Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 ... 10

#51 31-07-2013 o 15h26

Miss'nieobczajona
pieronek
...
Wiadomości: 24

Jeśli się myjesz (miejmy nadzieję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png) to najlepiej szarym mydłem. Koszt zużycia wody jest taki sam jak przy innych płynach/żelach pod prysznic, ale daje nam dużo więcej punktów higieny, bo 54.

Ostatnio zmieniony przez pieronek (09-08-2013 o 21h11)

Offline

#52 01-08-2013 o 10h22

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Yuki18 napisał

Eee... ale idealna waga to w tej grze 58kg. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

58 kg to idealna waga, a od warzyw miss wcale nie chudnie, więc bez obaw dziewczyny. Co do zbytniego spatku wagi, rzeczywiście należy na to bardzo uważać, bo miss może zachorować lub umrzeć (co spowoduje zresetowanie konta).

Offline

#53 02-08-2013 o 21h38

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Takie małe rady:
- jeżeli chcesz się wypowiedzieć w tym wątku SPRAWDŹ czy już ktoś takiej porady nie napisał,
- jeżeli chcesz się wypowiedzieć ZADBAJ o zrozumiałość i poprawność swojej wypowiedzi,
- NIE PISZ posta pod postem, używaj opcji "zmień",
- SPRAWDŹ też czy informacja jest pewna i zgodna z regulaminem,
- (odnośnie poprzedniego postu na temat wyzwań) wykaż choć odrobinę KULTURY osobistej albo chociaż umiejętnie ukrywaj braki.
... jeżeli wypełnisz te punkty będziesz miał spokój od zbyt nerwowych (i zmęczonych dziecinadą -_-") użytkowniczek.  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

Pozwoliłam sobie wyciąć słowne przytyki i przepychanki, zostawiłam tekst posiadający wartość merytoryczną i rzeczywiste porady/Kouki
Hm, to ja też trochę zmienię tekst, żeby nie był wyrwany z kontekstu.

Ostatnio zmieniony przez Yuki18 (05-08-2013 o 22h06)


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#54 02-08-2013 o 22h34

Miss'na całego
prettyzuza
;):*
Wiadomości: 422

Jak zapewne wiecie perfum można użyć tylko raz dziennie. Ale tyczy się to tylko jednego flakonika.
Jeśli kupicie sobie ich kilka, to możecie użyć każdego raz, co wam daje więcej pkt.
Co prawda perfumy nabijają mało NM, ale dobre i to./vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#55 05-08-2013 o 21h12

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Warto wypełniać akcje u facetów!
Można zdobyć unikatowe ciuszki (w wielu kolorach co wypełnia szafę!) a czasem punkty MN!
Te dziewczyny, które są na dalszych poziomach wiedzą, że każde wypełnienie szafy się liczy więc naprawdę się opłaca.
Co prawda może być to trudne na początkowych poziomach, bo koszta akcji są różne, ale nie trzeba wszystkiego kupować od razu!
Warto poszukać/podpytać/poczekać na akcje, zapisać sobie co nas Luby sobie życzył i powolutku to wypełniać- Akcje się raz na jakiś czas powtarzają, więc można być gotowym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Jak można zauważyć akcje dotyczą zarówno zakupu ciuszków (drogich- przydaje się w wyzwaniach), mebli jak i czynności, które nasza Miss może wykonać. Dlatego warto poczekać z urządzeniem sobie mieszkanka, żeby nie dublować mebli czy dodatków. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Autorzy gry zadbali żeby akcje u chłopaków nie były nudne, więc polecam się tym zainteresować. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Jak wyżej, usunęłam personalne przytyki, aby w wątku zostały same porady/Kouki


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#56 05-08-2013 o 21h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Usunęłam wcześniejszą sprzeczkę, aby w wątku znajdowały się faktycznie same porady.

Co do akcji z facetami, radzę wykonywać - na jednym z wyższych poziomów wymaganych jest ich ileś tam wykonanych.

