Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#51 10-03-2014 o 17h45

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Też nie mam pojęcia o co tam poszło, ale wyraźnie nie stało na przeszkodzie żeby i tak nabór na redaktorów wznowionej gazetki, jak i jej dział nie były ogłaszane w oficjalnych aktualnościach.
Dla mnie to jak potraktowano Newsletter jest zabijaniem inicjatywy. Pozwolimy na publikowanie, ale damy tak nisko i tak nie bedziemy promować, że może samo zdechnie. Jakoś tak mało przyjemnie pisać do nikogo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (10-03-2014 o 17h50)

Offline

#52 11-03-2014 o 06h14

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Ej ej dziewczyny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Pozwólcie, że się wtrącę...  Co do umiejscowienia na forum- nie leży ono w naszej gestii, w sensie modów. Jeśli tak was razi umiejscowienie, poproście Erin żeby poruszyła ten temat z Emmą.
Co do pojawiania się w aktualnościach, nie kojarzę żeby na SF, kiedy kurier jeszcze funkcjonował, wrzucano news, że otworzono gazetkę, dodano numer czy coś w ten deseń. Fakt, że teraz nabór pojawił się w aktualnościach... No proszę was, kto by zauważył news o naborze gdyby był w dziale na gazetke?
Nie przesadzajcie, że MFN jest traktowany po macoszemu ;P

Offline

#53 12-03-2014 o 07h32

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Jakimś cudem Kurier, chociaż od dawna nieaktywny, wisi sobie w dziale "Gra Słodki Flirt", na górze forum. A Newsletter jakoś został zepchnięty naszary koniec "Rozrywki" tuż obok śmietnika starych postów. Czy autentycznie ta różnica wszystkim umyka?
Poza tym, idąc Twoim tokiem myślenia Shillo. Można było dać ogłoszenie o naborze w dziale gazetki. W końcu się wyświetli jako nowa wiadomość. A potem zostanie zapomniane, dokładnie jak Newsletter, który bez stosownego umiejscowienia i chociaż minimalnego rozpromowania dostał CAŁE DWA komentarze do swojej treści.

Offline

#54 12-03-2014 o 09h04

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Fox, ale czy umyka Ci też, że to nie jest niczyja wina? Tak jak napisałam, jeśli wam to przeszkadza poproście Erin żeby pomówiła o tym z Emmą. Wylewanie tu żali nic nie zmieni.
W dziale na Kuriera często pojawiają się nowe wiadomości bo to wylęgarnia spamu i średnio trzy razy w tygodniu coś tam zamykamy.
Ale nie popadajmy w paranoję. To takie straszne, że my na SF wrzuciłyśmy sobie coś w aktualności? No proszę was, czepianie się o to jest co najmniej śmieszne...

Jak napisałam, jeśli coś wam przeszkadza to róbcie coś z tym a nie jojczcie tutaj i wyciągajcie jak to na SF nie jest...

Ostatnio zmieniony przez Shillo (12-03-2014 o 09h05)

Offline

#55 12-03-2014 o 09h31

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Nie wiedziałam,  że rozmawiam z organiczną wersją forum SF. Ja rozumiem,  że niektórzy jak się im przedstawi solidny kontrargument, to się zaczynają pienić, ale spokojnie Shillo, nikt Ci tu rodziny nie obraża. Nawet Kurier nie jest obrażany, tylko przedstawiony jako przykład, gdy tak ochoczo próbowałaś udowodnić,  że nie ma absolutnie żadnych różnic między gazetkami. Ja wiem, że każda pliszka swój ogon chwali, ale negowanie prostych faktów zakrawa o śmieszność.
Odnosiłam wrażenie,  że forum jest od wyrażania opinii. Więc ją wyrażam.  A nie, jak to określiłaś, jojczę. I jestem pewna, że moderatorki to zauważają.

