Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#1 29-05-2013 o 20h36

Miss'nieobczajona
VeryEvil
...
Wiadomości: 36

Oglądacie jakieś seriale?
Jakie gatunki lubicie? ;3

Ja uwielbiam fantastykę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Teraz oglądam The Walking Dead i jak obejrzę do końca 3 sezonu to zamierzam zabrać się za Grę o Tron, albo Czystą krew /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Polecacie coś ciekawego w klimatach fantasy?

Offline

#2 29-05-2013 o 20h39

Miss'ujdzie
MilaBee
...
Miejsce: Piechowice
Wiadomości: 182

Ja ogólnie nie oglądam seriali, jak już to "Na Wspólnej". Tak wiem, nic nadzwyczajnego, ale co poradzić - ja jestem zwyczajna! :3

Offline

#3 29-05-2013 o 21h53

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

Oglądam dr. Housa, Kości, CSI: Miami i NY, Nie z tego świata, Plotkara, Detektywi, W11, Trudne sprawy, Dlaczego ja. Kiedyś w telewizji puszczali Łowców Skarbów, Zorro, Xenę, Robinsona Crouze i Królowę miecza. Oprócz tego lubię historyczne seriale takie jak: Filary ziemi, 1920 wojna i miłość i dynastia Tudorów.


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#4 30-05-2013 o 00h05

Miss'ok
Nocturne3
Jeśli chcesz, by nikt cię nie poznał to przebierz się za człowieka!
Miejsce: Ankh-Morpork
Wiadomości: 52

Ja oglądam Housa, Supernatural, Grę o Tron, Magię Kłamstw i Pamiętniki Wampirów.

VeryEvil naprawdę nie polecam Czystej Krwi. Wszyscy biegają nago, wampiry mają kły tam gdzie powinny być siekacze i do tego ryczą krwią,  a wszystkie postacie mają taaak tragiczne życie, że już w pierwszym odcinku mogliby się zabić i oszczędzić sobie cierpień. Do tego ta głupia Sookie, którą własnoręcznie mam ochotę udusić jak tylko widzę jej twarz. Jedyną pozytywną stroną tego serialu jest Erick, który jest najbardziej wampirzym wampirem jakiego widziałam!
Już lepiej jak zobaczysz sobie Grę o Tron, chociaż tam też świecą tyłkami (i nie tylko!), ale nie tak często jak w Czystej Krwi.

Ostatnio zmieniony przez Nocturne3 (30-05-2013 o 00h06)

Offline

#5 30-05-2013 o 10h11

Miss'całkiem całkiem
Indolentia
...
Miejsce: Górny Śląsk
Wiadomości: 125

Kiedyś oglądałam masę seriali, ale teraz to tylko garstkę. Glee, Game of Thrones, Modern Family i Da Vinci's Demons. No, chyba tyle, na więcej nie ma czasu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

True Blood nie jest takie złe. Pierwsze sezony były naprawdę dobre - nie najgorszy pomysł na fabułę a i wampiry były ukazane chyba najbardziej realistyczne spośród tych, które oferuje nam film i telewizja w postaci twilight czy vampire diaries. Ale przyznaje, Sookie jest, była i będzie tragiczna, a wątek który pojawił się w związku z jej zdolnościami był okropny. Ja w sumie oglądałam serial tylko i wyłącznie dla Erick'a i wilkołaków.

A Game of Thrones jest świetny. Naprawdę polecam, oglądam od pierwszego odcinka, pozycja obowiązkowa dla każdego, kto lubi takie klimaty. 'Świecenie tyłkami' jak to ujęła Nocturne3 może i jest częste, ale nigdy nie zrozumiem, co w tym dziwnego. Oglądamy filmy, w których krew leje się strumieniami, a jak pojawi się scena z nagą osobą to już wielki lament i oburzenie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Ale serial ma świetną fabułę jakby nie patrzeć, intryg i masę bohaterów do lubienia i nienawidzenia. No i oczywiście świetny Peter Dinklage jako Tyrion! ^^

Offline

#6 30-05-2013 o 11h41

Miss'nieobczajona
VeryEvil
...
Wiadomości: 36

Nocturne3 napisał

Ja oglądam Housa, Supernatural, Grę o Tron, Magię Kłamstw i Pamiętniki Wampirów.

