Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 ... 56

#1 28-05-2013 o 13h09

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Witajcie!  /modules/forum/img/smilies/content3.gif

Przeglądałam profile w poszukiwaniu ciekawie urządzonych mieszkanek i niestety znalazłam ich bardzo mało (ale jak już były to naprawdę zachwycały /modules/forum/img/smilies/epingle.gif/modules/forum/img/smilies/coeur.gif/modules/forum/img/smilies/epingle.gif). Szkoda, bo to też fajna sprawa i gra daje dużo możliwości. Smutno mi się robi, kiedy oglądam ekstra wystylizowane Miss, które mieszkają w pustych ścianach, najczęściej z długopisem na podłodze... /modules/forum/img/smilies/snif.gif

Więc jeżeli ktoś przeznacza część swoich MM, żeby urządzić swoje gniazdko, to zapraszam do tego wątku. /modules/forum/img/smilies/content3.gif

/modules/forum/img/smilies/sourire.gif /modules/forum/img/smilies/sourire.gif Urządźmy tu sobie kącik wnętrzarski! /modules/forum/img/smilies/sourire.gif /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

Możemy tu się dzielić:
- inspiracjami (zdjęcia z sieci),
- chwalić nowymi przedmiotami, aranżacjami, innowacyjnymi rozwiązaniami,
- oceniać, komentować (konstruktywnie!), doradzać,
- pomagać w poszukiwaniach (gdzie jest podstrona jest np. obraz z kotem? tania lampka?) i nie tylko (np. co zrobić żeby biurko nie zachodziło na Miss?)
- itp. itd. co tylko do głowy przyjdzie w temacie.


Spędzać po prostu fajnie razem czas z Miss o podobnej pasji! /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

Pozdrawiam serdecznie!
/modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif Sandra.
______________________________________________________________________________________
Ciekawostki i wskazówki:
W trakcie plotkowania na temat urządzania wnętrz odkrywamy pewne ciekawe funkcje, które często nie są widoczne na pierwszy rzut oka. Dlatego aby były widoczne dla każdego i łatwe do odszukania będę dopisywała je w pierwszym poście /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

1) "Powielanie" przedmiotów:
Kupiłaś np. poduszkę w akcesoriach do salonu i dochodzisz do wniosku, że pasowałaby Ci także do biura. Jednak kiedy stoisz w biurze i klikasz na ikonkę akcesoriów poduszki tam nie ma :c. Aby zmienić ten stan korzystasz z listy rozwijanej (ten biały prostokącik ze strzałeczką w dół) i wybierasz z niej "salon"...  Et voila!   Żeby zaoszczędzić MM i żeby było ciekawie możesz w ten sposób pomalować ściany, powiesić firanki, udekorować pokoje a nawet postawić sobie konia w salonie! /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