Offline

#56 12-03-2014 o 09h37

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Shillo, uważam, że jesteś nieuprzejma i niepotrzebnie uszczypliwa. Zwłaszcza przykro mi po Twoich komentarzach z racji faktu, że mój post został odebrany jak najgorsza krytyka władzy, podczas gdy w rzeczywistości był jedynie luźnym zbiorem przemyśleń na temat organizacji newslettera, a nie atakiem na kogokolwiek. Potrzebowałam wyjaśnienia kilku kwestii i je otrzymałam - w tym miejscu zwracam się również do Hildee, której ogromnie dziękuję za zainteresowanie i poświęcenie czasu na udzielenie odpowiedzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png nie uważam, by posty jak mój czy uwagi Fox zaliczały się do kategorii, jak to ujęłaś Shillo, "jojczenia", gdyż jesteśmy na forum dyskusyjnym i zanim zwrócimy się z czymś do administracji, dobrze jest przedyskutować każdą kwestię tu, w temacie, w końcu od tego to miejsce jest. Nie wszystkie pomysły są rozwiązaniami dobrymi i wierz mi, o wiele lepiej jest ustalać tak ważne rzeczy wspólnie z resztą redaktorów i innych zamieszanych w to osób, nim faktycznie zgłosi się z problemem do moderatorek.


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#57 12-03-2014 o 11h07

Miss'na całego
Kosia1
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 356

To może ja się wypowiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png (tutaj z góry przepraszam dziewczyny, które do mnie pisały w ciągu tego tygodnia, odpowiem Wam wszystkim w niedzielę, bo do tego czasu nie mam stałego dostępu do internetu)
Zanim założyłam gazetkę to popatrzyłam jak wyglądają inne forumowe gazetki, żeby się zainspirować, zobaczyć 'jak inni to robią'. I robią to różnie. Najbardziej spodobała mi się gazetka, gdzie naczelni mieli moderatora w swoim dziale dotyczącym gazetki. Mogli tam zamieszczać wszystko co chcą, o każdej porze, tworzyć niewidzialne działy do dyskusji pomiędzy redaktorami.
I ja wyszłam z taką propozycją, niestety nie było takiej opcji by coś takiego tutaj stworzyć, może faktycznie forum jest nieprzystosowane lub administracja zwyczajnie boi się, bo ma złe doświadczenia.
Nie rozmawiałam z Emmą osobiście nt. gazetki, a trochę szkoda, bo może razem wymyśliłybyśmy coś fajnego. Wiadomo jak przekazuje się wiadomości pomiędzy kilkoma osobami  aż trafią do tej właściwej osoby. Szczególnie, że na odzew Emmy czasem trzeba czekać długo, o czym dziewczyny na szczęście mnie poinformowały i mogłam uzbroić się w cierpliwość. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Faktycznie można uznać że gazetka jest krzywdzona i w ogóle, ale dziewczyny, po co się tym przejmować? My robimy swoje i już, po liczbie wyświetleń widać ile jest czytelników, co do liczby na blogu to ciężko powiedzieć ilu jest czytelników 3 numeru bo nie miałam czasu wrzucić tam gazetki, niestety. Średnio na blogu na 1 numer przypada ok. 800 wejść. To chyba nie jest taki zły wynik.
Niedługo ruszy jakiś konkursik to mam nadzieję, że czytelników troszkę rozruszymy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Aha, kuriera z SF nawet nie widziałam, ale z chęcią zobaczę jak on wygląda./vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#58 12-03-2014 o 12h00

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Nie jestem ani nieuprzejma ani uszczyliwa, a przynajmniej nie mialam najmniejszego zamiaru nadania mojej wypowiedzi takiego wydzwieku. Jesli tak wyszlo, lub tak to odebralyscie to przepraszam.
Ograniczna wersja forum SF? Ale ze co? XD Wybaczcie, ale jako osoba siedzaca w tym "bardziej" mam troche szerszy (albo węższy) pogląd na to, wiec wyrazam swoja opinie. Serio nie mam nic do waszych dyskusji, wtracilam sie jedynie ze wzgledu na nawiazania do SF, z checi przedstawienia jak to wyglada z innej strony.
Nie jestem specjalnie emocjonalnie zżyta ani z forum SF ani tm bardziej z Kurierem, ktory kolo pewniej czesci ciala mi lata, gdyz zwyczajnie nie mam sily ani czasu nad nim pracowac, wiec Ty Fox tez najuprzejmiej na swicie sie nie zachowalas.
W zadnym miejscu nie probowalam przekazac ze miedzy gazetkami nie ma roznicy. Stwierdzilam tylko, ze ich polozenie na forum nie jest niczyja wina. A o smiesznosc zakrawa w tym przypadku akurat dyskusja na temat tego, ze Suru dodala post o naborze do gazetki w aktualnosciach.
Chcialam wyrazic swoja opinie, jak wiadac mozna tylko te jedyne sluszne wiec juz sobie ide byc niepoprawna politycznie i ociekajaca wyimaginowanym jadem gdzie indziej ^^

