Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 12 13 14 15 16 ... 24

#326 14-05-2014 o 17h04

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Przedstawiam miss-gladiatorkę  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/21858.jpg

Offline

#327 16-05-2014 o 15h48

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

//photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/21967.jpg



Chalchiuhtlicue – aztecka bogini wody


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#328 17-05-2014 o 19h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jako że zabawa warstwami pozwoliła mi ulepszyć wersje "posągów" to zdecydowałam się zaprezentować w tej edycji taki przykład starożytności.
  Posągi to wdzięczne przedmioty z kilku powodów. Jest to jedna z form sztuki w której można poznać wiele dawnych aspektów. Jak niektóre uczestniczki ja również poszłam w rejony Grecji i Włoch. Posąg nie jest może typową rzeźbą grecką, która była na ogół w pozach nagości ukazana, jest to moja inspiracja bardziej tą mniejszością. Zabawa draperiami jakie w tych czasach kojarzą nam się z ubiorem greków/greczynek sposób wiązania włosów no i "marmurowe" wykonanie. Od siebie dodałam dla urozmaicenia mech i elementy roślinne oraz "karmnik" dla ptaka, schowany pod strumieniem wody(ponieważ chętnie bym widziała taką dekoracje u mnie w ogrodzie). Nie bawiłam się w autoportret (co było w tamtych czasach nagminnie połączone z zamówieniem rzeźby), bardziej jako dekoracja ogrodowa zamówienia indywidualnego jaką też rzeźbiarze wykonywali.

//photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/22036.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#329 18-05-2014 o 13h04

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Link do zewnętrznego obrazka

Oto Ariadna, córka króla Minosa i Pazyfae. Pomogła Tezeuszowi w wydostaniu się z labiryntu. Miała zostać jego żoną, ale ostatecznie miejsce u jej boku zajął Dionizos, który podarował jej przepiękną kolię roboty Hefajstosa jako dar ślubny, który możecie podziwiać na jej zgrabnej szyi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

W ręce trzyma lasso, które symbolizuje nić Ariadny.

Ostatnio zmieniony przez Setarah (18-05-2014 o 13h05)


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#330 19-05-2014 o 00h18

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Przed Wami Enyo grecka boginii.Uosobienie gwałtu, przemocy, wojny, działań wojennych. Enyo, której imię oznacza „wojownicza”, „wojowniczka”, była córką bogini niezgody – Eris. Uchodziła za kochankę lub przyrodnią siostrę Aresa. Nie cieszyła się zbytnią sympatią, była bowiem boginią żądną krwi, śmierci i zagłady, lubującą się w krwawej masakrze i wojnie.. Budziła lęk i przerażanie samym swoim wyglądem, z wymalowanym na twarzy zacięciem i okrucieństwem miotała się po polu bitwy z włócznią w ręce.

Link do zewnętrznego obrazka

Moja miss to grecka bogini, uosobienie okrucieństwa i zacięcia, które ma wymalowane na twarzy. Złoto to symbol to symbol bogactwa i obietnica lepszych czasów a granatowy i odcienie niebieskiego symbolizuje kreowanie własnej przestrzeni i symbol zarządzania. Złote ornamenty i ozdoby były nieodłącznym elementem kojarzonym ze starożytną Grecją a bogowie mieli go niezwykle dużo. Bogowie znani byli ludziom jako istoty wyższe, idealne. Stąd też piękno i kobiecość ukazane w odsłoniętych partiach ciała mojej miss. Obcasy pojawiają się tutaj nieprzypadkowo. W końcu bogini nie ma problemów z poruszaniem się a obcasy symbolizują wyższość i panowanie a także kobiecość.


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#331 19-05-2014 o 01h55

Miss'na całego
Roxy
...
Wiadomości: 329

Pozwolicie że na początku pogratuluję uczestniczkom które stanęły na podium i osobom wyróżnionym.Chcę też podziękować Foxglove i Lillien za ich miłe komentarze,oraz pragnę przywitać cieplutko nasze dwie nowe jurorki i życzyć im dobrej zabawy z nami.Teraz moge już przejść do tematu wyborów...oto

Hypatia z Aleksandrii.Filozofka i matematyczka.Wynalazca astrolabium i aerometru.Twórczyni drugiej szkoły neoplatońskiej w Aleksandrii.Zgłębiała również astronomię i była prekursorką w teorii geocentrycznej.Ceniona także za swoje badania nad krzywymi stożkowymi.Zginęła z rąk parabolan w 415 roku.

