Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 9 10 11

#251 09-03-2016 o 22h12

Miss'na całego
Pacia69
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 266

Bardzo gratuluję!  ❤


https://media.giphy.com/media/5yLgockeNPYp7trRokw/giphy.gif

Offline

#252 28-03-2016 o 17h02

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Ludzie mają prawidłowe skojarzenia z moim nickiem XD


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#253 07-04-2016 o 22h56

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Cóż, moim powodem do radochy jest tydzień teatru, który jak co roku odbywa się w moim mieście i potrwa jeszcze do niedzieli. Sama brałam udział w spektaklach we wtorek (Mrożek - 5 wybranych opowiadań) i dzisiaj (Dekameron - 4 wybrane opowieści), widziałam też kilka spektakli innych teatrów. Każde z przedstawień wyszło świetne, na każdym była duża frekwencja widzów - jednak dzisiejszy wieczór przebił wszystkie dotychczasowe - na sali nie było gdzie szpilki wcisnąć. I chociaż na próbach Dekamerona nie zawsze działo się dobrze,to dzisiejsza premiera, zdaniem chyba każdego z widzów, była niesamowita. Oczywiście my, jako aktorzy widzieliśmy, jakie błędy popełniliśmy, ale publiczność była zachwycona, a to jest jednak najważniejsze. Cztery razy wychodziliśmy do ukłonów - raz musieliśmy się zawrócić z garderoby na scenę. Właśnie w takich chwilach człowiek czuje, że to całe chodzenie na próby (nieważne, że pada i zimno), uczenie się tekstów i ruchu scenicznego, integrujące zespół gry i zabawy - krócej mówiąc, wszystko to, co wiąże się z procesem tworzenia spektaklu, ma sens i daje niesamowitą satysfakcję. Do domu wróciłam po 21, spocona, spragniona i zmęczona, ale przeszczęśliwa. Którą to radością postanowiłam się podzielić na forum - przepraszam, jeśli wypowiedź jest nieco chaotyczna, wciąż jestem pod wpływem silnych (ale bardzo pozytywnych) emocji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez KimKas (07-04-2016 o 22h56)

Offline

#254 19-04-2016 o 10h43

Miss'na całego
Pacia69
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 266

Jeej ostatnio zdałam egzamin teoretyczny na prawo jazdy z maxem punktów ale byłam szczęśliwa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Z praktyką mi już chyba niestety tak dobrze nie pójdzie bo bardzo dużo ludzi oblewa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


https://media.giphy.com/media/5yLgockeNPYp7trRokw/giphy.gif

Offline

#255 26-04-2016 o 23h25

Miss'na całego
Stephanie
...
Wiadomości: 275

Jeszcze trochę i majówka \(* O *)/

Offline

#256 26-04-2016 o 23h36

Miss'całkiem całkiem
Maissie
❅ ❅ ❅ ❅ ❅ ❅ ❅ ❅ ❅
Miejsce:
Wiadomości: 150

lillchen napisał

Odkopuję temat, żeby podzielić się moją wielką radością: przyjęto mnie na wielką konferencję, która będzie świetnym punktem wyjścia dla moich studiów doktoranckich. A co najlepsze - konferencja trwa tydzień i jest w Moskwie <3


lillchen Co studiujesz?  /modules/forum/img/smilies/content3.gif

Offline

#257 27-04-2016 o 15h41

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Powód do radochy- znalazłam dzisiaj w skrzynce pocztowej pocztówkę od lillchen <3
I jakoś mi to poprawiło humor na cały dzień /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#258 28-04-2016 o 15h02

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Dostałam 5 z muzyki za aktywność na lekcji.
Lubię dostawać oceny typu 5 lub 6 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#259 03-05-2016 o 10h36

Miss'nieobczajona
joey
...
Miejsce: Tęczowa Kraina
Wiadomości: 17

Super pomysł!

Ja mam wielką radochę ze słoneczka za oknem i będę mogła wyjść wreszcie na deskę <33 I do tego mój ulubiony zespól wstawił cover piosenki mojego drugiego ulubionego zespołu^^ Taki zaciesz xDD /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif


''Tylko wariaci są coś warci''
~Szalony Kapelusznik

Offline

#260 26-05-2016 o 22h30

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Po tylu latach (czyt. miesiącach) w końcu mnie odblokowali *YEY* /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#261 28-04-2017 o 14h34

Miss'wow
Bakteria
иα∂zιєנα
Wiadomości: 511

Ja tam mam zaciesz ze wszystkiego, nawet, jeśli dostaję z kartkówki 3, mówię sobie, że zawsze mogło być gorzej.
A tak na serio, było mi bardzo miło, gdy spytałam przyjaciółek za kogo mnie uważają- optymistę, pesymistę czy realistę. Powiedziały, że optymistę, bo nie widziały, żebym kiedykolwiek płakała. ^-^ Aż mi się ciepło na sercu zrobiło.

