Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 10 11 12 13 14 ... 24

#276 04-05-2014 o 14h05

Miss'ok
AIice
...
Wiadomości: 68

Inspirację do mojego stroju zaczerpnęłam z czwartej części przygód Harrego. Moja miss to tytułowa czara ognia. Każdy, kto wrzucił kartkę ze swoim nazwiskiem w jej niebieskie płomienie, mógł liczyć na wieczną chwałę. Jednak osiągnięcie wiecznego miejsca na kartach historii magii nie było takie proste. Trzech śmiałków reprezentujących swoje szkoły musiało zmierzyć się z trzema niebezpiecznymi zadaniami, które czasami mogły się skończyć tragicznie, nawet śmiercią reprezentanta. Dlatego trzeba było swoją kandydaturę poważnie rozważyć.

                                              //photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21314.jpg 

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#277 04-05-2014 o 14h41

Miss'ujdzie
Vampire17
...
Miejsce: Szczecin
Wiadomości: 232

A oto przedstawiam Poppy Pomfrey, czyli szkolną pielęgniarkę. Gotowa nieść pomoc uczniom z Hogwartu o każdej godzinie. Była kobietą surową, ale bardzo skuteczną.

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21316.jpg

Wzorowane na:

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21317.jpg

Offline

#278 04-05-2014 o 20h52

Miss'ok
Anawiga
...
Wiadomości: 56

Wzorowałam się na Priori Incantatem, zjawisku występującym, gdy dwie różdżki o bliźniaczych rdzeniach zmuszone do zabicia właściciela ,,siostry", odmawiają posłuszeństwa. Jedynym znanym przypadkiem wystąpienia zjawiska Priori Incantatem jest pojedynek Harry'ego Pottera z Lordem Voldemortem na cmentarzu w Little Hangleton. Obaj walczący mieli rdzenie różdżek z piór uronionych przez feniksa Fawkesa.
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21331.jpg 

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#279 05-05-2014 o 11h07

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Dziewczyny, przechodzicie same siebie z tymi zgłoszeniami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i tym samym zamykamy możliwość zgłaszania swojej stylizacji do konkursu. Teraz niech publika się wykaże ;]
Głosy na Nagrodę Publiczności przyjmujemy do czwartku 8 maja, do godziny 20:00. Wystarczy jedynie napisać prywatną wiadomość do mnie lub do Lillien, z nickiem swojej faworytki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Życzymy powodzenia i miłej zabawy <3

Oczywiście życzymy też naszym tegorocznym maturzystkom powodzenia! Dacie radę, dziewczyny! ^^

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (05-05-2014 o 11h13)

Offline

#280 06-05-2014 o 11h37

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Już się nie mogę doczekać!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#281 07-05-2014 o 13h17

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

ja tym razem nie zagłosuję bo naprawdę nie mogę się zdecydować! ha ha


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#282 08-05-2014 o 08h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Stylizacje są świetne i również tym razem jurorki będą miały ciężki wybór. Ślę uściski i całusy, aby dodało im to sił! ♥
Już trzymam kciuki za moje faworytki. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#283 09-05-2014 o 22h43

Miss'na całego
HankaPL
...
Miejsce: I tak znajdę Twoje kaczki!
Wiadomości: 427

Ta niecierpliwość przy czekaniu xD!

Offline

#284 09-05-2014 o 23h22

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Na wstępie chciałabym gorąco powitać nasze dwie, nowe członkinie zespołu. Niesamowicie zdolne i przesympatyczne zgodziły się nas wspomóc w organizacji konkursu ^^ Astaelia, Miriku - witajcie na pokładzie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Przyjmijcie je ciepło ^^ W takim razie w o 100% większym składzie, pełne entuzjazmu przedstawiamy...
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Nagroda - Portret w konkursowej stylizacji narysowane przez Miriku (klik klik po większy rozmiar ;])

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Nagroda - Opis graficzny na profil wykonany przez Astaelię

Po nagrodę należy zgłosić się do Astaelii, która wykona opis wedle życzenia laureatki ^^

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Nagroda - Sygnaturka i dopasowany awatar wykonanie przez Astaelię

Po nagrodę należy zgłosić się do Astaelii, która wykona nagrodę wedle życzenia laureatki ^^

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Serdecznie dziękujemy wszystkim za głosy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png W tej edycji otrzymałyśmy dwadzieścia cztery głosy od publiczności. Rozumiemy, że wybór był ciężki i liczymy, że będziecie równie zaangażowani w kolejnych edycjach ^^

Wszystkim serdecznie gratulujemy i ogłaszamy, że kolejny temat to...

Link do zewnętrznego obrazka
Starożytni byli fascynujący. To jakie budowali monumentalne budowle, jak wielu wizjonerów oraz filozofów żyło w czasach starożytnych oszałamia. Ich religia do dziś intryguje, a niektóre tajemnice nigdy nie zostaną rozwiązane. Czy chcecie podążyć do Rzymu, gdzie władali cesarze, bogacze knuli spiski przeciwko władzy, a niewolnicy byli wystawiani na arenach jako gladiatorzy? A może marzy Wam się zobaczyć Grecję gdy bogowie władali nią z wysokiego Olimpu? Czy może fascynują Was bardziej tajemnice piramid starożytnych Egipcjan? To już od Was zależy, czy przedstawicie nam słynną rzeźbę Afrodyty, czy może porwiecie się na mit o Minotaurze i Ariadnie. A może macie ambicje i przejmiecie władzę nad Rzymem jako Juliusz Cezar lub zmierzyć się z pytaniem Sfinksa? ;] Pokażcie nam swoje bóstwa, polityków, niewolników, filozofów czy żołnierzy. Sięgnijcie do starożytności i czerpcie z jej architektury, wierzeń, nauki i polityki. Zaskoczcie nas, jak Leonidas zaskoczył Persów pod Termopilami! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

