Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#26 05-01-2014 o 14h43

Miss'Żółtodziób
Katniss
Jestem francuskim !
Wiadomości: 11

Ja w horoskopy nie wierze, zbyt !  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png
Ja jestem spod znaku Ryby /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#27 05-01-2014 o 21h50

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

A ja to Strzelczyk /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Z drugiej dekady.
W chińskim Szczur.

Offline

#28 05-01-2014 o 22h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja jestem stety bądź niestety Lwem. Zdecydowanym, złośliwym i bardzo wymagającym, szczególnie w pracy. Koleżanki w robocie nie mają ze mną lekko../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Co nie zmienia faktu, że w takie rzeczy (horoskopy, dopasowania etc.) nie wierzę i nie przywiązuję do nich wagi.

Offline

#29 05-01-2014 o 23h09

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Shillo, mój 'szkoda czasu,nie dogadacie się' właśnie przez horoskop ze mną zerwał. Co prawda było to gimnazjum,ale jednak mnie to rozbawiło.

A co do tematu,jestem wagą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#30 05-01-2014 o 23h25

Miss'całkiem całkiem
Lusi2404
...
Miejsce: Słupsk
Wiadomości: 114

Jestem bykiem a w chińskim to koń



On wiedział, czego chce - ja tylko czułam. On z inteligencją - ja z sercem, on przygotowany do walki - ja gotowa na wszystko nie wiedząc nic, on wykształcony - ja prosta, on ogromny - ja malutka, on mistrz - ja uczennica, on osobowość - ja jego cień, on pewny swoich racji - ja pewna tylko jego.

Offline

#31 05-01-2014 o 23h36

Miss'nieobczajona
Insolite
...
Miejsce: Na pewno znasz, na pewno nie znajdziesz
Wiadomości: 41

Jessica23 napisał

Też jestem skorpionem, słyszałam że osoby spod tego znaku moją ciężki charakter, ale ciężko mi się z tym zgodzić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png za to zauważyłam, że bardzo dobrze czuję się w towarzystwie osób spod znaku bliźniąt.

No proszę, bliźniak się kłania! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
W chińskim jestem wężem.

Ostatnio zmieniony przez Insolite (05-01-2014 o 23h39)

Offline

#32 06-01-2014 o 00h10

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Bliźniaki to jest to /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ja się bardzo utożsamiam z moim znakiem, skoro mam być bliźniakami to pod takim samym wyglądem kryją się dwie sprzeczne natury /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Horoskopy czytuję dla zabawy, chociaż zawsze mnie zadziwia (czyt. bawi), że moi bliżsi znajomi faktycznie są spod znaków zodiaku, z którymi "powinnam" się dogadywać xD Uwielbiam takie zbiegi okoliczności, nadają życiu tego magicznego pierwiastka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#33 06-01-2014 o 00h14

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Bzdura kierować się dopasowaniem w związku wyłącznie na podstawie dopasowania znaków  na jakimś rozrywkowym portalu.
Astrologia to znacznie więcej niż tylko zodiak. A poza tym zawsze zostaje dopasowanie wibracji numerologicznych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (06-01-2014 o 00h15)

Offline

#34 12-01-2014 o 14h08

Miss'nieobczajona
loulie
...
Miejsce: Warszafka
Wiadomości: 47

Jestem z pod znaku lwa i osobiście nie wierzę w "przepowiednie". Ciężko mi uwierzyć, że nagle każda osoba z pod danego znaku dostanie podwyżkę, bo gwiazdy tak powiedziały. Myślę jednak, że coś jest z wpływem znaku na charakter. Opisy danych znaków prawie zawsze pasowały mi do ludzi spod danych znaków, których znam. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
*czy ten post w ogóle ma sens ciężko mi się myśli o tej porze god*

Offline

#35 12-01-2014 o 15h22

Miss'ujdzie
lupo
Forza Juve!
Miejsce: Storybrooke
Wiadomości: 240

Ja jestem wagą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png U mnie w domu to w ogóle dziwnie, bo ja i tata to wagi, a siostra i mama to barany ;D Charakterystyka wagi niby troszkę do mnie pasuje, ale ludzie to raczej taka mieszanka, a nie jakiś określony typ.

Offline

#36 12-01-2014 o 16h53

Miss'nieobczajona
BeautyMonster
...
Miejsce: Iłża
Wiadomości: 19

Ja jestem Panną. Tak patrząc na opisy mojego znaku, trochę się zgadza, a trochę nie. W horoskopie chińskim, jestem wężem.

