Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 ... 24

#126 30-03-2014 o 13h00

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Wszystkim dziękujemy za wspaniałe zgłoszenia! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png W związku z tym, że termin ich nadsyłania został przesunięty, wyniki przewidywane są na niedzielę 30 marca, jak już w sobotę po nocy zwlokę swoje zwłoki z samolotu ponownie do domu ^^

Publikę prosimy o nadsyłanie swoich głosów na Nagrodę Publiczności do mnie lub do Lillien do soboty 29 marca do godziny 20:00. Jeszcze raz wielkie brawa dla wszystkich uczestniczek za zaangażowanie i kreatywność i z góry dziękujemy publice za wszystkie głosy ^^ Do zobaczenia w niedzielę!

EDIT

UWAGA!
Już uspokajam, wyniki pojawią się dzisiaj ;] Ale z powodu drobnych problemów technicznych (a konkretnie z powodu kawy, która wylała się z dużą pomocą kota na tablet i zabiła go bardzo skutecznie), jesteśmy zmuszone lecieć po jego zamiennik do sklepu. Wrócimy z nowym nabytkiem, Lil skończy chibika (z którego zostały dosłownie jedynie szczegóły do dorysowania) i wyniki będą. Oczekujcie nas trzeciego dnia o wschodzie słońca. A nie, to nie ten film XD W takim razie oczekujcie nas około wieczora, nieszczególnie późnego ;]

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (30-03-2014 o 13h01)

Offline

#127 30-03-2014 o 14h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Achh, nie mogę się już doczekać wyników... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Było tyle świetnych pomysłów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#128 30-03-2014 o 19h01

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Ciekawa jestem, kto zgarnie złoto w tej edycji! była masa świetnych i kreatywnych pomysłów. Trzymam kciuki za swoją faworytkę! <3


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#129 30-03-2014 o 19h10

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

co chwilę sprawdzam mam nadzieję że wygra moja faworytka albo że chociaż będzie na podium było tyle cudnych pracy moja chyba najgorsza XD Była na szybkiego ale zawsze coś

Offline

#130 30-03-2014 o 21h24

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Nie mogę się już doczekać! *_*


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#131 30-03-2014 o 21h53

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Na początku opowiem Wam mrożącą krew w żyłach historię. A historia ta miała miejsce w dwóch krajach, w pewno piękne, sobotnie popołudnie. I zaczęła się od owoców morza u Wietnamczyka oraz kubka kawy...
Fox siedziała w knajpie w cudnym, zbombardowanym podczas II Wojny Światowej do zera mieście Coventry, przed największą w świecie miską owoców morza z makaronem udon i sosem imbirowo-szalotkowym. Ładując do paszczęki kolejne eskalopki, krewetki oraz kalmary starała się równocześnie wypisać kartkę urodzinową do siostry i szczegółowo opisać Lillien swój dramat obuwniczy, gdzie piękne szpilki postanowiły nie być w jej rozmiarze. Równocześnie w tym czasie Lillien, stacjonując w Bytomiu właśnie zrobiła sobie kawki i zasiadała do kończenia chibi dla laureatki I miejsca poprzedniej edycji wyborów. Makaron wyślizgnął się Fox spomiędzy pałeczek, kot wskoczył Lil na biurko i tragedia się stała. Kawa rozlała się na tablet, który zakwilił żałośnie i umarł. Międzynarodowa współpraca inżyniera i nieinżyniera nic nie dała, pacjent umarł. Poświęcono mu minutę ciszy gdy o północy zawitałam do domu, po zwiedzeniu trzech lotnisk podczas jednego dnia. A dziś, uzbrojone w okulary przeciwsłoneczne i nadzieję, pojechałyśmy heroicznie zakupić nowy tablet, skoro stary hasał już po polanie na końcu ścieżki tabletów. Oto właśnie nasze poświęcenie, drodzy czytelnicy. Porzucamy wszystko i nawet takie przeciwności losu jak zgon ważnego sprzętu nie zatrzymają nas przed opublikowaniem wyników na czas. Zatem nie przedłużając *odstawia kawę poza zasięg kota i nowego tabletu, wygładza garnitur i sprawdza czy mikrofon działa*, oto...
//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/19106.jpg
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Nagroda - Chibi w konkursowej stylizacji narysowane przez Lillien
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Nagroda - Opis graficzny na profil wykonany przez Lillien

Po nagrodę należy zgłosić się do Lillien, która wykona opis wedle życzenia laureatki ^^

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Nagroda - Sygnaturka i dopasowany awatar wykonanie przez Lillien

Po nagrodę należy zgłosić się do Lillien, która wykona nagrodę wedle życzenia laureatki ^^

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Serdecznie dziękujemy wszystkim za głosy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png W tej edycji otrzymałyśmy jedenaście  głosów od publiczności. Rozumiemy, że wybór był ciężki i liczymy, że będziecie równie zaangażowani w kolejnych edycjach ^^ Też dodam, że w tym tygodniu była zażarta rywalizacja, wygrana Evelyn była dosłownie jednym głosem ;]

Wszystkim serdecznie gratulujemy i ogłaszamy, że kolejny temat to...

