Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5

#26 22-11-2013 o 18h19

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Lia Blanco

Obudziłam się dziś bardzo wcześnie. Chciałam zobaczyć, jak idą postępy w remoncie klubu hotelowego, który mój wujek miał zamiar przejąć i tam rozpocząć działalność na tych samych zasadach. Cieszyłam się, ponieważ dotychczas nasz dom połączony był właśnie z klubem, więc kiedy wracałam zmęczona z pracy często dobiegały do mnie hałasy stamtąd. Teraz to będzie po prostu część naszego lokum, ewentualnie wuj wpadnie na jakiś kolejny pomysł, jak pokoje do wynajęcia. Wątpiłam jednak, czy to wypali, z racji tego, że w hotelu miejsca jest pełno, a jest on raczej popularny.
Trafiłam do recepcji. Tam dowiedziałam się, że do miasteczka organizowana była wycieczka. W sumie to wiedziałam o tym wcześniej od wuja, ale tak jakoś zapomniałam, że to przecież już dziś. Zobaczyłam wchodzących do hotelu turystów. Jak to dobrze, że w przeciwieństwie do Sandro, nie mówię wyłącznie po hiszpańsku.

Ellis Daniels

Całą podróż samolotem przespałem z racji tego, że wczoraj chłopaki z zespołu zrobili mi imprezę pożegnalną tak głośną, jakbym już miał tam nie wrócić. Całe szczęście kac przeszedł mi jeszcze przed wejściem do samolotu, ba, przed pojawieniem się na lotnisku, więc nie miałem z nim już problemu. Co prawda pod koniec słyszałem jakieś głosy, ale jakoś nie zwracałem uwagi na sens wypowiadanych przez nie słów.
Na lotnisku, już w Hiszpanii, odnalazłem swój bagaż, po czym wszyscy, wpierw wpakowani w auto (gdzie też przysnąłem nieco, jednak potem byłem już wystarczająco wypoczęty), znaleźliśmy się w budynku hotelu. Mieliśmy tam mieszkać po dwie osoby... Ciekawe, kto mi się trafi. Może dziewczyna, hehe.

Ostatnio zmieniony przez Lynn (22-11-2013 o 18h20)



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#27 22-11-2013 o 18h25

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

W samolocie czytałam książkę i słuchałam muzyki. Powiedzmy że nie korze całej tej grupki jaka mnie otaczała. Już słyszałam jakieś rozmowy. Więc pogłośniłam muzykę i spoglądałam za okno. Kiedy wysiedliśmy w końcu z tej blaszanej puszki moją twarz przywitały ciepłe promienie słoneczne. Zabrałam się z jakąś grupką no cóż raz się żyje. Szybko wysiadłam przed hotelem. Usłyszałam że w pokojach są po dwa łóżka mam nadzieję że tylko ja będę w swoim. Weszłam do pierwszego lepszego pokoju był pusty..Na razie. Usiadłam na łóżku i myślałam co dalej będę robić.



Kto będzie chciał być z nią w pokoju?


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#28 22-11-2013 o 18h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Leżała sobie na łóżku i podśpiewywała wakacyjny hit. Nagle zauważyła chłopaka, który się przedstawił i stał w drzwiach zbity z tropu. Wstała i uśmiechnęła się do niego.
- Carmel, miło. Nic nie słyszałeś? - gorączkowo zaczęła zadawać pytania. - A jeżeli tak to, strasznie fałszuję? Bolą cię uszy?
Teatralnie upadła na ziemię mrucząc pod nosem 'jestem skończona'

Offline

#29 22-11-2013 o 19h06

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Dziewczyna przedstawiła się jako Carmel śliczne imię była zdenerwowana zapytała czy coś słyszałem owszem słyszałem i czy bolą mnie uszy nie nie bolą wręcz przeciwnie.
- Ślicznie śpiewasz.
Nagle dziewczyna zaczęła mruczeć pod nosem że jest skończona pomogłem jej wstać nie fałszowała śpiewała ślicznie i czysto.
- Bądź pewna siebie !
Dziewczynie na 100 % brakowało pewności siebie  choć naprawdę ślicznie śpiewała nie miałem zastrzeżeń nagle poczułem się spragniony.
- Idę się czegoś napić idziesz ?