Link do zewnętrznego obrazka


               Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#332 19-05-2014 o 10h05

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Dziękujemy wszystkim za wspaniałe zgłoszenia i tym samym zamykamy kolejną edycję Wyborów Stylizacji Inspirowanych! ^^ Teraz niech nasza wspaniała publiczność zabierze głos.
Głosy na Nagrodę Publiczności należy wysyłać do mnie lub do Lillien, do 22 maja, do godziny 20:00. Czekamy na Was! ^^
Życzymy miłej zabawy wszystkim!

Offline

#333 19-05-2014 o 14h03

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

A jak ktoś nie brał udziału w tej edycji,może zagłosować?


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#334 19-05-2014 o 14h04

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Oczywiście! Głosowanie jest dla publiczności i głosować może każdy ^^

Offline

#335 22-05-2014 o 21h18

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Buu...spóźniłam się z głosem.
Pozostaje mi trzymać kciuki za faworytki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#336 24-05-2014 o 00h45

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Ej, na swoje usprawiedliwienie powiem, że u mnie jeszcze nie ma północy i w ogóle to miałam pożegnalną kolację z ludźmi, u których mieszkałam do czasu aż nie przenoszę się do nowego mieszkania ;] Więc w mojej strefie czasowej, nadal na czas oto...
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Nagroda - Portret w konkursowej stylizacji narysowane przez Miriku - prosimy o cierpliwość, nasza artystka ma sesję D:

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Nagroda - Opis graficzny na profil wykonany przez Astaelię

Po nagrodę należy zgłosić się do Astaelii, która wykona opis wedle życzenia laureatki ^^

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Nagroda - Sygnaturka i dopasowany awatar wykonanie przez Astaelię

Po nagrodę należy zgłosić się do Astaelii, która wykona nagrodę wedle życzenia laureatki ^^

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Serdecznie dziękujemy wszystkim za głosy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png W tej edycji otrzymałyśmy siedemnaście głosów od publiczności. Rozumiemy, że wybór był ciężki i liczymy, że będziecie równie zaangażowani w kolejnych edycjach ^^

Wszystkim serdecznie gratulujemy i ogłaszamy, że kolejny temat to...

Link do zewnętrznego obrazka
Zrobiliśmy przeszłość, a co nasze użytkowniczki na przyszłość? ;] Kiedyś istniało wyobrażenie, że w przyszłości czekają nas lewitujące samochody, wysokie, kolorowe budynki i ogółem "świetlana" będzie ta przyszłość. Potem pojawiły się ponure wizje zniszczenia, przejęcia władzy nad światem przez maszyny. A jak Wy widzicie przyszłość naszego świata? Czy będzie barwna, nieco zwariowana jak w Piątym Elemencie, czy może zniszczona i niebezpieczna jak w Matrixie? Przedstawcie nam swoje sztuczne inteligencje, roboty, cyborgi, profesje przyszłości, podróże w kosmos lub maszyny. Wyobraźnia nie zna granic, jeśli chodzi o wizje przyszłości /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Chcecie pokazać jak wyobrażacie sobie ubrania przyszłości w tętniącym życiem mieście? A może jednak uważacie, że skończymy jako rasa walcząca o przetrwanie w zanieczyszczonym świecie? Wskakujcie z nami do maszyny czasu i pokażcie nam naszą przyszłość!

INSPIRACJA

Uznałyśmy, że przy okazji każdego nowego tematu będziemy prezentować stylizacje z nim powiązane, stworzone poza konkursem, w wykonaniu innych użytkowników, albo nas samych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Ja osobiście jestem WIELKĄ fanką wizji przyszłości pokazującej świat jako zniszczony i przeżarty złem. Gdzie wszczepy to coś normalnego, zamieniające powoli ludzi w maszyny. Cyberpunk to mój numer jeden w wizjach przyszłości i często wracam do tego motywu w swoich stylizacjach. Mam swojego bohatera, który głównie biega w masce gazowej z powodu zanieczyszczeń, ma bioniczne oko oraz wszczep przedramienia i też właśnie stylizacje inspirowane tą postacią Wam tu przedstawiam ;]
Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka
To oczywiście jedynie ułamek tego, z czym można łączyć wizje przyszłości. W końcu Wy możecie być optymistami i u Was może być kolorowo i pozytywnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Więc do roboty, pomysłów jest niezliczona ilość /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Zgłoszenia przyjmujemy do 2 czerwca do godziny 10:00. Zastrzegamy sobie 4 dni na ocenienie stylizacji i wykonanie nagród oraz dyplomów, więc wyniki pojawią się najpóźniej 6 czerwca /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Stała data, zawsze co drugi piątek ^^