Link do zewnętrznego obrazka
Czy jedzenie Was nie inspiruje? ;] To bogactwo barw, kształtów i aranżacji, jakie można spotkać na talerzach jest niesamowite. W potrawach znajdziemy wszystko. Urocze różowości i pastele kryją się w słodkich babeczkach. Zdecydowana czerwień to barwa czerwonego wina, idealnie pasującego do średnio wysmażonego steku. Zieleń brokułów czy groszku jest tak soczysta, że nie da się jej oprzeć. A srebrzyste łuski ryb? Złocisty miód? Kulinaria to rozkosz dla wszystkich zmysłów. Czy chcecie być wykwintnym deserem? A może prostym hot dogiem z budki? Pokażcie nam wszystko, co jadalne! Przyprawy, dodatki czy pełne, trzydaniowe posiłki, wyobraźnia nie zna granic /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Tylko pamiętajcie, że o ile nie przygotowujecie przekąski dla Hannibala Lectera, kelnerka czy kucharka nie klasyfikują się do kategorii "jedzenie" ;]
Podajcie nam swoje miss na talerzu!

INSPIRACJA

Uznałyśmy, że przy okazji każdego nowego tematu będziemy prezentować stylizacje z nim powiązane, stworzone poza konkursem, w wykonaniu innych użytkowników, albo nas samych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png IV edycja to jedzenie i chciałybyśmy z tej okazji pokazać stylizację w wykonaniu kazikowazmc, która swego czasu w wątku Stylizacje Inspirowane pokazała nam genialną personifikację miodu. Stylizacja jest złota, apetyczna i ma akcenty kwiatowe, w końcu to właśnie z nich mamy słodki miodek, który produkują latające wokół miss pszczoły ^^ Idealna interpretacja inspiracji.
Link do zewnętrznego obrazka
Kolejną, wartą wspomnienia osobą jest Samira, która przedstawiła przepiękną truskawkę w stylizacji. Są pączki kwiatów, jest soczysty owoc i zielone liście. Apetycznie ;]
//photo.missfashion.pl/pl/1/10/gd/7700.jpg
To oczywiście tylko dwie z wielu opcji interpretacji tematu, więc życzymy powodzenia i dużo weny!

Zgłoszenia przyjmujemy do 7 kwietnia do godziny 10:00. Zastrzegamy sobie 4 dni na ocenienie stylizacji i wykonanie nagród oraz dyplomów, więc wyniki pojawią się najpóźniej 11 kwietnia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Zasady jak zwykle te same /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jury składające się z Lillien, Shao i mnie oceni stylizacje na podstawie niżej wymienionych kryteriów:

- Zgodność z tematyką inspiracji: 0/10
- Kreatywność wykonania: 0/10
- Ogół estetyki: 0/10
- Makijaż: 0/10
- Fryzura: 0/10
- Dodatki: 0/10
- Oryginalność pomysłu: 0/3 – to takie punkty ekstra ;] Jak ktoś wyjątkowo zaskoczy jury oryginalnym podejściem do tematu, otrzyma właśnie punkty w tej kategorii ;]

W razie gdy jakaś stylizacja nam szczególnie przypadnie do gustu, ale nie załapie się na podium, otrzyma wyróżnienie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Honorujemy maksymalnie trzy wyróżnienia.

Link do zewnętrznego obrazka
Aby nasza publika i same uczestniczki nie czuły się porzucone, honorujemy również Nagrodę Publiczności. Zasady są proste. Wiadomość z pseudonimem faworytki aktualnej edycji należy przesłać do mnie do dnia 10 kwietnia do godziny 20:00. Głosować mogą i uczestniczki edycji i publika /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Na podstawie zsumowanych głosów zostanie wyróżniona stylizacja, która najbardziej przypadła do gustu publiczności.

Po więcej informacji zapraszam do pierwszego posta konkursu.

Kto zostanie następną Miss Stylizacji Inspirowanych? ;]
Link do zewnętrznego obrazka

Życzymy powodzenia w konkursie i miłej zabawy! ^^

Foxglove, Lillien & Shao

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (30-03-2014 o 23h21)

Offline

#132 30-03-2014 o 21h53

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Słowem wstępu.

Ta edycja wyczekiwana była przez nas obie prawdopodobnie z równie ogromną niecierpliwością. Wynalazki zawsze wydawały mi się wielce wdzięcznym tematem, przez ilość możliwości zilustrowania rozmaitych sprzętów oraz idei. Z początku nie byłyśmy pewne, czy trafiłyśmy z tym tematem w gust Was - publiczności - jednak nasze wątpliwości rozwiewało każde napływające od Was zgłoszenie. Fantastyczna robota, to zdecydowanie za mało powiedziane... Wasze pomysły i ich wykonania zaskakują nas za każdym razem i niesamowite jest to, że z edycji na edycję poziom faktycznie rośnie - ale to oczywiście moja subiektywna opinia, z punktu widzenia oceniającej :)

odnośnie samych w sobie wyników - jeśli wyłuskanie najlepszych stylizacji ostatnio sprawiło nam problem, tak tu trudno było nam w ogóle postawić na kogokolwiek. Poziom był nie dość, że wysoki, to i jeszcze całkiem po prostu niezwykle wyrównany. Powierzyłyśmy wszystko więc punktacji, sprawdzając każdy szczegół, zgodność kreacji z daną epoką, rodzaj wykorzystanych elementów jak i sam pomysł, i tak każdy szczegół miał znaczenie i mógł zdecydować o wygranej. Jeśli połowa stylizacji mieści się punktowo w średniej 8,0 na 9,0 (najwyższą możliwą średnią!) , to znaczy zdecydowanie, że możecie być po raz kolejny z siebie dumne :) Dziękujemy Wam za wspaniałą kolejną edycję - bez Waszego udziału w tym konkursie, to wszystko nie byłoby możliwe!

