Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#1 01-02-2014 o 15h39

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Witajcie~!

Ponieważ w wątkach z bieżącymi wydaniami gazetki znajdują się tylko artykuły, stworzyłam ten wątek abyście mogli wyrazić swoje opinie na temat Miss Fashion Newsletter.

Jednakże każda opinia musi być kulturalna i uzasadniona~!
Komentarze typu:
*Fajne.
*Głupie.
*Podoba mi się.
Będą usuwane~!

Życzę miłej dyskusji /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#2 01-02-2014 o 19h21

Miss'ujdzie
Lena331
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 223

Mi się podoba jest ciekawa i zachęcam  do czytanie inne graczki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#3 01-02-2014 o 20h24

Miss'całkiem całkiem
Hanare
Uzależniona od Yaoi :P
Miejsce: Hell
Wiadomości: 119

Ciekawe, bardzo ciekawe. Śmiało można czytać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Widziałam tam taki malutki błąd w recenzji. Możliwe, że mało znaczący, ale dla fanów Durarara!! może być wielkim problemem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Przyjaciel głównego bohatera ma na nazwisko Kida nie Kid (tak, została zjedzona jedna literka - nie czepiam się ;P)

Ostatnio zmieniony przez Hanare (01-02-2014 o 20h27)

Offline

#4 01-02-2014 o 21h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Czy byłaby możliwość zrobienia działu ''Gry RPG''. Myślę że znajdowały by się w nim np. Jak zrobić zadbaną KaPe? Gdzie i jak robić napisy? itp. Co o tym myślicie? Ja jestem za ^^

Ostatnio zmieniony przez Parmesan (01-02-2014 o 21h43)

Offline

#5 01-02-2014 o 22h59

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

@Parmesan istnieje taki dział i ja go prowadzę. Tytuł brzmi "Warsztat Pisarski".


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#6 02-02-2014 o 11h44

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

Będzie jakiś konkurs na dziennikarza/ redaktora/ korektora gazetki ?
Będą wywiady ( nie tylko z wygranymi ale z innymi graczami ) ?
I może jakieś konkursy tematyczne z nagrodami np : quizy, krzyżówki itp + w gazetce najlepszy warsztat graficzny, pisarski itp

Offline

#7 02-02-2014 o 17h59

Miss'na całego
Kosia1
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 356

Peppers, nie ma u nas czegoś takiego jak konkurs na dziennikarza/redaktora/korektora. Każdy może nim zostać, wystarczy przesłać nazwę proponowanego działu oraz artykuł lub chociażby jego próbkę na maila missfashionnewsletter@gmail.com
Jeśli ktoś zgłosi się by przeprowadzać wywiad z różnymi graczami - to jak najbardziej istnieje taka możliwość. Teraz po prostu mamy za dużo pomysłów, a za mało ludzi, że tak powiem. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
W nowym numerze na chwilę obecną dojdzie jeden dział, chyba, że ktoś jeszcze zgłosi swój. Termin przesyłania artykułów do nowego numeru to 10.02, jeśli ktoś wyśle po tym terminie to albo znajdzie się tylko na gazetkowym blogu, albo w trzecim numerze gazetki.

Offline

#8 02-02-2014 o 19h01

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Przyznam szczerze, że do owej gazetki podchodziłam sceptycznie i muszę przyznać, iż bardzo się myliłam. O wyborach miss i deco się wypowiadać nie będę,bo to temat standardowy (zdziwiła bym się jak by tego tematu nie było /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png). Dziękuję za docenienie mojej stylizacji w "Niedocenione stroje w defiladzie" (przeżyłam szok. Co do nowości francuskich, mam nadzieję, że prędko zmienią wygląd missek. Podoba mi się też dział "Jak tanio i modnie ubrać miss",przyda się młodym użytkowniczkom z niskim budżetem. "Nietygodnik niekulturalny"- Fox w pełni się zgadzam z tym co napisałaś i nie mogę się doczekać kolejnych twoich postów (bardzo przyjemnie mi się czytało  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ).  Dzięki Asuu dowiedziałam się co to RPG i może się skusze zaglądnąć do tego działu na forum. Recenzje anime i książki na razie sobie daruję (anime już oglądałam i mam swoje zdanie,a co do książki-jak będę na kupnie jakiejś to przeczytam-wybaczcie dziewczyny). Rysunki postaci są takie,takie...dziwne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png, że, aż fascynujące. Dzięki wam dziewczyny gazetka jest świetna,warta uwagi i ciekawie się ją czyta,aja nie mogę wyjść z podziwu, że napisałam taką długą notkę  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#9 02-02-2014 o 19h52

