Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 37 38 39 40 41 ... 43

#951 04-10-2014 o 20h50

Miss'wow
Trirura
...
Wiadomości: 632

Mnie się zawsze udawało zdobyć faceta za pierwszym razem.
Jeśli chodzi o kasę to Pieszczoch daje najwięcej. Kolejni dostarczają mniej kasy, ale więcej MN. Ja tam chyba poczekam sobie na tym levelu aż uzbieram pokaźną sumkę - szczególnie, że zbliża się Halloween.


Link do zewnętrznego obrazka
,,Te wszystkie składniki każde dziecko może kupić za kieszonkowe w sklepie na rogu. Niezły motyw, nie? Tania rzecz, taki człowiek."

Offline

#952 11-10-2014 o 10h41

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Nie wiem, czy to zasługa tych zmian, czy mojego szczęścia, ale ostatnich dwóch chłopaków złapałam bez trudu za pierwszym razem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A i mam pytanie do zmian. Czy przeszedł ktoś z 57 na 58 poziom? Cz wtedy automatycznie zrywa się z chłopakiem, czy samemu trzeba zerwać?


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#953 11-10-2014 o 18h24

Miss'wow
Trirura
...
Wiadomości: 632

Ktoś wie jak wyglądają zarobki od chłopaka? Teraz to tej zmianie każdy powinien dawać co raz więcej. Czy to dotyczy tylko pracy?


Link do zewnętrznego obrazka
,,Te wszystkie składniki każde dziecko może kupić za kieszonkowe w sklepie na rogu. Niezły motyw, nie? Tania rzecz, taki człowiek."

Offline

#954 12-10-2014 o 10h19

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Trirura z tego co zrozumiałam to facetów też, ale ogólnie więcej kasy będzie dawać praca.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#955 12-10-2014 o 11h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ta gra super jest nie zaprzeczy nikt /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#956 12-10-2014 o 12h09

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

@Violetta1051 to nie jest miejsce na wyrażanie opinii na temat gry, dostajesz upomnienie za offtop, polecam zapoznać się z regulaminem forum.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#957 14-10-2014 o 14h37

Miss'nieobczajona
oliwiazaq
Where is your God now?
Miejsce: Nowhere.
Wiadomości: 19

Ja bym się cieszyła gdyby wygląd facetów byłby odświeżony i gdyby zrobili się bardziej przystojni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Każdy nowy ciuch na tych facetach wygląda idiotycznie, bo nie pasują do siebie  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif Gdyby mieli kreskę jak nasze miss i realistyczną karnację byłoby super  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#958 17-10-2014 o 00h45

Miss'Żółtodziób
Fedra
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 3

Jeśli pytanie pojawiło się wcześniej to przepraszam, ale nie mam siły na przeglądnięcie teraz trzydziestu ośmiu stron. Gdzie kupić smoking dla mojego chłopaka, jeśli ten chce zabrać mnie na bal? Nie mogę nigdzie znaleźć ciuchów dla mężczyzn.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif
Pzodrawiam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#959 17-10-2014 o 00h51

Miss'nieobczajona
Sareneia
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 38

idziesz do "U Nine". Pod nazwą sklepu masz takie rozwijane menu/listę i tam klikasz w "Gaetan". Tym prostym sposobem znajdujesz się w męskim dziale odzieżowym.

Ostatnio zmieniony przez Sareneia (17-10-2014 o 00h52)

Offline

#960 18-10-2014 o 20h58

Miss'Żółtodziób
Maisoneuve
...
Wiadomości: 8

Ma może któraś z was obecnie Leonardo Carpachio? W misji mam wspomnienie o tym, że powinnam go poderwać a później zrobić sobie operacje biustu. Mam taki plan, żeby najpierw uzbierać na piersi z pieniędzy obecnego George'a Klonuja bo coś czuję, że nie tak łatwo uda mi się nowego chłopaka pochwycić.
Jednak zastanawiam się jak ten nowy będzie wyglądać?

Offline

#961 18-10-2014 o 23h14

Miss'wow
Trirura
...
Wiadomości: 632

Maisoneuve napisał

Ma może któraś z was obecnie Leonardo Carpachio? W misji mam wspomnienie o tym, że powinnam go poderwać a później zrobić sobie operacje biustu. Mam taki plan, żeby najpierw uzbierać na piersi z pieniędzy obecnego George'a Klonuja bo coś czuję, że nie tak łatwo uda mi się nowego chłopaka pochwycić.
Jednak zastanawiam się jak ten nowy będzie wyglądać?

Każdy chłopak daje więcej pieniędzy, więc z nowym uzbierasz szybciej, więc proponuję złapać nowego.


Link do zewnętrznego obrazka
,,Te wszystkie składniki każde dziecko może kupić za kieszonkowe w sklepie na rogu. Niezły motyw, nie? Tania rzecz, taki człowiek."