INSPIRACJA

Uznałyśmy, że przy okazji każdego nowego tematu będziemy prezentować stylizacje z nim powiązane, stworzone poza konkursem, w wykonaniu innych użytkowników, albo nas samych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Podboje Rzymian nie tylko gwarantowały cesarstwu nowe ziemie, ale również zasoby. W tym niewolników, którzy byli bardzo wziętym towarem w stolicy. Postanowiłam się pobawić i zrobić najpierw dzikusa, jakiego Rzymianie napotkali podczas jednego ze swoich podbojów.
Link do zewnętrznego obrazka
A następnie już gladiatora, jakim się nasz dziki stał gdy wzięto go do niewoli ;]
Link do zewnętrznego obrazka
To oczywiście jedynie ułamek tego, z czym może kojarzyć się starożytność. Więc do roboty, pomysłów jest niezliczona ilość /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Zgłoszenia przyjmujemy do 19 maja do godziny 10:00. Zastrzegamy sobie 4 dni na ocenienie stylizacji i wykonanie nagród oraz dyplomów, więc wyniki pojawią się najpóźniej 23 maja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Zasady jak zwykle te same /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jury składające się z Lillien, Astaelii, Miriku i mnie oceni stylizacje na podstawie niżej wymienionych kryteriów:

- Zgodność z tematyką inspiracji: 0/10
- Kreatywność wykonania: 0/10
- Ogół estetyki: 0/10
- Makijaż: 0/10
- Fryzura: 0/10
- Dodatki: 0/10
- Oryginalność pomysłu: 0/3 – to takie punkty ekstra ;] Jak ktoś wyjątkowo zaskoczy jury oryginalnym podejściem do tematu, otrzyma właśnie punkty w tej kategorii ;]

W razie gdy jakaś stylizacja nam szczególnie przypadnie do gustu, ale nie załapie się na podium, otrzyma wyróżnienie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Honorujemy maksymalnie trzy wyróżnienia.

Link do zewnętrznego obrazka
Aby nasza publika i same uczestniczki nie czuły się porzucone, honorujemy również Nagrodę Publiczności. Zasady są proste. Wiadomość z pseudonimem faworytki aktualnej edycji należy przesłać do mnie do dnia 22 maja do godziny 20:00. Głosować mogą i uczestniczki edycji i publika /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Na podstawie zsumowanych głosów zostanie wyróżniona stylizacja, która najbardziej przypadła do gustu publiczności.

Po więcej informacji zapraszam do pierwszego posta konkursu.

Kto zostanie następną Miss Stylizacji Inspirowanych? ;]
Link do zewnętrznego obrazka

Życzymy powodzenia w konkursie i miłej zabawy! ^^

Lillien, Astaelia, Miriku & Foxglove

Offline

#285 09-05-2014 o 23h23

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

To była naprawdę pracowita edycja - pozwólcie, że to przyznam z rozbrajającą wręcz szczerością! Nie ma po co owijać w bawełnę. Czas nas gonił od początku, a spraw organizacyjnych nagle nam narosło i ogarnięcie życia, włącznie z konkursem, stało się jeszcze trudniejsze. Tym razem nie zęby, a zamorskie wyprowadzki jednej części naszego dotychczasowego teamu. Fox nie ma już w Polsce, a ja zamierzam dołączyć do niej jak najszybciej!

Wobec czego koniecznym okazało się znalezienie osób, które chciałyby uczestniczyć w naszym wielkim projekcie - piszę "wielkim", ponieważ naprawdę właśnie w ten sposób go postrzegam :) Jest dla mnie ważny i nawet wtedy, gdy gra sama w sobie nie dostarcza mi już takiej dozy radości jak do niedawna, ten konkurs pozostaje dla mnie czymś niesamowitym, magicznym i nieprzewidywalnym!
Nieskromne to stwierdzenie - ale go po prostu uwielbiam ;)

Chciałabym, byście przeogromnie ciepło powitali bohaterki tego tygodnia - Miriku i Astaelię, które to właśnie dołączyły do składu naszego zespołu! Bardzo dziękujemy im z Fox za pomoc - dziewczyny: jesteście niesamowite! <3 Wierzymy, że rewelacyjnie poradzicie sobie ze wszystkimi zadaniami! Miriku już to pokazała - jej nagroda, jest niesamowita...

I cóż - tak oto wkraczamy w nową erę Wyborów Stylizacji Inspirowanych ;) mamy nadzieję, że będziecie bawić się z nami dalej!

Życzę powodzenia wszystkim i dziękuję Wam za wszystko!
Lillien


---

Nivata, Twój rycerz - genialny! Projekt spodobał mi się ze względu na po pierwsze koncept (chyba sama bym nie wpadła,  żeby zrobić któregoś z tych rycerzy!), po drugie za wykonanie. Szalenie podoba mi się złożoność elementów tutaj, bo pomimo monochromatycznej kolorystyki, strój wydaje się naprawdę ciekawy. Ulubione elementy: części zbroi, naszyjnik, diadem oraz topór :D

Jula1243, jaka ładna Jęcząca Marta! To chyba niedokładny cosplay, co działa ewidentnie na korzyść Twojego zgłoszenia :) bardzo spodobał mi się tu makijaż, oraz błękitna skóra, która w fajny sposób obrazuje ducha Marty. Naprawdę fajne wrażenie robi także magiczna łuna za postacią i kokardy we włosach. Super!

Nana26, Twój Lord Voldemort jest  świetny! Szkoda, że właściwie bliżej mu do cosplaya, niż własnej interpretacji tej postaci, jednak mimo wszystko przyznam, że to bardzo udane zgłoszenie :) Szczególnie rozbroił mnie dobór fryzury - bo w jaki sposób lepszy oddać brak włosów? :D Na uwagę zasługuje również makijaż - powiedziałabym, że jest bezbłędny ;)

Jula209, z początku myślałam, że to cosplay, jednak Twoja wersja Umbridge zdecydowanie nim nie jest. I odważę się stwierdzić, że pomijając chudą posturę misski, odzieżowo to bliższa moim wyobrażeniom Umbridge, niż wersja filmowa. A przynajmniej na pewno zdecydowanie wścieklej różowa! Co mnie tu kupiło, to dodatek kota (idealny atrybut dla tej postaci!), a także różdżka - jest wręcz dziecinna, dokładnie tak infantylna jak sama Umbridge ;) rewelacja!

