Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 6 7 8 9 10 ... 24

#176 06-04-2014 o 19h25

Miss'całkiem całkiem
klaudiac8
...
Wiadomości: 120

Ubierając swoją miss zainspirowałam się tortem jaki miałam na swoje urodziny.
Był to trzypiętrowy tort w kilku smakach , pokryty cukrową masą plastyczną w wielu kolorach odzwierciedlających jego smaki. Wierzch ozdobiony był dużą ilością przeróżnych strojnych elementów , co wyglądało niczym pióropusz.



Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#177 07-04-2014 o 10h56

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Wszystkim uczestniczkom dziękujemy gorąco za piękne i kreatywne zgłoszenia! ^^ A teraz niech publika się wykaże, wysyłając nam głosy na swoje faworytki. Przypominam, że głosy przyjmujemy do czwartku 10 kwietnia, do godziny 20:00. Należy jedynie wysłać prywatną wiadomość z nickiem faworytki do mnie lub do Lillien /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Życzymy miłej zabawy i powodzenia dla uczestniczek! <3

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (07-04-2014 o 10h57)

Offline

#178 07-04-2014 o 19h42

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Serdecznie współczuję jurorkom. Mam duży dylemat na kogo oddać głos, o ile w ogóle w tym tygodniu go oddam...

Offline

#179 07-04-2014 o 22h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Podzielam dylemat Evelyn. Naprawdę ciężko wybrać tę jedną z najlepszych, bo tak na dobrą sprawę to każda stylizacja w tej edycji zasługuje na wyróżnienie.

Offline

#180 08-04-2014 o 09h45

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Mi tym razem udało się zdecydować, ale szczegóły zachowam dla siebie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#181 08-04-2014 o 10h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A ja mam aż cztery i od wieczora się głowie gdzie się tu doszukać ujemnego efektu aby zostały chociaż dwie xD, więc przyznam rację nie jest to łatwa edycja bo kulinarne inspirację zostały bardzo trafnie przedstawione /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#182 08-04-2014 o 11h22

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Głos poszedł! Trzymam kciuki za swoją faworytkę, bo jej kreacja jest przecudna! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#183 09-04-2014 o 14h01

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Trzymam kciuki za moją faworytkę ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#184 09-04-2014 o 19h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Sam temat, jak i wykonanie jest naprawdę trafione. Przeglądając wszystkie projekty odczułam realną potrzebę jedzenia xD
Swoją faworytkę już wybrałam, czekać tylko na wyniki ^^
Oczywiście wszystkim dziewczynom życzę powodzenia bo to naprawdę ciężki wybór /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#185 09-04-2014 o 21h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jestem bardzo ciekawa kto wygra, bo kreacje są świetne i bardzo trafione /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Również mam faworytkę/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#186 09-04-2014 o 22h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Podziwiam wszystkie uczestniczki, stroje są świetne, a wypowiedzi powyżej mnie zaskoczyły.. naprawdę byłyście w stanie znaleźć tylko jedną faworytkę? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png Ja mam ich aż cztery, bo mnie tak zauroczyły swoimi stylizacjami i narobiły mi apetytu, że ojeju. ♥

Offline

#187 10-04-2014 o 11h19

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Drodzy uczestnicy oraz kochana publiczności przypominamy, że dziś do godziny 20:00 zbieramy głosy na Wasze faworytki do Nagrody Publiczności /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Życzymy dobrej zabawy i powodzenia! <3

Offline

#188 11-04-2014 o 16h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

O której dzisiaj mamy spodziewać się wyników ? ^-^
Pytam, żeby nie sprawdzać co chwilę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#189 11-04-2014 o 16h06

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Nina208 - myślę, że wyniki pojawią się około 19:00 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png musimy tylko zajechać na wieś, a aktualnie jesteśmy w drodze. Pozdrawiamy i do przeczytania już wkrótce! <3


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#190 11-04-2014 o 18h55

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Wraz z Lil uciekłyśmy na wieś, ale pędzę do Was z radosną nowiną. Nie po nocy, gdyż inne obowiązki (i przyjemności /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ) wzywają oto…
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Nagroda - Chibi w konkursowej stylizacji narysowane przez Lillien
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Nagroda - Opis graficzny na profil wykonany przez Lillien

Po nagrodę należy zgłosić się do Lillien, która wykona opis wedle życzenia laureatki ^^

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Nagroda - Sygnaturka i dopasowany awatar wykonanie przez Lillien

Po nagrodę należy zgłosić się do Lillien, która wykona nagrodę wedle życzenia laureatki ^^

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Serdecznie dziękujemy wszystkim za głosy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png W tej edycji otrzymałyśmy dwadzieścia osiem (!)  głosów od publiczności. Rozumiemy, że wybór był ciężki i liczymy, że będziecie równie zaangażowani w kolejnych edycjach ^^ W tej edycji rywalizacja była zażarta, bo wyraźnie było sporo faworytek. Można powiedzieć, że z każdym głosem losy nagrody się zmieniały i do samego końca nie wiedziałyśmy, do kogo trafi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Wszystkim serdecznie gratulujemy i ogłaszamy, że kolejny temat to...

