Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 227

#76 06-06-2013 o 21h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

no to dałaś rade dziewczyno! (Zazdrości) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#77 06-06-2013 o 22h17

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Sszyszka napisał

Estera napisał

Porcelain napisał

Orientuje się ktoś może, czy istnieje jakiś limit posiadanych zdjęć gwiazd uzależniony od poziomu, czy czegokolwiek?

Aktualnie posiadam osiem zdjęć, jestem na 16 poziomie i od ok. dwóch dni promenada świeci pustkami. A pstryknęłabym sobie już jakieś zdjęcie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png.

Podpisuje się pod zapytaniem!

Nie nie ma limitu
A zna ktoś jakie są gwiazdy ?

Owszem, wiem. Jest ich trochę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Informacji mogę udzielić na PW lub kliknij na "Strona internetowa" tu pod moim awatarem i sobie znajdź /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A limitu faktycznie nie ma.

Offline

#78 07-06-2013 o 11h51

Miss'na całego
prettyzuza
;):*
Wiadomości: 422

BlueBerry napisał

bibz napisał

Tak, to prawda. Dostajesz 5000 MN i strój danej gwiazdy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Hmm... To świetnie! W takim razie zbieram na aparat!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Jak już nazbierasz na aparat, możesz zbierać na papier, kurcze! strasznie drogi! Zwłaszcza, że rzadko się zdarza, by za pierwszym razem zdjęcie wyszło ładne..;(
Ale warto;) /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Offline

#79 07-06-2013 o 12h58

Miss'całkiem całkiem
Estera
...
Wiadomości: 116

Zbankrutować można przez ten papier /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Choć jestem na skraju bankructwa dziś nie odpuszczę zrobienia choć jednego zdjecia!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


"Jak człowiek nie marzy umiera" - Ryszard Riedel.

Offline

#80 07-06-2013 o 14h17

Miss'wow
Klementyna
.
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 571

Hej mam problem, bo zrobilam jedno zdjęcie i bylo nieostre, a nie mialam kliszy więc poszlad kupić nową i jak weszlam na promenadę to pisalo, że wkrótce pojawią się nowe gwiazdy....tzn. że dzisiaj nie mogę już zrobić zdjęcia?


.

Offline

#81 07-06-2013 o 18h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

zauważyłam że wśród gwiazd są cospele zrobiłam Nana (a właściwie tu się nazywa Mana nieważne) zastanawiam się czy wiecie czy są jeszcze inne cospele?? i możne jakaś lista gwiazd się gdzieś znajduje??

Offline

#82 08-06-2013 o 10h50

Miss'na całego
...
Miejsce: Bardzo ładne.
Wiadomości: 295

Moja koleżanka ma strasznego pecha. Jak nie miała aparatu, to miała codziennie fajne gwiazdy, ale jak ma aparat i zapas klisz, to gwiazd nie ma, albo są takie kiepsko ubrane i sie nie udaje zrobic fotki. Wydała już na te zdjecia z 50 000 MM, a zrobiła fotke jednej gwieździe.


Kocham psy!
Pokochaj je i ty!

Offline

#83 08-06-2013 o 10h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Łaaaał! Dziś jest pan Natsu! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Ale nie... Fairy Tail i tak nie oglądam, bo przypomina mi o moim wkurzającym koledze, co to uwielbia, więc nie zależy mi. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Dobra sytuacja jest, bo zbieram na strój Yuuko i choćbym miesiąc siedziała na 18 levelu, to nazbieram na ten strój! *_*

Offline

#84 09-06-2013 o 14h34

Miss'ok
...
Wiadomości: 63

Amik napisał

Informacji mogę udzielić na PW lub kliknij na "Strona internetowa" tu pod moim awatarem i sobie znajdź /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A limitu faktycznie nie ma.

Sobie znalazłam, dziękować /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif


***
PS. Kto ma dużo zdjęć, żebym mogła sobie obejrzeć? /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Ostatnio zmieniony przez Aygi (10-06-2013 o 07h25)

Offline

#85 10-06-2013 o 16h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ja mam zdjęcie z Maną Naną, Jennifer A i z Tonv'm /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png poluje na resztę!

Offline

#86 10-06-2013 o 20h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja na szczęście robię zdjęcia tylko z tymi, którymi mi się podoba, bo inaczej bym zbankrutowała, albo się nie doczekała aż nazbieram na papier. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Do szczęścia brakuje mi jeszcze Avril, może jeszcze Marilyn. No chyba, że misja każe mi zrobić więcej. ^^''

Offline

#87 10-06-2013 o 23h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja mam w zadaniu zdobycie 3 zdjęć, mam z Leią i Taylorem Lautenerem i czekam na kogokolwiek żeby o północy mi się pojawił żeby skończyć...

