Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 13 14 15 16 17 ... 24

#351 25-05-2014 o 23h25

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Szybka wiadomość dla Samiry, naszej zwyciężczyni VII edycji wyborów - oraz wszystkich chętnych obejrzeć, jak wygląda najnowsze dzieło niezwykle utalentowanej Miriku (ogromnie zasługuje na uwagę, jest niesamowita!!)

Link do zewnętrznego obrazka


Sniezyczko, Twoja nagroda pojawi się w najszybszym możliwym dla mnie terminie. Niestety, w ostatnim czasie zbyt często przydarzają mi się niespodziewane wypadki - tym razem dopadła mnie kontuzja prawej ręki. Już jest lepiej od weekendu, jednak przez dwa dni jeszcze będę miała "ciasny" grafik, a głupio mi prosić Miriku o pomoc, wobec czego około środy powinnam już się zmobilizować do dokończenia nagrody dla Ciebie :) Dziękuję za cierpliwość i przepraszam jeszcze raz!


Dziękujemy też za wszystkie komentarze na temat wyników, jakie od Was otrzymałyśmy, oraz za kolejne wspaniałe zgłoszenia! Jesteście fantastyczne - pozdrawiamy cieplutko ♥

Ostatnio zmieniony przez Lillien (25-05-2014 o 23h27)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#352 26-05-2014 o 02h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wiedziałam, że mega warto starać się o pierwsze miejsce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Rysunek przecudny, detale zielone bardzo mi się podobają jak i wpasowanie tła podkreślającego minę posągu.Uchwyciłaś w obrazku każdy aspekt jaki chciałam przedstawić nawet na twarzy ^^. Dziękuję Miriku mocno za tak przepiękną nagrodę, stanie z pewnością w parzę z Chibi Lilliem na profilu... eh gdybym tylko mogła w końcu poświęcić profilowi tydzień wolnego to już by były oba obrazki tam uwiecznione.
Lillien kuruj spokojnie rękę bo z pewnością Sniezyczka poczeka cierpliwie jeszcze trochę ^^ Nic liczenie głosów w komisji wyborczej mam w końcu za sobą to pora na spanie a jutro może poszukam mojej wizji przyszłości bo widzę, że sieciówka już została przedstawiona /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#353 26-05-2014 o 11h07

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Niesamowite /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Samira jesteś wielką szczęściarą, ja bym sobie taki cudo w ramkę oprawiła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#354 26-05-2014 o 12h06

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Ale genialne! Kurczę, wielki talent!


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#355 26-05-2014 o 13h07

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

Pozwólcie, że się przyłączę do podziwiania - serio, wow, piękne! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Muszę się postarać w tej edycji! *^*

Offline

#356 26-05-2014 o 14h24

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Moja wizja : wielkie bum, dotychczasowy świat przestaje istnieć, historia zatacza krąg i powracam do jaskiń.

Inspiracja :

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Mam nadzieję, że nie dopuściłam się zbytniej nadinterpretacji... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Link do zewnętrznego obrazka


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#357 26-05-2014 o 17h13

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Dwie faworytki na podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Najbardziej przypadły mi do gustu stylizacje Nivaty,Samiry i gladiatorka KimDallas. Zwróciłam też uwagę na stylizację Sniezyczki.
Gratulacje dla całego podium i wyróżnionych - poziom rośnie z edycji na edycję, a wszystkie stylizacje są naprawdę ładne.

Nagrody od Miriku są przepiękne! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Przyszłość widziana moimi oczami rysuje się w czarnych barwach. Świat w następnych stuleciach wyobrażam sobie jako pełen pozbawionych uczuć cyborgów.

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (26-05-2014 o 17h14)

Offline

#358 26-05-2014 o 17h38

Miss'nieobczajona
Haku
...
Wiadomości: 31

Moja wizja przyszłości odchodzi bardziej w stronę cyberpunku.Moja miss jest jedna z buntowników sprzeciwiających się by skomputeryzować cały świat.

//photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/22395.jpg

świetny temat bardzo się cieszę, że mogłam zrobić stylizacje właśnie w tym temacie.   /modules/forum/img/smilies/content4.gif


https://67.media.tumblr.com/21998684abb910acdb0d816f373bf0a5/tumblr_nwo5uqmimR1uyil2co1_500.gif

Offline

#359 26-05-2014 o 17h58

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Jessica, świetny pomysł! W końcu Einstein kiedyś rzekł: "Nie wiem ja­ka broń będzie użyta w trze­ciej woj­nie świato­wej, ale czwar­ta będzie na ki­je i kamienie." XDD

