Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 10

#76 13-01-2014 o 12h38

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

Ostatnio zauważyłam, że do niektórych uzytkowniczek nie można napisać PM, więc jeżeli, któraś się zastanawia dlaczego to już wyjaśniam. W moje konto jest zakładka "różne opcje" i jest tam:
Wyświetl automatycznie opisy profili miss, które przeglądam
Nie otrzymuj wiadomości prywatnych, oprócz wiadomości od administratorów i moderatorów.
Nie otrzymuj "miss komantarzy" od innych miss.


Trzeba ZAZNACZYĆ te dwie ostanie opcje (wiem bo sprawdzałam) i wiadomości docierają do nas.

Offline

#77 21-01-2014 o 20h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Jak zerwać z chłopakiem?  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/mad.png

Offline

#78 21-01-2014 o 20h10

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

wikus1111 napisał

Jak zerwać z chłopakiem?  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/mad.png

Nie ten dział i temat. Do zadawania służy dział FAQ
//www.missfashion.pl/forum/t708,92-wasze-pytania-na-temat-gry.htm#p124575  tu zapytaj,a uzyskasz odp


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#79 17-02-2014 o 21h47

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Skończ pisać posta pod postem i używaj magicznej opcji 'zmień' ;____; dodatkowo to temat do praktycznych porad a nie wyrażania swojego zdania czy tego co aktualnie robisz.

Offline

#80 26-04-2014 o 18h07

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 27

Na przyszłość dla użytkowniczek, które będą miały misję zmiany koloru skóry na 10 poziomie. Trzeba zmienić kolor na jeden z tradycyjnych. Chociaż salon karnacji pozwala na zmianę na satynową skórę, body art lub realistyczną, to nie zalicza misji po takiej zmianie (sprawdziłam). Trzeba wziąć jakąś skórę tradycyjną i wtedy misja będzie zaliczona.

Offline

#81 27-04-2014 o 07h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Jeżeli twój chłopak żąda od ciebie np super kolacji przy świecach itp.  I  oferuje Ci za to dużo ubrań. NIE RÓB TEGO!!! takie zachcianki dużo kosztują. A jeśli masz misje żeby z nim zerwać.                      ZRÓB TO!!!! /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Offline

#82 04-05-2014 o 15h46

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Może nie do końca porada, ale praktyczny trick, o którym nie każdy (zwłaszcza początkujący forumowicz) słyszał /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Jeżeli chcemy zwrócić się do jakiejś użytkowniczki "po imieniu" oraz aby przy okazji powstał odnośnik do jej profilu, wpisujemy przed jej nickiem znak @
(wg schematu @nazwaMiss)

np. Pisząc @ Yuki18 (oczywiście bez spacji!) otrzymujemy różowy napis Yuki18.

Wyróżnia się tak jakbyśmy wpisali Yuki18 (BBCode) ale mamy odnośnik bezpośrednio do profilu, co się bardzo przydaje, kiedy zależy nam aby pochwalić się, że Yuki18 ma akurat fajną stylizację na sobie i warto zajrzeć do jej mieszkanka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#83 10-05-2014 o 10h57

Miss'Żółtodziób
Wika325
...
Wiadomości: 2

Lepiej czytać misje które Cię czekają. Gdy np. czeka Cię jakaś nowa praca odwiedzaj często bibliotekę lub kup komputer. Na pewno gdy dojdziesz do misji z pracą większość IQ będziesz miała. Nie zapomnij jednak zbierać MM na szkolenie! ( ja wybieram te droższe , nie trwają tak jak tam te długo , a do tego masz fajne prezenty  /modules/forum/img/smilies/content4.gif/modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif


Wika

Offline

#84 07-06-2014 o 17h03

#85 12-06-2014 o 18h18

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Czy można w tym temacie zadawać pytania? Od trzech dni próbuje mojej miss podmienić bielizna na pasek Klepatra, zamiast tego moja mis świeci w tym miejscu golizną. Robiłam wszystko zgodnie z instrukcją (podmieniałam linki w http url w zbadaj element) jednak nijak pasek nie chce się pojawić. Czy może być tak że niektóre części garderoby nie da się podmienić?

EDIT:
Bielizny nie da się podmienić, stwierdzone jednoznacznie

Ostatnio zmieniony przez Lowsip (12-06-2014 o 19h18)

Offline

#86 12-06-2014 o 18h57

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

//www.missfashion.pl/forum/t708,1-wasze-pytania-na-temat-gry.htm pytania zadajemy tutaj /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png spróbuj z jakimś innym elementem garderoby.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#87 14-06-2014 o 14h54

Miss'ujdzie
Nimphianey
...
Miejsce: Duże.
Wiadomości: 173

Ja mam bardzo praktyczną poradę co do gry "Buziaki".
Mianowicie jeśli wyskoczy nam mężczyzna jeśli kliknie się szybko dwa razy ilość punktów się podwaja. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


" Dziś będzie ten lepszy dzień, pamiętaj" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#88 16-06-2014 o 17h21

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Odkryłam dziś coś szalenie przydatnego.
1. Wypowiedzenie możesz odebrać w każdej chwili. Porzuć pracę, odbierz pieniążki, a następnie rozpocznij szkolenie od nowa (zwykłe szkolenie będzie darmowe i natychmiastowe !!!) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
2. Możesz zamienić obecną pracę na wcześniejszą w której miałaś większą wypłatę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#89 16-06-2014 o 18h45

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Jessica23 - fantastyczne odkrycie. Nie dość, że teraz będę miała codziennie więcej MM z pracy, to jeszcze zarobiłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Super /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#90 16-06-2014 o 21h51

