Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 24

#1 17-02-2014 o 12h58

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Link do zewnętrznego obrazka

Razem z Lillien któregoś dnia doszłyśmy do wniosku, że może być to interesujący konkurs dla kreatywnych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Zauważyłyśmy, że wątek Stylizacje Inspirowane cieszy się całkiem sporą popularnością, więc postanowiłyśmy trochę popchnąć to dalej właśnie poprzez organizację konkursu.


Link do zewnętrznego obrazka
Sprawa dość prosta – rzucamy temat inspiracji i zgłoszenia przyjmowane są w formie zdjęcia miss w przygotowanej specjalnie na temat stylizacji. Kryteria oceniania oraz punktacja przedstawiają się następująco:

- Zgodność z tematyką inspiracji: 0/10
- Kreatywność wykonania: 0/10
- Ogół estetyki: 0/10
- Makijaż: 0/10
- Fryzura: 0/10
- Dodatki: 0/10
- Oryginalność pomysłu: 0/3 – to takie punkty ekstra ;] Jak ktoś wyjątkowo zaskoczy jury oryginalnym podejściem do tematu, otrzyma właśnie punkty w tej kategorii /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Na podstawie tych kryteriów jury składające się z Lillien, Shao i mnie wyłoni trzyosobowe podium, a w przypadku gdy jakaś stylizacja spodoba się nam, ale nie załapie się do trójki zwycięzców, wyróżnienie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Żeby też publika czuła się zaangażowana, mamy zamiar w każdej edycji honorować również Nagrodę Publiczności. Na tych samych zasadach głosowania publika może przesyłać do mnie swoje oceny prezentowanych miss i na podstawie tych wyników również wyróżnimy stylizację, która spodobała się innym.


Link do zewnętrznego obrazka
Teraz trochę zasad. Ponieważ to mają być stylizacje inspirowane, cosplaye tu nie będą pasować. To mają być autorskie dzieła, stworzone pod wpływem inspiracji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Przyjmujemy tylko jedno zgłoszenie na użytkownika, dodane w czasie kiedy zbieramy zgłoszenia. Po tym czasie nawet dodane stylizacje nie będą oceniane. Chętnie poczytamy interpretację inspiracji autorki stylizacji, więc piszcie śmiało o swoich strojach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Link do zewnętrznego obrazka
Podium, wyróżnienie oraz stylizacja nagrodzona Nagrodą Publiczności otrzymają od nas dyplomy. Dla pierwszych trzech miejsc zakładamy nagrody, ale to na razie niespodzianka ;] Nagrody sponsorują Lillien i Shao, więc możecie się domyślać jakie to cuda stworzą dla najlepszych z najlepszych.


Link do zewnętrznego obrazka
Równocześnie ogłaszamy, że nasze szeregi są otwarte i jeśli ktoś by chciał do nas dołączyć jako sponsor nagród, to zawsze chętnie przyjmiemy nowe osoby do zespołu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Oferujemy oszałamiającą karierę, podgrzewane baseny i drinki z palemką XD A tak na serio, to po prostu dobrą zabawę w fundatora nagród i jurora, ponieważ każdy jest traktowany równo i uważamy, że sponsorzy też powinni mieć coś do powiedzenia w kwestii wyborów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Ale koniec gadania. Czas najwyższy ogłosić pierwszy temat! ^^ Zatem w tym tygodniu będzie to...

Link do zewnętrznego obrazka
Wirujące płatki śniegu kojarzą się Wam z tancerkami baletowymi? Ulewa przypomina długie włosy smutnej damy? Słoneczny dzień kojarzy się ze zwiewną sukienką? Pokażcie nam jak zjawiska pogodowe inspirują Wasze kreacje. Czy zechcecie przekazać złowrogie grzmoty burzy, czy podmuch wiatru lub wiosenny deszczyk, trzymajcie się inspiracji pogodowej i oddajcie ją najlepiej jak potraficie w stylizacji. Poczujmy te nieokiełznane fronty atmosferyczne! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Zgłoszenia przyjmujemy do 24 lutego, do godziny 12:00. Zastrzegamy sobie 4 dni na ocenienie stylizacji i wykonanie nagród oraz dyplomów, więc wyniki pojawią się najpóźniej 28 lutego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A publika niech wysyła do mnie swoje oceny! ^^ Zgłoszenia przyjmuję do 25 lutego, do godziny 20:00 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Kto zostanie następną Miss Stylizacji Inspirowanych? ;]
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (24-02-2014 o 13h06)

