Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 ... 227

#126 20-06-2013 o 10h39

Miss'na całego
Oliana
...
Wiadomości: 311

Udało się za 4 razem, nie tak źle, ale średnia gwiazda -  Diana Krugerowa

EDIT: Wiecie o co z tym chodzi ?

"Zrób powtórnie to zdjęcie!

Uwaga, zanim powtórzysz zdjęcie, idź wybierz odpowiedni strój!
Zrobienie zdjęcia zużyje tylko 1 papier fotograficzny.
Ale masz za to możliwość zrobienia 5 darmowych zdjęć w całej twej kolekcji gwiazd!

Masz już zatem odpowiedni strój i chcesz powtórzyć zdjęcie za darmo?"

Wyświetla się gdy w swoich zdjęciach się kliknie "Zrób zdjęcie"

Ostatnio zmieniony przez Oliana (20-06-2013 o 10h44)

Offline

#127 20-06-2013 o 10h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że jeśli masz już zdjęcie z jakąś gwiazdą, a nie podoba ci się twój strój na tym zdjęciu, to możesz to zdjęcie zrobić jeszcze raz za darmo z aktualnym strojem. Tylko takich "poprawkowych" zdjęć można wykonać tylko pięć - sądząc po opisie.

Offline

#128 20-06-2013 o 10h56

Miss'na całego
Oliana
...
Wiadomości: 311

No możliwe, dzięki za odpowiedź /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Zastanowiło mnie to, że najpierw jest napisane, że trzeba użyć 1 papier fotograficzny,a potem, że 5 darmowych zdjęć. Ale może chodzi o to, że jak zrobie jedno do dostane 5 zdjęć za darmo, żeby poprawić inne...

Offline

#129 20-06-2013 o 11h02

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Oliana napisał

Zrobienie zdjęcia zużyje tylko 1 papier fotograficzny.
Ale masz za to możliwość zrobienia 5 darmowych zdjęć w całej twej kolekcji gwiazd!

Masz już zatem odpowiedni strój i chcesz powtórzyć zdjęcie za darmo?"

Wydaje mi się, że oznacza to, że mamy 5 darmowych kliszy, a powtórzenie zdjęcia zużyje tylko jedną z nich (a nie tak jak na promenadzie, gdzie zdjęcia trzeba często powtarzać) (:

Offline

#130 20-06-2013 o 13h17

Miss'na całego
Ashanti
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 304

Wchodze na aleje wgiazd i pisze ze aktualnie ma zadnej gwiazdy i ze nie mam paratu oraz kliszy i stad moje pytanie w jakim sklepie kupic aparat i klisze ?

Offline

#131 20-06-2013 o 13h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Supermarket -> przedmioty

Offline

#132 20-06-2013 o 13h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ashanti napisał

Wchodze na aleje wgiazd i pisze ze aktualnie ma zadnej gwiazdy i ze nie mam paratu oraz kliszy i stad moje pytanie w jakim sklepie kupic aparat i klisze ?

Supermarket-Przedmioty.

Mam jeszcze jedno pytanie..czy gwiazdy pojawiają się tylko dwa razy w ciągu całego dnia i dokładnie kiedy?

Ostatnio zmieniony przez Ririanne (20-06-2013 o 13h30)

Offline

#133 20-06-2013 o 14h18

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Wchodzę na promenadę, tak kontrolnie, czy ktoś się nie pojawił, a tam pomarańczowy znaczek z wykrzyknikiem i taki komunikat:

"Wkrótce z nową gwiazdą ..."

Czyżby szykowali dla nas coś nowego? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#134 20-06-2013 o 15h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Rosette napisał

Wchodzę na promenadę, tak kontrolnie, czy ktoś się nie pojawił, a tam pomarańczowy znaczek z wykrzyknikiem i taki komunikat:

"Wkrótce z nową gwiazdą ..."

Czyżby szykowali dla nas coś nowego? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ja zauważyłam to przed chwilą..pewnie nowa gwiazdeczka;) Jestem ciekawa która..i kiedy będzie ta gwiazda:)

Offline

#135 20-06-2013 o 15h33

Miss'na całego
Pakira
...
Miejsce: Cybertron
Wiadomości: 261

Jej! Udało mi się zdobyć zdjęcie czterech gwiazd przy pierwszym podejściu! /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

...no dobra, pięciu gwiazdą udało się za pierwszym zazem /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

Ostatnio zmieniony przez Pakira (21-06-2013 o 07h51)

Offline

#136 20-06-2013 o 15h48

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Pakira napisał

Jej! Udało mi się zdobyć zdjęcie czterech gwiazd przy pierwszym podejściu! /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Chciałabym mieć takie szczęście o:

W każdym razie promenada jest już czynna...
I ja cały czas czekam na Nanę  albo Natsu. Oczywiście jak mam kasę na papier to się nie pojawią, ale jak nie będę miała to zapewne od razu się pojawią D:


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#137 20-06-2013 o 16h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Pakira napisał

Jej! Udało mi się zdobyć zdjęcie czterech gwiazd przy pierwszym podejściu! /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Masz szczęście;) Ja to muszę się męczyć, by uzbierać na zdjęcie gwiazdy choć mam ich już chyba z 8..