Offline

#262 07-05-2017 o 15h58

Miss'ok
Mouseline05
ღ ღ ღ ღ..ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ
Miejsce: Łódź
Wiadomości: 54

Dostałam 2 chomiki ^^


~Jednorożce są wszędzie !~

Offline

#263 05-06-2017 o 15h58

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

Mouseline05 napisał

Dostałam 2 chomiki ^^


Ale fajnie <3 Jak je nazwałaś?


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#264 14-07-2017 o 21h32

Miss'ujdzie
zielonysufit666
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 175

Jesienią przyszłego roku pojadę na koncert ukochanego zespołu i prawdopodobnie w następne wakacje pojadę do USA ^^

Offline

#265 07-08-2017 o 21h18

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

A ja się cieszę, bo podpisałam umowę o pracę na czas nieokreślony i dostałam razem z nią podwyżkę <3 Do tego Austriacy się mną zachwycali, jak byli na wizycie w Polsce, a strasznie się denerwowałam przed ich przyjazdem, bo wiedziałam, że będę musiała po niemiecku szprechać : O Ale udało się, przeżyłam! <3


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#266 09-08-2017 o 18h46

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

Ja się cieszę, bo zakwalifikowałam się do defilady finalistek! Nie wierzę, że to się stało,  bo moje stylizacje najlepsze nie są (w sumie sami widzieliście w konkursach xD), a to wszystko dzięki Harmoszkom! Dziękuję serowakanapkaPiezegDarczu, Stocking, @Kękąkę. Niby nic ważnego, a ja się bardzo cieszę. Jak chcecie, to możecie na mnie głosować, byłabym bardzo wdzięczna! Dostałam od bota taką wiadomość:
"Gratulacje! Twoja miss zakwalifikowała się do defilady Miss Fashion!

Miss będzie wyświetlać się przez 2 dni na defiladzie finalistek, gdzie pozostałe miss będą mogły na nią zagłosować!

Uwaga! Jeżeli następnym razem nie będziesz chciała, aby twoja miss znajdowała się w gronie finalistek, możesz aktywować taką opcje w zakładce "Moje konto".

Powodzenia!"

Finał to już coś całkiem dużego. Ale i tak wątpię, że zajmnę któreś miejsce. Tak dużo jest fajnych stylizacji i czemu mieliby wybrać akurat moją? Ale i tak jeszcze raz bardzo dziękuję Harmoszkom i tym, którzy na mnie głosują (jakby co, jestem taka różowa i biała...)

Ostatnio zmieniony przez KlaraM (09-08-2017 o 23h47)


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#267 22-08-2017 o 22h19

Miss'całkiem całkiem
PiezegDarczu
...
Miejsce: Azerbejdżan
Wiadomości: 135

Głowa do góry będzie k!

"-Ano, cóż, paskudny otacza nas świat-mruknął wreszcie.
-Ale to nie powód,byśmy wszyscy paskudnieli."
~Andrzej Sapkowski

Offline

#268 25-08-2017 o 21h06

Miss'Sensei
SoJin
Does anyone know how it makes me feels Goodbye until the day we meet again
Wiadomości: 1 030

3/10
Człowiek traci grunt pod nogami, kiedy traci ochotę do śmiechu.
Ken Kesey Lot nad kukułczym gniazdem


https://68.media.tumblr.com/9c1102adf5450d91c2c1cdac1c0fbf43/tumblr_ok3f2zQcsJ1r4cs5io9_500.gif

Offline

#269 25-08-2017 o 21h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

7/10
Wiem tylko, że choć wszyscy mają swoje braki, nic im nie sprawia takiej frajdy, jak wyśmiewanie i poniżanie innych.
Ken Kesey Lot nad kukułczym gniazdem

Offline

#270 25-08-2017 o 21h55

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

[..] trzeba się śmiać ze wszystkiego
Ken Kesey – Lot nad kukułczym gniazdem


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#271 26-08-2017 o 14h51

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Czasami zapominamy jak wiele może zdziałać śmiech. ~ Ken Kesey, Lot nad kukułczym gniazdem, 6/10

Offline

Strony : 1 ... 9 10 11