Offline

#360 26-05-2014 o 18h01

Miss'Sensei
Kirixa
Fus Ro Dah!
Miejsce: Pandora
Wiadomości: 1 247

Mi się przyszłość kojarzy z eksperymentami genetycznymi które mają służyć do stworzenia istot które mogłyby przejąć władzę  i pogrążyć świat w chaosie. W tym celu właśnie powstała:

Kobieta-nietoperz
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Kirixa (26-05-2014 o 18h02)


http://i64.tinypic.com/2qcfgo3.jpg

Offline

#361 26-05-2014 o 18h37

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

Nareszcie skończyłeś pracę. Wchodzisz zmęczony do klatki w swoim bloku i z przyzwyczajenia zaczynasz szperać w swojej saszetce w poszukiwaniu kluczy od domu. Po chwili jednak przypomina ci się, że w zeszłym tygodniu wymieniłeś zamki na te bardziej nowoczesne. Przekląłeś cicho ten nakaz rządu. Gdyby nie to, nigdy nie wymieniłbyś zamków. Mimo wszystko, klucze uważasz za bardziej bezpieczne niż TO. Zdjąłeś zegarek i przyłożyłeś nadgarstek do czytnika czipów. Drzwi automatycznie rozsunęły się przed tobą i wszedłeś do swojego ciemnego, ponurego mieszkania. Już przy wejściu zacząłeś kaszleć przez wszechobecny kurz. Nigdy nie lubiłeś sprzątać. Zrobiłeś trzy kroki i usłyszałeś kroki dochodzące z kuchni. Zaraz potem pojawiły się niebieskie migoczące światła i zarys sylwetki wśród obłoków kurzu. Szybkim ruchem wyjąłeś swój NKA930 i wycelowałeś nim w przeciwnika.
"Witaj w domu, mój panie." Wzniosłeś oczy ku górze i schowałeś broń.
No tak, wszystko przez tego durnia... Twój najlepszy przyjaciel wczoraj namówił cię na zakupy i tak tobą manipulował, że w końcu zgodziłeś się na kupno jednego z androidów.
"Każdy już takiego ma. Nie bądź taki staromodny, przyjrzyj się tym modelom!"
I tak wybrałeś najstarszy z możliwych modeli. Ten z szarą skórą, robotycznym głosem, sterczącymi uszami i tymi dziwnymi znakami wokół oczu. Dobrze wiedziałeś, że w tych czasach ludzie już tak przyzwyczaili się do swoich modeli, że w niektórych krajach zezwolili na śluby z anroidami. Nic dziwnego można by rzec - teraz tych droższych modeli nie da się odróżnić od prawdziwych ludzi. Można wybierać i przebierać w różnego typu modelach i tu nie chodzi jedynie o wygląd. Zawody. Możesz sobie kupić prywatną kucharkę, ogrodnika, opiekunkę do dziecka czy nawet kochanka. Skrzywiłeś się na samą myśl. Wybrałeś model "służąca" i nie tknąłeś nawet kilkusetstronicowej instrukcji. A przydałoby się, bo chętnie byś usunął te całe "mój panie", które pojawia się po każdej wypowiedzi robota.
"Za pięć minut obiad gotów, mój panie."
Przyjrzałeś się androidowi. Niebieskie, świecące oczy, figura modelki, szara skóra, czarne włosy, kusy strój i jakiś przyrząd do gotowania w ręce, którego nigdy nie używałeś, a jednak wiedziałeś, że był w zestawie. Gdyby nie specyficzne kolory, znak firmy na ręce i wystające kable prowadzące z nadgarstków do ramion, nie domyśliłbyś się, że to nie jest żywe stworzenie. No, jest jeszcze ten specyficzny głos, wyróżniający te stare modele.
Oczy androida zaświeciły się jaśniej i zaraz potem ruszył w stronę kuchni. Zorientowałeś się, że cały czas trzymasz rękę koło broni. Musiałeś się do tego przyznać - ty się po prostu ich boisz.


//photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/22398.jpg


Oto android - model: służąca.
Zdaję sobie sprawę, że za długi wstęp, ale nie mogłam się powstrzymać. ^^'

Offline

#362 26-05-2014 o 19h15

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Jeszcze raz,piękne podium,i sygnaurka Miriku , przecudowna,@Samira,ale szczęściara!
Link do zewnętrznego obrazka
Przyszłość zawsze kojarzyła mi się z ,,odjechanimi'' strojami!Moja miss właśnie tak się ubrała.Jakby tak wyszłaby na ulicę,to by byłaby normalka,taka moda.