2) W oczekiwaniu na kuchnię...
Zanim nasza Miss będzie mogła sobie ugotować obiad we własnej kuchni, trzeba będzie improwizować i wysilić kreatywność. Jak to się mówi: Polak potrafi! .
Dla wszystkich Miss, które mogą np. dodatkowy pokój w swojej willi/pałacu zaaranżować na kuchnię, lub po prostu tych, które chcą sobie postawić herbatkę na stoliku, przygotowałam "kulinarną listę":
[Salon] [Akcesoria] [16] nóż serów, kieliszek koktajlowy, butelki z trunkami,  [17] dwa rodzaje butelek z trunkami, [18] taca ze szklankami, [21] tortiflette, czajniczki żeliwne, [22] czajniczki żeliwne, [24] fondue, [48] szampan, kieliszek z szampanem, [54] indyk świąteczny, [58] kieliszek, [59] kieliszek, widelec, talerz, [60] talerz.
[Ogród] [Akcesoria] [3] łopatka do grilla, [8] szczypce do grilla, [10] drzewko pomarańczowe, [15] widelec na grilla.
[Ogród] [Meble] [2] i [3] grill.
[Biuro] [Akcesoria] [10] kieliszek gotycki, [11] czajniczek i czarki chińskie, [13] kieliszek, szejker, kubeł z szampanem, [14] kubeł z szampanem, półmisek, [15] pettits fours, [26] i[27] CroMagiczny eliksir, fiolki, butelki z..., [28] kocioł ze słodyczami, [29] i [58] dynie Halloween.
[Biuro] [Meble] [8] krzesło barowe, [10] bar.
[Plaża] [Akcesoria] [4] ananas, koktajl, arbuz, [8] kokos, [9] szklanka soku, [10] butelka soku, [14] koktajl.
[Narty] [Różne] [7] filiżanka gorącej czekolady, [8] filiżanka kawy.
[Wieś] [Akcesoria] [12] tort nie-urodzinowy, [14] buteleczki "wypij mnie", [15] babeczki z kremem, muffinki z truskawką, [16] dwa rodzaje czajniczków, [16] dwa rodzaje filiżanek, [18] owoce: pomarańcza, dwa rodzaje gruszek, trzy rodzaje jabłek, dwa rodzaje winogron, kosz z owocami.
[Wieś] [Rośliny] [3] grzyb jesienny i ogromny, [4] dwa rodzaje ogromnych grzybów, [5] jeszcze więcej ogromnych grzybów, [8] dla urozmaicenia 3 grzybki na koniec.
[Wieś] [Przedmioty użytkowe] marchewka dla konia.
[Kino] [Akcesoria kinowe] [1] starodawna taca, [13] batonik, drażetki, cola, cukierki, popkorn.
(* jest to stan z 30/05/13, numer podstron może ulec niewielkiej zmianie po dodaniu nowych przedmiotów- będę się starała nanosić zmiany w miarę swoich możliwości)

3) Facet nie pasuje Ci do wystroju?
SCHOWAJ GO ZA TAPETĘ!
Klikasz na typa, następnie na drugą strzałeczkę w kółeczkach licząc od dołu- klikasz do oporu, aż delikwent zniknie. Podobno wygląda spod tapety, żeby podziwiać Twoją nową fryzurę, którą ułożyłaś z użyciem szczotki albo nowo dodaną dekorację- to miłe, ale potem należy go schować z powrotem powtarzając ten myk.

4) Więcej przestrzeni
Przyznajmy szczerze, że standardowe pokoiki są dość małe. Postawisz biurko, kanapę, stół i już nie masz miejsca na nic więcej. Myślisz sobie- przydałoby się więcej przestrzeni. A więcej przestrzeni to więcej podłogi. Tak, tak! Banalne a jakie proste!
1) Kupujesz więc drugą podłogę, najlepiej identyczną z tą, którą masz w pomieszczeniu.
2) Dzielisz ścianę (na wprost) mniej więcej na pół, na prawo położysz podłogę, lewą połowę zostawisz. Teraz przyda się trochę zabawy z perspektywą a mianowicie, żeby wyglądało naturalnie przedmioty z tyłu muszą być mniejsze. Od tego są właśnie przyciski lupy z minusikiem! Musisz podłogę odpowiednio zmniejszyć, przed położeniem ją na miejsce docelowe.
3) Kiedy już dopasujesz podłogi tak żeby zlało się w jedno i wyglądało sensownie możesz zacząć urządzać swoją wnękę! Oczywiście mebelki będzie trzeba też perspektywicznie zmniejszyć. Tutaj przyda się już Twoja kreatywność! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Inspiracje znajdziecie tutaj: Room design (powiększanie, zdobienie, ciekawostki)

5) Konkurs Deco
Uważasz, że salon masz znacznie ładniejszy od biura, które z automatu załadowało się do konkursu- to jest na to rada.
Na samym dole strony mieszkania, małym (ledwo widocznym) druczkiem masz "Wybierz ten pokój na defiladę."
Warto jednak zrobić to po północy (jeżeli jest możliwość), ponieważ po zmianie wyświetlanego pomieszczenia punkty za TEN DZIEŃ są zerowane.

6) GRA
W Sali Gier powstała gra, w której można oceniać mieszkania innych Miss w skali od 1 do 10. Zapraszam serdecznie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png klik!