Majerankowa - Fawkes jest cudowny! Zakochałam się w nim. Sama planowałam początkowo w ramach inspiracji wykonać właśnie feniksa i myślałam o wykorzystaniu dokładnie tych samych piór jako ogona! To majestatyczne stworzenie w Twoim wykonaniu wygląda rewelacyjnie - tak jak mówiłam, podobają mi się płomienie, spódnice i maska. Całość jest dostojna i naprawdę sprawia wrażenie, jak gdyby ptak wzbijał się wśród płomieni do lotu ;) porwałaś mnie tym projektem!

Whitewind, idealna Bella Lestrange - szkoda jedynie, że to cosplay :c Bo naprawdę wyszła Ci wspaniale, o wiele, wieeele lepiej, niż propozycja z halloweenowych gwiazd Nine! Twoja Bella jest równie mroczna, jednak nieco bardziej niesforna i złośliwa, niż po prostu zła - w dodatku jej makijaż i włosy bardziej do mnie przemawiają, a w każdym razie na pewno przemawiają o wiele lepiej do mojego wyobrażenia tej postaci z książki ;) udane odzwierciedlenie!

Roxy, Twoja wierzba bijąca była bardzo długo moją faworytką. Ode mnie otrzymałaś jedną z wyższych not, bo pomysł kupił moje serce absolutnie! Twoja praca odznacza się naprawdę wysoką estetyką ogólną, przedstawia nie tylko koncept, ale i sama w sobie świetnie wygląda - niezwykle spójnie. Smaku dodają dodatki/atrybuty pod postacią pejcza - czego lepiej by się zobrazować nie dało! Jest to jak najbardziej stylizacja inspirowana, nie dokładne odwzorowanie, co spodobało mi się szczególnie :) bardzo żałuję, że zabrakło miejsca dla wyróżnienia Twojego pomysłu, bo zdecydowanie zasługuje na wyszczególnienie. Ze mną przynajmniej zostanie on na długo - dziękuję za tę rewelacyjną inspirację, brawo! :)

Zupka, zakochana jestem po uszy w Twoim chochliku! Jest absolutnie błyskotliwie zrealizowany, kreatywny i nieprawdopodobnie wręcz psotny! :D Genialny projekt i wykonanie, w którym urzeka mnie makijaż, fryzura i kolorystyczne dobranie wszystkich warstw tych ubrań, jest po prostu idealne. W pełni oddaje ubarwienie fioletowo-niebieskie chochlika ;) Podoba mi się również malutki dodatek pod postacią chochlika od Theodory. Gratuluję Ci serdecznie miejsca na podium, jesteś genialna! I byłabym zapomniała... kiedy tylko Fox na dobre zadomowi się w Kornwalii, KONIECZNIE muszę ją wypytać, czy nie widziała tam podobnego stworzonka - w jej przypadku byłoby to nawet prawdopodobne! ;D

Joanna, stworzyłaś bardzo fajną, wyważoną stylizację pomimo nadnaturalnych dodatków jak skrzydła i szara skóra :) Całość jest naprawdę bardzo harmonijna i spójna, a w dodatku podobają mi się delikatne plamy koloru na twarzy Miss. Każdy chciałby mieć nieograniczoną moc, prawda? ;D Bardzo fajnie, że postanowiłaś pokazać nam coś innego, pomimo że nie przepadam za zbytnio wyidealizowanymi bohaterami - jako stylizacja, faktycznie przywodzi na myśl majestatyczne piękno ;D super!

HankaPL, Patronus był niezwykle kreatywnym pomysłem - zwłaszcza ten króliczy, Luny! Jest po prostu rozkoszny i roztacza wokół siebie aurę dobra i bezpieczeństwa, idealnie w zgodzie ze swoją rolą! Twój Patronus ma rozkoszny, króliczy pyszczek, nosek mnie rozczulił i bardzo spodobał się nie tylko mnie ^^ Osobiście troszkę przeszkadza mi tutaj niespójność odcieni błękitów, ale nie da się ukryć, że jest to projekt zasługujący na wyróżnienie! Za koncept, za zaplanowanie go i oryginalny efekt końcowy :) Ja się urzekłam i z takim Patronusem u boku czułabym się absolutnie bezpieczna! Gratuluję!

Sniezyczka, czym byłby ten konkurs bez dementora?! Jest tak realistyczny, że mam wrażenie, że powietrze od patrzenia faktycznie zrobiło się lodowate! Warstwy okalających go materiałów wyglądają na niezwykle rozwiane, idealnie oddając wszystko to, co w postaci tych przerażających istot jest najważniejsze. Strach ;) Masz talent do tworzenia genialnych, równych i spójnych stylizacji, tak też stało się i tym razem! Nie mogę jednak wyrzucić z umysły wizji dodatku tych sczerniałych, zwiędłych kwiatów, które ukazane są na gifie z filmu - mam wrażenie, że to świetny atrybut powiązany z Dementorami, który dopełnia wrażenia upiorności. Tak czy inaczej - Sniezyczko, gratuluję pomysłów. Wyszło niesamowicie!

Maka, Twój pionek szachowy wygrał miażdżącą ilością głosów ze strony wszystkich czterech jurorek. Stąd miejsce na podium, absolutnie zasłużone! O ile w przypadku innych uczestniczek nie byłyśmy zdecydowane, by jednogłośnie wybrać najlepsze spośród tylu zgłoszeń, tak w Twoim przypadku nasze noty były spójne :) Jestem pod wrażeniem tak pomysłu, jak i wykonania - jest bezbłędne. Zaczynając od niezwykle kreatywnego i oryginalnego połączenia elementów garderoby, kończąc na takich detalach jak czerwone oczy ożywionej figury. Twój pionek szachowy jest magiczny - to dobre i właściwe słowo. Magiczny na sposób potterowski - nieco tajemniczy i mroczny, co chyba właśnie tak spodobało się nam wszystkim! :) Gratuluję z całego serca i cieszę się niezmiernie widząc Cię właśnie tutaj na podium!

Sentis, Slytherin jak malowany! Ma wszystkie najważniejsze atrybuty swojego domu, utrzymane dokładnie w kolorystyce godła!Rewelacyjny dodatek pod postacią węża, diademu i szat, nadających bardzo epokowy styl Twojej postaci :D Rzeczywiście strój odzwierciedla wszystkie najważniejsze cechy tego domu, co widać chyba najlepiej na twarzy postaci ^^ Szalenie spodobała mi się jej majestatyczność, sprawia bardzo dostojne i jednocześnie chłodne, zdystansowane, patrzące z góry na wszystkich wrażenie. Brawo!

