Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 ... 74

#26 04-01-2014 o 20h20

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Lillchen plz, w artykule naukowym sprawdzić fakty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Miałam do czynienia z tyloma naukowcami piszącymi publikacje i wzruszającymi ramionami jak ktoś im wytknął kompletną bzdurę, że już mnie naprawdę nic nie zdziwi XD Ja sobie flaki wypruwałam z badaniami do publikacji, a promotor pochrzanił dosłownie wszystko w danych. I spoko, bo gość ma tytuł profesora i kto tam będzie podważał jego słowa. Macki opadają takiemu ambitnemu studentowi jak potem ogląda te pierdoły na bazie jego dzieła, nad którym krwawił tygodniami w laboratorium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#27 04-01-2014 o 20h20

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Jesteś zwycięzcą, Nivata. Oplułam monitor xD

Offline

#28 04-01-2014 o 22h26

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Gratulacje należą się naszym wybitnym jaworznickim dziennikarzom i korektorom tekstów. xD


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#29 04-01-2014 o 22h53

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Fox, ale to nadal jest ból /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png W sumie u mnie prawie w branży (prawie, bo ja od polityki nie jestem właściwie...) chodzi książka, która jest stekiem bzdur i którą jako taką sklasyfikuje każdy, kto umie myśleć samodzielnie. Od pańci z dochtoratem usłyszałam, że to "rzetelna dziennikarska robota". Holi szyt. Dziennikarstwo ómarło!

A ja się trudzę, sprawdzam w guglach, czy powinnam odmienić "Kupiny" czy "Kupinej", a chodzi o nazwisko współautorki książki, o której w całym licencjacie wspominam raz. I nadal nie wiem, jak to odmienić...

nivata, takich geniuszy to nawet u mnie nie ma, godne to rozgłaszania!

Offline

#30 04-01-2014 o 23h15

Miss'na całego
Kosia1
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 356

No to witam Was w naszym wielkim offtopie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Niestety, tak się porobiło, że warsztat dziennikarski w tych czasach to można sobie wsadzić gdzieś, bo nawet gdy ktoś jest dobry, nie ma szans przebić się przez horde dziennikarzy, którzy zapominają o wszelkich regułach i zasadach, nastawiają się tylko na sensację.
Ostatnio puściłam TVN24, to, co czasem tam Kuźniar gada, to aż się nóż w kieszeni otwiera. Jego pytania są totalnie bez sensu, gdy prowadzi z kimś dyskusję, to nie gość jest w centrum zainteresowania tylko właśnie ten dziennikarzyna. Przerywa, nie słucha, gada swoje, a dziennikarz powinien być chyba od zadawania czystych pytań, a nie od 'wydaje mi się', 'myślę, że'. Niestety.

Ale wielu takich - ostatnio też widziałam reportaż dziennikarza, który chcąc odwzorować, pokazać widzom przebieg jakiegoś wypadku wszedł na pasy i sobie po nich spacerował opowiadając zdarzenie. Niby nic, ale - raz szedł w przód, raz w tył, stał na pasach i tłumaczył, a auta normalnie jeżdziły!
O bosz, masakra.

Offline

#31 05-01-2014 o 00h15

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

W ogóle dziennikarze telewizyjni to mi się nie podobają, a w szczególności ci z TVNu...
Media same w sobie nie są złe. To ludzie są nie tacy XD

Offline

#32 05-01-2014 o 12h53

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Hildee napisał

W ogóle dziennikarze telewizyjni to mi się nie podobają, a w szczególności ci z TVNu...
Media same w sobie nie są złe. To ludzie są nie tacy XD

<3

Codziennie rano włączam TVN, żebym nie zapomniała, jak bardzo go nienawidzę. Od czasu do czasu z tych samych względów zerkam na artykuły w "Wyborczej" ;>

Tymczasem właśnie zaczął się mój wspaniały dzień z Eurosportem. Zobaczymy, czy za jakieś 5 godzin nadal będzie tak wspaniale.

Offline

#33 05-01-2014 o 13h06

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

lillchen napisał

Tymczasem właśnie zaczął się mój wspaniały dzień z Eurosportem. Zobaczymy, czy za jakieś 5 godzin nadal będzie tak wspaniale.

Cóż takiego jest dziś na Eurosporcie,że dzień ma być wspaniały? :>


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#34 05-01-2014 o 14h04

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Wiem, że polityki lepiej nie ruszać bo śmierdzi, ale w takim razie jakie źródła informacji są lepsze?