Zasady jak zwykle te same /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jury składające się z Lillien, Astaelii, Miriku i mnie oceni stylizacje na podstawie niżej wymienionych kryteriów:

- Zgodność z tematyką inspiracji: 0/10
- Kreatywność wykonania: 0/10
- Ogół estetyki: 0/10
- Makijaż: 0/10
- Fryzura: 0/10
- Dodatki: 0/10
- Oryginalność pomysłu: 0/3 – to takie punkty ekstra ;] Jak ktoś wyjątkowo zaskoczy jury oryginalnym podejściem do tematu, otrzyma właśnie punkty w tej kategorii ;]

W razie gdy jakaś stylizacja nam szczególnie przypadnie do gustu, ale nie załapie się na podium, otrzyma wyróżnienie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Honorujemy maksymalnie trzy wyróżnienia.

Link do zewnętrznego obrazka
Aby nasza publika i same uczestniczki nie czuły się porzucone, honorujemy również Nagrodę Publiczności. Zasady są proste. Wiadomość z pseudonimem faworytki aktualnej edycji należy przesłać do mnie do dnia 5 czerwca do godziny 20:00. Głosować mogą i uczestniczki edycji i publika /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Na podstawie zsumowanych głosów zostanie wyróżniona stylizacja, która najbardziej przypadła do gustu publiczności.

Po więcej informacji zapraszam do pierwszego posta konkursu.

Kto zostanie następną Miss Stylizacji Inspirowanych? ;]
Link do zewnętrznego obrazka

Życzymy powodzenia w konkursie i miłej zabawy! ^^

Lillien, Astaelia, Miriku & Foxglove

Offline

#337 24-05-2014 o 00h45

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Kupeczka, muszę przyznać, że Twoja stylizacja zrobiła na mnie duże wrażenie. Podoba mi się przede wszystkim kolorystyka - Miss wygląda jak lazurowe morze! Włosy przywodzą mi na myśl wodorosty, co również jest genialne i bardzo trafne :D Trafiłaś również niezmiernie z pomysłem, bo to faktycznie jest inspiracja. Zamiast przebierać miss za jedno bóstwo, postanowiłaś połączyć idee, za co właśnie u mnie zgarnęłaś sporo punktów! Gratuluję, świetna robota! :D

Haku, nawet nie wiesz jak ja skrycie liczyłam na właśnie Leonidasa! <33 Ten temat właśnie będąc po obejrzeniu drugiej części 300 wpadł nam do głowy, a więc Twoja stylizacja szalenie mnie ucieszyła :D Kobieca wersja Leonidasa jest seksowna i nosi na sobie prawdziwe rany wojenne, dzięki czemu jest realistyczna - za to duży plus! Ponadto naprawdę fajnie wypada połączenie tych dwóch płaszczy, które wyglądają jak jedna całość! Groźny Leonidas jest majestatyczny i budzący respekt - a to nam się podoba ;)

Whitewind, cóż za radosny, unoszący się wręcz na oparach wyśmienitej zabawy (i oczywiście z pewnością wina!) Dionizos! Wybór atrybutów do rąk był strzałem w dziesiątkę. To prosta, nieprzeładowana stylizacja, która jednocześnie własnie przez wzgląd na to daje wrażenie przejrzystości. Bardzo podoba mi się twarz miss - ma szalenie psotny uśmieszek, co nadaje jej niemalże wygląd chochlika ;) Ot, i cały Dionizos!

Nivata, Twoja stylizacja zachwyciła nas wszystkie swoją estetyką i niezwykłą dbałością o szczegóły. Twoja Bastet jest wyjątkowa również z zupełnie prozaicznego względu - jak sama zwróciłaś uwagę, nie użyłaś ani jednego elementu z egipskich zestawów, a to samo w sobie już zasługuje na podziw! Nie brakuje ich tu nawet, jest tym ciekawiej i udowadnia Twoją kreatywność ;) Szalenie podobają mi się takie elementy w stylizacji jak makijaż miss (jest tak bardzo koci!), włosy, czy czaszka w dłoniach miss. Kolorystyka sama w sobie również powala - ascetyczna czerń i biel przełamane są tymi paroma plamami koloru w samym środku stylizacji. Jestem pod ogromnym wrażeniem!

