Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#1 01-11-2013 o 15h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Chciałam porozmawiać o znakach zoodiakalnych. Czym one dla was są? Z pod jakiego znaku jesteście? Ja do końca nie rozumiem czym one są i zkąd się wzięły, ale jestem posiadaczką podwójnego znaku czyli Ryby /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#2 01-11-2013 o 15h58

Miss'na całego
Softy
World of Warcraft Player
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 393

Jestem rybą jak Ty, oraz świnką z chińskiego horoskopu. Nie zagłębiałam się nigdy w ten temat ale lubię sobie czasem poczytać dopasowanie zodiaków (związek) czy coś w ten deseń ;> Jakbym mogła to bym zmieniła swój zodiak na jakiegoś skorpiona, strzelca czy coś xD Może by to zmieniło moje nastawienie do życia i charakter...

Offline

#3 01-11-2013 o 16h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja jestem dumna z ryb. Tak na marginesie świnką chyba też jestem zależy... Ach dopasowania również czytam do horoskopu czasami zajrzę, ale czy wierzę bądź się nimi kieruję raczej nie zbyt... Choć czasami pośmiać się można i nie zaprzeczę czasami może się zdarzyć coś typu horoskop miał rację!

Offline

#4 13-11-2013 o 21h03

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Też jestem skorpionem, słyszałam że osoby spod tego znaku moją ciężki charakter, ale ciężko mi się z tym zgodzić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png za to zauważyłam, że bardzo dobrze czuję się w towarzystwie osób spod znaku bliźniąt.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#5 14-11-2013 o 12h28

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

@Minionka zgadzam się że niektóre przepowiednie się sprawdzają. Kiedyś w jakimś czasopiśmie przeczytałam że któregoś tam czeka mnie ''poważna rozmowa z bykiem'' a taki znak zodiaku ma moja była przyjaciółka. (teraz jest już śmiertelnym wrogiem) Następnego dnia tak było, więc jak najbardziej wierzę w takie coś.


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#6 15-11-2013 o 22h41

Miss'na całego
Nashi
...
Miejsce: Wielkopolska
Wiadomości: 277

Jestem strzelcem. Powiem szczerze , że ciężko dogadać mi się z niektórymi wagami i mam jeden przykład u kolegi też strzelec i ten sam problem co ja. Co do horoskopów czasami wysyłam sobie na komórkę kosztuje grosze czasami się sprawdza , czasami nie.

Offline

#7 17-11-2013 o 19h16

Miss'nieobczajona
Kurumi
Jaka szkoda, ja mam dwie pięści, a ty tylko jedną twarz.
Miejsce: Gildia Bohaterów
Wiadomości: 38

Nashi napisał

Jestem strzelcem. Powiem szczerze , że ciężko dogadać mi się z niektórymi wagami i mam jeden przykład u kolegi też strzelec i ten sam problem co ja. Co do horoskopów czasami wysyłam sobie na komórkę kosztuje grosze czasami się sprawdza , czasami nie.

Ja też jestem strzelcem ^^ ale mam siostrę wagę, z którą dogaduję się bardzo dobrze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ja horoskopy rzadko kiedy czytam, zerknę na mój znak jak sobię czasem gazetę poczytam, ale tak to nie zabardz wierzę w horoskopy.

Offline

#8 28-11-2013 o 15h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja jestem Koziorożcem to znaczy że urodziłam się w styczniu i bardzo się z tego cieszę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jest ktoś ze stycznia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png?

Offline

#9 28-11-2013 o 15h47

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

A ja jestem pod znaku bliźniąt. Jestem strasznie rozgadana, aż usta mi się nie zamykają. Szybko zapoznaje się z innymi i sama podchodzę do nich - jestem bardzo otwartą osobą i dosyć szaloną xD. Mam dwie natury, bo mogę być spokojna jak aniołek, ale diabełkiem również wtedy lepiej zostawić mnie w spokoju, bo samym wzrokiem mogę zabić. Tak to już jest z bliźniakami, a urodziny mam w Maju. Dokładnie wtedy gdy Królowa Wiktoria w czasach Wiktoriańskich.
PS Też mam to jakże szlachetne imię - przypadek ? xD

Offline

#10 28-11-2013 o 15h58

Miss'ujdzie
missola1
...
Miejsce: Stolica coś ci to mówi ? jak nie to uważaj na lekcjach
Wiadomości: 209

Ja Rak. A chiński to Małpa. Tak w ogóle jest tu ktoś kto też?


      https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZ_9AWUX5s-xUlkIzAjW8pInF3WKvI0bmhpxdXKfuE-Qo5SlaKBw

Offline

#11 28-11-2013 o 17h18

Miss'całkiem całkiem
fifi2
...
Miejsce: Fr
Wiadomości: 165

A ja jestem lwem  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png wcale nie strasznym  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png
lubie moj znak zodiaku  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
jestem osoba otwarta ,ktora zazwyczaj nie ma problemu ze znajomosciami ,latwo dogaduje sie ze wszystkimi i nie szukam konfliktu
natomiast jesli ktos zajdzie mi za skore to.....  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif


"Moda to zasada, ze stroj uzupełnia kobietę. Nigdy odwrotnie" Hubert de Givenchy

Offline

#12 28-11-2013 o 19h33

Miss'całkiem całkiem
Lerin
...
Wiadomości: 129

Marny ze mnie rak
Oh tak!