Ostatnio zmieniony przez jula209 (26-05-2014 o 19h15)


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#363 26-05-2014 o 19h39

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Miriku twoje rysunki są wspaniałe - mam już dwa więc bardzo się z tego powodu cieszę ^^ A Samira jako rzeźba wyszła tak bardzo realistycznie. Gratuluje wszystkim nagrodzonym... a co do mnie to dziękuje za wyróżnienie ^^


Kto wie, ten wie, ale ja uwielbiam x-menów .. i widziałam najnowszy film przyszłość która nadejdzie, a więc postanowiłam się zainspirować owym filmem i stworzyć jednego z Sentinels . One mają za zadanie wykryć, złapać lub zabić mutantów czyli przyszłą rasę ludzi.

"Strażnicy – potężne i przerażające roboty – polowali na przedstawicieli rasy Homo superior, kiedy ludzie zaczynają im pomagać, roboty mimo pierwotnego założenia atakują również niosących pomoc, a wkrótce nawet tych, którzy potencjalnie mogą spłodzić dzieci, u których może nastąpić mutacja. W 50 lat świat opustoszał. Ludzkość została zdziesiątkowana,  żyje w gettach; niedobitki mutantów ukrywają się przed Strażnikami."

Więc to chyba na tyle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/22397.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez ScarletWitch (26-05-2014 o 19h44)

Offline

#364 26-05-2014 o 21h32

Miss'ujdzie
Miriku
...
Wiadomości: 185

Cześć dziewczyny! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Pierwsze, co mam do powiedzenia to gratulacje dla laureatek! Po raz kolejny popisałyście się wielką kreatywnością /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Dziękuje wszystkim za miłe komentarze a propos narysowanego przeze mnie portretu. Bardzo mnie cieszy, że wam się spodobał /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Mimo, że właściwie nie wiedziałam jak niektóre części stylizacji narysować, jak na przykład kropki na ramionach ;p

I na koniec, jak zawsze, życzę powodzenia przy obecnej edycji! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png (już teraz widzę, że będę miała trudny wybór ;p)

Offline

#365 26-05-2014 o 22h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Gratuluję podium, a Miriku zazdroszczę talentu! ♥

Ale wracając do tematu przyszłości.. Jedni mówią, że będzie wielkie bum, inni obawiają się nalotu kosmitów, ogólnie wszyscy wszystko widzą w czarnych barwach.
Otóż ja przyszłość widzę w odcieniach bieli.
STERYLNOŚĆ! Dla każdego biały uniform, aby nikt się nie wyróżniał w tłumie, ochronne okulary i absolutny brak zbędnych dodatków! Każdy człowiek będzie kontrolowany przez rząd dzięki obroży z nadajnikiem.
Przyszłość będzie opierać się na nauce, eksperymentach, ludzie zapomną jak się uśmiechać.
Nie będzie to wesoła przyszłość, oj nie będzie.

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#366 27-05-2014 o 18h55

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

//photo.missfashion.pl/pl/1/29/moy/22451.jpg

Wiecznie młode, piękne, seksowne i mordercze jednocześnie. Ziemia już dawno stała się planetą nieznośną do życia, zatem ludzie zmuszeni byli przenieść się w odległe galaktyki. Rozpoczęto poszukiwania nowego miejsca zamieszkania dla swojego gatunku. Natrafiono na wiele planet, jednak na każdej z nich brakowało jakiegoś istotnego minerału do poprawnego funkcjonowania naszego organizmu. Na jednej z nich panował idealny klimat. Jednakże niekoniecznie szczęśliwym trafem planeta należała już do innego gatunku, który zamieszkiwał ją od setek tysięcy lat jeszcze przed powstaniem ludzi. Mistyczne elfie kobiety,  które w pierwszej chwili interesowały mężczyzn swoją idealną figurą i odważnymi strojami. Następnie hipnotyzowały nienaturalnie jasnymi oczami, elfie uszy dodatkowo ciekawiły przybyszów.  Po zwabieniu "zdobyczy" do swoich domostw rozpoczynały ucztę. Wiecznie uzbrojone i gotowe do walki nie miały sobie równych. Dodatkowo, żeby tego było mało, istoty te posługiwały się magią. Trucizny oraz magiczne pyły to ich specjalność.

Krew na policzku to pozostałość po szarpiącej się ostatniej "przekąsce". Broń w rękach oznaczała gotowość do walki, lina służyła do polowań na zwierzęta, kiedy "nikt ich nie odwiedzał". Na udzie zawsze w pogotowiu czekało parę sztyletów, gdyby pierwsza broń uległa zniszczeniu.