Ostatnio zmieniony przez Shillo (12-03-2014 o 12h09)

Offline

#59 12-03-2014 o 12h17

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Shillo napisał

Chcialam wyrazic swoja opinie, jak wiadac mozna tylko te jedyne i sluszne wiec juz sobie ide byc niepoprawna politycznie i ociekajaca wyimaginowanym jadem gdzie indziej ^^

Tym samym odpowiedziałaś sobie na pytanie, gdzie Twoja wspomniana nieuprzejmość i uszczypliwość się objawiają.
Jesli nie potrafisz dyskutować, jednocześnie sama udowadniając, że nie jestes przygotowana na odmienne opinie, to faktycznie lepiej, jesli pójdziesz "rozmawiać" gdzie indziej.


Kosiu, 800 wejść to faktycznie dużo :) szczerze mówiąc, mój wniosek na temat słabej poczytności newslettera został zbudowany tylko na braku komentarzy pod ostatnim wydaniem. Mimo wszystko mam jedna propozycję :) może by jednak spróbować przenieść newsletter do belki o grze? Rozumiem, że w aktualnościach niekoniecznie można by go umieścić, ale może chociaż gdzieś wyżej w poplotkujmy o grze? Po kolejnym wydaniu moglibyśmy zobaczyc, czy to jakkolwiek pozytywnie wpłynęło na sprawę :)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#60 12-03-2014 o 12h21

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Zdecydowanie idź, bo sama sobie tą wypowiedzią zaprzeczasz i ręce nad tym rażącym brakiem poziomu opadają.
Założyłam, że każdy ma minimalne pojęcie o reklamie, chociaż na bazie zdrowego rozsądku czy obserwacji. A nie, że muszę jak krowie na rowie, wielkimi literami pisać, że umiejscowienie na stronie informacji też ma znaczenie. Mój błąd Shillo, zmierzyłam Cię swoją miarą.

Podbijam pomysł Lil. Chociaż spróbować czy danie gazetki do innego działu wpłynie jakoś na poczytność. Zaszkodzić na pewno nie zaszkodzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (12-03-2014 o 12h30)

Offline

#61 12-03-2014 o 13h12

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

A ja cała trójcę odsyłam na pw. I faktycznie Shillo ma rację, jeśli chciałyście zmian, to informuję. Na forum mamy aż trzech moderatorów, którzy mogliby się tym zająć (czyt. napisać do Emmy) gdyby zostali poinformowani. No ale cóż do mnie pisze tylko Kosia i ona o niczym takim nie wspomniała, więc zapytam: Skąd miałam wiedzieć, że coś wam nie pasuje? Nie potrafię jeszcze czytać w myślach.

A Fox i Lil... Cóż jeśli nie zauważyłyście to Shillo miała prawo wyrazić swoje zdanie, atakowanie jej było co najmniej nie na miejscu, bo wy pierwsze zaczęłyście jak to któraś z was ujęła ociekać nieuprzejmością.

A jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia do gazetki to zapraszam na pw, ja nie gryzę, a naprawdę wiele rzeczy mogę wyjaśnić. Choćby fakt czemu każdy numer jest zamykany zaraz po publikacji (swoją drogą myślałam, że łatwo się domyślić, iż to ma zapobiegać spamowi).