Link do zewnętrznego obrazka
Niewiele mamy tak różnorodnych królestw na świecie, jak właśnie roślinne. Dostarczają nam one wrażeń estetycznych, abstrahując oczywiście od ważnej cechy produkcji tlenu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Ale jakikolwiek kolor sobie zapragniemy, znajdziemy go w świecie roślin. Od śnieżnobiałej barwy przebiśniegów wiosną, przez soczyste żółci słoneczników, zieleń bluszczu, błękit niezapominajek, aż po niemalże atramentową czerń czarnej dalii. Rośliny mogą być pomocne, uśmierzając gorączkę i lecząc choroby, ale też zabójcze jak foxglove naparstnica mogąca wywołać zawał czy piękny, acz niebezpieczny tojad.
Czy chcesz być dostojnym dębem, zadziorną lwią paszczą, czy może niepozornym źdźbłem trawy – wybór należy do Ciebie. Drogie użytkowniczki MissFashion, rozkwitnijcie!

Zgłoszenia przyjmujemy do 21 kwietnia do godziny 10:00. Zastrzegamy sobie 4 dni na ocenienie stylizacji i wykonanie nagród oraz dyplomów, więc wyniki pojawią się najpóźniej 25 kwietnia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Zasady jak zwykle te same /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jury składające się z Lillien, Shao i mnie oceni stylizacje na podstawie niżej wymienionych kryteriów:

- Zgodność z tematyką inspiracji: 0/10
- Kreatywność wykonania: 0/10
- Ogół estetyki: 0/10
- Makijaż: 0/10
- Fryzura: 0/10
- Dodatki: 0/10
- Oryginalność pomysłu: 0/3 – to takie punkty ekstra ;] Jak ktoś wyjątkowo zaskoczy jury oryginalnym podejściem do tematu, otrzyma właśnie punkty w tej kategorii ;]

W razie gdy jakaś stylizacja nam szczególnie przypadnie do gustu, ale nie załapie się na podium, otrzyma wyróżnienie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Honorujemy maksymalnie trzy wyróżnienia.

Link do zewnętrznego obrazka
Aby nasza publika i same uczestniczki nie czuły się porzucone, honorujemy również Nagrodę Publiczności. Zasady są proste. Wiadomość z pseudonimem faworytki aktualnej edycji należy przesłać do mnie do dnia 24 kwietnia do godziny 20:00. Głosować mogą i uczestniczki edycji i publika /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Na podstawie zsumowanych głosów zostanie wyróżniona stylizacja, która najbardziej przypadła do gustu publiczności.

Po więcej informacji zapraszam do pierwszego posta konkursu.

Kto zostanie następną Miss Stylizacji Inspirowanych? ;]
Link do zewnętrznego obrazka

Życzymy powodzenia w konkursie i miłej zabawy! ^^

Foxglove, Lillien & Shao

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (11-04-2014 o 21h07)

Offline

#191 11-04-2014 o 18h56

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Smakowity temat wpadł nam do głowy już podczas drugiej edycji i już wtedy zachodziłyśmy w głowę, co nam w jego ramach zaserwujecie. Może i nie całkiem spodziewałam się tu tylu deserów, ale też hej, od razu widać, że każda z nas ma w sobie tę prawdziwie kobiecą stronę i nawet spora część osób znanych z raczej mroczniejszych klimatów i upodobań szafiarskich zaprezentowała nam swoją słodką, dziewczęcą formę.
I to jest wspaniałe.

Wiecie, co jeszcze jest absolutnie bezcenne? Patrzenie, jak z zalążka pomysłu, jaki zrodził się ładnych parę miesięcy temu, wyrasta coś większego - piękniejszego. Jak roślina, która systematycznie podlewana, której poświęca się mnóstwo opieki, zaangażowania i czasu, odwdzięcza się wspaniałym kwiatem. Temat nowej edycji nie jest więc tak do końca przypadkowy. Absolutnie nie spodziewałyśmy się takiego ogromu wiadomości, pełnych ciepłych słów. Z początku po prostu nie mogłam uwierzyć w ilość napływających głosów, ani też nie docierała do mnie dotychczas świadomość, jak wielu z Was śledzi ten konkurs z uwagą, nie biorąc udziału - i pomimo to, chce być częścią nas, głosując i po prostu będąc dla nas.