Reszta wkrótce... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Aiamate (08-07-2013 o 21h11)

Offline

#2 28-05-2013 o 13h22

Miss'nieobczajona
KelseyJones
...
Miejsce: Los Angeles
Wiadomości: 23

ale to też nie chodzi o same upiększanie swoich miss ale tez od miss monet kto ile ma i ile doładowuje i od zadań z kupowaniem różnych rzeczy

Offline

#3 28-05-2013 o 15h12

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Ja sobie biuro urządzam artystycznie, przydałyby sie jeszcze farby, rysunki i inne duperele, ale zbankrutowałam TT__TT Faceta jeszcze bym przebrała, bo mi nie pasuje do wystroju biura zupełnie D:


Jeśli mogę coś powiedzieć, to uważam, ze źle przypinasz kartki na tablicy! Kartka przechylona powinna zostać złapana pineską za ten róg prawy. Łamiesz prawa fizyki x) Ta żółta ściana to ni w kij ni w oko, jakby akurat na ten kolor pomalowana bo taka farba została. Jeszcze bym jakąś zielenią zarzuciła.

Ostatnio zmieniony przez Masakra (28-05-2013 o 15h18)

Offline

#4 28-05-2013 o 18h57

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Przyjmuję zaproszenie do wnętrzarskiego kącika. Ja meblując swoje 4 kąty patrzyłam pod swój gust i to co mi się podoba. Aczkolwiek jak bym miała możliwość w życiu realnym,to bym podobnie urządziła swoją chatę...


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#5 28-05-2013 o 19h31

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Ja mam zamiar urządzić salon na bogato i mam już wybrane kilka przedmiotów:
-tapeta klasyczna ta złota ze strony 4 w ściana po lewej
-na podłogę chcę dać panele ale one takie drogie (980 MM)
-na ścianę dam złoty zegar zakochani ze strony 2(110MM)
-dam też metalowa półka złota ze strony 5
-zasłonę konwalia ze 11 złotą
MEBLE:
-metalowy stoik złoty ze strony 1
-Metalowe, ozdobne krzesło ze strony 2


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#6 28-05-2013 o 19h46

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Mi całkiem przypadkiem wyszło modernistycznie i czarno-biało, ale jeśli bóg i parta ( i MM ) pozwolą, planuje generalny remont.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#7 28-05-2013 o 20h01

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Masakra napisał

Jeśli mogę coś powiedzieć, to uważam, ze źle przypinasz kartki na tablicy! Kartka przechylona powinna zostać złapana pineską za ten róg prawy. Łamiesz prawa fizyki x) Ta żółta ściana to ni w kij ni w oko, jakby akurat na ten kolor pomalowana bo taka farba została. Jeszcze bym jakąś zielenią zarzuciła.

A racja z pineskami, przyjrzałam się i zamieniłam. (Widać za bardzo uwierzyłam w elektrostatykę i tarcie ;b)
Dobrze, że ktoś czuwa nad ładem wszechświata! /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

Kiedy robiłam zakupy miałam zupełnie inne wyobrażenie o tym żółtym kolorze.
Że z białymi meblami i kolorowymi dodatkami będzie wyglądało tak skandynawsko i w ogóle. Rozczarowałam się gdy wstawiłam ją do pokoju, ale niech już zostanie- wszak żółty to mój ulubiony kolor, więc nie będę dla niego surowa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Może kiedy kupię okno i więcej dodatków przestanie się tak rzucać w oczy.


Twój pokój wygląda ekstra!!
Chociaż jakby był rzeczywisty to bałabym się malować na białym "dywanie" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
-> Możesz np. dokupić plam i bohomazów i dać pod sztalugę, że niby artysta w akcji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
i faktycznie, Twój facet mógł ubrać inną koszulę... ale to tylko facet /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#8 28-05-2013 o 21h15

Miss'na całego
veriolli
...
Miejsce: Okolice Gdańska.
Wiadomości: 338

Ja sobie w sumie tylko na razie urządziłam salon, bo dostałam masę przedmiotów jak byłam w Chinach, z tych misji. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#9 28-05-2013 o 21h21

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Denerwuje mnie, kiedy moja miss ma faceta, a ten się w każde pomieszczenie wtranżala. No zero prywatności }:>

Ja M3 mojej misski urządzam zupełnie inaczej, niż urządziłabym swój dom : D Po prostu jak zwykle już powoli tworzę w myślach Kartę Postaci mojej postaci i wszystko dopasowuję pod jej charakter.