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

YooSti napisał

Przyznam szczerze, że do owej gazetki podchodziłam sceptycznie i muszę przyznać, iż bardzo się myliłam. O wyborach miss i deco się wypowiadać nie będę,bo to temat standardowy (zdziwiła bym się jak by tego tematu nie było /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png). Dziękuję za docenienie mojej stylizacji w "Niedocenione stroje w defiladzie" (przeżyłam szok. Co do nowości francuskich, mam nadzieję, że prędko zmienią wygląd missek. Podoba mi się też dział "Jak tanio i modnie ubrać miss",przyda się młodym użytkowniczkom z niskim budżetem. "Nietygodnik niekulturalny"- Fox w pełni się zgadzam z tym co napisałaś i nie mogę się doczekać kolejnych twoich postów (bardzo przyjemnie mi się czytało  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ).  Dzięki Asuu dowiedziałam się co to RPG i może się skusze zaglądnąć do tego działu na forum. Recenzje anime i książki na razie sobie daruję (anime już oglądałam i mam swoje zdanie,a co do książki-jak będę na kupnie jakiejś to przeczytam-wybaczcie dziewczyny). Rysunki postaci są takie,takie...dziwne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png, że, aż fascynujące. Dzięki wam dziewczyny gazetka jest świetna,warta uwagi i ciekawie się ją czyta,aja nie mogę wyjść z podziwu, że napisałam taką długą notkę  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Mnie również te artykuły najbardziej przypadły do gustu ! : )
Fox zaskoczyła mnie pozytywnie! świetny i ciekawy artykuł

Offline

#10 03-02-2014 o 11h23

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

ciekawe tematy, jest przejrzyste więc fajnie się to czyta:)
bardzo przypadł mi do gustu artykuł Fox!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png poruszyła temat, nad którym sama czasami się zastanawiam..dzięki temu artykułowi nie czuję się już tak staro i odosobniona;)


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#11 03-02-2014 o 11h43

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Nie jestem pewna, które artykuły czytałam. Wiem, że recenzje sobie darowałam, bo i tak nigdy nie interesuje mnie zdanie innych w tym wypadku. Choć jak o książki chodzi to zawsze mogę coś polecić, czy pomóc.
Najbardziej przypadł mi do gustu artykuł Fox. W pewnym sensie czułam się, jakbym czytała o sobie - poza siwymi włosami. Do tego mi daleko. A weźmy jeszcze pod uwagę, że choćby do pełnoletności mam jeszcze trochę czasu. Widać, sama w sobie czuje się staro. I przypomniało mi się, jak ubierałam koty w sukienki dla lalek, gdzieś nawet mam zdjęcia. A dla moich braci to ja byłam lalką. >.> A jeszcze dollsy, czy imperium stylu... To tak dawno było. ._.
W każdym razie to, co z gazetki czytałam było ciekawe i przyjemne. Ale wybaczcie mi, że się nad tym nie rozpisze, połowy już nie pamiętam.

Offline

#12 03-02-2014 o 16h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Super, super ^^
W prawdzie jeszcze nie doczytałam tej gazetki do końca ani porządnie się nie wczytałam, ale jak tak patrzyłam się przelotnie nawet mi się spodobało.
Oby tylko nie było tak jak na SF, że rewelacyjny pomysł z tą gazetką napisano jeden numer i przerwano wydawanie. >.<

Offline

#13 04-02-2014 o 17h26

Miss'nieobczajona
Sakura52
...
Wiadomości: 43

Przeczytałam całą gazetkę i jestem mile zaskoczona. Ciekawe pomysły, zobaczymy jak rozwiną się w dalszych numerach gazetki. Najbardziej spodobał mi się artykuł Foxglove i nowości z francuskiej wersji Missfashion. Do tego recenzje książek Lillchen. No cóż jestem molem książkowym, więc to jest coś dla mnie. /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif Nie mogę się doczekać nowego numeru gazetki.