Offline

#367 27-05-2014 o 23h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Rok 3225. Ludzie zostali podzieleni na dwie strefy. Wyższą i Niższą. Wyższa rasa to w większości naukowcy, którzy w imię ogółu postanowili poświęcić inne, gorsze w ich mniemaniu jednostki dla własnego dobra. Niższa rasa to uciekinierzy skazani na eksperymenty naukowe. W większości sieroty, ludzie, których istnienie łatwo wymazać.
   Moja miss jest ofiarą szalonego naukowca, który specjalizował się w modyfikacji DNA różnych ras - zarówno mieszkańców Ziemi jak i innych planet. W wyniku jednego z takich eksperymentów powstała S.O.L.
  Ponieważ powietrze nie jest zdatne do oddychania miss nosi maskę, której nigdy nie zdejmuje.
  Liczne rany to pozostałości po eksperymentach naukowych.
  Powracając do samej stylizacji:
Łańcuchy, które kobieta(?) ma na brzuchu to tak naprawdę "przypominacz", który porazi prądem, kiedy Sol oddali się za daleko od Stwórcy. Na uchu nosi identyfikator, który pozwala namierzyć personę oraz jest numerem identyfikacyjnym.
Do rąk przymocowano rękawice przy pomocy których pobiera pokarm.
Prawa dłoń to cecha charakterystyczna, którą podczas Procesu Tworzenia otrzymała od swego "ojca". Były przedstawiciel obcej rasy kiedyś był dumny z tych jakże imponujących szponów oraz swojej błękitnej skóry również.
  S.O.L to hybryda ras człowiek-Aquarius @@

Ostatnio zmieniony przez Solelei (27-05-2014 o 23h44)

Offline

#368 28-05-2014 o 21h04

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

W przeszłości jak i przyszłości nie obejdzie się bez żadnych wojen i tyranizowania niewinnych cywili. Ktoś musi zabrać się za panowanie nad nimi, aby nie doszło do buntu, a w najgorszym razie do oddania trudem zdobytego terytorium. O nie, najeźdźca nie może pozwolić sobie na to. Za dużo trudu włożył w planowanie ataku, za dużo życia swoich ludzi poświęcił, ale najważniejsze wydał za dużo pieniędzy, aby teraz to wszystko poszło na marne. Dlatego w takim celu posyła na obcą planetę swojego zwierzchnika, aby pełnił funkcję Dyktatora Nowych Ziem, był jego prawą ręką tam gdzie go nie ma, stanowił prawo i porządek, ale przede wszystkim, aby w sposób dyskretny poznał najczulszy punkt tubylców, aby w niego w razie potrzeby, uderzyć.

//photo.missfashion.pl/pl/1/29/moy/22482.jpg

Offline

#369 29-05-2014 o 20h44

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

O, wepchnę się jeszcze w temat, póki mam komputer na chwilkę ^^
Oglądając wszelkie filmy post-apo czy sci-fi zawsze widzi się albo roboty, sztuczne formy życia, albo wojowników lub wyklętych, brudnych, styranych ludzi, którzy muszą walczyć i starać się przetrwać. A co z wyższymi warstwami społecznymi? Na pewno ktoś nachapał się kasy na nieszczęściu innych xD
Oto przedstawicielka arystokracji przyszłości, lol /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/20/gd/15493.jpg

Offline

#370 30-05-2014 o 13h35

Miss'ujdzie
nana26
:)
Miejsce: Kraina Grzybów
Wiadomości: 210

A oto moja wizja przyszłości:
- podróże po planetach będą możliwe i  podczas nich ludzie poznają nową filozofię przez którą przejdą na nową religie zaczną od nowa wierzyć w mitologie i będą oddawać cześć bóstwom starożytnym i będą łączyć się z naturą 


//photo.missfashion.pl/pl/1/29/moy/22570.jpg

Offline

#371 31-05-2014 o 17h59

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Drogie panie przypominamy, że zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku 2 czerwca, do godziny 10:00, więc jeśli ktoś chce się jeszcze zgłosić, to czas się kończy ;]

Offline

#372 31-05-2014 o 22h26

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Och, och jak dobrze, bo już się bałam, że nie zdążę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ludzkość już dawno doszła do etapu, że Ziemia stała się jednym wielkim krajem, na którym broń jest w zupełności nie potrzebna, więc zarówno broń jądrowa jak i palna zostały z utylizowane. Ludziom pozostawały tylko noże kuchenne, jako niezbędne do życia. Obecne pokolenie nie zna nawet takiego słowa jak "Bomba" czy "Pistolet". Ziemi udało się nawiązać kontakt z innymi cywilizacjami. Jak się okazało nasz gatunek ludzki może się bez problemu krzyżować z innymi (czego przykładem jest właśnie ukazana przeze mnie postać) Niestety wywołało to falę rasistowskich uniesień. Nietolerancja stała się tak wielka, że wywołała wielką wojnę, a ponieważ ludzkość zapomniała o zaawansowanych broniach, stawia się znów (zupełnie jak w średniowieczu) na walkę wręcz. Ojsa już niestety nieco ucierpiała w walce (można zaobserwować jej obrażenia zewnętrzne oraz brak naramiennika),ale wciąż się nie poddaje gdyż chce sprawić, że pierwotna rasa ludzka pozwoli na spokojne egzystowanie mieszańców wśród nich. Jej zbroja jest skąpa, ale to tylko i wyłącznie dlatego, że o ile tyle się teraz mówi o zmniejszaniu emisji CO2 do atmosfery i nic się z tym nie robi, efekt cieplarniany doprowadził do tak wysokich temperatur, że wszyscy ziemianie chodzą praktycznie nieubrani.

