Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 56

#76 29-05-2013 o 23h20

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Aiamate napisał

Właśnie byłam zaskoczona, kiedy zobaczyłam Foundue w jedzeniu ze stoku i przypomniało mi się, że miała je na podłodze. Może kiedyś uda mi się odszukać tą użytkowniczkę. Może to był bug, albo można kupić gdzieś jeszcze jako akcesoria.

A próbowałaś u siebie jedzenie postawić???


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#77 29-05-2013 o 23h26

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Próbowałam, jak na razie porażka ;b

Offline

#78 29-05-2013 o 23h38

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

To raczej było akcesorium, jedzenia jeszcze nie rozgryzłam jak postać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Prawdopodobnie jest zarezerwowane na kuchnię, która ma się pojawić "wkrótce".

Offline

#79 29-05-2013 o 23h41

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Amik napisał

To raczej było akcesorium, jedzenia jeszcze nie rozgryzłam jak postać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Prawdopodobnie jest zarezerwowane na kuchnię, która ma się pojawić "wkrótce".

jest taka możliwość lub wystąpił bug


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#80 29-05-2013 o 23h44

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

O,kuchnia byłaby fajna.

Jeżeli odnajdę jedzenie jeszcze u kogoś w mieszkaniu (jak to brzmi xD) to dam znać.

Wiem, że to co innego niż bagietki i inne pieczywka w biurze typowych piekarek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
W sumie też intrygująca dla mnie sprawa... Ale pewnie to element zaliczenia poziomu.

Offline

#81 29-05-2013 o 23h47

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Właśnie, całkiem możliwe, że to z któregoś z sekretnych szkoleń albo tajemniczych misji, o których nic nie wiemy ;-;
Sama również dam znać, gdy zauważę coś dziwnego...

Offline

#82 29-05-2013 o 23h49

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Aiamate napisał

O,kuchnia byłaby fajna.

Jeżeli odnajdę jedzenie jeszcze u kogoś w mieszkaniu (jak to brzmi xD) to dam znać.

Wiem, że to co innego niż bagietki i inne pieczywka w biurze typowych piekarek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
W sumie też intrygująca dla mnie sprawa... Ale pewnie to element zaliczenia poziomu.

nie element zaliczenia poziomu,tylko jaką prace masz na początku i kolejną,dostajesz rózne rzeczy włącznie ze strojem.(nie masz kasy korzystasz z tego co dostałaś) i aranżujesz z tego co masz


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#83 30-05-2013 o 18h14

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Aiamate, to nie jest bug.
Jak znajde gdzie to bylo to Ci napisze

Edit:
Nie potrafie znalezc na której to bylo str
Wpisz sobie po prostu w Ikelandzie "Fondue" i Ci wyskocy. Az w 4 wersjach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
A jedzenia, którym mozna udekorowac pomieszczenia, jest sporo. Trzeba tylko troche poszukać.
Ale są i owoce, i kieliszki, i drinki, i kurczak/indyk, i nawet muffinki  /modules/forum/img/smilies/bave.gif

Ostatnio zmieniony przez Prakseda (30-05-2013 o 18h26)

Offline

#84 30-05-2013 o 18h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

YooSti napisał

Aiamate napisał

O,kuchnia byłaby fajna.

Jeżeli odnajdę jedzenie jeszcze u kogoś w mieszkaniu (jak to brzmi xD) to dam znać.

Wiem, że to co innego niż bagietki i inne pieczywka w biurze typowych piekarek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
W sumie też intrygująca dla mnie sprawa... Ale pewnie to element zaliczenia poziomu.

nie element zaliczenia poziomu,tylko jaką prace masz na początku i kolejną,dostajesz rózne rzeczy włącznie ze strojem.(nie masz kasy korzystasz z tego co dostałaś) i aranżujesz z tego co masz

Skoro mowa o rzeczach z pracy, to trochę ubolewałam, że wzięłam ten zwykły kurs, bo bym zapełniła biuro bułeczkami i ladą Q_Q
Ale koniec końców, powiedziałam sobie "O nie! Tym razem nie popełnię tego błędu". Zapłaciłam trochę więcej, bo miałam resztki z doładowania i wzięłam szybki kurs. Teraz cieszę się mebelkami fryzjerki. *_*
Chcę potem zrobić to samo z sekretarką, ale nie wiem ile jeszce zapłacę. Pewnie będzie jakieś biurku i opłaca mi się niż kupowanie w Ikealandzie. =.=

Ostatnio zmieniony przez Misa (30-05-2013 o 18h29)

Offline

#85 30-05-2013 o 18h36

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Ale w Ikelandzie mozesz sobie kupić jakie biurko chcesz a tam dostajesz tylko jeden model, który niekoniecznie musi Ci sie podobac.