Offline

#88 11-06-2013 o 00h33

Miss'ok
...
Miejsce: W bocznej uliczce, w cieniu drzew, tuż obok ciebie...
Wiadomości: 62

Nie uwierzycie! Jak już uzbierałam na aparat i kliszę to najpierw pojawiła mi się Bijonce ( której strój mnie nie interesował) a teraz.... Nie ma nikogo!!! /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif
Ja się tu nastawiam na strzelanie fotek (stać mnie tylko na jedną, ale to taki drobny szczegół) a mi gwiazdy wywiało! /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif
To się nazywa złośliwość przedmiotów martwych     /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#89 11-06-2013 o 01h10

Miss'ok
...
Wiadomości: 63

Darcy-Hades napisał

Nie uwierzycie! Jak już uzbierałam na aparat i kliszę to najpierw pojawiła mi się Bijonce ( której strój mnie nie interesował) a teraz.... Nie ma nikogo!!! /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif
Ja się tu nastawiam na strzelanie fotek (stać mnie tylko na jedną, ale to taki drobny szczegół) a mi gwiazdy wywiało! /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif
To się nazywa złośliwość przedmiotów martwych     /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Nie martw się. Miałam dokładnie tak samo...

Offline

#90 11-06-2013 o 10h24

Miss'ok
...
Miejsce: W bocznej uliczce, w cieniu drzew, tuż obok ciebie...
Wiadomości: 62

Aygi napisał

Darcy-Hades napisał

Nie uwierzycie! Jak już uzbierałam na aparat i kliszę to najpierw pojawiła mi się Bijonce ( której strój mnie nie interesował) a teraz.... Nie ma nikogo!!! /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif
Ja się tu nastawiam na strzelanie fotek (stać mnie tylko na jedną, ale to taki drobny szczegół) a mi gwiazdy wywiało! /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif
To się nazywa złośliwość przedmiotów martwych     /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Nie martw się. Miałam dokładnie tak samo...

Dzięki Aygi  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif Mam tylko nadzieję, że jutro pojawi się jakaś fajna gwiazda. Bo o tym, że uda mi się cyknąć fotkę za pierwszym razem wolę nie marzyć ( to nie zapeszę  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif )

Offline

#91 11-06-2013 o 11h45

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Ja tylko raz musiałam dobić 10 fotek, żeby zdobyć strój. Tak to mam za 1-2 razem. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png fajna sprawa, MN leci w górę


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#92 11-06-2013 o 14h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

mam nadzieję, że tym razem przejdzie mi na 2-3 razy nie więcej! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#93 11-06-2013 o 16h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Uuuuh, już drugi dzień czekam aż jakakolwiek gwiazda siępojawi żebym mogła nabić level...

Offline

#94 11-06-2013 o 16h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

hej własnie słyszałm cos o tym ale to nie parawda  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif


Lubię oglądać anime
Jestem miła przyjazna sympatyczna
Uwielbiam czytać ksiązki najbardziej kryminalne z romansem historycznym o wampirach.... Jak chcesz mnie bliżej poznać.. To prosze napisz:)/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#95 12-06-2013 o 13h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja myślę, że tak,ponieważ także czekam już 2 dzień. Jestem na 20 poziomie, więc nie potrzebuje tych zdjęć. Mam ich trzy..

Offline

#96 12-06-2013 o 19h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

U mnie tak samo. Już trzeci dzień nie ma żadnej gwiazdy, ale chwilowo nie potrzebuję i nie czuję chęci by jakąś spotkać. ^^''

Offline

#97 12-06-2013 o 19h44

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aaaaah, akurat jak doszłam do zadania gdzie muszę mieć te głupie zdjęcia to gwiazd brak... Zawsze mam pecha do takich rzeczy /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif

Offline

#98 12-06-2013 o 20h55

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

To widzę, że nie tylko u mnie nie ma gwiazd... Szkoda bo chciałabym zdjęcie z Naną (czy jak ona się tu zwie Mana ?), ale w sumie nie mam kasy na więcej niż 1 zdjęcie, a wątpię aby udało mi się za pierwszym razem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#99 12-06-2013 o 21h12

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Aygi napisał

PS. Kto ma dużo zdjęć, żebym mogła sobie obejrzeć? :oeil:

Mam wszystkie na dysku twardym, to napisz do mnie wiadomość - podeślę : )

Ja chcę zdjęcia z kim następuje:
- Hermiona
- Harry
- Voldemort
- Ron
Jak to mówią:
"- After all this years?
- Always ♥"

Offline

#100 12-06-2013 o 21h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Amik napisał

Jak to mówią:
"- After all this years?
- Always ♥"

Uuuuuh, wybacz ^^"""""", ale trafiłaś na mega maniaka Harry'ego -
"-After all this TIME?
-Always"
Ale fajnie by było mieć stroje z Harry'ego<3.

Ostatnio zmieniony przez Tasieek (12-06-2013 o 21h51)

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 227