A oto kilka moich słów na temat Waszych zgłoszeń :)


Szczerze liczyłam, że ktoś skusi się na przedstawienie w swoim pomyśle wynalezienia czcionki i HankaPL nas w tej kwestii nie zawiodła! Bardzo spodobał mi się papier trzymany w rękach jej miss, jako idealny atrybut do przedstawienia pomysłu :) Ogromnie podoba mi się też w tej prostej, eleganckiej stylizacji wykorzystanie kamizelki Kapelusznika. Stylowa i jak najbardziej w temacie!

KimDallas - dziękuję za wspaniałą inspirację osobą, a nie jedynie rzeczą :) Otrzymałaś zasłużone punkty oryginalności w tej kwestii, a także na uwagę zasługuje ogromna estetyka Twojej pracy, bo ubiór Twojej miss jest nie tylko szykowny, historycznie poprawny ale i najzwyczajniej w świecie szalenie miły dla oka! Szczególnie podoba mi się użycie połyskujących elementów w stylizacji, sama nie wpadłabym na wykorzystanie tych ciuchów w ten sposób :)

ScarletWitch, Twoja lokomotywa parowa zapiera dech w piersiach... i to dosłownie! Sprawia wrażenie ciężkości i mroczności maszyn parowych, a koliste elementy w stylizacji jak monokl od razu dają do myślenia, co w swojej kreacji przedstawiasz. Cieszę się też, że nie zapomniałaś o parze i dymie, które unoszą się gdzieś za Twoją miss. To genialna stylizacja i wspaniała interpretacja tematu - zdecydowanie godna wyróżnienia! :D

Kachu, Twój internet... raju, genialny! Co prawda zabrakło mi tutaj jakichś atrybutów symbolicznych do ręki, ale jednak sam pomysł zasługuje na szczególne podkreślenie jego genialności :D Zaskoczyłaś nas super pozytywnie, jest tu wszystko - od uggsów po memy, trollface'y i gify z kotami... ot, cały internet!

Sentis, inspiracja prądem? Genialna! Sama pewnie nigdy bym na to nie wpadła, a masz rację, to jak najbardziej jest kolejnym przełomowym odkryciem w naszej historii :) Bardzo spodobało mi się ogólne wrażenie połyskiwania, lśnienia i błyskania w tej stylizacji. prawie mogę wyobrazić sobie ten charakterystyczny dźwięk drutów pod napięciem ;D Brawo!

Jula209, ciekawa interpretacja tematu wyborów i muszę przyznać szczerze, że na pierwszy rzut oka bym o tym nie pomyślała. Bardzo żałuję, że większość stylizacji to zestaw, jednak za sam pomysł - duży plus!

Maka - to zgłoszenie zaskoczyło mnie przeogromnie. Nie tak dawno czytałam właśnie o tym odkryciu i nie sądziłam, że ktoś z Was wpadnie na to, by przedstawić i takie odkrycia w naszym temacie, a jednak - wspaniała inspiracja! Bardzo, bardzo podoba mi się kolorystyka tego stroju i wyjaśnienie, jakim się posłużyłaś w opisie. Kolory i różnorodność oczu, nie są tutaj przypadkowe i to dlatego tez tak żałuję, że zabrakło w tej stylizacji, w samym jej trzonie, cybernetycznych elementów, świadczących o tym, że wynalazek jest naprawdę już bardzo futurystyczną technologią. Długo byłaś moją faworytką - więcej chyba mówić nie trzeba :)

Lola886, ujęłaś mnie swoim pomysłem i powiem to jasno i otwarcie! Twoje zgłoszenie to kolejny dowód na to, jak wiele interpretacji niesie z sobą ten temat i ogólnie rzecz biorąc jak najbardziej masz rację - lalkę Barbie też kiedyś wynaleziono, a która dziewczynka jej nie zna? Zamąciła w historii sporo (ot, chociażby jeden z tematów na forum, w którym toczyła się dyskusja na temat kultu piękna!), a w swojej kreacji świetnie oddałaś jej charakter :) Dzięki za świetny pomysł - kolejny!

Ikuna, Twoje miejsce na podium mówi samo za siebie :) To zgłoszenie jest o idei, nawet nie o gotowym i istniejącym produkcie, a to już za samą wizjonerską postawę zasługuje na wielkie wyróżnienie... To chyba jeden z tych sektorów w nauce, który nadal pozostaje polem dopiero do odkrycia, ale kiedy myślę o tej strasznej chorobie, zawsze widzę właśnie zjadliwą zieleń. A więc kolorystyka urzekła mnie nie tylko poprzez odniesienie do roślinności. Szalenie spodobały się nam metafory, jakimi się w swoim stroju posłużyłaś, i eskulap, i lampa niosąca światło i nadzieję... W tej stylizacji nie ma żadnego przypadkowego elementu. Brawo!

Samira zaskoczyła nas wybitną oryginalnością. Może i bąbelki w napojach to nieszczególnie zdrowe odkrycie, ale kto by wpadł na to, że faktycznie ktoś to przecież kiedyś wynalazł? No właśnie! To ogromnie lekka i zabawna kompozycja, widać w niej dużo radości i... powietrza! :D Szalenie podobają mi się bąbelkowe motywy w tej kreacji - im dłużej patrzę, tym więcej ich widzę, i w jakiś sposób niesamowicie wszystko to do siebie pasuje. Chylę czoła przed Twoimi pomysłami i umiejętnością wykorzystania elementów dostępnych w grze - brawa za kreatywność!