Nelumi, cudowna celtycka inspiracja - urzekła mnie od razu! Jest wyjątkowa w tym temacie, choćby dlatego, że nie tak znowu wiele osób zdecydowało się na poszukiwanie inspiracji wśród innych zakątków świata. Ale przede wszystkim jest ona ogromnie estetyczna - niewielka ilość elementów połączona w tak zgrabną, magiczną całość! Podoba mi się tu wszystko, a w szczególności przepiękna twarz miss oraz włosy i dodatki - wszystko jest takie dzikie, idealne dla tej bogini! A jednocześnie, pomimo wszystko, ta stylizacja nie jest ani trochę uboga. Wszystkiego jest tutaj dokładnie tyle, ile należy - brawo!

Moridiana, Artemida to jedna z tych bogiń, które zna chyba każdy :D I pomimo użycia tej sukni greckiej, udało Ci się ją wystylizować w sposób oryginalny. To właśnie dodatki przypadły mi tutaj najbardziej do gustu - o, i wykorzystanie tej nowej pozy do stworzenia nieco innego wyglądu kreacji! Wystająca nóżka ze spódnicy wygląda całkiem naturalnie :D Podoba mi się też włosy. Dla mnie super!

ScarletWitch, co za Atena! Robi ogromne wrażenie majestatyczności, budzi szacunek i onieśmielenie wśród tak zwykłych śmiertelników jak ja ;) Jej oczy wydają się świdrować mnie wzrokiem niemalże na wylot! Dzieje się tu dużo, ale dzieje się bardzo trafnie - bo nie ma w tym przesady. Postać jest mityczna i nosi na sobie symbole mityczne, co zasługuje na ogromne uznanie. Rewelacyjnie oddałaś pomysł wykorzystania elementu sowy jako symbolu mądrości w pelerynie i dziobie na głowie miss. Zasłużone wyróżnienie, gratuluję :D

Anawiga, Harpie zawsze mnie przerażały - takie wrażenie również odnieść można patrząc na Twoją miss! Ale w pozytywnym sensie ;) Wzrok świdruje mnie i sprawia wrażenie lekkiego obłąkania i niepowstrzymanej dzikości. Dużą zaletą tej stylizacji jest własnie postawienie na lekką upiorność i zwierzęcość - świetnie prezentują się chociażby skrzydła z ogonem właśnie w tym kolorze, wyglądają naprawdę mrocznie. Plus też za rozwiane włosy, potęgują dzikość!

Maka, rewelacyjna stylizacja, ale... no właśnie, czemu muszę złamać swoje przyrzeczenie o niekrytykowaniu, kiedy Średniowiecze to ewidentnie NIE Starożytność? ;_; Podzielam w tej kwestii opinię Fox, co Apega to Apega, ale nawet Ty w swoim opisie odniosłaś się do Średniowiecza i żelaznej dziewicy... Ogromna szkoda, ponieważ stylizacja jest mocna i przemyślana. W kategorii kreatywność zebrałabyś wszystkie możliwe punkty. Gratuluję pomysłu tak czy owak!

Issi, rewelacyjny pomysł. Twoja stylizacja obrazuje sztukę, która swoje korzenie ma w Starożytności i obrazuje to w sposób szczególnie trafny. Po pierwsze - uwielbiam tę spódnicę! A Tobie jeszcze udało się wykorzystać naprawdę cudowny kolor błękitu, który koresponduje z wszystkim kolorami w stylizacji i świetnie wygląda na śniadej cerze. Jest bogato i pięknie. Podoba mi się zwłaszcza dodatki pod postacią węża na ramionach oraz paska na biodrach - jakie to charakterystyczne dla tańca brzucha. Spodobałaś mi się bardzo, bo pomysł zasługuje na wyróżnienie. Tak czy owak, ogromne brawo!

Jula1243, cóż za niesamowicie wprawiony w bojach gladiator! Wygląda naprawdę groźnie - no, ja w każdym razie na pewno nie odważyłabym się do niego podejść ;) jego oczy są upiorne! Gratuluje pomysłu połączenia zbroi w jedną całość - wyszło całkiem ciekawie!

Kirixa, Twoja meduza mnie tak zauroczyła, że cały czas trzymałam kciuki za jej wyróżnienie! Brakło paru punktów, ale nie przeszkadza mi to w wyrażeniu mojego zachwytu nad Twoim pomysłem tutaj, w opiniach. Z początku miałam wątpliwości, czy fryzura nie powinna być odrobinę hm, "obszerniejsza", jednak doszłam do wniosku, że wcale nie - w formie, na jaką się zdecydowałaś, jest idealna. O wiele bardziej realistyczna, bo przypomina rzeczywiste węże! Wzrok daje popalić. Rzeczywiście można uwierzyć, że byłby w stanie zamieniać w kamień... Strasznie podobają mi się też złote dodatki w stroju. Ogromnie pod wrażeniem!