Dzięki Wam istniejemy i rozkwitamy z każdą edycją coraz bardziej. Dokładnie jak i Wy.

Za wszystko to przeogromnie Wam dziękuję. I oczywiście życzę powodzenia w kolejnej edycji!

~ Lillien




MariaANTONINA, Twoje zgłoszenie otworzyło tę edycję z przytupem. Przysięgam, że przez cały czas jej trwania miałam w głowie dokładnie tę piosenkę! Ogórek wygląda jak ogórek, począwszy od ogólnej kolorystyki stroju, po wypustki na skórze. Poza tym Ogórek to prawdziwa fashionistka - i kapelusz, i obcasik, o, i zgrabny topik! Spodobał nam się tak bardzo, że nie mogłyśmy go nie wyróżnić! Gratulujemy i dziękujemy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Sentis, królewska z Ciebie truskawka! Podoba mi się kształt elementów w tej stylizacji, który od razu przywodzi na myśl ten owoc. Zielone skrzydła idealnie oddają wypustki truskawek, a ta spódnica wspaniale imituje sam owoc /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Nawet są tutaj kropeczki na całej spódnicy i na dekolcie, od razu przywodzące na myśl fakturę truskawki! Świetnie przemyślana kreacja, gratuluję!

Lola886, byłaś pierwszą osobą, która wcieliła się w słodkości i zrobiłaś to absolutnie perfekcyjnie! Połączenie elementów jest niezwykle kreatywne: zaczynając na fryzurce, rozetce jako broszy, warstwach spódnic i na torebce (idealnie oddającej wafelek/herbatnik w deserze!) kończąc. Podoba mi się tu wszystko, wybór poszczególnych elementów jest taki niesztampowy i naprawdę oryginalny. Właśnie coś tak zaskakującego chciałyśmy tutaj zobaczyć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Gratuluję i chylę czoła przed Twoją pomysłowością!

Nivata - cóż za smakowity naleśniczek! Podoba mi się miękkość tej stylizacji, wszystko jest takie puszyste i od razu na myśl przywodzi mi ten słodki deser... Naleśniki uwielbiam i w Twojej stylizacji ta miękkość świetnie je oddaje - czapka futrzana, cukier puder z tyłu i jeszcze esy-floresy czekolady, utworzone z włosów! To Twoja kolejna genialna stylizacja, spójna i przemyślana. Brawo!

HankaPL, talerza słodyczy się tutaj nie spodziewałam! I szczerze mówiąc naprawdę lubię takie niespodzianki ^^ ten konkurs zaskakuje nas od początku, a Twoja kreacja jest dokładnie tak słodka i cukierkowa, jak powinna być, przy tym wykorzystując mniej sztampowy kolor dla cukierków - a jednak nadal pozostawiając po sobie to wrażenie różnorodności talerza łakoci /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Nelumi, wspaniała z Ciebie tortilla! No, i jest to danie, na które bardzo czekałam... Rewelacyjnie zrealizowałaś ten projekt, podoba mi się oddanie tu poszczególnych elementów składowych tego dania - miss naprawdę wygląda jakby była zawinięta w ciasto pełne przeróżnych dodatków! Zachwycił mnie pomysł na makijaż, skromne, aczkolwiek widoczne i ożywiające całą stylizację dodatki zielenizny, kolczyki wyglądające jak kukurydza, płaszczyk niczym sos bądź ser, czy bukiecik w dłoni jako cebula. Bardzo Ci dziękuję za tę niesłodką potrawę i wspaniałą stylizację w jednym. Zdecydowanie zasłużone wyróżnienie!

Lucrecia, zaprezentowałaś nam bardzo wyważoną stylizację, nieprzesadzoną, a jednak kompletną. Takie jest właśnie tiramisu - wykwintne, wytrawne i eleganckie, jak martini. Zawsze na czasie! Szalenie spodobał mi się dodatek dzbanka do dłoni, jako symbol jednego ze składników, z których tiramisu powstaje. Wygląda to tak jak gdyby spódnica Twojej miss dosłownie nasiąkała kawą, co jest absolutnie wspaniałe! Dziękuję za Twoje zgłoszenie - o włos nie zgarnęłaś nagrody publiczności, co tylko potwierdza genialność tej stylizacji!

