Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 ... 56

#51 28-05-2013 o 23h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aiamate napisał

HEJ!! /modules/forum/img/smilies/fou rire.gif
Chyba udało mi się w cudowny sposób "rozmnożyć" półkę na trzy pomieszczenia.

Testując to co zapodała Amik, przeniosłam półkę do salonu (uprzednio zdejmując ją z biura), zapisałam i potem patrzę- i mam półki w obu pomieszczeniach. /modules/forum/img/smilies/sourire.gif
Sprawdziłam jeszcze w łazience i jest!

Nie wiem, może to bug i jakbym się zalogowała znowu wszystko by zniknęło, ale sam fakt wydaje mi się niesamowity, jeżeli ma się mało MM.

/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif cudownie!

I jeszcze raz. Jak to szło??  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Offline

#52 28-05-2013 o 23h07

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

klikasz na przedmiot,
klikasz na X,
zapisujesz,
zmieniasz pomieszczenie,
klikasz na listę rozwijaną,
wybierasz poprzednie pomieszczenie,
klikasz na kategorię,
wybierasz przedmiot, zapisujesz i masz! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#53 28-05-2013 o 23h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aiamate napisał

klikasz na przedmiot,
klikasz na X,
zapisujesz,
zmieniasz pomieszczenie,
klikasz na listę rozwijaną,
wybierasz poprzednie pomieszczenie,
klikasz na kategorię,
wybierasz przedmiot, zapisujesz i masz! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Haha! Sukces! Dziękować *_*

Offline

#54 28-05-2013 o 23h10

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Wylogowałam się i zalogowałam.
NIC NIE ZNIKNĘŁO /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Offline

#55 29-05-2013 o 00h45

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Cudowne rozmnożenie przedmiotów, to może się okazać przydatne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Póki co niezbyt mnie stać, więc biuro czeka :C


Ej, zaraz... to ja mogę sobie takiego konia postawić w salonie?  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Ostatnio zmieniony przez Masakra (29-05-2013 o 00h47)

Offline

#56 29-05-2013 o 01h07

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Masakra napisał

Cudowne rozmnożenie przedmiotów, to może się okazać przydatne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Póki co niezbyt mnie stać, więc biuro czeka :C


Ej, zaraz... to ja mogę sobie takiego konia postawić w salonie?  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Nie wiem, nie wiem...
On to bardziej stoi na wsi (inny wymiar, trochę dalej niż z salonu do łazienki) ale trzeba byłoby zapytać kogoś kto takowego konia posiada /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Chociaż patent genialny- chciałabym to zobaczyć! /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Offline

#57 29-05-2013 o 08h45

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Jest możliwe i teraz posiadam dwa konie. Jeden stoi na wsi,a drugi w ogrodzie.

Ostatnio zmieniony przez YooSti (29-05-2013 o 09h06)


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#58 29-05-2013 o 09h21

Miss'nieobczajona
Luise
...
Miejsce: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 26

Eh, myślę podobnie.. Idealna miss powinna pochwalić się nie tylko pięknymi ubraniami ale również ładnie wystrojonym mieszkaniem. Ja na swoje przeznaczyłam bardzo dużo kaski.. Ale opłacało się, bo wygląda całkiem wporzo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#59 29-05-2013 o 12h32

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

A może by tak dodać do pierwszego postu instrukcję mnożenia szafek i ogólnie wstawiania koni ze wsi do salonu? Nie każdy wie jak, nie każdy będzie szukał przez ileś stron.

Luise, półeczka z biurkiem się gryzie. Schody są umiejscowione tak, że przeszkadzałyby w otwieraniu szufladek w biurku D: W ogóle mi się nie podoba to, ze z lewej biurka została taka nieużyteczna przestrzeń, bo nic tam nie ma ani dojść się nie da. Może by tak biurko trochę bardziej w prawo i obrócić?