Ikan, ten pomysł... o rany, zwalił mnie z nóg! A przy okazji też otarł się o wyróżnienie. Symbol ankh jest mi dobrze znany, bo swego czasu nosiłam go przy sobie jako podarunek od kogoś. To potężny symbol, zawsze uważałam, że ma w sobie moc - jak i Twoja stylizacja ;) Ma w sobie dużo egipskości, co widać w fryzurze i kroju ubrań, ale co najważniejsze, niemal idealnie oddaje kształt tego specyficznego znaku. Rewelacyjna inspiracja, w której na pierwszy plan wysuwa się koncept. I o to chodzi, gratuluję!

Jessica23, jako miłośniczka historii sztuki, zawsze interesowałam się ogromnie tematem wiszących ogrodów. Koncept wydawał mi się zawsze bajkowy, przepiękny estetycznie, monumentalny i... cóż, jak to prawdziwy cud świata, faktycznie cudowny i inspirujący ;) Świetnie to widać w Twojej stylizacji, gdzie dominuje kojący odcień zieleni i wręcz słychać szum wody. Szalenie kojarzy mi się ten strój ze spokojem i pięknem roślinności, a więc idealnie oddaje temat. Zachwyciłaś mnie!

KimDallas, groźna ta gladiatorka przeogromnie! Zwłaszcza maska na twarzy daje to niezwykłe wrażenie. Podoba mi się ciemna kolorystyka tego stroju, a w szczególności peleryna i spódnica z koralików. Fajna, bardzo spójna stylizacja - mroczna i przemyślana, brawo!

Lajna, motyw prekolumbijski jest strzałem w dziesiątkę, gdyby nie opis stylizacji... Naprawdę mi przykro, ale Aztekowie to Średniowiecze, a nie Starożytność. Nie byłoby problemu, gdybyś posłużyła się np. kulturą Olmeków. I to właściwie jedyne zastrzeżenie, a szkoda - stylizacja jest naprawdę estetyczna i udana. Rzeczywiście przywodzi na myśl nurt wody, co mi osobiście bardzo się podoba :)

Samiro, kolejny raz zaskoczyłaś nas niesamowitym pomysłem i wykonaniem. Chylę czoła! Twoje miejsce na podium zostało jednogłośnie wybrane i nawet publika była podobnego zdania ;) Trudno się dziwić. Niezwykła kreatywność tego stroju jest po prostu niesamowita. Podoba mi się tu wszystko. Nie potrafię wskazać ani jednego mankamentu i nie jest to przesadnym słodzeniem. Roślinne i wodne elementy, a do tego ptaki, tworzą obraz przepięknej antycznej rzeźby. Jestem zakochana w tym projekcie, bo ujmuje mnie zarówno pomysł jak i detale, dzięki którym prosta, ascetyczna biała stylizacja wcale nie jest uboga - a wręcz przeciwnie! Gratuluję gorąco!

Setarah, mit o nici Ariadny zna chyba każdy - a przynajmniej na pewno powinien i jeśli tak nie jest, to lepiej się w tym miejscu nie przyznawać ;) Śliczna ta Twoja Ariadna, złotowłosa i w do tego w podkreślającej jej urodę czerwieni. Bardzo podoba mi się atrybut pod postacią liny symbolizującej nić - no i naszyjnik w roli kolii od Hefajstosa ;) brawo!

Sniezyczka, stworzyłaś piękną i niezwykle groźną Enyo, która budzi faktycznie strach. Przepiękny, głęboki odcień niebieskiego świetnie współgra w Twojej stylizacji ze złotymi elementami i nadaje postaci charakteru. Uwielbiam ten kolor i lubię tak dopracowane stylizacje - gratuluje kreatywności :)

Roxy, na sam koniec przyszłaś i Ty ze swoją wspaniałą inspiracją realną postacią historyczną. No brawo! Hypatia wyszła Ci przewspaniale. Ogromnie przypadło mi do gustu wykonanie całego stroju jak i dobór fryzury oraz zwoju do ręki. Czekałyśmy na coś takiego i na całe szczęście pojawiłaś się Ty! Nie mogłyśmy Cię nie wyróżnić :D Gratuluję serdecznie!

