Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#26 09-06-2013 o 22h58

Miss'ok
Simolka
...
Wiadomości: 78

Assu Ja nie oglądam na Comedy Central. Wszystko w internecie z napisami. Z lektorem już mnie nie śmieszą

Offline

#27 10-06-2013 o 19h07

Miss'nieobczajona
Sephiroth
...
Miejsce: Hogsmeade
Wiadomości: 23

Ja oglądam/oglądałam jedynie:
- Doctor Who
- Stargate (widma forever /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png)
- How I Met Your Mother (zaczęłam to oglądać przez postać o nazwie Barney Stinson, wielbie i jego i jego aktora)

Jak zaczną się wakacje to mam w planach Game of Thrones i Supernatural ^^.

Offline

#28 14-06-2013 o 19h11

Miss'wow
Rubyy
...
Wiadomości: 622

Ja uwielbiam seriale fantasty i sf .  " Nie z tego świata " i " Arrow " to moje ulubione /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


“Destroying things is much easier than making them.”Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#29 15-06-2013 o 14h53

Miss'nieobczajona
Rocksana
...
Wiadomości: 17

Teraz nic nie leci /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
Oglądam pierwszą miłość
przepis na życie
lekarzy
głęboką wodę
oglądałam annę german


Roksana

Offline

#30 15-06-2013 o 15h11

Miss'całkiem całkiem
Yukarichan
...
Miejsce: Shadouland
Wiadomości: 102

Zdecydowanie wole seriale oparte na fantastyce. Jestem w trakcie Pamiętników wampirów, Słodkich kłamstewek, Innej i to chyba tyle na razie. Oczywiście za mną jest masa innych seriali które niestety już się skończyły.


Taki dzień nigdy nie wróci… Więc, pozwól mi zachować tę chwilę…
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#31 16-06-2013 o 01h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Oglądam CSI:Las Vegas i Ranczo. A niedługo biorę się za White Collar

Offline

#32 16-06-2013 o 09h55

Miss'wow
Rubyy
...
Wiadomości: 622

I polecam również serial " Doctor Who "  dla mnie trochę za wolno się rozkręca , ale już zdążyłam się wciągnąć  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


“Destroying things is much easier than making them.”Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#33 17-06-2013 o 13h22

Miss'Żółtodziób
Dropdead
...
Wiadomości: 7

Pamiętniki Wampirów, True Blood, Słodkie Kłamstewka, Bates Motel, Skins, Gra o Tron, Doktor House, Gosspi Girl.


`Torn apart at the seams and my dreams turn to tears, I'm not feeling this situation.`

Offline

#34 17-06-2013 o 14h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ojojoj, najlepsze seriale, jakie mogę wam polecić: Dwie Spłukane Dziewczyny, The Big Bang Theory, Pretty Little Liars, Glee (owszem, Glee XD), Allo Allo! i Castle. Seriale oglądam na serio różne i serio, mnóstwo ich jest, jednak te są moje ulubione <3

Offline

#35 17-06-2013 o 15h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Oglądam każdego gatunku anime. Tak, tak, WSZYSTKIE. :3 Nie wiem, czy to można nazwać serialem, ale i tak to kocham...  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Ostatnio zmieniony przez Kusha (17-06-2013 o 15h43)

Offline

#36 18-06-2013 o 09h40

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Zdecydowanym faworytem jest Stargate. SG-1 i Atlantis. Zjadło mi tysiąc godzin z życia (użyłam kalkulatora, żeby to obliczyć...) i pewnie zeżre więcej. Mam do tego straszny sentyment i ogólnie, Wrota definiują mi ideał fajności, nawet jeżeli nie są pozbawione wad, a niektóre rzeczy są w nich strasznie durne.

Bardzo dobrze ogląda mi się inne rzeczy spod kiczowatej flaki - Andromeda, Farscape, Sanctuary, ostatnio odśmiewałam sobie tylną część ciała podczas oglądania Arrow.

Prawdziwą perełką okazał się "Jeremiah", który osiągnął 11 punktów na 10 możliwych. Doskonały pomysł doskonale wykonany.

"The walking dead" i "Battlestar: Galactica" nie zrobiły na mnie szczególnie dużego wrażenia, więc oglądam raz na jakiś czas, nieszczególnie do ekranu zacieszając.

The Big Bang Theory i 2 Broke Girls są jedynymi serialami niefantastycznymi, jakie oglądam.