VeryEvil naprawdę nie polecam Czystej Krwi. Wszyscy biegają nago, wampiry mają kły tam gdzie powinny być siekacze i do tego ryczą krwią,  a wszystkie postacie mają taaak tragiczne życie, że już w pierwszym odcinku mogliby się zabić i oszczędzić sobie cierpień. Do tego ta głupia Sookie, którą własnoręcznie mam ochotę udusić jak tylko widzę jej twarz. Jedyną pozytywną stroną tego serialu jest Erick, który jest najbardziej wampirzym wampirem jakiego widziałam!
Już lepiej jak zobaczysz sobie Grę o Tron, chociaż tam też świecą tyłkami (i nie tylko!), ale nie tak często jak w Czystej Krwi.

Zobaczę kilka odcinków czystej krwi jeśli naprawdę tak tragiczne to zrezygnuję, a Gry o Tron właśnie widziałam kilka pierwszych odcinków i zapowiada się ciekawie, chociaż faktycznie dosyć często świecą tyłkami jak to ujęłaś /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#7 30-05-2013 o 11h45

Miss'nieobczajona
Kazumii
...
Wiadomości: 32

Ja oglądam The Vampire Diaries, Gossip Girl oraz niektóre anime, które chyba trochę podchodzą pod "seriale", a mianowicie Naruto, Sailor Moon i Dragon Ball. Kiedy skończę oglądać to wszystko, to nie wiem co dalej ze sobą będę robić... ;o

Offline

#8 30-05-2013 o 18h04

Miss'Żółtodziób
MissKath
...
Wiadomości: 2

90210  niestety się skończyło i ubolewam nad tym... bardzo ,więc oglądam od początku!! To był jeden z lepszych spin-off''ów jakie widziałam.
TVD(Pamiętniki Wampirów)- kocham ,kocham ,kocham. Tylko nie chce mi się czekać 140 dni na kolejny sezon ;c.
PLL(Słodkie kłamstewka) -też oglądam i bardzo lubię ten serial. No i ten no.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Ostatnio zmieniony przez MissKath (30-05-2013 o 18h05)

Offline

#9 30-05-2013 o 19h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja lubię "Pamiętniki Wampirów" i "Słodkie Kłamstewka"

Offline

#10 31-05-2013 o 00h52

Miss'nieobczajona
Natalia
...
Wiadomości: 32

Pamiętniki Wampirów, Pretty Little Liars, The Lying Game, Gotowe na Wszystko, House, Plotkara, Dexter, Revenge, Orphan Black, El Internado, The Walking Dead. ;3


 

Offline

#11 31-05-2013 o 21h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

na wspólnej  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Offline

#12 01-06-2013 o 17h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Gra o tron jest G E N I A L N A. Jest to jeden z moich ulubionych seriali, (książka zresztą też ^^ ), wskoczył w moim rankingu na pierwsze miejsce. Na drugim jest znany i kochany Dr.H, a na trzecim Dynastia Tudorów.
Oglądałam też Nikitę, Chuka, Czystą krew i Pamiętniki Wampirów, ale jakoś tak, po którymś sezonie wszystkie przerwałam.
Oglądam/łam też Jak poznałem waszą matkę, ale poziom zdecydowanie spadł od jakiegoś 4 sezonu...

Offline

#13 01-06-2013 o 17h53

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

A ja oglądam Trudne Sprawy XD ,Kot z piekła rodem (ale to chyba nie serial) a i jeszcze Top Model (dla łacha) oraz Na Wspólnej


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#14 01-06-2013 o 21h04

Miss'całkiem całkiem
navitte
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 158

Ja nałogowo oglądam Na dobre i na złe i takie odmóżdżacze, jak Trudne Sprawy, Dlaczego ja, Szpital, Top model itd, itd:D


bum!

Offline

#15 01-06-2013 o 21h06

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Nie oglądam, żal mi czasu, którego i tak mam za mało /modules/forum/img/smilies/blebl.gif


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#16 02-06-2013 o 03h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Trudne Sprawy *epic win*

  Szczerze mówiąc to ten serial jest tak żałosny, że, aż śmieszny przy czym bardzo życiowy.

