Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 ... 11

#51 31-01-2014 o 19h40

Miss'całkiem całkiem
Lili708
...
Wiadomości: 127

Eufrozyma gratuluję :-) I trzymam mocno kciuki żebyś praktyczny zdała :-) Jak sobie przypomne ile mnie stesu kosztowało kiedy zdawałam najgorszy koszmar, nikomu nie życzę.
Ansuu szczere gratulacje :-)
Lillchen brawo oby tak dalej :-)

Offline

#52 31-01-2014 o 23h28

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

lillchen, jestem dumna z Twoich pjatjorek,szczególnie tej z PNJRu <3
eufrozyma, Tobie już gratulowałam! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Ansuu <ale masz podobny nick do Asuu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png > - GRATULACJE!
@Ikan, wizyta u dentysty to powód do dumy,wiem z autopsji! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Mój powód do radości przyjeżdża jutro o 17:00 do Poznania specjalnie dla mnie i zostaje calutki tydzień <3


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#53 03-02-2014 o 15h04

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

A ja wreszcie zaczęłam ferie i jutro jadę do domciu, gdzie zobaczę się z moją rodzinką, za którą sie stęskniłam.


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#54 03-02-2014 o 17h10

Miss'nieobczajona
Ansuu
...
Miejsce: Tajemnica
Wiadomości: 20

To super Ryuu.
Na pewno miałaś świetne ferie ,a ja miałam........ /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Ciągle musiałam pilnować i zabawiać swoje 7-9 letnie młodsze rodzeństwo. Bo mama z tatą wyjeżdżali ,a tak miałam ochotę wyjść gdzieś z Markiem. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Paulina

Offline

#55 03-02-2014 o 20h05

Miss'nieobczajona
Ansuu
...
Miejsce: Tajemnica
Wiadomości: 20

Tak!!!!! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Piętnaście minut temu oświadczył mi się Marek!!!! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Teraz mogę niewinnie odmówić Robertowi i wyjść za Marka.
Najszczęśliwszy dzień w moim życiu!!!
Jestem w siódmym niebie.


Paulina

Offline

#56 04-02-2014 o 12h45

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Ansuu gratulacje.

Mój powód do radochy od soboty wieczora daje mi tyle radości,że nie potrafię tego wyrazić słowami.
lillchen,miałam napisać,za 8 dni,że nadal jestem szczęśliwa. Więc piszę : Jestem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#57 04-02-2014 o 18h53

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Motionell, gratki, gratki, gratki i żeby ten stan się utrzymywał! Nie masz pojęcia, jak się ucieszyłam, jak to przeczytałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png))

Mój powód: dostałam recenzję licencjatu i czuję się tak niesamowicie uskrzydlona!

Offline

#58 04-02-2014 o 20h40

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Motionell - obyś jak najdłużej mogła pisać, że nadal jesteś szczęśliwa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A mój powód do radochy na dziś to 66% z próbnej matury z rozszerzonej matematyki (mogłoby być 80%, gdybym nie robiła głupich błędów – typu 16 - 9 = 5 xD – i rozwiązała zadanie, które umiałam zrobić, ale stwierdziłam, że nie lubię twierdzenia cosinusów, więc zamiast liczyć oleję całe zadanie, bo to przecież tylko próbna matura xD) i był to najlepszy wynik w klasie (średnia – 45%, ale przy tych zadaniach, które nam ułożyli się nie dziwię; kto normalny daje na próbnej iloczyn skalarny? XD) <3 Nie dość, że ta wiadomość sama w sobie jest dobra, to jeszcze upewnia mnie w wierze, że może uda się mieć na świadectwie maturalnym piątkę z matematyki i byłaby to druga piątka na koniec roku, które przez trzy lata uczenia mojej klasy wystawiła ta matematyczka. Tak, poprzednia też była moja <3


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#59 05-02-2014 o 17h42

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Ja się dziś cieszę z moich ocen - 2 piątki z egzaminów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jeden prowadzący wymienił mnie nawet na swojej stronie z imienia i nazwiska, jako drugi najlepszy wyniki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png To spore pocieszenie po innym egzaminie, którego nie zdało razem ze mną 122 osób...

euforyzma to faktycznie spory sukces /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Już chyba wiem kogo wyślę na egzamin za mnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Jessica23 (05-02-2014 o 17h44)


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#60 05-02-2014 o 21h28

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

A ja cieszę się, że posiadam nowy album FictionJunction, który okazał się epicki. <3 No i udało mi się ograniczyć palenie, co jest sporym wyczynem. :'D


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#61 05-02-2014 o 22h12

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Asuu, ograniczenie palenia to spory sukces, gratuluję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Jessica23, gratki! :]


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#62 08-02-2014 o 23h03

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Igrzyska, Igrzyska, Igrzyska. To samo w sobie jest powodem do radości, a kiedy Król Biathlonu w wieku czterdziestu lat zdobywa siódmy złoty medal, to jest megapowód. Jestem pijana radością i aż się boję myśleć, w jakim stanie będę za dwa tygodnie, skoro pierwszego dnia igrzysk umieram ze szczęścia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png))

Offline

#63 11-02-2014 o 18h13

Miss'ujdzie
Shiya
...
Wiadomości: 215

Gratulacje dla wszystkich! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ja mam powód do radochy w nieszczęściu. Doznałam kontuzji kolana i musiałam spędzić kilka godzin na izbie przyjęć, ale podczas badania dowiedziałam się od młodego lekarza, że mam proporcjonalne i zgrabne nogi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png cieszyłam się do końca dnia jak głupia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


...I'm on my way...

