Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 227

#101 13-06-2013 o 00h09

Miss'nieobczajona
Kaliana
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 37

Ja już 3 dni poluje na gwiazdę, bo potrzebuje jej do poziomu a tu nic... Czy to możliwe, że to błąd?

Offline

#102 13-06-2013 o 08h40

Miss'całkiem całkiem
Chimayra
...
Wiadomości: 123

Kaliana napisał

Ja już 3 dni poluje na gwiazdę, bo potrzebuje jej do poziomu a tu nic... Czy to możliwe, że to błąd?

Zapewne wkrótce się pojawi. Ja we wtorek zrobiłam zdjęcie Katy Ferry i dziś jeszcze nie mam nowej gwiazdy.

Offline

#103 14-06-2013 o 15h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja już 4 dzień nie mam żadnej gwiazdy i pytam się czy to normalne? ^^''

Offline

#104 14-06-2013 o 16h15

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Misa napisał

Ja już 4 dzień nie mam żadnej gwiazdy i pytam się czy to normalne? ^^''

Mam dokładnie ten sam problem, tylko u mnie troche dłużej jej nie ma...
/modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#105 14-06-2013 o 16h35

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

rkwcz napisał

Misa napisał

Ja już 4 dzień nie mam żadnej gwiazdy i pytam się czy to normalne? ^^''

Mam dokładnie ten sam problem, tylko u mnie troche dłużej jej nie ma...
/modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif

U mnie się za to w końcu jakaś pojawiła, ale niestety nie jest to gwiazda na której zdjęciu by mi zależało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Ostatnio zmieniony przez Nana (14-06-2013 o 16h35)


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#106 14-06-2013 o 18h32

Miss'wow
Klementyna
.
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 571

Ja dzisiaj za 4 razem strzelilam zdjęcie Bieberowi...xd


.

Offline

#107 14-06-2013 o 21h08

Miss'ok
...
Miejsce: W bocznej uliczce, w cieniu drzew, tuż obok ciebie...
Wiadomości: 62

A u mnie wciąż brak gwiazdy...  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif  I kasy na zakup fajnych ciuchów...  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif I pomimo zgłoszenia tego do ich firmy Zonk dalej nie działa dla krajów innych niż Polska...    /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif

Jednym słowem: lipa! Nic tylko raz dziennie się zalogować, zaliczyć wypłatę MM i iść spać. Po co ja w ogóle gram w takie gry gdzie nic się nie dzieję?. Wiem, że mnie to irytuje a i tak się w nie pakuje... Ech /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif  Chyba pora zaliczyć level up i przerzucić się na coś bardziej strategiczno-przygodowego.

Offline

#108 14-06-2013 o 22h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Darcy-Hades napisał

A u mnie wciąż brak gwiazdy...  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif  I kasy na zakup fajnych ciuchów...  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif I pomimo zgłoszenia tego do ich firmy Zonk dalej nie działa dla krajów innych niż Polska...    /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif

Jednym słowem: lipa! Nic tylko raz dziennie się zalogować, zaliczyć wypłatę MM i iść spać. Po co ja w ogóle gram w takie gry gdzie nic się nie dzieję?. Wiem, że mnie to irytuje a i tak się w nie pakuje... Ech /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif  Chyba pora zaliczyć level up i przerzucić się na coś bardziej strategiczno-przygodowego.

Dają ci możliwość zrobienia swojego w grze i wyjścia do ludzi, na dwór. To jest jedna z zalet takich  gier z limitami dziennymi. x3
Gdyby u mnie się pojawił Bieber, to szczerze nie marnowałabym papieru na niego. Trzymam 5 odbitek na moją ukochaną Avril i tylko na nią. Będę się modlić by mi starczyło. O_O

Offline

#109 14-06-2013 o 23h37

Miss'ok
...
Wiadomości: 63

Darcy-Hades napisał

[...]euse: I pomimo zgłoszenia tego do ich firmy Zonk dalej nie działa dla krajów innych niż Polska...    /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif [...]

A tak się zastanawiałam czemu nie mogłam tego zrobić będąc w Niemczech... /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#110 15-06-2013 o 08h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

W końcu się ktoś pojawił. Teraz jest u mnie Ryan Grosling. Kompletnie mi się nie podoba, więc jednak czekam wciąż na Avril. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#111 15-06-2013 o 19h41

Miss'ok
...
Miejsce: W bocznej uliczce, w cieniu drzew, tuż obok ciebie...
Wiadomości: 62

U mnie dalej pusto  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Do Misy: Możliwość wyjścia do ludzi... Hym... Dla przyjaciół zawsze znajdę czas, na sklepy wyłażę w sobotę rano bo w tygodniu pracuje więc jak wieczorkiem się loguje to chciałabym mieć co robić w grze i się zrelaksować. Ale masz rację, że ogólnie to jest to plus takich gier - nie znikasz w nich na czas bliżej nieokreślony  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Offline

#112 15-06-2013 o 20h46

Miss'na całego
Beth
...
Wiadomości: 256

Ha ha czy tylko ja mam takiego pecha, że zdjęcia wyszły mi za 8 i 10 razem? /modules/forum/img/smilies/larme.gif

Offline

#113 15-06-2013 o 20h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wow... teraz jest Cameron Biaz xD
Ale strój jest wg. mnie okropnie nieciekawy. Nie warty robienia zdjęcia. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#114 15-06-2013 o 21h06

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Ja mam Penelopę Gruz (tak bardzo fajne nazwisko...), a chciałabym Nanę (Manę czy jak ona się tu zwie) D:


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#115 15-06-2013 o 21h39

Miss'całkiem całkiem
Pastela
...
Wiadomości: 98

Ja mam "Shokire'' i brak MM na papier , ale i tak raczej zdjęcia bym jej nie zrobiła . XD

Offline

#116 16-06-2013 o 13h33

Miss'całkiem całkiem
Estera
...
Wiadomości: 116

Dziś udało mi się zrobić po raz pierwszy zdjęcie za pierwszym razem jestem w ciężkim szoku. ;d


"Jak człowiek nie marzy umiera" - Ryszard Riedel.