//photo.missfashion.pl/pl/1/29/gd/22919.jpg

A ponieważ pojawiam się tu po raz pierwszy, postanowiłam coś powiedzieć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Lillien i Foxglove Chciałam wam bardzo podziękować za tą wspaniałą koncepcję tych wyborów, za pracę którą w nie wkładacie za każdym razem i za wspieranie wszystkich uczestniczek. Podziwiam was /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Podziękowania należą się również Miriku i Astaelia wy też od tej edycji odwalacie z tymi nagrodami świetną robotę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Dzięki również reszcie, wasze kreacje zawsze wywołują uśmiech na mojej twarzy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
@.@ ale mi się zebrało

Ostatnio zmieniony przez Ojsa (06-06-2014 o 20h31)


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#373 01-06-2014 o 17h25

Miss'na całego
Roxy
...
Wiadomości: 329

Po "Wielkim Rozproszeniu" gdy ludzkość zasiedliła tysiące nowych światów,wielu ludzi musiało dostosować się do extremalnych warunków panujących na niektórych z nich.
Roxy jest przedstawicielką ludu nomadów na pustynnej planecie gdzie woda jest cenniejsza niż złoto a szybkie rozpoznanie zagrożenia może uratować całe plemie,stąd w ubiorze dominują kolory piasku które pomagają zauważyć
niebezpieczeństwo szybciej niż być zauważonym.
Roxy należy do kasty zwiadowców gdzie spostrzegawczość,zręczność i błyskawiczne podejmowanie decyzji jest kluczem do przetrwania.

Link do zewnętrznego obrazka


               Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#374 06-06-2014 o 20h00

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Sypiąc konfetti, że już weekend, pędzę z radosną nowiną! Oto...
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Nagroda - Portret w konkursowej stylizacji narysowane przez Miriku - prosimy o cierpliwość, nasza artystka kończy dzieło ^^

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Nagroda - Opis graficzny na profil wykonany przez Astaelię

Po nagrodę należy zgłosić się do Astaelii, która wykona opis wedle życzenia laureatki ^^

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Nagroda - Sygnaturka i dopasowany awatar wykonanie przez Astaelię

Po nagrodę należy zgłosić się do Astaelii, która wykona nagrodę wedle życzenia laureatki ^^

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Serdecznie dziękujemy wszystkim za głosy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png W tej edycji otrzymałyśmy piętnaście głosów od publiczności. Rozumiemy, że wybór był ciężki i liczymy, że będziecie równie zaangażowani w kolejnych edycjach ^^

Wszystkim serdecznie gratulujemy i ogłaszamy, że kolejny temat to...

Link do zewnętrznego obrazka
Istniała od zawsze i istnieć będzie. Medycyna to lekarze, pacjenci, lekarstwa i choroby. Czy chcecie pokazać osobę, która po latach nauki została lekarzem i chce nieść pomoc? A może personifikację jakiegoś leku albo mikroorganizmu, który panoszy się po ciele chorego? Spójrzcie na temat szeroko, gdyż medycyna to też znachorzy, szarlatani, choroby nie tylko ciała, ale też duszy oraz cała plejada małych, wrednych wirusów oraz bakterii. Zamieńcie miss w ameby, witaminy C i neurochirurgów! Uleczcie nas lub dajcie nam paskudny katar. Niech medycyna zawładnie Wyborami Stylizacji Inspirowanych!

Zgłoszenia przyjmujemy do 16 czerwca do godziny 18:00 (nowa godzina, żebyśmy mogły w spokoju wrócić z pracy i zamknąć konkurs <3). Zastrzegamy sobie 4 dni na ocenienie stylizacji i wykonanie nagród oraz dyplomów, więc wyniki pojawią się najpóźniej 20 czerwca /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Stała data, zawsze co drugi piątek ^^

Zasady jak zwykle te same /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jury składające się z Lillien, Astaelii, Miriku i mnie oceni stylizacje na podstawie niżej wymienionych kryteriów:

- Zgodność z tematyką inspiracji: 0/10
- Kreatywność wykonania: 0/10
- Ogół estetyki: 0/10
- Makijaż: 0/10
- Fryzura: 0/10
- Dodatki: 0/10
- Oryginalność pomysłu: 0/3 – to takie punkty ekstra ;] Jak ktoś wyjątkowo zaskoczy jury oryginalnym podejściem do tematu, otrzyma właśnie punkty w tej kategorii ;]

W razie gdy jakaś stylizacja nam szczególnie przypadnie do gustu, ale nie załapie się na podium, otrzyma wyróżnienie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Honorujemy maksymalnie trzy wyróżnienia.

