Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#76 16-02-2015 o 21h54

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Hahaha ja niestety ostatnio zamuliłam z Arrow na rzecz TWD (zaległy sezon do ogarnięcia, którego nie miałam okazji obejrzeć z braku czasu ;uuuu;).

Wodogrzmoty <3 jako wieczne dziecko nie mogę sobie odpuścić żadnego odcinka na jaki uda mi się trafić, mimo że oglądałam je już setki razy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png po prostu...nie wyrosłam z bajek. Sorki, mama, to dziecko ci się nie udało xD
To samo ze Zwyczajnym Serialem. Tak mnie kiedyś wkurzała ta bajka, a teraz oglądam na zmianę z Porą na Przygodę. No...jak już znajdę chwilę żeby usiąść przed TV i się odmóżdżyć.

O lol, w liście zapomniałam o Teen Wolf. Ale niestety też musiałam sobie na razie odpuścić z braku czasu. Mam nadzieję wrócić do tego serialu w jakiś dłuższy weekend albo wolne xd



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#77 17-02-2015 o 17h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

Ja oglądam ,,Ranczo".←^_^☆☆☆:-)

Offline

#78 02-04-2015 o 10h27

Miss'całkiem całkiem
BonnieBennett
the baddest female
Wiadomości: 94

Jestem totalnie do tyłu z serialami, oglądam tylko Szkołę i jakieś typu Trudne Sprawy, kiedyś byłam fanką TVD, ale nie oglądałam ani jednego odcinka od paru miesięcy (btw. ostrzegam Was, nigdy nie dawajcie sobie na nick imienia postaci z jakiegoś serialu dalej emitowanego, jak nie będziecie mogli go zmienić, bo ja popełniłam ten bląd (*) )
Tak samo jeśli chodzi o The Originals
No i PLL, ale też jestem super do tyłu, prawdopodobnie wezmę się za oglądanie  dopiero w wakacje.
A Plotkarę zaczęłam, ale gdzieś po 8 odcinku zrezygnowałam, mocno mnie przynudzało ;d
Jeszcze z rodzicami czasem oglądam Zemstę.


https://33.media.tumblr.com/d4268c29a3c74dc7a5dea463627f3cf2/tumblr_nunkcfNan91sgqdobo1_540.gif

Offline

#79 02-04-2015 o 11h01

Miss'nieobczajona
martyna037
.
Wiadomości: 18

To i ja się pochwalę co oglądam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Moim ulubionym serialem jest Sherlock (BBC). Innym serialem z postacią Sherlocka który oglądam jest Elementary. Może nie jest jakiś świetny (a trzecie sezon póki co okropny) to i tak go lubię ^^. Trochę mniej od Sherlocka kocham The Mentalist i jest mi naprawdę smutno, że się skończył. Z takich gorszych seriali (według mnie) to: Grimm, The 100. Obejrzałam pierwszy sezon In the flesh, jednak jakoś specjalnie nie chce mi się go kończyć. I teraz szukam znów jakiegoś serialu do obejrzenia, zastanawiam się nad Doctorem Who.

Offline

#80 08-04-2015 o 15h45

Miss'Żółtodziób
Miyume
...
Wiadomości: 9

Jestem ogromną fanką serialu Sherlocka BBC. Chociaż nie samym serialem, a całą jego postacią. Sherlock Holmes jest intrygujący, a sama książka ciekawa i interesująca. A przynajmniej takie są moje klimaty.
Oprócz Sherlocka oglądam także Supernatural, Skins oraz Penny Dreadful. Mam zamiar zabrać się za Grę o Tron, Walking Dead i Breaking Bad, ale nie wiem co z tego wyjdzie.
Dorzućmy jeszcze do seriali Adventure Time i kilka moich ulubionych anime, to mamy ciekawą mieszankę~.

Offline

#81 01-07-2015 o 23h41

Miss'wtajemniczona
Dessdemona
I'm so UGLY, that's ok 'cause so are YOU.
Miejsce: War-saw
Wiadomości: 2 072

Hmm.. Seriale to w sumie mój nałóg  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png 

Najlepszym serialem, jaki widziałam jest bezkonkurencyjnie Breaking Bad. Nie potrzebowałam nagości w każdym odcinku, żeby zaistnieć na świecie.

Kolejnym, który dobrze wspominam i ogromnie ubolewam, że miał tylko 9 odcinków jest Sherlock (ten współczesny).