"W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. "

Offline

#14 05-02-2014 o 22h12

Miss'ok
...
Miejsce: Kępno
Wiadomości: 71

Gazetka bardzo interesująca, występuje w niej wiele różnorodnych tematów, z których napewno każdy wybierze coś dla siebie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Nie miałam czasu przeczytać całej, ale napewno to nadrobie!


fabulousmag

Offline

#15 06-02-2014 o 11h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 14

Spodobał mi się pomysł tanią szafą/modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif Ale mało kreacji.Następnym razem proszę o więcej  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Ostatnio zmieniony przez Rozalii2 (06-02-2014 o 11h51)


W życiu piękne są tylko chwile

Offline

#16 08-02-2014 o 14h55

Miss'na całego
SubRossa
...
Miejsce: Wracam do żywych.
Wiadomości: 395

Kiedy pojawi się kolejny numer? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#17 08-02-2014 o 15h15

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jakoś po 10 lutego. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez nina208 (08-02-2014 o 15h16)

Offline

#18 09-02-2014 o 09h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jeśli chodzi o gazetkę:
Czytadło z niej świetne, ale estetyka poniżej krytyki. Centeru pół na pół, z BB codu tylko pogrubienie i pochylenie. Może jakiś kolory? T^T Za to grafika świetna : )

Offline

#19 09-02-2014 o 12h10

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Dobra, wszystko ładnie pięknie, ja się tu rozpisywać nie będę, bo pisemko i tak wiadomo, że kocham, ale mam pytanie - czy tylko moim zdaniem "Życiowy nie-poradnik" powinien być w formie komiksu?! xD



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#20 09-02-2014 o 12h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Uważam, że gazetka jest ciekawa. Dużo informacji o grze, dzięki czemu jest się na bieżąco. Ponadto gazetka jest rozszerzona o zainteresowania niektórych graczy.
Polecam i zachęcam inne graczki do jej czytania.
Pozdrawiam /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#21 09-02-2014 o 14h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Lynn napisał

Dobra, wszystko ładnie pięknie, ja się tu rozpisywać nie będę, bo pisemko i tak wiadomo, że kocham, ale mam pytanie - czy tylko moim zdaniem "Życiowy nie-poradnik" powinien być w formie komiksu?! xD

Świetny pomysł! Kto głosuje? Mamy tylko 2 głosy. xD

Offline

#22 09-02-2014 o 15h20

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

Komiks? A kto będzie zajmował się rysowaniem? Jest dobrze w formie pisarskim, ale jeżeli ktoś zechce podjąć się takiej formie to nie mam przeciwko temu by znalazło się to w gazetce. Pomysłów to jest wiele, ale personelu to jest za mało by wszystko zrobić.

Offline

#23 09-02-2014 o 18h38

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

dortnana napisał

Jest dobrze w formie pisarskim, ale jeżeli ktoś zechce podjąć się takiej formie to nie mam przeciwko temu by znalazło się to w gazetce.

Po pierwsze - to nawet nie była luźna propozycja xD Po prostu czytając wyobraziłam sobie na miejscu narratora (czy tam, autorki), komiksowego człowieczka, który to tak wszystko opowiada... I po prostu nie mogłam wytrzymać, żeby się tym nie podzielić xD
A po drugie, to tak w ogóle, chyba jeśli w ogóle ktoś to miałby rysować, to nie ważne, ilu by nie było chętnych, decyzja należałaby wówczas głównie do Ryuu, autorki tekstu xP



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#24 10-02-2014 o 01h27

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

Ja się rysowaniem nie zajmuję bo zwyczajnie nie umiem ;/ to po pierwsze, a po drugie takie rysowanie zajmuje sporo czasu, którego ja nie mam.... Nie siedzę całe dnie przy komputerze mam swoje obowiązki, które muszę wypełnić więc...komiks odpada.  Pomysł z pewnością jest ciekawy ale na chwilę obecną jest zwyczajnie nie możliwy do realizacji  z powodów podanych wyżej.


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#25 10-02-2014 o 12h29

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

Lynn ja wiem, że nie proponowałaś tego... Ja po prostu wyraziłam opinie widać było, że pomysł za bardzo się spodobał i zaraz by wyszło, że komiks jest lepszą formą. Zresztą sądzę, że jak znajdzie się osoba, która będzie chciała robić komiks to powinna mieć już swój dział a Ryuu niech pisze dalej tak jak pisze. Mam duże oczekiwania co działu Ryuu (Narobiła mi smaczku i teraz czekam na coś więcej)

Offline

Strony : 1 2 3 4