Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 ... 11

#26 31-12-2013 o 22h13

Miss'całkiem całkiem
Lusi2404
...
Miejsce: Słupsk
Wiadomości: 114

Zakochałam się w chłopaku który powiedział że bardzo mnie lubi



On wiedział, czego chce - ja tylko czułam. On z inteligencją - ja z sercem, on przygotowany do walki - ja gotowa na wszystko nie wiedząc nic, on wykształcony - ja prosta, on ogromny - ja malutka, on mistrz - ja uczennica, on osobowość - ja jego cień, on pewny swoich racji - ja pewna tylko jego.

Offline

#27 02-01-2014 o 10h14

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

Moja sunia się okociła w drugi dzień świąt i mam cztery tygodniowe szczeniaczki, które są bardzo urocze i słodkie.


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#28 02-01-2014 o 19h24

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

A ja w sumie sie tym nie chwalilam specjalnie, ale moim mega powodem do radochy jest maly awans na SF. I choc juz kilka dni minelo, dalej ucieszam sie jak dziecie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#29 03-01-2014 o 22h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hildee,gratulacje z okazji zaręczyn, obe dalej wiodło się Wam tak świetnie jak dotychczas... Ja na razie jestem singielką, ale mam nadzieję, że już niedługo, bo poznałam cudownego chłopaka...na razie się przyjaźnimy, ale mam nadzieję, że już niedługo. Mój powód do radocy...moja siostra urodziła córeczkę...zostanę crzestną!



Offline

#30 03-01-2014 o 22h24

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Shillo napisał

A ja w sumie sie tym nie chwalilam specjalnie, ale moim mega powodem do radochy jest maly awans na SF. I choc juz kilka dni minelo, dalej ucieszam sie jak dziecie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Wcale nie taki mały awans,wiedziałam,że skądś kojarzę ten nick!
Gratuluję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Motionell (03-01-2014 o 22h25)


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#31 11-01-2014 o 17h45

Miss'nałogowa
Winoa
Już nieważne ._.
Miejsce: Spójrz tam!
Wiadomości: 2 786

Mój powód do radochy na dziś to... Bardziej coś w rodzaju dumy bo udało mi się nie obgryzać paznokci już od 3 dni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Takie moje małe zwycięstwo.

Offline

#32 11-01-2014 o 19h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Winoa, moje gratulacje! Sama byłam uzależniona od tego paskudztwa i pamiętam, że ciężko mi było się rozstać z niszczeniem paznokci /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png Nienawidziłam tego 'nałogu'. Ale się udało i już od lat nie obgryzam, więc mam nadzieję i trzymam kciuki, że nie będziesz obgryzać dłużej niż przez trzy dni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#33 20-01-2014 o 21h38

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Mój powód do radochy na dziś: zaczął się kurs o sporcie i społeczeństwie. Jestem po pierwszym wykładzie i pierwszej lekturze, i jestem absolutnie zachwycona /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png))

Offline

#34 21-01-2014 o 13h32

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

Mój powód do radochy na dzisiaj: mam za sobą trzy zalki i w tym semestrze TYLKO jeden egzamin więc jest bardzo dobrze <3


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#35 21-01-2014 o 15h41

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Cieszę się Twoim szczęściem, Ryuu, dobry semestr nie jest zły!

Offline

#36 21-01-2014 o 16h32

Miss'na całego
Kosia1
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 356

Moj powód do radochy i jednocześnie deprechy:
Zrobiłam bardzo dobre spaghetti i w końcu nie czuję ssania w żołądku, które czułam non stop przez ostatnie pięć dni. To radość.
A deprecha dlatego, że miałam trzymać dietę. Ale cóż.. więcej poćwiczę. ^^

Offline

#37 21-01-2014 o 16h45

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

Kosia1 - też miałam przejść na dietę, ale jak jestem głodna to muszę coś zjeść i z diety nici... Ale życzę wytrwałości i dążenia do celu.
Hildee - to pięknie, powodzenia w życiu życzę i żeby Wam było jak najlepiej.
Ryuu - wiem jak się czujesz, ja mam 2-miesięcznego buldog i jest przesłodki, a co dopiero takie maluchy.
Winoa - no to sukces, 3 dni to świetny wynik, zwłaszcza, że wiem jak trudno z tym skończyć.


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#38 23-01-2014 o 12h34

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Moje drogie!
Tak,po raz pierwszy od dawna mogę z pełną uczciwością powiedzieć,że wszystko się układa!
Odzyskałam kontakt z pewną ważną osobą, jestem szczęśliwa dzięki paru innym. Na każdej płaszczyźnie życia jest teraz cudownie.
Za równe 8 dni zobaczę pewną bardzo ważną dla mnie osobę i oboje odliczamy codziennie ile jeszcze zostało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Mam nadzieję,że za jakiś czas nadal będę mogła napisać,że jestem przeszczęśliwa!  <3


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#39 23-01-2014 o 12h48

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Moti, rewelacja, megamegamega i trzymam za Ciebie kciuki! Napisz obowiązkowo za osiem dni, że jesteś przeszczęśliwa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png)

A ja powoli wychodzę z tarapatów i mogę się wreszcie cieszyć życiem. Nie chcę zapeszać, ale jeżeli jutro wszystko pójdzie po mojej myśli, będę znowu na fali wznoszącej.