Lola886, jestem pod wrażeniem Twojego kamienia filozoficznego, bo strój i poszczególne w nim elementy genialnie oddają kształt tego minerału! Zaskoczył mnie wybór tej kanciastej kokardy i spódnicy, ale gdy tylko przypomniałam sobie, że faktycznie, chodzi o kształt kamienia, nie miałam już żadnych wątpliwości - Twoje zgłoszenie spodobało mi się dzięki temu jeszcze bardziej! Szalenie świetnie wyglądają tu wręcz magiczne inskrypcje na tej bluzce z Chin oraz błysk mocy w rękach miss. Ja się zachwyciłam - dziękuję! ^^

Lucrecia, no! Czekałam na Hedwigę! :D I się nie zawiodłam, bo wyszła naprawdę ptasio. Świetny makijaż, oddający idealnie okrągłe, żółte oczy sów, a także na uwagę zasługują wszelkie puchate elementy w stylizacji ^^ Podoba mi się również nakrapiany kołnierz jak znaczenie piór sowy oraz spodnie, jak sowie "pantalony" :D Bardzo ciekawa realizacja, za co dziękujemy~!

KimDallas, to naprawdę niesamowite, że pomimo, że nie jesteś fanką tej serii, to postanowiłaś wziąć udział i w dodatku stworzyć coś prostego, co pomimo wszystko idealnie odda klimat powieści - a już samo to zasługuje na podkreślenie! Bardzo ładna uczennica Hogwartu, w dokładnie takim stroju, jak wyobrażałabym sobie ucznia Szkoły Magii i Czarodziejstwa ;D Świetnie, że mamy tu i książkę, i różdżkę, a także okulary. Wszystko to buduje świetny klimatycznie look :) Ogromny plus również za narzutkę - jest genialna!

ScarletWitch, jaki piękny czarny pegaz do pary z moim jednorożcem! Koncept, wykorzystanie maski gazowej jako nozdrzy i butów jako kopyt mnie absolutnie kupiło! Szkoda jedynie, że pegazy w Potterze nie były czarne :( mimo to uplasowałaś się niezwykle wysoko w klasyfikacji ogólnej i mało brakowało, a załapałabyś się to wyróżnień. Serdecznie gratuluję, bo wciąż zaskakujesz swoimi konceptami, za co Ci serdecznie dziękujemy :D

Souseiseki, nie będę kłamać - już w trakcie dyskutowania z Fox tego tematu myślałam właśnie o tym, czy ktoś wykona Trytona :D Nie znosze głębin i się ich boję, ale też z drugiej strony to właśnie czwarta część Pottera jest moją ulubioną, a w tym i właśnie te istoty! Cieszę się, że postanowiłaś podejść do tematu od strony tego, jak sama sobie wyobrażasz owe istoty, a nie jedynie odtwarzając ich obraz narzucony przez film. Bardzo podobają mi się jej potargane włosy i okrycie wierzchnie, a także dodatki :) bardzo ładna ta Twoja trytonka, przyznam! ;)

Moridiana, jaka śliczna wila! Taka subtelna i delikatna, dokładnie taka, jak powinna być! Nie potrzeba tu żadnych innych dodatków, które tylko przytłaczałyby jej delikatną, olśniewającą urodę :D Naprawdę podoba mi się, że zrezygnowałaś z wszelkich urozmaiceń do stroju - sama jasna szata tylko podkreśla jej nieskazitelność. Jestem pod wrażeniem!

Kupeczka, powiem krótko: kupiłaś nas swoją damską interpretacją Godryka Gryffindora ;) Reprezentuje ona chyba wszystkie najważniejsze cechy gryffindorskie, odwagę, waleczność, dzikość i niezłomność. Dokładnie to wszystko da się wyczuć w Twojej stylizacji - w rozwianej, lwiej grzywie Twojej Miss, uniesionym mieczu, a nawet makijażu, genialnie wprost oddającym charakter postaci. Sprawił on, że Twój Godryk nie jest bezosobowy o obojętnej minie - jest zdecydowany i gotowy do ataku! To robi wrażenie, ja jestem pod wrażeniem i serdecznie Ci gratuluję! :D

Kazikowazmc, to jest dopiero inspiracja! Przedstawiłaś nawet nie las, a samą mgłę, to zasługuje na specjalną pochwałę :D Kolejny pomysł, na który bym nie wpadła! Właśnie dlatego uwielbiam Was za Wasze zgłoszenia ^^ Potraficie zaskoczyć jak nikt inny! A Twoja mgła ma nawet takie przeurocze skrzydełka, które świetnie oddają pasy mgły snującej się nisko nad lasem... jest tak tajemniczo, i tę tajemniczość obrazuje nawet wyraz twarzy twojej miss. Genialne!

Nelumi, tak bardzo żałuję, że nie spojrzałaś wcześniej na już dodane zgłoszenia! Mimo wszystko Twój Slytherin jest inny od Slytherina Sentis - równie majestatyczny i bogaty, a jednak odrobinkę bardziej... hm, wężowy, jeśli wiesz, co mam na myśli ;) Podstępność, przebiegłość i wysokie mniemanie o sobie, to cechy, które wysuwają się na pierwszy plan. Podobają mi się dodatki pod postacią diademu oraz ta mikroskopijna czaszka na gorsecie - nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi się z eliksirami ;D Świetne!

MariaANTONINA, czekałyśmy na interpretację jakiegoś eliksiru... o, i proszę, jest! I to jeszcze nie byle jaki, a Eliksir Szczęścia we własnej osobie! Jego jasna, promieniejąca postać jest niesamowicie intrygująca i dokładnie tak szczęśliwa, jak być powinna ^^ Rozbroiła mnie inwencja własna do projektu stroju pod postacią korony, bo Twoje wyjaśnienie świetnie do mnie trafia i jakoś nie umiem się w tej kwestii nie zgodzić ;D Na uwagę zasługuje niezwykła estetyka pracy - jest po prostu śliczna i złocista, dodatki są świetnie dodane i tworzą spójną całość. Bardzo kobieca stylizacja i rewelacyjna inspiracja. No, i z wyróżnionej trafiłaś prosto na podium! Gratuluję serdecznie - w pełni zasłużone miejsce!