Offline

#2 17-02-2014 o 16h15

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie w pełni jeszcze mam powrót na forum ale przyjemna niespodzianka tematyczna, której nie mogę ominąć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Może projekt nie jest nowy ale ze względu na brak środków MM mam nadzieję, że przypasuję do tematu.Powodzenia w rozwinięciu popularności tych wyborów oraz zabawy z bycia jurorami bo to na pewno sporo pracy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Niebo z przebłyskami słońca. W sumie są tutaj dwa etapy.
Dolna część czyli spódnica i bluzka są niczym innym tylko tłem pogodnego nieba z kłębiącymi się chmurami od czasu do czasu w letni dzień (stąd ten odcień niebieskiego). W dłoni miss trzyma kulę symbolizującą przebłyski przedzierającego się słońca i przeplatającego żółtawe odcienie. Puchowa szarfa jak i futerkowe rękawy mają symbolizować miękkość chmur.Niebieski pył za miss jest odnośnikiem wiatru który szaleję na niebie.
Druga część to twarz idąca bardziej w przedstawienie spokoju i delikatności jakie odbieram wpatrując się nieraz godzinami w górę, ale posiada też trochę siły w sobie bądź co bądź tam ze względu na przebieg zjawisk atmosferycznych spokojnie nie jest.

Offline

#3 17-02-2014 o 16h37

Miss'Sensei
dona2
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 793

Ja też postanowiłam brać udział w takich konkursach, bo jest to świetna zabawa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A więc moja Miss przedstawia mroźną śnieżycę. Biały kolor i płatki symbolizują śnieg i ogólnie zimę, natomiast rozwiany szal i włosy, zwiewna sukienka symbolizują gwałtowną burzę śnieżną. Podczas mojej śnieżycy jest bardzo zimno, dlatego Miss ma kapelusz skuty lodem, na szyi sople lodu, a w dłoni mroźne powietrze, które jest równocześnie zawieruchą. Włosy i usta są sine z zimna.

A o to moja pani Śnieżyca /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#4 17-02-2014 o 16h53

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Moja miss jest wiatrem. Nie wielkim wietrzyskiem. Lekkim i spokojnym wiosennym wiaterkiem. Jedno z nielicznych tak przyjemnych zjawisk w upalne dni dla wielu stworzeń jak i roślin- powiewające kwiatki na grządkach czy w zwykłych ogrodach; zwierzątka które z powodu organizmu nie są w stanie się pocić więc taki wietrzyk jest największą ulgą, no i oczywiście ludzie.
Kolorystyka oraz makijaż odwzorowują łagodność tego wiaterku. W końcu skoro coś przyjemnego to musi kojarzyć się z łagodnością i czystością :>

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez nelumi (17-02-2014 o 16h55)

Offline

#5 17-02-2014 o 18h00

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Ja zrobiłam burzę piaskową. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Burza piaskowa niesie ze sobą pył, drobne kamienie, piasek i zwietrzałe odłamki skał o różnych odcieniach brązów i popieli, dlatego starałam się nie ograniczać tylko do jednego koloru. Dodatkowo z powstawaniem burz piaskowych mają ścisły związek promienie słoneczne, dlatego w stylizacji pojawia się złoty pasek i rozbłyski światła mające odniesienie własnie do słońca.
Szaty oraz włosy miss są rozwiewane przez potężne podmuchy wiatru, które ze sobą niesie, zaś jej oczy zasłonięte przepaską, aby drobinki piasku nie dostawały się pod powieki. Oczy ma zamknięte, ponieważ burza piaskowa jest ślepa - nie patrzy na to, gdzie uderza, tylko idzie przed siebie bez zastanowienia.

Kilka referencji:

Ostatnio zmieniony przez nivata (17-02-2014 o 18h01)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#6 17-02-2014 o 18h17

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

Link do zewnętrznego obrazka

Moja miss jest zainspirowana szalejącymi nurtami rzecznymi po obfitych opadach deszczu..można powiedzieć, że to Pani Powódz../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Ponieważ miss obrazuje jako tako szalejącą wodę, dodatkiem dla sukni są tylko wstęgi i szale symbolizujące wodne nurty..mam nadzieję, że stawiając na minimalizm udało mi się zobrazować niszczycielską siłę natury (w tym przypadku wody), która jest skutkiem złej pogody..