Ostatnio mam fazę na The Walking Dead (mam słabość do Daryla  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif )

Przyjemnie ogląda się Grę o Tron, choć może nie robi na mnie takiego wrażenia jak na większości widzów - ale to ze względu na to, że czytałam wszystkie tomiszcza serwowane przez Pana Martina i wiedziałam w większości co będzie się działo w serialu, a po drugie irytuje mnie trochę, że producenci odbiegają od tego co jest w książkach. Niepotrzebnie.

Czekam też aż skończy się obecny sezon Hannibala, wtedy ściągnę i obejrzę cały pewnie jednego dnia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png odradzam ten serial osobom o słabych nerwach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Kiedyś wciągnęłam się mocno w Lost, ale to było dobre tylko przez 2, może 3 sezony (w sumie podobnie jak w przypadku Dextera), potem to już tylko "lanie wody".

Z innej beczki - Jak poznałem waszą matkę. Kto nie widział niech zobaczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Barney rządzi!

Offline

#82 02-07-2015 o 08h40

Miss'na całego
Mercilessa
"Wszystko zależy od tego co chcesz zobaczyć"
Miejsce: Ciekawe xD
Wiadomości: 366

Kocham seriale  <3 <3 <3! Lubię fantastyczne /sci-fi, kriminały oraz polskie komedie romantyczne.  Obejrzałam już :
●The Vampire Diaries
●The Orginals
●Teen Wolf
☆Pretty Little Liars
☆Bones
☆CSI Miami
☆CSI New York
☆Skazany na  śmierć
☆Cobra 11: Oddział specjalny
♡Prosto w serce  <333
♡BrzydUla
♡Majka i Julia  (takie sobie nic porywającego )

oraz jak mi się nudzi :
■Prawo Agaty
■W11
■Ukryta Prawda
■Àguila Roja

Ostatnio zmieniony przez Mercilessa (02-07-2015 o 15h13)

Offline

#83 02-07-2015 o 21h05

Miss'OK
Evvers
^It's me.
Wiadomości: 1 486

Jestem słaby w serialach i oglądam ich raczej niewiele, ale chyba nie można nie wspomnieć tu o takiej klasyce jak skinsi, nie? :'3
Uwielbiam jeszcze mało popularny w Polsce serial "degrassi".

Offline

#84 16-07-2015 o 01h54

Miss'wow
Tayuri
...
Wiadomości: 671

Ja uwielbiam seriale, w których nie trzeba za dużo myśleć i można się zrelaksować /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Często oglądam sitcomy, mimo, że ludzie w tle kiedyś bardzo mnie wkurzali ;p
Ulubione to m.in.:
*Teoria wielkiego podrywu
* Różowe lata 70-te
* Hoży doktorzy
* Dr House
* Dwóch i pół


(>^.^)> ♥ 『何もいらないただ側にいて』

Offline

#85 17-07-2015 o 23h19

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

Spędzam dużo czasu na zewnątrz ale jedyny serial którego
Nie mogę nie oglądać ostatnimi czasy jest wspaniałe stulecie jestem szczerze zakochana w głównej bohaterce

Offline

#86 28-07-2015 o 15h26

Miss'na całego
bombka65
Pani Jednorożek
Miejsce: Pora na przygodę
Wiadomości: 255

Nie lubię takich seriali jak :Szpital ,trudne sprawy ,Dlaczego ja .itp.Ale lubię seriale historyczne takie jak  :Wspaniałe stulecie

Lubię też komedie
Dziś 13,jutro 30
Jak poznałem waszą matkę
Rodzina Addamsów

A filmy to:
Piraci z Karaibów
Sissi
Dirty Dancing
Titanic
                     ...... a reszta w opisie
/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png



Offline

#87 20-08-2015 o 15h00

Miss'na całego
Pacia69
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 266

Polecam serial "Wspaniałe Stulecie" jest mega c:
i leci na TVP1 w wakacje o godz: 15:50 i 17:30 a od wrzesnia tylko jeden odcinek o 15:50 ogladajcie naprawde POLECAM :*

Ostatnio zmieniony przez Pacia69 (20-08-2015 o 15h02)


https://media.giphy.com/media/5yLgockeNPYp7trRokw/giphy.gif

Offline

#88 28-09-2015 o 17h36

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

A ja się wczoraj wciągnęłam w nowego Daredevila - ludzie, ten serial to jest dopiero coś! Obejrzałam tylko trzy odcinki, ale już kompletnie w pamięci zanika (na szczęście) Ben Affleck i jego zbezczeszczenie tej postaci @.@ Wiem, że mnóstwo tu na forum wielbicieli Marvela, może ktoś też ogląda/oglądał i podzieli się opinią! Ja jestem absolutnie zakochana w tej dorosłej wersji Tristana z Gwiezdnego Pyłu (<3), taki Daredevil + mroczny i realistyczny klimat całej historii to ja poproszę!