Ostatnio zmieniony przez Lillien (24-05-2014 o 00h54)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#338 24-05-2014 o 00h46

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Nie mogłam się doczekać tego tematu, bo uwielbiam starożytność i chciałam zobaczyć jak poradzą sobie z nią użytkowniczki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Może oczekiwałam trochę więcej innej tematyki poza bóstwami, ale nie jestem zawiedziona. I tak wymiatacie! ^^

Kupeczka zaczęła z ciekawą koncepcją – nie Posejdonem ani Afrodytą, a połączeniem ich cech. Piękne morze faktycznie jest piękne ;] I świetnie, że nie jest czysto niebieskie, a właśnie ma ten głęboki, nieco niepokojący, morski kolor. A skoro to połączenie Afrodyty i Posejdona, to może to Rode, piękna nimfa? Miss wygląda jak nimfa, więc skłaniam się ku tej opcji.

Powiem szczerze, że czekałam na Leonidasa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Haku spełniła moje oczekiwania, chociaż nie tak jak sobie je wyobrażałam. Ten Leonidas jest mniej krwiożerczy, bardziej zalotny. Trochę mi zgrzytnęły obcasy (bo jak tu walczyć w takich szpilach?), ale elementy pod postacią zadrapań czy nawet opaski na oku, cieszą ^^

Żałuję, że miss nie da się utuczyć, że brzucho jej wychodzi. Bo wtedy Dionizos Whitewind by był idealny. Bardzo się cieszę, że pojawiły się nawiązania do głównych atrybutów boga. Też wyraz twarzy miss pokazuje, że to zabawowe bóstwo. Dopracowana stylizacja.

Inspiracja Nivaty była GENIALNA. Trudno się dziwić, że wspięła się z nią na podium ;] Jej Bastet to absolutne mistrzostwo, pokazujące obie natury bogini. Bez paskudnych dosłowności, bez kiczu, po prostu piękne i niebezpiecznie zarazem. I nieużycie elementów egipskich zasługuje na pochwałę ;]

Nelumi również słusznie stanęła na podium bo jej Arduinna jest naprawdę piękna. I nawet bez opisu da się zorientować, że to celtycka bogini. Wiecie co? Jest piękna, taka dzika. Idealnie wpasowuje się w wyobrażenie barbarzyńców z tamtych czasów. I właściwie powinien się pojawić dzik jako dodatek. Ta stylizacja się aż o niego prosi ;]

Wraz z Moridianą wracamy do Grecji z Artemidą. Kolejna łuczniczka, ale tym razem w powłóczystej kiecce ;] Przyznam szczerze, że najbardziej spodobała mi się ta bosa nóżka wystająca spod sukienki. Inaczej i bardziej dynamicznie ^^

Właściwie się nie zdziwiłam widząc zgłoszenie ScarletWitch XD Jest przepych na maksa i cholerka, to działa! Ta Atena jest jaka być powinna – uzbrojona i groźna. I oszałamiająco biała, co mi się bardzo podoba, bo ten kolor mi się zawsze z tą boginią kojarzył. Trudno się dziwić wyróżnieniu, ta stylizacja nie pozostawia człowieka obojętnym.

Anawiga dała nam wredną harpię, która nawet wyraz twarzy ma paskudny ;] Ale jedynie w pozytywnym sensie, bo idealnie pasuje on do harpii. Tylko szkoda, ze tych szponów nie da się dodać do nóżek Wodnika, wyglądałaby niemalże jakby była w locie.

Maka ja Cię kocham, serio. Ale Średniowiecze to nie Starożytność D: Jakbyś napisała, że to Apega, albo chociaż narzędzie inspirowane spartańską żoną  Nabisa… Stylizacja jest naprawdę świetna, idealnie oddaje okrutną naturę narzędzia, ale to przeklęte Średniowiecze… ;_;

Cieszę się, że pojawiły się też inne kultury, nie tylko Europejskie ^^ Issi pięknie oddała tancerkę brzucha. Jest zwiewna, orientalna i wąż jest ciekawym, udanym dodatkiem. I doceniam buty! <3

Hoho, pojawili się gladiatorzy. Jula1243 dała nam trochę przerażającą wizję takowego niewolnika ;] Szaleństwo w oku jest naprawdę adekwatne. Ale jak ten biedaczek ma jeść? D:

Co jak co, ale to body art idealnie pasuje do Meduzy. I Kirixa dobrze wykorzystała je do stylizacji. Tylko szkoda, że włosy bardziej nie przypominają tych słynnych węży. Bo wtedy stylizacja by była już naprawdę genialna ;]