Poza tym nie oglądam niczego ciekawego, chociaż... o! Gossip Girl i Haus'a czasami odpalać na dvd. Nie ma to jednak jak stare dvd, płyty z odc. seriali i kakao ;p

Offline

#17 02-06-2013 o 10h12

Miss'całkiem całkiem
Salivia
...
Wiadomości: 167

Ja oglądam:
-How I met your mother
-The Vampire Diaries
-Pretty little liars

Poza tym oglądałam, ale wszystkie sezony już za mną:
-Ghost Whisperer
-The nine lives of Chloe King
-The Secret Circle
-House M.D.
-Gotowe na wszystko
-Terra Nova
-Flashforward

I w planach mam:
-The Following
-Gra o Tron
-Plotkara
-Once upon a time
-The Bing Bang Theory

I pewnie są jeszcze inne XD

Offline

#18 02-06-2013 o 15h50

Miss'nieobczajona
Willczyca
...
Miejsce: Szczecin
Wiadomości: 25

Aktualnie męczę Supernatural (Nie z tego świata) i chyba wrócę do oglądania Revolution, a na końcu zostanie oczekiwanie na kolejne sezony TVD i PLL :<


I tak zginiemy :<

Offline

#19 02-06-2013 o 16h02

Miss'całkiem całkiem
Feila
...
Miejsce: Koszalin
Wiadomości: 169

MilaBee napisał

Ja ogólnie nie oglądam seriali, jak już to "Na Wspólnej".

Też uwielbiam na wspólnej .
no i w11, dlaczego ja ,trudne sprawy, pamiętniki z wakacji , od czasu do czasu ukryta prawda , lubię też czasami obejrzeć rozmowy w toku jak jest ciekawy temat odcinka , mam zamiar zabrać się za ,, grę o tron ''   /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Ostatnio zmieniony przez Feila (02-06-2013 o 16h04)


,,Miłość jest siłą, która nie narzuca się człowiekowi od zewnątrz, lecz rodzi się w jego wnętrzu, w jego sercu, jako jego najbardziej wewnętrzna własność"

Offline

#20 02-06-2013 o 16h08

Miss'na całego
Hallucinatie
...
Miejsce: Swagland
Wiadomości: 258

A ja was zaskoczę - nie oglądam nic, bo nie lubię serialów. Anime jeszcze przeżyję, nawet z chęcią, ale serialów nie lubię. :>

Offline

#21 02-06-2013 o 16h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aktualnie czekam na 5 sezon Glee i przymierzam się do Downton Abbey albo
Pretty Little Liars.

Lubię zawsze czekać na dwa odcinki ^^.

A do moich ulubionych, lecz niestety już zakończonych seriali należą: X-Files, House i Plotkara.

Poza tym, chcę jeszcze obejrzeć New Normal, ale to mi zajmie chwilkę, bo to tylko jedna seria oraz wrócić do Chirurgów.

Offline

#22 02-06-2013 o 19h53

Miss'na całego
Werciaaa
...
Wiadomości: 432

Też oglądam The Walking Dead i czekam na 4 sezon /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Werciaaa

Offline

#23 03-06-2013 o 11h02

Miss'całkiem całkiem
Lavender
...
Wiadomości: 132

Skończyłam 8 sezon Supernatural i teraz czekam na następne. Szczerze polecam.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif
Teraz jestem w trakcie 2 sezonu Gry o Tron.

Offline

#24 03-06-2013 o 17h45

Miss'ok
Simolka
...
Wiadomości: 78

Gra o tron to bez wątpienia najlepszy serial jaki oglądałam. Długo się zbierałam żeby zacząć, bo nie jestem fanką fantasy, a teraz zaczynam się bać co zrobię ze swoim życiem jak skończy się trzeci sezon.
Oglądałam House i Dextera (który znudził mis ię po 6 sezonach, ale wcześniej oglądałam odcinek za odcinkiem) i Plotkarę (też znudziłą mi sie po kilku sezonach)
Wciąż oglądam: HIMYM, The Big Bang Theory, Family Guy, Glee, 2 Broke Girls i Skinsów wersje brytyjską

Offline

#25 04-06-2013 o 19h51

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Ja generalnie nie oglądam seriali, oprócz kilku. Głownie komedie, ale też trafia się sci-fi.
Komedie:
- Jak poznałem waszą matkę.
- Hoży doktorzy.
- Dwie spłukane dziewczyny.
- Rockefeller plaza 30.

Jak widać Comedy Central jest mym ukochanym kanałem. xD

A inne to:
-Gwiezdne wrota.
- Gwiezdne wrota: Atlantyda.
- Przygody Merlina.
- Gra o Tron.
- Doktor House


Simolka widzę ciekawe seriale, tylko skąd ja mogę je kojarzyć? xD A tak na serio to nie przepadam za Teorią... Jakoś nie rusza mnie tamten humor. .-.


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

Strony : 1 2 3 4