Offline

#117 17-06-2013 o 11h43

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Estera napisał

Dziś udało mi się zrobić po raz pierwszy zdjęcie za pierwszym razem jestem w ciężkim szoku. ;d

Gratulacje!
Chociaż ponoć to takie szczęście nowicjusza- oby Cię nie opuściło na kolejnych polowaniach!  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

Offline

#118 17-06-2013 o 18h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

zrobiłam dzisiaj zdjęcie Katty Ferry, jednak chciałabym zapytać co ile pojawia się jakaś gwiazda? Czy możliwe, że to czasami przypadek:)

Offline

#119 18-06-2013 o 13h15

Miss'całkiem całkiem
Estera
...
Wiadomości: 116

Aiamate napisał

Estera napisał

Dziś udało mi się zrobić po raz pierwszy zdjęcie za pierwszym razem jestem w ciężkim szoku. ;d

Gratulacje!
Chociaż ponoć to takie szczęście nowicjusza- oby Cię nie opuściło na kolejnych polowaniach!  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

Miałaś rację teraz albo nie mogę zrobić zdjęcia, albo gwiazdy brak, niech to szlag. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


"Jak człowiek nie marzy umiera" - Ryszard Riedel.

Offline

#120 19-06-2013 o 00h14

Miss'ok
...
Miejsce: W bocznej uliczce, w cieniu drzew, tuż obok ciebie...
Wiadomości: 62

Super  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif, jak już się pojawiła po tygodniu nieobecności jakaś gwiazda to oczywiście taka, która w ogóle mnie nie interesuje. To się nazywa złośliwość przedmiotów martwych  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#121 19-06-2013 o 13h05

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Darcy-Hades napisał

Super  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif, jak już się pojawiła po tygodniu nieobecności jakaś gwiazda to oczywiście taka, która w ogóle mnie nie interesuje. To się nazywa złośliwość przedmiotów martwych  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Ja jak napotkam na jakąś gwiazdę nie czekam i pstrykam zdjęcie..przynajmniej będę miała kolekcje, nowe ciuchy i MN.

Offline

#122 19-06-2013 o 14h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ririanne napisał

Ja jak napotkam na jakąś gwiazdę nie czekam i pstrykam zdjęcie..przynajmniej będę miała kolekcje, nowe ciuchy i MN.

Dobry sposób, jak się jedzie na doładowaniach, ale przecież nie wszyscy tutaj mają taki odjazd  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif
Osobiście zauważyłam, że u mnie gwiazdki pokazują się w porach "na zmianę", czyli, jeśli jednego dnia pokaże mi się rano, to następnego gwiazda jest dopiero po południu, albo nawet wieczorem. Dziś upolowałam Natoru - mój chłopak padnie, gdy zobaczy moją miss u boku jego ulubieńca  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Ostatnio zmieniony przez Crewedka (19-06-2013 o 14h59)

Offline

#123 19-06-2013 o 15h06

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Crewedka napisał

Osobiście zauważyłam, że u mnie gwiazdki pokazują się w porach "na zmianę", czyli, jeśli jednego dnia pokaże mi się rano, to następnego gwiazda jest dopiero po południu, albo nawet wieczorem.

Ja mam znowu inaczej, jeśli mam gwiazdę rano to jest i po południu, a przez następne dwa dni nie ma wcale  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#124 19-06-2013 o 15h47

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Gdy chciałam zrobić zdjęcie Tonemu, na którym mi zresztą zależało, straciłam 4 sztuki papieru fotograficznego i nic, a nie miałam już MM na dokupienie kolejnych, więc szansa przepadła.

Natomiast gdy wzięłam się za fotografowanie do zadań, już nie wybrzydzając w gwiazdach, to księcia Alego zrobiłam za drugim razem, a teraz Hilary Duff wręcz za pierwszym podejściem. To już chyba taka karma, jak Ci na czymś zależy, złośliwie się uśmiechnie i ucieknie poza zasięg /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Żałuję też, że przegapiłam Nanę <smuteczek>

Ostatnio zmieniony przez Rosette (19-06-2013 o 16h04)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#125 19-06-2013 o 16h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Rosette napisał

Gdy chciałam zrobić zdjęcie Tonemu, na którym mi zresztą zależało, straciłam 4 sztuki papieru fotograficznego i nic, a nie miałam już MM na dokupienie kolejnych, więc szansa przepadła.

Natomiast gdy wzięłam się za fotografowanie do zadań, już nie wybrzydzając w gwiazdach, to księcia Alego zrobiłam za drugim razem, a teraz Hilary Duff wręcz za pierwszym podejściem. To już chyba taka karma, jak Ci na czymś zależy, złośliwie się uśmiechnie i ucieknie poza zasięg /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Żałuję też, że przegapiłam Nanę <smuteczek>

Też tak miałam, gwiazdora 'George' nie chciałam i wyszło za pierwszym razem. A Mane Nane po 8 próbach..To się nazywa mieć pecha, jednak będę zbierać każde zdjęcie!

Ostatnio zmieniony przez Ririanne (19-06-2013 o 16h12)

Offline

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 227