Chociaż nie znalazła się w wyróżnionych, chcę żeby każdy pogratulował Ikan jej niesamowitej kreatywności. Mieliśmy sporo bóstw, a ona postanowiła pokazać nam symbol. Jedyne takie zgłoszenie w tej edycji ^^ I naprawdę wygląda jak ten symbol, więc tym większe brawa ^^

Jessica23, kocham Cię za ten pomysł. Kto by pomyślał żeby pokazać ogrody? ;] A te są cudowne i dosłownie otarły się o podium! I tak, są tarasy z kiecki, jest system nawadniania pod postacią wodospadu i są drzewa. Genialna stylizacja, bardzo pomysłowa! <3

Kolejny gladiator mnie głównie kupił zastosowaniem maski i rogów jako wymyślnego hełmu. To było absolutnie naturalne żeby taki delikwent nosił podobną rzecz na głowę nie tylko dla ochrony, ale też pokazującą prestiż szkoły z jakiej pochodził.

Lajna chyba się szczególnie na forum nie udziela, ale niech wie, że stworzyła piękną boginię ^^ Przezroczyste ciuszki są nieco frywolne, ale pasuje mi to do koncepcji ;]

Samira podbiła serca całego jury i nie tylko ;] Trudno się dziwić, jen rzeźba jest po pierwsze świeżym pomysłem, po drugie jest piękne wykonana. Od czego tu zacząć? Od bluszczu podkreślającego, że to stare dzieło? Od wody, jaka służy za fontannę? Ta stylizacja jest przepiękna. I sama bym chciała takie dzieło w ogrodzie ;]

Setarah sięgnęła do mitów (i dobrze!) i stworzyła śliczną Ariadnę. Lasso było logicznym wyborem jej słynnej nici, a pomysł ciemniejszych ubrań do blond włosów jest zaskakująco udany. Kupuję taką wizję! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

W stylizacji Sniezyczki przede wszystkim doceniłam makijaż. Reszta oczywiście jest również świetnie dobrana i przemyślana, ale to właśnie makijaż dopełnia całości, pokazując prawdziwą siłę i okrucieństwo bogini. Podoba mi się też ogół symboliki. Tu nic nie jest przypadkowe.

W stylizacji Roxy się zakochałam od razu z paru powodów. Przede wszystkim, czekałam na naukowców i filozofów i Roxy moje pragnienie spełniła. Poza tym, stylizacja po prostu jest naprawdę dobra. Wpasowuje się w czasy, kolorystyka jest świetna, a dodatki dopełniają wszystkiego. Ostatnie zgłoszenie zamykające konkurs z klasą. Stąd też wyróżnienie ;] Roxy, czekam na więcej Twojej kreatywności! ^^

Baby, nie lenić się, tworzyć dalej! <3

Offline

#339 24-05-2014 o 10h42

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Cudne podium, pierwszy raz zgadzam się z nim w 100% ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
PS Dziękuję za wyróżnienie, wasze dyplomy są takie piękne!
Nowy temat ciekawy, mam już nawet pomysł, mam nadzieję, że znajdę czas na jego wykonanie.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#340 24-05-2014 o 10h53

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Piękne podium,a nowy temat zadzny!


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#341 24-05-2014 o 10h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Gromkie brawa dla Was dziewczyny ! Wszystkich /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Z każdą edycją znajduję tutaj wiele ciekawych pomysłów, przez co tym ciężej jest zdecydować, której stylizacji należy się laur zwycięzcy.
Pomysł na następną edycję? Ekstra /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Chociaż nie mam jeszcze pomysłu ^^'

Offline

#342 24-05-2014 o 11h16

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Samira zaskakuje w kazdej edycji. Byla pewniakiem na podium, wiec bardzo sie ciesze, ze sie tam znalazla /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Gratulacje dziewczyny, pokazalyscie klase. Zaluje tez, ze Maka pomylila epoki bo jej stylizacja byla niesamowita.

Co do obecnego tematu... Interesujacy. Pomysle i mam nadzieje, ze sie zglosze.