Hildee, uwaga, atak łajnobomby! Dosłownie czuć cały ten śmiercionośny dla zmysłu powonienia smród tego jakże nieśmiesznego żartu XD! REWELACJA. Mało powiedziane! Błyskotliwy pomysł i realizacja rozbryzgu tej najobrzydliwszej i najsmrodliwszej z bomb ;D Nie mogłam przestać się śmiać, gdy tylko zobaczyłam Twoje zgłoszenie! Publika jak widać była podobnego zdania, że kreatywnością i dowcipnością wykazałaś się śpiewająco! Serdecznie Ci gratuluję - to świetny koncept, w którym na pierwszy plan wysuwa się przegenialna mina Miss oraz ten śmiercionośny smrodek pod postacią paska z Miasteczka Halloween. Biedny Filch - nie lubiłam go, ale i tak mi go żal...! XD

Samira, na sam początek powiem, że nie jestem osamotniona wśród dziewczyn, że nie zdołałyśmy wyróżnić Twojego zgłoszenia, ponieważ Twój znicz był dosłownie zapierająco dech w piersiach piękny. Nie słodzę Ci ot, tak, ale dlatego, że mam ku temu realne podstawy - zachwyciły mnie w Twoim zgłoszeniu przede wszystkim rewelacyjnie oddane "żłobienia" znicza, widoczne na sukience, skrzydła, łuna magii, skrzydełkowy makijaż i włosy! Zabrakło tak naprawdę chyba jedynie kolistych elementów, oddających kształt tego magicznego przedmiotu, ale i pomimo to pozostaję wciąż pod wrażeniem, jak osoba niezaznajomiona z tematem, zaparła się i postanowiła zrobić tak charakterystyczną i zapadającą w pamięć stylizację :D Naprawdę Ci gratuluję i szczerze dziękuję za to piękne zgłoszenie!

Alice, sama na początku rozważałam możliwość wykonania "Czary Ognia", skoro to moja ulubiona potterowska część - cieszę się teraz jednak, że odstąpiłam zaszczyt wykonania tego magicznego przedmiotu komuś innemu! Podczas gdy ja szukałam innych sposobów na zobrazowanie płomienia czary ognia, Ty zrobiłaś to w sposób tak oczywisty, na który ja nie wpadłam - włosy! Rozwiane pukle naprawdę przywodzą na myśl płomienie, a błękitna magiczna aura tylko podkreśla jej niezwykłość. Twoja Czara Ognia jest tajemnicza - dokładnie tak, jak powinna być! Jestem pod wrażeniem. Rewelacja!

Vampire17, Twoja Pomfrey to żywe odzwierciedlenie postaci z filmu! Gdyby nie fakt, że to ewidentny cosplay, jestem pewna, że zyskałabyś dwa razy więcej punktów. Mimo to, przyznaję, to rewelacyjne odwzorowanie postaci. Podoba mi się wykorzystanie butelki z magicznym eliksirem, łuna za miss, a także jej łagodne spojrzenie i uśmiech. Idealna szkolna pielęgniarka! Brawo :)

Anawiga, pozwól, że po pierwsze pochwalę Twój genialny pomysł. O tym jakże ciekawym zjawisku magicznym bym chyba nie pomyślała, więc Twoja kreatywność w tej kwestii zdobyła moje serce :D Bardzo podobają mi się przeplatające w tej stylizacje kolory, co sprawia wrażenie jakby faktycznie dwie przeciwne moce tańczyły/walczyły ze sobą. Tobie również bardzo niewiele brakło do wyróżnienia - kwestia rozgrywała się dosłownie między setnymi punktów, wobec czego gratuluję Ci serdecznie, bo zdecydowanie powinnaś być z siebie dumna :)

Ostatnio zmieniony przez Lillien (10-05-2014 o 00h02)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#286 09-05-2014 o 23h23

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Między pracą, a szukaniem mieszkania lecę z opiniami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Bardzo mi się podobała inspiracja Nivaty. Sam w sobie motyw zbroi w Hogwarcie, które broniły go przed niebezpieczeństwem był genialny i Nivata świetnie przedstawiła jednego z tych rycerzy. Ja bym osobiście się jej nie stawiała, bo taka stalowa i uzbrojona wygląda naprawdę groźnie ;]

Spodziewałam się, że duchy jakieś się pojawią i się nie zawiodłam. Jęcząca Marta Juli1243 jest bardzo podobna do tej filmowej. Ma wielkie oczy, słodki uśmieszek jakim obdarzała Pottera i rozwiane włosy jak typowy duch. Słodko wyszła.

Och Voldziu Voldziu, ale masz złą minę XD Nana26 też sięgnęła po postać z książek i pokazała nam nemezis Harrego Pottera. Na bardzo wrednego ten Voldek wygląda, ale chyba o to chodzi ;]

Juli209 przede wszystkim chciałam pogratulować genialnego pomysłu dania jej Umbridge różowej różdżki. Detal, ale za to jaki adekwatny. Przepięknie cukierkowa stylizacja.

Cieszę się, że pojawił się Fawkes. Majerankowa sięgnęła po magiczne stworzenia i zrobiła pięknego feniksa odradzającego się z płomieni. Bardzo spodobał mi się pomysł z maską, dopełnia stylizacji sprawiając, że miss bardziej przypomina ptaka, a nie dziewczynę ze skrzydłami.

Coś ludzie mają słabość do czarnych charterów, bo Whitewind również stworzyła postać z tej grupy złych. Bardzo się cieszę, że w stylizacji nie pojawiły się elementy od gwiazdy. Kreatywność zawsze w cenie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ciężko przebolałam fakt, że Roxy nie wdrapała się w końcu na podium. Jej wierzba bijąca jest dokładnie taka, jaką ją sobie wyobrażałam. Dzika, niebezpieczna i rozwiana. Poza tym palcat w dłoniach mnie kupił, bo daje całkiem niezły pogląd jakie ma się wrażenia podczas kontaktu z tym drzewem. Bolesne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Zupka była bez dwóch zdań kandydatką na podium. Jej chochlik jest genialny i dopracowany pod każdym względem. Kolory współgrają pięknie, a makijaż to po prostu majstersztyk! Jest jak żywce wyciągnięcia z filmów i książek, więc otrzymała zasłużone miejsce na podium ^^ I otarła się o Nagrodę Publiczności!