Offline

#57 08-08-2013 o 09h35

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Yuki18 napisał

Warto wypełniać akcje u facetów!
Można zdobyć unikatowe ciuszki (w wielu kolorach co wypełnia szafę!) a czasem punkty MN!
Te dziewczyny, które są na dalszych poziomach wiedzą, że każde wypełnienie szafy się liczy więc naprawdę się opłaca.
Co prawda może być to trudne na początkowych poziomach, bo koszta akcji są różne, ale nie trzeba wszystkiego kupować od razu!
Warto poszukać/podpytać/poczekać na akcje, zapisać sobie co nas Luby sobie życzył i powolutku to wypełniać- Akcje się raz na jakiś czas powtarzają, więc można być gotowym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Jak można zauważyć akcje dotyczą zarówno zakupu ciuszków (drogich- przydaje się w wyzwaniach), mebli jak i czynności, które nasza Miss może wykonać. Dlatego warto poczekać z urządzeniem sobie mieszkanka, żeby nie dublować mebli czy dodatków. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Autorzy gry zadbali żeby akcje u chłopaków nie były nudne, więc polecam się tym zainteresować. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Jak wyżej, usunęłam personalne przytyki, aby w wątku zostały same porady/Kouki

A czy te akcje są u wszystkich chłopaków? Tych na słabszych poziomach też? Bo ja już patrzę któryś dzień z rzędu i nic nie ma.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#58 09-08-2013 o 18h14

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Jessica23 napisał

A czy te akcje są u wszystkich chłopaków? Tych na słabszych poziomach też? Bo ja już patrzę któryś dzień z rzędu i nic nie ma.

Tak są, musisz poczekać bo pokazują się co najmniej raz w tygodniu.


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#59 11-08-2013 o 13h00

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Wyzwania bez zakładu też się opłacają.
Jeżeli należysz do tych Miss, które dorabiają sobie na wyzwaniach, wiesz jak bardzo rozczarowuje, kiedy lista rozwijana się nie rozwija i możesz jedynie wysłać wyzwanie "bez zakładu". No cóż, bywa, nie każda Miss najpierw sprawdza ogólnie profile przeciwniczek na zasoby "portfela".

Jednak radzę, zamiast klasycznie wychodzić z okienka- kliknąć "Zatwierdź". Okienko i tak nam zniknie i możemy spokojnie wrócić do poszukiwań dalszych "ofiar"... (yk hym! ^^") "przeciwniczek". /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
A oprócz tego mamy jedno wygrane wyzwanie więcej, co -jak pewnie się niektórzy orientują- jest przydatne na wyższych poziomach, gdzie trzeba mieć ich konkretną ilość a niestety limit dzienny wynosi 100 wyzwań bez zakładów.

Lepiej być przezornym i zadbać "za młodu" o coś tak banalnego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#60 14-08-2013 o 10h56

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Dobrze mieć też papier fotograficzny w zapasie. Musimy brać taką możliwość, że uda mam się zrobić fotkę za 1 razem, a być może drugie zdjęcie uda nam się dopiero za 10 razem. Szkoda jest zmarnować tyle MM na papier, którego nam może nie wystarczyć i zniszczyć swoją szansę na zdobycie fotki z gwiazdą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#61 14-08-2013 o 18h45

Miss'na całego
Preeti
...
Miejsce: Kraina Bollywood
Wiadomości: 383

Ja myslę, że warto też wchodzić czasem na KLASYFIKACJĘ i wydać te 100 MM by znaleźć się na liście, wtedy więcej osób odwiedzi nasz profil, oceni naszą Miss lub rzuci wyzwania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ale to oczywiście propozycja bardziej dla Miss które mają więcej MM i straty dużej nie odczują /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#62 17-08-2013 o 20h02

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Opłaca się rzucać podwójnie wyzwania z zakładem!
Z moich obserwacji i miłych doświadczeń wynika, że gra w jakiś sposób "ubezpiecza" nasze zakłady. Jeżeli przeciwniczka nie ma wymaganej przez nas kwoty w drugim wyzwaniu, które wygraliśmy, na nasze konto i tak wpłynie pełna kwota a przeciwniczka będzie miała wyzerowane konto (dobrze, że nie na minusie).
Podejrzewam, że wynika to z faktu ściągania Miss Monet z konta dopiero w momencie weryfikacji wyników. Bo skoro w trakcie przyjęcia [ciągiem] jednego i drugiego zakładu (a każdy rozpatrywany jest oddzielnie) przeciwniczka miała daną ilość MM, zakład miał rację bytu (w końcu jeden mogła przyjąć a drugi odrzucić) i na nasze konto musi wpłynąć żądana kwota. Bardzo miło, prawda? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#63 09-09-2013 o 12h11

Miss'nieobczajona
Alexja
...
Wiadomości: 36

Komentarze:
Jeżeli zależy ci na komentarzach od innych graczy najpierw sam im coś miłego napisz. Użytkowniczka, najprawdopodobniej, odwdzięczy ci się tym samym.

Wchodzimy w profil miss i klikamy "Moje miss komentarze". Piszemy, akceptujemy i wpis znika. Teraz miss musi zaakceptować twój komentarz.