Offline

#37 03-07-2013 o 14h33

Miss'Żółtodziób
Micky
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 9

A to ja tylko oglądam
- dr. Housa
- Pierwszą miłość
- Glee oczywiście
- Grę o Tron
- Doktor Who
no i to chyba na tyle  /modules/forum/img/smilies/content3.gif

Offline

#38 03-07-2013 o 20h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

True Blood, SUPERNATURAL (<3) i Dr.Who (napoczątku jest dosyć nudny jak chcesz możesz pominąć ale później jest ekstra )

Offline

#39 04-07-2013 o 18h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Pamiętniki wampirów (nie mogę się doczekać następnego sezonu!), Plotkara (moje serce nadal krwawi w związku z tym że serial się skończył) Nie z tego świata (jestem na 6 sezonie i tęsknię za starym Samem), w planach mam Grę o tron, a co dalej to zobaczymy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#40 25-07-2013 o 01h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A ktoś mi coś poleci? Cierpię na straszną nudę tutaj... Czekam na "Vikings" <3, ale drugi sezon wyjdzie w przyszłym roku dopiero, "Gra o tron" znudziła mnie po dwóch sezonach, "Dexter" to samo, "Przygody Merlina" dawno się skończyły, a "Privates" nie planują kontynuować...
Czytam tak Wasze posty - czyli pomimo początkowej powolnej akcji warto obejrzeć "Doktora Who"? Kiedyś widziałam kilka odcinków na tvp1 (chyba) i nawet mi się podobało, ale tam grał Tennant, który podobno pojawia się w którymś sezonie dopiero...

Offline

#41 25-07-2013 o 08h16

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

To zależy, co chcesz konkretnie obejrzeć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Doctor Who jest mocno... specyficzny (nie tylko ze względu na zmienność aktorów), ale swój klimat ma.
Jeżeli chcesz czegoś bardziej wariackiego i nie uciekasz na widok statku kosmicznego - Farscape. Miejscami jedno, wielkie wtf, ale strasznie zabawne. Ewentualnie Stargate, jest trochę bardziej stonowane, ale nadal radośnie kiczowate.

Z rzeczy bardziej realistycznych, ale nie do końca - "Dead like me" (Trup jak ja). Nigdy nie spojrzysz po tym w ten sam sposób na żółte karteczki do przylepiania. Serial wylewa sporo sarkazmu, ma specyficzne podejście do pewnych rzeczy i jest taki smutno-śmieszny.

A ja oglądam sobie wyrywkowo odcinki Andromedy i wzdycham. Dlaczego kevin Sorbo, no dlaczego...?

Offline

#42 25-07-2013 o 10h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

No właśnie sama nie wiem, chętnie obejrzałabym coś odrealnionego, z nudy w niedziele przed snem oglądam "Glee", chociaż to kompletnie nie mój klimat /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
"Dead like me" - zaintrygowałaś mnie tymi karteczkami! Oczywiście znajdę te wszystkie seriale w sieci, nie będzie z tym problemu? Jeśli tak, to dzisiaj atakuję pierwszy odcinek i wieczorem zdam relację /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#43 25-07-2013 o 11h03

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Nie powinnaś mieć problemu. "Dead like me" było nawet kiedyś w wersji polskiej (stąd tytuł w nawiasie), więc może i utrafisz lektora.
Nie mam pojęcia jak ma się sytuacja z napisami, bo oglądam wszystkie seriale i kreskówki w lengłydżu.

Ostatnio zmieniony przez Lexa0 (25-07-2013 o 11h03)

Offline

#44 25-07-2013 o 11h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dla mnie bez większej różnicy, czy są napisy czy nie, w końcu studiuję tę anglistykę... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png
A i mam pytanie - czy tutaj tylko ja nie znoszę "Supernatural"? Nie mogłam przebrnąć przez pierwsze odcinki, w końcu dałam spokój. Aktorzy są jak kawałki drewna - dosłownie.

Offline

#45 25-07-2013 o 21h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

I love money :3  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png

Offline

#46 04-08-2013 o 14h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Pamiętniki Wampirów ♥
__________________________________________________________________

Offline

#47 04-08-2013 o 16h02

Miss'na całego
Softy
World of Warcraft Player
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 393

Tak trudno znaleźć serial dopasowany do swojego gusta <3
Moje seriale to:
Gra o Tron (fantasy)
The walking dead (horror)
Jak poznałem waszą matkę (komedia)
Tabu (dokument)
Jerycho (dramat)
Oraz w planach mam : Defiance oraz Supernatural.
A tak to oglądam wszystko co leci na Discovery/D.Science, National Geographic /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#48 04-08-2013 o 16h24

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Softy, "Jericho", czyli ten serial, gdzie nuki trzasnęły i ludzie musieli sobie jakoś radzić w związku z nagłą apokalipsą?
Bo jeśli tak, to widziałam i nawet nieźle się bawiłam, chociaż miejscami sprawiało wrażenie niedorobionego tu i ówdzie.

Offline

#49 04-08-2013 o 17h57

Miss'Żółtodziób
Visible
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 3

Ulubione to chyba:
-Dr House
-White Collar
-Dexter
-Kości
-Mentalista
-Gossip girl
-American Horror Story
-Agenci NCIS
-Magia kłamstwa
-CSI NY, Miami, LA

Obecnie jakoś nie mam czasu na seriale, ale w planach mam a game of thrones /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#50 04-08-2013 o 18h54

Miss'na całego
Softy
World of Warcraft Player
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 393

Lexa0
nom to samo Jerycho, i faktycznie też mam takie wrażenie, może z ograniczonego budżetu, szkoda trochę bo te niedociągnięcia sprawiły że serial nie jest takim hitem jak TWD  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png

Offline

Strony : 1 2 3 4