Dyokira, Twój cupcake... cupcake pozostawił mnie bez słów. Nie sądzę, bym kiedykolwiek wpadła na pomysł wykorzystania w ten sposób spódnicy Bałwana... a co innego lepiej odwzorowałoby spód tego uroczego ciasteczka? Jako ogromna fanka pieczenia i samych w sobie cupcake'ów, nie mogłam przejść obojętnie obok Twojego zgłoszenia! A jest ono genialnym oddaniem całej tej lukrowości, uroczości i kunsztu zdobniczego, jakim można się wykazać na tych ciasteczkach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ujęłaś mnie wszystkim i nie sposób było znaleźć tu punktów ujemnych. Najbardziej jednak podoba mi się lukrowy makijaż babeczki, fryzurka i dodatki, jak patyczek z serduszkiem wbitym w krem, czy brokatowa posypka na jej włosach. Chylę czoła przed Twoim geniuszem i gratuluję - mam nadzieję, że chibi oddaje piękno tej stylizacji chociaż w połowie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Evelyn, przygotowałaś coś, co chyba wszyscy znamy chociażby z rodzinnych, niedzielnych obiadów. Rosół?! Uwielbiam! A Twoja stylizacja oddaje wszystko, co w rosole najważniejsze! Jest tu i makaron, który widać we fryzurze miss, i kulki ziela angielskiego, i marchewka wraz z pietruszką, i nawet najlepsza w całym rosole - po prostu jego klarowność! Prosta stylizacja, ale jakże idealnie ilustrująca tę zupę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png absolutnie zasłużone podium - gratuluję i podziwiam!

Nina208, ładny z Ciebie ananas! I świetnie pasują w nim owe dodatkowe owoce, które wymieniłaś. W końcu mamy w grze trochę opcji owoców, czy to w torebce, czy w faktycznej postaci owoców zamiast niej, świetnie, że ten fakt wykorzystałaś /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png I rzeczywiście, kształtem Twoja stylizacja przywodzi na myśl ananasa, nieobranego, ze szczeciną na głowie - rewelacja!

Rosemary5, Twoja malina jest po prostu przeurocza! Taka malutka i dopiero dojrzewająca ^^ Bardzo lubię takie słodkie, dziewczęce stylizacje, a przyznać muszę, że malina jako owoc właśnie tak mi się kojarzy. Ponadto podobają mi się roślinne elementy w stylizacji, dosłownie jakby malina wyrastała z krzaczka. Świetnie!

Samira, cóż za piękny tort Pavlova! Jest bogaty, wykwintny i puchaty - zdecydowanie nie z tych czasów! Bardzo podoba mi się złamanie kolorystyczne zielenią i czerwienią takiej ilości bieli, świetnie to wygląda i do tego dokładnie oddaje smak tego ciasta. Fantastyczny element szarfy, imitujacej spływający sos. Pochwalić też muszę idealną fryzurę i makijaż! To świetna, spójna stylizacja - super! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Jula209 zaprezentowała nam jeszcze inną odsłonę truskawki - taką z bitą śmietaną, jak najbardziej lubię! Podoba mi się tu i czapka, i futerkowe bolerko, tak jak i uroczy dodatek pod postacią torebki ^^

ScarletWitch, odgrażałaś się, że zobaczymy w Twoim wydaniu deser i rzeczywiście - piękne ciastko! Podobają mi się puchate rękawy bluzki oraz rozmaite dodatki, tworzące tu całość - róże na pasku, poplamiona ręka, jak skropiona polewą czy kapelusz. Ciekawie połączyłaś też spódnice, co w całości daje naprawdę oryginalny strój.

Nana26, Twoja bita śmietana chwyciła mnie za serducho! UWIELBIAM bitą śmietanę <3 I nie potrafię tego opanować. Najbardziej w Twoim pomyśle spodobało mi się eleganckie podejście do tematu - pewnie sama poszłabym w chmurzaste i napompowane kroje ciuchów, a Ty pokazałaś coś, z czym dla mnie kojarzy się bita śmietana - z wytwornością i elegancją. Spódnica i kremowy kolor to moje ulubione elementy tego zgłoszenia. Naprawdę gratuluję tak udanego stroju!

Maka, po pierwsze: wspaniała inspiracja. Już samo czytanie o niej rozczuliło mnie nieziemsko, bo zawsze uważałam, że gotujący/piekący ojcowie, to coś absolutnie uroczego ^^ Tym bardziej, że mój Tata zdaje się bardzo przypominać Twojego Tatę - on też nie lubi słodkiego, dlatego takie złamane smaki są dla niego idealne! Twoje ciasto cytrynowe jest naprawdę cytrynowe - zjadliwy kolor od razu sprawia, że czuję w ustach smak cytryny! Świetnym wyborem był tutaj czerwony gorset oraz bransoletka, doceniam też wybór opaski. Świetna lekka kompozycja, kojarząca mi się z latem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

CharlotteYork, nawet nie masz pojęcia, jak ja ubóstwiam spaghetti!! Szalenie podobałaś mi się już od początku, bo Twoja wersja makaronu jest taka soczysta, i do tego parująca, świeżo podana na talerz! Podobają mi się dodatki pod postacią listków bazylii oraz te delikatne aplikacje na spódnicy, które nadają stylizacji wygląd tego sosu. Rewelacja!