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#7 17-02-2014 o 19h52

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

W momencie, w którym stworzyłam moją miss-Snieżyczkę, wiedziałam,że muszę wymyślić  stylizację, która będzie odzwierciedlać płatek śniegu.
Chciałam, żeby moja stylizacja była delikatna i zachowana w zimowych kolorach. Moja miss jest przeciwieństwem (!) królowej śniegu. Nie jest lodowata jak lód, zimna do szpiku kości... Pragnę Wam pokazać, że  zima potrafi być przyjemna. W całej stylizacji króluje biel symbolizująca czysty śnieg, który dopiero co spadł z nieba. Ile razy zdarzało się Wam łapać płatki śniegu na dworze? Te same płatki śniegu pojawiły się w stroju mojej Miss, tworząc jej spódnicę. Pantofelki pokryte są szronem-nieodłącznym elementem malowniczej zimy. Na pasku zamarzły kropelki wody tworząc małe sopelki, które pojawiają się także w diademie. Szal w tle odzwierciedla zamieć śnieżną, która nie jest jednak groźna, gdyż Snieżyczka nie skrzywdziłaby żadnej istoty. Włosy miss pokryte są śniegiem a jej usteczka posiniały z zimna.


Link do zewnętrznego obrazka

Każdy płatek śniegu jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Niżej zamieszam powiększenie prawdziwych płatków śniegu i innych elementów, którymi się inspirowałam a także zdjęcie mojej miejscowości zimą.

https://lh4.googleusercontent.com/MCjy2Ej3SvOc2-wWEImjdxnV3r1D1zlEqXOANhRbQ07kgxEBSz28rTuuUpxtQ3NB0XmYMcSqp8AnIStT3KBbm_acrelArm_C-8s0mXZZm_FU0JR191Q

http://www.tapeta-sople-zima-nieg-jezioro.na-pulpit.com/zdjecia/sople-zima-nieg-jezioro.jpeg

http://m.wm.pl/2011/01/n/sniezyca-33063.jpg

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/75908_297546657031489_610325054_n.jpg


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#8 17-02-2014 o 20h56

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Zobaczyłam ten temat i musiałam wypróbować swoje siły ... zawsze zachwycała mnie Zorza polarna. Po prostu to zjawisko pogodowe jest piękne i takie barwne. Na ciemnym granatowym niebie ogrywa się gra świateł. Ten widok urzeka. Chociaż nie widziałam tego na żywo, ale filmy i zdjęcia robią swoje.
Błyszczące elementy robią za drobne gwiazdy.

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#9 18-02-2014 o 17h16

Miss'ujdzie
lupo
Forza Juve!
Miejsce: Storybrooke
Wiadomości: 240

A oto moja inspiracja:
Rosa w blasku słońca, która osadza się na liściach i trawie. Rosa o poranku wygląda bardzo pięknie - jest ona małym arcydziełem natury. Powstaje w wyniku skraplania się pary wodnej, osadza się na różnych powierzchniach i efekt, który możemy podziwiać dzięki tym procesom odbywającym się w atmosferze, jest wspaniały. Połyskujące krople wody kojarzą mi się z magią, niesamowitością - dzięki temu można zatopić się w inny świat, świat dziewiczej natury i magii.
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#10 18-02-2014 o 17h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

tak bardzo Kraków w momencie, gdy nadciąga zgniły wyż (tego pojęcia nauczyłam się od Pana Kreta /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png ). oto smog nad dawną stolicą:

Link do zewnętrznego obrazka

piękny, mglisty poranek na szkockich wrzosowiskach...
wróć, to nie ta rzeczywistość!
w grodzie nad Wisłą - szaro-buro, oddychać nie można. miłościwie panujący Król Jacuś, wzywa do walki z potworą wiernego rycerza Zbyszka, by ten pokonał niesławnego smoga wawelskiego. jak widać na obrazku powyżej, nieślubne dziecko dumnego gada, który zieje na bulwarach, ma się dobrze. czupryny, bzyki i wzruszające apele mu niestraszne, a biedne, piękne mieszczanki nie mogą swobodnie oddychać. ojciec terroryzował dziewice, dziecko chciało być lepsze - prześladuje ogół mieszkańców.

inspiracja:


każde miasto ma jakąś "atrakcję", no cóż Kraków ma Smoka i Smoga /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#11 18-02-2014 o 21h31

Miss'Sensei
Arwen
...
Wiadomości: 802

Bardzo mi się podoba pomysł na taki konkurs, dlatego postanowiłam spróbować swoich sił. Mam nadzieję, że można zaliczyć moją inspirację do tematyki pogody :) .