Czekam nadal na mojego chibi... :<


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#343 24-05-2014 o 11h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Oooo jak się cieszę trafi mi się rysunek do kolekcji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Oczywiście nie ma pośpiechu nauka 100 razy ważniejsza ^^ więc poczekam cierpliwie.
Ja co prawda postawiłam w faworytkach na "obiekty" ale Nivata i Nelumi były zaraz po nich więc cieszę się niezmiernie z ich obecności na podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Gratuluję dla wyróżnień również zasłużone.
Nowy temat ciekawy ciekawy chociaż nie wiem czy postawie na naturę czy na bardziej wymyślne wizję ^^

Offline

#344 24-05-2014 o 12h26

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

O Jezu, faktycznie! xD Nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem! Żelazna Dziewica przemknęła mi chyba w trzech mangach ostatnio i jeszcze w jakiejś książce przez co... rypnęłam się, myśląc, że jest o średniowieczu temat! A zamiast (geniusz) przeczytać jeszcze raz temat, to wstawiłam zadowolona z siebie stylizację i hulaj dusza! No cóż, mój błąd! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Natomiast podium zachwyca. Moją faworytką była Nivata (akurat trafiła w mój gust), mimo że byłam pewna, że Samira zajmie pierwsze miejsce (bo stylizacja cudna - naprawdę wygląda jak posąg!). Astaelia też stworzyła śliczną kreację - bardzo podoba mi się w niej ta delikatność. Jestem też pod wrażeniem ScarletWitch i całej reszty dziewczyn z wyróżnień. Gratulacje, naprawdę zasłużone nagrody!

Następna edycja... hmm... może jeśli wpadnę na jakiś pomysł, to coś wstawię. Akurat przyszłość jest przerażająco nieznana, więc temat jest naprawdę ciekawy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Liczę, że w tej edycji zobaczę równie cudowne kreacje jak w tej (bo muszę przyznać, że o ile to możliwe - stylizacje są coraz lepsze). /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#345 24-05-2014 o 14h16

Miss'ujdzie
Moridiana
...
Miejsce: Terra
Wiadomości: 206

Jak zwykle Lillien i Foxglove pocieszają miłymi słowami. Dzięki wielkie dziewczyny. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


If you make a promise to yourself, you have to keep it no matter what.

Offline

#346 25-05-2014 o 00h49

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

YAAAAHAHAHAAY! Jestem na podium i to na drugim miejscu! Dziękuję za docenienie, miło mi! Naprawdę ciężko było zrobić egipskopodobny strój egipskiej bogini bez używania elementów egipskich, a tyle ich i takie są śliczne! Nie raz i nie dwa miałam sytuację, gdzie przeglądałam sklep i myślałam TO SIĘ WSPANIALE NADA!  A potem lol nope, bo to z kompletu znad Nilu. Także tym bardziej dziękuję za wyróżnienie aż drugim miejscem i za tyle miłych słów, dziewczyny!


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#347 25-05-2014 o 09h38

Miss'Sensei
jula1243
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 802

Link do zewnętrznego obrazka

Moja miss w przyszłości /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Można było wybrać sobie temat czy to będzie mroczna przyszłość czy kolorowa a czy może jeszcze inna.
Ja wybrała kolorową przyszłość i nieco zwariowaną /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez jula1243 (26-05-2014 o 16h47)


https://media.giphy.com/media/M41DGJtFGsGgo/giphy.gif

Offline

#348 25-05-2014 o 14h33

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

//photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/22307.jpg

Tym razem prezentuje wam moją wizje kosmicznych przyjaciół /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ta piękność przybywa spoza Układu Słonecznego.Jest przedstawicielką rasy która nade wszystko kocha modę dlatego jej strój jest pełen przepychu. Potrafią latać więc posiada dość nietypowe skrzydełka.


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#349 25-05-2014 o 20h10

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Człowiek 2.0 - homo sapiens novus. Żyjący w metaświecie, zawieszony w sieci połączeń, uobecniający się w wielu płaszczyznach jednocześnie.
  //photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/22349.jpg

Tworząc swoją miss inspirowałam się przyszłością Dukaja. Człowiek przeniesie się całkiem w świat 2.0, płynny Internet, do którego podłączony jest umysł ludzki podkręcony do niebotycznych możliwości obliczeniowych. Będzie żył w świecie, gdzie nie sprzedaje się jedzenia czy ubrań, ale sensy życia, plug-iny modyfikujące osobowości i same osobowości.
Błyskawica symbolizuje ogromną ilość prądu przepływającą przez miss, która jest cała w zwojach przewodów. Żyjąc w metaświecie nie potrzebuje zmysłu wzroku - wszystko widzi pod sklepieniem swej czaszki, a światełka na jej czole to ilość aktywnych połączeń, z których korzysta.

Offline

#350 25-05-2014 o 22h15

Miss'na całego
Lucrecia
...
Miejsce: somewhere in Wonderland
Wiadomości: 262

//photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/22357.jpg

Wyobrażam sobie, że w przyszłości tak będzie wyglądała robo-kochanka.


https://media0.giphy.com/media/fwiCi6H3PKrYWDQ77P/source.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 12 13 14 15 16 ... 24