Ikan, powiem tyle - zaśliniłam się. Dobry sandwich nigdy nie jest zły, ale Twój wygląda jak prawdziwe marzenie! Tym bardziej, że od tych pyszności właśnie zgłodniałam... Marzę o tym serze, o sosiku i zieleniznach, o tym serku... Ach. Smakowita z Ciebie przekąska, a drobiazgowość stylizacji rozłożyła mnie na łopatki. Szczególnie podoba mi się góra stroju wraz z zielonymi dodatkami i złożoność spódnic. Rewelacyjny pomysł oraz wykonanie - chylę czoła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Zupka, cóż za smakowite lody malinowe! Na sam początek powiem, że podziwiam pomysłowość w wykonaniu tej stylizacji - jej dół faktycznie przypomina czekoladowy rożek, a u góry króluje cała esencja tego przysmaku. Jest tu i polewa, i jasny, malinowy kolor, a wszystko to razem tworzy bardzo zgraną i zgrabną całość. Podoba mi się!

Jessica23, Twoja stylizacja zapiera dech w piersiach! Jest elegancka i spójna, a odznacza się tutaj ogromne przywiązanie uwagi do detali. To piękna stylizacja, spodobała nam się od początku właśnie taka, jaką ją dodałaś - wraz z tym złotym paskiem. Żałuję ogromnie, że dziesiątki punktów zaważyły o załapaniu się tej stylizacji do wyróżnień, bo wizualnie podoba mi się tu wszystko - fryzura, makijaż i sama suknia Twojej miss - plus idealnie wyważone złote detale. Gratuluję tej wspaniałej kreacji i podkreślam - cieszę się, że jednak zdecydowałaś się przygotować to piękne zgłoszenie, pomimo początkowego braku koncepcji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Mam nadzieję, że w kolejnych konkursach zobaczymy kolejne tak udane stylizacje w Twoim wydaniu!

Nocturne3, zauroczyłaś mnie totalnie swoim zgłoszeniem. Idealny wybór ukośnej spódnicy oddał jak nic innego spływający sos z tego kremowego włoskiego deseru. Niemalże idealnie dwukolorowa i lejąca jak sos malinowy na deserze! Ujęły mnie tu szczególnie te malusie dodatki, jak kwiatki we włosach czy kolczyki, przypominające kawałki malin. Twoja miss naprawdę wygląda jak ten deser - i kształtem, i ogółem wykonania. Serdecznie gratuluję - o włos, a znalazłabyś się na podium. Brawo!

Klaudiac8, spódnica, którą wybrałaś, tworzy naprawdę okazały tort! Szalenie podoba mi się jej warstwowość, jest niczym warstwy kolorowego kremu między spodami w torcie. No i bluzka, wyglądająca dosłownie jak obsypana lukrową posypką! Świetna, słodka i kolorowa stylizacja, która naprawdę kojarzy się z tortem - a oto przede wszystkim nam od początku w tym temacie konkursu chodziło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Lillien (11-04-2014 o 18h57)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#192 11-04-2014 o 18h57

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Ta edycja była emocjonująca, pełna estetycznych ujęć i napięcia jak scena gotowania w Hannibalu. Było smakowicie, było kolorowo i było gorrrrąco ;] Odnoszę wrażenie, że z każdą kolejną edycją i uczestniczki i publika pokazują coraz to wyższy poziom zgłoszeń i zaangażowania. Jak też pisałam paru osobom, które uświetniły mój dzień przemiłymi, prywatnymi wiadomościami, dzięki Wam konkurs działa i chcemy się dla Was starać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jednak nic tak nie motywuje do szybkiej i efektywnej pracy jak właśnie te wspaniałe zgłoszenia, zainteresowanie publiki i ogół interakcji między Wami i nami. Jesteście najlepsi!