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#62 12-03-2014 o 13h30

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Erin - gwoli ścisłości. To nie ja zaatakowałam pierwsza tylko ZOSTAŁAM zaatakowana, ze domniemanie jojczę. Dopiero po tej wiadomości zwróciłam Shillo uwagę. Odnosząc się do drugiej części Twojego posta, widzę, że nawet moderatorka nie wie, do czego służy forum dyskusyjne i jest to przykre. Jeśli więc wolisz, bym z każdą błahostką latała do Ciebie na PW, w takim razie dobrze - obiecuję, że więcej nie popełnię tego błędu i po prostu wybiję sobie z głowy wszelkie propozycje wynikające z bezinteresowności i na rzecz dobra cudzego, bo NAWET nie jestem jedną z redaktorem, by mówić, że cokolwiek z poświęconego przeze mnie czasu na wyrażenie opinii leżało w moim interesie.
Z Shillo sprawa została na PW wyjaśniona.


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#63 12-03-2014 o 19h38

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Ja Wam przerwę tę wzajemną rozmowę pełną sympatii i miłości i skupię się jednak na tym numerze, bo do tej pory się nie wypowiadałam. :3

Dział o rozmawianiu z finalistkami na temat ich stylizacji i zwycięskich pomieszczeń był oczywisty, nie mogło go zabraknąć w gazetce. Cieszę się, że zajmuje znaczące miejsce w Newsletterze (w końcu poza zdobywaniem poziomów i pięciem się po drabinie klasyfikacji głównie wokół wyborów i stylizacji kręci się ta gra), ale nie przyćmiewa innych działów. Opisy i rozmowy są obszerne, ale nie sprawiają, że cała reszta wygląda jak potraktowana po macoszemu, także za to wielki plus!

Podoba mi się dział z tanimi i modnymi ubraniami dla naszych miss - pomysły są ciekawe, choć zwykle bardzo proste i bezpieczne, więc idealne dla początkujących, nieobeznanych z grą użytkowniczek, które chciałyby wyglądać interesująco. Moją sugestią byłoby, aby swoje propozycje prezentowały różne userki - mamy mnogość zróżnicowanych stylów i upodobań wśród dziewczyn, które grają od samego poczatku i z chęcią zobaczyłabym pomysły np. Roccoco, Dyokiry czy Scarlet. Oczywiście nie mówię o usunięciu YooSti (absolutnie!), ale o dodaniu do jej 3 propozycji np. jednej propozycji innej userki. Na pewno nie zaszkodziłoby to gazetce, a dałoby możliwość innym na współtworzenie Newslettera, zresztą każdą stylizację same doskonale zweryfikujecie i byle czego nie pokażecie opinii publicznej. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Naprawdę fajne wywiady dotyczące gier! Było pewne, że Wybory Stylizacji Inspirowanych będą się cieszyć powodzeniem, więc ich pojawienie się w gazetce jako interesującej nowości nie jest niczym dziwnym. Fajnie, że Agata nie skupiła się tylko na założycielkach konkursu, ale też popytała inne użytkowniczki o tym, co myślą o pojawiających się stylizacjach, to naprawdę fajny akcent (btw dziękuję za masę komplementów odnośnie mojej burzy piaskowej!) takiej większej wspólnoty jaką tworzy nasza mała, forumowa społeczność. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Krótka rozmowa z Emelią także mi się spodobała - co prawda nie miałam jeszcze przyjemności grać w grę "Wymyśl Rym", ale kurczę, czemu nie! Z doświadczenia wiem, że gry wymagające większej kreatywności niż ponumerowanie kotów potrafią być całkiem zabawne, tak więc na pewno zajrzę i zagram. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ciekawą propozycją są wywiady z innymi użytkowniczkami. Przypomniały mi się od razu wywiady przeprowadzane z kadrą mojego starego forum (o Tibii lol xd), dzięki którym lepiej można było poznać ludzi zarządzających społecznością i dowiedzieć się ciekawych rzeczy. Fajnie, że Maruki nie skupiła się od samego początku na administracji (zresztą dość szybko skończyłyby jej się osoby do rozmowy, lol, /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png), tylko postanowiła nam przybliżyć innych użytkowników tak, abyśmy wszyscy mogli się lepiej poznać. Super!