Lillchen, bez obrazy ale co to jest, "1984" i dwie minuty nienawiści? ;] Po co mieć kontakt z czymś, czego się nie lubi? Nie lepiej spożytkować czas na coś bardziej twórczego? ;]

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (05-01-2014 o 14h12)

Offline

#35 05-01-2014 o 14h10

Miss'na całego
Kosia1
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 356

Fox, wydaje mi sie, ze w tych czasach najlepszym zrodlem informacji jest internet. Jesli chce sie o czyms dowiedziec to odwiedzam kilka witryn z wiadomosciami i wyciągam z nich jakąś średnią. Jeden portal dopisze sobie jedno, inny drugie, ale najważniejsze wiadomości zawsze powtarzają się jednakowo.
Niestety nigdzie nie można liczyć na 100% rzetelności.

Offline

#36 05-01-2014 o 14h15

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Robię mniej więcej podobnie, chociaż i tak głównie siedzę w zagranicznych źródłach wiadomości. Polska polityka powoduje u mnie reakcję alergiczną, więc staram się mieć z nią minimalny, konieczny kontakt /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#37 05-01-2014 o 14h57

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Motionell, dużo sportów zimowych <3 Nic więcej mi do szczęścia nie trzeba.

Foxglove, odkryłam, że wzbierająca złość mnie motywuje i robię się bardziej efektywna ;P Każdy ma jakąś motywację, ważne, żeby była skuteczna.
Polityka śmierdzi w każdym wydaniu. Wiarygodnych źródeł nie ma, bo i polityka jako taka wiarygodna nie jest. Natomiast jeżeli coś ewidentnie jest bełkotem poturbowanego i wygląda bardziej na wypracowanie na temat "Dlaczego nienawidzę pana X." niż na biografię, to nie da się tego nazywać "rzetelną, dziennikarską robotą" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Polska polityka jest już zupełnie ble. Można się albo z niej śmiać, albo jej unikać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png)

Kosia1, o, to to. Porównujesz kilka źródeł i możesz wyciągnąć średnią. Ewentualnie można porównać tę samą wiadomość na portalu skrajnie prawicowym i skrajnie lewicowym, i uznać elementy powtarzające się na obu za prawdę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#38 06-01-2014 o 20h34

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Ależ sobie zajęcie znalazłam! Chodzę po domu i wyszukuję zbędne fanty, by oddać je dziewczynom, od których zaadoptowałam mojego kota /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Robią na fejsie wydarzenie z "bazarkiem" i tam wystawiają różne pierdółki na sprzedaż. Co sprzedadzą, idzie na koty i psy.
Znalazłam już chyba z 30 rzeczy, które mogę oddać!

Offline

#39 06-01-2014 o 20h35

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Hildee, to Ty tak potrafisz? Bo ja się nie umiem z najmniejszą pierdołą rozstać i potem upycham to po kartonach, bo mam mentalność chomika /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#40 06-01-2014 o 20h38

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Potrafię, bo niektóre rzeczy są takie... no już tak bardzo mocno niepotrzebne, że koniec świata XD Jakieś kiczowate figurki czy inne takie. Albo biżuteria, której już kijem nie tknę (ach ten gimnazjalny gust..). Stwierdziłam, że muszę pomóc, bo gdyby nie te dziewczyny, nie miałabym mojej słodkiej Bajki w domu <3

A mentalność chomika też mam XD Mam chyba 9 kartonów, do których nie zaglądam... Więc rozumiem! (założę się, że Twoje rzeczy przynajmniej są ładne, a nie ten kicz, który ja zbierałam nie wiadomo po co...)

Offline

#41 06-01-2014 o 20h40

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Czy ja wiem... Mam mały, niebieski kafelek jaki znalazłam na dnie basenu jak miałam 7 lat i pojechaliśmy z rodziną na wakacje do Grecji XD Albo miliard kolekcjonowanych przeze mnie skamieniałości z Jury. Też mam od groma głupot pochowanych, ale każda z nich ma historię i z historią się nie da tak łatwo rozstać D:

Offline

#42 06-01-2014 o 20h42

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

U mnie niektóre własnie nawet historii nie mają i pojęcia nie mam, skąd je wytrzasnęłam. Dlatego się ich pozbywam, nie chcę ich XD
Ale takich fantów typu kamień z pierwszej wycieczki szkolnej to ja się w życiu nie pozbędę, a gdzie tam! Zatem rozumiem sentyment do kafelka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#43 06-01-2014 o 20h44