Pierwsze zgłoszenie mnie ubawiło do łez. MariaANTONINA bardzo humorystycznie podeszła do tematu pokazując nam słynnego ogórka ze znanej wszystkim piosenki. Nowy body art idealnie się nadaje na pełną wypustek, ogórkową skórę. Ja osobiście widząc to zgłoszenie bardziej filozoficznie zadałam pytanie „Dlaczego ogórek nie śpiewa”?, jak to kiedyś powiedział Mistrz Gałczyński. Ale jestem pewna, że ogórek MariiANTONINY by zaśpiewał, to widać na jego zielonej twarzy ;]

Widzieliśmy w inspiracji truskawkę Samiry, Sentis podjęła się tego samego tematu, a patrzcie jak zupełnie inaczej! I co jest świetne, jej truskawka wygląda dokładnie tak, jak powinien wyglądać ten apetyczny owoc. W szczególności podoba mi się fakt, że i spódnica i na gorsecie miss widać drobne, złote kropki, które idealnie oddają pestki truskawek. Schrupałabym ^^

Lola886 dostała zasłużone podium za przecudny deser. Podobieństwo do zdjęć podanych w inspiracji jest po prostu powalające, Nawet torebka wygląda jak herbatnik! Dla mnie stylizacja Loli automatycznie kojarzy się z przepysznym musem, nawet opisu czytać nie musiałam żeby wiedzieć co nam pokazała /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Poza tym zakochałam się w jej wyborze fryzury.

Kto z nas nie lubi naleśników na słodko? Nivaty naleśnik jest na tak zwanym wypasie. Mamy sos owocowy, mamy czekoladę, bitą śmietanę i cukier puder. Prawdziwa, smakowita bomba kaloryczna. Etola faktycznie układa się jak gęsty sos, a futrzana czapka jest genialnym pomysłem na bitą śmietanę (sama bym na to nie wpadła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png). Nawet te różyczki wyglądają jak malutkie poziomki zatopione w śmietanie ^^

HankaPL zawsze jest urocza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png To chyba taka jej cecha główna. Dlatego też jej talerz słodyczy jest również prześliczny i taki zabawny. Każdy element stroju przypomina malutkie łakocie ułożone na miss. Jakby się w nich wyturlała /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Naprawdę pomysłowa stylizacja ^^

Kocham tortille. Naprawdę, uwielbiam je i mogę je jeść na tony. To swego czasu było moje główne źródło pożywienia na studiach, gdy nie miałam czasu na sen czy gotowanie. Człowiek wpełzał jak zombie do kafejki na wydziale, kupował kawę, tortillę z sałatką cezar i szedł się położyć na stole w sali wykładowej. Tortilla uratowała mi życie jak po dość ciężkiej imprezie bożonarodzeniowej (z wykładowcami!) kolejnego dnia miałam prezentację na zaliczenie. Więc chyba rozumiecie, że Nelumi skradła mi serce i musiała zostać wyróżniona ze swoją piękną interpretacją tego zbawiennego posiłku. Sukienka faktycznie wygląda jak placek, a wszystkie inne elementy, wraz z włosami układają się w to pyszne wnętrze. Chyba właśnie moim ulubionym elementem tej stylizacji jest sukienka i opaska we włosach. Tworzą tortillę jak się patrzy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Tiramisu Lucrecii najbardziej porwało mnie tym drobnym detalem, jakim jest imbryczek w dłoni miss. Chociaż w zamierzeniu Nine jest to imbryk herbaty, tu idealnie sprawdza się jako wylewająca się kawa; ważny składnik tiramisu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Też Lucrecia stworzyła w swojej stylizacji wrażenie kolejnych warstw biszkoptu i mascarpone. Nogi Wodnika z ciemną skórą się świetnie tu sprawdziły! ^^

Trudno było nie postawić na podium Dyokiry. Co jak co, ale jej cupcake jest bezbłędny. Ten dół kostiumu Bałwana, który zawsze uważałam za absolutnie groteskowy, nagle tutaj się sprawdził jak nic innego. W końcu czym innym, jak nie właśnie takim obłym ciuchem, pokazać puszyste ciastko, na którym mamy kolorowy krem i fantazyjne dekoracje? Mówi się, że babeczki są bardziej do oglądania, aniżeli jedzenia, ale ja się nie zgodzę. Babeczki dobrze wykonane w życiu (jak te od Lil), jak i w stylizacji (jak właśnie stworzona przez Dyokirę) proszą się o zjedzenie i zachwalanie ich walorów ;] Moje gorące gratulacje dla Dyokiry.

