Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#51 04-08-2013 o 20h40

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

A powiem Ci, że za TWD nieszczególnie przepadam.
Trupy ładne, ale bohaterowie kompletnie nie w moim typie.
Znacznie lepiej mi w "Jeremiah", jeżeli o seriale postapo idzie.

"Jericho" było przede wszystkim niedokochane apokaliptycznie, praktycznie nie czuło się, że wzięło i grzmotnęło w diabły, mniejsza o budżet. Da się napisać naprawdę dobrą historię z budżetem gwarantującym jedynie statki kosmiczne na patykach.
(Jestem diehard fanką Stargate, a tam niekiedy z braków budżetowych bohaterowie spędzali i całe odcinki turlając się w śniegu, bo on akurat był pod ręką i za darmo...)

Offline

#52 04-08-2013 o 22h12

Miss'na całego
Softy
World of Warcraft Player
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 393

Haha /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png No w sumie też racja. Co do TWD to akurat mnie przypadł na samym początku do gustu więc na bohaterów nie narzekałam... Chodź w dalszych odcinkach pojawiają się nowsi, hmm w tym 1 mój ulubieniec. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Jeremiah nie widziałam, chętnie obejrzę/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Znasz jeszcze jakieś fajne tego typu seriale?(bo filmy to już chyba w 80% wszystkich wartych uwagi oglądnęłam xD)

Offline

#53 04-08-2013 o 22h54

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Jeżeli o seriale idzie, to ja celuję raczej w radosny kiczyk, jeżeli ktoś upchnie tam aluzje literackie i kulturalne, to tym lepiej. Dlatego właśnie Stargate i Andromeda robią mi dzień praktycznie każdym epizodem. (W zasadzie, to przynajmniej Stargate miało kilka typowo apokaliptycznych epizodów. Andromeda zaczyna się katastrofą na skalę intergalaktyczną, a potem Kevin Sorbo (i bohaterowie grani przez aktorów z więcej, jak jedną miną) przywraca ład. Znaczy chaos. To skomplikowane.)

Jeremiah to prawdziwa perełka i ciężko o coś na podobnym poziomie. Ciekawie nawet się ogląda Survivors (remake). Outcasts jest niezłe (o ile przełkniesz, że rzecz na kolonii pozaplanetarnej), In the Flesh - jeśli chcesz zombie w wersji... innej.
Falling Skies jest mocno na terenie "takie sobie", za to miało nieziemską kasę na produkcję, więc wygląda fajnie.
"V" się nawet ciekawie ogląda, głównie przez atmosferę paranoi (chociaż z tym akurat lepiej poradził sobie Prisoner.

A TWD mnie zraziło tym, że bohaterowie tak szybko wywalili moralność przez okno. Lubię głupich idealistów, którzy trzymają się wszystkimi kończynami i zębami wartości moralnych i własnego człowieczeństwa, a akurat w tej produkcji te własnie rzeczy zdechły ostatecznie na początku 3 sezonu.

Offline

#54 07-08-2013 o 17h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A jest tu jakaś fanka "Vikings"? Wczoraj na fejsie pojawił się sneak peek drugiego sezonu, nakręciłam się strasznie, dlaczego to jeszcze pół roku? ;______;
I przez przypadek obejrzałam pierwszy odcinek "Sherlocka" na BBC Entertainment, nie powiem, ciekawie się zapowiada /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Szkoda, że mam wolny net, obejrzałabym całość, a tak to chyba poczekam aż będzie w tv.

Offline

#55 07-08-2013 o 19h33

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Ja oglądam zwyczajne seriale ;D
A nimi są: Ukryta prawda, trudne sprawy, dlaczego ja?, świat według kiepskich, na wspólnej, kocham enter, agenci NCIS, detektywi, W-11 - Wydział śledczy, CSI - Kryminalne zagadki, dowody zbrodni, Dr. House, sąd rodzinny, kuchenne rewolucje, ugotowani, szpital. Chyba to wszystko :]


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#56 30-08-2013 o 19h00

Miss'na całego
Aeriss
...
Miejsce: Yaoiworld
Wiadomości: 252

Oglądam... Scrubsów, BigBang Theory i Seks w wielkim mieście. Na nic innego nie mam czasu D;

Offline

#57 31-08-2013 o 08h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Oglądam bardzo dużo seriali w internecie, bo w tv nie ma takiego wyboru, a kiedy już leci coś dobrego, to zazwyczaj o te dwa/trzy sezony do tyłu... Do moich ulubionych należą Kości, Criminal Minds, Pułapki umysłu (schizofreniczny główny bohater jest świetny), Sherlock BBC a po ostatnich odcinkach także Pretty Little Liars.
Muszę przyznać, że bardzo podobał mi się też pierwszy sezon American Horror Story, najbardziej postaci Violet Harmon i Tate'a. Jak można zauważyć, preferuję te 'mroczniejsze' seriale, co nie znaczy, że nie oglądam też innych. Zdarza mi się włączyć Glee, a no i skończyłam wszystkie sezony Dr House'a (obviously!).