Biuro na razie jest skromne, w przyszłości kompletnie nie będzie przypominało biura. Kiedy uzbieram na pałac (aha, jasne) albo coś w ten deseń i będą dwa biura to jedno poświęcę na pokój do nekromancji i czarnej magii (znajdzie się tam między innymi obecnie stojący w salonie stolik do nekromancji).
Salon... Trochę tego, trochę tamtego. Nie podobają mi się okna, więc jedynie wiszą zasłony. Ciemne i masywne. Wcześniej tam nie było sofy, to jakoś lepiej wyglądało, ale oj tam. Chwilowo niech jest zagracone. Moje postać lubi, gdy wszędzie jest dużo wszystkiego.
Łazienka mi się podoba, jest użyteczna i o to chodzi. Wcześniej miałam w szafeczce na półeczce wystawę żeli pod prysznic, ale mi się nie chce jej odtwarzać, a poza tym wydaje mi się, że jest dobrze tak jak teraz. Najbardziej lubię te poduchy.
Wieś zostanie taka, bo jest cudowna. Chyba, że będzie można kiedyś dokupić noc/gwiazdy.
Na plaży jest przegięcie, wiem. Ale to specjalnie, żeby poddenerwować moją postać ;_
Stacja narciarska mi się podoba, wątpię bym coś zmieniała. Ale źle jest, kiedy mam chłopaka. Nie mam gdzie go upchnąć ;-; (W normalnych pomieszczeniach ukrywam go pod wszystkimi warstwami).

Ostatnio zmieniony przez Amik (28-05-2013 o 21h27)

Offline

#10 28-05-2013 o 21h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A ja mam pytanie, właśnie co do wystroju. Kupiłam kilka rzeczy do ogrodu, ale gdzie ten ogród jest? ; n ;

Zajęłam się wnętrzem, ale jakoś tak... Nie mam do tego ręki. Najlepiej wszystko przekształciłabym w salę tortur.

Offline

#11 28-05-2013 o 21h25

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Miiyoki napisał

A ja mam pytanie, właśnie co do wystroju. Kupiłam kilka rzeczy do ogrodu, ale gdzie ten ogród jest? ; n ;

Zajęłam się wnętrzem, ale jakoś tak... Nie mam do tego ręki. Najlepiej wszystko przekształciłabym w salę tortur.

Ogrody mają tylko mała willa i duża willa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#12 28-05-2013 o 21h27

Miss'na całego
veriolli
...
Miejsce: Okolice Gdańska.
Wiadomości: 338

Miiyoki napisał

A ja mam pytanie, właśnie co do wystroju. Kupiłam kilka rzeczy do ogrodu, ale gdzie ten ogród jest? ; n ;

Zajęłam się wnętrzem, ale jakoś tak... Nie mam do tego ręki. Najlepiej wszystko przekształciłabym w salę tortur.

Zależy jakie masz mieszkanie, jeżeli to pierwsze początkowe czyt. (kawalerka) to tam ogrodu nie znajdziesz, ale w tych innych już owszem. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#13 28-05-2013 o 21h28

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Miiyoki napisał

Zajęłam się wnętrzem, ale jakoś tak... Nie mam do tego ręki. Najlepiej wszystko przekształciłabym w salę tortur.

Ooo, tego mi brakuje w planach na większe mieszkanie *_*

I potwierdzam, ogród od lepszych domków. Nie mogę się doczekać, aż będę go miała. Kupiłam już ładne tło i trawę *_*

Offline

#14 28-05-2013 o 21h31

Miss'na całego
veriolli
...
Miejsce: Okolice Gdańska.
Wiadomości: 338

Amik napisał

Denerwuje mnie, kiedy moja miss ma faceta, a ten się w każde pomieszczenie wtranżala. No zero prywatności }:>

Ja M3 mojej misski urządzam zupełnie inaczej, niż urządziłabym swój dom : D Po prostu jak zwykle już powoli tworzę w myślach Kartę Postaci mojej postaci i wszystko dopasowuję pod jej charakter.