Offline

#86 30-05-2013 o 18h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Prakseda napisał

Ale w Ikelandzie mozesz sobie kupić jakie biurko chcesz a tam dostajesz tylko jeden model, który niekoniecznie musi Ci sie podobac.

Akurat co do rodzaju mebla nie jestem taka wybredna. Po prostu wydaje mi się, że bardziej się opłaca dostać biurko niż płacić mniej za kurs (bo jedyne jakie może mi się podobać, może mnie kosztować więcej niż podwójna zapłata za kurs). Poza tym wydaje mi się, że prócz biurka dostanę jeszcze parę innych rzeczy, jak to bylo z poprzednimi karierami.

Offline

#87 30-05-2013 o 18h53

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Tak. Dostaniesz biurko, krzesło i... wiecej nie powiem ;P

Ja wzielam ten przyspieszony i nie żałuję. Mimo, że biurko i krzesło do gustu mi nie przypadło, to inne otrzymane rzeczy chętnie wykorzystam. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#88 30-05-2013 o 19h31

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Ja to już się zorientowałam co się dostaje przy szkoleniu tuzin prac do przodu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Niektóre gadżety już widzę w swoim biurze <3

Offline

#89 30-05-2013 o 19h32

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Rzeczy przy sekretarce są naprawdę fajne, ale powiem wam, że na sekretnych szkoleniach to dopiero się dzieje ;)
Nie mogę się przez to doczekać wyższych poziomów ;-;

Zaczął mi się marzyć pokój urządzony w klimacie Alicji z Krainy Czarów. Nawet już powoli wiem, co bym do niego włożyła, jakie ściany etc. Tylko ciągle nie stać mnie na pałac, by mieć więcej pomieszczeń ;-;

Ostatnio zmieniony przez Amik (30-05-2013 o 19h32)

Offline

#90 30-05-2013 o 19h41

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Amik napisał

Zaczął mi się marzyć pokój urządzony w klimacie Alicji z Krainy Czarów. Nawet już powoli wiem, co bym do niego włożyła, jakie ściany etc. Tylko ciągle nie stać mnie na pałac, by mieć więcej pomieszczeń ;-;

Złodziejka pomysłów! |D
Ja póki co pójdę do ikelandu i zacznę sobie robić listę rzeczy potrzebnych do zbudowania Wonderlandu. Drink me musi być, zobaczę czy jakieś ciasteczka są, grzybki kolorowe też pasować będą.

Offline

#91 30-05-2013 o 19h49

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Są i grzybki i ciasteczka (muffinki). I dzbanuszek z herbatką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#92 30-05-2013 o 20h24

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Masakra napisał

Amik napisał

Zaczął mi się marzyć pokój urządzony w klimacie Alicji z Krainy Czarów. Nawet już powoli wiem, co bym do niego włożyła, jakie ściany etc. Tylko ciągle nie stać mnie na pałac, by mieć więcej pomieszczeń ;-;

Złodziejka pomysłów! |D
Ja póki co pójdę do ikelandu i zacznę sobie robić listę rzeczy potrzebnych do zbudowania Wonderlandu. Drink me musi być, zobaczę czy jakieś ciasteczka są, grzybki kolorowe też pasować będą.

Po prostu jestem Twoją siostrą i mam podobny gust!
To ty mi zabierasz Wonderland, to ja zrobię... Em... Nie no, za dużo jest tutaj domów strachu ;-;

Przydałaby się WishLista. Zarówno U Nine jak i w Ikelandzie.

Offline

#93 30-05-2013 o 20h35

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Zdecydowanie! :C
A że nie ma wishlisty to ja używam jednego z rozszerzeń do notatek do notowania co chcę i co ładne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
I tak mnie póki co na wonderland nie stać, nawet biura nie skończyłam.
Zrób kwiaciarnię w pokoju /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png Całe na zielono i wszędzie roślinki i kwiatki...
...ok, to też pomysł dla mnie ^^;

Offline

#94 30-05-2013 o 20h50

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

JUŻ KUMAM!
Dzięki wszystkim za wytłumaczenie skąd niektórzy mają "branżowo" urządzone biura /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png (Ciekawe jak wygląda urządzone biuro pielęgniarki /modules/forum/img/smilies/epingle.gif./modules/forum/img/smilies/epingle.gif)

Poszukam jedzonka wśród akcesoriów i jak będzie mnie stać to sobie na pewno kupię dzbanek z herbatą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#95 30-05-2013 o 21h04

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

A ja teraz szukam mebli w stylu lat 70-90 jak coś znajdę to dam znać


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#96 30-05-2013 o 21h10

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

W sumie dochodzę do wniosku, że fajnie by było mieć salon urządzony w stylu vintage i pod tym kątem będę teraz szukać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ciekawe czy mi coś wyjdzie.

