Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 ... 43

#1 28-05-2013 o 05h56

Miss'gadułka
Kecil
...
Miejsce: I tak mnie nie znajdziesz =3=
Wiadomości: 3 460

Cześć, chciałam się zapytać, bo mam na 9 poziomie zadanie żeby znaleźć nowego chłopaka. Próbuje już chyba od sześciu dni i nie udaje się. Wiem że w Pomocy pisało że to czy znajdę chłopaka zależy od przypadku, ale zastanawia mnie to, bo wiem że w późniejszych misjach trzeba będzie jej zrobić operację plastyczną, a ja jej zrobiłam już na samym początku. Czy możliwe że przez to nie mogę znaleźć? /modules/forum/img/smilies/snif.gif

Wątek ustanawiam głównym wątkiem dotyczącym chłopaków w grze. Tutaj możecie oceniać, wymieniać się opiniami, pytać o rady.

Co do popularnego problemu zerwania z chłopakiem, odpowiedź znajduje się w zakładce FAQ:

//www.missfashion.pl/faq/#/faq/jak-poderwa%C4%87-lub-zerwa%C4%87-z-ch%C5%82opakiem,10.htm#

Kouki


Jeśli masz mniej MN ode mnie, rzuć mi proszę dwa wyzwania bez zakładu : ) Dziękuję: ) Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#2 28-05-2013 o 09h08

Miss'całkiem całkiem
Deji
...
Wiadomości: 83

tak, trzeba poczekać minimum 1 dzień


Dej
dziękuję ;* http://new%20link%20wstawić   http://new%20link%20wstawić

Offline

#3 28-05-2013 o 09h13

Miss'całkiem całkiem
Tais
...
Wiadomości: 90

Operacja nie ma nic do tego. Po prostu nie masz szczęścia, spróbuj znaleźć faceta jutro, może się uda.

Offline

#4 28-05-2013 o 11h38

Miss'na całego
Oliana
...
Wiadomości: 311

Pamiętam że na Miss Bimbo była szansa że znajdzie się chłopaka 1:6 może tu jest podobnie tylko że np. 1:8

Offline

#5 28-05-2013 o 12h19

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Heh, jak w życiu! /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

___________________________________________________________________________________
Edytuję, żeby na pierwszej stronie znalazła się ta WAŻNA INFORMACJA dla początkujących.

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
P: Jak poderwać lub zerwać z facetem?
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
O: //www.missfashion.pl/faq/#/faq/jak-poderwa%C4%87-lub-zerwa%C4%87-z-ch%C5%82opakiem,10.htm#
Każdą akcję można wykonać RAZ dziennie.
(Albo podrywasz albo zrywasz)
Czyli jak dziś się nie udało spróbuj jutro...

Reszta wskazówek i odpowiedzi znajduje się w tym wątku.
Uwierz, wszystkie przez to przechodziłyśmy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
... i nie lubimy leniuszków.

Ostatnio zmieniony przez Aiamate (23-08-2013 o 20h48)

Offline

#6 28-05-2013 o 14h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Ja znalazłam chłopaka drugi dzień po zerwaniu, wystarczy próbować/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#7 28-05-2013 o 14h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Sprawdź czy ma dobre samopoczucie. Może przez to nie możesz go znaleźć? /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#8 28-05-2013 o 14h35

Miss'całkiem całkiem
Wiktoria709
'Każdy z nas popełnia porażki. No chyba, że żyjesz tak ostrożnie, że nie żyjesz wcale.'
Miejsce:
Wiadomości: 160

Napewno teraz miss płacze w poduszke, po zerwaniu z facetem xD. Jak w życiu Miss również jak człowiek, musi odpocząć po zerwaniu. Więc trzeba przeczkać jeden dzień  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif . Przez ten czas rób to co ja: Pisz na forum.  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

Offline

#9 28-05-2013 o 15h49

Miss'gadułka
Kecil
...
Miejsce: I tak mnie nie znajdziesz =3=
Wiadomości: 3 460

Dziękuję za pomoc /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Jeśli masz mniej MN ode mnie, rzuć mi proszę dwa wyzwania bez zakładu : ) Dziękuję: ) Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#10 28-05-2013 o 18h17

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Myślę że w tym wypadku pomoże jedynie cierpliwość, ja też próbuje już 2 dzień i nie udaje mi się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#11 28-05-2013 o 18h23

Miss'całkiem całkiem
Evilisalive
...
Wiadomości: 123

Z tego co pamiętam w którejś z wersji gry jeśli próby znalezienia chłopaka dla miss trwały dłużej niż tydzień, mogło to oznaczać bug i należało zgłosić sytuację administracji. Sam byłem w takiej sytuacji i po mojej wiadomości administracja naprawiła błąd. Bo kilka dni pecha jest możliwe, ale powyżej tygodnia? Nie wiem jak jest tutaj, może Emma nam powie, czy można jej zgłaszać taką tygodniową trudność?/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#12 28-05-2013 o 21h05

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Evilisalive napisał

Z tego co pamiętam w którejś z wersji gry jeśli próby znalezienia chłopaka dla miss trwały dłużej niż tydzień,

Proszę Cię, nie strasz  /modules/forum/img/smilies/petite-larme.gif

Offline

#13 28-05-2013 o 21h20

Miss'na całego
veriolli
...
Miejsce: Okolice Gdańska.
Wiadomości: 338

Sprawdź czy na pewno ma dobre samopoczucie, bo to jest najważniejsza kwestia, potem czy higiena jest odpowiednia i również czy głodna nie jest. A jeżeli naprawdę już nic nie pomaga, to zgłoś problem administracji, ja od razu znalazłam. ;o Trochę to dziwne.