Nina208 Twoje przezabawne podejście do tematu mnie absolutnie rozbroiło! Ten tort z pewnością nie jest na serio, a dmuchane koło do wody sprawia takie samo wrażenie :D Naprawdę podoba mi się Twoje zgłoszenie, udowadniasz, że nie wszystko musi być tak boleśnie na serio - można też podejść o tematu zupełnie metaforycznie, ale i z humorem. Otarłaś się o wyróżnienie i naprawdę żałujemy, że punkty czasem krzyżują nam plany - mamy nadzieję, że zobaczymy od Ciebie jeszcze więcej tak świetnych pomysłów! :)

Jessica23, przepiękny gramofon! Złote zdobienia w kreacji, kolorystyka i atrybut do ręki to elementy, które szczególnie podobają mi się w Twojej stylizacji :) Śliczna i stylowa ta Twoja miss, dokładnie jak stylowy jest ten sprzęt :D
To samo można powiedzieć o stylizacji Rosemary5, która ogólną ideę instrumentów i muzyki przekazała w swoim stroju. Szalenie podoba mi się kolorystyka, Twoja miss to naprawdę elegancka kontrabasistka! :)

Lupo - na Twoje zgłoszenia zawsze czekam z niecierpliwością, bo za każdym razem prezentujesz nam coś godnego uwagi i nie mogę uwierzyć, że zawsze dosłownie ocierasz się nam o to podium i wyróżnienia! Tak jest i tym razem, ponieważ Twój pomysł i jego wykonanie, zmiotły mnie niemal dosłownie z krzesła ;D Te wszystkie elementy, spiralki, nawet w fryzurze miss - coś wspaniałego... Tutaj nie tylko sam pomysł mnie kupuje, ale i wykorzystanie elementów, wykonanie tematu. To dokładnie to, czego szukam w inspiracjach - chylę czoła przed Tobą po raz kolejny!

Nelumi, Twoja żarówka jest absolutnie przepiękna! Otarłaś się o nagrodę publiczności, a więc tak ja, jak i wszyscy inni - my wiemy, że to prawda! ;D Śliczny świetlisty makijaż, złote włosy oraz body idealnie imitują światło, co szalenie mi się podoba :) Jest tu wiele ciekawych elementów, które budują cały ten pomysł i idealnie odzwierciedlają przedmiot - opaska we włosach, czy chociażby krój samych w sobie spódnic. Gratuluję!

Evelyn, jako miłośniczka herbaty, Twoje zgłoszenie mnie zaciekawiło, ujęło i totalnie wykonaniem rozłożyło na łopatki. To niby prosta kreacja, a jednak w całości naprawdę przywodzi na myśl torebkę od herbaty! Nie sądzę, bym sama kiedykolwiek wpadła na podobny pomysł, a podoba mi się tu wszystko - zarówno ciemna skóra miss (przypomina nam o egzotycznym pochodzeniu tego napoju!), angielskość tradycyjnej porcelanowej filiżanki, aż po parę za miss, która idealnie imituje świeżo zaparzoną herbatę! Bardzo się cieszę, że pomimo wszelkich trudności technicznych, nagłej i nieprzewidzianej awarii tabletu, jednak udało mi się dokończyć dla Ciebie rysunek :) Aby podsumować genialność tego wszystkiego, zacytuję maila, jakiego wysłałam do Fox, gdy była jeszcze w Anglii - "Jest rano, rysuję torebkę od herbaty, pijąc fancy herbatę z jeszcze bardziej fancy dzbaneczka - how awesome is that?!" ;D

Dyokira - jak to zrobiłaś, że Twoja miss naprawdę przypomina telefon?! Mnogość elementów, jakie wykorzystałaś do stworzenia tej stylizacji mnie osobiście pozostawiło z nieładnie otwartymi ze zdumienia ustami ;) Podoba mi się tu szczególnie opaska we włosach, te wszystkie kabelki, fryzura, obłością przywodząca na myśl słuchawkę, aż po kwieciste zdobienia na bluzce, dokładnie takie same jak zdobienia na aparacie na załączonym przez Ciebie zdjęciu! Rewelacja - dziękujemy za wspaniałą inspirację! :D

Setarah, Twoja agrafka jest prześliczna! :D Bardzo podoba mi się jej długa, powłóczysta spódnica oraz że ogół stroju jest utrzymany w prostej konwencji, dokładnie jak... agrafka :D Świetne!

No i na sam koniec - Sniezyczka. To przepiękna, niezwykle bogata stylizacja która najprawdopodobniej znalazłaby się dużo wyżej, niestety punktacja powiedziała sama za siebie. Mimo to nadal naprawdę trudno mi się oprzeć urokowi tej ognistej postaci, bo nie jest to tak oczywista interpretacja ognia, bardziej metaforyczna i nowatorska, niż po prostu płomienie :D Strasznie podoba mi się makijaż Twojej miss, ogół jest taki magiczny i bardzo, bardzo stylowy.


To chyba wszystko, co najważniejszego w tej edycji miałam Wam do przekazania :) Na sam koniec, krótko i zwięźle powiem, że jeszcze raz dziękuję za Wasze zaangażowanie i cóż... życzę ogromnej weny i powodzenia wszystkim w kolejnych Wyborach!