Ostatnio zmieniony przez Cohelia (31-08-2013 o 08h51)

Offline

#58 11-04-2014 o 19h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ja lubię telenowele  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#59 20-04-2014 o 15h18

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 21

hejka ja oglądam na wspólnej, pierwsza miłość, na dobre i na złe, na sygnale i m jak miłość /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


wera111115

Offline

#60 20-04-2014 o 15h48

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Nie wiem czy już tu cos napisałam, a nawet jesli to pisze jeszcze raz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
1. Czysta Krew,
2. The Walking Dead,
3. Mroczna Przepowiednia (leciało dawno temu na Jetix`ie xD),
4. Zaklinacz Duchów.
W planach od bardzo dawna mam:
1. Gra o tron - eh...kiedyś uda mi sie obejrzeć!
2. Arrow,
3. Jeździec bez głowy,
4. Demony Da Vinci.
5. Vikingowie.
Tak dużo fajnych seriali, tak mało czasu i pakietu LTE ;____;

Ostatnio zmieniony przez Steno (09-05-2014 o 17h51)



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#61 23-04-2014 o 15h36

Miss'całkiem całkiem
Naga
...
Miejsce: Zionsville
Wiadomości: 94

Nigdy nie byłam fanką seriali (serio!), ale studia zmieniły me gusta /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

* Czysta Krew
* Sherlock (<3)
* Seks w wielkim mieście
* Gotowe na wszystko (<3)
* Spartakus
* Elementary
* Miasteczko Twin Peaks
* Dexter (<3)
* Alf

A czy jest ktoś, kto mimo wszystko lubi 'Zbuntowanego Anioła'? Wiem, straszny kicz, ale mam do niego sentyment... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#62 23-04-2014 o 18h03

Miss'ok
Camellia
...
Miejsce:
Wiadomości: 61

M jak milosc. XDDDDD

Offline

#63 26-04-2014 o 19h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ech, mam mnóstwo ulubionych serial, do których ciągle powracam i oglądam od początku do końca (albo czasami omijam jakieś sezony, które nie podobały mi się ze względu na np. brak ulubionego bohatera /modules/forum/img/smilies/petite-larme.gif).

Moje ulubione z najulubieńszych:
Jak poznałem waszą matkę (szkoda, że już się skończył, pozostaje tylko oglądanie od nowa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png)
Teoria wielkiego podrywu
Misfits
Supernatural
Dr. House

Offline

#64 07-05-2014 o 18h23

Miss'Żółtodziób
Irina4
...
Wiadomości: 6

Porozdzielałam na kategorie seriale ,które oglądam lub oglądałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png :

-Komediowe (taki typowy ,głupi amerykański humor xdd) :
Swiat według Bundych
Wilfred
Hoży doktorzy.
Nie zadzieraj z zołzą spod 23
Głowa rodziny (Family guy) *.*

-Seriale dla nastolatków :3 :

Jezioro marzeń
Beverly hills 90210 (starsze)
90210 (nowsze)
Plotkara
Skins UK

-I dla trochę 'starszych' xdd :

Seks w wielkim mieście
Gotowe na wszystko <3

-A too ogólnie o przyjaciołach ,seriale komediowe (humor możee mniej 'głupi' XD ) :

Jak poznałem waszą matkę
Przyjaciele
Dwie spłukane dziewczyny

Ostatnio zmieniony przez Irina4 (30-05-2014 o 14h13)

Offline

#65 08-05-2014 o 23h16

Miss'nieobczajona
BlackMagicWoman
...
Wiadomości: 39

Nie potrafię oglądać kilku czy kilkunastu seriali na raz, więc oglądam jedynie Sherlocka i moją wielką miłość Doctora Who <3

Offline

#66 22-05-2014 o 21h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

I teraz dramatyczne wyznanie, że mój ukochany i jedyny serial jaki oglądam zarazem to... Świat według Kiepskich.
Nie zaliczam go do seriali typu M jak Miłość, czy Na dobre i na złe... Jakoś tak jest dla mnie zbyt kultowy żeby to zrobić. Według mnie pokazuje prawdę i prawdziwych Polaków. Do dziś jak leci piosenka kończąca i zaczynająca lecę przed telewizor i wyję razem z zespołem. *.*