Offline

#14 28-05-2013 o 21h22

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Wszystko musi być na 100% czy np. mogę być głodna 20% i nastrój 92%?

Offline

#15 28-05-2013 o 21h26

Miss'na całego
veriolli
...
Miejsce: Okolice Gdańska.
Wiadomości: 338

Aiamate napisał

Wszystko musi być na 100% czy np. mogę być głodna 20% i nastrój 92%?

Moim zdaniem na pierwszym miejscu jest ten nastrój, więc lepiej mieć raczej te 100%, bynajmniej ja miałam 100% i od razu znalazłam, a głodu miałam 10-15% także.. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#16 28-05-2013 o 21h41

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Dzięki za odpowiedź /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Hm... to truskawki czy czekolada? /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#17 29-05-2013 o 21h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wątek ustanawiam głównym wątkiem dotyczącym chłopaków występujących w grze, wszelkie kwestie z nimi związane proszę omawiać tutaj.

Offline

#18 29-05-2013 o 21h42

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Aiamate napisał

Dzięki za odpowiedź /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Hm... to truskawki czy czekolada? /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Stek albo warzywa dają najwięcej energii

Offline

#19 29-05-2013 o 22h13

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

CharlotteYork napisał

Aiamate napisał

Dzięki za odpowiedź /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Hm... to truskawki czy czekolada? /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Stek albo warzywa dają najwięcej energii

Ech, jak nie romantycznie... /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Znalazłam za drugim podejściem, dzięki za pomoc /modules/forum/img/smilies/bisou.gif

Offline

#20 30-05-2013 o 00h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mam małe pytanko: jeśli ostatniego chłopaka poderwałam na 9 poziomie, to kiedy będę miała w zasięgu jakiegoś z wyższym poziomem?.

Offline

#21 30-05-2013 o 00h52

Miss'wow
Shiawase
...
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 693

Ja mam teraz problem ze znalezieniem... już chyba piąty dzień z rzędu i nic. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
Może rzeczywiście jakiś bug. Albo jestem takim pechowcem. :<


https://media.tenor.com/images/3f2532deaf58056a897a62ff0ed95d69/tenor.gif

Offline

#22 30-05-2013 o 00h58

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Kolejny jest na 13.

Pechowiec z ciebie i tyle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#23 30-05-2013 o 10h30

Miss'ok
Mortiana
...
Wiadomości: 74

Ja mam równie nieciekawą sytuację. Jestem na 9 poziomie i pierwsze zadanie odnośnie znalezienie chłopaka nie wychodzi mi od okołu czterech czy pięciu dni.
Wchodzę do Dyskoteki i klikam na "podryw" który kosztuje chyba 10 czy 20 MM.
A więc klikam, a dosłownie po sekundzie pojawia mi się komunikat że moja Miss nie zdobyła nikogo i mam wrócić jutro. Patrzę również na swoje monety, i żadna kwota nie została mi pobrana, chyba że pobiera się wtedy jak się zdobędzie jakiegoś chłopaka...
Miałyście podobną sytuację? Również nie pobierano wam kosztów?

Offline

#24 30-05-2013 o 13h39

Miss'całkiem całkiem
Wiktoria709
'Każdy z nas popełnia porażki. No chyba, że żyjesz tak ostrożnie, że nie żyjesz wcale.'
Miejsce:
Wiadomości: 160

Mortiana napisał

Ja mam równie nieciekawą sytuację. Jestem na 9 poziomie i pierwsze zadanie odnośnie znalezienie chłopaka nie wychodzi mi od okołu czterech czy pięciu dni.
Wchodzę do Dyskoteki i klikam na "podryw" który kosztuje chyba 10 czy 20 MM.
A więc klikam, a dosłownie po sekundzie pojawia mi się komunikat że moja Miss nie zdobyła nikogo i mam wrócić jutro. Patrzę również na swoje monety, i żadna kwota nie została mi pobrana, chyba że pobiera się wtedy jak się zdobędzie jakiegoś chłopaka...
Miałyście podobną sytuację? Również nie pobierano wam kosztów?

Może to jakiś bug. Ale twoja Miss powinna mieć dobre samopoczucie  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png . Czyli 100% samopoczucia.

Offline

#25 30-05-2013 o 14h53

Miss'na całego
...
Miejsce: Bardzo ładne.
Wiadomości: 295

Ja od razu znajduje chłopaka. Moja Miss jest zawsze najedzona i zadowolona i nie cuchnie od niej. Jeszcze troche schudnie, i bedzie mogła miec chłopaka! (bo w misji mam żeby miała mniej niż 60 kilo, a jutro moge chłopaka miec, bo dzisiaj zerwałam.)
Nie moge sie doczekac, aż raz na zawsze pozbede sie Jeana-Pierra Spadaj. A ubiera sie tak jakby ubierał sie po ciemku. Chciałam mu jakąś koszule kupic, ale kasy mi szkoda dla takiego niechluja xD


Kocham psy!
Pokochaj je i ty!

Offline

Strony : 1 2 3 ... 43