Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 74

#76 16-04-2014 o 22h37

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Zapomniałam już o istnieniu tego tematu ^^
<daje Hildee order złotej łopaty>


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#77 16-04-2014 o 22h52

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Dziękuję! ;_; jestem wzruszona!

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#78 16-04-2014 o 23h11

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Ten gif kompletnie mnie rozwalil. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#79 16-04-2014 o 23h44

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Hildee ma zawsze gify na każdą okazję ^^


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#80 17-04-2014 o 01h46

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

może powinnam dodawać gifa do każdego posta... https://31.media.tumblr.com/tumblr_me0wgsisI61rhdl55o2_500.gif

Offline

#81 17-04-2014 o 01h50

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Nie, zdecydowanie nie ^^ Co za dużo to niezdrowo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#82 17-04-2014 o 02h06

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

dobra, już nie będę, k bye!
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#83 17-04-2014 o 07h35

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Dobra jestem totalnie zakochana w tym kotele, kotałku czy jak mu tam. Oderwac sie od niego nie moge xD

Offline

#84 17-04-2014 o 13h17

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Mój kot robi dokładnie to samo jak się przestraszy czegoś. To jest komiczne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ja też poproszę o order, najlepiej jakiś dla dzielnego gladiatora, bo udało mi się dzisiaj nie dość, że schwytać jakoś moje przeklęte koty, to jeszcze załadowałam je do samochodu, udało mi się jakimś cudem zajechać do weterynarza i zachipować oraz zaszczepić drani przed założeniem im paszportów. Dobrze, że im obcięłam pazury. Dzięki temu moje ręce nie wyglądają jak po spotkaniu z ławicą piranii, ale tylko jakbym wsadziła je pod kosiarkę.

Offline

#85 17-04-2014 o 14h08

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Foxglove: Koty to pikuś, spróbuj zabrać do veta moją królewnę. Jak po sterylce zawoziliśmy ją na zastrzyki przeciwbólowe, to ledwo uchodziliśmy z życiem.
A jak załapała jakiegoś wirusa, to po kilku wizytach załapała, że rano jezdzimy do doktora, więc chowała się za szafkę. Wyciąganie mopem nie pomagało... Biedy mop R.I.P. :<

Offline

#86 17-04-2014 o 14h15

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Ogółem chyba wożenie zwierzaków do weterynarza wymaga jakichś specjalnych szkoleń wojskowych. Bo dzisiaj próbując wcisnąć dwa koty do transporterka się spociłam jakbym uprawiała zapasy z dwa razy większym przeciwnikiem. Koty się darły, ja się darłam i wszyscy się na siebie poobrażali XD

Offline

#87 17-04-2014 o 14h26

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Jak ja mówię do mojego kota "hej hej jedziemy do pana doktora kotałku!" to on patrzy na mnie tak:

//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20235.jpg

a potem dzieje się to;

Link do zewnętrznego obrazka


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#88 17-04-2014 o 14h33

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Oj nie, na przykald moja kociczka, ktorej juz ze mna nie ma niestety, u pana doktora byla tak czestym gosciem, ze nawet nie trzeba bylo jej w transporter wkladac, ot, bralo sie ja na rece, wsiadalo do samochodu i grzecznie jechala.
Ogolnie wszystkie moje koty weterynarza przyjmuja jakos bezproblemowo. Inna bajka jest wlasnie krolewna, ale doktor sam stwierdzil, ze to dziwny krolik, wiec nie mam pytan xD

Offline

#89 17-04-2014 o 14h35

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Pff, patrzy XD Ja dzisiaj w pidżamie piłam sobie spokojnie kawkę myśląc "jak tu załadować drani do transporterka". Spojrzałam na koty i nagle ich nie było, chociaż rano zawsze się kręcą po kuchni. Czytają w myślach, skubane XD

Offline

#90 17-04-2014 o 14h37

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Fox, jak znikna w domu/mieszkaniu to pol biedy, ja mam skubance wolnozyjace... Planujesz wizyte u doktorka, a te dranie nawet do domu nie przyjda, to dopiero jest zagwozdka co tu zrobic xD

Offline

#91 17-04-2014 o 17h48

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Koty... Nie wiem, jak to z moją kotką jeśli chodzi o wizyty u weta (Shillo, rozpawiło mnie mop R.I.P. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png), ale wiem jedno - koty to wredne gady. Ledwo co umyłam ukna, to ta już wskoczyła na parapet po uprzednim zwiedzeniu wszystkich kątów, których odkurzacz nie widział i nazostawiała pełno kocich łapek. I kłaków.
Cz Wasze koty też szczekają na ptaki? XD