Link do zewnętrznego obrazka

Tak więc mnie zachwycił i zainspirował zachód słońca. Gdybym miała wskazać, co w nim jest najpiękniejszego, odparłabym, że kolory. Złote słońce, którego barwa zaczyna przechodzić w pomarańcze i czerwienie.. Róż nieba przy horyzoncie, który, przechodząc przez różne odcienie, kończy na ciemnym fiolecie przy nieboskłonie.. I delikatne chmurki, których kolor lekko się odznacza, co nie burzy a komponuje się z tym wszystkim. Niebywale trudno umieścić tą całą gamę barw w jednej stylizacji, jednak spróbowałam po przez nakładanie na siebie kolejnych ubrań. Makijaż zaś z zamysłu miał być delikatny, aby nie odwracał uwagi od stroju, tylko się z nim komponował.
Mam nadzieję, że wam się spodobał taki zachód słońca..


https://i.imgur.com/c2OaL3K.png

Offline

#12 20-02-2014 o 10h58

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Przecudne zgłoszenia!  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ja natomiast przypominam,  że uczestniczki też mogą głosować na swoją faworytkę do Nagrody Publiczności ^^ Powodzenia dla wszystkich <3

Offline

#13 20-02-2014 o 11h45

Miss'na całego
Kupeczka
Podaję hasło: OKOŃ!
Miejsce: Hen daleko stąd...
Wiadomości: 292

Moja miss przedstawia burzę z piorunami. Z jednej strony to zjawisko jest piękne i tajemnicze- błyskawice układają się w piękne zygzaki, które rozświetlają ciemne niebo podczas burzy, z drugiej strony groźna- niesie ze sobą zniszczenie, a nawet śmierć.


                                    Link do zewnętrznego obrazka

P.S. Świetny pomysł na konkurs, a jeszcze lepszy temat /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Wszystkie stylizacje, które pojawiły się do tej pory są przepiękne. Będziecie miały twardy orzech do zgryzienia ^^

Offline

#14 20-02-2014 o 15h27

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Stylizacja mojej miss jest zainspirowana zjawiskiem pogodowym, które zawsze mnie fascynowało swoją tajemniczością. Mgła przesłaniająca cały świat wywołuje delikatny niepokój, stąd ciemne akcenty w stroju. Zarazem zaciekawia nas swoją lekkością co w stylizacji mojej miss jest podkreślone przez zwiewne akcenty rękawów czy poprzez nałożenie lekki narzutki. Nie bez przyczyny biodra miss zdobi zwiewny acz symbolizujący chód paseczek. Kwiecisty wianek podkreśla jej bliskość z naturą, a welon okalający twarz pozwala jej pozostać tajemnicza i nieprzeniknioną.

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#15 20-02-2014 o 18h20

Miss'całkiem całkiem
fifi2
...
Miejsce: Fr
Wiadomości: 165

Link do zewnętrznego obrazka

Stylizacja mojej miss to WICHURA .
Siedze sobie w domu widzę wyginające się drzewa i ludzi idących po ulicy ,
z drzew opadają liście .  Przez okno słychać podmuchy silnego wiatru.
Wyobrazam sobie jak wiatr wieje mi prosto w twarz . Jest bardzo zimno i zaczyna padać deszcz...

Ostatnio zmieniony przez fifi2 (20-02-2014 o 18h21)


"Moda to zasada, ze stroj uzupełnia kobietę. Nigdy odwrotnie" Hubert de Givenchy

Offline

#16 21-02-2014 o 22h18

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Prace większości dziewczyn są piękne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Postanowiłam przedstawić temat trochę inaczej, tak jak ja to widzę. Oto deszcz. Uwielbiam, gdy pada. Lubię wtedy wychodzić na spacery i jestem ciągle uśmiechnięta. Z tego też powodu dodałam personalny gadżet w postaci okularów.
Deszcz, z lekko szyderczym uśmieszkiem, robi na złość wszystkim tym, którzy tak na niego narzekają i nieprzerwanie...pada /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Deszczowe klimaty:
http://www.youtube.com/watch?v=pIaQzvHsHl4

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (21-02-2014 o 22h20)

Offline

#17 22-02-2014 o 00h14

Miss'na całego
Roxy
...
Wiadomości: 329

Moją miss wystylizowałam na tęczę.