Offline

#40 27-01-2014 o 16h01

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Niedawno odkryłam świetny zespół. Wprawdzie zakończyli już działalność, ale pozostało parę fajnych albumów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#41 27-01-2014 o 20h31

Miss'wtajemniczona
sandra88
...
Miejsce: Camelot
Wiadomości: 1 850

może mym powodem do radochy jest to, że wczoraj byłam na chrzcinach? Albo w te wakacje urodzi się moja kuzyneczka? A może po prostu się cieszę, że jutro jadę z moją kochaną koleżanką na zakupy (już się nie widziałyśmy jakiś czas)? Sama nie wiem Cieszę się z wszystkiego, rodzice nie dają mi za dużo roboty w domu, są ferie, więc mogę się wkońcu wyspać, mam kilka wypożyczonych książek= wiele godz. szczęścia przy ślęczeniu nad nimi... wiele by tu wymieniać.

Po prostu cieszę się z wszystkiego!


https://68.media.tumblr.com/ea717e89625bf147da9be71223bff3c8/tumblr_ocxa88MzGe1rdhap4o1_500.jpg
























































































































































































































Offline

#42 28-01-2014 o 08h11

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Cóż cieszę się, że w końcu otrzymałam nową kartę płatniczą oraz udało mi się uzyskać zdolność kredytową i moja karta ma dzisiaj przybyć. <3 Jak wspaniale jest już dbać o swoją przyszłość. :'D


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#43 28-01-2014 o 22h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Śmiejcie się, śmiejcie, ale...przeżyłam. Przeżyłam wizytę u dentysty (na którą w poczekalni poświęciłam...1,5 godziny, a byłam o czasie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png) i rwanie zęba. Przy dalszym przeglądzie dowiedziałam się, że mam całkiem zdrowe zęby (a posądzałam się przynajmniej o kamień o.O). W sumie to tak miłe i ujmujące ciężaru, że odetchnęłam z ulgą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#44 28-01-2014 o 22h31

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Rozumiem Cię doskonale, powód do radochy jak najbardzei jest /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png)

Mój powód na dziś: Henrik Kristoffersen, któremu dzielnie kibicuję od zeszłego sezonu (kiedy jeździł ogony straszliwe), wygrał swój pierwszy slalom. Czuję się taka dumna, jakbym co najmniej osobiście go trenowała /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#45 29-01-2014 o 00h04

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

lillchen świetnie cię rozumiem. Sukcesy idola, czy kogo tam, odczuwamy jak własne. :)

A ja dziś mam dobry humor bez powodu, po prostu.Od rana jestem tak strasznie wesoła,byłam u babci, porobiłam co chciałam, a na koniec zakupy... I, jak to ja, skończyłam na biżuterii. I znalazłam takie śliczne kolczyki, drobne w kształcie węży, a żeby zakupy nazwać udanymi - kupiłam Jelly Bean Factory, małą paczkę. ♥ Nie mogłam się powstrzymać po prostu.
Liczba moich błyskotek wzrasta, a połowy ani razu nie założyłam. Jest dobrze. Muszę sobie teraz jakiś pierścionek kupić do kompletu, ech~. Ale ja lubię zakupy, więc to też jakiś powód do radochy. I wypatrzyłam dziś kilka rzeczy ciekawych, szkoda, że bez promocji. Mogę lubić kupować w lepszych sklepach, ale nie lubię już wydawać. :)

Offline

#46 29-01-2014 o 19h17

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Moim powodem do radochy jest, że zdałam egzamin teoretyczny na prawo jazdy za pierwszym razem <3 Dziś, godzina 14:18 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Mówiłam, że wezmę się za to w styczniu? Mówiłam! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Teraz czekam aż zejdą śniegi (żeby się nie zakopać xD) i robię praktykę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Oby też za pierwszym razem, po co się więcej męczyć? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#47 30-01-2014 o 22h12

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Euforyzma gratuluję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png nie chcę psuć Twojego szczęścia, ale wiesz praktyczny jest chyba gorszy, chociaż po niedawnych zmianach to nie jestem pewna.

Widzę, że powinnam była pierw przeczytać wątek powody do radochy, a nie powody do deprechy bo wiele już się u was pozmieniało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ja chwilowo nie mam powodów ani do tego, ani do drugiego.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#48 31-01-2014 o 14h03

Miss'nieobczajona
Ansuu
...
Miejsce: Tajemnica
Wiadomości: 20

Ja......... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Jestem zagubiona od kilku dni.
Ponieważ..........
Wstydzę się.......
Dobra powiem.
Oświadczył mi się. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png


Paulina

Offline

#49 31-01-2014 o 17h29

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Jessica23 napisał

Euforyzma gratuluję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png nie chcę psuć Twojego szczęścia, ale wiesz praktyczny jest chyba gorszy, chociaż po niedawnych zmianach to nie jestem pewna.

A wiesz, po tych zmianach w egzaminach tak mało osób ma szansę zdać praktyczny (bo podchodzą bez skutku do teorii po 4-5 razy), że z kim nie rozmawiam to państwowy ma za pierwszym razem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Owszem, wewnętrzne praktyczne mają po 3-4 razy, ale państwowy idzie im szybko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png A ja zdałam wewnętrzny za pierwszym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Mój jedyny błąd, jaki zdarza mi się popełniać to wymuszanie pierwszeństwa w rozumieniu egzaminatora xD Więc umówię się na taką porę, gdy jest mały ruch, żeby na pewno go nie popełnić i zdam <3

Ansuu - gratuluję! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez eufrozyma (31-01-2014 o 17h30)


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#50 31-01-2014 o 17h35

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Froz, mów, kiedy kciuki trzymać i na ulice nie wychodzić! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Mój powód: poza literaturą (różnice światopoglądowe z wykładowcą) mam same piątki na koniec semestru zimowego, na dodatek udało mi się dziś odkopać pewien megaważny plik, który zaginął w odmętach Internetu <3

Offline

Strony : 1 2 3 4 ... 11