Offline

#92 17-04-2014 o 19h05

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Hildee napisał

koty to wredne gady

No a jak /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jeden z moich kocurów tresuje sobie ostatnio psa. Mało tego, potrafi mu się rzucić na kark z rozpędu na schodach, gdy pies wchodzi na ''ich terytorium''. Moje koty opanowały górę, a pies dół. Schody stanowią coś w rodzaju przejścia granicznego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Co do wizyt u weterynarza to mam wrażenie, że zwierzęta wcześniej wyczuwają instynktownie, że coś się kroi. A potem szukaj wiatru w polu...
Co ja miałam przy przeprowadzce...musiałam zapakować aż trzy sztuki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Moje nie szczekają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Zresztą pierwszy raz słyszę o szczekających kotach. Potrafią za to bardzo przekonująco warczeć - na psa - lub innego w ich mniemaniu wroga.
Kocury, obserwując żywe mięso za oknem, wydają dziwne dźwięki...coś w rodzaju ''kykyky'', a kocica, tylko śledzi je wzrokiem.

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (17-04-2014 o 19h06)

Offline

#93 17-04-2014 o 20h51

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Cz Wasze koty też szczekają na ptaki? XD

Nie, ale mój Kokos na nie poluje. Dzisiaj na przykład bardzo chciał złapać bociana spacerującego po łące. Innym razem przyprowadził (dosłownie!) do domu gołębia. Po prostu złapał go za skrzydło i przyprowadził xD

Jeden z moich kocurów tresuje sobie ostatnio psa.

Mojego psa wytresował królik. Koty w sumie tez wytresowal xD
Nie ma mowy, zeby ktokolwiek chodzil po podlodze w zasiegu wzroku krolewny, a jak siadzie w jej ulubionych miejscach (ktore wczesniej byly miejscami psa) to juz w ogole koniec. O ile koty jakos sobie radza, bo przeskocza z kanapy na kanape, o tyle pies nie ma zycia xd

Offline

#94 17-04-2014 o 22h15

Miss'ujdzie
Prasia
...
Wiadomości: 198

A ja chciałabym się pochwalić moim bardzo inteligentnym psem. Jest to typ wędrowca, zawsze gdzieś sobie ucieknie. Jest to tak cwane bydlę,a przynajmniej jemu się tak wydaje, że gdy tylko go widzę gdzieś gdzie go być nie powinno (chodzi tutaj o wszystko co znajduje się poza granicami mojego domu) on udaje, że mnie nie widzi. Najczęściej wygląda to tak, że ja go wołam,a on ucieka sobie do domu okrężną drogą po czym jak gdyby nigdy nic czeka u bram domu  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Wracając do kotów i okien, mój wyczuwa na kilometr umyte okno, które trzeba ozdobić swoja łapą  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif

Offline

#95 18-04-2014 o 21h33

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Prasia, rozbawiło mnie to o Twoim kocie i oknie XDD a pies robi dokładnie to samo, co Twój... zwierzaki...

Chowam swoją kolekcję dzwoneczków feng shui. Zbierałam od gimnazjum, mam prawie 80, ale już mam dość ich odkurzania. Dzisiaj był ostatni raz @_@

Offline

#96 18-04-2014 o 22h49

Miss'ujdzie
Prasia
...
Wiadomości: 198

Czyli nie tylko mnie dopadło świąteczne sprzątanie /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#97 18-04-2014 o 22h52

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

A ja skorzystałam z okazji i zrobiłam GRUNTOWNE porządki w pokoju.
Trwały ponad 9 godzin ^^


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#98 18-04-2014 o 23h12

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Ugh, też powinnam ogarnąć gruntowny porządek w pokoju, ale boję się tykać wnętrza mojego sekretarzyka... Tam mam tyle pierdół i drobiazgów, że sprzątanie tego zajmie na pewno ze dwa dni  /modules/forum/img/smilies/hein.gif

Offline

#99 18-04-2014 o 23h18

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Ja dzisiaj (i wczoraj) odkopywałam mój pokój z kurzu, który się w kątach nazbierał xD Odkryłam przy tym bardzo przykrą sprawę – moja szafa już zupełnie nie mieści ubrań i biedaczki muszą leżeć nawet w posprzątanym pokoju na szafkach, biurku i krześle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Tatuś jest niepocieszony, ale nowa szafa (o którą z mamą walczymy od roku) nawet na myśl mu nie przyjdzie xD


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#100 18-04-2014 o 23h18

Miss'ujdzie
Prasia
...
Wiadomości: 198

Święta to dla mnie powód do tych gruntownych porządków, inaczej bym sie pewnie za to prędko nie zabrała, ale dziewczyny nie martwcie się następne takie przed świętami Bożego Narodzenia  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 74