Jeśli chodzi o masywne teksty Fox to nie mogę powiedzieć złego słowa. Choć na początku ściana tekstu może nieco przerażać, to naprawdę warto się w nią zagłębić, ponieważ pióro Fox ma lekkie, a przemyślenia ciekawe i czyta się naprawdę przyjemnie. Kiedyś bardzo lubiłam czytać bloga (tego polskiego, angielski mnie przerasta xd), w którym Fox w zabawny sposób opisywała życie swoje i Lillien i tak samo w felietonach odnajduję ten sympatyczny ton, który tak mi się podoba na blogu. <3 Tekst Ryuu może wypadać wizualnie trochę blado przy tekście Fox, ale nie ma sensu ich porównywać - oba są tak samo przyjemne w czytaniu niezależnie od ich długości, podczas lektur obu niejednokrotnie się też uśmiechnęłam pod nosem, a dla mnie wrażenie pozostałe po czytaniu artykułu jest ważniejsze, niż jego długość. Brawo dziewczyny!


Temat poruszony w Poradniku jak Grać jest mi bardzo bliski! Sama grałam na wielu, wielu grach opisowych bazujących na vallheru i Power Gaming oraz sterowanie moją postacią (zresztą nie tylko moją) zdarzały się aż zbyt często, by uznać to za jednokrotny przypadek. Oj zapamiętam ja na długo tych marysuicznych bohaterów wyidealizowanych w każdym calu, którzy po jednym uderzeniu obalali mnie na ziemię i jeszcze pisali, że jęczałam w agonii. Swoją drogą ciężko było trafić na kogoś, kto fajne i realistycznie prowadziłby swoją postać. Krasnoludy były niekrasnoludzkie, ludzie sztampowi, a kiedy elf wpadał do speluńskiej oberży to się dziwił, że mu nikt do stóp nie pada, kiedy oblewa przybytek światłem swojej wspaniałości. xd Szczerze mówiąc najbardziej lubiłam postacie brzydkie, śmierdzące, głośne i pełne wad (zalet też, ale te wady były we wspaniały sposób eksponowane), które nadawały im właśnie takiego realizmu, który sprawiał, że aż chciało się z nimi prowadzić rozgrywki. <3

Artystyczny dział jest przyjemnym zakończeniem newslettera. Same prace niekoniecznie przypadają mi do gustu i uważam, że przed Itasagi jeszcze dużo pracy w doskonaleniu proporcji czy anatomii, niemniej jednak na pewno dziewczyna ma swój charakterystyczny, ciekawy styl i widać, że wkłada w rysunki dużo serca, także za to szacunek i DRAW OR DIE!


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#64 12-03-2014 o 20h45

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Pytanie o przeniesienie wyżej działu z gazetką zostało wysłane, ale sama roszczeniowa forma przedstawienia pomysłu pozostawia trochę do życzenia i bardzo prosiłabym o powściągliwość w zamieszczaniu tak bardzo kąśliwych postów. Uwagi same w sobie są słuszne i warte wzięcia pod uwagę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Jeśli dyskutować, to bardzo proszę o nie skakanie sobie do gardeł, trzymanie poziomu, i proszę o to wszystkich wypowiadających się.

Offline

#65 12-03-2014 o 21h17

Miss'na całego
Kosia1
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 356

Dokładnie, Erin tutaj poruszyła problem na linii redaktorki - ja. Dziewczyny, jeśli macie jakieś uwagi to faktycznie proszę byście najpierw kierowały je do mnie, bo np. to JA byłam za tym, by temat z nową gazetką zamykać. Do komentarzy miał służyć ten temat i tylko ten. Może wysyłałyście mi jakieś uwagi na maila lub na bloga, jednak niestety tak jak mówiłam, do przyszłego tygodnia nie mam możliwości posiedzenia przy internecie dłużej niż 5 min.
Cieszę się, że Hildee napisała do Emmy odnośnie przeniesienia gazetki wyżej, faktycznie można sprawdzić czy coś to pomoże.