Offline

#138 20-06-2013 o 16h38

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Udało mi się złapać nową gwiazdkę za drugim razem (Michel Telo) i jestem całkiem zadowolona, bo kurtka wygląda naprawdę fajnie i pasuje do głównego stylu, w jakim ubieram swoją Miss oraz chłopaka do pary /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png spodnie też wyglądają całkiem nieźle, jeansy to jeansy, zawsze modna klasyka, którą dobrze jest mieć. Warto było spróbować, jestem zadowolona z tego stroju /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#139 20-06-2013 o 17h55

Miss'nieobczajona
pieronek
...
Wiadomości: 24

To stąd masz tę kurtkę! Twój mister wygląda świetnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#140 20-06-2013 o 18h10

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Tak, właśnie stąd /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Dzięki serdeczne, chociaż nie ma się czym chwalić, przyznaję, że kupiłam mu zaledwie kilka ciuchów ^^



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#141 20-06-2013 o 18h17

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Czy ktoś już próbował zrobić powtórnie to samo zdjęcie?
Gdy wybieram tą opcje pokazuje się informacja że na zdrobnienie zajęcia zużyty zostanie jeden papier, ale umożliwi to zrobienie 5 innych zdjęć z kolekcji (?)
A później jest zapytanie czy chce zrobić to zdjęcie za darmo.

To w końcu za darmo czy jednak zostanie zużyty 1 papier i jakich zdjęć można później zrobić 5 za free?

Offline

#142 20-06-2013 o 19h26

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

CharlotteYork napisał

Czy ktoś już próbował zrobić powtórnie to samo zdjęcie?
Gdy wybieram tą opcje pokazuje się informacja że na zdrobnienie zajęcia zużyty zostanie jeden papier, ale umożliwi to zrobienie 5 innych zdjęć z kolekcji (?)
A później jest zapytanie czy chce zrobić to zdjęcie za darmo.

To w końcu za darmo czy jednak zostanie zużyty 1 papier i jakich zdjęć można później zrobić 5 za free?

Ponownie robiłam dwa zdjęcia i papieru nie zabrało. Chodzi pewnie o to, że darmowo możesz powtórzyć 5zdjęć i potem dopiero zabiera papier /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#143 20-06-2013 o 20h10

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Dzięki, a później w albumie masz 2 zdjęcia z tą samą gwiazdą czy tylko to ostatnie?
Rozumiem że pewnie MN nie dostajesz za to dodatkowo?

Offline

#144 20-06-2013 o 21h11

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

CharlotteYork napisał

Dzięki, a później w albumie masz 2 zdjęcia z tą samą gwiazdą czy tylko to ostatnie?
Rozumiem że pewnie MN nie dostajesz za to dodatkowo?

Zdjęcie jest jedno tylko tutaj chodzi o strój, jakby Ci sie nie podobał tamten w którym miss jest na zdjeciu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png MN sie nie zmienia


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#145 21-06-2013 o 00h58

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Nowa gwiazda, Alicia Keys, ma naprawdę okropny strój. Zupełnie mi się nie podoba, ale kliknęłam na próbę zdjęcie, z czystego łakomstwa na MN. Oczywiście wyszło za pierwszym razem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#146 21-06-2013 o 11h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Michaela miałam za pierwszym razem;) jestem z siebie dumna, przynajmniej raz..

Offline

#147 21-06-2013 o 13h37

Miss'nieobczajona
Kociata
...
Wiadomości: 44

Ririanne napisał

Michaela miałam za pierwszym razem;) jestem z siebie dumna, przynajmniej raz..

Zasmucę cię :c
Większość miala... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


~Uważaj na przyjaciół, wrogów znasz lepiej~

Offline

#148 21-06-2013 o 14h29

Miss'na całego
prettyzuza
;):*
Wiadomości: 422

Kociata napisał

Ririanne napisał

Michaela miałam za pierwszym razem;) jestem z siebie dumna, przynajmniej raz..

Zasmucę cię :c
Większość miala... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ja Michaela mialam za 4 razem, wiec moje gratulacje:) w ogole marnuje duzo papieru fotograficznego. To jest wredne.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif

Offline

#149 21-06-2013 o 14h48

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

No i nowa gwiazdka, Birdy (kto to w ogóle jest...) wyszła mi za drugim razem. Stój średnio mi się podoba, więc moja teoria zaczyna się potwierdzać- im bardziej mi się spodoba, tym ciężej zrobić zdjęcie. Im mniej, tym łatwiej. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Przynajmniej jeden element zestawu przypadł mi do gustu- buty.



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#150 21-06-2013 o 16h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Rosette napisał

No i nowa gwiazdka, Birdy (kto to w ogóle jest...) wyszła mi za drugim razem. Stój średnio mi się podoba, więc moja teoria zaczyna się potwierdzać- im bardziej mi się spodoba, tym ciężej zrobić zdjęcie. Im mniej, tym łatwiej. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Przynajmniej jeden element zestawu przypadł mi do gustu- buty.

kochana, ja miałam ją za 10 razem, a absolutnie mi się nie podoba >: przynajmniej mam MN.

Offline

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 ... 227