Ostatnio zmieniony przez Lillien (30-03-2014 o 22h33)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#133 30-03-2014 o 21h54

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Wiecie co? Ja myślałam, że ostatnio było ciężko. I nawet nie wiecie jak srogo się myliłam. Ostatnio jeszcze chyba dało się określić tych najsilniejszych zawodników, zawężając podium i wyróżnienia do narzuconego limitu. A w tej edycji był tak zbliżony, wysoki poziom, że mam nadzieję, że chociaż komentarze jakoś osłodzą Wam (i mnie) fakt, że musimy trzymać się sztywnych reguł nagradzania ;_;

Osobiście bym w życiu nie pomyślała o tak ważnej sprawie, jak wynalezienie czcionki. A HankaPL z pierwszym zgłoszeniem w tej edycji wykazała się sporą kreatywnością pokazując nam wynalazek tak ważny we współczesnym świecie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jest pergamin z ową czcionką, jest nieco epokowy strój. Prosto i z klasą, dokładnie jak Times New Roman ;]

KimDallas szalenie mi się podobała w przedstawieniu nawet nie wynalazku, a naukowca. Sama prawda w jej stwierdzeniu, że kobiety też miały duży wkład w rozwój nauki na świecie. A technika tkania słomy z jedwabiem i przędzą okazała się jednak bardzo ważna. Śliczna stylizacja przywodząca na myśl czasy naukowego boomu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

ScarletWitch by chyba nie była sobą gdyby nie przedstawiła nam jakiegoś wynalazku z okolic epoki wiktoriańskiej ;] Jej parowóz jest rewelacyjny! Z jednej strony stylizacja przypomina maszynę, z drugiej ma w sobie elementy ubrań z tamtych czasów, co jedynie dodaje całości smaczku. Też zasłużone wyróżnienie za tak kreatywne przedstawienie wynalazku.

Bądźmy szczerzy. Chyba każdy był zachwycony przedstawieniem Internetu przez Kachu. Jest przerażający, głupawy, jest śmietnikiem wszystkiego. Mamy tu koszmarne buty uggs, mamy koty, mamy paskudne miny jak z memów i mamy element sado-maso pod postacią skórzanego gorsetu. Po prostu czysty, żywy koszmar jakim jest Internet. Brawa za dobre odwzorowanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Sentis jest jedną z tych osób, które żałuję, że nie dało rady wcisnąć na podium lub do grupy wyróżnionych. Jej prąd jest przepiękny. Taki chłodny i zabójczy, jaki powinien być. Miss faktycznie wygląda jak wyładowanie elektryczne, co udało się osiągnąć nawet bez błyskawicy za plecami.

Jula209 podeszła do tematu z nieco innej strony. Szkoda jedynie, że nawet trzon ubrań przez nią ułożonych należy do zestawu o nazwie „szkoła”.

Cyber-oko było świetnym pomysłem Maki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Nie dość, że jest to jeden z najnowszych wynalazków, to jeszcze jest dziełem polskich naukowców. Szczególnie podobało mi się w jej stylizacji połączenie elementów które sprawiały, że faktycznie wyglądała jak taki sprzęt. Do tego taki drobny, acz naprawdę ciekawy dodatek pod postacią dwukolorowych oczu ^^ Świetne zgłoszenie!

Lalka Barbie w wykonaniu Loli886 wygląda dokładnie jak jej historyczny odpowiednik /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Nawet stara kreska topu nie niszczy efektu, wręcz bym powiedziała, że dodaje autentyczności starej lalce.

Ikuna dostała zasłużone miejsce na podium za kreatywne podejście do tematu, jak i wykonanie. W końcu lekarstwo  na raka jest czymś, czego nadal nauka poszukuje i czego najbardziej aktualnie potrzebujemy. Szczególnie podobały mi się elementy roślinne, w końcu pierwsze lekarstwa i remedia były pochodzenia roślinnego, jak i klasyczne przedstawienie medycyny poprzez węża. Taki spokój bije od tej stylizacji. I nadzieja, bo zieleń właśnie z tym kolorem zawsze najbardziej mi się kojarzyła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Samira była kolejną osobą, która podeszła do tematu od strony, na którą sama bym nigdy nie wpadła. A to przecież takie proste! Napoje z natury nie są aż tak gazowane jak teraz można je bez trudu nabyć. Przepiękne wykorzystane różnych elementów z bąbelkami, nadające stylizacji sporo dynamiki. Nawet oko miss wygląda jak pęcherzyk gazu w szklance wody ;] Ta stylizacja nie mogła nie zostać wyróżniona, jest piękna i pomysłowa!

Jak moglibyśmy zapomnieć o przełomowym wynalazku jakim było koło! Nina208 bardzo humorystycznie pokazała nam nawet nie wynalazek, a reakcję społeczeństwa na jego odkrycie. Jest ciasto, jest impreza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Naprawdę żałuję, że ta stylizacja nie załapała się na podium czy do wyróżnień, bo jest błyskotliwa, ciekawa i nieco nie na serio. Nina trzymaj poziom, bo masz świetne stylizacje <3

Kolejna klasyka w wykonaniu Jessicy23, czyli gramofon, czaruje wykorzystaniem pięknie współgrających elementów i tej przeklętej tuby od Anioła, która absolutnie do niczego nie pasuje. A tu proszę, idealny element stylizacji przedstawiającej gramofon /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Nawet pasek trochę przypomina stary winyl. Lubię stylizacje, w których elementy, nawet te najdrobniejsze, dopełniają całości.