Offline

#97 30-05-2013 o 22h20

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Kończąc temat jedzenia
Złapał mnie mały głód i wyruszyłam na poszukiwanie jedzenia. Był to głód wiedzy, którą teraz chętnie podzielę się z wami i serdecznie dziękuję osobom, które naprowadziły mnie na właściwy tor!!   
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Myślę, że lista będzie się jeszcze rozwijała i na pewno przyda się Miss, które będą chciały np. jedno z pomieszczeń swojej willi zaaranżować na Kuchnię (/modules/forum/img/smilies/sourire.gif) a także te, które po prostu będą chciały postawić sobie filiżankę z herbatą na stoliku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

[Salon] [Akcesoria]
[16] nóż serów, kieliszek koktajlowy, butelki z trunkami,  [17] dwa rodzaje butelek z trunkami, [18] taca ze szklankami, [21] tortiflette, czajniczki żeliwne, [22] czajniczki żeliwne, [24] fondue, [48] szampan, kieliszek z szampanem, [54] indyk świąteczny,
[58] kieliszek, [59] kieliszek, widelec, talerz, [60] talerz.

[Ogród] [Akcesoria]
[3] łopatka do grilla, [8] szczypce do grilla, [10] drzewko pomarańczowe, [15] widelec na grilla.

[Ogród] [Meble]
[2] i [3] grill.

[Biuro] [Akcesoria]
[10] kieliszek gotycki, [11] czajniczek i czarki chińskie, [13] kieliszek, szejker, kubeł z szampanem, [14] kubeł z szampanem, półmisek, [15] pettits fours, [26] i[27] CroMagiczny eliksir, fiolki, butelki z..., [28] kocioł ze słodyczami, [29] i [58] dynie Halloween.

[Biuro] [Meble]
[8] krzesło barowe, [10] bar.

[Plaża] [Akcesoria]
[4] ananas, koktajl, arbuz, [8] kokos, [9] szklanka soku, [10] butelka soku, [14] koktajl.

[Narty] [Różne]
[7] filiżanka gorącej czekolady, [8] filiżanka kawy.

[Wieś] [Akcesoria]
[12] tort nie-urodzinowy, [14] buteleczki "wypij mnie", [15] babeczki z kremem, muffinki z truskawką, [16] dwa rodzaje czajniczków, [16] dwa rodzaje filiżanek, [18] owoce: pomarańcza, dwa rodzaje gruszek, trzy rodzaje jabłek, dwa rodzaje winogron, kosz z owocami.

[Wieś] [Rośliny]
[3] grzyb jesienny i ogromny, [4] dwa rodzaje ogromnych grzybów, [5] jeszcze więcej ogromnych grzybów, [8] dla urozmaicenia 3 grzybki na koniec.

[Wieś] [Przedmioty użytkowe]
marchewka dla konia.

[Kino] [Akcesoria kinowe]
[1] starodawna taca, [13] batonik, drażetki, cola, cukierki, popcorn.
Pozdrawiam i życzę miłego urządzania.
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Ostatnio zmieniony przez Aiamate (31-05-2013 o 00h04)

Offline

#98 30-05-2013 o 22h35

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

WOW!
Podziwiam, że chciało Ci się to wszystko przeglądać.
Odwaliłaś kawał dobrej roboty. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

...i nie wiem jak Ci to powiedzieć, że przy jakiejkolwiek aktualizacji typu dodanie nowych mebelkow do Ikelandu, strony które podałaś przestaną być aktualne

Offline

#99 30-05-2013 o 22h37

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Tak mi się wydaje, że w przyszłości ma się pojawić takie pomieszczenia jak kuchnia.
Jak już będzie jutro to może sobie jeszcze dokupię coś z jedzenia, w końcu artystyczne biuro zasługuje na pełnię artystycznego nieładu.

Offline

#100 30-05-2013 o 22h49

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Prakseda napisał

WOW!
Podziwiam, że chciało Ci się to wszystko przeglądać.
Odwaliłaś kawał dobrej roboty. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

...i nie wiem jak Ci to powiedzieć, że przy jakiejkolwiek aktualizacji typu dodanie nowych mebelkow do Ikelandu, strony które podałaś przestaną być aktualne

Spoko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
ale póki co możemy z tego korzystać, a uaktualnienie tego to będzie chwila (jeżeli dołożą coś na początek listy to po prostu numerki wzrosną o ileś).
Zresztą, wypisałam to co jest na chwilę obecną- jeżeli coś pozmienia się drastycznie to po prostu się wpisze w wyszukiwarkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Ale dzięki za troskę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 56