebuję rady.
Dostałam dziś niespodziewanie tablet graficzny z ekranem piórkowym (czyli pracuję na nim przy komputerze).
Bawię się na DeviantArt muro i Osu aby nabrać w nim wprawy i już częściowo załapałam.
A moję pytania to:

Czy znacie ciekawe programy graficzne?
Czy możecie mi polecić jakiś darmowy lub możliwie tani program graficzny?


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#49 20-08-2016 o 16h25

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Chyba gimp jest najlepszy do amatorskiej zabawy tabletem graficznym bo współpracuje z stopniem nacisku.
Możesz jeszcze zobaczyć jak stoi sprawa z sumo paintem, bo ma on online wersje i też całkiem sporo opcji xD

Offline

#50 21-09-2016 o 21h36

Miss'na całego
Kharanne
Trust in dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Miejsce: Błąkam się po Trójmieście
Wiadomości: 465

Trochę odgrzebywanie tematu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Likoris, zapytaj się osoby, od której dostałaś tablet czy nie posiada może oprogramowania do niego. Często dodają w zestawie jakieś stare wersje photoshopa i/lub corela, ale na start całkiem dobre /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Ja osobiście do rysowania w gimpie nie mogłam się nigdy przekonać, ale do edycji w nim już tak. Z darmowych do rysowania pamiętam używałam jeszcze MyPaint - całkiem przyjemne, chociaż jest tam czyste rysowanie - z edycją już problem. No i ostatnio wpadł mi w oko Drawpile, nie mam go kiedy przetestować - jestem zaciekawiona funkcją rysowania "multiplayer" w nim /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ja z kolei przychodzę tutaj z taką zagwozdką. Bawię się trochę w unity i wymyśliłam sobie, że zrobię grę izometryczną, gdzie assety byłyby narysowane. Bardzo podoba mi się ten styl:

Nie wiem czy według regulaminu mogę podać tytuł tej gry /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png



Najprościej byłoby po prostu zacząć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Nigdy jednak w tym stylu nie próbowałam niczego narysować i nie wiem jak "go ugryźć". Może macie jakieś porady i/lub tutki? Lub może podsuniecie mi jakiś inny styl, który do izometryka by się nadawał ( i nie jest skomplikowany /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png)?


https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/gd/83475.jpg

Offline

Strony : 1 2 3