Osobą, która też nieco inaczej zinterpretowała temat jest Rosemary5, pokazując nam nawet nie instrumenty, a muzyka. Fakt, muzyka jest ważnym elementem historii ludzkości i często przyczyniała się do naszego rozwoju, głównie emocjonalnego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Elegancki, ładny strój. Idealny do filharmonii.

Chciałabym zadedykować gorące oklaski dla Lupo i jej wariografu. Ludzie, nawet bluzka wygląda jakby miała na sobie przewody, przecież to jest genialne! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Miss wydaje się zrobiona z cienkich drucików, a rumieni się jakby ją przyłapano na krętactwie ;] Lupo, masz rewelacyjne pomysły!

Nelumi otrzymała zasłużone wyróżnienie za piękną personifikację żarówki. Jej miss wygląda dokładnie jak jej inspiracja. I rozświetla się jakby dopiero co została zapalona. Bardzo podoba mi się to futro z tyłu. Jest na tyle jasne i postrzępione, że wygląda jak poświata rzucona przez żarówkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Nasze pierwsze miejsce zasłużenie trafiło do Evelyn i jej przepięknej herbaty w torebce. Trudno powiedzieć co tu nie zasługuje na wyróżnienie, ponieważ dosłownie każdy element idealnie odzwierciedla ten przełomowy wynalazek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ciemna skóra miss nie dość, że przypomina wysuszone liście w torebce, też jest nawiązaniem do faktu, że herbata wcale nie jest europejskiego pochodzenia. Do tego to nakrycie głowy jako żółty karnecik, uroczy dodatek ^^

Ja mam słabość do stylizacji w klimacie takiej, jaką stworzyła Dyokira. Kolejna inspiracja wynalazkiem, bez jakiego życie by nie było takie kolorowe jak jest ;] Szalenie podoba mi się, że jej telefon jest tym faktycznie starym, głośnym i, jak każdy początkujący wynalazek, zawodnym. Łańcuch od gwiazdy wygląda jak przewód prowadzący do słuchawki, ozdoba na głowie faktycznie przypomina fragment mechanizmu. Cała miss jest idealnym odzwierciedleniem zdjęcia, jakie Dyokira pokazała w poście ze zgłoszeniem ^^

O agrafce bym nie pomyślała, układając coś związanego z wynalazkami ;] A Setarah pokazała nam prostą, stonowaną stylizację inspirowaną właśnie tym niepozornym przedmiotem. Najbardziej podoba mi się korona z ostrymi końcami przywodząca na myśl, że te agrafki wcale takie niegroźne nie są ;]

Koniec zgłoszeń nastąpił z przytupem! Sniezyczka rozpaliła konkurencję i trochę żałuję, że punktowo nie wdrapała się na podium. Od jej stylizacji aż bije żar, a miss wygląda na waleczną i nieposkromioną jak płomienie. Nawet elementy laski wyglądają jak rozwiane iskry wokół ogniska. Przepiękna i niebezpieczna, jak płomienie ;]

Reasumując, załamujecie mnie poziomem i nie wiem jak potem rozwiązać problem wybrania najlepszych ;] Są sami najlepsi, bo macie niesamowite pomysły i rewelacyjnie je realizujecie. Przyznam szczerze, że rozpoczynając ten konkurs nie spodziewałam się aż tak wysokiego poziomu. I z jednej strony bardzo się cieszę, że ta edycja, poprzednie i mam nadzieję, że kolejne będą takie, a z drugiej mam wyrzuty sumienia, że nie możemy nagrodzić wszystkich ^^’ Tak czy inaczej, macie moją dozgonną wdzięczność za zaangażowanie i kreatywność <3 A ja jako uniżony sługa będę próbowała zawsze każdego skomentować krótko, żebyście wiedziały, że wszystkie zasługujecie na docenienie. Dziękuję ^^

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (30-03-2014 o 21h55)

Offline

#134 30-03-2014 o 22h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dziękuję za wyróżnienie ♥ Pomysłowość stylizacji w tej edycji była niesamowita, w ogóle nie liczyłam nawet na wyróżnienie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Na podium są te miss, które podejrzewałam, że będą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Najbardziej chyba kibicowałam @Samira! ♥ Szkoda tylko, że nelumi nie ma na podium, bo zauroczyła mnie jej stylizacja.

Offline

#135 30-03-2014 o 22h07

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Pierwsze miejsce wcale mnie nie dziwi, co prawda myślałam, że pewnie skoro mi się podoba to innym nie przypadnie do gustu, ale jak się okazuję nie jestem wcale taka oryginalna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Trzeciego miejsca też się spodziewałam, tylko raczej oczko wyżej.

Ja oprócz wskazanych dziewczyn wyróżniłabym także : Kachu bo kocham koty i Internety, Maka za cyberoko (szczerze mówiąc byłam pewna, że postawicie ją na podium, ale i tu nie miałam racji), Lupo za genialny Wariograf i siebie hahaha /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Temat nowej edycji budzi we mnie przerażenie i niemoc twórczą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

PS Moje kondolencje z powodu tabletu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Ostatnio zmieniony przez Jessica23 (30-03-2014 o 22h09)


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#136 30-03-2014 o 22h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wszystkie trzy moje faworytki na podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Gratuluję!!! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#137 30-03-2014 o 22h13