Ja w horoskopy nie wierze, kieedyś jak mi się bardzo nudziło, to czytam dla zabawy. A teraz? Nie mam czasu nawet na takie 'pierdołki'

Offline

#13 28-11-2013 o 19h34

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

A ja posiadam dwa znaki zodiaku Panna i Waga (pewnie się zastanawiacie JAK?). Urodziny obchodzę 23.09 i w zależności od horoskopu/kalendarza/gazety, mam inny znak zodiaku.
Przykład
23,09 kończy się znak panny,a 24.09 zaczyna się waga
22.09 kończy się znak panny,a 23.09 zaczyna się waga


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#14 03-12-2013 o 16h29

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

A ja jestem Baranem XD
Urodziłam się 21 Marca. Pierwszy dzień wiosny :3
A na chiński jestem Smokiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
I ogólnie to ja tam czasem przeczytam ale nie ma to dla mnie dużego znaczenia.

Offline

#15 03-12-2013 o 21h38

Miss'Żółtodziób
Jeny
...
Wiadomości: 13

Ja jestem spod znaku Barana.
Jak połowa mojej klasy. xD
Ale jakoś tak chciałabym być Skorpionem. ^ ^  /modules/forum/img/smilies/sniff.gif


"Uśmiech jest najlepszym sposobem na uniknięcie kłopotu, nawet jeśli jest fałszywy."           

Offline

#16 05-12-2013 o 16h44

Miss'ujdzie
Oliwia
...
Miejsce: †
Wiadomości: 180

ScarletWitch napisał

A ja jestem pod znaku bliźniąt. Jestem strasznie rozgadana, aż usta mi się nie zamykają. Szybko zapoznaje się z innymi i sama podchodzę do nich - jestem bardzo otwartą osobą i dosyć szaloną xD. Mam dwie natury, bo mogę być spokojna jak aniołek, ale diabełkiem również wtedy lepiej zostawić mnie w spokoju, bo samym wzrokiem mogę zabić. Tak to już jest z bliźniakami, a urodziny mam w Maju. Dokładnie wtedy gdy Królowa Wiktoria w czasach Wiktoriańskich.
PS Też mam to jakże szlachetne imię - przypadek ? xD

Czyżby 24 maja? Ja również oraz mamy dosyć podobne cechy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Offline

#17 06-12-2013 o 19h30

Miss'wtajemniczona
sandra88
...
Miejsce: Camelot
Wiadomości: 1 850

a są tu jakieś barany? Jak widzę to tak, ale jakoś mało xD  23 marca to mój dzień więc jestem barankiem*beeee beee xD* /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

Ostatnio zmieniony przez sandra88 (06-12-2013 o 19h31)


https://68.media.tumblr.com/ea717e89625bf147da9be71223bff3c8/tumblr_ocxa88MzGe1rdhap4o1_500.jpg
























































































































































































































Offline

#18 17-12-2013 o 10h02

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

a ja jestem Skorpionem:) w chińskim to chyba Królik..? ale nie jestem pewna;)


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#19 17-12-2013 o 18h31

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Ja jestem waga. W sumie nigdy nie przywiazywalam zbyt duzej wagi do moiego znaku zodiaku. Nie sledzilam jake cechy sa przypisane do znaku, nie porownywalam tego ze soba ani nie zastanawialam sie jaki znak wolalabym miec.
Znak jak znak, jest to jest.
W horoskopy nie wierze, w zadne zodiakalne dopasowania tez nie. Natchnieta dyskusja sprawdzilam jak wyglada ta domniemana kwestia powodzenia w zwiazku w zaleznosci od znakow. Ja waga, moj luby panna i wszedzie pisza ze "nic z tego, nie da sie". Rly? A 2 lata razem to na drzewie wyrosly? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Bzdury i tyle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#20 23-12-2013 o 03h29

Miss'całkiem całkiem
Qaszka
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 82

Ja jestem baranem, ogólna charakterystyka znaku nawet do mnie pasuje. Za to horoskopy, które można przeczytać w internecie, gazetach itp., już nie bardzo, zazwyczaj się nie spełniają.