Offline

#962 22-10-2014 o 18h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

hej ktury macie poziom ja mam 6 a wy :)

Offline

#963 22-10-2014 o 20h02

Miss'na całego
Aeriss
...
Miejsce: Yaoiworld
Wiadomości: 252

Mam kochanego chłopaka - Pascala - nie wiem o ile to możliwe czy to może jakiś bug - w każdym razie dostałam od niego dzisiaj dwa zadania i w jednym zgarnęłam 500MN, a w drugim bodajże 1000 czegoś - nawet nie zwróciłam uwagi czego, bo kliknęłam bezmyślnie, a miałam pewnie coś z głosowaniem, więc było gotowe. Dopiero po chwili dotarło do mnie, że już rano spełniałam jego zachcianki i było to 500 czegoś. Miło z jego strony/.

Offline

#964 22-10-2014 o 20h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nah, mój facio też dzisiaj sypnął mi dwoma zadaniami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Niestety to drugie jakieś takie...mało interesujące. Widać druga połóweczka taka hojna z okazji Halloween, a przynajmniej tak to sobie tłumaczę.

Offline

#965 22-10-2014 o 20h34

Miss'na całego
Aeriss
...
Miejsce: Yaoiworld
Wiadomości: 252

@Ikan, a zaloguj się i wyloguj. Właśnie dostałam 4 zadanie od faceta @.@

Offline

#966 22-10-2014 o 20h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Relog niestety nie pomógł...ale wykonanie mało interesującej misji już tak, bo po niej wskoczyło mi następne zadanie od faceta /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Ikan (22-10-2014 o 20h50)

Offline

#967 22-10-2014 o 20h52

Miss'na całego
Aeriss
...
Miejsce: Yaoiworld
Wiadomości: 252

no wlasnie, ja juz zaliczylam dzis 4 misje od faceta ♡ piate zadanie dostalam, ale szkoda mi na nie kasy ;D

Offline

#968 14-11-2014 o 17h41

Miss'ok
...
Miejsce: Nibylandia -^,_,^-
Wiadomości: 51

Ile pieniędzy dają poszczególni faceci? Wszystkie wiadomości na ten temat są już nieaktualne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#969 14-11-2014 o 19h10

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

aga2901 - wygugluj sobie, poszperaj, a znajdziesz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Nawet kilka z graczek prowadzi bloga o missfashion - nawet sobie w podpis na forum wsadziło linka. Poszukaj a znajdziesz! Wystarczy, że parę wątków pobieżnie przejrzysz, i będziesz miała linka (sorry, sama nie wiem, czy mogę go tutaj wstawić). Wystarczy, że popatrzysz na same podpisy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#970 14-11-2014 o 23h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aeriss napisał

Mam kochanego chłopaka - Pascala - nie wiem o ile to możliwe czy to może jakiś bug - w każdym razie dostałam od niego dzisiaj dwa zadania i w jednym zgarnęłam 500MN, a w drugim bodajże 1000 czegoś - nawet nie zwróciłam uwagi czego, bo kliknęłam bezmyślnie, a miałam pewnie coś z głosowaniem, więc było gotowe. Dopiero po chwili dotarło do mnie, że już rano spełniałam jego zachcianki i było to 500 czegoś. Miło z jego strony/.

Jak rozpoczęła się wycieczka Halloween to miałam podobną sytuację. Jak wykonałam zadanie od chłopaka to przychodził następne tego samego dnia po chwili i następne i następne. Wtedy chyba wyszłam z Miasteczka i było wszystko ok. ^ ^'''

Offline

#971 15-01-2015 o 19h45

Miss'Żółtodziób
Andzia754
...
Wiadomości: 10

witam mam małe pytanie : jak dokonac interakcji ze swoim facetem ??;/

Offline

#972 15-01-2015 o 21h34

Miss'całkiem całkiem
aria90
...
Wiadomości: 83

Andzia754 gdy koło głowy Twojego faceta pojawia się czerwony wykrzyknik, oznacza to, że ma dla Ciebie jakąś akcję do wykonania. Żeby zaliczyć poziom, musisz wykonać 10 takich zadań.

Offline

#973 16-01-2015 o 15h05

Miss'Żółtodziób
Andzia754
...
Wiadomości: 10

dzięki:)

Offline

#974 19-01-2015 o 00h15

Miss'wow
Melanie
Better yehet today than kkaebsong tomorrow.
Miejsce: w szafie.
Wiadomości: 705

Renan dał się poderwać już za trzecim zwiastunem. ^^ Spodziewałam się kilku dni prób, a tu tak szybko poszło. :>

Offline

#975 07-02-2015 o 17h57

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

ja czekam po zmianie zwierzątek, na odnowienie chłopaków /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

Strony : 1 ... 37 38 39 40 41 ... 43