Powiało mrokiem od Jonanny i jej wyobrażenia siebie w magicznym świecie. Fakt, nie chciałabym zadzierać z taką ;]

Trudno było, żeby HankaPL] nie została wyróżniona za swojego pięknego patronusa Luny. Urzekło mnie, że to nie zwykły królik, a faktycznie zaklęcie. Jest zwiewny, ale ma typowo zwierzęce cechy. Poza tym, ten nosek jest po prostu rozkoszny ^^

Sniezyczka widać lubi nas karmić epickimi stylizacjami, gdzie każdy detal jest przemyślany. Dziewczyna ma talent, nie da się zaprzeczyć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Dementor w jej wykonaniu jest przerażający. I udowadnia nam po raz kolejny, że nie potrzeba Halloweenowych ciuszków, żeby stworzyć coś mrocznego i niepokojącego.

Maka zgarnęła zasłużone złoto za swoją figurę szachową i słusznie. Im dłużej patrzę na jej stylizację, tym więcej świetnych rozwiązań i elementów na niej widzę. Podobało mi się pokazanie szachów z własnej strony, jak i wytłumaczenie koloru oczu. Czarne pionki zawsze kojarzą się bardziej groźnie, więc czerwone oczy były świetną decyzją. Brawo Maka! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Moja miłość idzie do Sentis za przedstawienie naprawdę pięknie domu Slytherin. Jej stylizacja jest elegancka, a miss wygląda dumnie. Idealna prezentacja domu słynącego ze swojej dumy i elitarności.

Kamień Filozoficzny Loli886 wywołał mój uśmiech na twarzy. Wygląda tak pozytywnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ale ma w sobie ten element mocy pod postacią błyskawicy. Czyli idealne wyważenie jego pozytywnego, ale również niszczycielskiego działania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ta Hedwiga była tak puchata, że bym ją najchętniej przytuliła ^^ Lucrecia zrobiła prześliczną, mięciutką stylizację kochanej sowy Harryego. Te duże oczy jeszcze nigdzie tak dobrze nie wyglądały, jak właśnie w sowiej stylizacji ^^

Kolejna własna interpretacja ucznia w wykonaniu KimDallas spodobała mi się przez jej prostotę. Też w czym lepiej chodzić na zajęcia z zaklęć, jak nie w wygodnych, normalnych ubraniach?

ScarletWitch mnie zachwyciła swoim dopracowanym pegazem. Faktycznie, nigdy więcej nie spojrzę na te buty inaczej. To już zawsze będą kopytka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png też wykorzystanie maski mnie ucieszyło, bo upodobniło miss do konia. Świetna, nieco mroczna stylizacja.

W trytonie Souseiseki chyba najbardziej spodobało mi się ubranie go w rozwiane, poszarpane ubrania. Albo może są to falujące na wodzie płetwy? Tak czy inaczej, naprawdę wdzięczna i po prostu ładna stylizacja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Wila w wykonaniu Moridianyjest dokładnie taka, jak sobie wile wyobrażałam. Piękna, z długimi, jasnymi włosami i w zwiewnej sukience. Nie dziwę się, że wile tak działały na czarodziei, bo faktycznie można się zagapić ;]

Kolejną osobą, która otrzymała zasłużone wyróżnienie była Kupeczka. Jej Gryffindor ma wszystkie cechy typowego Gryfona. Ma lwa i sam wygląda jak lew, do tego jest wyraźnie walecznie nastawiony. Rewelacyjna stylizacja, nie da się pomylić inspiracji z niczym innym.

Bardzo podobało mi się przedstawienie mgły otaczającej Hogwart i Zakazany Las w wykonaniu Kazikowazmc. W końcu też się pojawiała tam, spowijając wszystko tajemniczą otoczką. Ciekawe podejście do tematu, nie można zaprzeczyć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Slytherin jest wyraźnie popularny (Kupeczka, uważaj /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png). Nelumi też pokazała nam typowe cechu Ślizgona jak właśnie wąż i połączenie srebra oraz zieleni. Nie szkodzi, że to kolejne zgłoszenie ze Slytherinu, bo zawsze miło jest zobaczyć różne interpretacje tematu ^^

W Felix Felicis MariiANTONINY zakochałam się jak tylko je zobaczyłam. Stylizacja nie dość, że oddaje typowe cechy eliksiru jak złota barwa, to jeszcze jest naprawdę pozytywna i kojarzy się ze szczęściem ^^ Samo patrzenie na nią wprawia w dobry nastrój. MariaANTONINA ma swoje zasłużone miejsce na podium, bo jest przepiękna. Można powiedzieć, że Felix Felicis przyniósł jej szczęście ;]

Publika chyba wie najlepiej, że Hildee dała czadu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png I to dosłownie! Łajnobomba w jej wykonaniu dosłownie powala swoją smrodliwością i pomysłowością. Nawet jest zielony fetorek. I muchy latające dookoła. I przede wszystkim sama w sobie łajnobomba wydaje się wyjątkowo zadowolona z faktu, że właśnie zasmrodziła cały korytarz. Genialna jest ta stylizacja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Czekałam na Znicza i się doczekałam ^^ Samira sięgnęła po złotą, skrzydlatą piłeczkę i nie można jej Zniczowi odebrać uroku. Przede wszystkim jestem zachwycona wyborem sukienki i włosów, bo zawijające się wokół paski i kosmyki sprawiają wrażenie, jakby nasz Znicz był w ruchu ^^

Z magicznych przedmiotów dostaliśmy też Czarę Ognia w wykonaniu Alice. Włosy są świetne, bo wyglądają jak te niebieskie płomienie, w jakie wrzucało się kartkę ze swoim imieniem. Też ta Czara wydaje się bardzo wzburzona, jakby zaraz miała podać imiona kolejnych uczestników Turnieju. Szalenie mnie cieszą takie inspiracje ^^

Vampire17 na moment wróciła nas do stylizacji przedstawiających postacie i wzięła się za mało popularną, szkolną pielęgniarkę. Prześliczną ma buźkę ta Pani Pomfrey, aż bym nie pomyślała, że zaraz zacznie gonić uczniów ze szpitala /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

A na sam koniec Anawiga zrobiła jedyną inspirację zaklęciem, jaka pojawiła się w tym konkursie. I bardzo mi się podobał pomysł, bo był bardzo kreatywny. Również fakt, że czerwone warstwy nachodzą na zielone jest pokrzepiający bo pokazuje, że zło zostaje wypierane przez dobro ^^ Piękne zakończenie konkursu!