Kolejną kandydatką na podium była Evelyn, która przełamała na moment konwencję słodyczy swoim rosołkiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Im dłużej patrzyłam na jej stylizację, tym więcej elementów ujawniało się, jako świetnie pasujących do jej zamysłu tej kultowej zupy. Mamy symbolicznego kurczaka w dłoni, makaron, pieprz, trochę pietruszki i nawet oka w rosole! Nawet cała sukienka się mieni jak rosół w słońcu (Fox odkrywa w sobie poetę). Zdecydowanie zasłużone podium, bo bez opisu było od razu widać, że patrzymy na najprawdziwszy rosół /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Wracamy do słodkości wraz z Niną208 i jej sałatką owocową. Chyba się nam do tej zdrowej potrawy zakradło trochę czekolady, ale ja osobiście nie mam nic przeciwko takim dodatkom ;] Torebka truskawka, chociaż starą kreską, pasuje jako element tego owocowego rozgardiaszu, a arbuz w drugiej łapie jest taki symboliczny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Zadowolona ta sałatka z bycia sałatką, trudno się samemu nie uśmiechnąć ^^

Rosemary5 postawiła na prostotę, pokazując nam malutki owoc maliny. Moim ulubionym elementem tej stylizacji jest dodanie kwiatów od Wiosennej Wróżki, które nadają całości wyglądu, jakby miss była jeszcze na krzaczku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Po Samirze można się spodziewać, że pokaże nam coś bogatego i pomysłowego. Osobiście nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że beza to najłatwiejszy do zrobienia deser, bo akurat moje im bardziej się starałam, tym bardziej nie wychodziły XD Za to beza Samiry jest dokładnie taka, jaka powinna być. Puszysta, biała i z dodatkiem pysznych owoców. Kwiaty we włosach faktycznie wyglądają jak bita śmietana, a arbuz przerobiony na kiwi był świetnym rozwiązaniem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

I oto kolejny owoc w wykonaniu Juli209. Tu truskaweczka jest elegancka, w prostej sukni i drobnym detalem bitej śmietany u góry. Nie ma zielonych elementów, więc jest gotowa do schrupania. Może jako jakiś dodatek do romantycznego wieczora z kieliszkiem szampana? ;]

Bomba kaloryczna ScarletWitch cieszy oczy i człowiek od razu chciałby spróbować takiego piętrowego, wymyślnego deseru. Szukanie inspiracji w mandze bardzo mi się spodobało, a wykonanie faktycznie wygląda jak pokazany kadr i zdjęcie. Poza tym, kapelutek wieńczący dzieło jest uroczy i idealnie się komponuje z ciastkiem ^^

Bita śmietana przewijała się w różnych stylizacjach, ale to dopiero Nana26 pokazała nam ją w pełnej krasie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ta spódnica zawsze kojarzyła mi się z bitą śmietaną, więc wybór Nany jest jak najbardziej zrozumiały. Wszystko w tej stylizacji jest puszyste i miękkie, takie delikatne. Nawet włosy układają się w loczki podobne do tej pysznej dekoracji deserów. Bardzo podoba mi się ta stylizacja, bo oddaje tą lekkość bitej śmietany.

Nie wiem czy ktoś inny to zauważył, ale mnie się w miss będącej ciastem cytrynowym, w wykonaniu Maki szalenie spodobały wielkie oczy, jakby faktycznie dopiero co zjadła coś kwaśnego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Dobrze, że pojawiły się też czerwone elementy przedstawiające mus malinowy, przez to stylizacja nie jest monochromatyczna. Ale te oczy są po prostu najlepsze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Och spaghetti… CharlotteYork zadbała o detale i w jej stylizacji nie dość, że listki na głowie wyglądają jak bazylia, to też deseń na sukience przywodzi na myśl kulki mięsa w sosie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Poza tym włosy miss są rewelacyjne, bo wyglądają jak to idealnie ugotowane al dente spaghetti. Podoba mi się, że mamy odrobinę oddechu po takiej ilości słodyczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ikan wygląda jak mokry sen studenta. Ciepły, z ciągnącym się serem, szynką, jajkiem i ketchupem sandwich to coś, za co niejeden by popełnił przestępstwo. I w stylizacji Ikan naprawdę można się zakochać, za tak bardzo apetyczne przedstawienie tej zakąski. A pomysł trudny, bo jak tu oddać jednak trójkątną naturę kanapki? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Boska stylizacja, mnie porwała od razu ^^

Maliny, jak i truskawki wyraźnie robią furorę pośród użytkowniczek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Zupka też sięgnęła po owoce i przedstawiła nam lody malinowe, które wyglądają dokładnie jak te, które zrobiłam w zeszłym roku z malin z ogródka. To nie sorbet, to pyszne, owocowe lody na mleku. I sama bym jadła wiadra takich, więc rozumiem Zupkę ;]

Jessica23 sprawiła nam niemały problem, przyznam szczerze. Jej wiśnie w czekoladzie są piękne i wyraźnie podobały się sporej części publiczności. Trudno się dziwić, stylizacja jest słodka i przypomina ten grzeszny deser. Trochę było nam smutno, że koniec końców Jessica się nie załapała do wyróżnień, bo jej stylizacja była naprawdę świetna i dopracowana. Ale i tak ja szczerze gratuluję, bo trudno się do czegokolwiek przyczepić w jej kreacji ^^

Kolejny włoski deser zaprezentowała nam Nocturne3 i chyba całe jury było zachwycone uderzającym podobieństwem do panna cotty. Ta spódnica aż się prosiła o wykorzystanie jej jako miękkiego serka, a nałożona na nią spódnica jest idealnym odzwierciedleniem spływającego sosu truskawkowego. Śliczna jest też buźka miss, bardzo pasuje do całego zamysłu stylizacji. Więc nie dziwota, że Nocturne3 zasłużyła na wyróżnienie.