Offline

#66 12-03-2014 o 21h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

To ja też - jako stała czytelniczka - znalazłam trochę czasu by coś skrobnąć na temat nowego wydania. Zastrzegam jednak, że nie rozpiszę się tak jak nivata czy Lillien, bo brak czasu mi na to nie pozwala /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Jednak o samej gazetce można pisać i pisać, bo jest naprawdę warta poświęcenia uwagi. Dziewczyny, jedno jest pewne: Wykonujecie świetną pracę. Naprawdę. Za każdym razem gdy ukazuje się nowe wydanie od razu chcę je całe pochłonąć i z zniecierpliwieniem czekam na kolejne.
Co do poszczególnych działów...
Przyznam, że najbardziej czekam na felietony Fox. Po prostu za każdym razem mnie zabijają (?) - w tym pozytywnym sensie, nie wiedziałam po prostu jakiego użyć słowa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Są napisane świetnie, więc czyta się świetnie i z wypiekami na twarzy rozmyśla nad tym, co znowuż ta Foxglove wymyśliła? A jak widać pomysłów nie brakuje <3
Wywiady... Uwielbiam wywiady! Dlatego niezmiernie cieszy mnie powstanie działu "Poznaj nas" i czekam na więcej! Zaś rozmowy ze zwyciężczyniami zawsze czytam od deski do deski - to takie "Co autor miał na myśli?" Również uwielbiam wiedzieć skąd czerpano inspiracje do tworzenia takich cudeniek, które co rusz ukazują się w grze.
"Jak tanio i modnie ubrać miss?" to kawał świetnej roboty. Sama nie lubię wydawać kolosalnej liczby pieniędzy na ubrania w grze (kto lubi?), a ten dział tylko dowodzi, że wcale nie trzeba tego robić, by wyglądać olśniewająco. Podoba mi się też pomysł nivaty o zapraszaniu innych dziewczyn do prezentowania swoich pomysłów, aczkolwiek YooSti doskonale radzi sobie sama /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Również nowości z Sali Gier prezentowane przez Agatę miło się czyta, aż zachęca do zagłębienia się w tą część forum. Świetnie, że został poruszony temat Wyborów Stylizacji Inspirowanych, bo przyznam, że Lillien wraz z Foxglove miały doskonały pomysł, by stworzyć taki konkurs. Właśnie żałuję, że po raz kolejny zapomniałam zagłosować na moją faworytkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
Asuu ma zadatki na nauczyciela /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jej artykuły są zawsze tak przejrzyste i czytelne, i zrozumiałe, że nawet ja - nie grająca w gry RPG, zawsze oglądam ten dział. Bo czyta się go tak płynnie, że aż miło.
Poza tym jestem wielką fanką Itaczowych tworów, pewnie dlatego, że jestem fanką kreskówki "Pora na przygodę". Zachwycają mnie jej dzieła! Dziewczyno, twórz dalej, więcej, rozkwitaj!
"Życiowy Nie-Poradnik" może faktycznie był tym razem bardziej chaotyczny niż zwykle, aczkolwiek miło mi się czyta artykuł Ryuu. Jest lekko i przyjemnie, a przy takiej gazetce miło się przecież zrelaksować. To nie magazyn naukowy, choć tęsknię za ciekawostkami Evelyn, tak jak za pozostałymi redaktorkami, które tym razem nie zagościły w gazetce. Mam wielką nadzieję, że w następnym wydaniu ujrzymy już pełny skład! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Czy gazetka będzie na dole czy na górze, z boku, czy w ogóle gdzieś w kosmosie - ja ją znajdę i przeczytam, bo jest tego warta. Jeszcze raz gratulacje i powodzenia życzę!
A jednak się trochę rozpisałam... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Pixies (12-03-2014 o 21h23)

Offline

#67 12-03-2014 o 21h35

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Dziękuję Hildee przeogromnie za Twoją inicjatywę!! Właśnie o to mi chodziło, o pozytywne nastawienie do rzucanych przez użytkowników propozycji! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Kosia, nie chodziło o dyskutowanie tego wyłącznie z Tobą, czy jedną z moderatorek, ale o dyskusję z ogółem czytelników, nawiązanie jakiegoś kontaktu, bo może ktoś jak ja odnosi podobne wrażenie... kurczę, nie mam pojęcia jak jeszcze inaczej to wyjaśnić, ponieważ już pierwsza moja wiadomość została niemiło przyjęta i szczerze mówiąc, nie jest to fajne i na pewno nie nastraja pozytywnie do dalszego wypowiadania się.