Bardzo się cieszę, że mamy dwie kolejne jurorki, bo dzięki ich trzeźwej ocenie w ogóle jesteśmy zdolne do podjęcia decyzji co do podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ja jestem szczerze zachwycona tym jak piękne są stylizacje w każdej edycji i jak duże zainteresowanie publiki mamy. Ponownie muszę Wam podziękować za zaangażowanie, bo dzięki Wam aż się chce wkładać całe swoje serce do tego konkursu. Mimo natłoku obowiązków. Chylę przed Wami czoła ^^

Offline

#287 09-05-2014 o 23h52

Miss'na całego
Kupeczka
Podaję hasło: OKOŃ!
Miejsce: Hen daleko stąd...
Wiadomości: 292

Dziękuję za wyróżnienie i miłe słowa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Wspaniałe podium, jednak gdzieś mi brakuje bijącej wierzby, byłam przekonana, że ta stylizacja wygra, choć wszystkie wyróżnione stylizacje zasłużyły na to (co ja tam robię?!). Wspaniała inicjatywa wam wyszła z tym konkursem, zwłaszcza że zaangażowałyście w zabawę publiczność - Gratulacje!

Offline

#288 09-05-2014 o 23h58

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

2 miejsce...? NAPRAWDĘ ZAJĘŁAM 2 MIEJSCE? OJEEEJ!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif Tak bardzo Wam dziękuję, okropnie mi miło! Byłam pewna, że Chochlik wygra, a figura będzie druga, a tu taka przyjemna niespodzianka! I jeszcze takie miłe słowa od Was, dziewczyny, nawet nie wiecie, jak mi się przyjemnie zrobiło. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png <3
Oczywiście gratuluję swojemu wspaniałemu towarzystwu na podium i wszystkim wyróżnionym - a zwłaszcza Hildee ze swoją humorystyczną łajnobombą! <3


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#289 10-05-2014 o 00h02

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ciekawiło mnie jak będzie wyglądało podium w tej edycji. Napiszę jedno - jest super ! Każda z nagrodzonych stylizacji reprezentuje tutaj inny element magicznego świata Pani Rowling. I do tego wykonanie. Kamienny pionek, groźny i skupiony na swojej roli, kuszący swoją jasną aurą szczęśliwości eliksir i zabójczy chochlik żywcem wyciągnięty z kart książki. Podium prezentuje się naprawdę wspaniale. Gratuluję również osobom wyróżnionym. Cieszy mnie niezmiernie fakt przyznania nagrody publiczności Hildee, bo była również moją pretendentką do tej wygranej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  GRATULUJĘ!

Szacowne jury zasługuje na solidne podziękowania za kawał dobrej roboty jaką wykonuje.
Witam również nowe osoby w Waszym gronie i życzę im wytrwałości. Miriku, mam nadzieję, że doczekam się kiedyś pracy dla siebie w Twoim wykonaniu, bo Twoja praca wygląda świetnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#290 10-05-2014 o 09h39

Miss'ujdzie
Miriku
...
Wiadomości: 185

Cześć dziewczyny! (i chłopaki jeśli są w tym wątku jacyś /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png)

Po pierwsze gratuluję wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym stylizacjom w konkursie!!! Naprawdę widać, ze się postarałyście i zasługujecie na wyróżnienie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Nie będę się długo rozpisywać, powiem tylko, że niesamowicie cieszę się, że zostałam zwerbowana do zespołu Wyborów Stylizacji Inspirowanych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Tak rysowanie nagród jak i ocenianie stylizacji sprawia mi dużo radości, aczkolwiek ta druga funkcja to również nie lada problem. Ciężko jest mi ocenić jedne stylizacje lepiej, drugie gorzej, gdy widzę, że każda z nich jest przepiękna i ma w sobie to "coś" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Naprawdę podziwiam was za talent do kreowania strojów i za wysiłek jaki wkładacie tworząc stylizacje do tego konkursu. Oby tak dalej ^ ^
Jeszcze co do nagrody tworzonej przeze mnie. Mam nadzieje, że tak w tej, jak i w następnych edycjach moje prace będą się wam podobały. Zasługujecie na najlepsze nagrody! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Dziękuję, Ikan za powitanie i miłe słowa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Patrząc na Twoją stylizację z poprzedniej edycji, myślę, że uda Ci się kiedyś to pierwsze miejsce zdobyć i wtedy też nagrodę ode mnie ^ ^ A rysowanie jej będzie dla mnie jeszcze przyjemniejsze, skoro wiem, że podobają Ci się moje prace ^ ^

Życzę powodzenia w następnej edycji konkursu! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#291 10-05-2014 o 10h07

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Świetne podium dziewczyny!
Cieszę się,że HankaPL,moja faworytka,ma wyróżnienie!A nowy temat,zawsze chcę trochę zaoszdzęcić,ale zawsze jest jakiś super temat,i nie mogę zrezygnować! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
I dziękuję dziewczyny za tak miłe słowa! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#292 10-05-2014 o 12h00