Offline

#64 09-09-2013 o 12h13

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Pisanie komentarzy po to, by dostać rewanż, doprowadza do sytuacji, w którym pojawiają się miss-spamerki, masowo wysyłające te same komentarze komu popadnie...


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#65 09-09-2013 o 12h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie wspominając o tym, że niektórzy wyznają zasadę "napisze jak mi się spodoba" i nie ważne, ile komentarzy jej zostawisz - jeśli nie uzna miss za ciekawą to nie napisze jej, że taka jest.

Wracając jeszcze na chwilę do pojedynków - jeśli naprawdę zależy nam na rzuceniu wyzwania z zakładem jakiejś miss i jesteśmy cierpliwe a na stronie pojedynków, jak się często zdarza, liczenie MM przeciwniczki nie działa poprawnie, to można rzucić jej wyzwanie nie z listy a z profilu. W tym wypadku zawsze MM, za które możemy rzucić wyzwanie naliczane są poprawnie.

Warto też pamiętać, że mamy 100 pojedynków bez zakładu dziennie, ale ten limit uniemożliwi nam rzucenie kolejnych z zakładem. I jeśli rzucimy najpierw 100 bez zakładu to kolejnych 50 z zakładem już nie dostaniemy. Lepiej więc uważać.

Ostatnio zmieniony przez Issi (09-09-2013 o 14h08)

Offline

#66 18-09-2013 o 10h50

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Ja mogę napisać, że jeżeli macie słabe samopoczucie zamiast iść do psychologa lepiej wybrać się na plaże i wziąć kąpiel w morzu - dodaje 15% i trwa 10 minut /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#67 18-09-2013 o 20h05

Miss'ujdzie
missola1
...
Miejsce: Stolica coś ci to mówi ? jak nie to uważaj na lekcjach
Wiadomości: 209

Nawet jeśli osoba ma poziom 1-3 mniejszy patrz ile ma MN jak chcesz  jej rzucić wyzwanie bo jeśli patrzysz o ma mniejszy poziom rzuce jej wyzwanie to pamiętaj że może mieć więcej MN

Ostatnio zmieniony przez missola1 (19-09-2013 o 16h04)


      https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZ_9AWUX5s-xUlkIzAjW8pInF3WKvI0bmhpxdXKfuE-Qo5SlaKBw

Offline

#68 04-10-2013 o 12h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 5

co zrobić żeby poderwać miliardera i gdzie go znaleźć w mis city

Offline

#69 07-10-2013 o 21h43

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Jeśli nie chcesz brać udziału w wyzwaniu z zakładem, kasuj je od razu. Dzięki temu ktoś, kto ci je wysyła uniknie zdenerwowania się bez potrzeby. ( Hmm, ja się czasem denerwuję, dlatego chciałam to Wam przekazać ;P )


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#70 17-10-2013 o 10h46

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Warto wiedzieć ile MM dostanie się po zwolnieniu z poprzedniej pracy!

Może nie każda początkująca Miss zdaje sobie sprawę, że po rezygnacji z pracy dostaje "odprawę". Nie są to co prawda zawrotne sumy a ich wartość powoli wzrasta z poziomem ale koszta kolejnych szkoleń też rosną więc każde dodatkowe MM to niezwykła pomoc i przyspieszenie w zaliczaniu poziomów.

Zawsze to jakaś pomoc kiedy się zbiera na kolejne szkolenia a nie każdy pamięta o tym małym źródełku finansów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Bardzo miło, prosto i szybko. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#71 21-11-2013 o 21h37

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Na setnym poziome ma się zdjęcie z gwiazdą,do tego dostaje się 100 000MN i sukienkę

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#72 21-11-2013 o 21h54

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

no to nabijamy lvl by mieć te 100 000 MN <zaciera rączki>. Dzięki YooSti za informacje

Offline

#73 21-11-2013 o 22h16

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Nie ma co dziękować,toż to obowiązek poinformować o czymś takim  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#74 21-11-2013 o 22h44

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

a mnie mniejszym poziomem jest obowiązek podziękować osobie, która zechciała nas poinformować o tym. Możemy o tym dyskutować albo po prostu przyjmiesz moje podziękowania

Offline

#75 28-12-2013 o 12h58

Miss'na całego
BluszczTrujący
...
Wiadomości: 451

Witam. Samopoczucie miss również wzrasta po użyciu rowerka o 20%, więc po co chodzić do psychologa i tracić MM.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


BluszczTrujący

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 ... 10