Link do zewnętrznego obrazka
Aby nasza publika i same uczestniczki nie czuły się porzucone, honorujemy również Nagrodę Publiczności. Zasady są proste. Wiadomość z pseudonimem faworytki aktualnej edycji należy przesłać do mnie do dnia 19 czerwca do godziny 20:00. Głosować mogą i uczestniczki edycji i publika /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Na podstawie zsumowanych głosów zostanie wyróżniona stylizacja, która najbardziej przypadła do gustu publiczności.

Po więcej informacji zapraszam do pierwszego posta konkursu.

Kto zostanie następną Miss Stylizacji Inspirowanych? ;]
Link do zewnętrznego obrazka

Życzymy powodzenia w konkursie i miłej zabawy! ^^

Lillien, Astaelia, Miriku & Foxglove

Offline

#375 06-06-2014 o 20h00

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

W tym miejscu miały być opinie, ale ponieważ koniec tygodnia pożarł mi ostatnie komórki mózgowe, zapomniałam pendrive'a z pracy, na którym zapisałam strategiczny plik. Szczęście, że wcześniej wysłałam grafiki do Fox, bo bez tego byłoby naprawdę kiepsko...
Ale co się odwlecze, to nie uciecze! Opinie pojawią się w poniedziałek w ciągu dnia, kiedy tylko odzyskam pendrive'a i rzecz jasna, będę mieć wolną chwilę :) Przepraszam wszystkich z całego serducha. Mam nadzieję, że rozumiecie i nie macie mi tego zapominalstwa za złe!

Pozdrawiam cieplutko :)
Lil


---

Jula1243, co za pozytywnie zakręcony strój! Przyznam szczerze, że osobiście bardzo mi się spodobałaś i strasznie miło zaskoczyło mnie Twoje zgłoszenie. Jest takie radosne i kolorowe, a Twoja miss przypomina mi drobinę stylem teledyski Nicki Minaj. Trzeba przyznać, że niezła z niej kosmitka ;)! Szalenie przypadła mi do gustu kolorystyka. Neonowe turkusy świetnie korespondują tu z różem - gratuluję pomysłu, dla mnie bomba!

Lajna, od razu skojarzyłaś mi się z "Piątym Elementem", który to film kocham miłością przeogromną! Dokładnie taki kosmiczny klimat lubię, a Twoje zgłoszenie to niezmierzona fantazja. Rewelacyjny makijaż miss (jej twarz nie do końca przypomina stricte ludzkie rysy, za co ogromny plus!) oraz połączenie elementów w samym ubraniu. Pasek był genialnym pomysłem. Żałuję, że nie ma Cię chociaż w wyróżnieniach - stawiałam na Ciebie, bo to stylizacja ogromnie godna uwagi!

Hildee - zachwyciłaś mnie, pomysł jest naprawdę niesamowity! Uwielbiam Dukaja - to po pierwsze, a po drugie uwielbiam tak abstrakcyjne wizje rzeczywistości. Nie wiemy, dokąd zaprowadzi nas technologia, ale Twoja propozycja wydaje się być jedną z tych bardziej przerażających według mnie, i tak też udało Ci się to oddać. Nie mam pojęcia, czy zapadnięte policzki miss były zamierzonym elementem, ale bardzo mi się spodobały koncepcyjnie. W końcu wątpię, by była to przyszłość zdrowa dla ludzkości ;) Dopracowanie szczegółów mnie ujęło - wtyczka trzymana przez miss w rękach, światłowody, łącza, nadajniki... przemyślałaś wszystko. I o to właśnie chodzi! Gratuluję ogromnie ;D

Lucrecia, odważny pomysł - szczerze powiem, że pozytywnie zaskoczyło mnie Twoje podejście do tematu, poruszające kwestię nadużyć, jakie mogą pojawiać się w przyszłości. Przecież skoro snujemy wizje o robosprzątaczkach, to dlaczego nie w innych sektorach życia? Podoba mi się syntetyczny look Twojej miss (i, rzecz jasna, wystarczająco wymowne akcesoria ;]) - zarówno włosy jak i twarz idealnie oddają prezencję androida. Brawo!