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#89 05-10-2015 o 20h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Hm, z serialami też trochę do tyłu jestem, ale nadrabiam. Jestem w trakcie:
◆ Glee
◆ Gra o tron
◆ American Horror Story
◆ Skins
I oglądałam The Vampire Diaries. Tylko, że wtedy dopiero wychodziły nowe odcinki, a ja cierpliwa nie jestem, więc nie widziałam całości. Może do niego wrócę. c:

Offline

#90 08-10-2015 o 11h59

Miss'całkiem całkiem
Karo19
.
Wiadomości: 132

Najlepsze seriale które wciągają jak odkurzacz!!!
Dla fanów fantastyki
- Grimm
Polecam całą sobą jest meega fajny, bardzo w klimacie super natural
- Buffy postrach wampirów

Dla fanów kryminalnych zagadek polecam
- Weronika Mars
Rozwiązuje zagadki , wszystko w klimacie licealnym, dla nastolatek i nie tylko!

Dla fanek szkolych miłości i intryg
- 90210 ( ten współczesny)
- Plotkara
- Pretty Little Liars ( Mój najukochańszy serial)

Dla fanów duchów
- Zaklinacz dusz

Inne cudowne seriale

- chirurdzy
- gotowe na wszystko
-seks w wielkim mieście (kolejny ukochny)

Dla tych którzy mają czas wieczorami a nie oglądały jeszcze to polecam pretty little liars, weronikę mars i współczesne 90210, ale każdy serial który wymieniłam jest wart naszego czasu w 100%

Ostatnio zmieniony przez Karo19 (08-10-2015 o 12h01)


Karola

Offline

#91 13-10-2015 o 14h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Oglądałem parę sezonów "Gry o Tron"
Ostatnio koleżanka poleciła mi jeden: "Mr Robot"
I dwa lata temu miałem fazę na "Pamiętniki Wampirów" i trochę mi wstyd, ale co kto lubi.

Offline

#92 28-10-2015 o 07h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Haha, Wy tu piszecie o Grze o Tron, jakiś wampirach, a ja co oglądam? Świat według Kiepskich!

Offline

#93 28-10-2015 o 21h33

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

@Naravi,piątka!
Ja też Kiepskich oglądam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#94 02-11-2015 o 13h47

Miss'na całego
KwaśnaJakCytryna
...
Miejsce: za małe by to upubliczniać ;)
Wiadomości: 335

A ja jakieś tureckie produkcje typu ,,Wspaniałe stulecie" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Możemy mieć wszystko. Tylko nie jednocześnie.

Offline

#95 22-11-2015 o 15h38

Miss'na całego
Pacia69
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 266

Ostatnio moja mamuska zaczęła oglądać "Cesarzowa Ki" nie powiem. Juz jeden odcinek mnie wciagnal :v


https://media.giphy.com/media/5yLgockeNPYp7trRokw/giphy.gif

Offline

#96 05-02-2016 o 00h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 4

ja raczej wole telenowele

Offline

#97 06-02-2016 o 21h40

Miss'ok
Nemetona
...
Wiadomości: 54

Ogólnie za wiele seriali nie oglądam, wolę raczej filmy, ale z takich fajnych to podobało mi się:
> Once upon a time (Dawno dawno temu)
>The 100 - w sumie zaczęłam ale fajny jak na razie
> Kroniki Shannary - z tego roku serial
> Merlin

Poza tymi to każdego po trochu oglądałam, przynajmniej tych bardziej znanych, ale żaden mnie nie wciągnął na stałe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#98 07-02-2016 o 00h25

Miss'ok
...
Wiadomości: 72

Jestem miłośniczką romansideł typu telenoweli, melodramatów itp /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png. Dla niektórych może wydać się to mdłe ale mi się podoba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.  Jeśli chodzi o seriale,dla przykładu podam parę tytułów.
-Triumf miłości.
- Burza.
-Włoska narzeczona.
-Mój grzech.
-Kotka.
-Dzikie serce.
-Nie igraj z aniołem.
-Zbuntowany anioł.
To tyle pamiętam z obejżanych seriali, jestem pewna że było ich znacznie więcej, ale na ten moment tylko te tytuły mi przychodzą na myśl.


siemanko loszki

Offline

Strony : 1 2 3 4