Offline

#60 29-05-2013 o 14h22

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Misa napisał

Aiamate napisał

klikasz na przedmiot,
klikasz na X,
zapisujesz,
zmieniasz pomieszczenie,
klikasz na listę rozwijaną,
wybierasz poprzednie pomieszczenie,
klikasz na kategorię,
wybierasz przedmiot, zapisujesz i masz! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Haha! Sukces! Dziękować *_*

Nie trzeba usuwać przedmiotu xD

Edytuj:
Dziewczyny, tragedia. Przez wyjazd do Kenii spłukałam się tak bardzo, że wróciłam do rodziców! ;-;
(Ale już jutro/pojutrze wynajmuję willę. Postanowiłam).
Buuu ;-;

Ostatnio zmieniony przez Amik (29-05-2013 o 14h53)

Offline

#61 29-05-2013 o 15h46

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 17

y nie sądzę czy to się przyda wystrój wnętrz /modules/forum/img/smilies/content3.gif

Offline

#62 29-05-2013 o 20h45

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

YooSti napisał

Misa napisał

Na siłę urządzone, by jakoś to wyglądało. Mimo, że rzeczy kupowane były i jak najtaniej i jak najładniej ( co trudne było), to jednak coś tam narobiłam w mieszkaniu. Może po miesiącach zrobię coś więcej, ale wiadomo... każda z nas na limity, a szczególnie ja, bo wolę już sobie nie ładować MM.

Jak na "siłę",to bardzo ci ciekawie wyszło. Mały wkład,dobrze wygląda i nie trzeba wydawać dużo MM

Można? MOŻNA!

Ja aktualnie zbieram na fajną białą/beżową półeczkę z aniołkami (jest pod koniec [Nowości] w [Salon]). We własnym mieszkanku też bym taką sobie kupiła także życzcie mi powodzenia i cierpliwości w zbieraniu MM /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Edit: (O, jejku, jak dużo do powiedzenia mam xD)

Masakra napisał

A może by tak dodać do pierwszego postu instrukcję mnożenia szafek i ogólnie wstawiania koni ze wsi do salonu? Nie każdy wie jak, nie każdy będzie szukał przez ileś stron.

Słuszna uwaga (jak zwykle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ), dziękuję.
Jak sklecę to tak żeby miało ręce i nogi to wkleję do swojego postu.

Skoro można mieć konia w ogrodzie to czy można go wsadzić do salonu? /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif (Czy ktoś to może sprawdzić? proszę, proszę, proszę!)

Luise napisał

Eh, myślę podobnie.. Idealna miss powinna pochwalić się nie tylko pięknymi ubraniami ale również ładnie wystrojonym mieszkaniem. Ja na swoje przeznaczyłam bardzo dużo kaski.. Ale opłacało się, bo wygląda całkiem wporzo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Piękne mieszkanko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Harmonijne, ciepłe i stonowane kolory- aż przyjemnie się patrzy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Mnie schody nie rzuciły się tak bardzo w oczy jak Masakrze (odmieniać?), bo tłumaczę to sobie perspektywą (możesz je ciut przybliżyć do widza, jakbyś chciała /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png)
A tą wolną przestrzeń obok można zapełnić kwiatkiem albo regałem z książkami.

Ostatnio zmieniony przez Aiamate (29-05-2013 o 21h04)

Offline

#63 29-05-2013 o 20h50

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Amik napisał

Dziewczyny, tragedia. Przez wyjazd do Kenii spłukałam się tak bardzo, że wróciłam do rodziców! ;-;
(Ale już jutro/pojutrze wynajmuję willę. Postanowiłam).
Buuu ;-;

O.O
To się nazywa zaszaleć na zakupach!!  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png

Jaka szkoda (ale możesz się urządzić na nowo, jakiś plus...)
O rany... nie sądziłam, że mogą wyeksmitować...

Narobiłaś sobie długów? Przecież na początku każdego dnia pierw odliczane są rachunki dopiero z resztą się bawisz... Jak to możliwe? O.o

Offline

#64 29-05-2013 o 21h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aiamate napisał

Amik napisał

Dziewczyny, tragedia. Przez wyjazd do Kenii spłukałam się tak bardzo, że wróciłam do rodziców! ;-;
(Ale już jutro/pojutrze wynajmuję willę. Postanowiłam).
Buuu ;-;

O.O
To się nazywa zaszaleć na zakupach!!  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png

Jaka szkoda (ale możesz się urządzić na nowo, jakiś plus...)
O rany... nie sądziłam, że mogą wyeksmitować...