Ostatnie zgłoszenie mieliśmy z przytupem. Piętrowy, maksymalnie kremowy tort, który pokazała nam Klaudiac8 był pięknym zwieńczeniem tych wszystkich, kreatywnych stylizacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Miss przypomina naprawdę bogaty torcik urodzinowy, bardzo kolorowy i jestem przekonana, że bardzo smaczny. A fryzura mnie osobiście kojarzy się ze świeczką, więc tym lepiej dopełnia całości ^^

Po raz kolejny pokazałyście dziewczyny klasę. I mam nadzieję, że będę widzieć równie wysoki poziom w kolejnych edycjach. Wyraźnie wasza wyobraźnia i kreatywność nie zna granic, brawo! <3

Offline

#193 11-04-2014 o 19h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

1 i 2 miejsce było oczywiste /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Gratuluję wszystkim!

Offline

#194 11-04-2014 o 19h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie znalazła się moja faworytka, niemniej jednak wszystkie dziewczyny były fantastycznie smaczne! Gratulacje dla zwyciężczyń i wyróżnionych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png To była pyszna rywalizacja ^^

Ostatnio zmieniony przez Souseiseki (11-04-2014 o 19h48)

Offline

#195 11-04-2014 o 19h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nina208, oczywiste? Taka konkurencja, tyle smakowitości, chyba się muszę pozbierać, bo te wyniki to jakiś miły prima aprilis czy coś /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Jestem przeszczęśliwa, że mój cupcake się spodobał, w końcu użyłam tą obrzydliwą spódnicę, która do niczego się nie nadawała - teraz z poczuciem spełnienia mogę schować ją do kuferka i nie wyciągać już nigdy XD
Chibik przeuroczy, dziękuję, Lillien
I ogólnie gratulacje dla wszystkich, ale szczególnie cieszy mnie Evelyn na podium ♥

Offline

#196 11-04-2014 o 20h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Oczywiście, @Dyokira zasłużone miejsce na podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Tak słodka kreacja musiała tam się znaleźć ^-^

Offline

#197 11-04-2014 o 20h34

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Jeeej! Bardzo się cieszę, że Dyokira znalazła się na pierwszym miejscu - była moją absolutną faworytką i to na nią oddałam swój głos w nominacji do nagrody publiczności, tak więc radość podwójna! Te kolory, całokształt, babeczkowa słodycz, nie mogę się nazachwycać! Rosół jest wspaniałym, absolutnie przepysznym powiewem niesłodkiej potrawy na podium, wspaniale wykorzystana sukienka i liście na głowie. 3miejsce i mus czekoladowy także bardzo przypadły mi do gustu, od razu ta stylizacja rzuciła mi się w oczy! Brawo dziewczyny, gratuluj całemu podium i wszystkim wyróżnionym! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png <3


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#198 11-04-2014 o 20h40

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Ej no, czuję się zaszczycona XD Drugie wyróżnienie pod rząd to już jednak coś o3o Zastanawiałam się co z tego będzie, bo wszędzie same cukierki, ciasta, ciasteczka, naleśniczki i wszystko z czekoladą czy posypkami a ja wyjechałam z czymś zupełnie normalnym, więc jeszcze bardziej cieszę się, że komuś przypadło to do gustu <3 Szkoda tylko, że moja faworytka nie znalazła się na podium, ale zdobyła chociaż wyróżnienie. Gratulacje również dla zwycięzców, bo całe podium jest śliczne <3

Offline

#199 11-04-2014 o 21h04

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Potwornie dziękuję za wyróżnienie! <3 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Tylko słoneczka, chyba pomyliłyście się w ogłoszeniu odnośnie wysyłania zgłoszeń/nominacji do nagrody publiczności nowej edycji - wpisałyście 10 kwietnia, a dzisiaj mamy 11. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#200 11-04-2014 o 21h10

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Ach jasny pieron! Już poprawione. Dzięki za zauważenie ^^

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 6 7 8 9 10 ... 24