Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 ... 10

#126 27-02-2015 o 13h41

Miss'całkiem całkiem
Yumeka
...
Wiadomości: 141

MaMiMuMeMo napisał

A przy innych zawodach jak weźmiesz szkolenie natychmiastowe nie podawaj się dymisji bo potem będziesz musiała czekać aż znowu podejmiesz się tego zawodu.


Czyżby "naprawili" ten system?
Do tej pory było tak, że szkolenie natychmiastowe dawało przedmioty i pracę. Po dymisji dostawało się szybką gotówkę, ale już następnego dnia można zatwierdzić pracę z powrotem, używając zwykłego szkolenia (przy ponownym płaceniu za szkolenie z przedmiotami, dostaje się duble przedmiotów).
Ostatecznie - skoro już cię przeszkolili, to niby czemu masz się szkolić znowu? Bez sensu.

Offline

#127 05-03-2015 o 07h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

Jestem na 65 poziomie i mam misję, żeby kupić i użyć maseczke. Kupuje ją w supermarkecie zakladce higiena, ale nie mam pojecia jak jej użyc ;/ pomożecie?

Offline

#128 05-03-2015 o 10h40

Miss'wow
Melanie
Better yehet today than kkaebsong tomorrow.
Miejsce: w szafie.
Wiadomości: 705

gusia12, maseczkę znajdziesz w mieszkaniu w dziale użytkowe. Każdy kolor możesz użyć raz dziennie.
A następnym razem pytania zadawaj w dziale FAQ.

Offline

#129 05-03-2015 o 15h46

Miss'całkiem całkiem
CamilaCastillo
...
Wiadomości: 115

Jak wstawić obrazek miss? Jak np. w stylizacjach inspirowanych itp.

Offline

#130 05-03-2015 o 15h48

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

CamilaCastillo - post nad tobą koleżanka już upominała, że pytania zadajemy w dziale FAQ.
Wchodzisz do szafy, klikasz ikonę z aparatem (prawy, dolny róg), a potem włączasz "napisz odpowiedź" i nad polem tekstu po prawej stronie masz "dodaj zdjęcie".


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#131 05-03-2015 o 15h56

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Moja rada jest taka a'propos - jeśli tutaj będziecie udzielać rad, kolejne będą przychodzić, i zadawać pytania w niewłaściwym dziale. Te graczki lepiej od razu odsyłajcie do działu FAQ. ^^


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#132 05-03-2015 o 20h21

Miss'całkiem całkiem
Alice1661
...
Wiadomości: 85

Dasharia napisał

Alice1661 napisał

Nie widziałam tego wcześniej tutaj, więc napiszę. ( Mam nadzieję, że komuś się przyda).
Gdy wylicytujecie daną rzecz i będzie dużo kosztować, a zbieracie np. na szkolenie - nie akceptujcie od razu ją. Wylicytowana rzecz będzie grzecznie na nas czekać, więc w międzyczasie można spokojnie oszczędzać na ważniejszy cel : )
Jedyny minus to taki, że nie można brać udziału w pozostałych licytacjach : )


Niekoniecznie, mam na to patent, choć wymaga tego, żeby nie wyłączać komputera przez... kilka dni? xD
Można pozostawić przeglądarkę otwartą na stronie z licytacjami i spokojnie licytować sobie kolejne rzeczy (nie odświeżając strony, bo wtedy pojawi się lista zakupionych rzeczy i trzeba będzie za nie zapłacić!). Żeby nie wychodzić z podstrony z licytacjami  - uruchamiamy drugie okno lub kartę i tam spokojnie korzystamy ze wszystkich opcji gry, jedynie omijamy szerokim łukiem licytacje. Et voila! Mamy dostęp do licytacji w jednym oknie, do reszty gry - w drugim, a za wszystkie wylicytowane skarby zapłacimy, kiedy nam się spodoba... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


O tym nie pomyślałam ! Ale głupiutka byłam ;d

Offline

#133 13-03-2015 o 08h01

Miss'Żółtodziób
Violetta4090
...
Miejsce: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 3

Wiktoria709 napisał

- Warzywa
- Gruszki
- Pomarańcze
- Jabłka
- Truskawki
- Kiwi
- Banany
- Mleko sojowe
- Chleb
Takie tam zdrowe odżywianie się Miss xD

Lody nie usuwają głodu, dają tylko samopoczucie.