Offline

#37 17-01-2014 o 19h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hmmmmmm, ja jestem rybą....ale wcale nie mam z tym problemu....jak dla mnie ryba jest spoko, chociaż wolałabym być np. panną, albo bliźniakiem. Nie wierzę, i nie uwierzę nigdy w zodiaki z gazet....to totalna ściema, miałam przeżyć upojny weekend we dwoje z jakimś wodnikiem, a jedyna osoba z tym zodiakiem jaką kiedykolwiek poznałam była około 300 km hen w siną dal, a miałam spotkanie rodzinne dwudniowe, nikt nie miał znaku wodnika

Offline

#38 19-01-2014 o 00h35

Miss'Żółtodziób
Haciko
Wiadomości: 4

Ja jestem wodnikiem, z tego co czytałam opis wodnika jest prawie idealnym odwzorowaniem mnie, tak 9:10.
Nie wierzę w te horoskopy z gazet, nie każdy "wyjdzie w tą sobotę i pozna tam pana/panią z pod znaku ... i poczuje do niej sympatię." czy tym podobne...moim zdaniem te horoskopy z gazet są nieprawdziwe.


♥♥♥

Offline

#39 19-01-2014 o 09h41

Miss'całkiem całkiem
Describe
Jestem jaka jestem i już tego nie zmienię.Czaisz?
Miejsce: Śmieszne.
Wiadomości: 130

Mój znak zodiaku to Panna.Jestem do tego neutralna.Podobno kobiety z tego znaku są wierne,odpowiedzialne,a do tego są wrażliwe i uwielbiają przygody.Myślę,że jestem odzwierciedleniem tego lub przynajmniej w połowie.
Z chińskiego zodiaku jestem Smokiem.Mają one silny charakter,są wytrwałe,jest optymistyczny i nadaje się na przywódcę itp. Dziwne,nie?Te dwa znaki są jakby przeciwieństwa,a jednak.Choć nie wierzę zbytnio w te wszystkie horoskopy to jednak zdarza się coraz więcej przypadków kiedy to są prawdą...

Offline

#40 02-02-2014 o 21h01

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Ja jestem zodiakalną panną, a z horoskopu Chińskiego smokiem.
Dziwnym trafem mi prawie zawsze sprawdza eis horoskop, ale to może tylko przez to ze wierzę w to co jest tam napisane.

Offline

#41 03-02-2014 o 15h02

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

Ja jestem koziorożcem z początku kalendarzowej zimy mój charakter, można opisać tak:soby z pierwszej dekady są z zasady nieufne w stosunku do otoczenia. Uważają, że prawdziwych, bezinteresownych przyjaźni nie ma na świecie, a wszelkie obietnice i przysięgi po to się składa, aby ich nie dotrzymywać. Na otoczeniu sprawiają wrażenie ludzi oschłych, cynicznych, nieufnych, sztywnych i chłodnych. W rzeczywistości jednak jest to tylko ich poza ochronna, gdyż są wyjątkowo wrażliwi i pełni obaw. Nie rozumieją innych i nie pragną sami być rozumiani.Tworzą własny system wartości i kierują się nim w życiu.Osoby urodzone w pierwszej dekadzie są wobec siebie bardzo wymagające, poważnie traktują swoje błędy i niedociągnięcia, analizują i starają się unikać ich w przyszłości. Krytyczny stosunek do własnych osiągnięć sprawia, że nie muszą mieć nad sobą kontroli.
Wg. chińskiego znaku zodiaku jestem wężem.
Dominującą cechą Węży jest mądrość; są bowiem głębokimi myślicielami, którzy dodatkowo często kierują się intuicją. Są z natury nieufne wobec innych ludzi i nie cierpią krytycyzmu. Mogą go nawet znieść, pod warunkiem, że jest to tzw. konstruktywna krytyka. Jeśli jednak ktoś osądzi Węża bezpodstawnie, spotka się z zaciętym oporem. Węże posiadają bardzo rozwiniętą intuicję. Czasami wydają się być wręcz jasnowidzami, kiedy o czymś mówią. Posiadają coś w rodzaju szóstego zmysłu, wyczuwającego zdarzenia przed ich nadejściem. Rzadko kiedy się mylą. Co więcej, potrafią bezbłędnie rozszyfrowywać innych ludzi, ich emocje oraz zamierzenia. Wszystko to czyni z Węży przenikliwych rozmówców, którzy zdają się rozumieć więcej niż ktokolwiek inni.Ludzie urodzeni w roku Węża są zazwyczaj atrakcyjni i dobrze ubrani. Mają swój wdzięk, nawet jeśli nie porażają urodą. Noszą się elegancko, niekoniecznie zgodnie z panującą obecnie modą. Same wybierają sposób ubierania się – i wychodzi im to zadziwiająco dobrze. Węże są pewne siebie i nie dają się nikomu zastraszyć. Ich niezachwiane poglądy mogą niepokoić rozmówców, lecz jednocześnie nie przestają fascynować. Węże roztaczają bowiem wokół siebie aurę tajemniczości, która zdaje się opadać na innych mrocznym całunem.
Kontemplacyjna natura Węży sprawia, że nie są one zbytnio otwarte. Wiele rzeczy wolą zachować dla siebie. W skrajnych przypadkach wykorzystują skrywane informacje w sposób bardzo przebiegły. Zawsze osiągają zamierzone cele. Po takim motywującym opisie, aż chce się żyć.