Offline

#64 12-02-2014 o 11h40

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

1. W piątek wychodzę ze szpitala.
2. Ubłagałam dziś leczenie tabletkami zamiast dożylnego YEAH!


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#65 12-02-2014 o 13h16

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Jessica23, trzymaj się, biedaku! To dobrze, że wychodzisz, a tabletki lepsze od dożylnego ;**


Moje radości: obudziłam się w objęciach mojego cudnego psa, co od razu nastawiło mnie pozytywnie na cały dzień (pies z reguły śpi z mamą, a szkoda, bo fenomenalnie grzeje mój chory kręgosłup), do tego dotarła paczka z koralikami do biżuterii.

Offline

#66 12-02-2014 o 21h05

Miss'całkiem całkiem
Naga
...
Miejsce: Zionsville
Wiadomości: 94

Chciałam się pochwalić, że zaliczyłam dziś ostatni egzamin w tej sesji i jestem przeszczęśliwa i w końcu zaczynam żyć na nowo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#67 15-02-2014 o 13h33

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Mam nowy powód do radochy - pół godziny temu ZDAŁAM PRAKTYCZY NA PRAWO JAZDY za pierwszym razem! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Przywitajcie nowego kierowcę na warszawskich ulicach <3
Teraz tylko wyrobić plastik i wsiadam w samochód /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Mam zaciesz na całej twarzy, wszyscy na terenie WORDu wiedzieli, że zdałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#68 15-02-2014 o 17h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

eufrozyma napisał

Mam nowy powód do radochy - pół godziny temu ZDAŁAM PRAKTYCZY NA PRAWO JAZDY za pierwszym razem! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Przywitajcie nowego kierowcę na warszawskich ulicach <3
Teraz tylko wyrobić plastik i wsiadam w samochód /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Mam zaciesz na całej twarzy, wszyscy na terenie WORDu wiedzieli, że zdałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

euforyzma...gratulacje, też bym się cieszyła, gdybym zdała za pierwszym razem...
Mój powód do radochy??? Nareszcie odezwałam się do kuzyna, z którym pokłóciłam się dawno, dawno temu...myślałam, że jest wściekły, ale jak się okazuje ale  NIE!!! Pogodziliśmy się...

Offline

#69 18-02-2014 o 21h47

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Dziewczyny, gratuluję każdej z osobna! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png))

Ja dziś pękam z dumy. Umieram sobie cicho na gorączkę, a tu dwa maile. Dostałam dwie propozycje pracy jednego dnia. Poza tym mam głowę pełną pomysłów i jestem zawodowo  szczęśliwa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png)

Offline

#70 19-02-2014 o 15h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Eufrozyma, rozumiem, że będąc w stolicy mam uważać na piratów drogowych? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png gratulacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png pamiętam swoje omdlenie pod budynkiem MORDu, gdy okazało się, że zdałam za 1 razem.
Lillchen, nie umieraj, pij mleko z miodem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png będziesz pracować i płacić podatki na takich degeneratów jak ja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
mój powód do radochy ma na imię Lena, ma 3.5 roku. obudziłam się rano z odżywczą maseczką z Nutelli na włosach i połowie twarzy. rośnie ciociny kosmetolog <3

Offline

#71 19-02-2014 o 16h30

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

@Imloth – lepiej nie przyjeżdżać do stolicy, jeśli nie chcesz zginąć xD Huehuehue. Od 3 marca (chyba że uda mi się odebrać prawko do piątku, przed wyjazdem :>) wprowadzam swój terror /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#72 19-02-2014 o 16h54

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

eufrozyma - po raz nie wiem który gratuluję <3
Mój powód do radości przeplata się trochę z powodem do smutku.
Jestem trochę zazdrosna (ale to chyba normalne) ale wczoraj dostałam najpiękniejszą wiadomość w moim życiu.
Gdyby nie to,że siedziałam w wannie to poduszka byłaby mokra od łez. Bo płakać można nie tylko z bólu czy cierpienia.
Oprócz tego po długim czasie zobaczyłam mój ukochany Toruń i na nowo się w nim zakochałam <3


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#73 19-02-2014 o 17h38

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Motionell, wiesz, że cieszę się razem z Tobą, nie? <3

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


To na górze w spoilerze to mój dzisiejszy powód do radochy <3 Okazuje się, że z Almette można zrobić krem do babeczek i wyjdzie pyszny <3
Polecam,
Frozia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

PS. Jeszcze dwie zostały (z 12 xDD), więc ktoś szybki może się załapać ;D

Ostatnio zmieniony przez eufrozyma (19-02-2014 o 17h38)


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#74 19-02-2014 o 17h48

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Już została tylko jedna, ja jedną ukradłam <3
Wiem,że się cieszysz razem ze mną <3


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#75 19-02-2014 o 22h04

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

A ja zdałam ostatni egzamin w sesji !! Po wielu trudach, ale się udało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png W końcu ponad tydzień ferii!!!


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

Strony : 1 2 3 4 5 ... 11