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

świetne podium i wyróżnienia..gratuluję serdecznie wszystkim nagrodzonym!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
a jury gratuluję, że potrafiło wybrać te najlepsze z tak cudnych i kreatywnych prac..bo wybór był naprawdę ciężki../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
również witam nowe osóbki w jury..Miriku, ten portret jest piękny!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#293 10-05-2014 o 13h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dziękuję za tak pozytywne komentarze w oby wersjach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png bo ja niestety w pełni z tego projektu nie byłam i nie jestem zadowolona xD Na sukienkę padło właśnie przez jej "żłobienia" ale niestety nie zdołałam przekształcić tego w piłeczkę i tu mnie to trochę gryzie. Może jak znajdę wolny dzień na grę to przerobię projekt, aby coś współgrało z tą sukienką i nadawało jej okrągłej formy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Witam nowe jurorki i od razu na wstępie gratuluję talentu jaki ukazał rysunek Miriku, aż warto się przyłożyć o pierwsze miejsce po raz kolejny aby dodać do chibi Lillien twoją pracę na profil /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Nie wątpię  również iż Astaelia wykaże się sporym talentem graficznym jeśli chodzi o drugie i trzecie miejsce.Powodzenia w nie dość, że zmaganiu się z ocenianiem to również z zagospodarowaniem czasu na stronę artystyczną /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Gratuluję wygranych jak i wyróżnień każda stylizacją miała w sobie coś pięknego/wesołego/magicznego nawet dla osoby średnio zaczytanej w świat "potterowski".
Nowy temat tak bardzo mi się podoba, że aż nie wiem co wybrać w tej wielkiej studni starożytności kulturowej. Pocieszam się tym, że na zastanowienie się mam tydzień bo dopiero w następną sobotę będę miała dość czasu aby pobawić się w shopping i szafowe przymierzanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Powodzenia uczestniczka w odnalezieniu swojego ostatecznego wyboru inspiracji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#294 10-05-2014 o 13h29

Miss'na całego
Kupeczka
Podaję hasło: OKOŃ!
Miejsce: Hen daleko stąd...
Wiadomości: 292

Do zrobienia stroju zainspirowały mnie dwa nowe komplety (panny i byka).
Mój strój to połączenie dwóch bóstw z mitologi greckiej - z jednej strony piękna i kusząca Afrodyta, najpiękniejsza z bogiń, z drugiej strony groźna i nieobliczalna jak Posejdon, władca mórz. Dzięki welonowi jej piękno jest zakryte, a więc tym bardziej kuszące. Kolorystyka stroju jak i rozwiane elementy stroju przypominają mi piękne, lecz wzburzone morze. Dodatkowo w ręku trzyma trójząb, atut Posejdona.
W dwóch słowach moja miss to Piękne Morze.
                                       //photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21592.jpg

Offline

#295 10-05-2014 o 15h05

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Gratulacje dziewczyny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Świetne podium i nasza Hildee ze swoją łajnobombą. Pomysł porażający, chyba nawet się nie spodziewałam, że ktoś to może przebić tak żartobliwym akcentem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Miriku, witamy w zespole i wspólnej zabawie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Dużo weny życzę przy tworzeniu wspaniałych nagród /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#296 10-05-2014 o 15h19

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Gratulację, śliczne podium :3 Brakuje mi jedynie Dementora w wyróżnieniach jeśli już nie ma na podium, był idealny i to na niego głosowałam D:
Witamy w zespole Astaelię oraz Miriku! Tak jak Ikan mam wielką nadzieję, że dosięgnie mnie zaszczyt otrzymania rysunku od Miriku, bo wszystkie na dA jak i na forum podziwiam, są śliczne .3.

Offline

#297 10-05-2014 o 15h21

Miss'na całego
HankaPL
...
Miejsce: I tak znajdę Twoje kaczki!
Wiadomości: 427

Ojej... Wyróżnienie <3 Dziewczyny, dziękuję zrobiłyście mi niezwykle przyjemną niespodziankę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Cieszę się, że @Zupka jest na podium ^^ Nowy temat na pewno przyniesie dużo wspaniałych stylizacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png!

Offline

#298 10-05-2014 o 15h30

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

O mój Boziu, NAPRAWDĘ?! *^* No nie wierzę w te pierwsze miejsce!
Było naprawdę tak dużo cudownych stylizacji, że nie sądziłam, że stanę na podium! A co dopiero na pierwszym miejscu!
Naprawdę, akurat w tym konkursie nie chciałabym być w jury, bo nie potrafiłabym wybrać chyba najlepszych stylizacji - jak nigdy, uniwersum Harry'ego Pottera było po prostu po brzegi wypełnione świetnymi kreacjami. W poprzednich edycjach też był wysoki poziom, ale widzę, że z każdym nowym konkursem poprzeczka jest coraz wyższa! Tym większe gratki dla jury i uczestniczek. (Moim zdaniem koło 3/4 miss w tej edycji zasłużyło wyróżnienia, ale są miejsca tylko na trzy. :<)
Bardzo się cieszę, że łajnobomba Hildee dostała nagrodę publiczności - właśnie na nią głosowałam, choć miałam wielki dylemat - ale ten uśmiech mnie totalnie przekonał! xD Ogólnie podobało mi się mnóstwo stylizacji - prócz tych wyróżnionych i podium (którym serdecznie gratuluję!) moje serca podbiły także Nivata, Roxy, Sentis, Lucrecia, Souseiseki i Samira.
Witam też w zespole Astaelię i Miriku! Miriku, śliczny portret - od razu go sobie zapisałam! *^* I bardzo jeszcze dziękuję za te miłe słowa na temat stylizacji! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

A jeśli chodzi o nowy temat - coś pokombinuję i zobaczymy jak to wyjdzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#299 10-05-2014 o 16h43

Miss'nieobczajona
Haku
...
Wiadomości: 31

Moja miss stylizacja przedstawia Leonidasa w trakcie walki z Persami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/21610.jpg


https://67.media.tumblr.com/21998684abb910acdb0d816f373bf0a5/tumblr_nwo5uqmimR1uyil2co1_500.gif

Offline

#300 10-05-2014 o 17h23

Miss'OK
Whitewind
...
Miejsce: jak patrzę na ten dywan, to tak nie bardzo.
Wiadomości: 1 633

Dionizos, był bogiem olimpijskim bliskim sercu Greków, a także sercu każdego Polaka, nawet współczesnego. Ten wiecznie podrajcowany alkoholem birbant na pewno nie nakazywał wstrzemięźliwości ani swym wyznawcom, ani w ogóle nikomu.
Bóg dzikiej natury, winnej latorośli i wina. Jego atrybutami były między innymi : gałąź winorośli i maski.
Tak więc oto moje wyobrażenie tego właśnie boga.
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Whitewind (10-05-2014 o 17h24)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 10 11 12 13 14 ... 24