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Jej, dziękuje za wyróżnienie  i za miłe słowa - jak ja kocham tą cześć tego konkursu, bo jakoś lubię takie słodzenie. Gratuluje także całemu podium, bardzo mi się podobała saszetka herbaty - to takie Brytyjskie xD herbatka o piątej xD
Oczywiście gaz w napojach gazowanych naprawdę był zachwycający, nigdy bym nie wpadła na taki pomysł O_o... I roślinność, w której można szukać leku na taką paskudną chorobę jak rak. Oczywiście nie mogę pominąć żaróweczki i telefonu (Rozwaliłaś mnie dyokira, to takie wiktoriańskie - piąteczka xD).
Ale gratulacje należą się wszystkim, bo naprawdę wszystko mi się podobało O_o

PS Oczywiście, że nie byłabym bym sobą, gdybym nie postawiła na Anglię... Idę szukać arystokratycznych/szlacheckich  deserów xD

Offline

#138 30-03-2014 o 22h22

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Jessica23 - och nie, nie czuj niemocy! D: Może inspiracja dodana do posta z nowym tematem jakoś Cię natchnie. Jedzenie to wszystko co tylko można wszamać, więc przewalcz niemoc i daj się schrupać jury ;]

Offline

#139 30-03-2014 o 22h23

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Absolutnie przewspaniała herbata w pełni zasłużyła na pierwsze miejsce! Co prawda moją faworytką była Nelumi ze swoją żarówką i to na nią oddałam swój głos w wyborach miss publiczności, ale gdzieś pod skórą czułam, że kreacja Evelyn zostanie bardziej doceniona. Naprawdę kreatywne podejście do tematu oraz wspaniałe wykonanie, tylko gratulować pomysłu i w pełni zasłużonego zwycięstwa! Wielkie gratulacje również dla drugiego i trzeciego miejsca - Ikuna wykonała naprawdę interesującą stylizację i podeszła do tematu od powazniejszej strony, a opis i symbolika całości po prostu powaliły mnie na kolana. Samira zaś jak zwykle pokazała na co ją stać, a zaprezentowanie gazu z napojów gazowanych było naprawdę oryginalnym posunieciem ze świetnie wykorzystanymi elementami!

Wymyślacie naprawdę wspaniałe tematy, dziewczyny. W poprzedniej edycji nie brałam udziału, bo pomimo kilku pomysłów moja wena twórcza wypięła się na mnie i kazała spadać na bambus, ale tym razem na pewno przyłączę się do zabawy, bo szama to coś, co gra dużą rolę w moim puszystym życiu. XD

Ostatnio zmieniony przez nivata (30-03-2014 o 22h26)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#140 30-03-2014 o 22h24

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Jessica23, krótko mówiąc, wymieniłaś dokładnie te osoby, które i u nas otarły się o podium i wyróżnienia! Tak jak napisałyśmy w naszych wypowiedziach, różnica punktowa między zgłoszeniami była znikoma, bo każdy z tych pomysłów nas kupił... i tylko co zrobić, skoro wyróżnień z edycji na edycję i tak jest coraz więcej? (haha, Fox mnie dziś zapytała: "czy to znaczy, że skoro jest IV edycja, to będą 4 wyróżnienia??" ;) ). Każdy szczegół decydował o wygranej, musiałyśmy być do bólu czepialskie, co dla mnie jest czasem strasznie trudne...
Co do nowego tematu, może pomogą Ci na rozkręcenie wyobraźni stylizacje innych, które niedługo powinny pojawić się pod tematem IV edycji konkursu!

ScarletWitch, idź koniecznie i zachwyć nas raz jeszcze! :D

Nivata, Nelumi otarła się o podium i u nas, jednak punkty za oryginalność przeważyły - i w sumie tylko dlatego. Natomiast co do tematu, szama to coś ważnego i w naszym tęczowym życiu, a więc podaj się nam w tym korytku najpiękniej jak tylko umiesz ♥

Dyokira, Nina208 dziękujemy za Wasze opinie! I rzecz jasna udział :) Gratulujemy wszystkim raz jeszcze!!

Ostatnio zmieniony przez Lillien (30-03-2014 o 22h30)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#141 30-03-2014 o 22h32

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Oh kiedy ujrzałam stylizację Evelyn wiedziałam, że stanie na podium! Bardzo oryginalne. Cieszę się, że nasze kochane jury jak i użytkowniczki doceniły prostotę samą w sobie. Sama na Ciebie zagłosowałam od razu, kiedy było to możliwe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Samira wyróżniała się na tle pozostałych zgłoszeń. Moc bąbelków! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Drugie miejsce jest dla mnie sporym zaskoczeniem, niemniej jednak gratuluję, Ikuna.
Gratuluję wyróżnień i nagrody publiczności. Trzecia edycja i po raz kolejny użytkowniczki są zgodne z oceną jury! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Shao nie "sponsoruje" już nagród, hm.. A co z poprzednimi nagrodami? Ani ja ani Imloth nie mamy opisów :< (Co do mnie napisałam na pw, zero odzewu) W żadnym wypadku nie robię tragedii i nie popędzam. Pytam z czystej ciekawości co stoi na przeszkodzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Co do nowego tematu... Obawiałam się, że w końcu padnie coś w tym stylu. Będzie ciężko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#142 30-03-2014 o 22h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Serdeczne gratulacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Faktycznie pomysłowość uczestniczek za każdym razem zaskakuje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#143 30-03-2014 o 22h44

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Sniezyczka, dziękujemy za komentarz! I oczywiście, że nie popędzasz, to w końcu Twoja nagroda, masz prawo dopytywać :) z wiadomości od Shao wiemy tyle, że Imloth nie zdecydowała się na nagrodę, tak więc sprawa nagród dla pierwszej edycji wyborów jest zamknięta. Co do drugiej edycji, aktualnie Shao nie ma w grze - być może coś ważnego ma na głowie, dlatego w zastępstwie na czas jej nieobecności, sprawą zajmuję się ja.