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Kafelkowi moja Mama dopisała całą historię. Była to Opowieść o Gorącym Kafelku. Nie mam pojęcia co się tam działo, pamiętam tylko tytuł XD Ale jak człowiek na to patrzy z perspektywy czasu i utraconej niewinności, brzmi to co najmniej niepokojąco. Jak Zimne Kolana i Parujące Pięty V XD

Offline

#44 06-01-2014 o 20h45

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Foxglove napisał

Hildee, to Ty tak potrafisz? Bo ja się nie umiem z najmniejszą pierdołą rozstać i potem upycham to po kartonach, bo mam mentalność chomika /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Skąd ja to znam?
Wszystko poupychane bo nie wiadomo czy czasem się nie przyda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#45 06-01-2014 o 20h49

Miss'na całego
Kosia1
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 356

To ja mam odwrotnie, potrafię wszystko wyrzucić, nie patrze czy to ubranie, figurka, cokolwiek. Tylko książek nie wyrzucam, ale to ze względu na szacunek do nich.
Ale to wcale też nie jest takie fajne, bo wyrzucam jakąś pierdółkę, ktróra nigdy, przenigdy nie była mi potrzebna, a za tydzień, dwa, miesiąc okazuje się, że potrzebuje jej jak nigdy, bo do czegoś akurat by mi się przydała i pluje sobie w brodę, że z taką łatwością wszystko wyrzucam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#46 06-01-2014 o 22h01

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Kosia1 napisał

To ja mam odwrotnie, potrafię wszystko wyrzucić, nie patrze czy to ubranie, figurka, cokolwiek. Tylko książek nie wyrzucam, ale to ze względu na szacunek do nich.
Ale to wcale też nie jest takie fajne, bo wyrzucam jakąś pierdółkę, ktróra nigdy, przenigdy nie była mi potrzebna, a za tydzień, dwa, miesiąc okazuje się, że potrzebuje jej jak nigdy, bo do czegoś akurat by mi się przydała i pluje sobie w brodę, że z taką łatwością wszystko wyrzucam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

O, to, to!

Jeno z książkami nie rozstaję się nigdy-przenigdy. Dobra, prawie nigdy. Walają mi się po domu antyki typu "Gospodarka w Litewskiej Republice Radzieckiej" albo "Zagrożenia współczesnego świata" nieaktualne od wieków... A najśmieszniej jest, jak się okazuje, że komuś do czegoś to się jednak przyda.

Offline

#47 07-01-2014 o 10h42

Miss'na całego
Kosia1
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 356

Noo, ja mam już tak porozwalane niektóre książki, normalnie jedna kartka jest na jednej półce, druga na innej, co prawda próbowałam je reanimować, sklejać, oprawiać etc, ale po prostu rozsypują się w rękach. ALE NIE! Nie wyrzuce i koniec! Jedyne z czym nie miałam problemu by wyrzucać to książki z matmy. Zawsze sie ich najszybciej pozbywałam jak nikt nie chciał odkupić. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#48 07-01-2014 o 20h42

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Ooo, tak właśnie wygląda mój "Iwan Groźny" Serczyka. Acz tę książkę pożyczał sobie cały mój rok, a i do mnie ona trafiła z antykwariatu w stanie pozostawiającym wiele do życzenia.
"Hobbit" mojego wujka w ogóle się rozpada, spadł mi kiedyś w szkole, to przez dwie godziny układałam strony na właściwe miejsca. Ale takie ksiązki właśnie są najlepsze.

O, a propos, co teraz czytacie? Potrzeba mi dobrej literatury /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png)

Offline

#49 07-01-2014 o 21h57

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Ostatnio, wstyd się przyznać, mam nieco przestoju w czytaniu... Ale zawsze i wszędzie, chętnie i gorąco polecam "Świat Dysku"


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#50 07-01-2014 o 22h27

Miss'na całego
Kosia1
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 356

A ja czytam teraz 'Dolina umarłych' Tess Gerritsen. Jest to thriller. Podoba mi się, a zostało mi jakieś 100 stron do końca, więc nie zmienie zdania, chyba,ze zakończenie mnie rozczaruje. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Strony : 1 2 3 4 ... 74