Jessica23, cytat przytoczony przez Hildee pod Twoją stylizacją również przyszedł mi na myśl dokładnie w momencie, gdy ujrzałam Twoje zgłoszenie! Bo czy nie jest to szczególnie prawdopodobny scenariusz przyszłości naszego gatunku? ;) Niezwykle fajna koncepcja, w której przede wszystkim podoba mi się sam w sobie strój - spodnie, futerko na ramionach i zwierzęca skóra na biodrach, to wszystko, czego trzeba, żeby wyglądać jak jaskiniowiec! :D

Evelyn, stworzyłaś najlepszego cyborga/androida, jakiego widziałam do tej pory na tej stronie. Wygrałaś tu koncepcją na dobór ciuchów, wyglądających jak obudowa robota (zwłaszcza bielizna sprawia to wrażenie), a także pozbawioną wyrazu twarzą miss, gdzie na pierwszy plan wysuwają się świecące diody oczu. Już na pierwszy rzut oka widać, że nie mamy do czynienia z organiczną istotą ;) To przy tym bardzo estetyczna i spójna realizacja pomysłu, w którym podoba mi się przywiązanie uwagi do tylu ważnych szczegółów. Lubię tak przemyślane stroje i myślę, że reszta dziewczyn podziela moje zdanie :) gratuluję podium!

Haku, co tu dużo mówić - cyberpunk pełną gębą! Te dready, bojówki i ćwieki... cały ten strój to po prostu klasyka. Od razu widać, że orientujesz się w temacie :) bardzo podoba mi się klimat Twojej stylówy i przypomina mi wiele klasycznych pozycji z tego gatunku, a to już samo w sobie jest ogromnym plusem!

Kirixa, to nie ptak, nie samolot, ani też nie Batman - za to dla wszystkich marzących o posiadaniu skrzydeł gmeranie w genetyce przyszłości może być rozwiązaniem! Odsuwając na bok dowcipy, poruszyłaś kolejną z wizji, która nieco przyprawia mnie o dreszcze. Genetyka to wciąż intensywnie badana strefa, a Twój strój to do tego ciekawa koncepcja. Podoba mi się monochromatyczność kolorystyczna oraz wszelkie nietoperzowe elementy - trochę jak postać z horroru o eksperymentach genetycznych. Super! ;]

Maka, po pierwsze, dzięki za to mini opowiadanie załączone do zgłoszenia - nie wiem jak innym, ale osobiście zrobiło na mnie duże wrażenie. Bo to idealne zilustrowanie koncepcji stojącej za tym strojem - wiem, że w tym miejscu opis nie podlega ocenie, jednak wyjaśnienie tego konceptu miało tu sporo do powiedzenia :) Moim absolutnie ulubionym elementem w całej stylizacji są oczy androida oraz błękitne znaczki na jej skroniach. Ciekawy pomysł, a do tego piękny wizualnie - jesteś mistrzynią czarno-białych stylizacji, w których przewijają się pojedyncze, wyraziste plamy koloru, jak tu ;) gratuluję serdecznie, zasłużone miejsce na podium!

Jula209, jaka piękna Jetsonówna! Naprawdę jest bardzo podobna, pomimo czarno-białej kolorystyki :) świetnie balansujesz w tej stylizacji na granicy kiczu, nie przesadzając w żadną stronę. Wyobrażam sobie, że rzeczywiście tak mogłaby wyglądać moda codzienna w przyszłości ;) aż żałuję, że nie pokombinowałaś więcej z samym makijażem miss - dopełniłby tego kosmicznego, odjechanego looku modnisi przyszłości! Serducho moje zostaje z tę świetną stylizacją <3

ScarletWitch, zawsze można liczyć na coś marvelowskiego z Twojej strony - rewelacyjny pomysł i podejście do tematu! Zaskoczyłaś mnie pozytywnie, tak pomysłem jak i wykonaniem :D Każdy z elementów w tym stroju zdaje się być starannie dobrany.  Przewody na ręce Sentinela, czy też naszyjnik lub czapka jako hełm. Właśnie Sentinele spędzały mi sen z powiek w grze na playstation, chociaż później niby nie były aż tak trudne do pokonania, ale... ich rozmiar, no, to mnie przeraża, ref oddaje to adekwatnie xD rewelacja!

Zupka, zszokowałaś mnie - Twoja "makabryczna" wizja, gdzie tak ogromne kontrolowanie jest na porządku dziennym (co zobrazowałaś poprzez obrożę na szyi Twojej miss), wprawiło mnie w osłupienie. Sterylny, biały kostium jest wręcz przerażający, bo wszelkich cech indywidualności i jakiegokolwiek wyrazu. Świetnie oddaje to koncepcję świata, w którym na pierwszym planie stawia się sterylność. Bardzo żałuję, że nie ma wystarczająco wielu dyplomów chociażby w wyróżnieniach, bo za koncepcję również i Twoje zgłoszenie zasługuje na docenienie. Doceniam zatem tu, w komentarzach - brawo Zupko!

