Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 ... 56

#26 28-05-2013 o 22h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

YooSti napisał

Misa napisał

Na siłę urządzone, by jakoś to wyglądało. Mimo, że rzeczy kupowane były i jak najtaniej i jak najładniej ( co trudne było), to jednak coś tam narobiłam w mieszkaniu. Może po miesiącach zrobię coś więcej, ale wiadomo... każda z nas na limity, a szczególnie ja, bo wolę już sobie nie ładować MM.

Jak na "siłę",to bardzo ci ciekawie wyszło. Mały wkład,dobrze wygląda i nie trzeba wydawać dużo MM

Czy ja wiem... Dobre 3000MM poszło, ale taka jest cena na niesurowe wnętrze mieszkania. ^^''
Ostrzegam na przyszłość, że bez doładowania, nie doczekacie się żeby nazbierać na wystrój. O_O

Offline

#27 28-05-2013 o 22h14

Miss'na całego
veriolli
...
Miejsce: Okolice Gdańska.
Wiadomości: 338

Ja wolę odłożyć i kupić już porządniejsze rzeczy, niż kupować kilka razy.
A jeżeli chodzi o Twoje mieszkano Misa to jest naprawdę bardzo ładne jak na mały budżet. :3 W ogóle ja byłam tylko na tej wyciecze w Chinach i stamtąd mam mega dużo rzeczy dlatego bym chciała to wykorzystać, ale nie mam tego ogródka. ;-; Ale da się poprzenosić przedmioty? o.O Jak?

Offline

#28 28-05-2013 o 22h15

Miss'na całego
veriolli
...
Miejsce: Okolice Gdańska.
Wiadomości: 338

Haha, ja tylko raz ładowałam tym doładowaniem za ponad 20 zł, doładuję sobie na początku jeszcze czerwca co zrobię sobie mieszkano tak jakbym chciała, a potem będę zbierać na tą wille, aby wykupić. :3

Offline

#29 28-05-2013 o 22h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

veriolli napisał

Ja wolę odłożyć i kupić już porządniejsze rzeczy, niż kupować kilka razy.
A jeżeli chodzi o Twoje mieszkano Misa to jest naprawdę bardzo ładne jak na mały budżet. :3 W ogóle ja byłam tylko na tej wyciecze w Chinach i stamtąd mam mega dużo rzeczy dlatego bym chciała to wykorzystać, ale nie mam tego ogródka. ;-; Ale da się poprzenosić przedmioty? o.O Jak?

Przedmioty są dostępne tylko do pomieszczeń, do których są przydzielone. Jeśli twoje mają zastosowanie do ogródka, a go nie masz, to niestety. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
Chociaż nawet nie wiedziałam, że z podróży można przywieźć meble. No, no~ /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A, i danke, danke za ocenę. ^^

Offline

#30 28-05-2013 o 22h18

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

A co myślicie o moim monochromatycznym, surowym wnętrzu? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#31 28-05-2013 o 22h18

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Amik napisał

Ja przeniosłam wiele rzeczy po różnych pomieszczeniach. Np poduszki w łazience są z salonu! xD
Wystarczy wybrać na takiej liście rozwijanej.

WOW, dzięki!!  /modules/forum/img/smilies/bisou.gif

Offline

#32 28-05-2013 o 22h21

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Misa napisał

Ostrzegam na przyszłość, że bez doładowania, nie doczekacie się żeby nazbierać na wystrój. O_O

Doczekamy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Ja na fr doczekałam, więc pewnie i tu damy rade  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

Edit:
Veriolli, a nie próbowałaś udekorować wsi? Tam masz w sumie sam "ogród".

Ostatnio zmieniony przez Prakseda (28-05-2013 o 22h23)

Offline

#33 28-05-2013 o 22h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aria napisał

A co myślicie o moim monochromatycznym, surowym wnętrzu? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Bardzo śliczne, bardzo. Takie klimatyczne i istne środowisko królowej śniegu. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#34 28-05-2013 o 22h25

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Misa napisał

Aria napisał

A co myślicie o moim monochromatycznym, surowym wnętrzu? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Bardzo śliczne, bardzo. Takie klimatyczne i istne środowisko królowej śniegu. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Jej, dzięki, bo tak zazdrościłam dziewczynom ich pięknych domków, ale jakoś mi nie po drodze z kolorami  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#35 28-05-2013 o 22h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Skoro już mowa o takich duperelkach w domu i w ogóle, to niech mi ktoś powie po kiego grzyba znalazły się u mnie te 2 chińskie amulety w łazience? Nie kupowałam ich. Pojawiły się następnego dnia od rejestracji. xD

Offline

#36 28-05-2013 o 22h31

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Misa, nie wiem; mi się nigdy nic takiego nie przytrafiło.
Ale w sumie ładnie tam wyglądają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#37 28-05-2013 o 22h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Prakseda napisał

Misa, nie wiem; mi się nigdy nic takiego nie przytrafiło.
Ale w sumie ładnie tam wyglądają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

No i jedynie na moją korzyść~! Chińskiego wystroju nigdy za wiele, co uwielbiam w moim repertuarze.