Link do zewnętrznego obrazka

Na pewno wielokrotnie widziałyście na niebie tęczę. Przypomnijcie sobie w jakich okolicznościach ją zaobserwowałyście. Każdorazowo pojawieniu się tego pięknego zjawiska towarzyszą opady deszczu, często burzowe. Krótko po ustąpieniu opadów lub pod ich koniec, gdy zza chmur zaczyna wychodzić słońce, na niebie pojawia się wielobarwny łuk. Przyglądając się uważnie, dostrzegamy  barwy: fioletową, niebieską, zieloną, żółtą, pomarańczową i czerwoną.


               Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#18 22-02-2014 o 11h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Ogień fascynował mnie od zawsze, a szczególnie pożoga. Pożar jest nieprzewidywalny, groźny, szybki. Składa się z różnych odcieni czerwieni oraz czerni tego, co już spalone i szarości dymu. To chciałam pokazać w mojej stylizacji. Co więcej tam, gdzie jest najgoręcej, na samym dole kolory są w odcieniach jasnej żółci a czasem wręcz białości- stąd biała skóra mojej postaci naznaczona czerwienią.
Ogień potrzebuje tlenu, by istnieć, powietrza. Więc wiatr jest jego największym przyjacielem. I dlatego Hoshi ma fryzurę czesaną wiatrem.
Co do kwiatów-  to właśnie rośliny umierają najprędzej. Czarne płatki pokazują śmierć tych róż, które jeszcze walczą, by nie zostać spalonymi. Jeszcze walczą, bo mają zielonkawe łodygi. Jednak czarna wstęga na nich nie wróży dobrze. Silna jest potęga żywiołu.

Offline

#19 22-02-2014 o 12h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Moja miss przebrała się za słońce jesienią.

Link do zewnętrznego obrazka

Każdy z nas lubi słońce a jesienią jest go coraz mniej prawda?
Ja jak każdy inny człowiek tez lubię słońce i postanowiłam zaprojektować strój.
Liście symbolizują jesień a kolor żółty słońce. Nawet włosy połyskują złotem.
Chciałam dodać różne odcienie żółtego i udało mi się połączyć żółty z musztardowym
kolorem.Biżuteria jest złota i bardzo delikatna jak cała stylizacja.
Może ta stylizacja nie jest godna I miejsca.ale mi osobiście się podoba i chciałam z wami się podzielić tą własnie stylizacja.

Offline

#20 22-02-2014 o 15h23

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Witam, pragnę dziś przedstawić wam szron. Nie raz z pewnością doprowadzał was do szału, gdy musiałyście zeskrobać go z szyby w aucie. Sądzę jednak, że równie często zachwycałyście się jego urokiem. Potrafi on tworzy niezwykłe iskrzące się wzory oraz malownicze krajobrazy. Dodaje zwykłym rzeczą piękna.

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#21 23-02-2014 o 14h46

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Link do zewnętrznego obrazka

Moja miss to moja wolna interpretacja gradu:) Niby małe kuleczki, ale jaką mogą wyrządzić szkodę...

Ostatnio zmieniony przez Setarah (23-02-2014 o 21h27)


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#22 23-02-2014 o 22h09

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 151

Witam chciałabym przedstawić swoją stylizację konkursową.Moja Pani symbolizuje wiosenną pogodę.Czas kiedy natura się odradza ,a wszystko w koło zaczyna rozkwitać.Wiosna jest symbolem narodzin, nowego życia . Inspirowałam się zdjęciami krajobrazów.

Mam też nadzieję ,że moja praca zostanie wzięta pod uwagę mimo iż dodana jest jako link.(niestety problem z "sesja wygasła.zaloguj się ponownie"nie mija)

http://zapodaj.net/6baa86df1ea84.png.html /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Offline

#23 23-02-2014 o 22h12

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Oczywiście, to żaden problem ^^ Przy ogłoszeniu wyników napiszemy tutorial jak wstawiać zdjęcia miss, żeby jakoś obejść tymczasowe problemy ze stroną /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#24 24-02-2014 o 06h50

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 151

Foxglove napisał

Oczywiście, to żaden problem ^^ Przy ogłoszeniu wyników napiszemy tutorial jak wstawiać zdjęcia miss, żeby jakoś obejść tymczasowe problemy ze stroną /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ohhh byłoby wspaniale ,gdyż powoli to robi się uciążliwe . /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#25 24-02-2014 o 12h50

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Przydałoby się napisać do kiedy i do kogo publiczność może nadsyłać swoje oceny. Chętnie wzięłabym jeszcze udział w takim głosowaniu, bo wcześniej nie miałam czasu, ale przypuszczam że już za późno.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 24