Narobiłaś sobie długów? Przecież na początku każdego dnia pierw odliczane są rachunki dopiero z resztą się bawisz... Jak to możliwe? O.o

Może miała jeszcze mniej kasy niż kosztował sam czynsz i nawet jak przyszły pieniądze to było za mało. W sumie nie wiem... Może po prostu mieszkała gdzieś gdzie płaciło się dużo więcej za wynajem niż nasze kawalerki. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#65 29-05-2013 o 21h27

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Misa napisał

Aiamate napisał

Amik napisał

Dziewczyny, tragedia. Przez wyjazd do Kenii spłukałam się tak bardzo, że wróciłam do rodziców! ;-;
(Ale już jutro/pojutrze wynajmuję willę. Postanowiłam).
Buuu ;-;

O.O
To się nazywa zaszaleć na zakupach!!  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png

Jaka szkoda (ale możesz się urządzić na nowo, jakiś plus...)
O rany... nie sądziłam, że mogą wyeksmitować...

Narobiłaś sobie długów? Przecież na początku każdego dnia pierw odliczane są rachunki dopiero z resztą się bawisz... Jak to możliwe? O.o

Może miała jeszcze mniej kasy niż kosztował sam czynsz i nawet jak przyszły pieniądze to było za mało. W sumie nie wiem... Może po prostu mieszkała gdzieś gdzie płaciło się dużo więcej za wynajem niż nasze kawalerki. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Nie, nie eksmitowali mnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Tzn, zostało mi 10MM. Nie miałam chłopaka. Nie miałam pracy. I mieszkałam w M3.
Więc wróciłam z Kenii, zrezygnowałam z mieszkania, znalazłam chłopaka i zatrudniłam się jako sekretarka (zbieram na ekspresowe do pielęgniarki). I mam kaskę i jutro wynajmę małą willę xD

A moje biuro obecnie...
Bardzo przesadziłam, czy tylko odrobinę?
(Przyznam szczerze, że szafę zasłanianą kotarą mogłabym mieć na serio).

Offline

#66 29-05-2013 o 21h41

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Amik,
EXTRA!!!
nie przesadziłaś ani odrobinę.
Szafa za kotarą to genialny patent.

Cieszę się, że masz możliwość wynajęcia willi i że nie wylądowałaś pod mostem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#67 29-05-2013 o 21h58

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Aiamate napisał

Amik,
EXTRA!!!
nie przesadziłaś ani odrobinę.
Szafa za kotarą to genialny patent.

Cieszę się, że masz możliwość wynajęcia willi i że nie wylądowałaś pod mostem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Mówisz? Wydawało mi się, że tak trochę przesadzone xD Cóż, swój mrok i to co chcę osiągnę chyba dopiero w pałacu i przy ogromnych funduszach, ale trudno. Przeżyję!

Ano, mam możliwość wynajęcia willi, na chwilę obecną zarabiam 600 Miss Monet /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Aczkolwiek. Muszę zmienić chłopaka i pracę, co odbije się na kilka dni na funduszach. Więc najpierw je podreperuję, pomieszkam trochę z rodzicami, uzbieram na operację piersi i dopiero wynajmę coś fajnego. To jest mój obecny plan < 3

Offline

#68 29-05-2013 o 22h06

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

To tak jak ja siedzę całymi dniami w bibliotece, żeby podwyższyć swoje IQ na pielęgniarkę (takie odzwierciedlenie z życia- ciągnie mnie do fartucha). No ale o to właśnie chodzi, żeby się nie poddawać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Może też powinnam wrócić "do rodziców", bo i tak moim jedynym urządzonym (jako tako) pokojem jest biuro. Hm, hm.

Offline

#69 29-05-2013 o 22h09

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Facet za ścianami i podłogą - dzisiaj pomyślałam o tym samym! Świetny sposób na pozbycie się niepasującego do wnętrza elementu x) Sama też to zrobię w biurze, bo w końcu biuro jest moje. Za to w łazience schowam chyba nas oboje, bo jakoś nie mam ochoty stać w niej i to z kimś.
Ktoś wie ile i jakich pomieszczeń jest w dużej willi? Wiem, że u rodziców mamy do dyspozycji tylko biuro, między kawalerką a m3 są trzy pomieszczenia, w pałacu dodatkowo ogród i wszystko prócz łazienki jest podwójnie, w małej willi standardowe trzy i ogród, a jak jest w dużej?