Biuro na razie jest skromne, w przyszłości kompletnie nie będzie przypominało biura. Kiedy uzbieram na pałac (aha, jasne) albo coś w ten deseń i będą dwa biura to jedno poświęcę na pokój do nekromancji i czarnej magii (znajdzie się tam między innymi obecnie stojący w salonie stolik do nekromancji).
Salon... Trochę tego, trochę tamtego. Nie podobają mi się okna, więc jedynie wiszą zasłony. Ciemne i masywne. Wcześniej tam nie było sofy, to jakoś lepiej wyglądało, ale oj tam. Chwilowo niech jest zagracone. Moje postać lubi, gdy wszędzie jest dużo wszystkiego.
Łazienka mi się podoba, jest użyteczna i o to chodzi. Wcześniej miałam w szafeczce na półeczce wystawę żeli pod prysznic, ale mi się nie chce jej odtwarzać, a poza tym wydaje mi się, że jest dobrze tak jak teraz. Najbardziej lubię te poduchy.
Wieś zostanie taka, bo jest cudowna. Chyba, że będzie można kiedyś dokupić noc/gwiazdy.
Na plaży jest przegięcie, wiem. Ale to specjalnie, żeby poddenerwować moją postać ;_
Stacja narciarska mi się podoba, wątpię bym coś zmieniała. Ale źle jest, kiedy mam chłopaka. Nie mam gdzie go upchnąć ;-; (W normalnych pomieszczeniach ukrywam go pod wszystkimi warstwami).

Śliczną masz tą łazienkę! ;___; Salon jedynie trochę przeładowany, ale tak jak sama powiedziałaś z czasem sobie wszystko urządzisz. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ja jak sobie doładowałam to wolałam pierw wywalić kasę w te misje w chinach i dobiłam do 9, zrobiłam 2/3, a 3 to była taka, abym kupiła 300 ubrań chińskich, to się przeżegnałam, miałam zaledwie 90. Teraz planuję, że jak doładuję sobie MM to zajmę się pierw łazienką oraz biurem, bo salon jest okej wg mnie i przede wszystkim wylecę do Kenii! ;-;

Offline

#15 28-05-2013 o 21h34

Miss'na całego
veriolli
...
Miejsce: Okolice Gdańska.
Wiadomości: 338

Amik czy wspominałam o tym, że również masz cudowną plażę, wieś i stację narciarską? ;_; Ahaha, jak najszybciej muszę doładować i też sobie urządzić. Tak poza w sumie tematem, ten koń Ci coś daję? Oprócz punktów nastroju? ;o

Offline

#16 28-05-2013 o 21h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dziękuję bardzo za odpowiedzi, czasami przeraża mnie jak bardzo jestem tu nieogarnięta. ; x ;

Offline

#17 28-05-2013 o 21h37

Miss'na całego
veriolli
...
Miejsce: Okolice Gdańska.
Wiadomości: 338

Miiyoki napisał

Dziękuję bardzo za odpowiedzi, czasami przeraża mnie jak bardzo jestem tu nieogarnięta. ; x ;

Ja na początku też byłam i zadawałam masę bezsensownych pytań. ;-;

Offline

#18 28-05-2013 o 21h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

veriolli napisał

Miiyoki napisał

Dziękuję bardzo za odpowiedzi, czasami przeraża mnie jak bardzo jestem tu nieogarnięta. ; x ;

Ja na początku też byłam i zadawałam masę bezsensownych pytań. ;-;

Więc zadawanie masy bezsensownych pytań się opłaca. Okej, zapamiętam. Tak się składa, że to moja specjalność. ^u^ A teraz sobie idę, już nie offtopuję i życzę miłego wieczoru.

Offline

#19 28-05-2013 o 21h47

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Miiyoki napisał

Dziękuję bardzo za odpowiedzi, czasami przeraża mnie jak bardzo jestem tu nieogarnięta. ; x ;

Spoczko, po to właśnie został założony ten temat.

Przedmioty się przydadzą kiedy się dorobisz ogródka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

W sumie szkoda, że nie ma możliwości wykorzystywania przedmiotów poza ich miejscem docelowym. Chętnie pomieszałabym parę rzeczy np. z ogródka do salonu. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

Offline

#20 28-05-2013 o 21h54

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Ja przeniosłam wiele rzeczy po różnych pomieszczeniach. Np poduszki w łazience są z salonu! xD
Wystarczy wybrać na takiej liście rozwijanej.

