Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#76 01-03-2015 o 08h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja z chińskiego jestwm małpą. ♥

Offline

#77 08-06-2015 o 18h40

Miss'na całego
bombka65
Pani Jednorożek
Miejsce: Pora na przygodę
Wiadomości: 255

skorpionek <3



Offline

#78 21-02-2017 o 14h08

Miss'wow
magdalena2006
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 661

Ja jestem Bykiem


,,Czasami trzeba myśleć wstecz"
Magda ,wszystkich dla pozdrowieniami z

Online

#79 25-02-2017 o 15h00

Miss'całkiem całkiem
Rosalinna
...
Miejsce: Iłża
Wiadomości: 124

Ja jestem Wagą i czasem sprawdzam co mówią horoskopy ale jeszcze nic nigdy się nie sprawdziło. Z charakteru jestem spokojna ale jak się mnie wpieni potrafię wyrządzić małą szkodę ale rzadko się to zdarza. Zauważyłam u siebie takie zjawisko, że jak spędzam długo czas z jaką osobą to tak jakby przejmuję jej charakter. Może ktoś się zna na czymś takim i powie mi z czego to pochodzi bo czasem zastanawiam się czy kosmitą nie jestem...  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


https://49.media.tumblr.com/87a3ed5f3b6cd63e0e53a28464847c5e/tumblr_o2eyywnr7x1v5dqido1_500.gif

Offline

#80 25-02-2017 o 18h55

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Rosalinna, kto z kim przystaje, taki sam się staje, więc wiesz. XD Trochę nie w temacie znaków zodiaku, ale np. ja odruchowo zaczynam mówić podobnie jak mój rozmówca, to dopiero jest dla mnie wkurzające. xDD

Żeby nie było totalnego offtopu, to ja jestem baranem, a jedyny horoskop jaki uznaję, to śmieszki z twittera i tumblra. XDDD

Ostatnio zmieniony przez Majerankowa (25-02-2017 o 18h55)


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#81 26-02-2017 o 22h21

Miss'całkiem całkiem
Rosalinna
...
Miejsce: Iłża
Wiadomości: 124

Majerankowa napisał

Rosalinna, kto z kim przystaje, taki sam się staje, więc wiesz. XD Trochę nie w temacie znaków zodiaku, ale np. ja odruchowo zaczynam mówić podobnie jak mój rozmówca, to dopiero jest dla mnie wkurzające. xDD

Żeby nie było totalnego offtopu, to ja jestem baranem, a jedyny horoskop jaki uznaję, to śmieszki z twittera i tumblra. XDDD



Może i tak ale nie ze wszystkimi tak mam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png ale i tak uważam to za dziwne ponieważ tylko z osoby o silniejszym charakterze tak na mnie działają...


https://49.media.tumblr.com/87a3ed5f3b6cd63e0e53a28464847c5e/tumblr_o2eyywnr7x1v5dqido1_500.gif

Offline

#82 04-03-2017 o 23h57

Miss'Żółtodziób
astarotheee
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiadomości: 2

Ja jestem spod znaku bliźniąt (trochę tak pechowo się urodziłam, bo dzień po dniu dziecka XD). A z chińskiego bodajże jestem psem... x'D Ogólnie miałam czas kiedy codziennie katowałam tumblra w poszukiwaniu horoskopu Oha Asa (dla niewiedzących jest to horoskop z anime Kuroko no Basuke). Zawsze sprawdzałam swój lucky colour, bo z lucky itemem czasami było ciężko, jak na przykład był to sklep muzyczny. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ogólnie moj charakter pasuje w zupełności do charakterystyki bliźniąt, gdyż raz jestem miła, a raz lepiej do mnie nie podchodzić. Czasami sobie zerknę na horoskop, ale z reguły nie wierzę w nie, bo i tak jestem życiowym przegrywem. XDDDD

Offline

#83 16-03-2017 o 23h12

Miss'całkiem całkiem
AEdelline
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 110

No a ja jestem LWEM /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png I dobrze mi z tym! Co do horoskopów, to średnio w nie wierzę, ale jedno co mi się sprawdziło to to, że Lwy i Koziorożce to najgorsze połączenie w romantycznym sensie. Nie powiem, dobrzy z nas byli przyjaciele, ale całkiem do siebie nie pasowaliśmy jako para z panem koziorożcem xD

A tak ogólnie, to bardzo lubię horoskopy nie dlatego, że w nie wierzę, ale dlatego, że to dobre zajęcie jak się komuś nudzi! Swego czasu, jak wydawali w Warszawie gazetkę metro, to podróż do szkoły/pracy znacznie się skracała, gdy podczas przejazdu czytałam swój dzienny horoskop i "domyślałam" czego mogą dotyczyć!  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i67.tinypic.com/zjtmwy.jpg

Offline

#84 06-04-2017 o 22h47

Miss'nieobczajona
Bloem
...
Wiadomości: 25

Hej, malo wierze w horoskopy choc czasami wydaje mi sie ze mozna rozpoznac znak kogos po swojej urodzie XD
A tak ogolnie to moj znak jest bykiem a chinskim jest psem  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#85 14-04-2017 o 22h24

Miss'Sensei
Baśniobór
Don't turn back. I'm behind you.
Miejsce: Rezydencja w głębi lasu
Wiadomości: 793

Ja tam lubię horoskopy, ale niezbyt na nich polegam. Mimo, że jestem trochę przesądna do wolę opierać się na numerologii, zwłaszcza, że jestem 22 (liczba mistrzowska). W zwykłym horoskopie jestem Panną, a w chińskim kozą (XD). W sumie sprawdzałam jeszcze kilka horoskopów m.in. majański i indiański. Jestem w nich łososiem, jadeitem, a w jednym nawet wierzbą. Ogólnie mam lekką manię, że sprawdzam horoskopy nowo poznanych osób, żeby dowiedzieć się czegoś o takim kimś. XD


//photo.missfashion.pl/pl/1/84/gd/66589.jpg

Offline

Strony : 1 2 3 4