Offline

#30 22-11-2013 o 19h32

Miss'na całego
Nataaa
...
Miejsce: Szukasz kogoś do RPG a nikt się nie chce zgłosić? Napisz do mnie na rozpatrzę propozyję ;*
Wiadomości: 304

Chłopak wysiadł z samolotu. Miał pech,a ponieważ na początku spóźnił się na lot. Pech to pech, prawda?
Szybko podbiegł do miejsca zakwaterowania i wszedł do swojego pokoju.
Ale bajery. Telewizor, fajna łazienka, a te łózka! Mrauh!
- Łoo kur... Kurde. - Powiedział pod nosem i położył się na łóżku. Po kilku minutach wstał i poszedł na korytarz. Stamtąd udał się do jadalni i wziął sobie paczkę gum.

Offline

#31 22-11-2013 o 19h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

- Dziękuję, za miłe słowa. - uśmiechnęła się czarująco. - Z wielką chęcią, zaschło mi w gardle.
Byłą uradowana, że ktoś ją skomplementował. Do niej trafiające komplementy, były raczej obelgami, ale starała się nie przejmować. Lubiła kiedy ktoś mówi, że ładnie śpiewa. W końcu to kochała robić i wiązała z tym przyszłość.

Offline

#32 22-11-2013 o 19h57

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Poszliśmy do baru na sam dół i usiedliśmy na fotelach ja poszedłem zamówić nam coś do picia w końcu po to tu przyszliśmy odwróciłem się jeszcze do dziewczyny.
- Poproszę najlepsze napoje.
Sprzedawczyni podała mi kolorowe napoje zapłaciłem moją kartą kredytową i wróciłem do Carmel.
- Proszę !
Napoje były duże i bardzo kolorowe i chyba pierwszy raz widziałem takie coś Carmel za to była w nie wpatrzone jak w obrazek albo w Justina Biebera sam nie wiem ja tam go nie lubię ale nie wiem jak dziewczyny.
- I jak smakuje ci ?
Napoje były niemal takie dobre jak z wyglądu aż nie mogłem uwierzyć że pije coś większego od mojej głowy ale jednak.

Offline

#33 22-11-2013 o 20h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Przyjęła napój i zaczęła go sączyć, przez błękitną rurkę. Napój był bardzo dobry, a na usta dziewczyny, cisnęły się słowa uznania.
- Jej! To jest przepyszne. Czuję się jakbym chodziła po tęczy. Zimnej tęczy. Bardzo ci dziękuję, mam nadzieję, że nie były drogie. Jak tak, to oddam ci pieniądze. Nie lubię być komuś dłużna. - powiedziała na jednym wdechu.
Po wypiciu, poczuła lekki smak alkoholu w ustach i zaśmiała się.
- Mam nadzieję, że nie chcesz mnie upić.

Offline

#34 22-11-2013 o 20h10

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Rosalie Sun

Siedziałam w samolocie, udając że śpię. Czy powinnam? Nie wiem usłyszałam że niedługo będzie koniec lotu. Uśmiechnęłam się i potem spojrzałam przez okno, zobaczyłam piękne promienne słońce. Kiedy już wylądowaliśmy, wzięłam walizki i zawołałam Susan. Weszłam do samochodu z innymi, nie chciałam na piechtę iść. Kiedy dojechaliśmy do hotelu szybko pobiegłam do pokoju. Pokoje 2 osobowe a ja nie mam z kim mieszkać, zasmuciłam się i pomaszerowałam na korytarz. Stanęłam i patrzyłam się przez okno, a potem usiadłam na parapecie. Miałam przy sobie różne niby "zabaweczki", no i zaczęłam się bawić. Pewnie wyglądało to dziecinnie.


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#35 22-11-2013 o 20h34

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Dziewczyna była dość zakręcona chciała też mi zwrócić pieniądze ale nie miałem zamiaru brać od nikogo pieniędzy nie było to w moim stylu w końcu to ja ją zaprosiłem.
Dziewczyna zapytała czy chce ją opić raczej nie gdyż w tych napojach nie ma alkoholu a wniosek jest taki że opiła się bezalkoholowym napojem naprawdę jest bardzo pokręcona.
- Nie nie martw się są bezalkoholowe pieniędzy też nie chce ale teraz muszę już iść do zobaczenia.
Byłem zmęczony a chciałem jeszcze kogoś poznać nagle zobaczyłem jakąś dziewczynę bawiącą się laleczkami.
- Hej jestem Simon.