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Myślę, że każdy chciał tego spróbować, ale się bał, ja dziś niechcący porzuciłam pracę przez zaakceptowaniem misji i stąd to odkrycie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#91 17-06-2014 o 13h52

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Wszystkie poprzednie szkolenia są natychmiastowe? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
A pieniądze za wynagrodzenie możemy odebrać tylko raz? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#92 17-06-2014 o 15h25

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Zgadza się, nisiam (jeśli mówimy o zwykłych szkoleniach, przyspieszonych nie robię xD).
Myślałam, że wszyscy o tym wiedzą, a okazuje się, że to ja taka dzielna i od samego początku wcześniej z pracy rezygnuje xD

Ostatnio zmieniony przez eufrozyma (17-06-2014 o 15h26)


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#93 17-06-2014 o 16h15

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Zdecydowanie jesteś dzielna, ja zawsze się trzymam pracy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Ale naprawdę za każdym razem dostajemy pieniądze po rezygnacji z pracy? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#94 17-06-2014 o 16h18

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Nie, dostajemy je tylko za pierwszym razem. Potem nie płacisz za szkolenie, więc nie masz też "zwrotu", ale to zawsze kilka tysięcy odzyskane wcześniej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#95 17-06-2014 o 20h46

Miss'całkiem całkiem
klaudiac8
...
Wiadomości: 120

Dzięki Jessica23 ,że o tym napisałaś. Już dawno miałam ochotę to zrobić ale nie miałam pewności czy sobie tym nie zaszkodzę. Szkoda, że jeszcze nie można podmienić faceta na byłego z większą kasą.

Offline

#96 27-06-2014 o 20h17

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

DA SIĘ WKŁADAĆ CIUCHY W BIELIZNĘ!
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif
1. całe to podmienianie adresu url grafiki czyli wrzucasz np bluzkę w bieliznę, bo chcesz by spodnie ja przysłoniły.
2. nakładasz tą samą bluzkę na siebie i zapisujesz strój
3. znów wchodzisz do szafy i edytujesz strój
4. teraz możesz zdjąć bluzkę, zobaczysz że nadal została ona w warstwie bielizna. /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif
5. zapisujesz strój

PS. nie mam pojęcia czemu to działa  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Ostatnio zmieniony przez Lowsip (27-06-2014 o 20h18)

Offline

#97 28-06-2014 o 10h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Butelka5 napisał

Na przyszłość dla użytkowniczek, które będą miały misję zmiany koloru skóry na 10 poziomie. Trzeba zmienić kolor na jeden z tradycyjnych. Chociaż salon karnacji pozwala na zmianę na satynową skórę, body art lub realistyczną, to nie zalicza misji po takiej zmianie (sprawdziłam). Trzeba wziąć jakąś skórę tradycyjną i wtedy misja będzie zaliczona.

Nie prawda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Ja wzięłam realistyczną (którą mam na sobie) i zaliczyło mi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#98 28-06-2014 o 19h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie jestem pewna, czy ktoś już na to wpadł, więc postanowiłam napisać o moim najnowszym odkryciu: jeśli zadanie poziomu wymaga od was, aby zerwać z chłopakiem, to po zerwaniu z nim, zaliczeniu pozostałych dwóch zadań i przejściu na następny poziom możemy nadal go upolować na dyskotece! Dotychczas sądziłam, że skoro z chłopakiem zerwałyśmy, zaliczyło nam poziom, to musiałyśmy czekać na następny poziom i następnego chłopaka, bez opcji "powrotu" do tego starego - otóż nie, miłe panie. Przetestowałam to na swojej skórze! Mało tego, że pan do mnie powrócił i dofinansował moje szkolenie, to jeszcze, gdy przeszłam na kolejny poziom, który wymagał ode mnie, abym znalazła nowego chłopaka na siłowni, mój "stary" facet po prostu zniknął, bez "zrywania" zostawiając miejsce dla nowego kolegi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png To odkrycie szczególnie pomoże w okresie "bezchłopakowym" czyli w czasie poziomów, gdy wymagane jest wydanie dużych kwot, a zadania "znajdź nowego chłopaka" nie widać.

Offline

#99 30-06-2014 o 16h04

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Jessica23 napisał

Odkryłam dziś coś szalenie przydatnego.
1. Wypowiedzenie możesz odebrać w każdej chwili. Porzuć pracę, odbierz pieniążki, a następnie rozpocznij szkolenie od nowa (zwykłe szkolenie będzie darmowe i natychmiastowe !!!) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
2. Możesz zamienić obecną pracę na wcześniejszą w której miałaś większą wypłatę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Aż mi się nie chce wierzyć dlatego dopytuje. Jeśli rzucę pracę w chwili kiedy misja tego nie wymaga zwrócą mi kasę za szkolenie? Czy tak samo jest gdy podjęłam przyspieszone szkolenie? Rozumiem że gdy w misji masz zadanie porzucenia pracy to wtedy kasy nie odzyskujesz? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Offline

#100 30-06-2014 o 16h09

Miss'towarzyska
Emma1
Leśny Kwiat
Miejsce: Schkeuditz
Wiadomości: 2 302

Kasy za szkolenie nie dostaniesz.. Mozesz tylko odebrać MM które są za "poddaj się do dymisji". Tam jest jakaś kwota którą odbierzesz. Jeżeli chcesz wrócić do tej samej pracy która juz miałaś to nie płacisz za szkolenie, przynajmniej za to natychmiastowe, pod warunkiem że wcześniej też oto szkolenie wybrałaś... sama sprawdzałam.


"Wytrenuj swoje ciało i umysł, a przejmiesz kontrole nad swoim życiem" ~ Ewa Chodakowska 
                 

                                                                                             Emma1

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 10