Offline

#67 27-05-2014 o 13h42

Miss'nieobczajona
Ewsik
...
Wiadomości: 27

Breaking Bad. : o

Offline

#68 31-05-2014 o 23h30

Miss'całkiem całkiem
louve
...
Wiadomości: 114

Ostatnio mam obsesję na punkcie Orphan Black (największą słabość mam do Heleny!)
Przymierzam się też do zrobienia kilku serialowych klonów na mojej miss /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


we've come too far to give up who we are

Offline

#69 10-06-2014 o 17h28

Miss'Sensei
Żelkowa
Littlemooonster96
Wiadomości: 884

Nie nie oglądam seriali może kiedyś gdy będę stara kiedyś obejrzę jakiś ale teraz szkoda mi czasu na takie badziewia.

Offline

#70 12-06-2014 o 21h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja lubię oglądać Pierwszą Miłość. Co raz ciekawsze odcinki, i jeszcze ta dziewczyna co przyjechała do Wadlewa. Zakochali się w sobie XDD ona ma z 19 lat a on z 50 XD

Offline

#71 13-06-2014 o 18h02

Miss'ujdzie
lupo
Forza Juve!
Miejsce: Storybrooke
Wiadomości: 240

Ja po prostu kocham seriale ;D uwielbiam agentów ncis, chociaż tutaj nie oglądam na bieżąco, bo postanowiłam sobie oglądać od 1 sezonu i aktualnie jestem na 5 sezonie. Lubię też detektywa Monka, dowody zbrodni i bez śladu ;p Doktor House oczywiście, ostatnio wkręciłam się w Spartakusa ;D Poza tym coś dla dużych dzieci: Once upon a time i once upon a time in Wonderland - takie seriale oparte na bajkach ;p Gra o tron to zdecydowany mistrz wśród seriali, chociaż na pewno nie jest dla dzieci, podobnie zresztą jak Spartakus /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Z polskich seriali lubię ojca Mateusza, chociaż według mnie wersja włoska i amerykańska/angielska są lepsze, ale dzięki temu serialowi można się trochę pośmiać. Miodowe lata, świat według kiepskich, ranczo, brzydula to też seriale które warto obejrzeć.

A i jeszcze serial, który uwielbiałam oglądać jak byłam mała: Zorro! ;D

Offline

#72 03-01-2015 o 14h55

Miss'ok
AleksandraNowak
PORQUE LA MUSICA ES VOCASION, ES MI PASION, NO ES OBSESION, ES LO QUE SOY. LA MUSICA ES MI VERDAR.
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 52

Jeśli chodzi o seriale polskie, to Pierwsza miłość.
Z zagranicznych to moim ulubionym (pewnie nikt się ze mną nie zgodzi) jest Violetta.
/modules/forum/img/smilies/coeur.gif

Offline

#73 06-01-2015 o 15h52

Miss'wtajemniczona
Clarissa1317
"Od lat jest to zagwozdka ma, kto jest szalony- inni czy ja?"
Miejsce: Upper East Side:3
Wiadomości: 1 964

Ja nie przepadam za serialami, bo nigdy ich nie kończę. Zaczęłam "Pamiętniki wampirów" i zamierzam wrócić jak obejrzę "Plotkarę", którą oglądam od kilku dni i właśnie kończę 1 sezon:) Oprócz tego czasami oglądam "Kuchenne Rewolucje", "Szkoła", "Shopping Queen" (te trzy ostatnie, to może nie typowe seriale, bardziej zaliczam je pod po prostu programy telewizyjne, ta wyszukana kategoriaXD), ewentualnie coś na vivie albo mtv:)

Ostatnio zmieniony przez Clarissa1317 (06-01-2015 o 15h56)

Offline

#74 09-01-2015 o 20h58

Miss'ok
Kafra
...
Wiadomości: 65

Rubyy Steno wreszcie ktoś kto ogląda Arrowa. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Poza tym jeszcze Flash jest naprawdę spoko i jest jeden odcinek połączony. Fajna sprawa. A poza tym jeszcze Teen Wolf.

I zamierzam obejrzeć Gotham i Agent Carter. Na razie pierwsze odcinki czekają na obejrzenie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Kafra (09-01-2015 o 20h59)

Offline

#75 11-02-2015 o 17h32

Miss'ok
...
Miejsce: Anty rzeczywistość
Wiadomości: 63

wodogzmoty małe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


kiciunia!!!

Offline

Strony : 1 2 3 4