Offline

#21 23-12-2013 o 11h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wita Was kolejny rak. ^-^
Kiedyś czytałam horoskopy, ale wierzyć - nie wierzę. Choć muszę przyznać, że charakterystyka znaku pasuje do mnie.

Offline

#22 23-12-2013 o 12h03

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Oliwia napisał

ScarletWitch napisał

A ja jestem pod znaku bliźniąt. Jestem strasznie rozgadana, aż usta mi się nie zamykają. Szybko zapoznaje się z innymi i sama podchodzę do nich - jestem bardzo otwartą osobą i dosyć szaloną xD. Mam dwie natury, bo mogę być spokojna jak aniołek, ale diabełkiem również wtedy lepiej zostawić mnie w spokoju, bo samym wzrokiem mogę zabić. Tak to już jest z bliźniakami, a urodziny mam w Maju. Dokładnie wtedy gdy Królowa Wiktoria w czasach Wiktoriańskich.
PS Też mam to jakże szlachetne imię - przypadek ? xD

Czyżby 24 maja? Ja również oraz mamy dosyć podobne cechy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Rany, w takim razie kojarzę już w takim razie 5 osób spod tej daty o.o

Hm... A ja jestę Skorpionkię C: Nie wiem, czy opis mojego charakteru do końca mnie odpowiada (bo tych opisów jest tyle co stron wróżbiarskich i gazetek co nie mają o czym pisać), ale we wszystkim znaleźć się mimo wszystko musi jakieś ziarnko prawdy... Gwiazdy chyba nie są w końcu aż tak paskudne, by nam ciągle kłamać, nie?



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#23 23-12-2013 o 12h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jessica23 napisał

Też jestem skorpionem, słyszałam że osoby spod tego znaku moją ciężki charakter, ale ciężko mi się z tym zgodzić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png za to zauważyłam, że bardzo dobrze czuję się w towarzystwie osób spod znaku bliźniąt.

Słyszałam, że skorpiony mają ciężki charakter i jak nie wierzę w horoskopy, tak z tym trudno mi się nie zgodzić. Znam wiele skorpionów, z jednym mieszkam pod wspólnym dachem i choć są to bardzo sympatyczne osoby, tak naprawdę można im nieźle zaleźć za skórę. Oczywiście, nie oceniam, żeby nie było /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Po prostu z mojego doświadczenia. Plus skorpiony, które ja znam to jedni z najfajniejszych ludzi pod słońcem, acz bardzo nerwowych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png I oni sami się z tym zgadzają.

Ja jestem panną, urodzona 22.09 i trochę zaskoczyło mnie to, co napisała YooSti, bo zawsze myślałam, że to ostatni dzień tego znaku zodiaku i jeszcze nigdy nie spotkałam się z tym, że panna kończy się 23.09 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png W każdym bądź razie nie znoszę mojego znaku zodiaku,  bo w horoskopach to zawsze ona ma najgorzej, w pracy jej nie idzie,w  zdrowiu nie idzie, w romansach też. Strasznie marudna xD Ale horoskopy czytam dla zwykłego pośmiania się, więc...

Offline

#24 23-12-2013 o 15h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mam takie pytanko, bo ostatnio oczytałam się, że raz mój znak pasuje do Byków a innym że do Bliźniąt... Sama już nie wiem czemu wierzyć...
Czy wy wierzycie w takie zoodiakalne połączenia? Jaki znak pasuje do ciebie?

Offline

#25 23-12-2013 o 22h10

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Minionka napisał

Mam takie pytanko, bo ostatnio oczytałam się, że raz mój znak pasuje do Byków a innym że do Bliźniąt... Sama już nie wiem czemu wierzyć...
Czy wy wierzycie w takie zoodiakalne połączenia? Jaki znak pasuje do ciebie?

Jak pisalam kilka postow wyzej- jedna wielka bzdura. Za przyklad podaje siebie sama.
Z jednej z "wrozbiarskich" stronek:
SZKODA CZASU. Nie pasujecie do siebie. Nie zapominaj, że na samym udanym życiu seksualnym nie można zbudować udanego związku. Zamaist tracić czas na coś, co nie ma przyszłości, otwórz się na nowych ludzi, z którymi będziesz mieć więcej wspólnego.

Rly? Rly? Z moim "szkoda czasu" mam dwuletni staz i mimo masy klotni, ktore przeprowadzilismy, tworzymy bardzo szczesliwa pare /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Wiec nie ma co sie ogladac na jakies glupie worozki od siedmiu bolesci tylko robic swoje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Jak ma wyjsc to wyjdzie, niezaleznie od tego, pod jaka gwiazda kto jest urodzony, a wierzac w takie bzdury mozna wiele stracic /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Strony : 1 2 3 4