Właśnie jestem w Kenii i...
Matko, wykupiłabym całe sklepy tutaj. Naprawdę. Podoba mi się to, ale brakuje mi zebry. I nie wiem skąd wziąć ogromne sumy MM na wszystkie rzeczy...
W tej grze przydałaby się WishLista. Dużo rzeczy bym tam wrzuciła, ale naprawdę inaczej chciałabym by to wyglądało.

Właśnie.
Wystrój pokoju w hotelu się gdzieś zapisuje czy coś?

Offline

#21 28-05-2013 o 21h56

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Aiamate napisał

Miiyoki napisał

Dziękuję bardzo za odpowiedzi, czasami przeraża mnie jak bardzo jestem tu nieogarnięta. ; x ;

Spoczko, po to właśnie został założony ten temat.

Przedmioty się przydadzą kiedy się dorobisz ogródka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

W sumie szkoda, że nie ma możliwości wykorzystywania przedmiotów poza ich miejscem docelowym. Chętnie pomieszałabym parę rzeczy np. z ogródka do salonu. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

Masz tak samo jak ja. szkoda że się nie da. Bo w tedy to bym połowe powymieniała i pozmieniała. A tak to muszę się pocieszać tym co jest przypisane.


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#22 28-05-2013 o 21h59

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

YooSti napisał

Aiamate napisał

Miiyoki napisał

Dziękuję bardzo za odpowiedzi, czasami przeraża mnie jak bardzo jestem tu nieogarnięta. ; x ;

Spoczko, po to właśnie został założony ten temat.

Przedmioty się przydadzą kiedy się dorobisz ogródka ;)

W sumie szkoda, że nie ma możliwości wykorzystywania przedmiotów poza ich miejscem docelowym. Chętnie pomieszałabym parę rzeczy np. z ogródka do salonu. :rolleyes:

Masz tak samo jak ja. szkoda że się nie da. Bo w tedy to bym połowe powymieniała i pozmieniała. A tak to muszę się pocieszać tym co jest przypisane.

Da się da się. Zrobiłabym wam screena, ale jestem w Kenii.

Rowerek stawiam w łazience zwykle, więc użytkowe też się da!

Offline

#23 28-05-2013 o 22h03

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Amik napisał

YooSti napisał

Aiamate napisał


Spoczko, po to właśnie został założony ten temat.

Przedmioty się przydadzą kiedy się dorobisz ogródka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

W sumie szkoda, że nie ma możliwości wykorzystywania przedmiotów poza ich miejscem docelowym. Chętnie pomieszałabym parę rzeczy np. z ogródka do salonu. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

Masz tak samo jak ja. szkoda że się nie da. Bo w tedy to bym połowe powymieniała i pozmieniała. A tak to muszę się pocieszać tym co jest przypisane.

Da się da się. Zrobiłabym wam screena, ale jestem w Kenii.

Rowerek stawiam w łazience zwykle, więc użytkowe też się da!

Moja wypowiedz pokazała się  za późno i nie przeczytałam twojej. A jak już przeczytałam od razu poleciałam sprawdzić. I mogę teraz pozmieniać trochę wystrój. Dzięki


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#24 28-05-2013 o 22h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Na siłę urządzone, by jakoś to wyglądało. Mimo, że rzeczy kupowane były i jak najtaniej i jak najładniej ( co trudne było), to jednak coś tam narobiłam w mieszkaniu. Może po miesiącach zrobię coś więcej, ale wiadomo... każda z nas na limity, a szczególnie ja, bo wolę już sobie nie ładować MM.

Offline

#25 28-05-2013 o 22h06

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Misa napisał

Na siłę urządzone, by jakoś to wyglądało. Mimo, że rzeczy kupowane były i jak najtaniej i jak najładniej ( co trudne było), to jednak coś tam narobiłam w mieszkaniu. Może po miesiącach zrobię coś więcej, ale wiadomo... każda z nas na limity, a szczególnie ja, bo wolę już sobie nie ładować MM.

Jak na "siłę",to bardzo ci ciekawie wyszło. Mały wkład,dobrze wygląda i nie trzeba wydawać dużo MM


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

Strony : 1 2 3 ... 56