Offline

#36 22-11-2013 o 20h42

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Rosalie Sun

Bawiłam się spoglądając na okno, to na przechodniów. Przestałam się patrzeć tylko bawić się laleczkami. Może były szmaciane, nie wiem ale stare jak proch. Wtedy usłyszałam jak jakiś chłopak do mnie mówi, spojrzałam się na niego i odłożyłam laleczki. Przywitał się i przedstawił się jako Simon, obejrzałam go od stóp do głów, wydaję się sympatyczny. No może czas kogoś zapoznać..
- Hey, ja jestem Rosalie - Podałam mu rękę z uśmiechem na twarzy.
Patrzyłam się na niego, może czegoś się chce zapytać. No nie wiem, ale jak chce się zapoznać bardziej, no to chętnie. Bo jakoś samotność mi doskwiera..

Ostatnio zmieniony przez Eminaria (22-11-2013 o 20h43)


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#37 22-11-2013 o 20h48

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Lia Blanco

Ktoś poszedł do baru. Może powinnam iść za nimi i się przywitać... Nie no, co za pomysł! Jeszcze mnie uznają za jakąś wariatkę, w końcu jestem tutejsza, nie przyjechałam z nimi, do tego nie pracuję w hotelu... Ale z drugiej strony sami mogą do mnie nie podejść, a wtedy nici z nowych znajomości.
Zanim jednak skończyłam się zastanawiać, goście opuścili bar. Byłam zła na samą siebie i moją nieśmiałość. Twierdząc, że i tak nie odważę się zagadać do nikogo z nich, wybrałam się na plażę, To przecież niedaleko, a ja uwielbiałam tam przebywać.

Ellis Daniels

Wbiłem do jednego z pokoi. Ktoś już się tam rozpakował, nawet jego bagaż był podpisany... A więc Carmel. hm? Imię dość słodkie... Ale nie miałem pojęcia, czy to chłopak, czy dziewczyna, bo nigdy tego imienia nie słyszałem. Wzruszyłem ramionami i zacząłem się rozpakowywać mając nadzieję, że mój współlokator, bądź też współlokatorka, nie będzie mieć nic przeciwko mej egzystencji dzielącej z nią (no, albo nim!) jeden pokój.



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#38 22-11-2013 o 21h00

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Dziewczyna przedstawiła się jako Rosalie śliczne imię widać że samotność jej doskwiera postanowiłem zaprosić ją na plaże może wtedy się rozweseli.
- Może chcesz się przejść na plażę.
Wiedziałem że dziewczyna ma nadzieję że kogoś pozna widać to po jej wzroku nie dziwie jej się sam nie lubię samotności.
Nagle podniosłem z ziemi złoty naszyjnik z muszelką nie był on mój ani pewnie tej dziewczyny więc włożyłem go do kieszeni.
Odgarnąłem grzywkę gdyż nie widziałem przez nią dziewczyny podałem jej rękę znaczyło to czy idzie ze mną.

Offline

#39 22-11-2013 o 21h04

Miss'całkiem całkiem
Lorren
Kiedy nie odpisujecie w rpgu dostaje nerwicy !!
Wiadomości: 153

Weszłam do pierwszego lepszego pokoju nie patrząc kto w nim siedzi był to chłopak w moim stylu na totalnym luzie ale nie będę jakaś dziwna. Szybko rozpakowałam walizki. Koło mojego łóżka stała szafka nocna i biurko wyjęłam laptopa i dyskietki i inne potrzebne mi sprzęty do tworzenia muzyki. Ten chłopak w pokoju to był chyba nath ale co będę się zastanawiać. Odłożyłam sprzęt, a z walizki wyjęłam słuchawki i dwie deski oraz dwie pary rolek. Włożyłam a raczej upchałam pod łóżko. Siadłam lecz  to wyglądało jakbym się raczej położyła opierając głowę o ścianę. Długo nie wytrzymałam poszłam do łazienki założyłam bluzkę coś w stylu topika sportowego i rozpiętą dżinsową koszulę, oraz szorty. Miałam na sobie buty nike z najnowszej kolekcji. Spojrzałam chłopakowi prosto w oczy w myślach miałam pytanie "Czy ma zwierzaka?".