Bardzo proszę laureatki II i III edycji konkursu o zgłaszanie się do mnie w sprawie wykonania nagród!

Sniezyczko, wyślij więc do mnie proszę wiadomość z informacją i linkami do materiałów/zdjęć, z których chciałabyś mieć wykonany opis :)

Ostatnio zmieniony przez Lillien (30-03-2014 o 22h52)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#144 30-03-2014 o 22h54

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

To ja zacznę! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Postanowiłam wejść do tej edycji trochę z jajem, bo pierwsze, co mi się rzuciło na myśl po przeczytaniu nowego tematu to...

OGÓREK OGÓREK OGÓREK
ZIELONY MA GARNITUREK
I CZAPKĘ I SANDAAAAŁY
ZIELONY, ZIELONY JEST CAŁY!

https://www.youtube.com/watch?v=H12R16_uSMY

//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/19124.jpg

Tak więc oto mój zielony ogórek, ubrany w garniturek, czapkę i sandały, trochę unowocześniony, bo przecież nie wyjdzie na ulicę w niemodnych ubraniach! Jego zielona skóra pełna jest drobnych wypustek jak na ogórka przystało, a zielone, ogórkowe oczy zerkają spod długich, równie zielonych i równie ogórkowych rzęs. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez MariaANTONINA (30-03-2014 o 22h55)


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#145 30-03-2014 o 22h58

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Poważnie miałam szansę na nagrodę publiczności? Jejku o; Niezmiernie cieszę się z wyróżnienia, bo to już dużo jak dla mnie no i gratuluję całemu podium, bo mimo iż głosowałam na herbatkę Evelyn (tak bardzo cieszę się, że jest na 1 miejscu <3) to miałam wielki dylemat pomiędzy Ikuną i Evelyn co do oddania głosu D: A nowy temat brzmi ciekawie. Mam nadzieję, że znajdę dłuższą chwilę na przemyślenie jakiegoś dania by znaleźć dodatki do stworzenia czegoś.

Offline

#146 30-03-2014 o 23h55

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Szczerze, nie spodziewałam się pierwszego  miejsca. Było naprawdę dużo świetnych prac. Dziękuję wszystkim za głosy. Nawet nie pomyślałam, że moja torebka herbaty zrobi taką "furorę".Gratuluję reszcie podium - przyjemnie na nim stać w takim towarzystwie. Samira swoją stylizacją rozłożyła mnie na łopatki, a Ikuna nietypowo podeszła do tematu.
Ubolewam, że nie znalazło się chociaż wyróżnienie dla Jessici23-jej gramofon ujął mnie i to ona była moją faworytką.

Nowy temat jest bardzo ciekawy. Mam już kilka pomysłów. Aż nie wiem na co się zdecydować /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (30-03-2014 o 23h56)

Offline

#147 31-03-2014 o 09h10

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

Hurra! po raz kolejny moja faworytka została doceniona zarówno przez zacne jury jak i liczną publiczność../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png super..gratuluję Evelyn a także pozostałym nagrodzonym dziewczynom! wszystkie pomysły były oryginalne i bardzo kreatywne więc wybór był ciężki ale ktoś musi być najlepszy../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Fox, Lil - bardzo współczuję z powodu straty.. podziwiam i doceniam Wasze zaangażowanie w konkurs!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#148 31-03-2014 o 15h11

Miss'Sensei
Sentis
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 1 226

Owoce to połączenie pysznego i zdrowego jedzenia. Uwielbiam je wszystkie, jednak królowa jest tylko jedna. Przed Wami truskawka!

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Sentis (31-03-2014 o 15h12)

Offline

#149 31-03-2014 o 15h27

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

och, uwielbiam jeść i tak ciężko było się zdecydować na konkretną rzecz..;(
ale w końcu wybrałam jedną z moich ulubionych rzeczy../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Przedstawiam MUS CZEKOLADOWY Z SOSEM WIŚNIOWYM I BITĄ ŚMIETANĄ..

Mam nadzieję, że udało mi się przedstawić ten deser bez potrzeby objaśniania poszczególnych elementów??/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/19155.jpg

inspiracja;)

//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/19156.jpg   //photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/19157.jpg


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#150 31-03-2014 o 17h18

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Przychodzę z kaloryczną bombą, od której rozkosznego smaku eksplodują kubki smakowe. Przed wami najpyszniejsze, napakowane smakowitościami naleśniki. Ale nie takie zwykłe naleśniki, o nie. To pyszne, mięciutkie, złociste naleśniki na przyrumienionym spodzie, których niemal nie widać spod warstwy absolutnie przefantastycznego, puszystego, rozpływającego się w ustach serka mascarpone. A na nim, w ilości zdecydowanie większej niż obfita, spoczęły soczyste, słodkie jak miód owoce. Czerwoniutkie truskawki, różowawe maliny, jagody tak ciemne, że prawie czarne! Napłynęła wam ślinka do ust? To jeszcze nie koniec! Jakby dobroci i pyszności było mało wszystkie te smakowe fantastyczności polane zostały sosem z poziomek i roztopioną czekoladą, a całość przyprószona niewielką ilością cukru pudru. Jeszcze cieplutkie, czekają na zjedzenie. Smacznego!

//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/19190.jpg

Inspo:


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 ... 24