Jeśli Miss jest za chuda, nie może się przebierać. Gruba Miss = twarz chomika
Wychudzona Miss = dziwne policzki.

Przy Wisielcu, dobrze mieć słownik  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif . Zależy jaki kto ma refleks, i czy znajdzie wyrazy pasujące do tych kulek.

Jeśli Miss jest za gruba, warto jej kupić rowerek za 100 MM.

Dobrze mieszkać u rodziców, chociaż tam można sobie meblować, tylko i wyłącznie biuro.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png



noi swój pokój a i gdzie mogę kupić szczotkę z podruży i za ile?
/modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif

Offline

#134 13-03-2015 o 13h21

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Violetta4090 pytania zadajemy w dziale FAQ.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#135 04-04-2015 o 10h55

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

Ja mam porady dotyczące MN, *bo głupia zerwałam z chłopakiem, a misje mam*
No więc, gdy chcesz mieć więcej MN, to najbardziej opłacalne jest wyjście do kina.
Dlaczego? Płacisz 20 MM, dostajesz 70 MN i możesz wyjść tu 5 razy dziennie.
Oczywiście są jeszcze gry, o których nie wspomniałam, bo to raczej logiczne, że  można trochę w nich zdobyć.

Ostatnio zmieniony przez laureln (04-04-2015 o 12h53)


.

Offline

#136 04-04-2015 o 11h16

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

laureln napisał


Dlaczego? Płacisz 20 MM, dostajesz 70 MN, a wyjścia tutaj są nieograniczone.


laureln,możesz chodzić tylko 5x dziennie do kina;)


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#137 04-04-2015 o 13h01

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

Już zmieniłam. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ale to i tak dużo? xD
Nie zauważyłam napisu żadnego nigdzie ech...
Mimo wszystko kino nadal najbardziej się opłaca...
Kolejna porada baj laureln (czyli źródło wątpliwe, jak się wcześniej okazało) :
Jeśli miss mimo użycia środków czystości w medalionie, nadal jest niedomyta, zawsze można użyć prysznica/wanny/czegokolwiek innego co czyści miss w mieszkaniu. (chyba, że mieszka się z rodzicami)
*nie mam zielonego pojęcia czy to już było, jeśli tak usunę*

Ostatnio zmieniony przez laureln (04-04-2015 o 13h02)


.

Offline

#138 09-04-2015 o 18h03

Miss'OK
Carewna
(╬ಠ益ಠ)
Wiadomości: 1 296

Hej, dzisiaj przeglądając butik odkryłam coś przydatnego, nie wiem czy nie jest to już wam wiadome, ale nie zaszkodzi o tym napisać, może nie każdy o tym wie ^^

Porada pod tytułem "Jak szybko sprawdzić jak coś leży na naszej aktualnej stylizacji bez ubierania naszej miss w butiku od podstaw". Dotyczy to wszystkich kategorii (chyba), prócz torebek.

1. Ubierz swoją miss i zapisz strój (w swoje ciuchy z szafy).
2. Idź do butiku i wybierz coś co chcesz przymierzyć i sprawdzić jak będzie leżało na naszej miss i jej aktualnej stylizacji. Nie naciskaj na to, wybierz tę paletkę z kolorami pod spodem, dalej na nic nie naciskaj.
3. Gdy to okienko będzie otwarte, naciśnij na skrzynkę pocztową i następnie na wyzwania.
4. Okienko pozostanie otwarte, a ty możesz wybrać co chcesz przymierzyć swojej miss.

Pewnie wszyscy już o tym wiecie coXD?