Ostatnio zmieniony przez Ryuu (03-02-2014 o 15h02)


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#42 03-02-2014 o 19h38

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Jestem bliźniętami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Nie wiem jak u innych osób spod tego znaku, ale moi znajomi mówią, że być może przez to jestem chodzącym kontrastem, jakbym była dwoma innymi osobami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#43 08-02-2014 o 20h04

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Ja jestem baranem. Szczerze mówiąc nie czytam o tym jaki charakter ma baran (bo nie wierzę, że ktoś ma taki sam charakter jak ja). Nie wierzę w horoskopy, ani w żadne tego typu rzeczy.
Najbardziej kojarzę sobie mój znak zodiaku z jedną z Witch, bo ona miała niby taki sam. Jak się o tym dowiedziałam byłam mała i pamiętam, że latałam jak kot z pęcherzem sprawdzając, czy potrafię podpalić coś siłą woli o.o


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#44 17-04-2014 o 12h58

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 21

nie wierzę są tu tylko dwa byki czyli ja i Lusi2404 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png  /modules/forum/img/smilies/hein.gif


wera111115

Offline

#45 17-04-2014 o 14h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

nie tylko 2 bo ja też jestem bykiem  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png .
Zauważyłam że ogl jest mało byków, u mnie w szkole nie ma nikogo z pod tego znaku  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#46 18-04-2014 o 21h37

Miss'wtajemniczona
rozali10
ヾ(o◕ω ◕)ノ
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 2 050

ja jestem z pod znaku wagi
/modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif


☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

Offline

#47 04-05-2014 o 19h14

Miss'Sensei
Żelkowa
Littlemooonster96
Wiadomości: 884

Mój znak zodiaku to Rak jestem z niego bardzo zadowolona  /modules/forum/img/smilies/content4.gif

Offline

#48 05-05-2014 o 09h48

Miss'całkiem całkiem
Naga
...
Miejsce: Zionsville
Wiadomości: 94

Perfekcjonistyczna Panna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png stanu zodiakalnego i (jeszcze) cywilnego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#49 05-05-2014 o 10h50

Miss'całkiem całkiem
Lili708
...
Wiadomości: 127

A ja jestem Rybą i nie zamieniłam bym go na inny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Chiński Wąż.

Offline

#50 22-05-2014 o 19h20

Miss'całkiem całkiem
Olgaa8
...
Wiadomości: 86

YooSti napisał

A ja posiadam dwa znaki zodiaku Panna i Waga (pewnie się zastanawiacie JAK?). Urodziny obchodzę 23.09 i w zależności od horoskopu/kalendarza/gazety, mam inny znak zodiaku.
Przykład
23,09 kończy się znak panny,a 24.09 zaczyna się waga
22.09 kończy się znak panny,a 23.09 zaczyna się waga

Hyhy , Ja jestem z 22.09 :') Przyjmuje się ze panna kończy się 24.09 i w między czasię zaczyna się waga [ zdąrzyłam ]. Ale ty masz takie szczęście ze mozesz sobię wybrać xd

Ostatnio zmieniony przez Olgaa8 (26-05-2014 o 20h48)


.

Offline

Strony : 1 2 3 4