Offline

#38 28-05-2013 o 22h32

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

bug pewnie


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#39 28-05-2013 o 22h33

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Misa napisał

Skoro już mowa o takich duperelkach w domu i w ogóle, to niech mi ktoś powie po kiego grzyba znalazły się u mnie te 2 chińskie amulety w łazience? Nie kupowałam ich. Pojawiły się następnego dnia od rejestracji. xD

Ja też je dostałam ale mam je schowane za ścianą i ich nie widać bo mi nie były potrzebne. A teraz nie chce mi się ich usuwać ze ściany. Pewnie każdy je dostaje


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#40 28-05-2013 o 22h34

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Aria napisał

A co myślicie o moim monochromatycznym, surowym wnętrzu? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Aria, w Twoim wykonaniu monochromatyzm jest genialny (jakby robione pod obraz kota- pierwsze skojarzenie) wygląda super i przyjemnie się patrzy.
Chętnie poczekam i zobaczę jak urządzisz łazienkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#41 28-05-2013 o 22h35

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Aria napisał

A co myślicie o moim monochromatycznym, surowym wnętrzu? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ciekawy,ciekawy wystrój. Mi się jasne barwy wnętrz  nie podobają,bo kojarzą mi się ze szpitalem(nie żeby twoje wnętrze takie było).


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#42 28-05-2013 o 22h35

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Aiamate napisał

Aria napisał

A co myślicie o moim monochromatycznym, surowym wnętrzu? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Aria, w Twoim wykonaniu monochromatyzm jest genialny (jakby robione pod obraz kota- pierwsze skojarzenie) wygląda super i przyjemnie się patrzy.
Chętnie poczekam i zobaczę jak urządzisz łazienkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

A kot był akurat na końcu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#43 28-05-2013 o 22h39

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Misa napisał

Skoro już mowa o takich duperelkach w domu i w ogóle, to niech mi ktoś powie po kiego grzyba znalazły się u mnie te 2 chińskie amulety w łazience? Nie kupowałam ich. Pojawiły się następnego dnia od rejestracji. xD

Akurat trafiły Ci się pod kolor i bardzo pasują /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ja nie dostałam niczego po rejestracji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png /modules/forum/img/smilies/goutte.gif
(a widziałam na innych "nieaktywnych" kontach i mnie to dziwiło)

Offline

#44 28-05-2013 o 22h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aiamate napisał

Misa napisał

Skoro już mowa o takich duperelkach w domu i w ogóle, to niech mi ktoś powie po kiego grzyba znalazły się u mnie te 2 chińskie amulety w łazience? Nie kupowałam ich. Pojawiły się następnego dnia od rejestracji. xD

Akurat trafiły Ci się pod kolor i bardzo pasują /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ja nie dostałam niczego po rejestracji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png /modules/forum/img/smilies/goutte.gif
(a widziałam na innych "nieaktywnych" kontach i mnie to dziwiło)

Mnie też to dziwi. I nie trafiły się pod kolor. To kolor trafił się pod nie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Kupiłam wszystko tak, by pasowało do nich. Są śliczne <3 Wcześniej po prostu miałam stan surowy. Dopiero dziś urządziłam łazienkę i salon.

Offline

#45 28-05-2013 o 22h51

Miss'na całego
veriolli
...
Miejsce: Okolice Gdańska.
Wiadomości: 338

Ja nic takiego nie dostałam. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png
I tak Misa, są do kupienia w Chinach i w Kenii różne rzeczy do domu, ogrodu (oprócz ubrań). Zastanawia mnie tylko jakie dodatki są akurat w Kenii. .-.

Offline

#46 28-05-2013 o 22h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

veriolli napisał

Ja nic takiego nie dostałam. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png
I tak Misa, są do kupienia w Chinach i w Kenii różne rzeczy do domu, ogrodu (oprócz ubrań). Zastanawia mnie tylko jakie dodatki są akurat w Kenii. .-.

Kupić a dostać to co innego... więc dobrze się złożyło, ale nadal to dziwne.
I już wypowiedziałam się w sprawie utknięcia w Chinach/Kenii by wykonywać zżerające dużo MM misje. Nikt mnie tam nawet siłą nie zaciągnie. xD

Offline

#47 28-05-2013 o 22h57

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Łazienka gotowa! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#48 28-05-2013 o 22h58

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

HEJ!! /modules/forum/img/smilies/fou rire.gif
Chyba udało mi się w cudowny sposób "rozmnożyć" półkę na trzy pomieszczenia.

Testując to co zapodała Amik, przeniosłam półkę do salonu (uprzednio zdejmując ją z biura), zapisałam i potem patrzę- i mam półki w obu pomieszczeniach. /modules/forum/img/smilies/sourire.gif
Sprawdziłam jeszcze w łazience i jest!

Nie wiem, może to bug i jakbym się zalogowała znowu wszystko by zniknęło, ale sam fakt wydaje mi się niesamowity, jeżeli ma się mało MM.

/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif cudownie!

Offline

#49 28-05-2013 o 23h00

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Aria napisał

Łazienka gotowa! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

I tak jak podejrzewałam wygląda ślicznie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Zapraszasz na parapetówę z okazji wykończenia mieszkania?  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Offline

#50 28-05-2013 o 23h01

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Aiamate napisał

Aria napisał

Łazienka gotowa! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

I tak jak podejrzewałam wygląda ślicznie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Zapraszasz na parapetówę z okazji wykończenia mieszkania?  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Ehehe, czemu nie?  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

Strony : 1 2 3 4 ... 56