Może zwyczajnie biorę zbyt wiele rzeczy do siebie, jednak chciałabym wyprostować jedną rzecz - moja postawa w żadnym wypadku nie była roszczeniowa, chyba, że mówimy o chęci rozpalenia dyskusji na temat umiejscowienia gazetki na forum. Bo faktycznie, przyszłam tu z jakimś pomysłem i poczułam się po prostu zniechęcona po wypowiedziach powyższych. Osobiście nie lubię ognisk zapalnych - mój post miał być sympatyczny i entuzjastyczny, gdy wyszłam z tymi paroma uwagami do Was. Szkoda więc, że koniec końców tak się nie stało.

Pixies, Nivata - popieram Wasze zdanie całkowicie i cieszę się, że zdołałyście coś tu skrobnąć! Jestem pewna, że każda z redaktorek poczuje się przegenialnie, czytając Wasze słowa uznania - i o to chodzi! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Pozdrawiam, dziękuję za zrozumienie i mam nadzieję, że w przyszłości podobne dyskusje będą rozwiązywane w zupełnie inny, bardziej przyjazny sposób /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#68 13-03-2014 o 11h26

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

No i gazetka jest wyżej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#69 13-03-2014 o 12h12

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Jeżeli o mnie chodzi, nie mam nic przeciwko współpracy z innymi. Jeżeli jest ktoś chętny, niech pisze śmiało do mnie. Zawsze to więcej ciekawych pomysłów. A co zaproponowanych miss przez Nivatę, napiszę do nich wiadomość.

Gazetka wyżej, a ja już z przyzwyczajenia zjechałam na sam dół /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png.

Ostatnio zmieniony przez YooSti (13-03-2014 o 12h13)


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#70 13-03-2014 o 12h58

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Faktycznie, pomysł tańszych stylizacji w wykonaniu innych użytkowniczek mógłby być ciekawy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png W końcu każda ma inny styl. Co tydzień pomysły YooSti i jednego lub dwóch gości. Świetne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Jeee, dział jest wyżej! Cudownie, od razu jest bardziej widoczna. Dzięki Hildee ^^

Offline

#71 13-03-2014 o 13h39

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Otrzymałyśmy też pozwolenie na umieszczanie ogłoszeń o nowym numerze w aktualnościach, więc mam nadzieję, że teraz już wszyscy są maksymalnie zadowoleni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
No to teraz nie macie wymówki - pisać, pisać cały czas tak dobrze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#72 13-03-2014 o 13h43

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Szaleństwo, tłumy mdleją, meksykańska fala i kwiatowe konfetti! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png To się nazywa prędkość i skuteczność. Genialnie! ^^
No to trzeba się zabrać za to pisanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#73 13-03-2014 o 15h46

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

Sorki mój artykuł był pisany na szybko i nie miałam zbytnio czasu na modyfikację i chcialam coś dodać...poza tym mam swoje życie i się staram w miarę moich ograniczonych możliwości, żeby cos dodać.
Tak swoją drogą to chyba powinnam sobie zrobić baner do mojego działu bo przez ten brak się wyróżnia i to bardzo.


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#74 14-03-2014 o 17h32

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Dziewczyny, a może któraś by się podjęła stworzenia dzialiku, w którym prezentowałybyście najfajniejsze wykorzystanie nowości wstylizacjach z naszej defilady albo mieszkaniach (zależy, jakie sa nowości /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png)

Offline

#75 14-03-2014 o 19h18

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Hildee napisał

Dziewczyny, a może któraś by się podjęła stworzenia dzialiku, w którym prezentowałybyście najfajniejsze wykorzystanie nowości wstylizacjach z naszej defilady albo mieszkaniach (zależy, jakie sa nowości /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png)

Ciesze sie, ze o tym napisalas-to byl w koncu Twoj pomysl /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ja moglabym sprobowac. Bede musiala pisac z polskimi znakami, brr-ale czego sie nie robi dla Was /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Strony : 1 2 3 4