//photo.missfashion.pl/pl/1/19/moy/14725.jpg

Offline

#40 22-11-2013 o 21h06

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Rosalie Sun

Siedziałam sobie na parapecie, szybko schowałam swoje laleczki bo leżały. Zauważyłam że chłopak, proponuje mi pójść razem z nim na plażę. Hmm, świetna okazja na nowe znajomości. Zamyśliłam się na 1 minutkę i spojrzałam na rękę chłopaka, która została skierowana do mnie. Gest ręki mi podpowiadał "czy idę?". Bez namyślenia wzięłam swoją rękę i podałam ją Simonowi.
- Tak, pójdę.. - Odpowiedziałam bez najmniejszego grymasu.
Poszłam razem z nim na plażę, jak ja uwielbiam słońce! Promienie słoneczne raziły mnie w oczy, ale było przecudnie i do tego bardzo dużo ludzi. Czułam się tak dziwnie, miałam złe przeczucia co się dzieje z Susan, przygryzłam wargę. Ale szybko się opanowałam, żeby nie było widać że się o coś denerwuję.


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#41 22-11-2013 o 21h08

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

Natalie Wiliamson

Przewracałam się z boku na bok. Porobiłam zdjęcia, pograłam w siatkę i było bosko. Pokochałam ten kraj. Przystojni chłopcy i do tego morze. Słońce. Mmm mogłabym zamieszkać na plaży. Było wspaniale, miałam nadzieje że kogoś spotkam oraz ze Ruda nie zrobiła nic złego. Pobiegłam jeszcze do wody i pograłam z jakimiś chłopakami po czym uciekłam na ręcznik się poopalać.

Offline

#42 22-11-2013 o 21h45

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Lia Blanco

Spacerowałam powoli po plaży, aż nagle ujrzałam przepiękną i ogromną muszelkę w piasku tuż przy morzu. Jednak zanim do niej podeszłam, fale zasypały ją przyciągniętym za sobą piaskiem... Próbowałam ją wykopać, ale na nic.
Nagle przydreptał do mnie maleńki piesek. Nie widziałam chyba takiego nigdy na żywo, to chyba husky, z tego co się orientuję. Obwąchał mnie, a potem piasek tuż przede mną. Jemu udało się odnaleźć moją zgubę. Pogłaskałam go lekko, a ten pomachał przyjaźnie ogonem.
- Dziękuję - powiedziałam do niego cicho, ale radośnie, po czym zaczęłam rozglądać się wokół. O tej porze nie było już wielu ludzi, a nikt nie wyglądał, jakby czegoś poszukiwał. - Ale... Gdzie Twoi właściciele?

Ellis Daniels

Kiedy skończyłem się rozpakowywać, a wolałem zrobić to od razu niż potem wyzywać samego siebie od idiotów, bo nie zrobiłem tego wcześniej, położyłem się na tym łóżku, które nie było zalegane przez bagaż. Nie chciało mi się nigdzie iść, nie dzisiaj. Ale prędz czy później i tak musiałem ruszyć tyłek. Bo taki wypoczynek to nie wypoczynek. Zwłaszcza jeśli za mnie płacą.

Ostatnio zmieniony przez Lynn (22-11-2013 o 21h49)



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#43 22-11-2013 o 23h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Tamten chłopak ją spławił. Tak po prostu. Dla Carmel,  już był wrogiem. Miała jednak nadzieję, że nie pójdzie zabawiać kolejnej dziewczyny. Wstała z lekkim oburzeniem i już obmyślała plany zemsty, co dla niej było normalne. Wróciła do pokoju, tylko, że wcześniej pomyliła swój z pokojem Niemki i było, no cóż.. Nie miło. Rozłożyła się na łóżku i rozpoczęła konwersację.
- Czyli, ty się już zagospodarowałeś? - zapytała chłopaka leżącego na łóżku obok niej.

Offline

#44 22-11-2013 o 23h52

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Ellis Daniels

Otworzyłem oczy. Usłyszałem Niemca. Wiedziałem, bo oni tak na wszystko drą mordy. To musiał być Niemiec. Albo Niemka, różnie to bywa z tą ich barwą głosu. Z wyglądem zwykle też. Dziwny kraj. Pasuję do niego, nawet jeśli jak kobieta nie wyglądam ani też się nie zachowuję. Po prostu... Jestem dziwny. Tak przynajmniej mówią.
Zamknąłem oczy z powrotem, aż nagle, ni stąd ni zowąd, usłyszałem tuż przy sobie czyiś głos. Podniosłem głowę. A więc Caramel był, a raczej była, dziewczyną. Do tego nawet całkiem ładną.
- A i owszem - odpowiedziałem. - Wolałem od razu, niż potem bawić się w szukanie czegoś po bagażach.
To było nawet fajne. Nie spytała o imię, a od razu o co innego. Ciekawa osoba, nie ukrywam.