Offline

#70 29-05-2013 o 22h16

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Masakra napisał

Facet za ścianami i podłogą - dzisiaj pomyślałam o tym samym! Świetny sposób na pozbycie się niepasującego do wnętrza elementu x) Sama też to zrobię w biurze, bo w końcu biuro jest moje. Za to w łazience schowam chyba nas oboje, bo jakoś nie mam ochoty stać w niej i to z kimś.
Ktoś wie ile i jakich pomieszczeń jest w dużej willi? Wiem, że u rodziców mamy do dyspozycji tylko biuro, między kawalerką a m3 są trzy pomieszczenia, w pałacu dodatkowo ogród i wszystko prócz łazienki jest podwójnie, w małej willi standardowe trzy i ogród, a jak jest w dużej?

W dużej jest chyba po dwa z każdego pomieszczenia.

Facet za ścianą,że ja na to nie wpadłam


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#71 29-05-2013 o 22h27

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

YooSti napisał

Masakra napisał

Facet za ścianami i podłogą - dzisiaj pomyślałam o tym samym! Świetny sposób na pozbycie się niepasującego do wnętrza elementu x) Sama też to zrobię w biurze, bo w końcu biuro jest moje. Za to w łazience schowam chyba nas oboje, bo jakoś nie mam ochoty stać w niej i to z kimś.
Ktoś wie ile i jakich pomieszczeń jest w dużej willi? Wiem, że u rodziców mamy do dyspozycji tylko biuro, między kawalerką a m3 są trzy pomieszczenia, w pałacu dodatkowo ogród i wszystko prócz łazienki jest podwójnie, w małej willi standardowe trzy i ogród, a jak jest w dużej?

W dużej jest chyba po dwa z każdego pomieszczenia.

Facet za ścianą,że ja na to nie wpadłam

Pamiętajcie, że kiedy się uczeszecie szczotką to on wyjdzie spod tych ścian. Ale wystarczy go znowu ukryć i zapisać : D

Offline

#72 29-05-2013 o 22h30

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Amik napisał

YooSti napisał

Masakra napisał

Facet za ścianami i podłogą - dzisiaj pomyślałam o tym samym! Świetny sposób na pozbycie się niepasującego do wnętrza elementu x) Sama też to zrobię w biurze, bo w końcu biuro jest moje. Za to w łazience schowam chyba nas oboje, bo jakoś nie mam ochoty stać w niej i to z kimś.
Ktoś wie ile i jakich pomieszczeń jest w dużej willi? Wiem, że u rodziców mamy do dyspozycji tylko biuro, między kawalerką a m3 są trzy pomieszczenia, w pałacu dodatkowo ogród i wszystko prócz łazienki jest podwójnie, w małej willi standardowe trzy i ogród, a jak jest w dużej?

W dużej jest chyba po dwa z każdego pomieszczenia.

Facet za ścianą,że ja na to nie wpadłam

Pamiętajcie, że kiedy się uczeszecie szczotką to on wyjdzie spod tych ścian. Ale wystarczy go znowu ukryć i zapisać : D

Brzmi jak jakiś horror... Szczerz cię się mnie ... Oto nadchodzę...
hahaha wyobraźnia ma


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#73 29-05-2013 o 23h04

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Hej, słuchajcie.
Czy można użyć jedzenia do wystroju?

Zdawało mi się, że widziałam "fondue" ([Stok narciarski]/[Jedzenie]) u kogoś na podłodze wśród gołych ścian xD i tak mnie to zaintrygowało...

Bo owoce ułożone na talerzu czy filiżanka kawy na biurku (haha, jak studencko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png -dostępna jak wyżej- ) wyglądałyby bardzo fajnie i swojsko.

Offline

#74 29-05-2013 o 23h10

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Aiamate napisał

Hej, słuchajcie.
Czy można użyć jedzenia do wystroju?

Zdawało mi się, że widziałam "fondue" ([Stok narciarski]/[Jedzenie]) u kogoś na podłodze wśród gołych ścian xD i tak mnie to zaintrygowało...

Bo owoce ułożone na talerzu czy filiżanka kawy na biurku (haha, jak studencko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png -dostępna jak wyżej- ) wyglądałyby bardzo fajnie i swojsko.

Pierwsze słyszę o jedzeniu. A nie jest to dekoracja wnętrza czasem?


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#75 29-05-2013 o 23h19

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Właśnie byłam zaskoczona, kiedy zobaczyłam Foundue w jedzeniu ze stoku i przypomniało mi się, że miała je na podłodze. Może kiedyś uda mi się odszukać tą użytkowniczkę. Może to był bug, albo można kupić gdzieś jeszcze jako akcesoria.

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 ... 56