Nelumi, pokazałaś nam koncepcję, która z miejsca skojarzyła mi się z Avatarem. Tylko u Ciebie zamiast błękitów, wszystko miałoby fioletowe odcienie ;D śliczna ta Twoja elfia istotka i wyobrażam sobie, że jej piękno jest przez to tym bardziej niebezpieczne! Mnie samą wręcz hipnotyzują jej oczy, są takie zalotne i magiczne ;) bardzo estetyczna, kobieca praca, która spodobała się nam wszystkim i o setne punkta jedynie rozminęła się z podium. Gratuluję serdecznie wyróżnienia :)

Solelei, podbiłaś serca dziewczyn - nie dziwię się, bo i koncepcja świetna, i wizualnie strój jest po prostu ładny, pomimo okrucieństw, które spotkały Twoją miss. Jest w tym cierpieniu i horrorze jakieś piękno oraz niezwykłość, a przecież modyfikacje genetyczne mogą stać się jednym z większych problemów przyszłości. Dla mnie najwymowniejsze w całej stylizacji jest spojrzenie miss, które wyraża tyle bólu. Gratuluję wyróżnienia :)

KimDallas, prawdziwa niebezpieczna piękność! Właściwie w całym tym stroju czuć władzę i respekt, jaki budzić musi ta osoba wśród mieszkańców zniszczonej Ziemi ;) Czerwona szminka podkreśla stanowczy charakter, co szalenie mi się tu podoba! Kim, otarłaś się o wyróżnienie setną punkta właśnie tym strojem, co mówi wyraźnie, jak bardzo podobała nam się Twoja stylizacja. Ciekawy, spójny koncept, fajna historia i dystopijna rzeczywistość - gratuluję i liczę na kolejne tak udane stroje w przyszłości!

Dyokira, masz rację - w każdej cyberpunkowej historii występują podziały klasowe, gdzie osoby z górnych warstw społecznych najczęściej przeżarte są do cna złem i zepsuciem. I takie właśnie wrażenie wywiera na mnie Twoja arystokratka. Jest kuriozalna w swoim dziwacznym stroju, dobranym według najpewniej najmodniejszych trendów i tak, piękno tego stylu jest mocno dyskusyjne ;) Jednocześnie to bardzo bogaty strój, gdzie wszystkie elementy wydają się być zgrane ze sobą i przykuwają oko. I tylko zastanawia mnie, co spotkało to arystokratyczne dziewczę, pozostawiając jej takie blizny na jej idealnej niegdyś buźce... ;)

Nana26, zakochałam się w tym stroju! Jest taki prosty, a zarazem niezwykle estetyczny i futurystyczny, choć czerpie z tak wielu elementów współczesnych. Właśnie to mnie zachwyciło, wysoka estetyka i prostota, które w idealny sposób przekazują cały koncept :) Ten powrót do natury oraz strój Twoich ludzi przyszłości jakoś bardzo kojarzy mi się z "Atlasem Chmur" :) byłaś moją faworytką i żałuję, że nie zmieściłaś się w wyróżnieniach... bo ten strój zostanie ze mną na długo!

Ojsa, szczerze powiem, że zaciekawił mnie pomysł świata, w którym wszelka broń została zutylizowana i w czasie wojny żadna ze stron konfliktu nie starała się tej broni odtworzyć. Podoba mi się, że uwzględniłaś w swoim zgłoszeniu klimatyczne zmiany, gdzie gorąc ma wpływ na ubiór mieszkańców Ziemi. Ciekawie wykorzystałaś dynamikę fryzury oraz tatuaże - makijaż jest świetny, wojowniczy! Prosto i ciekawie, i właśnie to mnie przekonuje :)

Roxy, wow! Rozkręciłaś się i ze zgłoszenia na zgłoszenie pokazujesz nam rewelacyjne stylizacje :D Ta również przypadła mi do gustu, bo w całym stroju po prostu czuć gorące powietrze pustynnego klimatu! Barwy maskujące a także cały ekwipunek, idealnie odzwierciedlają postać tropicielki. Są tu i bardzo futurystyczne w kształcie okulary przeciwsłoneczne (absolutna konieczność!) a nawet arafatka, chroniąca przed piaskiem i upałem. Jestem też zachwycona takimi szczegółami stroju jak wypłowiałe od słońca włosy czy różowe, popękane usta - to wszystko zrobiło na mnie niesamowite wrażenie. Szukamy klimatu w stylówkach, zgłaszanych do konkursu, a ta stylizacja zdecydowanie go ma! Brawo :)

Ostatnio zmieniony przez Lillien (09-06-2014 o 15h40)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 13 14 15 16 17 ... 24