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#45 23-11-2013 o 00h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Uśmiechnęła się, choć bardzo dobrze wiedziała, ze ona ma takie problemy - w nadmiernej ilości.
- To chyba będziesz musiał mnie oduczyć, bawienia się w ten rodzaj chowanego. - powiedziała śmiejąc.
Ucieszyła się nawet, że będzie  dzielić pokoju z płcią przeciwną. Nie chciałaby trafić na dziewczynę, która spędza pół dnia w łazience, nakłada tonę tapety i krzyczy: 'OMG, paznokieć mi się połamał!'. Tak, takich przypadków miała dość, jej siostra w zupełności jej wystarcza.
Dziewczyna sięgnęła po książkę, która spoczywała w jej torbie. Uwielbiała zarówno pisać, jak i czytać. W sumie dużo rzeczy  uwielbiała robić.

Offline

#46 23-11-2013 o 10h39

Miss'na całego
Nataaa
...
Miejsce: Szukasz kogoś do RPG a nikt się nie chce zgłosić? Napisz do mnie na rozpatrzę propozyję ;*
Wiadomości: 304

Chłopak udał się na plażę. Usiadł niedaleko niebieskookiej dziewczyny, która miała bardzo ładne niebieskie oczy i miała tatuaż na plechach. Uśmiechnąłem się do niej i ponownie wbiłem wzrok w horyzont.
Nathan ponownie spojrzał na dziewczynę. Było gorąco. Dlatego zdjął bluzę i przewiesił ją sobie na pasie.

Offline

#47 23-11-2013 o 11h20

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

Natalie Wiliamson

Spojrzałam na chłopaka. Uśmiechnęłam się do niego.
-Nie za gorąco ci?-zapytałam. Musiało mu być gorąco. Podniosłam się i usiadłam. Spojrzałam na morze, nie mogąc się powstrzymać pobiegłam tam. Wskoczyłam do wody. Jakiś chłopak rzucił do mnie piłkę. Postanowiłam z nimi poodbijać. Biegaliśmy w wodzie i graliśmy. Było bardzo fajnie.

Offline

#48 23-11-2013 o 12h14

Miss'całkiem całkiem
Lorren
Kiedy nie odpisujecie w rpgu dostaje nerwicy !!
Wiadomości: 153

Chłopak dawno poszedł a ja zostałam w pokoju, zobaczyłam małą miskę. Zaczęłam nawoływać kici- kici cisza. Zaczęłam gwizdać był to malutki piesek. Nie powstrzymałam się zaczęłam się z nim bawić. Po około jakieś pół godziny przestałam i poszłam tworzyć swoją muzykę. Jak stworzyłam jeden kawałek chwyciłam deskę i ruszyłam korytarzem. Wjechałam prosto w Simona i w jakąś ładna dziewczynę. Szybko wstałam :
-Sorki niezdara zemnie.
Wzięłam deskę pod pachę i ruszyłam powolnym krokiem do wyjścia

Ostatnio zmieniony przez Lorren (23-11-2013 o 12h19)


//photo.missfashion.pl/pl/1/19/moy/14725.jpg

Offline

#49 23-11-2013 o 15h26

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Po dłuższym siedzeniu na łóżku postanowiłam najpierw rozpakować walizkę. Tak więc zrobiłam. Nie było w niej dużo rzeczy więc poszło sprawnie. Postanowiłam się przebrać w strój kąpielowy: http://stylowi.pl/14936871
A na to : http://stylowi.pl/11229760
Wzięłam czarne okulary przeciwsłoneczne oraz torbę i wyszłam. W torbie był ręczni,portfel,telefon,aparat i inne jakieś bzdety. Poszłam w stronę plaży. Było tam pięknie. usiadłam na piasku i wyjęłam aparat zaczęłam robić zdjęcia. Ludzi,zwierząt i krajobrazom. Pamiątka musi być.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#50 23-11-2013 o 18h39

Miss'na całego
Nataaa
...
Miejsce: Szukasz kogoś do RPG a nikt się nie chce zgłosić? Napisz do mnie na rozpatrzę propozyję ;*
Wiadomości: 304

A chłopak siedział i siedział. Po chwili podniósł się i podszedł do jednej z dziewczyn. siedziała na plaży z aparatem fotograficznym. Miała czarną bluzkę z białym napisem i czarny strój kąpielowy.
Uśmiechnął się do niej i powiedział:
- Cześć, jestem Nathaniel. -
Chciał poznać kilka osób. Tamta laska najwidoczniej go olała. A proszę bardzo. Nie to nie.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5