Ostatnio zmieniony przez Carewna (09-04-2015 o 18h04)


( ͡° ͜ʖ ( ͡° ͜ʖ ( ͡° ͜ʖ ( ͡° ͜ʖ ͡°) ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)ʖ ͡°)

Offline

#139 09-04-2015 o 18h10

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Carewna świetne spostrzeżenie, nie wiem jak inni, ale ja na to nie wpadłam. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png To dużo prostsze rozwiązanie niż to przedstawione na starym blogu o mf. ;3 Na pewno skorzystam! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Ja dodam ze swojej strony, że ciuch w ten sposób można tylko przymierzyć. Jeśli komuś przyjdzie do głowy zapisać strój z danym elementem, u góry po prostu pojawi się informacja, że jeden z elementów jest niezakupiony i nie można zapisać stroju. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

A, no i można pominąć punkt przedostatni, gdy przejdziemy bezpośrednio ze sklepu do szafy okienko także się nie zamknie! ;D

Ostatnio zmieniony przez Majerankowa (09-04-2015 o 18h19)


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#140 09-04-2015 o 18h14

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Carewna, nie miałam pojęcia, że tak się da. Wielkie dzięki za ten myk! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#141 09-04-2015 o 19h53

Miss'OK
Carewna
(╬ಠ益ಠ)
Wiadomości: 1 296

Majerankowa lepiej wejść tak jak ja podałam, bo wtedy widać naszą miss i jak jedziesz kursorem po wszystkich ciuchach w tym okienku to wtedy je wszystkie widać na miss, a w szafie to okienko przysłania naszą miss i nic nie widać, dopiero po tym jak naciśniesz na ciuch to widać ^^

Ja dodam ze swojej strony, że ciuch w ten sposób można tylko przymierzyć. Jeśli komuś przyjdzie do głowy zapisać strój z danym elementem, u góry po prostu pojawi się informacja, że jeden z elementów jest niezakupiony i nie można zapisać stroju.


Haha, nie wpadłabym na toXD

Ostatnio zmieniony przez Carewna (09-04-2015 o 19h58)


( ͡° ͜ʖ ( ͡° ͜ʖ ( ͡° ͜ʖ ( ͡° ͜ʖ ͡°) ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)ʖ ͡°)

Offline

#142 09-04-2015 o 22h55

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Omg, nie wpadłabym na to nigdy. Świetna opcja ♥

Offline

#143 09-04-2015 o 22h58

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

LOL, wiele razy wychodziłam z Nine razem z okienkiem, ale nie wypadłam na to, aby zacząć te ubrania na misskę przymierzać xDD


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#144 10-04-2015 o 00h06

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

o masakra xD co za chwyt /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#145 11-04-2015 o 19h54

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Super porada /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Szkoda, że wcześniej o tym nie wiedziałam.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#146 11-04-2015 o 20h22

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Jestem w szoku, że tak można. Dzięki za podzielenie się tym sposobem :D

Ostatnio zmieniony przez Lahlae (11-04-2015 o 20h23)

Offline

#147 11-04-2015 o 21h43

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

O kurka, genialne ♥


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#148 11-04-2015 o 23h17

Miss'wow
Melanie
Better yehet today than kkaebsong tomorrow.
Miejsce: w szafie.
Wiadomości: 705

Świetne! Z pewnością nie raz się przyda. ;> Dzięki. ♥

Offline

#149 24-04-2015 o 20h47

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Świetny chwyt, ale mi z jakiegoś powodu nie działa XD Robię wszystko jak trzeba, ale najechanie kursorem na przedmiot nie powoduje pojawienia się go na Missce XD Co tu można zepsuć? Nic. A jednak mi nie działa XDD

Co robię źle? XD

EDIT: na spódnicy działa, ale parasol się nie wyświetla - może nie potrafię w niego trafić? XD

Ostatnio zmieniony przez Iremi (24-04-2015 o 20h49)

Offline

#150 25-04-2015 o 14h25

Miss'OK
Carewna
(╬ಠ益ಠ)
Wiadomości: 1 296

Iremi napisał

Świetny chwyt, ale mi z jakiegoś powodu nie działa XD Robię wszystko jak trzeba, ale najechanie kursorem na przedmiot nie powoduje pojawienia się go na Missce XD Co tu można zepsuć? Nic. A jednak mi nie działa XDD

Co robię źle? XD

EDIT: na spódnicy działa, ale parasol się nie wyświetla - może nie potrafię w niego trafić? XD


Bo na rzeczy z kategorii "torebka" nie działa niestety;/

Ostatnio zmieniony przez Carewna (25-04-2015 o 14h25)


( ͡° ͜ʖ ( ͡° ͜ʖ ( ͡° ͜ʖ ( ͡° ͜ʖ ͡°) ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)ʖ ͡°)

Offline

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 ... 10